Avon, Jet Femme EDT

Powiększ Avon, Jet Femme EDT

Zgłaszająca osoba: andzelika666

Oszałamiająca kompozycja tropikalnych kwiatów i grejpfruta, doprawiona zmysłowymi nutami ambry i drzewa tekowego. Wyrusz w swoją wymarzoną podróż...

Nuty zapachowe:
nuta głowy: guawa, biały pieprz, grejpfrut, arbuz
nuta serca: jaśmin, hibiskus
nuta bazy: irys, ambra, drewno tekowe, piżmo

• Ciekawy
  • Zapach jest bardzo oryginalny i trudny do opisania. Nie każdemu przypadnie do gustu. Nie jest słodki ani mdlący. Wyraźnie czuć nutę arbuza, dzięki czemu jest dość świeży i nadaje się też na lato.

Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z niewielu
  • Zacznę od tego, że ten zapach przekonał mnie do siebie nie stroną perfumowaną, a próbką. Stronom perfumowanym nie ufam, zwłaszcza w Avonie, bo można się srodze zawieść. Miałam go dobre kilka lat temu, obstawiam że 3-4 spokojnie. Jednak nadal pozostaje moim ulubieńcem.

Dla jednych będzei ciężki, dla innych - nie. Ja należę do grupy tych drugich. Lubię takie zapachy - intensywne, ale nie przeładowane kwiatkami, czy wanilią. Tutaj pierwsze skrzypce grają nuty drzewne, arbuz i jaśmin. Zapach jest trwały, co zważywszy jego cenę, jest dużą zaletą. Jest również nieprzekombinowany, a po prostu ciekawy.

Jeśli lubisz kwiatkowe słodziaki, albo słodziaki jako takie - daruj sobie zakup, bo się oszukasz.

Mnie ten zapach kojarzy się z wakacyjną, miejską elegancją. Zapach, którego chciałoby się używać do sukienek wiosennych, czy letnich.

Używam tego produktu od: 3-4 lata temu

Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • przepiękny zapach
  • uwielbiam ten zapach kupuje ten perfum od kilku lat jak tylko pojawił się w sprzedaży.

niestety teraz nigdzie nie mogę go dostać

na allegro są tylko próbki.szkoda.

dziewczyny gdzie kupujecie ten perfumik ?

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość ... było ich dużo )

Chcesz pochwalić renata019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Jest to najlepszy zapach jaki dotąd używałam. Jest w nim coś innego, różni się od pozostałych zapachów. Można się od niego uzależnić.
    Kolejny plus za to, że trzyma się naprawdę długo. Na płaszczyku czy szaliku czuć go przez kilka dobrych dni. Jest wydajny, wystarcza na kilka miesięcy.
    Do tego jest tani - na allegro z przesyłką daję za niego 30 PLN, w katalogu cena również nie jest wygórowana.
    Niestety zauważyłam że ostatnio nigdzie go nie ma ;( Ani na allegro, ani w katalogu. Czyżby wycofali? Ciężko byłoby mi się z nim rozstać.
    W każdym bądź razie polecam każdemu!

Używam tego produktu od: ok 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 50ml

Chcesz pochwalić asa48 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zimowy zapach : )
  • Zapach jest piekny, jednak troche ciezki i duszacy, dlatego uzywam go tylko w zime.
    Na poczatku nie bylam zadowolona z zakupu, poniewaz krecilo mi sie od niego w glowie, jednak po czasie przekonalam sie do niego. : )
    Niestety nie nalezy do trwalych zapachow. Cena jest adekwatna do jakosci.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

Chcesz pochwalić Cinderella53 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Avon - Woda toaletowa Jet Femme dla Niej : Oszałamiająca kompozycja kwiatów i grejpfruta doprawiona zmysłowymi nutami ambry i drzewa tekowego.Odkryj perfumy, których zapach zabierze cię w wymarzoną podróż...
    Nuty zapachowe:
    nuta głowy: guawa, biały pieprz, grejpfrut, arbuz.
    nuta serca: jaśmin, hibiskus.
    nuta bazy: irys, ambra, drewno tekowe, piżmo.

Mój zapach, eleganckie opakowanie bardzoo wydajny i trwały zapach

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania (50 ml)

Chcesz pochwalić vanilia4121986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cinemopodobne
  • Ciekawe... ciekawe...
    Poczytawszy opinie pokusiłam się o zakup, bo ceny zachęcające a jakość zacna miała być...
    I powiem tak: flaszeczce odrobinę wykończenia, jakości brakuje. Sam zapach jak w tytule - bardzo mi Cinemę od YSL przypomina, choć w fazie środkowej lekko zalatuje czymś orientalnym z Far Away, którego akurat nie "zdzierżam".
    Cytrusowy, słodkawy, trochę kremowo mydlany, czyli elegancki (!). Wysładza się lecz nie do bólu zębów. Pomiędzy Cinemą właśnie a klasyczną Max Marą... Trwałość i projekcja całkiem przyzwoite, a za tę cenę wprost niewiarygodne... Czyli można???

Klasyczne dla klasycznej - bo zwariowane czy bardzo oryginalne nie są, ale jakość i pewna stylowość dla eleganckiej 30-40 wystarczająca... Na codzień, do pracy nawet za mocne, mogą zwracać za bardzo uwagę... zwłaszcza przy nieformalnym stroju czy zbyt wyluzowanym looku...

Dla chłodnej, nieco seksownej i eleganckiej szefowej w klimatyzowanym biurze mogłyby być...

Dla mnie? - są... uważam zakup za udany, duży + dla firmy i to zachęca mnie do dalszych testów i poszukiwań, bez przepłacania w stacjjonarnych sieciówkach...Używam tego produktu od: ok. 2 tygonie regularnych całodziennych monozapachowych testówIlość zużytych opakowań: zaczęta 50tka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cytrusowo, swiezo, letnio
  • Bardzo lubie
    Nalogowo uzywalam dwa lata temu latem, gdy chodzilam na plaze grac w siatke Zauwazylam, ze niektore z Was szufladkuja go jako elegancki...Nawet moja kolezanka pamietam stwierdzila raz, ze mam jakies mega luksusowe perfumy na sobie, tak jej ekskluzywnie pachnialo hehe Jak to kazdy potrafi inaczej odbierac jeden zapach, zadziwiajace
    Ja natomiast czuje w nim moc cytrusow, ktore to napawaja mnie energia. Jest swiezy, radosny, letni, bo zima moze wydawac sie za slaby, poza tym moim zdaniem nie otula.
    Kojarzy mi sie wylacznie z latem i na sportowo : ja, pilka i JF
    Trwalosc bardzo dobra, ogolnie polecam

Używam tego produktu od: 2, 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LilyLauraIsabelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajne
  • Bardzo fajny zapach. Długo utrzymuje się na skórze, a jeszcze dłużej na ubraniach. Cena w promocji bardzo kożystna. Minusów nie widze.

Jedne z lepszych mim zdaniem z avon\'u. PolecamUżywam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: jedno skonczone

Chcesz pochwalić eeewelinaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • No piekne
  • Jet Femme ...piekny zapach.Bardzo delikatny,lekki i letni.Poczatkowo wyczuwalne sa kwaskowate ,cytrusowo-pieprzne nuty.Mysle ze to grapefruit w polaczeniu z bialym pieoprzem,pozniej do glosu dochodzi melon lub arbuz.Zapach staje sie bardzo przestrzenny,wodny,swiezy.Jet Femme nie jest slodkim zapachem ,nie jest tez typowo owocowym...Zapach jest elegancki,zlozny.Pieknie rozwija sie na skorze.W koncowych nutach do glosu dochodzi jasmin i hibiskus,lekko ocieplacjac cala kompozycje.Jet Femme staje sie wowczas zmyslowy i kobiecy.Zaskoczyla mnie ta kompozycja i bardzo ucieszyla,jest dojrzala i wyrafinowana.
    Butelka jest ladna,klasyczna,jak na Avon to dosc starannie wykonana
    Trwalosc srednia jakies 4 h .

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 50ml + 2x 50m w zapasie

Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • trochę za cięzki ,ale ładny
  • Byłam zachwycona tym zapaszkiem więc kupiłam go w promocji za niecałe 30 zł. Ma bardzo ładne opakowanie i długo się utrzymuje.Początkowo wydaje się trochę za mocny,ale po paru godzinach pachnie bardzo ładnie. Jest chwalony przez moje koleżanki.
    Jednak ja wolę lżejsze zapachyy

Chcesz pochwalić nextplease za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki,słodki ale długo się utrzymuje!

• Recenzja dotyczy wersji HOLIDAY(sorry źle wpisałam i nie wiem jak to cofnąć
    Nigdy nie miałam próbki tego zapachu ale postanowiłam kupic w ciemno bo w ofercie netto była przecena na 20zł
    Flakon bardzo ładny
    Zapach słodki, dośc cięzki.
    Od razu pierwsze co wyczułam to zapach arbuza i faktycznie po sprawdzeniu okazało sie że tam jest.
    Długo się utrzymuje na ubraniu jak na Avon to nawet badzo długo
    Niestety to nie jest mój zapach !Ja lubię bardziej ozonowe,ogórkowe ,świeże nuty-ale jak wspomniałam kupiłam go w ciemno.

Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duszacy...
  • Na pachnącej stronie w katalogu pachniał ślicznie. Znajoma kupiła go i kiedy pierwszy raz go od niej czułam niezwykle przypadł mi do gustu. Zamówiłam. Ale kiedy rozpyliłam go ze swojego własnego flakonika zaczął mnie drażnić. Nie używałam go w dużych ilościach, ot 2 psiknięcia. Po krótkim czasie zaczął mnie wręcz dusić, nie mogłam go po prostu znieść :/ (na znajomej tez mi się przestał podobać, żeby nie było ) jakiś czas stał na półce nie ruszany aż w końcu oddałam go w inne ręce :p Dodam na plus że zapach utrzymywał się dość długo, ale dla mnie to był akurat minus bo dłużej musiałam go znosić ;]

podsumowując: pierwsze wrażenie świetne, przy dłuższym używaniu porażka. Daję 2

Używam tego produktu od: rok temu?
    Ilość zużytych opakowań: 1/5 z 50 ml

Chcesz pochwalić mademoiselle_EP za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje numer jeden
  • Testowałam przeróżne perfumy, od najdroższych po te tanie i chociaż ten zalicza się do tych drugich to jest cudowny Uwielbiam go ja, moi znajomi często komplementują

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Lanni za czytelną i pomocną recenzję?
  • czarujący...
  • Zapach niezwykle czarujący- dla kobiety zdecydowanej. Ma w sobie coś magicznego... choć nie jest moim ulubionym jednak stawiam 4 gwiazdki - jedną odejmuję za trwałość.

Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

Chcesz pochwalić loneliness18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • stojąc gdzieś w ogrodzie cytrusowym, daleko stąd...
  • i chociaż nigdy tam nie byłam, to tak zapewne pachnie..dziwne uczucie, kiedy okazuje się, że ulubiona nuta zapachowa pochodzi z avonu, ale cóż, nuta zapachowa dla mnie jest idealna. z jednej strony ma w sobie coś "duszącego", niemniej jednak zapach cytrusów idealnie wkomponowuje się i równoważy ciężki aromat bazy, czyniąc go moim ulubionym. nie tylko dla fanów perfum cytrusowych - kompozycja owocowa stosunkowo szybko się ulatnia. na początku perfumy są świeże, lekkie i woń "Jet Femme" wywodzi nas gdzieś w tropiki jeśli lubisz unoszący się zapach podczas obierania mandarynek, pomarańczy lub innych cytrusów, na pewno się nie rozczarujesz. następnie rozwija się delikatny jaśmin, co jest strzałem w dziesiątkę, bo perfumy nadal pachną zniewalająco. używałam ich latem, nie muszę mówić, że pasują w tej porze roku idealnie. zimą zapach cytrusów przywołuje trochę nastrój świąteczny i jest odskocznią gdzieś w egzotyczne kraje. zapach jak najbardziej na dzień. nocą się nie sprawdzi raczej, chyba, że to letnia noc. trwałe, jak na tę kategorię cenową

Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego flakoniku

Chcesz pochwalić _layla za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Jeden z najlepszych zapachów Avonu. Używałam go głównie podczas poprzedniej zimy i wiosny, jednak świetnie się sprawdza również latem. W zasadzie jest on na każdą porę, na każdą sytuację. Jest w nim coś z elegancji, z nutką figlarności. Ot, świeży, cytrusowy zapach.
    Przyjemny, długo się utrzymuje.
    Całości dopełnia śliczny flakonik.

Chcesz pochwalić InsomniaNoctiferi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Fenomenalny zapach, świetnie się rozwija, nie znudził mi się, a już kończę buteleczkę - to cud! Długo się utrzymuje. Kobiecy i elegancki!
    \nPodoba się bardzo mojemu chłopakowi. Nie mam zamiaru go zmieniać!
    \nIdealnie pasuje do mojego stylu.

Chcesz pochwalić Ryb za czytelną i pomocną recenzję?
  • hit Avonu
  • To zapach z mojej ulubionej kategorii zapachowej - cytrusowo-drzewnej. Odświeża, ale nie jest to zefir rodem z toalety... Na początku świdruje w nosie, ale po chwili przyjemnie współgra z ciałem, tworząc woal zapachu. Cudownie trzyma się na włosach i ubraniach. Na ciele u mnie ok. 4 godzin, więc jak na Avon jest super. Polecam wypróbować, może pozytywnie zaskoczyć. Na każdą okazję, na każdą porę roku. Nie zgodziłabym się, że na lato zbyt duszący - on jest po prostu trwały!

Chcesz pochwalić laylla85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega...
  • Zapach jest po prostu cudowny ! Kupiłam go na wakacjach ( uznałam, iż będzie to idealna pora na niego, ponieważ na zimę wybieram zapachy nieco słodsze, a ten jest po prostu za lekki). Już po pryśnięciu pięknie pachnie, nie jest mdły ani duszący. Na początku czuć delikatną nutę arbuza i hibiskusa. Potem zapach zaczyna się rozwijać i nadal hipnotyzuje swoją wonią, a co do trwałości, na mojej skórze ( bo każdy ma inne pH) to trzyma się ok. 4-5 godzin. Uwielbiam go i na pewno latem będę do niego wracać !

Używam tego produktu od: 4 miesiące ( już mi się kończy)

Chcesz pochwalić justii8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przekonujący
  • Nie dziwie się tym negatywnym opiniom, gdyż sama z początku nie byłam zachwycona tym zapachem. Kupiłam go w ciemno i przeżyłam lekkie rozczarowanie. Dwa psiknięcia i aż mi się w głowie zakręciło. Poczułam tylko alkohol, to "dziwne coś" co przy rozpylaniu czuć przy większości zapachów z Avonu oraz jaśmin(którego nie lubię) z nutką pieprzu. Ale cóż, ja już tak mam, że jak już coś kupię, to muszę zużyć do końca.

Ku mojemu zaskoczeniu wszyscy zaczęli chwalić mój zapach i to nawet pod koniec dnia, a ja uświadomiłam sobie, jak pięknie się rozwinął na mojej skórze i jaki jest trwały. Z początku jest dość ostry, ale już mnie nie dusi i nie drażni, stopniowo nabiera słodyczy, a jednocześnie jest taki głęboki oraz wciąż niezmiennie elegancki i kobiecy. Ja już go przestałam wyczuwać, ale przykuwa uwagę każdego.

Brakuje mi w nim jedynie takiej "czystości" bez tego "avonowego smrodku", ale wybaczam ponieważ dość szybko on znika oraz za jego niską cenę czyli 30 zł na allegro. Jeśli finanse mi na to pozwalają to testuję zapachy z wyższej półki cenowej(ale nie najwyższej), ale jak do tej pory żaden nie dorównał temu trwałością na mojej skórze. Na pewno jeszcze do niego wrócę

Nie polecam na upalne dni, gdyż jest zbyt intensywny i może też się okazać duszący, choć to też kwestia indywidualna na kimś innym może szybko się ulotnić, więc warto przetestować na sobie

Używam tego produktu od: nie pamiętam, naprzemiennie z innymi zapachami
    Ilość zużytych opakowań: 2x50ml

Chcesz pochwalić die schwarze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na jesień
  • Woda toaletowa przy otwarciu jakoś mnie nie zaskoczyła pozytywnie, ale po dłuższym stosowaniu, stwierdziłam, iż jest dobra na jesienne wieczory.

Zapach się długo utrzymuje, ale jest trochę dla mnie za mocny. Flakonik jest prosty i ładny.

Używam tego produktu od: zużyłam jakiś czas temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić goodgirlbadgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • rześki i intensywny
  • Podoba mi się jego cytrusowo-kwiatowa rześkość. Na początku czuć intensywne silne uderzenie zapachu, lekko alkoholowe. Lepiej nie przedawkować, bo zakręci w nosie. Ale z każdą minutą zapach się osłabia, jednak jest nadal dość intensywny, w związku z czym mi wystarczy jedno psiknięcie. Dla mnie to zapach na jesień. Dość trwały.

Używam tego produktu od: rozpoczęte opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić besia83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Skusiłam się na ten zapach z powodu promocji w avonie,kupiłam go zupełnie w ciemno nie spodziewając się za dużo i też za dużo nie otrzymałam.Zapach jest zupełnie przeciętny bardzo alkoholowy i to alkohol czujemy przez większość czasu.Wychodzi zdecydowanie na 1 plan.Zapach bardzo nietrwały na mojej skórze utrzymuje się krótki czas i może to i lepiej bo i tak nie jestem nim szczególnie zachwycona.Nie ponowie zakupu.

Używam tego produktu od: Rok -sporadycznie
    Ilość zużytych opakowań: w Trakcie 1

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma w sobie to "coś"
  • Szczerze mówiąc nie znam się na nutach zapachowych perfum, ale ja wyczuwam w nim coś kwaśnego, jakby owocowego - prawdopodobnie to ten grejpfrut i arbuz, co bardzo mi odpowiada, nie dusi, nie boli mnie z niego głowa ani nie mdli mnie po nim. Mogę go wąchać i wąchać A dodam, że rzadko spotykam perfumy, których zapach tak naprawdę bardzo mi się podoba i które pragnę mieć. A ten do takich właśnie należy.
    Dłużej trzyma się na ubraniach niż na ciele, jednak mimo wszystko trwałość pozostawia wiele do życzenia niestety... Ale z tego słyną chyba wszystkie Avonowskie perfumy.

Mimo to ja osobiście mogłabym go polecić przyjaciółce, zresztą też sama poczułam go na swojej najlepszej kumpeli i od razu zapragnęłam go mieć

Szkoda, że już mi się kończy...Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić $ylwu$ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij