Farmona, Tutti Frutti, Masło do ciała, `Liczi i Rambutan` (stara wersja)

Powiększ Farmona, Tutti Frutti, Masło do ciała, `Liczi i Rambutan` (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: kasienkie

Gęste masło do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych oraz fascynującym zapachu dojrzałego liczi i soczyście świeżego rambutanu. Niezwykle słodkie liczi, uprawiane w Państwie Środka od 2000 lat, to symbol i ulubiony owoc chińskich cesarzy z dynastii Ming. Połączone z soczystym, rześkim rambutanem z Malezji nadaje skórze niespotykany, fascynujący aromat letniego wieczoru nad oceanem.Dzięki zawartości afrykańskiego masła Karite głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i jedwabiście gładkie. Bogata konsystencja pieści zmysły, czarne drobinki masują ciało, a zniewalająco słodki zapach egzotycznych owoców uwodzi i relaksuje.

Skład: Aqua, Butyrospermum Parkii, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycerin, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, CI 16255, Parfum, Cera Alba, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Jojoba Esters,
Iron Oxides, Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, BHA, Geraniol, Citronellol, Limonene.

Cena: ok 15zł / 250ml
/s/

• wielofunkcyjne cudeńko! dla skóry i włosów !
  • Na samym początku zaznaczam, że możecie mnie uznać za dziwaczkę, jeśli nie spotkałyście się z metodą kremowania włosów
    Jest to alternatywa dla tych, którym olejowanie daje efekty, ale mało widoczne. Metoda polega na nakładaniu na suche lub wilgotne włosy masła/kremu (pomijam skalp), a później zmyciu go szamponem. Polecam po zabiegu używanie odżywki . Czas trzymania dobieramy indywidualnie - u mnie max godzinka.

Masełko kupiłam z myślą o mojej suchej skórze ale nie mogłam się powstrzymać przed nakremowaniem włosów i wiecie co? jestem mile zaskoczona!!!!!!!!!!!

WŁOSY!:
    +bardzo dobrze się wchłania
    +mimo tego, że posiada w składzie masło shea (które dla loków raczej nie jest dobre) to nie tworzy na głowie puchu
    +ma kilka dziwnych składników, ale nie robią nic złego moim włosom, wręcz przeciwnie - krem służy im niesamowicie
    +dobrze się zmywa, lepiej niż oleje
    +daje lepszy efekt niż olejowanie (przynajmniej u mnie)
    +włosy są nawilżone
    +MEGA, MEGA SKRĘT! loczki są sprężyste
    +włosy pięknie się błyszczą
    +zapach jest cudowny, owocowy, długo utrzymujący się na włosach

TECHNICZNE!:
    +dostępność - w większości drogerii
    +cena!
    +bardzo wydajne
    +poręczne opakowanie, które pozwala wymęczenie produktu aż do dna!

SKÓRA!:
    +cudownie nawilża
    +dobrze się rozprowadza - w nowej wersji nie ma aż tylu uciążliwych drobinek o których pisały wcześniejsze recenzentki
    +zapach długo się utrzymuje
    +ciało jest przyjemnie gładkie, nie czuję efektu oblepienia

może następnym razem inny zapach?
    KOCHAM TO WIELOFUNKCYJNE MASEŁKO!!!!!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze leci i niech się nigdy nie kończy!

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdził się
  • Zupełnie nie polubił się z moją skórą. Podrażniał, wysuszał i sprawiał, ze wszystko mnie swędziało. Zapewne przez te drobinki. Zapach też nie oszałamiał i jak dla mnie zbyt gęste i ciężkie do wmasowania. Długo się wchłania.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić NiinaX za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspomnień czar...
  • Dostałam to masełko w prezencie, na początku nie byłam zachwycona bo zwykle nie używam balsamów ani innych smarowideł do ciała. Pierwszym plusem był oczywiście piękny zapach i przyjemny dla oka kolor, po pierwszym użyciu zauważyłam też nawilżenie dłoni. I tak zaczęła siebie moją przygoda z tym kosmetykiem, używałam do wszystkiego: na podrażnienia wokół nosa podczas kataru, na końcówki włosów, na suche łokcie, na zniszczone paznokcie, nawet na blizny. Natłuszcza, pomaga w przypadku podrażnień. zapach jest piękny taki świeży i egzotyczny. Konsystencja dość twarda i zbita, Ale przecież to masło a nie krem nie mam zbyt wielu nawilżaczy do ciała, a to masło zastępuje mi wszystko.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić BlackSabbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pachnące cudeńko !
  • Poznałam się z tym kremem dobrych parę lat temu.
    Dziś jest nowa wersja, ale jak dla mnie nie ma jakiejkolwiek różnicy, tylko nowe opakowanie
    Miałam różne kremy frutti tutti ale ten ma najładniejszy zapach :3

PLUSY :
    +zapach, zapach, zapach !
    +dobrze się rozprowadza
    +nieźle nawilża
    + zapach się dobrze utrzymuje
    +szybko się wchłania
    MINUSY :
    -barwi dłonie na różowo

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 4

Chcesz pochwalić koala199 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny balsam
  • Plusy:
    - cudowny zapach jogurtowo-owocowy. Kocham liczi więc jego wersja jogurtowo-balsamowa jest świetna
    - gęsty i kremowy
    - łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
    - zapach utrzymuje się bardzo długo na ciele
    - dobrze nawilża i pielęgnuje aczkolwiek nie mam suchej skóry
    - zapach podszedł też mojemu mężowi gdyż jest na tyle uniwersalny, że mężczyźni też mogą używać.
    - wydajne opakowanie, 2 osoby używały go prawie codziennie i zyżyły w 1,5 miesiąca
    - do bardzo suchej skóry u męża też się sprawdził, aczkolwiek na najsuchsze obszary trzeba stosować 2 razy dziennie

Minusy:
    - czarne drobinki udające pestki od owoców są zbędne, wprawdzie się wchłaniają i znikają na ciele ale naprawdę niczemu nie służą
    - w nowootwartym opakowaniu jest sporo luzu. Po co aż tak wielkie opakowanie skoro nie jest wypełnione po brzegi???

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Magda9876 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pachnidełko
  • Kupiłam go kiedyś gdy towarzyszył mi zły humor, jak wróciłam do domu i powąchałam to zakochałam się odrazu Trochę obawiałam się tych czarnych drobinek, że będą brudzić ubrania, ale nic takiego nie miało miejsca. Chociaż czasem barwił dłonie na różowo
    Głównym plusem tego produktu jest przede wszystkim ZAPACH ! Słodziutki, ciepły, i trwały, utrzymuje się na ciele dobrych kilka godzin. Poziom nawilżania oceniłabym jako dobry, ale nie jestem posiadaczką suchej skóry.

Bardzo polubiłam ten produkt i pomimo tego że lubię zmieniać masła i balsamy do ciała, to na pewno do niego wrócę a świetnym partnerem dla tego masełka jest jego brat KREMOWY PEELING, który jest dla mnie równie dobrym produktem za niewielką cenę

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić leviiis za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Dostałam w prezencie razem z peelingiem, który był ok. Długo nie używałam tego masła i niedawo coś mnie podkusiło. Pierwszy raz otworzyłam i posmarowałam jedynie nogi. Zapach chemiczny i ciężki - mi nie odpowiada zupełnie. Cały wieczór się kleiłam, jakby w ogóle się nie wchłaniało.
    Czarne drobinki masujące - ?! Bezsens. Pozostawiały smugi, które trzeba rozcierać dłużej by nie były widoczne.
    No i ten skład... Parafina wysoko w składzie i parabeny. Dobrze, że użyłam tylko na nogi, bo przy takim zapychającym składzie miałabym wysyp na plecach czy dekolcie.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze tylko zaczęte

Chcesz pochwalić blackgirl092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny,dobrze nawilża
  • Nie znajduje w nim niczego co by mi przeszkadzalo,jest wydajny,dobrze nawilża,latwo sie wchlania ,pieknie pachnie. Mam go w innym opakowaniu,ale firma i zapach sie zgadzaja,wiec mysle ze to to samo jestem zadowolona z tego masleka,i goraco je polecam

Używam tego produktu od: poltora miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecale pol jednego

Chcesz pochwalić Nancy3320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za dobry...
  • Balsam po użyciu pachnie na ciele. I to dość długo.
    Opakowanie dość poręczne, pojemność odpowiednia.
    Konsystencja jest jak na masło przystała bardziej zbita. Podczas aplikacji w niczym to nie przeszkadza.
    Niestety nie nawilża skóry, a przy aplikacji dłonie są różowe. Właściwie używałam, ale po każdej aplikacji denerwowało mnie to, że mam wściekle różowe dłonie i nigdy nie skończyłam pudełka.

Używam tego produktu od: maj 2009
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • pyszotka
  • Podobnie jak inne pachnidła kupione tylko i wyłącznie przez wzgląd na zapach i kolorek w tym wypadku
    Nawilżacz to to nie jest, ma pachnieć i pachnie i to w miarę długo.
    Wkurzają mnie zawarte w nim drobinki które trzeba długo masować bo inaczej będą kulać się na ciele. Do aplikacji używam szpatułki do kremu do depilacji bo jak dziobnę paluchami to mam później problem w wydobyciem resztek kosmetyku spod paznokci. Ładne, estetyczne opakowanie i fajna szata graficzna.

Używam tego produktu od: około dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: pół zużyłam, pół oddałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij