MAC, Face and Body Foundation (Podkład do twarzy i ciała)

Powiększ MAC, Face and Body Foundation (Podkład do twarzy i ciała)

Zgłaszająca osoba: Queen

Podkład na bazie wody, wodoodporny, który zapewnia długotrwałe krycie z zachowaniem naturalnego wyglądu twarzy i ciała. Idealny do wszystkich typów cery. Zawiera składniki nawilżające i ochronne. Daje profesjonalny efekt, który sprawdzi się nawet przy sesjach zdjęciowych. Dostępny w 11 odcieniach.

• extra
  • sklad na +,zmywa sie dobrze,nie zatyka, lekki, super kolory! moj to C2, można stopniować krycie, lecz i tak jest delikatne. Nie nadaje sie skory tlustej,idealny dla suchej

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić tatuum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty uwagi
  • Plusy
    -rozjaśnia cerę
    -nadaje się do cer mieszanych
    -lekki, nie zapycha
    -cera wygląda świeżo
    -efekt wypoczętej buzi
    -rzadki, ale po kilku razach człowiek uczy się nakładania

Minusy
    -brak

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić pawlonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Ci On!
  • Mam cerę mieszaną i azs, więc szukam podkładu lekkiego, który nie zniknie po 3 godzinach. Nałożyłam dwie warstwy i ładnie zakrył pory, wtopił się w skórę i co najważniejsze nie podkreśla suchy skórek i nie czuć ściągnięcia na twarzy! Podkład po 5 godzinach dalej się trzyma, nie waży, skóra wygląda na zdrową i pełną życia. Błysk, który daje bardzo mi odpowiada. Nakładam na niego mac mineralize skinfinish natural, świetny duet. Odcień C2.

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka- w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Merys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby produkt.
  • Na fali fascynacji MAC nie mogło zabraknąć tego produktu. Zaopatrzona w niemalże 15 ml próbkę koloru C3 (prześliczny beż) przystąpiłam do testowania. Podkład jest jak mgiełka, jedna warstwa nie robi nic, dwie już dają kolor, żeby zrobić jakie takie krycie potrzeba minimum 5 warstw, a nie mam nic do ukrycia. Jaki to ma sens? Dla mnie żaden. Jest zima, mam cerę mieszaną, a już po niemalże godzinie od przypudrowania świecę się jak latarnia. Bez pudru na twarzy jest lepka maź. Jest lekki, bardzo lekki, niby najlepszy na lato, ale podczas cieplejszych dni mam murowaną latarnię już po 10 minutach. Nie rozumiem fenomenu tego podkładu, a nie jestem zwolenniczką mega matu czy mocnego krycia. Zrobiłam test i po 2 godzinach zmyłam go z twarzy i co ?? Na waciku oprócz różu i brązera nie było innego koloru. Więc dla mnie znika w zastraszającym tempie. Zaleta to 120 ml za 150 zł, ale jakość nijaka Szkoda, ja nie polecam.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, po wymieszaniu z korektorem!
  • Podkład ten kupiłam, bo szukałam czegoś nawilżającego na lato, a inne podkłady wydawały mi się za ciężkie. Ale to nie było to. Mam skłonność do powstawania plamek na skórze (z różnych powodów - krostki, słońce, przebarwienia nie wiadomo skąd) i ten podkład ich nie przykryje. Niestety - świeci się. Faktycznie chyba lepszy jest do ciała - czytałam, że niektóre dziewczyny używają go do nóg. Podkład przeleżał całe lato , ale szkoda mi go było wyrzucać, wiec poszłam do salonu z prośbą o poradę - może można go z czymś wymieszać. Otóż można. Można go wymieszać np. z korektorem Prolongwear! (generalnie podkład można mieszac tylko z korektorem, bo z innym podkładem mógłby się zwarzyć! )I teraz dozuje jedną lub dwie pompki korektora i trochę więcej (na oko) podkładu. Mieszam to na ręce i nakładam. Efekt super - podkład nie jest ciężki, ale kryjący i długotrwały!!! Gdyby sprzedawali od razu taki byłoby fantastycznie!!!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cyranka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Bardzo dobry, unikatowy produkt, dostępny w dużej gamie kolorystycznej, umieszczony w wygodnym i lekkim opakowaniu. Ja posiadam odcień C2, 120ml.

Na pewno nie dla każdej z nas. Nie jest to podkład który ma przykryć piegi, przebarwienia lub większe niedoskonałości. Nie sprawdzi się u posiadaczek tłustej cery i na pewno nie będą z niego zadowolone osoby lubiące matowe wykończenie na buzi. Ten produkt sprawi, że nasza buzia będzie wyglądać naturalnie, świeżo i promiennie przez cały dzień. Daje uczucie nawilżenia, absolutnie nie poskreśla wysuszonych skórek. Jest bardzo długotrwały, nie ściera się i nie wchodzi w zmarszczki. Na większe wyjścia pięknie wygląda połączony z rozświetlaczem na nogach i dekolcie. Kiedy potrzebuje większego krycia często łącze go z innymi długotrwałymi podkładami dzięki czemu uzyskuje większe krycie ale nadal piękne satynowe wykończenie.

Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić whitelayla za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warty zachodu
  • Nie dla mnie ci on. Mam dwa - kolor C1 oraz White.
    C1 mimo ładnego tonu, który nie jest zbyt żółty jest jednak trochę za ciemny, rozjaśniam go (jak i inne podkłady) właśnie tym białym.
    Podkładu nie polubiłam, ponieważ:
    - irytuje mnie sposób aplikacji - trzeba go dość długo wmasowywać wręcz w skórę, aby konsystencja wreszcie zrobiła się treściwsza i podkład zaczął kryć tę odrobinę, którą kryje,
    - przy mojej mieszanej skórze nie sposób go zmatowić na długo. Latem nie mogę go w ogóle używać, bo po kilkunastu minutach od zmatowienia skóra wygląda na nowo tak tłusto, że nie umiem tego zdzierżyć. W chłodniejsze dni zmatowienie działa na trochę dłużej ale nadal duuużo mu brakuje do ideału,
    - są dni, że znika ze skóry - jest przez kilka godzin, po czym jakby się ulotnił. Skóra wygląda na niczym nie przykrytą, tłustą i zaniedbaną,
    - po zmatowieniu i utrwaleniu go Blot Powder'em okazuje się po kilkunastu minutach, ze mam pory jak kratery! Tego dzierżyć nie mogę i nie pojmuję jak produkty tej samej firmy mogą się ze sobą tak gryźć i dawać tak okropny efekt. Do tej pory nigdy mi się to nie zdarzyło.

Są dni, a raczej chwile - tuż po zmatowieniu zazwyczaj - że skóra wygląda ładnie. Krycie jest delikatne, nawet bardzo, ale buzia wygląda na zadbaną, nieprzeciążoną kosmetykami. Szkoda tylko, że efekt ten jest krótkotrwały, tak kapryśny.

Co do wersji białej - ładnie rozjaśnia podkłady zarówno te o lekkim kryciu, jak i te gęste, treściowe, mocnokryjące. Lubię go używać z podkładami matującymi, ponieważ pozbawia je tego pudrowego wykończenia na skórze, którego nie lubię. Natomiast na pewno więcej go nie kupię, gdyż ma jedną zasadniczą dla mnie wadę - skraca trwałość podkładów, głównie w strefie T. Często podkłady, które normalnie utrzymują mi się na skórze bardzo fajnie, po zmieszaniu z F&B zaczynają po kilku godzinach ścierać się w okolicach płatków nosa, na brodzie czy czole.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch butelek - 50 i 120 ml.

Chcesz pochwalić tristessa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 77 raz(y)
  • Bardzo ciekawy podkład
  • Posiadm dwa kolory tego pidkładu , c1 oraz n2 .baardzo chciałam przetestować ten podkład Udało się!
    Pierwsza aplikacja była rozczarowująca. Miałam akurat cerę w nienajlepszej formie i chyba potrzebowałam czegoś bardziej treściwego.

Podkład w zasadzie nie posiada krycia... Podkolorowuje skóre ale bardziej na poziomie kremu tonującego niż podkładu. Poprawi koloryt skóry, lekko go wyrówna ale nie ukryje żadnych zmian skórnych. Podklad ma wykończenie rozświetlające. Dość mokre ALE co jest bardzo ciekawe w takiej formie jaką otrzymujemy na buźce po aplikacji trwa wiele godzin. Nie spływa , nie ściera się , mimo tak lekkiej formuły nie złazi z twarzy w ciagu dnia chociaż bywa że się świeci.

Największą zaletą tego podkładu jest fakt że TOTALNIE nie podkreśla porów skóry.
    Podkład jest stosunkowo tani porównując go do innych podkładow z Douglas , nie jest kosztowny
    Serdecznie polecam.

Dla kogo: dla Pań o ładnej nie tłustej skórze szukajacych trwałego rozświetlającego podkładu,o maksymalnie naturalnym wykończeniu))

Ps podklad jest wodoodporny.

Edycja. Jednak najlepszy. Niewidoczny o zadzwiającej moźliwości stopniowania. Moja buzia wygląda na młodszą ładniejszą. Kwc.
    Dokupiłam duże pojemności bo podkład nie jest wydajny. Te małe cudownie nadadzą się na podróż

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2x50 ml w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki i delikatny
  • Naoglądałam się filmików na You Tube i zapragnęłam przetestować ten podkład Skusiłam się od razu na dużą butelkę ze względu na korzystną cenę Zgodnie z obietnicami producenta, podkład jest bardzo lekki, doskonale się wchłania i wygląda niezwykle naturalnie. Pozostawia jednak na twarzy lekko mokrą i lepką warstwę, która wymaga przypudrowania. Z całą pewnością nie ukryje większych przebarwień, ale też tego od niego nie wymagam. W sezonie wiosenno-letnim spisywał się świetnie, ale na jesień-zimę muszę niestety przerzucić się na bardziej treściwy produkt. Mały minus na to, że kiepsko współpracuje z Beauty Blenderem i pędzlami - zdecydowanie najlepiej nakłada się go palcami

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 100 ml

Chcesz pochwalić charlotte89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał!
  • Mam w odcieniu N1. Pojemność oczywiście ta większa, czyli 120ml (podkład występuje jeszcze w buteleczce 50ml).
    Mam suchą cerę, w dużej mierze bezproblemową - jedyne problemy, jakie mam, to rozszerzone pory, czasem suche skórki i od czasu do czasu jakiś drobny wyprysk. Mam trochę płaskich przebarwień, ale nie są one problemem, praktycznie każdy podkład sobie z nimi radzi.
    Jeśli chodzi o F&B, to jest to zdecydowanie mój ukochany produkt - jest lekki, delikatnie kryje, a wspaniale upiększa. Wygląda bardzo naturalnie. Na mojej - suchej - cerze trzyma się spokojnie minimum 10 godzin, przez ten czas wcale się nie zmienia, wciąż wygląda świeżo i ma ładny glow. Moja cera bardzo dobrze z nim współpracuje.
    Jest to niezwykle lekki produkt, wodnisty, który w połączeniu z ciepłem ciała zamienia się w gęsty, treściwy produkt, dzięki czemu świetnie stapia się ze skórą i jest trwały. Jedna warstwa daje znikome krycie, dwie - nieco mocniejsze, ale wciąż wygląda to naturalnie. Produkt jest wydajny dzięki swojej konsystencji, ponieważ łatwo go dokładnie rozprowadzić. Nie zbiera się w załamaniach, zmarszczkach, nie włazi w pory, nie podkreśla suchych skórek - raczej wygładza je i sprawia, że są niewidoczne.
    Używam go też na klientkach (jestem makijażystką), które często po kilku dniach pytają mnie, jakiego podkładu użyłam, bo bardzo im się podobał i wyglądał idealnie.
    Dla mnie ideał. Nic dodać, nic ująć.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?