Avon, Jet Femme EDT

Powiększ Avon, Jet Femme EDT

Zgłaszająca osoba: andzelika666

Oszałamiająca kompozycja tropikalnych kwiatów i grejpfruta, doprawiona zmysłowymi nutami ambry i drzewa tekowego. Wyrusz w swoją wymarzoną podróż...

Nuty zapachowe:
nuta głowy: guawa, biały pieprz, grejpfrut, arbuz
nuta serca: jaśmin, hibiskus
nuta bazy: irys, ambra, drewno tekowe, piżmo

• Ciekawy
  • Zapach jest bardzo oryginalny i trudny do opisania. Nie każdemu przypadnie do gustu. Nie jest słodki ani mdlący. Wyraźnie czuć nutę arbuza, dzięki czemu jest dość świeży i nadaje się też na lato.

Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z niewielu
  • Zacznę od tego, że ten zapach przekonał mnie do siebie nie stroną perfumowaną, a próbką. Stronom perfumowanym nie ufam, zwłaszcza w Avonie, bo można się srodze zawieść. Miałam go dobre kilka lat temu, obstawiam że 3-4 spokojnie. Jednak nadal pozostaje moim ulubieńcem.

Dla jednych będzei ciężki, dla innych - nie. Ja należę do grupy tych drugich. Lubię takie zapachy - intensywne, ale nie przeładowane kwiatkami, czy wanilią. Tutaj pierwsze skrzypce grają nuty drzewne, arbuz i jaśmin. Zapach jest trwały, co zważywszy jego cenę, jest dużą zaletą. Jest również nieprzekombinowany, a po prostu ciekawy.

Jeśli lubisz kwiatkowe słodziaki, albo słodziaki jako takie - daruj sobie zakup, bo się oszukasz.

Mnie ten zapach kojarzy się z wakacyjną, miejską elegancją. Zapach, którego chciałoby się używać do sukienek wiosennych, czy letnich.

Używam tego produktu od: 3-4 lata temu

Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • przepiękny zapach
  • uwielbiam ten zapach kupuje ten perfum od kilku lat jak tylko pojawił się w sprzedaży.

niestety teraz nigdzie nie mogę go dostać

na allegro są tylko próbki.szkoda.

dziewczyny gdzie kupujecie ten perfumik ?

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość ... było ich dużo )

Chcesz pochwalić renata019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Jest to najlepszy zapach jaki dotąd używałam. Jest w nim coś innego, różni się od pozostałych zapachów. Można się od niego uzależnić.
    Kolejny plus za to, że trzyma się naprawdę długo. Na płaszczyku czy szaliku czuć go przez kilka dobrych dni. Jest wydajny, wystarcza na kilka miesięcy.
    Do tego jest tani - na allegro z przesyłką daję za niego 30 PLN, w katalogu cena również nie jest wygórowana.
    Niestety zauważyłam że ostatnio nigdzie go nie ma ;( Ani na allegro, ani w katalogu. Czyżby wycofali? Ciężko byłoby mi się z nim rozstać.
    W każdym bądź razie polecam każdemu!

Używam tego produktu od: ok 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 50ml

Chcesz pochwalić asa48 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zimowy zapach : )
  • Zapach jest piekny, jednak troche ciezki i duszacy, dlatego uzywam go tylko w zime.
    Na poczatku nie bylam zadowolona z zakupu, poniewaz krecilo mi sie od niego w glowie, jednak po czasie przekonalam sie do niego. : )
    Niestety nie nalezy do trwalych zapachow. Cena jest adekwatna do jakosci.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

Chcesz pochwalić Cinderella53 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Avon - Woda toaletowa Jet Femme dla Niej : Oszałamiająca kompozycja kwiatów i grejpfruta doprawiona zmysłowymi nutami ambry i drzewa tekowego.Odkryj perfumy, których zapach zabierze cię w wymarzoną podróż...
    Nuty zapachowe:
    nuta głowy: guawa, biały pieprz, grejpfrut, arbuz.
    nuta serca: jaśmin, hibiskus.
    nuta bazy: irys, ambra, drewno tekowe, piżmo.

Mój zapach, eleganckie opakowanie bardzoo wydajny i trwały zapach

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania (50 ml)

Chcesz pochwalić vanilia4121986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cinemopodobne
  • Ciekawe... ciekawe...
    Poczytawszy opinie pokusiłam się o zakup, bo ceny zachęcające a jakość zacna miała być...
    I powiem tak: flaszeczce odrobinę wykończenia, jakości brakuje. Sam zapach jak w tytule - bardzo mi Cinemę od YSL przypomina, choć w fazie środkowej lekko zalatuje czymś orientalnym z Far Away, którego akurat nie "zdzierżam".
    Cytrusowy, słodkawy, trochę kremowo mydlany, czyli elegancki (!). Wysładza się lecz nie do bólu zębów. Pomiędzy Cinemą właśnie a klasyczną Max Marą... Trwałość i projekcja całkiem przyzwoite, a za tę cenę wprost niewiarygodne... Czyli można???

Klasyczne dla klasycznej - bo zwariowane czy bardzo oryginalne nie są, ale jakość i pewna stylowość dla eleganckiej 30-40 wystarczająca... Na codzień, do pracy nawet za mocne, mogą zwracać za bardzo uwagę... zwłaszcza przy nieformalnym stroju czy zbyt wyluzowanym looku...

Dla chłodnej, nieco seksownej i eleganckiej szefowej w klimatyzowanym biurze mogłyby być...

Dla mnie? - są... uważam zakup za udany, duży + dla firmy i to zachęca mnie do dalszych testów i poszukiwań, bez przepłacania w stacjjonarnych sieciówkach...Używam tego produktu od: ok. 2 tygonie regularnych całodziennych monozapachowych testówIlość zużytych opakowań: zaczęta 50tka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cytrusowo, swiezo, letnio
  • Bardzo lubie
    Nalogowo uzywalam dwa lata temu latem, gdy chodzilam na plaze grac w siatke Zauwazylam, ze niektore z Was szufladkuja go jako elegancki...Nawet moja kolezanka pamietam stwierdzila raz, ze mam jakies mega luksusowe perfumy na sobie, tak jej ekskluzywnie pachnialo hehe Jak to kazdy potrafi inaczej odbierac jeden zapach, zadziwiajace
    Ja natomiast czuje w nim moc cytrusow, ktore to napawaja mnie energia. Jest swiezy, radosny, letni, bo zima moze wydawac sie za slaby, poza tym moim zdaniem nie otula.
    Kojarzy mi sie wylacznie z latem i na sportowo : ja, pilka i JF
    Trwalosc bardzo dobra, ogolnie polecam

Używam tego produktu od: 2, 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LilyLauraIsabelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajne
  • Bardzo fajny zapach. Długo utrzymuje się na skórze, a jeszcze dłużej na ubraniach. Cena w promocji bardzo kożystna. Minusów nie widze.

Jedne z lepszych mim zdaniem z avon\'u. PolecamUżywam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: jedno skonczone

Chcesz pochwalić eeewelinaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • No piekne
  • Jet Femme ...piekny zapach.Bardzo delikatny,lekki i letni.Poczatkowo wyczuwalne sa kwaskowate ,cytrusowo-pieprzne nuty.Mysle ze to grapefruit w polaczeniu z bialym pieoprzem,pozniej do glosu dochodzi melon lub arbuz.Zapach staje sie bardzo przestrzenny,wodny,swiezy.Jet Femme nie jest slodkim zapachem ,nie jest tez typowo owocowym...Zapach jest elegancki,zlozny.Pieknie rozwija sie na skorze.W koncowych nutach do glosu dochodzi jasmin i hibiskus,lekko ocieplacjac cala kompozycje.Jet Femme staje sie wowczas zmyslowy i kobiecy.Zaskoczyla mnie ta kompozycja i bardzo ucieszyla,jest dojrzala i wyrafinowana.
    Butelka jest ladna,klasyczna,jak na Avon to dosc starannie wykonana
    Trwalosc srednia jakies 4 h .

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 50ml + 2x 50m w zapasie

Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij