Farmona, Tutti Frutti, Masło do ciała, `Liczi i Rambutan` (stara wersja)

Powiększ Farmona, Tutti Frutti, Masło do ciała, `Liczi i Rambutan` (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: kasienkie

Gęste masło do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych oraz fascynującym zapachu dojrzałego liczi i soczyście świeżego rambutanu. Niezwykle słodkie liczi, uprawiane w Państwie Środka od 2000 lat, to symbol i ulubiony owoc chińskich cesarzy z dynastii Ming. Połączone z soczystym, rześkim rambutanem z Malezji nadaje skórze niespotykany, fascynujący aromat letniego wieczoru nad oceanem.Dzięki zawartości afrykańskiego masła Karite głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i jedwabiście gładkie. Bogata konsystencja pieści zmysły, czarne drobinki masują ciało, a zniewalająco słodki zapach egzotycznych owoców uwodzi i relaksuje.

Skład: Aqua, Butyrospermum Parkii, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycerin, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, CI 16255, Parfum, Cera Alba, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Jojoba Esters,
Iron Oxides, Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, BHA, Geraniol, Citronellol, Limonene.

Cena: ok 15zł / 250ml
/s/

• wielofunkcyjne cudeńko! dla skóry i włosów !
  • Na samym początku zaznaczam, że możecie mnie uznać za dziwaczkę, jeśli nie spotkałyście się z metodą kremowania włosów
    Jest to alternatywa dla tych, którym olejowanie daje efekty, ale mało widoczne. Metoda polega na nakładaniu na suche lub wilgotne włosy masła/kremu (pomijam skalp), a później zmyciu go szamponem. Polecam po zabiegu używanie odżywki . Czas trzymania dobieramy indywidualnie - u mnie max godzinka.

Masełko kupiłam z myślą o mojej suchej skórze ale nie mogłam się powstrzymać przed nakremowaniem włosów i wiecie co? jestem mile zaskoczona!!!!!!!!!!!

WŁOSY!:
    +bardzo dobrze się wchłania
    +mimo tego, że posiada w składzie masło shea (które dla loków raczej nie jest dobre) to nie tworzy na głowie puchu
    +ma kilka dziwnych składników, ale nie robią nic złego moim włosom, wręcz przeciwnie - krem służy im niesamowicie
    +dobrze się zmywa, lepiej niż oleje
    +daje lepszy efekt niż olejowanie (przynajmniej u mnie)
    +włosy są nawilżone
    +MEGA, MEGA SKRĘT! loczki są sprężyste
    +włosy pięknie się błyszczą
    +zapach jest cudowny, owocowy, długo utrzymujący się na włosach

TECHNICZNE!:
    +dostępność - w większości drogerii
    +cena!
    +bardzo wydajne
    +poręczne opakowanie, które pozwala wymęczenie produktu aż do dna!

SKÓRA!:
    +cudownie nawilża
    +dobrze się rozprowadza - w nowej wersji nie ma aż tylu uciążliwych drobinek o których pisały wcześniejsze recenzentki
    +zapach długo się utrzymuje
    +ciało jest przyjemnie gładkie, nie czuję efektu oblepienia

może następnym razem inny zapach?
    KOCHAM TO WIELOFUNKCYJNE MASEŁKO!!!!!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze leci i niech się nigdy nie kończy!

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdził się
  • Zupełnie nie polubił się z moją skórą. Podrażniał, wysuszał i sprawiał, ze wszystko mnie swędziało. Zapewne przez te drobinki. Zapach też nie oszałamiał i jak dla mnie zbyt gęste i ciężkie do wmasowania. Długo się wchłania.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić NiinaX za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspomnień czar...
  • Dostałam to masełko w prezencie, na początku nie byłam zachwycona bo zwykle nie używam balsamów ani innych smarowideł do ciała. Pierwszym plusem był oczywiście piękny zapach i przyjemny dla oka kolor, po pierwszym użyciu zauważyłam też nawilżenie dłoni. I tak zaczęła siebie moją przygoda z tym kosmetykiem, używałam do wszystkiego: na podrażnienia wokół nosa podczas kataru, na końcówki włosów, na suche łokcie, na zniszczone paznokcie, nawet na blizny. Natłuszcza, pomaga w przypadku podrażnień. zapach jest piękny taki świeży i egzotyczny. Konsystencja dość twarda i zbita, Ale przecież to masło a nie krem nie mam zbyt wielu nawilżaczy do ciała, a to masło zastępuje mi wszystko.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić BlackSabbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pachnące cudeńko !
  • Poznałam się z tym kremem dobrych parę lat temu.
    Dziś jest nowa wersja, ale jak dla mnie nie ma jakiejkolwiek różnicy, tylko nowe opakowanie
    Miałam różne kremy frutti tutti ale ten ma najładniejszy zapach :3

PLUSY :
    +zapach, zapach, zapach !
    +dobrze się rozprowadza
    +nieźle nawilża
    + zapach się dobrze utrzymuje
    +szybko się wchłania
    MINUSY :
    -barwi dłonie na różowo

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 4

Chcesz pochwalić koala199 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny balsam
  • Plusy:
    - cudowny zapach jogurtowo-owocowy. Kocham liczi więc jego wersja jogurtowo-balsamowa jest świetna
    - gęsty i kremowy
    - łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
    - zapach utrzymuje się bardzo długo na ciele
    - dobrze nawilża i pielęgnuje aczkolwiek nie mam suchej skóry
    - zapach podszedł też mojemu mężowi gdyż jest na tyle uniwersalny, że mężczyźni też mogą używać.
    - wydajne opakowanie, 2 osoby używały go prawie codziennie i zyżyły w 1,5 miesiąca
    - do bardzo suchej skóry u męża też się sprawdził, aczkolwiek na najsuchsze obszary trzeba stosować 2 razy dziennie

Minusy:
    - czarne drobinki udające pestki od owoców są zbędne, wprawdzie się wchłaniają i znikają na ciele ale naprawdę niczemu nie służą
    - w nowootwartym opakowaniu jest sporo luzu. Po co aż tak wielkie opakowanie skoro nie jest wypełnione po brzegi???

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Magda9876 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pachnidełko
  • Kupiłam go kiedyś gdy towarzyszył mi zły humor, jak wróciłam do domu i powąchałam to zakochałam się odrazu Trochę obawiałam się tych czarnych drobinek, że będą brudzić ubrania, ale nic takiego nie miało miejsca. Chociaż czasem barwił dłonie na różowo
    Głównym plusem tego produktu jest przede wszystkim ZAPACH ! Słodziutki, ciepły, i trwały, utrzymuje się na ciele dobrych kilka godzin. Poziom nawilżania oceniłabym jako dobry, ale nie jestem posiadaczką suchej skóry.

Bardzo polubiłam ten produkt i pomimo tego że lubię zmieniać masła i balsamy do ciała, to na pewno do niego wrócę a świetnym partnerem dla tego masełka jest jego brat KREMOWY PEELING, który jest dla mnie równie dobrym produktem za niewielką cenę

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić leviiis za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Dostałam w prezencie razem z peelingiem, który był ok. Długo nie używałam tego masła i niedawo coś mnie podkusiło. Pierwszy raz otworzyłam i posmarowałam jedynie nogi. Zapach chemiczny i ciężki - mi nie odpowiada zupełnie. Cały wieczór się kleiłam, jakby w ogóle się nie wchłaniało.
    Czarne drobinki masujące - ?! Bezsens. Pozostawiały smugi, które trzeba rozcierać dłużej by nie były widoczne.
    No i ten skład... Parafina wysoko w składzie i parabeny. Dobrze, że użyłam tylko na nogi, bo przy takim zapychającym składzie miałabym wysyp na plecach czy dekolcie.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze tylko zaczęte

Chcesz pochwalić blackgirl092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny,dobrze nawilża
  • Nie znajduje w nim niczego co by mi przeszkadzalo,jest wydajny,dobrze nawilża,latwo sie wchlania ,pieknie pachnie. Mam go w innym opakowaniu,ale firma i zapach sie zgadzaja,wiec mysle ze to to samo jestem zadowolona z tego masleka,i goraco je polecam

Używam tego produktu od: poltora miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecale pol jednego

Chcesz pochwalić Nancy3320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za dobry...
  • Balsam po użyciu pachnie na ciele. I to dość długo.
    Opakowanie dość poręczne, pojemność odpowiednia.
    Konsystencja jest jak na masło przystała bardziej zbita. Podczas aplikacji w niczym to nie przeszkadza.
    Niestety nie nawilża skóry, a przy aplikacji dłonie są różowe. Właściwie używałam, ale po każdej aplikacji denerwowało mnie to, że mam wściekle różowe dłonie i nigdy nie skończyłam pudełka.

Używam tego produktu od: maj 2009
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • pyszotka
  • Podobnie jak inne pachnidła kupione tylko i wyłącznie przez wzgląd na zapach i kolorek w tym wypadku
    Nawilżacz to to nie jest, ma pachnieć i pachnie i to w miarę długo.
    Wkurzają mnie zawarte w nim drobinki które trzeba długo masować bo inaczej będą kulać się na ciele. Do aplikacji używam szpatułki do kremu do depilacji bo jak dziobnę paluchami to mam później problem w wydobyciem resztek kosmetyku spod paznokci. Ładne, estetyczne opakowanie i fajna szata graficzna.

Używam tego produktu od: około dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: pół zużyłam, pół oddałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny zapach i dobre nawilżenie
  • Szczerze mówiąc używam go do rąk, bo do ciała potrzebuję czegoś lżejszego.
    masełko to jest naprawdę maślane, gęste i wymaga dobrego rozsmarowania.
    Długo się trzyma, dobrze nawilża, wnika w skórę.
    Zawiera w sobie kuleczki, które po rozsmarowaniu barwią ciało na różowo, szczególnie widać to na wewnętrznej stronie dłoni.
    Zapach jest nieziemski

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Chcesz pochwalić lidka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpione !!!
  • Masło ma bardzo gęstą konsystencje ale łatwo się rozsmarowuje i dość szybko wchłania

Zapach jest intensywny więc kiedy się nim wysmaruje nie muszę używać już żadnych perfum.

Jedyny malutki mankament to czerwone zafarbowane dłonie po zastosowaniu.

Jest jedynym specyfikiem, który po regularnym stosowaniu poprawił kondycję mojej skóry - jest miękka (zawsze miałam szorstką z drobnymi krostkami bo była wysuszona głównie na nogach i ramionach). Żeby ten efekt się utrzymywał nie muszę używać go codziennie, ale co kilka dni.

Zapach jest tak piękny, że nie wyobrażam sobie zastąpienie tego masła jakimkolwiek innym balsamem.

Używam tego produktu od: około 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5 opakowania

Chcesz pochwalić Olciaf2206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajniutkie
  • Idealny zapach na wiosnę, bo na lato toszkę za tłusty?
    Intensywny, słodki, owocowy.

Plusy
    + stosowałam go zawsze po wieczornej kąpieli, był dość tłusty i fajnie nawilżał moje ciało
    + nie kleił się na ciele i szybko wchłaniał
    + fajne opakowanie, dzięki któremu aplikacja była przyjemna
    + cena

Pośrednie
    +/- zostawia na ciele dość intensywny zapach i na początku mi się to podobało, ale później zaczeło mi to przeszkadzać, bo zapach był mdlący

Minusy
    - po rozsmarowaniu na ciele moje ręce były całe różowe i nie mogłam tego domyć
    musiałam isć umyć naczynia żeby róż zszedł mi z dłoni xD

Teraz na gorące dni przerzuciłam się na mus do ciała z tej samej firmy, bo jest lżejszy i bardziej odpowiedni na lato.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Loveliness91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mmm... TEN ZAPACH ♥
  • To masło do ciała nie jest rewelacyjne, ale naprawdę nie ma co narzekać. Wielkim plusem jest zapach, który powiem szczerze uzależnia ;D
    Nie brudzi, nie pozostawia skóry tłustej, szybko się wchłania. Efekty? Po użyciu tego masła skóra jest miła w dotyku, miękka, pachnąca, ale niestety słabo nawilżona - co nie da się ukryć dla większości z nas jest minusem.
    Osobiście z tej serii używałam jeszcze " Granat i pitaya" i mogę stwierdzić, że oba produkty były dobre.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Chcesz pochwalić NoveRain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, ale dla skóry, która nie potrzebuje jakiegoś maksymalnego nawilżenia.
  • Masło ma przyjemny, słodki, owocowy zapach. Pachnie tak samo na skórze, jak w opakowaniu. Dobrze się rozprowadza. Nawilża skórę i odżywia, dobrze się sprawdza w przypadku normalnej skóry, ale dla suchej stanowi zbyt małe nawilżenie. Opakowanie ładne, wygodne. Cena nie jest zbyt wygórowana, bo masło jest wydajne, można je znaleźć w cenie ok 12 zł. Jedną gwiazdkę odbieram za to, że drobinki trzeba często mocniej rozetrzeć, żeby wsiąkły w skórę. ;-)

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne opakowania

Chcesz pochwalić raz na milion lat za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Masło do ciała jest bardzo dobre, szczególnie na lato. Ma świeży, owocowy zapach i lekką formułę. Bardzo wydajny i starcza na prawdę bardzo długo. Odświeża, nawilża i wprawia w radosny nastrój.

Opakowanie pozwala zużyć produkt do samego końca.

Jedynym minusem jest chyba cena.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Anoniimowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co jest z nim nie tak
  • Kupiłam, gdyż szukałam balsamu o świeżym zapachu, który zastąpi na lato mgiełki do ciała.
    W pierwszej chwili zauroczył mnie zapach! Cudowny słodki, owocowy, jednak po kilku godzinach stał się on nie do zniesienia. Najgorsze jest to, że zapachem przeszły też ciuchy.
    Nie wiem co w balsamie robią te czarne kulki. Producent deklaruje, że masują one ciało, ale uważam że są zbędne.
    Masło ma dziwną, zbita konsystencję. Jest przez to wydajne to osobiście uważam za wadę, gdyż w żaden sposób nie mogę go skończyć ; (

Masło nawilża poprzez tworzenie na skórze filmu, który zapobiega utracie wody z naskórka (jest to pośrednie działanie nawilżające). Taką właściwość ma większość składników tego masła: Butyrospermum Parkii czyli masło karite, mirystynian izopropylu, alkohol cetylow, parafina ciekła, wosk biały.

Dla kogoś, kto oczekuje tylko nawilżenia i nie przeszkadza mu zapach masło jest w porządku, jednak przez to, że ja i zapach nie pokochałyśmy się, nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Katiee92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Kupiłam to masło już jakiś czas temu. Używałam go chwilę, potem stało na półce, teraz ponownie do niego wróciłam.
    Największym atutem tego produktu jest jego zapach- śliczny, owocowy, nie za słodki i nie sztuczny. Podoba mi się
    Natomiast jeśli chodzi już o rzeczy ważniejsze- tutaj jest gorzej. Konsystencja jest dość twarda, nawet teraz, podczas upałów, nie rozsmarowuje się od razu na skórze, a kiedy jest chłodniej to szkoda gadać . Konsystencja przypomina zmrożone lody, a nie masło do ciała do jakiego przywykłam.
    Problemem są też dla mnie takie malutkie, czarne i dość twarde grudki (peeling?), które to masło posiada. Brzydko wyglądają na skórze i nie wchłaniają się. Jeśli chodzi o właściwości nawilżające- nie jest źle, ale moja skóra jest zdecydowanie bardziej wymagająca- efekt po prostu utrzymuje się za krótko. Na szczęście masło nie podrażnia i nie pogarsza stanu mojej bardzo suchej skóry.
    Podsumowując- miły kosmetyk z gatunku "smakowych", niestety nie dla wymagającej skóry.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić arasoing90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne
  • Masło Farmona jest idealne do suchej skóry. Nawilża kompleksowo a dodatkowo jest bardzo wydajne. Ma formę peelingu więc delikatnie zmiękcza naskórek. Bardzo dobrze łagodzi także podrażnienia po depilacji.
    Jego gęsta formuła odpowiednio nałożona, świetnie się wchłania, ale nawilżenie czuć jeszcze bardzo długo potem.

Używam tego produktu od: październik 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego opakowania

Chcesz pochwalić adrianee za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Nawiłża całkiem nieżle, konsystencja ok, opakowanie duże, niedrogie - jednak zapach - dla mnie koszmarny, bardzo intensywny, bardzo słodki - ale to już indywidualna kwestia, a więc dla kogoś innego możę wydać się on rewelacyjny.
    Poza tym wchłania się szybko - ale skóra jest jakby aż za bardzo nawilżona, jakbyście miały w skóre wtarty..olej? Są z pewnością lepsze masła do ciała.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego

Chcesz pochwalić cuentonouille za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • co się stało?
  • tak jak w tytule- kurcze, co się z nim stało? poszłam jak zwykle do rossmanna kupić gęste masło, zauważyłam nową wersje opakowania (275 gram), pomyślałam; czemu nie? ekspedientka zapewniła że to to samo masło tylko że w nowym opakowaniu.
    rozczarowałam się. wcześniejsza konsystencja była zbita i przyjemna, teraz jest papka podobna do pierwszego lepszego balsamu do ciała. czemu kolejny kosmetyk zmienia się na gorsze? na pewno zużyje się szybciej, nie wiem czy kupię ponownie bo te 15-16 zł za 275 ml balsamu to sporo... jedynym plusem jest to że kolor balsamu zmienił się i jest o kilka tonów jaśniejszy, już nie barwi rąk na różowo.
    mimo to zużyję go z przyjemnością, uwielbiam ten zapach który po posmarowaniu zostaje ze mną do rana, lubię masujące czarne kuleczki (w nowej wersji masła jest ich mniej), lubię super nawilżenie jakie daje. ale tak jak pisałam wyżej; nie wiem czy kupię ponownie. jeśli trafię na stare opakowanie lub promocję- na pewno bo uwielbiam ten zapach, ale cena regularna jest jak dla mnie nieadekwatna do wydajności.
    dołączam zdjęcie papki

Ilość zużytych opakowań: 2x stara wersja + jestem w trakcie nowej

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Korej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Masło pachnie genialnie! Intensywny zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo.

Produkt ma zbitą konsystencję, mimo tego przyjemnie aplikuje się go na skórę.

Czarne granulki mi nie przeszkadzają. Nie pozostawiają śladów, szybko się rozcierają.

Nawilżenie jest idealne dla skóry "bezproblemowej" (ale to jak każde masło z serii Tutti Frutti).

Zmiękcza i wygładza.

Wydajność i cena.
    Nie używam go dzień w dzień, z uwagi na to, że zapach może się przejeść.

Jedynym minusem, jest to,że zabarwia delikatnie skórę wnętrza dłoni na różowo. Tak, też nie mogłam dać wiary, że to możliwe, jednak tak w istocie jest.

Reasumując: Masło pachnie genialnie ( w ogóle moim zdaniem te masła z Farmony będą doskonałe na lato, jako zamiennik dla mgiełek czy perfum). Nawilżenie bardzo dobre dla skóry normalnej.

Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić Nostawel za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale nie idealny
  • Kupiłam ten balsam, bo chciałam jakieś ładne pachnidło do smarowania, skusiła mnie cena, opakowanie jak i napis "Liczi i Rambutan"

Plusy:
    -zapach genialny, utrzymuje się bardzo długo
    -nawilża
    -cena

Minusy:
    -jak dla mnie, dziwna i lepka konsystencja która mnie troche drażni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rodzyyyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Masło kupiłam po wpływem impulsu, gdyż przepadam za pachnącymi mazidłami, a owy producent nie zawiódł mnie jeszcze, jeżli chodzi o zapachowe doznania.

A te są obłędne! Bardzo słodki aromat, długo utrzymuje się na skórze - po wieczornej aplikacji, rano wciąż jest wyczuwalny. W dodatku ubrania, pidżama czy pościel także przesiąkają owym zapachem. Mnie to nie drażni, bo mam skłonność do żonglowania różnymi balsamami i woń tego specyfiku nie zdąży mnie zmęczyć.

Konsystencja jest dość zbita, dzięki czemu kosmetyk jest stosunkowo wydajny. Nie ma problemu z aplikacją, w miarę szybko się wchłania, pozostawiając skórę odpowiednio nawilżoną. W tej materii sprawdza się w moim przypadku przyzwoicie, choć z racji swojego koloru może zabarwić skórę. Jako że jestem posiadaczką jasnej karnacji, różowośc naskórka po aplikacji jest do wychwycenia i bynajmniej nie ma to związku z energicznym wcieraniem masła

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić chica_de_ayer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Dostałam to maslo na urodziny i...jestem zachwycona. Nie wiem czemu w recenzjach pojawia się jako minus kwestia zawartości "czarnych granulek" (to nie granulki, a orzechy macadamia!). Mają one służyć przecież masażowi-mnie np. pomagają walczyć z cellulitem.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić MrsKamla za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij