Vichy, Normaderm ProMat (Krem matujący SPF 15)

Powiększ Vichy, Normaderm ProMat (Krem matujący SPF 15)

Zgłaszająca osoba: kinkaz

Vichy stworzyło pierwszy krem matujący z filtrem UVA/UVB, który działa wewnątrz porów. Zmniejsza błyszczenie skóry i nadmierne wydzielanie sebum. Działając wewnątrz porów, zapewnia długotrwały efekt matowej skóry i jej ochronę. SPF 15 chroni przed nadmiernym wydzielaniem sebum wywoływanym przez codzienną dawkę promieni UV. Mikrocząsteczki pochłaniają nadmiar sebum, a składniki aktywne, regulują jego produkcję wewnątrz porów, aby uzyskać połączenie silnego działania matującego, skuteczności ujednolicającej i naturalnego efektu końcowego. Postać glikozylowana witaminy C jest uwalniana w przedłużonym rytmie, aby regulować wydzielanie sebum w ciągu dnia.

/bw/

• Zdecydowanie nie
  • Krem dostałam na szczęście jako gratis w postaci 10 próbek. Bardzo lubię markę Vichy ale tym razem zawiodłam się bardzo. Krem ma dziwny kolor i pachnie jak krople żołądkowe, przynajmniej takie miałam skojarzenie. Jest bardzo trudny do rozprowadzenia po skórze, ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to jak bardzo ściąga . Po nałożeniu go miałam uczucie jakbym nałożyła na twarz za małą maskę. Okropny. Nie matuje a skóra po nim piecze.
    Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić anlumaka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• Nie polecam
  • Kremik ten pomimo zapewnień producenta długotrwale nie matuje. Daje lekkie uczucie nawilżenia na twarzy jednak za taką cenę to wolę poszukać lepszych zamieniików tego produktu. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Eruanis2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szczerze nie polecam nikomu!
  • Skuszona szumem wokół tej marki pomyślałam sobie, że musi pomóc na niedoskonałości i świecenie cery. Efekt? po około miesiącu używania zauważyłam, że moja twarz zostaje pokryta coraz to większą ilością zaskórników i grudek na policzkach w rezultacie cała moja twarz to był jeden wielki kanion. Dermatolog uświadomił mi, że nie jestem ani pierwszą ani ostatnią ofiarą tego kremu i nie obyło się bez kuracji antybiotykowej. jedyny plus - faktycznie matuje! ale skóra szybko się do niego przyzwyczaja i z dnia na dzień efekt matowej skóry trwa coraz krócej. Dodam jeszcze, że do dziś mimo kuracji antybiotykowej moja skóra nie wróciła do stanu przed używaniem kremu. W trakcie używania go zauważyłam również, że skóra na brodzie i nosie często się łuszczy co negatywnie wpływało na wygląd.
    Jeśli chcecie coś dobrego zrobić dla Siebie to unikajcie tego kremu i to szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: na szczęscie już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt. 30 ml

Chcesz pochwalić gonia_1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do cery mieszanej
  • Mam słabość do marki Vichy. Ten krem nie zawodzi, zwłaszcza stosowany w strefie T (używam z reguły tylko na czole oraz nosie, gdzie skóra szczególnie się błyszczy). Idealny na dni bez makijażu (plus za filtr) - fajnie matuje, jest lekki, bardzo przystępnie pachnie.

Do tego poręczne opakowanie - dobre do torebki. Minusem może być cena, choć produkt jest bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić herrfrau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Krem jest beznadziejny, miał poprawić wygląd skóry - po użyciu praktycznie całego opakowania nie ma żadnych zadowalających efektów, na dodatek krem jest koszmarnie mało wydajny - można wyciskać i wyciskać, na każdy cm skóry twarzy trzeba nałożyć krem osobno bo ciężko się rozsmarowuje, zapach niczym z aptecznej zielarni, kolor też średni. Generalnie nie polecam, wyrzucone pieniądze. Skóra nadal jest albo zbyt wysuszona albo zbyt natłuszczona, do tego pełno wyprysków, nierówności.

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić m_coco za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona! bo moja skóra jest zadowolona!
  • Po wielu latach poszukiwań dobrego kremu dla mojej skóry natrafiłam wreszcie na Vichy normaderm - okazał się odkryciem dla mnie i naprawdę mi odpowiada! Złagodził wszystkie moje skórne problemy - to największy atut! Skóra na mojej twarzy jest pod kontrolą "eksperta". Regularnie stosuję go od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a w czasie zimy naprzemiennie z tłustym kremem.
    Jeśli chodzi o zmatowienie - jest zadowalające jak dla mnie.

Używam tego produktu od: półtora roku (promat od 7 miesięcy)
    Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań (cztery po 30 ml, jedno 50 ml)

Chcesz pochwalić karolagatap za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie matuje
  • Nie matuje
    nie nawilza
    okropnie sie walkuje , nie nadaje sie pod podklad
    nie uczula
    konstytencja ok
    nie zapycha
    cera sie blyszczy a mam cere mieszana w kierunku tlustej
    Nie polecam tego produktu

Używam tego produktu od: nie pamietam
    Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo probek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić akrylowapani za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby jak na NORMADERM
  • Krem który już na wstępie ma tłustą konsystencję nie może być matujący. Ten bardzo długo się wchłania i pozostawia tłustawą, lepiącą warstwę. Z uwagi na powyższe - pod podkład się nie nadaje. Duży plus za to, że jak kazdy produkt normaderm - zapobiega powstawaniu pryszczy i szybko likwiduje te które są. Męczyłam się więc z tym kremem na noc, żeby go wykończyć. Wolę jednak inne kremy z tej serii. Plus również za poręczne opakowanie.
    Minusy:
    nie matuje i źle się wchłania
    mała pojemność
    wysoka cena
    Używam tego produktu od: 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe i kilkanaście próbek

Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Dobry
  • Jest to bardzo dobry krem matujący.

PLUSY:
    - Bardzo ładnie pachnie,
    - Bardzo dobre, praktyczne opakowanie
    - Nie podrażnia,
    - Skóra nie błyszczy się
    - Dobrze nawilża
    - Dobrze matuje
    - Ma filtr

MINUSY
    - Pojemność
    - Parabeny

Używam tego produktu od: 1 Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Muminek07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • vichy normaderm
  • Na szczęscie dostałam krem w prezencie, ponieważ po przeczytaniu recenzji nigdy bym się na niego nie skusiła!

Dla mnie krem jest idealny o ile dobrze się z nim rozprawie.
    Myślę, że kwestią jest trafne dobranie i podkładu i żelu odpowiedniego do tego kremu Vichy, który na początku mnie irytował, bo pozostawiał film na skórze i niekomfortowe uczucie gdy dotykałam twarzy, a przy nałożeniu podkładu skórę miałam wysuszoną. Do czasu aż zmieniłam żel do mycia twarzy(która bardzo skórę mi natłuszcza) i krem na noc.

Dobrze się rozprowadza.
    Wydajny.
    Zapach chemiczny aczkolwiek mi to nie przeszkadza w ogóle (bo ważne by matował)...

Właśnie...MATOWAŁ. Chyba mam takiego farta, ale krem Vichy matuje idealnie...i to na kilka godzin. Co prawda na twarzy czuję 'film' i nieprzyjemna jest skóra w dotyku, jednak po ok. 10minutach, skóra robi sie całkiem nawilżona i jest gotowa na nałożenie podkładu (nie matującego). Efekt matu utrzymuje się kilka godzin! Skóra mi się nie świeci i nie jest tłusta.
    Więc polecam krem jak najbardziej.

Dla mnie idealne połączenie na dzisiaj, to żel Avene Cleanance plus właśnie ten krem z Vichy na dzień, z kolei na noc Avene Cleanance K.
    Kosmetyki Avene są fajne, ale jednak świecę się po nich okropnie! Vichy to świetnie zatrzumuje w dzień(bo w nocy nie mam takiej potrzeby), a i nie sprawia, że skóra to sucha skorupa.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania.

Chcesz pochwalić mehee01 za czytelną i pomocną recenzję?