Vichy, Oligo 25, Krem do cery normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Oligo 25, Krem do cery normalnej i mieszanej

Zgłaszająca osoba: Asieńka

Krem nawilżający do skóry pozbawionej blasku, opracowany w oparciu o innowacyjną technologię, by przywrócić skórze świeżość, promienny wygląd i naturalny blask. Stymuluje mikrokrążenie skórne poprzez połączenie dwóch aktywnych składników: manganu, który zapobiega obkurczaniu się naczyń krwionośnych, usprawniając mikrokrążenie i polyfructolu (miodu), który pobudza naturalne złuszczanie martwych komórek naskórka, ujednolicając koloryt oraz polepszając fakturę i wygląd skóry.
Krem należy stosować rano i/ lub wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę.
Producent obiecuje:
- po 14 dniach - 47% więcej blasku i 63% więcej świeżości cery,
- po 28 dniach - 72% więcej blasku i 65% więcej świeżości cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Silica, Isohexadecane, PEG- 100 Stearate, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Miel/ Honey, C12- 15 Pareth- 7, PPG- 25- Laureth- 25, Carbomer, Glycine Soja/ Soybean Oil, Cetearyl Alcohol, Manganese Gluconate, Methylparaben, Arginine PCA, Phenoxyethanol, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Tocopherol, Propylene Glycol, Dimyristyl Tartrate, Benzophenone- 4, CI 16035/ Red 40, CI 42090/ Blue I, CI 47005/ Yellow 10, Fragrance

Cena: ok. 70zł / 50ml

• Chwalona: 36 raz(y)
  • Ni cholera
  • Krem przeznaczony jest do cer mieszanych.... Czemu zostawia więc tłustawo klejący filtr?!
    Zalepia i zapycha. Owszem nawilża ale wiecej czyni szkody niż pożytku.
    Nie jest to wysoka półka ale przecież nie jest też najtańszy.

Jeśli ten krem nie jest dla Ciebie komfortowy cenowo. Nie kupuj. Kup tańszy. Niestety to jest produkt dla cer suchych. Ewentualnie. Nie jest też do cery dojrzałej.
    (Chyba został Używam tego produktu od: Używałam w 2011 lub 2012 roku w okresie od września do grudniaIlość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie w tłumie
  • Dostałam kiedyś ten krem od mojej chrzestnej, która kupiła sobie, ale z racji tego, że ją po nim wysypało więc podarowala go mnie. Kilka lat temu sama nie zakupiłabym tak drogiego kremu. Poza tym był to mój pierwszy produkt Vichy.
    Z tego, co pamiętam to krem był bardzo wydajny- miałam go gdzieś około roku. Zapach śliczny i delikatny. Bardzo łatwo się wchłaniał i miał bardzo delikatną oraz taką dość płynną konsystencje. Jednak nic specjalnego nie robił z moją cerą. I sie bardzo dziwiłam, że taka cena a produkt całkowicie przeciętny.
    Jednak za zapach duży plus

Używam tego produktu od:jakis czas temu

Chcesz pochwalić domi7ks za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na wiosnę i lato ok
  • Krem sam w sobie jakiś zły nie jest. Jeśli chodzi o mnie, mam cerę mieszaną, strefa T błyszczy się u mnie dość szybko, natomiast policzki i reszta skóry wymaga konkretnego nawilżenia. Krem dobrze matuje i za to ma u mnie wielkiego plusa. Niestety jeśli chodzi o jakiekolwiek rozświetlenie czy nawilżenie, no to niestety niezbyt sobie radzi..
    Podoba mi się w nim to, że jest lekki, szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu. Moim zdaniem idealny na wiosnę i lato. Krem pięknie pachnie, opakowanie typowe dla vichy - klasyczne, przyjemne.
    Brakuje mi jednak nawilżenia nie wspominając o obiecanym rozświetleniu

Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości - cóż, moim zdaniem nie wart swojej ceny. Znam podobne kremy o połowę tańsze, więc raczej nie skuszę się na ponowny zakup.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marciaC24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Krem ma bardzo lekką konsystencję. Wchłania się do matu, przyzwoicie nawilża skórę.
    Stanowi dobrą bazę pod makijaż.

Mógłby troszkę lepiej nawilżać, ale jako krem na dzień moim zdaniem jest świetny.Używam tego produktu od: kilku miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zvezda za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK
  • Dla mojej mieszanej cery ten krem jest idealny, próbowałam wiele innych i w końcu zawsze wracam do tego.
    Ma bardzo delikatną, wręcz wodnistą konsystencję, pięknie pachnie, wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia tłustej warstwy.
    Idealny pod makijaż.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Lusi80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś więcej
  • Po tym kremie spodziewałam się czegoś więcej.
    Poza nawilżaniem nie dał mojej skórze nic więcej.A na dodatek zostawiał lekko tłusty film.Początkowo myślałam, że wystarczy odczekać kila minut przed nałożeniem fluidu aby zapobiec świeceniu, ale niestety to nie pomagało.W miarę jak kończyłam słoiczek było coraz gorzej.Skóra "nie przyjmowała" tego kremu, była lepka i bardzo się świeciła.

Używam tego produktu od:używałam ponad pół roku

Chcesz pochwalić kavi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 18 raz(y)
  • nie polecam
  • według mnie nie spełnił nic z obiecanek producenta,zwykly krem,dodakowo nawet nie nawilza,po zastosowaniu moja skora jest nadal sciagnieta,bardzo sie zawiodłam na tym produkcie masa tanich kremow dziala zdecydowanie lepiej.nie polecam

Używam tego produktu od:2 miesiace

Chcesz pochwalić yd79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • krem bardzo lekki, nadaje się do skóry mieszanej i tłustej
    wchłania sie do zupełnego matu, jest lekko żelowy, wręcz rozpływa sie na skórze i niewielka ilość jest potrzebna na całą twarz, nie uczula (a vichy mnie uczula zazwyczaj), smaruję nim nawet pod oczami
    dlaczego nie kupię?
    bo takich kremów w niższych cenach jest wiele, poza tym nie widzę żadnego ożywienia skóry, na co liczyłam, teraz na wiosnę przydałoby sie coś co dodałoby skórze blasku, świeżości
    niektóre podkłady lubią się na nim wałkować to duzy minus dla mnieUżywam tego produktu od: początku kwietnia
    nie za fajny jest też pudrowy zapach, przydałoby sie coś owocowego
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • dobry nawilżacz na dzień
  • Krem ma bardzo lekką konsystencję, jest przy tym dość wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość. Buzia jest ładnie nawilżona przez cały dzień. Dobrze sprawdza się pod makijażem, do tego skóra po jego użyciu nie ma tendencji do świecenia. Bardzo żałuję, że nie ma filtrów, bo zdecydowanie nadaje się na dzień, na noc jest stanowczo za słaby. Oczywiście wizja rozświetlonej skóry jest typowym chwytem reklamowym, nic takiego nie zaobserwowałam, ale nie miałam na to nawet cienia nadziei. Skóra jest po prostu dobrze nawilżona, nie ma efektu ściągnięcia, zapychania. Ładnie pachnie, opakowanie standardowe jak dla produktów Vichy. Nie wiem, czy kupię go ponownie, na pewno zdecydowałabym się, gdyby miał filtry.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić akawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego...
  • Szczerze powiedziawszy Vichy trochę mnie rozczarowało. Sam krem jest naprawdę przyjemny: ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, nawilża twarz bez niepotrzebnego obciążania skóry i nie zostawia tłustej warstewki na twarzy.
    Niestety tu zalety kremu się kończą i tak naprawdę jest to po prostu zwykły krem nawilżający. Jeszcze, żeby chociaż miał filtr, byłby całkiem niezły na dzień.
    Co do rzekomego rozświetlania nie zauważyłam tego efektu, ale nie bardzo wiem tak naprawdę na czym miałby polegać.
    Podsumowując nie jest to kosmetyk wart swojej ceny, bo nie ma do zaproponowania nic innego niż 3 razy tańsze kremy do twarzy.

Chcesz pochwalić nofret za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart zakupu
  • Krem - żel o bardzo lekkiej konsystencji. Przyjemny w aplikacji, o bardzo ładnym, delikatnym zapachu. Dla mojej mieszanej, wrażliwej skóry jest odpowiedni, gdyż nawilża i wygładza, jednocześnie nie obciąża i nie pozostawia tłustej powłoki. Idealnie nadaje się pod podkład.
    Jak narazie nie znalazłam lepszego, chętnie do niego wracam.
    Opakowanie estetyczne, średnio wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić domisiab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny!
  • Doskonały krem w konsystencji żelu-kremu nawilżającego. Jedyny jak dotąd, po którym nie świeci mi się twarz. Wg mnie wart swojej ceny. Próbowałam wiele kremów Vichy Aqualia Thermal, ale zdecydowanie polecam Oligo 25. Dla mnie REWELACJA!!
    Wydajny!!!!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Chcesz pochwalić feniks32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miły ale...
  • Krem całkiem przyjemny aczkolwiek ma parę minusów. Dobra konsystencja, łatwo się wchłania, wygładza, nawilża. Zapach średni. Nie zauważyłam obiecanego rozświetlenia, cera była po prostu gładka i miękka, nic poza tym. Może jeszcze go kiedyś kupię ale jako zwykły dobry nawilżacz a nie super-krem.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest oki
  • NA poczatku stosowania wydawalo mie sie ze rzeczywicie skora jest jakby rozpromieniona i lepiej wyglada dlatego zdecydowalam sie na drugi sloiczek. Chyba sie skora moja do niego przyzwyczaila i dlatego tak reaguje. Czas na zmiany. ladnie pachnie i swietnie sie wchlania. Po vichy spodziewalam sie czegos lepszego

Używam tego produktu od:4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań:2op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eliza1983ca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża, ale nic więcej
  • Milutka konsystencja, zapach i uczucie nawilżenia, ale więcej zalet nie dostrzegam. Brak filtrów, brak obiecywanego "rozświetlenia" ani innych rewelacyjnych efektów, pod makijaż dla mieszanej cery nie bardzo się nadaje, bo błyszczałam się dość szybko, cena wygórowana jak za taką jakość.
    Tak więc więcej do niego nie wrócę, poszukam tańszego odpowiednika.

Używam tego produktu od:2-3 mcy

Chcesz pochwalić dorthea za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto było
  • Krem jak dla mnie wspaniały, szybko się wchłania, pozostawia miłe uczucie nawilżenia. Absolutnie nie ściąga skóry itp. A ta jego konsystencja! jak budyń cudo. No i ladnie pachnie

Chcesz pochwalić Anouska za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity, na tym koniec
  • Plusy:

* przyjemna, żelowa konsystencja
    * miły zapach
    * wydajny
    * szybko się wchłania
    * nadaje się pod podkład
    * przyzwoicie matuje

Minusy:

* efekt rozświetlenia? eee, brak; pobudzenie mikrokrążenia? jasne...
    * brak filtra
    * zbyt słabo nawilża

Ogólnie za te pieniądze - nie polecam. Szukam dalej.

Używam tego produktu od: 2 mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jolanda_vega za czytelną i pomocną recenzję?
  • Paskudztwo
  • ot, zwykly nawilzacz na wieczor po myciu. Ladnie sie wchlania, u mnie calkowicie do matu, czasem sie dosmarowuje, buzka jest po nim miekka. Bardzo delikatny, na pewno nie zrobi krzywdy. Nie jest to kremik do zadan specjalnych, a z tym rozswietleniem toz wykly kit i chwyt marketingowy Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

Musze edytowac recenzje, wlasnie skonczylam drugie opakowanie, dostalam w prezencie, wiec teraz po dwoch sloiczkach jestem na nie. Zniszczyl mi skore, bardzo przesusza. Nie daje kompletnie nic. Jedyne jego zalety to ladne opakowanie, reklama i przyjemnosc nakladania kremu. To wszystko. Podobno ten do suchej jest lepszy, ale ja juz nie bede probowac, no, chyba ze znowu prezent

Chcesz pochwalić climberka za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • lekki kremo-żel, szybko koi zmęczoną skórę. dobrze nawilża tłuste partie z suchymi policzkami nie do końca sobie radzi, stąd 4 *, nie wiem kiedy ale na pewno do niego wrócę

Używam tego produktu od:3 mc

Chcesz pochwalić gunia26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • krem bardzo ladnie pachnie, szybko sie wchlania, jest bardzo lekki, delikatny, szybko nawilza , efekt widoczny od razu.....skora jest gladka, aksamitna, krem stanowi bardzo dobra baze pod makijazjestem z niego baaaardzo zadowolona, najlepszy krem nawilzajacy jaki stosowalamUżywam tego produktu od roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Chcesz pochwalić kilargo za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny kremik
  • Bardzo fajny kremik. Ma lekką żelową konsystencję, dzięki czemu niepotrzebnie nie obciąża cery a jednocześnie dobrze nawilża. Ładnie pachnie i starcza naprawdę na długo ( używam tylko na noc). Jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:?

Chcesz pochwalić roxi:* za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mam zastrzeżeń
  • Kupiłam ten krem zaraz jak się pojawił na naszym rynku.
    Używałam i byłam bardzo zadowolona. Był delikatny, miał kremowożelową konsystencję. Jednocześnie lekki i dobrze nawilżający. A to się naprawde rzadko zdarza.
    Poza tym krem się dobrze rozprowadzał, szybko wchłaniał. I był bardzo wydajny. Cera po jego użyciu sie nie świeciła.
    Naprawde byłam z niego bardzo zadowolona i nie wykluczam, że jeszcze do niego wrócę. Chociaż teraz raczej przydałaby mi się wersja do skóry suchej...

Używam tego produktu od: kilka lat temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paulinka_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowolona
  • Krem ma bardzo przyjemny zapach. Super konsystencja, świetnie się wchłania, skóra jest bardzo gładka, nie świeci się. Używam go już dość długo i jestem zadowolona.

Chcesz pochwalić Beatka@ za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • krem-żel niczym nie zaskakuje, po nałożeniu nie czuje zadnego nawilżenia, w ogole jakbym nie miała kremu na twarzy. Naprawde zadna rewelacja.Krem oddałam siostrze, bo w mojej ocenie nie nadawal sie do dluższego stosowania.Naprawde lepiej rozejrzec sie za czymś konkretniejszym.A jak teraz słysze o kremach ziemistej pozbawionej blasku skóry to wiecie co o tym mysle-niezły chwyt marketingowy.nie polecam

Używam tego produktu od:rok temu

Chcesz pochwalić aisable za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej dobry
  • W zasadzie krem jest w porządku.Szybko się wchłania,mam wrażenie jakby napinał nieco skórę,nawilża...no właśnie mógłby jeszcze nieco lepiej nawilżać.Buzia po nim miła w dotyku,gładziutka.Jakiś super rezultatów i odżywienia szczególnego cery nie zauważyłam do tej pory.Ale może wszystko jeszcze przede mną Zapach sympatyczny,konsystencja przyjemna.Podsumowując dobry krem,ale nie genialny.

Używam tego produktu od:jakis miesiac
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweet_strawberry za czytelną i pomocną recenzję?