Powiększ L'Oreal, Glam Bronze, Micro - Fine Bronzing Mist for Face (Mgiełka opalająca do twarzy)

Zgłaszająca osoba: olenka999

Mgiełka opalająca to pierwsza opalenizna w sprayu, która zachwyci Cię efektem zaledwie w kilka chwil.
Wystarczy, że spryskasz twarz, a już po 5 minutach możesz cieszyć się piękną i lśniącą opalenizną. Bez poprawek. Bez wcierania.
Mgiełka samoopalająca to idealny kosmetyk dla wszystkich kobiet, które chcą cieszyć się piękną, brązową skórą bez konieczności spędzania długich godzina na słońcu lub na solarium.
Kosmetyk dostępny jest w kilku odcieniach i można dobrać odpowiedni odcień w zależności od typu karnacji. Dla blondynek i dla brunetek dostępne są różne spraye, które umożliwiają uzyskanie pożądanego odcienia - jaśniejszej lub ciemniejszej opalenizny w zależności od indywidualnych preferencji.

• Sally Hansen pokonana!
  • Latami używałam rajstop w sprayu Sally dla ogólnego poprawienia wyglądu odsłoniętych partii ciała, zanim jeszcze dotrą do nich pierwsze promienie słoneczne i muszę przyznać, że spisywały się w tej kwestii nienagannie. Los sprawił jednak, że stałam się szczęśliwą posiadaczką kilku buteleczek Glama L\'oreala, właściwie zupełnie mimochodem i teraz nie wyobrażam sobie przetrwania pory słonecznej, bez wsparcia tegoż upiększacza.
    Mgiełkę, mimo, iż przeznaczoną do twarzy, często zdarza mi się używać również do nóg i tutaj jest absolutnie niezastąpiona. Wspaniale ujednolica koloryt, znacznie przyciemniając skórę i nadając jej odcień tak doskonale imitujący naturalną opaleniznę, że osobie trzeciej, trudno jest (na szczęście )rozpoznać "fałszerstwo"
    Wykończenie jakie pozostawia jest matowo aksamitne, co wpływa również pozytywnie na trwałość bronzera i tu UWAGA! choć "zabrzmi" to może nico dziwnie - skóra potraktowana warstwą Glama - wygląda jeszcze lepiej i jeszcze naturalniej na tzw : drugi dzień.
    Osobiście, choć jestem zdeklarowaną brunetką, przepadam w tym przypadku za odcieniem dedykowanym blondynkom, gdyż jest przepięknie ciepły, oliwkowo-miodowy i pozbawiony jakichkolwiek różowych pigmentów (które niestety w odcieniu dla brunetek, w ilości skąpej, jednak występują)
    Twarz ozłocona tym bronzerem, choćby jednym, krótkim psiknięciem, natychmiast zyskuje wygląd wypoczęty i zdrowy, a w przypadku, gdy chcemy się nieco pobawić w modelowanie rysów, precyzyjny aplikator, małe kropelki tej substancji oraz jej półtransparentna barwa, jak najbardziej nam to umożliwiają i wtedy efekt jest absolutnie powalający - porównywalny z tym, jaki daje tak osławiony w swoim czasie air-brush make up .

Używam tego produktu od: od roku i żałuję, że odkryłam go tak późno

Chcesz pochwalić Sygnatura za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny kosmetyk !!!
  • -opakowanie poręczne, nadaje się do podróży
    - odpowiednie odcienie dla blondynki i brunetki- nie trzeba martwić się o dobór odcienia opalenizny
    - nie pachnie jak inne samoopalacze, jest praktycznie bez zapachu
    - efekt od razu po nałożeniu
    - nawet bez makijażu wyglądasz przepięknie
    - nie przesusza skóry, ale jednocześnie skora sie nie błyszczy
    - cena przystępna- około 20zł

Chcesz pochwalić ola121282 za czytelną i pomocną recenzję?
  • debeściarska
  • Rewelacyjna mgiełka samoopalająca. Bardzo dobry produkt, który można nabyć na Allegro za śmieszne pieniądze. Jej aplikacja wcale nie jest tak prosta jak by się mogło wydawać. Nie wystarczy spryskać nią twarzy i już po robocie Po sprykaniu nią facjaty trzeba ja bardzo dobrze i równomiernie rozetrzec paluszkami. Pomimo tego nie powoduje żadnych plam na twarzy, jest bardzo lekka....bo tego typu mazidła lubią przetłuszczać cerę a co za tym idzie mogą też porządnie pozapychać. Ja właśnie jestem takim kosmetycznym wrażliwcem ale spotkała mnie bardzo miła niespodzianka bo mgiełka w ogóle mnie nie uczuliła. Szybciutko sie wchłania, efekt opalenizny jest natychmiastowy. Dodam, że jest to zdrowy i wakacyjny efekt...a nie tandeciarski.Chyba jest mało popularna, nigdy nie natknełam się na nią w żadnej drogerii. Można ją za to namierzyć na Allegro w wariantach dla blondynek i brunetek co też jest dużym plusem. Jest jednak jeden minus i za to odejmuję pół gwiazdki.....niestety ma małą pojemność a to oznacza, że nie jest zbyt wydajna. Używałam jej tylko w lecie bo nie opalam twarzy więc krzywdy mojemu portfelowi nie wyrządziła. Polecam!! Wart się skusić

Ilość zużytych opakowań: dwa pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić cytrynka 1976 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały kosmetyk
  • kupiłam mgiełkę ryzykując bardzo, bo tego typu kosmetyki nie bardzo się sprawdzają: wiadomo spray cięzka sprawa, rzadko udanie dobrany odcień, plamy itp. Staram się nie opalac buzi, ale z drugiej strony muśnięta słońcem wyglada ładnie, testuję więc różne samoopalcze i bronzery. Na ten kosmetyk trafiłam przypadkiem na allegro (13zł) i zakupiłam wersję dla brunetek LIGHT TAN. Muszę powiedziec, że dawno nie byłam tak zadowolona z efektu, po prostu pięknie. Kolor idealny, apikacja bezproblemowa, nie zauważyłam żadnych pobrudzeń ubrań(ale uważam i osłaniam ręcznikiem) , a buzia zdrowo i ślicznie opalona.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić benia1805 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna ;P
  • Mgiełka jest genialna a byłaby jeszcze bardziej "genialniejsza";P , gdyby nie wydajność (tak jak samoopalacz Sally Hansen...). Dlaczego oni produkują takie małe pojemności?!!! Mgiełkę rozprowadza się świetnie, na twarzy lepiej rozsmarować, na dekolcie już nie. Mam wersję Medium dla brunetek, odcień jest idealny - jak prawdziwa opalenizna. Naprawdę produkt fantastyczny, ale ta pojemność...i dlatego 4 gwiazdki.! 1 opakowanie starcza na tydzień...przesada...i to na twarz i dekolt, a co dopiero plecy itp...

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Chcesz pochwalić tatiana2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Bardzo fajny BRĄZER. Opalenizna widoczna od razu! Może nie jest tak "różowo" podczas nakładania jak zapewnia producent, ale i tak jest super! Należy nim spryskać twarz i dodatkowo rozetrzeć a wtedy uzyskamy efekt naturalnej opalenizny. GODNY POLECENIA!

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić milka_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Mega dobry- ale jednak jest to tak jakby bardziej bronzer w sprayu bardziej niż samoopalacz.

Gdy użwyam go rano na dekolt, szyję i twarz, to po 10 min mogę zrobić makijaż.
    Idealny dla osób które nie opalają twarzy na solarium, abo nie chcą się często opalać a być opalone- jeśli masz dosyć opalone/ciemne podkłady i nie chcesz wyglądać jak w masce to używaj tego kosmetyku na dekolt i szyję.

Kosmetyk odrobinę brudzi ubranie od wewnątrz, ale przebarwienia schodzą w praniu.

Po spryskaniu twarzy i dekoltu polecam rozprowadzić odrobinę kosmetyk dla równomiernego efektu, ale potem umyć ręce.

Opakowanie-zdrowsze dla skóry i tańsze niż solarium, ale jednak polecam dodatkowo stosować inny samoopalacz loreala- np ten w żelu.

Ale generalnie dosyc szybko się kończy i nie jest aż taki wydajny.. także warto było sprubować na wakacje ale już wiecej tego nie kupię (chyba) :p

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić marietqa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 18 raz(y)
  • dobry
  • uzywam produktu od ponad roku,bardo dobry produkt ,daje piekny naturalny kolor, ktory zalezy oczywiscie jak czesto sie tym spryskuje,ja stosuje co drugi dzien co wystarcza na okolo 2,3 tygodnie. nie jest trudny w uzyciu aczkolwiek mozna sobie czasami jakas palamke na twarzy zrobic)))jednak w porownaniu z innymi produktami samoopalajacymi w tym przedziale cenowym jest calkiem niezły.

Używam tego produktu odkolo 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań:nie licze

Chcesz pochwalić yd79 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij