Vichy, Normaderm ProMat (Krem matujący SPF 15)

Powiększ Vichy, Normaderm ProMat (Krem matujący SPF 15)

Zgłaszająca osoba: kinkaz

Vichy stworzyło pierwszy krem matujący z filtrem UVA/UVB, który działa wewnątrz porów. Zmniejsza błyszczenie skóry i nadmierne wydzielanie sebum. Działając wewnątrz porów, zapewnia długotrwały efekt matowej skóry i jej ochronę. SPF 15 chroni przed nadmiernym wydzielaniem sebum wywoływanym przez codzienną dawkę promieni UV. Mikrocząsteczki pochłaniają nadmiar sebum, a składniki aktywne, regulują jego produkcję wewnątrz porów, aby uzyskać połączenie silnego działania matującego, skuteczności ujednolicającej i naturalnego efektu końcowego. Postać glikozylowana witaminy C jest uwalniana w przedłużonym rytmie, aby regulować wydzielanie sebum w ciągu dnia.

/bw/

• szczerze nie polecam nikomu!
  • Skuszona szumem wokół tej marki pomyślałam sobie, że musi pomóc na niedoskonałości i świecenie cery. Efekt? po około miesiącu używania zauważyłam, że moja twarz zostaje pokryta coraz to większą ilością zaskórników i grudek na policzkach w rezultacie cała moja twarz to był jeden wielki kanion. Dermatolog uświadomił mi, że nie jestem ani pierwszą ani ostatnią ofiarą tego kremu i nie obyło się bez kuracji antybiotykowej. jedyny plus - faktycznie matuje! ale skóra szybko się do niego przyzwyczaja i z dnia na dzień efekt matowej skóry trwa coraz krócej. Dodam jeszcze, że do dziś mimo kuracji antybiotykowej moja skóra nie wróciła do stanu przed używaniem kremu. W trakcie używania go zauważyłam również, że skóra na brodzie i nosie często się łuszczy co negatywnie wpływało na wygląd.
    Jeśli chcecie coś dobrego zrobić dla Siebie to unikajcie tego kremu i to szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: na szczęscie już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt. 30 ml

Chcesz pochwalić gonia_1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do cery mieszanej
  • Mam słabość do marki Vichy. Ten krem nie zawodzi, zwłaszcza stosowany w strefie T (używam z reguły tylko na czole oraz nosie, gdzie skóra szczególnie się błyszczy). Idealny na dni bez makijażu (plus za filtr) - fajnie matuje, jest lekki, bardzo przystępnie pachnie.

Do tego poręczne opakowanie - dobre do torebki. Minusem może być cena, choć produkt jest bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić herrfrau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Krem jest beznadziejny, miał poprawić wygląd skóry - po użyciu praktycznie całego opakowania nie ma żadnych zadowalających efektów, na dodatek krem jest koszmarnie mało wydajny - można wyciskać i wyciskać, na każdy cm skóry twarzy trzeba nałożyć krem osobno bo ciężko się rozsmarowuje, zapach niczym z aptecznej zielarni, kolor też średni. Generalnie nie polecam, wyrzucone pieniądze. Skóra nadal jest albo zbyt wysuszona albo zbyt natłuszczona, do tego pełno wyprysków, nierówności.

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić m_coco za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona! bo moja skóra jest zadowolona!
  • Po wielu latach poszukiwań dobrego kremu dla mojej skóry natrafiłam wreszcie na Vichy normaderm - okazał się odkryciem dla mnie i naprawdę mi odpowiada! Złagodził wszystkie moje skórne problemy - to największy atut! Skóra na mojej twarzy jest pod kontrolą "eksperta". Regularnie stosuję go od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a w czasie zimy naprzemiennie z tłustym kremem.
    Jeśli chodzi o zmatowienie - jest zadowalające jak dla mnie.

Używam tego produktu od: półtora roku (promat od 7 miesięcy)
    Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań (cztery po 30 ml, jedno 50 ml)

Chcesz pochwalić karolagatap za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie matuje
  • Nie matuje
    nie nawilza
    okropnie sie walkuje , nie nadaje sie pod podklad
    nie uczula
    konstytencja ok
    nie zapycha
    cera sie blyszczy a mam cere mieszana w kierunku tlustej
    Nie polecam tego produktu

Używam tego produktu od: nie pamietam
    Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo probek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić akrylowapani za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby jak na NORMADERM
  • Krem który już na wstępie ma tłustą konsystencję nie może być matujący. Ten bardzo długo się wchłania i pozostawia tłustawą, lepiącą warstwę. Z uwagi na powyższe - pod podkład się nie nadaje. Duży plus za to, że jak kazdy produkt normaderm - zapobiega powstawaniu pryszczy i szybko likwiduje te które są. Męczyłam się więc z tym kremem na noc, żeby go wykończyć. Wolę jednak inne kremy z tej serii. Plus również za poręczne opakowanie.
    Minusy:
    nie matuje i źle się wchłania
    mała pojemność
    wysoka cena
    Używam tego produktu od: 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe i kilkanaście próbek

Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Dobry
  • Jest to bardzo dobry krem matujący.

PLUSY:
    - Bardzo ładnie pachnie,
    - Bardzo dobre, praktyczne opakowanie
    - Nie podrażnia,
    - Skóra nie błyszczy się
    - Dobrze nawilża
    - Dobrze matuje
    - Ma filtr

MINUSY
    - Pojemność
    - Parabeny

Używam tego produktu od: 1 Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Muminek07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • vichy normaderm
  • Na szczęscie dostałam krem w prezencie, ponieważ po przeczytaniu recenzji nigdy bym się na niego nie skusiła!

Dla mnie krem jest idealny o ile dobrze się z nim rozprawie.
    Myślę, że kwestią jest trafne dobranie i podkładu i żelu odpowiedniego do tego kremu Vichy, który na początku mnie irytował, bo pozostawiał film na skórze i niekomfortowe uczucie gdy dotykałam twarzy, a przy nałożeniu podkładu skórę miałam wysuszoną. Do czasu aż zmieniłam żel do mycia twarzy(która bardzo skórę mi natłuszcza) i krem na noc.

Dobrze się rozprowadza.
    Wydajny.
    Zapach chemiczny aczkolwiek mi to nie przeszkadza w ogóle (bo ważne by matował)...

Właśnie...MATOWAŁ. Chyba mam takiego farta, ale krem Vichy matuje idealnie...i to na kilka godzin. Co prawda na twarzy czuję 'film' i nieprzyjemna jest skóra w dotyku, jednak po ok. 10minutach, skóra robi sie całkiem nawilżona i jest gotowa na nałożenie podkładu (nie matującego). Efekt matu utrzymuje się kilka godzin! Skóra mi się nie świeci i nie jest tłusta.
    Więc polecam krem jak najbardziej.

Dla mnie idealne połączenie na dzisiaj, to żel Avene Cleanance plus właśnie ten krem z Vichy na dzień, z kolei na noc Avene Cleanance K.
    Kosmetyki Avene są fajne, ale jednak świecę się po nich okropnie! Vichy to świetnie zatrzumuje w dzień(bo w nocy nie mam takiej potrzeby), a i nie sprawia, że skóra to sucha skorupa.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania.

Chcesz pochwalić mehee01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • matuje... na 15 minut
  • Używałam wszystkich NormaDerm-ów: Tri-Activ, Anti-Age oraz ProMat. Ten jest zdecydowanie najsłabszy z całej trójki(pozostałe 2 są w porządku).

Długo przymierzałam się do napisania tej recenzji; chciałam dać mu jeszcze jedną szansę, niestety kolejny raz mnie zawiódł.

KONSYSTENCJA:
    Konsystencja jest lekka, powiedziałabym na pół kremowa i żelowa. Kolor kremu jest ciekawy-pistacjowy, wiem, że to nie jest ważne, ale chciałabym tutaj jak najdokładniej opisać tenże kosmetyk dla osób w ogóle go nie znających. Nakłada się wygodnie, jest śliski, przez co gładko pokrywa twarz. Używając go jednak miałam wrażenie, że nie wchłania się całkowicie, pozostawia "film" na skórze, który moim zdaniem jest przyczyną późniejszego błyszczenia się. Zapach- chemiczny, w ogóle nie ma nic wspólnego z charakterystycznym zapachem NormaDermu Tri Activ oraz Anti Age- one mają lekko owocowy, przyjemny zapach.

WYDAJNOŚĆ:
    W cenie 60 zł otrzymujemy jedynie 30 ml kremu. Mi ta tubka wystarczyła w sumie na 5 tygodni. Dla mnie osobiście to niewiele, także wydajność oceniam jako kiepską.

OPAKOWANIE:
    Zwykła tubka. Jednak czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze: wygodnie się dozuje krem, a gdy już się kończy, tubkę można przeciąć i dalej używać.

MATOWANIE:
    A w zasadzie jego brak... . Tego dnia, gdy go kupiłam, szłam do apteki po NormaDerm Tri Activ- wg mnie najlepszy z całej trójki. Niestety akurat go nie było, farmaceutka spytała, czego potrzebuję oprócz działania przeciw niedoskonałościom. Bez większego zastanowienia powiedziałam "Matowania". Zatem poleciła mi Pro Mat. Pomyślałam, że jak ma być taki dobry jak Tri Activ, i jeszcze lepiej matować, to będzie moim hitem. Niestety, nic bardziej mylnego. Twarz nawet bezpośrednio po nałożeniu nie jest idealnie matowa- tak jak wyżej pisałam, pozostawia "film", który jest lekko lepki i tłustawy. Skóra zaczyna się błyszczeć po 15 minutach. Po 2 godzinach mamy na twarzy masakrę- jakbyśmy polały się olejem po buzi. Nie wiem jak działa na cerze normalnej- ja mam mieszaną- ponoć do takiej jest stworzony. Jedna z recenzentek napisała, że skoro posiada on filtry, jest to oczywiste, że nie będzie dobrze matował. Ja widzę dwa kontra-argumenty: po pierwsze, jest to nieprawda, gdyż używałam wiele kremów z filtrami większymi niż ta marna 15, i które nie były z nazwy matujące, a lepiej sobie radziły, a po drugie-proponuję zatem, by producent nie obiecywał matowej przez 8 godzin cery.

DZIAŁANIE PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM:
    Bo tak jak cała gama NormaDerm, ponoć je posiada. Ja szczerze mówiąc nie zauważyłam większego redukowania niedoskonałości. Natomiast wzmożonego przybywania krost i pryszczy również nie zauważyłam; krem nie podrażnia.

Ogólna ocena to tylko 1 gwiazdka. Zawiodłam się na Vichy, nie rozumiem, jak tłustawy krem pozostawiający film można nazwać matującym...

Poza tym, Vichy OSZUKUJE!!!! Kupiłam Pro Mat w zestawie z minipreparatem oczyszczającym oraz minipreparatem 3w1. Na opakowaniu zestawu napisane było, że krem ma pojemność 50 ml. W domu, po rozpakowaniu okazało się, że to jednak 30 ml! Poczułam się oszukana, wiedziałam, że nie ma co iść zgłaszać to do apteki, bo to nie wina farmaceutów. Jednak napisałam już maila z prośbą o wyjaśnienie do Vichy, które porządnie nadszarpnęło swój wizerunek w moich oczach.

Używam tego produktu od: skończyłam miesiąc temu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Poszłam do apteki z zamiarem kupna kremu matującego z LRP Efacllar M, jednak w aptece nie było tego kremu i aptekarka poleciła mi właśnie krem z VICHY. Czytałam o nim recenzje.. i prawdę mówiac to ten krem miałam zakupic,ale potem stwierdziłam,że eśli juz mam wydawac grubą kasę to wolę kupic całą linie z LRP ( EFFACLAR DUO, M, + żel oczyszczający) , no ale pod wpływem chwili kupiłam go. Żałuję..załuje,bardzo żałuję.
    MINUSY:
    -nie matuje
    -dziwnie się rozprowadza ... jakby wchłaniał się w palce
    -skóra jest po nim dziwna... taka nijaka, sucha,ale się świeci
    -czuc go na skórze (nie zapachem,ale konsystencją)
    -drogi
    definitywnie nie jest wart swej ceny.

Używam tego produktu od: 2 miechy

Chcesz pochwalić Nostawel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Fajny krem, dobrze matuje, lecz nie nadaje się do wysuszonej skóry.
    Używam razem z podkładem Vichy dermablend.
    Minus jest taki, że ciężko się na nim rozprowadza ww. podkład, innych nie stosowałam.
    Aby zachować matową skórę należy dobrać również odpowiedni podkład!!

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: 2x30ml

Chcesz pochwalić Asiunia1230 za czytelną i pomocną recenzję?
  • takie nic
  • Po wszelkich eskperymentach z drogeryjnymi kosmetykami o różnych cenach pomyślałam w końcu, że warto może będzie sięgnąć wreszcie po kosmetyki apteczne, szarpnąć się odrobinę i być w końcu zadowolonym z efektów. I tak trafiłam na markę vichy, chyba najpopularniejszą "apteczną" dla niezaznajmionych osób.
    Co prawda dostałam ten kremik w zestawie "świątecznym" - wraz z żelem, wodą termalną, płynem micelarnym itd. Dlatego nie znam oryginalnej ceny sklepowej i ciężko porównać mi ją z wydajnością, ale myślę, że stosunek cena - wydajność jest w porządku. Cena - jakość już nie bardzo.
    Przede wszystkim - kremik nie robi nic. A z pewnością nie matuje. Gdy nakładałam go po dobrym żelu oczyszczającym na gładką jeszcze buzię moja okropna strefa T świeciła się w krótkim czasie, co nie sprawdzało się przy delikatnym makijażu. Pozostawało tylko użyć zapychającej, matującej kolorówki, żeby być zadowoloną z efektów
    Nakładałam go na dzień. Nie wysuszał, nie rolował się, makijaż w miarę dobrze się na niego nakładał, ale, jak mówię, w ogóle nie matował.
    Podsumowując: takie nic, nic nie robił, wcale nie poprawił stanu skóry, ale też nie zaszkodził, za co otrzymuje dwie gwiazdki. Taki "byle jaki" kremik, jeśli już, to wolałabym mieć za znacznie niższą cenę. W ten sposób zraziłam się tylko do kremów vichy, gdyż to były moje pierwsze eksperymenty z tego typu markami.
    Używam tego produktu od: 4 mies

Chcesz pochwalić chriselle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, zupełnie nie dla mnie
  • W moim przypadku krem okazał się nieporozumieniem. Mam mieszaną cerę ze skłonnością do (jak to ładnie Vichy nazywa) niedoskonałości Dodatkowo często trafiają mnie zmiany alergiczne, czerwone placki po byle czym (żele punktowe to dramat, kończy się jaskrawoczerwoną plamą na skórze, gorszą niż sam wyprysk).
    Krem rzeczywiście matuje, ale tak na 2-3 godziny. Natomiast bezpośrednio po użyciu skóra jest ściągnięta i swędząca, ostatnio nie wytrzumuję i ratuję się kremem nawilżającym albo (jeśli nie wychodzę z domu) odrobiną maseczki nawilżającej Dermomask. Bez tego zabiegu twarz jest ściągnięta, załamanie między ustami a brodą i kąciki przy skrzydełkach nosa pieką pieką bardzo!

Podsumowując:
    +matuje (ale na krótko)
    +ładnie pachnie
    +jest wydajny

ale

-wysusza
    -podrażnia
    reasumując - nie spełnia oczekiwań i wydaje mi się, że pogarsza stan mojej skóry...

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić muriel4 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • w porządku
  • Pierwszy raz używałam go latem zeszłego roku. Wtedy oceniłabym go na 5 gwiazdek i określiła swoim KWC. Matował, miał filtr, moja skóra dobrze na niego reagowała. Nie wyobrażałam sobie bez niego życia. W połączeniu z żelem zielonym Vichy do mycia twarzy spełniał moje marzenia o zdrowej i matowej skórze twarzy. Obecnie jednak żel odstawiłam, bo razem z kremem troszkę wysuszał nos i czoło.

Teraz kończy mi się drugie opakowanie, a trzecie czeka na swoją kolej. Niestety, druga tubka już nie działała tak dobrze jak pierwsza. Nie wiem dlaczego? Pora roku, inny podkład? Nie ma już takiego dobrego efektu matu - 3 max 4 h i muszę sięgać po bibułki matujące i puder (w wakacje potrafiłam dać radę przez 8 h nie poprawiać make-upu!!!). Skończę drugą tubkę i wypróbuję coś innego. Może moja buzia za bardzo się już do tego specyfiku przyzywczaiła.

Może się rolować - ale w moim przypadku było tak tylko wtedy kiedy nie dawałam mu czasu na wchłonięcie i od razu nakładałam podkład, wystarczy więc chwilę odczekać i problemu nie ma - ale o tym przecież wszystkie wiemy. Jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy

Daję 4 gwiazdki, jedną odejmuję za cenę, chociaż jestem w stanie zapłacić nawet więcej za produkt który znowu zmatowi moją niesforną mieszaną cerę. Chociaż można znaleźć go w dobrej cenie - ja już dwa razy kupiłam go w zestawie z wyżej wspomnianym żelem i nie zapłaciłam więcej niż 50 zł. Także szukać, a nie narzekać!

Jak do tej pory to najlepszy krem jakiego używałam do przetłuszczającej się skóry twarzy.

Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gemmi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten krem spelnil moje oczekiwania
  • Uwazam, ze jest to bardzo dobry produkt do cery tlustej. Zawsze mialam problem z doborem kremu, poniewaz efekt matu trwal 2-3 godz. Na poczatku uzywalam kremy Garnier, Czysta Skóra, Krem nawilżająco-matujący lecz moja skora jakby sie na niego uodpornila, pozniej nivea aqua sensations lecz ten krem w ogole nie byl skuteczny. Natomiast vichy dziala i to bardzo dobrze, pod warunkiem jednoczesnego stosowania kremu na noc. Ja osobiscie uzywam rozniez podkladu do cery tlustej bezolejowego (maxfactor xperience). Teraz nie mam problemu ze swieceniem sie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Roksana_038 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiałam go w 2008
  • Wszedł na rynek chyba w 2008. Ciężko w to dzisiaj uwierzyć, ale wówczas był chyba pierwszym i jedynym kremem dla pryszczatych cer, który jednocześnie miał FILTR. Filtrem był dwutlenek tytanu, trochę chropowaty w użyciu, ale skuteczny. Jedyną wadą kremu było to, że nie nadawał się oczywiście na skórę wokół oczu i rano trzeba było stosować kolejny inny kosmetyk do kolejnej innej części twarzy. Ale to nie jest wada tego produktu, bo to tak jakby użalać się, że szampon do włosów nie jest jednocześnie balsamem do ciała.
    Krem ma filtry więc oczywiście jest cięższy i tłustszy niż kremy matujące bez filtrów. Wiele osób nadal nie posiada takiej wiedzy i nadal słyszy się narzekania że wiecznie coś tam za mało matuje. Jasne, matuje gorzej. Ale coś za coś i chyba wiemy że decydujemy się na kompromis. Krem nadal uważam za niezły, choć dawno nie miałam z nim styczności.

Używam tego produktu od: w latach 2008-2009
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5 tubek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kirjekuorta za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • jestem zawiedziona tym produktem, ma więcej wad niż zalet.
    plusem jest to ze ładnie pachnie, jest wydajny i w zasadzie rzeczywiście zwalcza niedoskonałości. niestety w ogóle nie matuje! nie nadaje sie pod makijaż. cena absolutnie nie jest adekwatna do skuteczności tego produktu.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić ma48 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I gdzie ten mat?
  • Z produktami vichy jestem związana od dawien dawna, żele, kremy, a nawet podkłady, jednak żadne z nich nie spełniało obiecywanych efektów.

Ten krem, który ponoć ma być też bazą pod makijaż, w ogóle się nie sprawdził. Kupiłam go gdy używałam całej serii z vichy normaderm, teraz większość z tych produktów zamieniłam na tańsze i nawet lepiej sprawdzające się kosmetyki.

Na allegro kosztował ok. 60 zł, nie mogłam się wręcz doczekać przesyłki, gdyż moja buzia potwornie się świeci już po godzinie!
    Konsystencja delikatna, zapach przyjemny, nieco mi wybielił twarz, ale zazwyczaj taki efekt zaraz mija po całkowitym wchłonięciu. Niestety, tak jak zawsze po krótkim czasie mój nos wyglądał, jakbym posmarowała się oliwką, czoło jak żarówka itd, itp. Fakt skóra gładka ale nie o taki efekt mi chodziło. Czy to z makijażem, czy bez, świecę się tak jak świeciłam

Na koniec tylko chciałam dodać, że sam krem cudów pewnie nie zdziała, prawidłowa pielęgnacja i kosmetyki dla cery tłustej i mieszanej powinny pomóc, oraz oczywiście puder sypki lub w kamieniu do poprawek w ciągu dnia.

Moja cera równie dobrze będzie tak wyglądać bez kremu a więc

SZUKAM DALEJ!!

Chcesz pochwalić Demetra za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • - ładny delikatny zapach
    - ładny kolor (wiemm...nie istotne...) ;-)
    - faktycznie działa, matuje, mam cere tłustą iu zauwazyłam efekty, choć nie na długo, moze na jakieś 5 godzin...
    - cena troche wygurowana
    - niestety nie nadaje sie pod makijaż (roluje się na nim podkład)

poleccam na lato, gdy rezygnujemy z podkładów, lub na noc, albo dla osób które w ogołe się nie malują

poza tym bardzo dobry

Ilość zużytych opakowań: powoooooli jedno

Chcesz pochwalić karolina130714 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Nie spotkałam jeszcze kremu matującego moją tłusta cerę na dłużej niż 2 godziny. Ten preparat jest po prostu w porządku. Po nałożeniu go moja skóra nie świeci się tak szybki. Co ważne, nie mam poczucia "naciągniętej" skóry, jak to czasem bywa przy preparatach mocno matujących. Na kremie podkład nie roluje się. Ponadto nie zauważyłam, aby krem zapychał. Jeśli chodzi o porównanie do innych kremów matujących aptecznych, mogę jedynie powiedzieć, że po Pharmaceris T sebostatic matt SPF 10 bardziej się świeciłam. Ważnym atutem Normaderm Promat jest jeszcze filtr 15, co ma dla mnie ogromne znaczenie. Fajnym kremem matującym jest jeszcze SVR Lysalpha Matifiante, ale nie posiada filtra - więc dla mnie odpada. Głowną wadą Promatu jest jednak jego zbyt wygórowana cena, dlatego kupuję go na przemian z czymś tańszym.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 30 ml

Chcesz pochwalić nordika za czytelną i pomocną recenzję?
  • czuję wielki niedosyt.
  • Krem matuje skórę na około 3 godziny . Po tym czasie jednak twarz się błyszczy szczególnie w strefie T . Krem ten jednak nie obciąża skóry, nie powoduje powstawanie zaskórników, nie zatyka również porów. Moim zdaniem jest jednak bez rewelacji zważywszy na to, że cena nie jest najniższa .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić raspberrycake za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam że będzie super a tak nie było
  • Dostałm ten krem od siostry z początku bardzo się ucieszyłam no bo to vichy i to za 50 zł takie małe opakowanie pomyślałm że musi być rewelacyjne..I się zawiodłam...No niby matuje ale to tak na 3 godz. czyli nic specjalnego..Nie nadaje się pod makijaż więc kolejny minus...Minus też za zapach a włściwie za jego brak .. ja jednak lubię jak krem pachnie... no i nie nawilża ale też nie wysusza jest neutralny dla mojej skóry jedyny DUŻY plus to konsystęcja i filtry UV .. Nawet była bym zadowolona gdyby nie ta cena taki krem można sprzedawać za max. 15 zł a nie za takie kokosy ( :P

Używam tego produktu od: 3 tyg.

Chcesz pochwalić zuzanka12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na lato
  • Krem po zastosowaniu od razu wchlania sie w skore, bardzo dobry jak jest upal, zastosowany na niego podklad dlugo wytrzyma na twarzy. Male chrostki na twarzy zniknely, pojawily sie dwie wielkie nie wiem dlaczego, moze to nie z powodu tego kremu. Troche wysusza policzki, ale bardzo malo. Ogolnie dobry na upaly, ale na zime raczej nie polecam. Buzia sie nie swieci tak ze mysle ze spelnia swoje zadanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Chcesz pochwalić orinoko1985 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie nie nie
  • Bardzo nieudany produkt za niesympatyczną cenę.

łatwo się zgniata, potwornie niewydajne

neutralny

Konsystencja:
    zbyt gęsta, niewydajna

Cena:
    ewidentnie zbyt wysoka za coś tak kiepskiego.

Działanie:
    zapycha, roluje, nie nawilża.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić Lagon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Używałam go jakiś czas temu i byłam bardzo zadowolona. Przy drugim opakowaniu miałam wrażenie, że moja skóra się do niego za bardzo przyzwyczaiła, więc odstawiłam na jakiś czas.
    Niedawno znów do niego wróciłam i... rozczarowałam się bardzo. Nie rozumiem, skąd taka różnica między kiedyś a dziś...
    Ale do rzeczy... Daję mu 2 gwiazdki bo ma miłą konsystencję, dobrze się rozprowadza i dość szybko wchłania. Więcej zalet nie zauważam.
    Skóra błyszczy mi się przeraźliwie już po 30 minutach Każdy podkład, nawet Aera Teint Pure Vichy, okropnie się na nim roluje.
    Wracam do żmudnych poszukiwań kremu naprawdę matującego...

Używam tego produktu od: 4 lat?
    Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić agorniewicz za czytelną i pomocną recenzję?