Smashbox, Artificial Light Luminazing Lotion (Rozświetlacz do twarzy)

Powiększ Smashbox, Artificial Light Luminazing Lotion (Rozświetlacz do twarzy)

Zgłaszająca osoba: Magg1710

Rozświetlacz do twarzy. Łagodnie załamuje światło i rozświetla skórę. Dostępny w 3 odcieniach. Można go nakładać punktowo na twarz - na kości policzkowe oraz na łuki brwiowe lub mieszać z podkładem i nakładać na całą twarz, co daje efekt rozświetlenia.

Skład: Water, Phenyl Trimethicone, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate, Glycerin, Isostearic Acid, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Tetrasodium EDTA, PEG-12 Dimethicone, Sodium PCA, Steareth-21, Magnesium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, Hybrid Safflower Seed Oil, Steareth-2, Squalane, Lecithin, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Propylene Glycol Stearate, Proplyene Glycol Laurate, Phospholipids, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Green Tea Leaf Extract, Ginkgo Biloba Extract, Triethanolamine. May Contain: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxides.

• polubiłam
  • Rozświetlacz nie jest moim niezastąpionym kosmetykiem, ale fajnie go czasami użyć, gdy moja skóra jest w słabszej kondycji;

Kupiłam białą bazę (Pearle) i używam jej tylko punktowo, w niektórych problematycznych miejscach np. pod oczami; niedoskonałości są mniej widoczne, a skóra ma więcej "życia" nie uważam jednak, by był to produkt nie do zastąpienia;

Cera jest promienna, wygładzona; nie podrażnia, nie zapycha skóry, ma delikatną i lekką formułę; Lepiej kłaść go jednak na początku; gdy nakładam go na końcu to makijaż utrzymuje się krócej, a rozświetlacz szybciej się ściera; Mimo dobrego efektu, będę szukać tańszego zamiennika ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić babiczka1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity
  • To jeden z tych kilku absolutnie przełomowych kosmetyków do makijażu, ktore dają powalający upiększający efekt.
    Oczarował mnie bez reszty. Stosuję pod podkład lub mieszam z podkładem - efekt jest rewelacyjny, rozświetlenie to może nie do końca odpowiednie słowo - on nie tyle rozświetla, co daje efekt magicznej nieskazitelności. Wygląda to subtelnie, ale nie da się nie zauważyć.
    U mnie dołączył do grona trzech kolorowych kosmetyków, bez których nie wyobrażam sobie makijażowej egzystencji (pozostałe dwa to sypkie Pryzmy Givenchy i pigmenty MAC). Dla pozostałych bez trudy znajduje zamienniki
    Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno, a będzie więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Margarita za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Mrrrrrrrrrr
  • Fantastyczny.
    Kupiłam go podczas wakacji i początkowo nie byłam przekonana. Pierwsze co zrobiłam to zaaplikowałam za dużo i poszłam w świat. Cóż zdarza się.
    Kolejne próby były bardziej owocne.
    Jeśli nauczymy się tego rozświetlacza, efekty mogą być spektakularne.
    Ja mieszam go z lekkim podkładem na wieczorne wyjścia i wyglądam tak promienie jak z niczym innym na gębuli. Używam też punktowo.
    Jest warta kupna.
    Moim KWC jest rozświetlacz w pędzelku tej samej marki...firma ma rękę do rozświetlaczy. Polecam.Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: Ile? Starczy mi jeszcze na rok

Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza z najlepszych
  • przecudowny produkt wart chocby wyprobowania!!!
    \ncudownie podkresla i wyciaga blask oraz piekno cery, nawet jesli blednie myslimy ze takowej pieknej cery nie mamy/nie jestesmy w stanie \\\'\\\'wycianac\\\'\\\'
    \nboski efekt na wyciagniecie reki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paulla727 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC
  • Jestem wręcz zauroczona działaniem tego produktu.Ja to robię tak że nakladam najpierw krem nawilżajacy a pózniej ten własnie baze(rozświetlacz) na policzki nos czoło i brodę następnie korektor i podkład no efekt jest po po protu olśniewajacy każdy mi sie pyta co ja robię że mam tak nieskazitelną cere.Fakt że baza jest troszeczke za droga ale jest również wydajna więc warto wydac pieniążki.Rozswietlacz jest bardzo trwały.Daje zauważalny efekt na twarzy po za tym jest bardzo fajnie wygladzona i oczywiście rozswietlona efekt lustra czy cos takiego no cudoo!!!!!Będe ją kupowała nie ma sobie równych cera po tym produkcie wygląda bardziej świeżo i promiennie!

Chcesz pochwalić Milunia555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nowy wymiar makijażu
  • Jeśli chodzi o kolorówkę należę do typowych minimalistów ( podkład, korektor, odrobina pryzm na policzki) , więc ten gadżet początkowo wydawał mi się zbytkiem i miałam wyrzuty sumienia, że go kupiłam przy okazji 20% zniżki w czarno-białej perfumerii. Jednak już po pierwszej aplikacji wyrzuty sumienia ustały....

Jestem posiadaczką odcienia Flash . Rozświetlacz położony na szczyty kości policzkowych, nasadę nosa, skronie i kości brwi nadaje takie wrażenie, jakby samo słońce łagodnie padało na muśnięte nim częsci twarzy. Nasza twarz \\\' ożywa\\\' , jest świeża, promienna i jest to wrażenie pozbawione sztuczności bo preparat nie zawiera upiornych drobinek brokatu i nie ma obawy, że będziemy wyglądać jak siostry Edwarda Cullena w blasku słońca.

Ten efekt...nieskazitelności i łagodnej promienności trwa przez cały dzień. Sprawdza się nawet w upale i nie spływa tworząc smugi. Warunkiem powodzenia jest stosowanie oszczędnej ilości produktu, naprawdę wystarczy rozprowadzić punktowo kropelkę produktu i wmasować. Radzę delikatnie naciskać pompkę ( plus za to urządzenie) by nie marnować niepotrzebnie rozświetlacza.

Mojego Flash\\\'a mieszałam też z podkładem, owszem, łady efekt ale w pełni można docenić go, jeśli stosowany jest solo, zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem.

Cena...no to jest ten minus. Ale sądząc po minimalnej ilości zużywanego jednorazowo produktu sądzę, że starczy mi naprawdę na długo. No i można czasem dostać taniej, o ile ma się kartę czarno-białej drogerii i trafi się na obniżki ( zawsze 2-3 razy w roku dają 20% upust na wszystkie produkty).

Na razie: pełnia zachwytu.Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

EDIT

Odkryłam nowe zastosowanie: spróbujcie rozetrzeć odrobineczką tuż na krawędzi gornej wargi...efekt powiększonych ust i to naturalnie wygladających!

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Porostu ideał!

Używam go od pół roku, kupiłam po naczytaniu się Wizażu

Mam i opisuję wersję białą.

Ma wiele możliwości zastosowania. Ja uwielbiam go kłaść na całą twarz, w kolejności rozświetlacz, podkład, fix Artdeco i wykończenie (czyt. róż i meteoryty). Efekt jest oszałamiający!
    Makijaż trzyma się od rana do wieczora i uwaga - bez żadnych poprawek! Wieczorem po całym dniu pracy wyglądam na wypoczętą a moja twarz promienieje energią! Jest rewelacyjny! Aż szkoda go zmywać

Jedno "kliknięcie" pompki wystarcza mi na całą twarz. Więc napewno jest wydajny.

Kładąc makijarz bez rozświetlacza całość trzyma się ok pół dnia, później potrzebny jest retusz.

Napweno kupię też wersję w brązie. Bądzie jak znalazł na lato

Opakowanie mało estetyczne - z czarnych elementów u mnie odpryskuje farba, na szczeście pompka działa sprawnie.No i buteleczka mogła by być szklana, ale to już rzecz gustu.

Polecam serdecznie!

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CzArNa79_2008 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • magia
  • To rzeczywiście twórca magicznej delikatności cery i świetlistego,świeżego makijażu.

Daje zauważalny efekt i nie jest to iluminacja świąteczna
    Wielofunkcyjny, całkiem wydajny, przyjemny w stosowaniu.
    Z nim jest tak samo, tylko,że lepiej.

Jedyny minus to fakt,że rozświetlacz Inglota, który odkryłam niedawno przebija go ceną,a jeśli chodzi o jakość -depcze mu po piętach.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Hosea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bordzo ładny efekt
  • Faktycznie ten rozświetlacz nadaje makijażowi nowy wymiar. Cera wygląda świeżo i promiennie. Na dzień mieszam go z podkładem, a jak chcę jeszcze wyraźniejszy efekt to nakładam go na podkład. Wygląda super.

Minusy:
    - po całym dniu zapycha - wygląda na to, że nie jest obojętny dla cery:/
    - fatalna pompka

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić alexandrrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwiedziona ...
  • Przyznaję, uwiodła mnie jedna z poniższych recenzji, dodatkowo wizyta na stronie smashboxa i film instruktażowy o możliwościach zastosowania skłonił mnie do osobistego zapoznania się z "magicznym blaskiem" w butelce. Moja cała uwaga skupiona jest na pielęgnacji mojej problematycznej mieszanej i skłonnej do wyprysków cery.
    Jeżeli chodzi o kolorówkę to jestem minimalistką, fluid, maskara ,czasem róż/mam Smashboxa/, okazjonalnie sypki puder. Moja kapryśna skóra twarzy i dekoltu nie pozwala mi na stosowanie wygładzających,utrwalających makijaż baz, rozświetlaczy i innych makijażowych wynalazków. Zakup był więc sporym ryzykiem, że produkt jest nie dla mnie. Ale trafiłam na bardzo miłą i profesjonalną konsultantkę firmy Benefit, która nie zrażona moim brakiem zainteresowania produktami jej firmy, pokazała mi jakie możliwości i efekty można tą bazą uzyskać. Mogłam też zobaczyć różnice między podobnymi kosmetykami innych firm. Przekonał mnie dyskretny urok i trwałość Smashboxa w odcieniu Flash . Baza dodana do fluidu przedłuża trwałość makijażu, daje efekt szlachetnego rozświetlenia, nałożona na łuki brwiowe, skronie , kości policzkowe, nasadę nosa znosi "płaski efekt" jaki czasem dają niektóre fluidy. Delikatnie wklepana nie tworzy jasnych nienaturalnych placków. I najważniejsze- mnie nie zapycha!!!
    Rozświetlenie najbardziej widoczne jest w pełnym słońcu i sztucznym świetle. Rzeczywiście może służyć jako baza po cienie, ale w moim przypadku lepiej sprawuje się baza Artdeco. Wydajność zależna od stopnia uzależnienia -przy codziennym stosowaniu tłoczek szybko przesuwa się ku górze , boleśnie pokazując nam jak blisko do końca. Odcień Flash daje delikatne rozświetlenie , dla szukających bardziej zdecydowanego efektu polecam Pearl.

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić zeebonk7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super !
  • Jest świetna, nie tworzy plam ,trwała.Nie tylko rozświetla ale i wygładza.Lekka,nie zapycha .Nie migruje.Używam pod podkład i czasem na podkład.Trochę za wysoka cena albo za mało wydajna ....albo to i to(...)

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić nestelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Świetny produkt!
    Daje cudowny efekt glow, bez paskudnego brokatu (mam odcień flash). Można nim pięknie wymodelować twarz. Buzia po jego zastosowaniu od razu robi się bardziej świeża. Aplikacja bardzo prosta. Opakowanie estetyczne. Ja stosuję go na podkład. Świetnie też nadaje się jako rozświetlacz pod oczy. Co do wydajności.. ja stosuję go trochę ponad miesiąc i już nie mam 1/4 opakowania (używam go codziennie), oczywiście to też nie jest jakaś tragedia, ale myślałam, że będzie wolniej schodził Godny polecenia! Używam tego produktu od: ponad miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić irrssin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Produkt bardzo udany!

Ładne, zgrabne, wygodne. Jedyne co to trochę denerwuje mnie pompka gdyż nie chodzi "gładko" i czasem wyciskam więcej niż bym chciał.

Aplikacja:
    Produkt bardzo wodnisty (dla mnie na +), delikatny, bez najmniejszego problemu rozprowadza się na skórze.

Efekt:
    Pięknie rozświetla, tak szlachetnie. Efekt można stopniować zależnie od ilości nałożonego produktu. Na dzienny look wystarczy (moim zdaniem) niecałe naciśnięcie pompki (przy mieszaniu z podkładem).
    Broń boże nie podkreśla suchych skórek, nie migruje, w ogóle się nie ściera!

Bardzo polecam, produkt w 100% udany.

Cena do przełknięcia przy tej wydajności

Używam tego produktu od: Togodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Angelboy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako Baza pod Cienie !!!
  • Nie będę się dużo rozpisywać bo w zasadzie wszystko zostało już ujęte przez moje poprzedniczki chciałabym jedynie podzielić się moim odkryciem .Bawiąc się kiedyś produktem zastanowiło mnie jakby się on sprawdził jako baza pod cienie .... I powiem Wam że byłam w szoku . Nałożyłam na niego przepraszam za zwrot gówniane cienie które nawet na bazie trzymały mi się góra 2 godz (swoją droga baza tyż do duszy)choć kolory ciemne intensywne to na powiecie uzyskiwało się prześwit a na tej bazie ?! Kobiałki !!! No nie te same cienie ! Kolor stał się głęboki wyrazisty ,oczywiście mat znikł .Następne co mnie zastanowiło to jak długo utrzymają się na powiece, ojjjj długo , przebił wszelkie bazy dotąd mi stosowane ,
    mało tego to miałam problem ze zmyciem go ,radzę gdyby ktoś poszedł moim tropem zaopatrzyć się w dobre mleczko (rozświetlasz nałożyłam grubszą warstwą i od razu cień nim zdążył zaschnąć)

A więc jak widać kosmetyk wszechstronny

Posiadam odcień Pearl i na koniec tylko dodam że jako rozświetlasz pod oczy u mnie akurat nie zdał egzaminu tylko uwypuklił jeszcze bardziej podkówki , myślę że tu mógłby się sprawdzić w odcieniu różu

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała! idealna!!! nie ma lepszej!
  • Sama nie wiem jak moglam malowac sie bez tej bazy..używam białej Pearle diffuze, ..Jest doskonala..po prostu dosknała..glam..rozswietlenie ..łuki,policzki,skronie..mieszam oodrobinę z podkładem i efekt jest glamour..Twarz żyje,odbija światlo..jest jakby rozpromieniona tym blaskiem od Smashboxa..polecam..dla mnie HIT!!!!!!!!!! a naszukałam sie wśród guerlainów,chanela i innych drogich baz a tu smasboxa baza to kosmetyk wszechczasów..jak ktoś raz jej spróbuje-uzależi sie jak ja bez tego rozswietlenia makijaz jest płaski..oprócz rozswietlenia,doskonale nawilża i chroni skórę przed utratą wilgoci,znacząco opóźnia proces starzenia się skóry,wygładza zmarszczki i widocznie minimalizuje widoczność porów
    * znacznie przedłuża trwałość makijażu..Polecam dla mnie cudowna!!!!
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie piatego!!!! dodaję opinię o kolorze FLASH ..zakupiłam z ciekawości i pokochałam jak difuzze..flash to złoto z miedzią zamknięte w buteleczce,dodaje blasku,ociepla,ożywia..daję na policzki tam gdzie brązer lub róż..efekt przechodzi najszmielsze oczekiwania..zatem kocham juz dwa kolory ..przede mna wyprobowanie pinkdo kolekcji..i dalej utrzymuję ze to absolutnie najlepsze bazy wszechczasów!!!!!!!!!!!!!!!!

Recenzja otrzymała 5 pochwał. Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Posiadam wersję w poprzednim opakowaniu-26 ml jak i dostępną obecnie-20 ml ,różnią się tylko i wyłącznie pojemnością i chyba ceną ale tego już nie pamiętam... Rozświetlacz jest świetny,nie pozostawia smug-rozprowadza się jednolicie,szeroki wachlarz zastosowań zależnie od efektu jaki chcemy osiągnąć,od mocnego-dosłownego aż do dyskretnego blasku,za każdym razem się sprawdza...pod podład,z podkładem i na ...Nie przetłuszcza,nie obciąża,trwały i wydajny,czego więcej chcieć....

Używam tego produktu odaaawna

Chcesz pochwalić natalia_xyxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja, spełnia oczekiwania
  • Ja także używam białej bazy, czyli koloru Pearle. Świetnie rozświetla, nadaje glow położona na podkład. Niweluje niedoskonałości przez rozproszenie światła. Stosuję często pod oczy, bo mam sińce które wymagają rozświetlenia, działa super.Jak dla mnie cudo, rewelacja.

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić izabellini za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW!
  • Mój ulubiony to ten całkowicie biały,bo mam jasna karnacje i tak naprawdę jedynie on daje u mnie na twarzy oszałamiający efekt.

Stosowałam go już podkładem,samodzielnie na kości policzkowe,na łuki brwiowe , na skronie oraz jako baze pod podkład i w każdej roli sprawdza się tak jak powinien..super rozświetla,cera jest promienna i możnaby powiedzie rozanielona.

W sztucznym świetle najbardziej widoczy jesli położy nsię go na końcu ,natomiast w dziennym daje cudna poświatę.

Polecam :!

Używam tego produktu odkazjonalnie od 2,5 roku

Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?