Powiększ Avon Solutions Body, Cellu-Sculpt Anti-Cellulite Body Sculpting Treatment (Wyszczuplający krem antycellulitowy) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: lejka

Zawiera korzeń żeń-szenia, mieszankę chińskich ziół(chaihu, pachnotka), karnitynę, bluszcz, kofeinę, miłorząb japoński, olejek mirtowy.
Powoduje rozbicie grudek tłuszczu nierównomiernie rozłożonych pod skórą, poprawia krążenie, ususwa nadmiar wody, stymuluje usuwanie toksyn. Konsystencja żelu. Nawilża, ujędrnia, wygładza nierówności skóry. Producent obiecuje w ciągu 28 dni redukcję cellulitu o 60%, zmniejszenie obwodu ud do 2,5 cm.

Cena: 60 zł / 200 ml

• Wcale nie antycellulitowy
  • Kompletne dno !
    Kompletnie zero jakichkolwiek efektów. Miałam go i bardzo się cieszę, że odszedł w zapomnienie.
    Wcale nie był antycellulitowy i jeszcze ta żadka konsystencja. O cenie jaką wydałam na niego nie wspomnę.

Nie zdziwiłabym się wcale, gdyby reszta tego typu antycellulitowych kosmetyków z Avonu była taka sama...

Używam tego produktu od: kilka lat temu kupione i zużyte
    Ilość zużytych opakowań: 1 okropne opakowanie

Chcesz pochwalić aneidra za czytelną i pomocną recenzję?
  • e tam
  • Dostałam raz w prezencie od avonu.Cieszyłam się gdyż to jeden z bestselerów ale niestety klapa.Ma dość przyjemny zapach,miłą konsystencję i szybko się wchłania ale to wszystko.Ma działanie ujędrniające a ma nić niby wyszczyplający i antycell. niestety nie niweluje pomarańczowej skórki a szkoda.

Używam tego produktu odawno temu

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Dostałam go od cioci, konsultantki, mówiła że sama używa i jej odpowiada. Więc wcierałam po każdej kąpieli, codziennie w uda i pośladki, ale mój (niewielki, ale zawsze) cellulit nie znikał, więc porzuciłam ten kosmetyk. Za dużo czasu potrzeba żeby go porządnie wetrzeć, wolałabym coś lepszego.

Używam tego produktu od: parę lat temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Afrodyta1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa ale bez przesady
  • Wprawdzie producent nieco przesadził z opisem efektów działania (sam zresztą zaznaczył, że stosowanie kremu należy połączyć z dietą i ćwiczeniami), ale to skuteczny produkt. PLUSY: konsystencja - krem łatwo się rozprowadza; wydajny; dobrze się wchłania (chociaż potrzebuje chwili); poręczne opakowanie; efekt użycia: długotrwały, skóra elastyczna, jędrna, napięta, ładny koloryt. MINUSY: nieco dziwny zapach; wysoka cena; lekko się klei. W sumie podobne działanie mają produkty anty-cellulitowe Eveline (i są kilkukrotnie tańsze). Polecam (w promocyjnej cenie), ale cudów nie należy się po tym produkcie spodziewać! Trzy* z plusem (jedna mniej za zawyżoną cenę).

Używam tego produktu od: miałam go ok. 2 lata temu

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi to, co powinien
  • Uzywalam tego kosmetyku jakis rok temu i wiem, ze bylam z niego zadowolona. Dobrze napinal skore i zmniejszal cellulit na udach. Staly sie one gladsze i jedrniejsze Stracilam w nich chyba po centymetrze przez 2 miesiace. Brzuch tez byl gladki i wyraznie w dobrej formie. Jednak trzeba go stosowac rano i wieczorem i dokladnie wmasowac, do czego trzeba sie przyzwyczaic. Jego konsystencja latwo sie wchlania, bo jest lekko plynny. Ładnie tez pachnie, co jest duzym plusem, bo uprzyjemnia mozolne wsmarowywanie Ogolem godny polecenia kosmetyk

Używam tego produktu od:rok temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Trinity za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujędrnianie dla wytrwałych
  • Krem nie pomaga zgubić 3,8 cm powiedzmy sobie szczerze ze to niezły chwyt marketingowy! Za to rzeczywiście ujędrnia, ale stosowany regularnie rano i wieczorem. Ja w sumie nie masuje 5 min bo brak mi cierpliwości ale mimo to zauważam efekty. Redukcja cellulitu jest nieznaczna ale zauważalna po jakis 2 tyg systematycznego stosowania. Miły przyjemny zapach. Konsystencja może zbyt płynna, i troszkę wolno się wchłania. Ogólnie mogę polecić. Uprzedzam jednak cena niestety odstraszająca... :/

Chcesz pochwalić esspresso za czytelną i pomocną recenzję?
  • no no
  • Na początku jakoś mnie nie zachwycił, ale po zużyciu pierwszej tubki (dwa razy dziennie) zauważyłam bardzo wyraźny i pozytywny efekt.
    Co więcej- wpędziłam się w maliny bo smarowałam nim tylko zewnętrzną stronę ud i pośladki i teraz widać u mnie wyraźną różnicę między smarowaną i niesmarowaną tym kremem skórą.
    Cóż- kupiłam następne opakowanie i smaruję całe uda.
    Dodam że nie podoba mi się jego zapach, ale ten nie trzyma się długo więc ze względu na skuteczność wybaczam.
    Nie masuję się 5 minut, tylko chwilkę do wchłonięcia.
    Efekt- ładnie napięta i jędrna skóra (nie pamiętam takiej u siebie), celulit zredukowany znacznie.
    Mąż zauważył różnicę
    Ja osobiście- polecam, zwłaszcza że bywa w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy, z przerwą
    Ilość zużytych opakowańwa

Chcesz pochwalić kasiaba1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • opis stosowania z opakowania - masowac ciało przez 5 minut rano i wieczorem. Gdybybym tak dlugo sie masowała, to bym kramu wyszczuplajacego nie potrzebowała.
    Konsystencja bardzo płynna - wylewa sie z tubki. Zapach - kwesta gustu, ogólnie mozna wytrzymać, chociaż troche zbyt intensywny.
    Rezultatów wyszczuplania, tudzież zmniejszenia celullitu brak.
    Nawilża, ale nawilżanie za tą cenę, to lekka przesada.
    Do tego jest mało wyajny.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić soz za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiszka aż piszczy
  • Zużyłam bo kupilam, ale efektów żadnych... Takie same można uzyskać gaszcząc sie zwykłymi balsamami nawilżającymi czy pielęgnacyjnymi dużo tańszych marek. Konsystencja ciapowata, gorzej się wchłania od np. eveline, zdecydowanie gorszy od podobnych z yves rocher... Nawet pisać nie ma o czym . NIE polecam!

Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajniutki
  • Recenzja: ...Bardzo dobry krem... Po niecałych dwóch tygodniach regularnego stosowania (smarowałam rano i wieczorem) stan mojej skóry wyraźnie się zmienił... Cellulit jest mniej widoczny, ubył mi 1 cm w obwodzie ud Skóra jest po nim swietna...!! Cena dość wysoka, ale jak na taka skutecznosc warto!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...kończę pierwsze, a drugie już czeka na półeczce

Chcesz pochwalić daariaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij