Oriflame, Dancing Lady EDT

Oriflame, Dancing Lady EDT

W dżungli na wybrzeżu południowego Pacyfiku rośnie rzadki okaz przecudnej urody - orchidea zwana 'Dancing Lady'. Jej oszałamiający wdzięk odnajdziesz w tej kompozycji, w której soczysta gruszka i orzeźwiająca mandarynka łączą się z aromatem czekolady. Ciepłe serce wypełniają nuty ylang - ylang, a bazę tworzą zmysłowe akordy wanilii i piżma. Prawdziwy zapach utraconego raju.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: orchidea Dancing Lady, gruszka, mandarynka
nuta serca: ylang - ylang, czekolada
nuta bazy: wanilia, piżmo

kwiatowe, owocowe
wody toaletowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Zapach raju.

Ten zapach to coś pięknego- idealne połączenie orzeźwiającej mandarynki i gruszki z subtelną słodyczą czekolady i wanilii- przyprawione piżmową nutą. Zapach ten kojarzy mi się ze szczęściem i czystością. Uwielbiam słodkie zapachy, niestety z czasem mogą się znudzić albo zbyt mocno przytłaczać. Z tym zapachem tak nie jest bo dzięki mandarynce i gruszce staje się bardziej świeży ( często gdy zawącham się w niegoo bierze mnie ochota na egzotycznego drinka). Trwałość nie jest może jakaś powalająca, ale za tą cenę zapach i jego trwałość jest porażająco świetna.

Używam tego produktu od: od czerwca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Flakon: 4

Lubię i polecam

Poznałam ten zapach, gdy dostała go moja mama. Pierwsze użycie nie wzbudziło mojego zachwytu. Wydał mi się duszący i staromodny.
Jednak w trakcie używania przez moją mamę nie mogłam przestać się zachwycać. Czułam słodki, pudrowy, trochę świdrujący zapach. Perfumy mają w sobie też owocową świeżość.
Ponowiłam testy i dałam temu zapachowi szansę.
To bogata i złożona kompozycja otwiera się aromatyczną czekoladą w owocowym towarzystwie. Sercem zapachu rządzi orchidea i piwonia. Baza jest niezwykle komfortowa z wanilią, cedrem i piżmem.
Zapach idealnie sprawdzi się na rodzinne spotkania i nieformalne uroczystości.

• Flakon: 5

Przestałam je lubić

Przestałam lubić te perfumy, kilka lat temu bardzo mi się spodobały i po zakupie ich, szybko zużyłam jedną butelkę , bo zapach był nie trwały ale bardzo przyjemny, kwiatowy i delikatny. Nie dawno kupiłam perfumy z ogłoszenia by znów sobie przypomnieć zapach i pamiętałam, że bardzo mi się podobał. Niestety gdy go użyłam, rozczarowałam się. Jest męczący, przesłodzony, irytuje mnie, ale za to bardziej trwalszy niż kiedyś.

Zapach jest przesłodzony, męczący, zawiesisty, zero świeżości, czuję czekoladę, wanilie, piżmo. Dla mnie okropne połączenie. Kiedyś tego nie czułam, tylko same przyjemne delikatne kwiatuszki a teraz jest bardzo słodko i jednostajnie. Na pewno wypsikam perfumy do końca ale będzie ciężko je zużyć.
Za to buteleczka jest prześliczna, taka ozdóbka do mebli w pokoju :)

• Flakon: 5

Mój ulubiony zapach ;)

Skusiłam się kiedyś na niego w promocji, ze względu na piękny flakonik i ciekawy opis oraz nuty zapachowe. To był strzał w dziesiątkę! Tak mi się spodobały, że używałam ich dzień w dzień. Zapach słodko- świeży, taki delikatny z nutą słodyczy. Pachniał mi trochę jak takie bąbelki mydlane.
Do tego mogłabym porównać ten zapach.
Wprost cudowny. Trwałość zadowalająca, powiedzmy że do 3-4h. Dosyć wydajne. Na promocji można je trafić w dobrej cenie.
Używałam ich i zimą i ciepłą wiosną.
Dla mnie były idealne na każdą porę roku, jak i porę dnia. Kojarzą mi się z Warszawą zimą, gdzie ich najwięcej używałam.
Myślę, że kiedyś do nich wrócę.
Serdecznie polecam, bo warto.

• Flakon: 4

nie dla mnie

Zapach jakich w Oriflame mnóstwo kolejny kwiatowo-owocowy, ale jednocześnie świeży. Bardzo wyczuwalna jest w nim orchidea. Projekcji nie ma to żadnej, ponieważ ulatnia się po jakichś dwóch godzinach. Może i dobrze, bo ta kompozycja wg mnie jest niezbyt udana jednak zamknięta w uroczym flakoniku. Przypomnę, że uwielbiam zapachy słodko-owocowe, więc może dlatego nie przypadła mi do gustu.

ŚliCZNY ale nietrwały

Śliczny zapach, ale nietrwały.Miałam to "psikadełko" kilka lat temu i miło je używałam.Zapach jest delikatny i dziewczęcy.Czułam w nim kwiatki przeplatane z nutką słodkości.Może jeszcze wróce do tego zapachu,gdy nabierze mnie ochota :)Ładna i ozdobna buteleczka, pasująca do tego zapachu:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: zużyta 1 buteleczka 50 ml

Delikatne orzeźwienie

Zapach jest delikatny a zarazem kusząco słodki z nutą orzeźwienia, idealnie nadający się na ciepłe jak i chłodne zimowe dni w których możemy sobie przypomnieć wakacyjną radość i beztroskę :) Flakon doskonale współgra z zapachem tworzac idealną całość. Jedynym minusem tych perfum jest niestety ich trwałość.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 - 50 ml

Skończenie piękny!

Wspaniałe perfumy! Miałam już różne zapachy z Oriflame, ale wszystkie były beznadziejnie nietrwałe, a tutaj jest inaczej - mimo, że jest to tylko woda toaletowa, to jest naprawdę trwała. Przede wszystkim jednak perfumy te mają przepiękny zapach - delikatny, niezwykle miły dla nosa, nie dominuje żądna nuta, nie drażni, jest po prostu idealny. Ten zapach zadowoli zarówno osoby, które lubią delikatne nuty, jak i te, które lubią wyraziste perfumy. Dancing Lady to kwintesencja kobiecości. Polecam wszystkim!

Kocham ją!

Kocham tą wodę toaletową. Ma przeuroczy flakonik, bardzo przyjemny dla oka i dłoni:). Składniki idealnie się ze sobą komponują, tworząc naprawdę zmysłowy i rześki i delikatny zapach. Jest on dla mnie bardzo relaksujący. Zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo, a na ubraniach jeszcze dłużej:)

Używam tego produktu od: ponad 1 rok

Subtelny, ale trwały.

Zapach lekko słodki, owocowo-kwiatowy, wesoły, świeży, rześki.
Zdecydowanie wiosenno-letni.
Trwałość jak na wodę toaletową bardzo dobra. Na skórze utrzymuje się kilka godzin, na ubraniach nawet 2 dni.
Bardzo ładny, kobiecy flakonik.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 50 ml

Uwielbiam

Zapach świeży, długo się utrzymuje na ciele i na ubraniach. Uwielbiam go i polecam każdej kobiecie, która lubi delikatne ale świeże zapachy :)
Perfum idealny na dzień:)

Ilość zużytych opakowań: 2 flakoniki 50ml

Urocze

Perfumki dostałam całkiem nie dawno, od koleżanki. Stwierdzam,że jest to wersja na dzień. Pięknie, świeżo pachnie i utrzymuje się to stosunkowo bardzo długo.
Flakonik jest uroczy, a perfum bardzo wydajny. Stosuje tylko na dzień i w tej roli się sprawdza- wystarczą dwa psiknięcia i pachnieemy 8 godzin, to tak na spokojnie bez poprawki.

Piękny, świeży zapach

Zakochałam się w tym zapachu od pierwszego powąchania. Dostałam jego próbkę, psiknęłam na nadgarstek i nie mogłam przestać wąchać... Próbka szybko się skończyła, kupiłam całą buteleczkę i nie żałuję!! Mimo kilku zapachów w szafce- odkąd mam Dancing Lady moja ręka niezmiennie sięga tylko po ten perfum. Jest bardzo świeży, lekki, przyjemny, orzeźwiający, poprawia mi humor, uwielbiam go czuć na sobie. Jak dla mnie nadaje się i na dzień i na wieczór. Uwielbiam go!

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego