Powiększ Avon Solutions Body, Cellu-Sculpt Anti-Cellulite Body Sculpting Treatment (Wyszczuplający krem antycellulitowy) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: lejka

Zawiera korzeń żeń-szenia, mieszankę chińskich ziół(chaihu, pachnotka), karnitynę, bluszcz, kofeinę, miłorząb japoński, olejek mirtowy.
Powoduje rozbicie grudek tłuszczu nierównomiernie rozłożonych pod skórą, poprawia krążenie, ususwa nadmiar wody, stymuluje usuwanie toksyn. Konsystencja żelu. Nawilża, ujędrnia, wygładza nierówności skóry. Producent obiecuje w ciągu 28 dni redukcję cellulitu o 60%, zmniejszenie obwodu ud do 2,5 cm.

Cena: 60 zł / 200 ml

• Wcale nie antycellulitowy
  • Kompletne dno !
    Kompletnie zero jakichkolwiek efektów. Miałam go i bardzo się cieszę, że odszedł w zapomnienie.
    Wcale nie był antycellulitowy i jeszcze ta żadka konsystencja. O cenie jaką wydałam na niego nie wspomnę.

Nie zdziwiłabym się wcale, gdyby reszta tego typu antycellulitowych kosmetyków z Avonu była taka sama...

Używam tego produktu od: kilka lat temu kupione i zużyte
    Ilość zużytych opakowań: 1 okropne opakowanie

Chcesz pochwalić aneidra za czytelną i pomocną recenzję?
  • e tam
  • Dostałam raz w prezencie od avonu.Cieszyłam się gdyż to jeden z bestselerów ale niestety klapa.Ma dość przyjemny zapach,miłą konsystencję i szybko się wchłania ale to wszystko.Ma działanie ujędrniające a ma nić niby wyszczyplający i antycell. niestety nie niweluje pomarańczowej skórki a szkoda.

Używam tego produktu odawno temu

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Dostałam go od cioci, konsultantki, mówiła że sama używa i jej odpowiada. Więc wcierałam po każdej kąpieli, codziennie w uda i pośladki, ale mój (niewielki, ale zawsze) cellulit nie znikał, więc porzuciłam ten kosmetyk. Za dużo czasu potrzeba żeby go porządnie wetrzeć, wolałabym coś lepszego.

Używam tego produktu od: parę lat temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Afrodyta1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa ale bez przesady
  • Wprawdzie producent nieco przesadził z opisem efektów działania (sam zresztą zaznaczył, że stosowanie kremu należy połączyć z dietą i ćwiczeniami), ale to skuteczny produkt. PLUSY: konsystencja - krem łatwo się rozprowadza; wydajny; dobrze się wchłania (chociaż potrzebuje chwili); poręczne opakowanie; efekt użycia: długotrwały, skóra elastyczna, jędrna, napięta, ładny koloryt. MINUSY: nieco dziwny zapach; wysoka cena; lekko się klei. W sumie podobne działanie mają produkty anty-cellulitowe Eveline (i są kilkukrotnie tańsze). Polecam (w promocyjnej cenie), ale cudów nie należy się po tym produkcie spodziewać! Trzy* z plusem (jedna mniej za zawyżoną cenę).

Używam tego produktu od: miałam go ok. 2 lata temu

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi to, co powinien
  • Uzywalam tego kosmetyku jakis rok temu i wiem, ze bylam z niego zadowolona. Dobrze napinal skore i zmniejszal cellulit na udach. Staly sie one gladsze i jedrniejsze Stracilam w nich chyba po centymetrze przez 2 miesiace. Brzuch tez byl gladki i wyraznie w dobrej formie. Jednak trzeba go stosowac rano i wieczorem i dokladnie wmasowac, do czego trzeba sie przyzwyczaic. Jego konsystencja latwo sie wchlania, bo jest lekko plynny. Ładnie tez pachnie, co jest duzym plusem, bo uprzyjemnia mozolne wsmarowywanie Ogolem godny polecenia kosmetyk

Używam tego produktu od:rok temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Trinity za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujędrnianie dla wytrwałych
  • Krem nie pomaga zgubić 3,8 cm powiedzmy sobie szczerze ze to niezły chwyt marketingowy! Za to rzeczywiście ujędrnia, ale stosowany regularnie rano i wieczorem. Ja w sumie nie masuje 5 min bo brak mi cierpliwości ale mimo to zauważam efekty. Redukcja cellulitu jest nieznaczna ale zauważalna po jakis 2 tyg systematycznego stosowania. Miły przyjemny zapach. Konsystencja może zbyt płynna, i troszkę wolno się wchłania. Ogólnie mogę polecić. Uprzedzam jednak cena niestety odstraszająca... :/

Chcesz pochwalić esspresso za czytelną i pomocną recenzję?
  • no no
  • Na początku jakoś mnie nie zachwycił, ale po zużyciu pierwszej tubki (dwa razy dziennie) zauważyłam bardzo wyraźny i pozytywny efekt.
    Co więcej- wpędziłam się w maliny bo smarowałam nim tylko zewnętrzną stronę ud i pośladki i teraz widać u mnie wyraźną różnicę między smarowaną i niesmarowaną tym kremem skórą.
    Cóż- kupiłam następne opakowanie i smaruję całe uda.
    Dodam że nie podoba mi się jego zapach, ale ten nie trzyma się długo więc ze względu na skuteczność wybaczam.
    Nie masuję się 5 minut, tylko chwilkę do wchłonięcia.
    Efekt- ładnie napięta i jędrna skóra (nie pamiętam takiej u siebie), celulit zredukowany znacznie.
    Mąż zauważył różnicę
    Ja osobiście- polecam, zwłaszcza że bywa w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy, z przerwą
    Ilość zużytych opakowańwa

Chcesz pochwalić kasiaba1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • opis stosowania z opakowania - masowac ciało przez 5 minut rano i wieczorem. Gdybybym tak dlugo sie masowała, to bym kramu wyszczuplajacego nie potrzebowała.
    Konsystencja bardzo płynna - wylewa sie z tubki. Zapach - kwesta gustu, ogólnie mozna wytrzymać, chociaż troche zbyt intensywny.
    Rezultatów wyszczuplania, tudzież zmniejszenia celullitu brak.
    Nawilża, ale nawilżanie za tą cenę, to lekka przesada.
    Do tego jest mało wyajny.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić soz za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiszka aż piszczy
  • Zużyłam bo kupilam, ale efektów żadnych... Takie same można uzyskać gaszcząc sie zwykłymi balsamami nawilżającymi czy pielęgnacyjnymi dużo tańszych marek. Konsystencja ciapowata, gorzej się wchłania od np. eveline, zdecydowanie gorszy od podobnych z yves rocher... Nawet pisać nie ma o czym . NIE polecam!

Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajniutki
  • Recenzja: ...Bardzo dobry krem... Po niecałych dwóch tygodniach regularnego stosowania (smarowałam rano i wieczorem) stan mojej skóry wyraźnie się zmienił... Cellulit jest mniej widoczny, ubył mi 1 cm w obwodzie ud Skóra jest po nim swietna...!! Cena dość wysoka, ale jak na taka skutecznosc warto!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...kończę pierwsze, a drugie już czeka na półeczce

Chcesz pochwalić daariaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
    krem dobrze się wchałania,
    napina skórę, poprawia jej stan, bardzo dobrze wygładza,
    choć sam jeden cellulitu nie zlikwiduje, jest przyjmnym w stosowaniu dodatkiem do walki z cellulitem

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić syrenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda że cena wysoka!
  • Recenzja: Po regularnym stosowaniu skóra staję się bardzo mięciutka,jędrna i wygładzona...SUPER!!!Szkoda,że cena taka wysoka (nawet w promocji) Ale produkt naprawdę świetny!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w sumie były 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niezapominajka19_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A wg mnie dobry
  • Recenzja: znacznie redukuje cellulit, ujędrnia, wygładza. Nie orientuje sie za bardzo w cenach innych tego typu kremów, ale wydaje mi sie ze kosztuje troche duzo. nie jestto moze kosmetyk wszechczasow, ale na pewno dziala.

to czy kupie czy nie zalezy od tego czy znajde cos lepszego czy nie.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nejmless za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam ! ! !
  • Kończę używać drugie opakowanie tego kremu a trzecie już czeka na półeczce. Stosowałam ten krem w połączeniu z aerobikiem i muszę powiedzieć że widzę efekty. Pierwsze co zauważyłam, to że znacząco wygładził skórę na udach i brzuchu, potem zmniejszył nieco obwód ud, pewnie niewiele, nie mierzyłam, ale widziałam po spodniach - pojawiła się wolna przestrzeń Używam go dalej bo widzę, że ciągle działa i poprawia znacząco wygląd mojego brzuszka, któremu neistety daleko do ideału
    Mam nadzieję, że regularne dalsze stosowanie w połączeniu z ćwiczeniami będą nadal przynosić efekty !!

P O L E C A M ! ! !

Chcesz pochwalić Pimecia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Recenzja: moim zdaniem jest dobry, jednak jesli ktos tylko smaruje sie kreme i nic poza tym to niech nie oczekuje piorunujacych efektow;] ja uzywalam tego kremu i jednoczesnie uczeszczalam do finessclubu, co prawda tylko raz w tyg ale efekty byly.bylam bardzo zadowolona z tego preparatu

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić smarcoola za czytelną i pomocną recenzję?
  • oszustwo poprostu
  • Recenzja:
    Miałam już kilka kremów na cellulit,które spokojnie reklamowały się na aptecznych półkach, bez żadnego haaalo, reklam ze szczupłymi paniusiami oczywiście. Tamte jakoś się sprawdzały- lepiej lub gorzej, natomiast ten avon nieszczęsny wtedy przegiął.

Kupiłam go w ubiegłym roku kiedy były promocje na tę nowość krem antycellulit. WYpróbowałam go kilka razy- koszmar!!!
    Wcale się nie wchłaniał i WAŁKOWAŁ SIĘ na skórze, nie wspominając o tym że masowanie, które zaleca się przy stosowaniu kremów w ogóle nie wchodziło w grę, bo przyrząd do masażu wcale nie miał poślizgu. Możnaby sobie tylko skórę rozerwać ...

No był to koszmar, po którym musiałam kremowe wióry zbierać z prześcieradła.

W ogóle to wstydziliby się rzucać taką cenę za takie coś jak ten nibykrem

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: troszkę 1...

Chcesz pochwalić madie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko nawilża
  • Recenzja: Daje mu tylko 2 gwiazdki, ponieważ nadzwyczajniej w świecie nie działa. Nie redukuje cellulitu, nie odczułam ujędrnienia, może dlatego że jeszcze moja skóra jest jędrna sama z siebie...
    Jedynie nawilża, poza tym nie wyszczupla- a muszę przyznać, że głównie po to go kupiłam
    Dobrze, że nie dałam za niego 60 zł, tylko w jakiejś promocji 24zł

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić -magdusia- za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to ma być?
  • Recenzja: Nie wiem do czego to coś służy, ale na pewno nie do redukcji cellulitu . Jedyne co zauważyłam to nawilżenie. Wygładzenia czy też ujędrnienia brak. Do niczego! Przy zużyciu 3 opakowań i regularnym, systematycznym stosowaniu chyba powinny być jakieś efekty, a tu nic. 2 gwiazdki daje za to że chociaż nawilża, bo jako kosmetyk do walki z cellulitem nie sprawdza sie zupełnie. Kolejny niewypał avonu. Gorąco nie polecam!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 3

Chcesz pochwalić natasza2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Też mam mieszane uczucia
  • Żel szybko sie wchłania, wygładza mocno skórę, dobrze ją nawilza, gdy się go regularnie stosuje przez min 2 miesiące daje rezultaty...cellulit jest mniej widoczny, podoba mi się zapach, nie zauwazyłam, zeby się rolował. Uczucie chłodu jest troszkę niemile ale można znieść Ogólnie jest dobry ale mogłby być lepszy

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 5

Chcesz pochwalić blondwamp za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry
  • Recenzja: ...mam takie mieszane uczucia..pachnie tak śerdnio-nie odrzuca,ale też nie zachwyca chociaż musze przyznać,ze działa na komary-odstrasza wszystkie!!!działa lepiej niż off ujędrnia,dość dobrze sie wciera,chociaż pozostawia lekki film na skórze,jeśli chodzi o cellulit to nie zauważyłam szczególnych efektów,ale tego sie nie spodziewałam,nawilża

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...2

Chcesz pochwalić shandusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Recenzja: Po prostu przecietniutki. Brzuszka mi nie wyszczuplil mimo stosowania diety i cwiczen. Natomiast polecam Oriflame Slender- fajnie wyszczupla i ujedrnia. Co do kosmetyków Solutions- nie mam juz do nich zaufania :/

ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić Blondzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ujędrniacz
  • Recenzja: Zużyłam sumiennie 2 opakowania pod rząd, wypróbowałam nieco później również rzekomo ulepszoną wersję. I nic. Obietnice producenta nie zostały spełnione. Oprócz portfela nic mi nie wyszczuplało, ani 1 cm, nie mówiąc już o 2,5 cm. Cellulit również pozostał niewzruszony. Jednak balsam jest przyjemny, ma lekką konsystencję, nieco chłodzi, przyjemnie pachnie. Bardzo dobrze ujędrnia skórę, więc jeśli ktoś szuka balsamu ujędrniającego, to polecam. Na wyszczuplenie i cellulit - nie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić justa79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Recenzja: Konsystencja niezbyt gęsta, szybko sie wchłania, niestety nie daję rady zrobić na nim masażu, bo się wałkuje Zapach nieprzeszkadzający
    Nawet w miarę skuteczny, niestety komfort stosowania (a raczej jego brak) sprawia, że nie bedzie następnego opakowania.
    Używałam go około 2 miesiące, przy czym efekty pojawiły sie dopiero po kilku tygodniach.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić rzabba za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart swojej ceny:- )
    - ma świetną konsystencję,
    - dobrze się wchłania,
    - łatwo wmasować go w ciało,
    - jest jakiś taki... delikatny, w porównaniu z innym antycelulitowymi produktami,
    - zapach nie zniechęca do używania:- )

pomógł mi zdecydowanie - kończę właśnie pierwsze opakowanie i widzę efekty - skóra na udach i pośladkach jest bardziej napięta. celulit został zredukowany w pewnym stopniu, choć troszkę go jeszcze jest /mam nadzieję załatwić go kolejnym opakowaniem:- )/.
    skóra stała się delikatna, miękka w dotyku, jest w zdecydowanie lepszej kondycji:- )

polecam więc, ale ostrzegam - nie spodziewajcie się, Drogie Panie, arcywielikich efektów po pierwszym użyciu, bo to zniechęca:- )

specyfik naprawdę działa, w przeciwieństwie do innych, tańszych, jakie próbowałam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić clairvoyant za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Recenzja: ...uzywam do osd tygodnia,ale widze efekt-skora na pośladkach jest bardeziej napięta.Poza tym krem ma dobrą konsystencje,szybko sei wchlania i ladnie pachnie.naprawde polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić sousa za czytelną i pomocną recenzję?