MAC, Mineralize, Skinfinish (Puder wypiekany)

Powiększ MAC, Mineralize, Skinfinish (Puder wypiekany)

Zgłaszająca osoba: Queen

Luksusowy, miękki jak aksamit, który rozświetla cerę metalicznym blaskiem. Wygładza cerę i nie zapycha porów. Dostępny w czterech odcieniach: Soft and Gentle, Refined, Perfect Topping oraz Gold Deposit.

Cena: 100zł / 10g
/in/

• Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • doskonały
  • Mam odcień lightscapade.

Tworzy jaśniutką, śliczną taflę idealną dla bladych cer.
    Przez to zupełnie nie jest nachalny.

Jest szalenie wydajny.

Jedyny mały minus to fakt, że podczas nabierania produkt pyli się.

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Loove it!
  • Posiadam 2 odcienie: Soft and Gentle i Lightscapade. Oba tworzą śliczny efekt mokrej tafli na skórze a'la Jennifer Lopez. Do tej pory nie znalazłam nic lepszego Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić legalnabrunetka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt "wow" gwarantowany
  • Tyle miałam przygód z rozświetlaczami.. ciągle jakieś kupowałam i w końcu postanowiłam sobie, że muszę kupić jeden, a porządny, bo to się nigdy nie skończy.
    Mac Mineralize Skinfinish jest wart swojej ceny.
    Cera nim muśnięta jest piękna, świeża, wygląda luksusowo.
    Zostanie ze mną na zawsze!

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Chcesz pochwalić heartuboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znalazłam w końcu to, czego szukałam !
  • Posiadam kolor: Soft&Gentle. Bardzo długo szukałam takiego rozświetlacza, cieszę się, że w końcu na niego trafiłam. Nigdy nie miałam styczności z kosmetykami tej marki, jest to pierwszy produkt i zdecydowanie moja opinia jest pozytywna.
    Produkt bardzo trwały, prześlicznie rozświetla cerę, dodaje uroku makijażowi bez względu na porę dnia. Wygodnie się nakłada, puder się nie sypie co sie czasami zdarza przy prasowanych pudrach mineralnych ale tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Świetna kolorystyka, uniwersalny szampański kolor pudru Soft&Gentle idealnie sprawdza się dla blondynek zarówno na lato jak i na zimę. Bardzo wydajny. Efekt można z łatwością stopniować według własnego uznania. Ładne, jak dla mnie masywne opakowanie, mieszczące się wszędzie, wygodne w stosowaniu. Zdecydowanie wart zakupu i ceny, polecam !

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić night747 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity!
  • Zdecydowałam się na odcień Soft and Gentle ponieważ chciałam czegoś jasnego, rozświetlającego moją cerę. Jest to mój absolutny ulubieniec! Niesamowicie mieni się na moich kościach policzkowych, dodając cerze blasku i lekkości. Nie wygląda sztucznie ani kiczowato. Daje efektu glow i ciężko z nim przesadzić. Używam go również na łuk kupidyna lub jako cień do powiek. Jest w stałym, codziennym użyciu od 5 miesięcy i zużycie jest minimalne. Polecam wszystkim, ponieważ mimo wysokiej ceny jakość, wydajność i efekt potrafią wszystko zrekompensować.

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić PannaAleksandraSz za czytelną i pomocną recenzję?
  • global glow
  • 30 lat skończyłam już jakiś czas temu. Teoretycznie o makijażu powinnam wiedzieć wszystko, a już na pewno bardzo wiele... w tym wieku to oczywista sprawa, teoretycznie
    Jednak jeszcze do niedawna pojęcia nie miałam czym jest, jak używać i w ogóle czy powinnam kupić - rozświetlacz ??

Niemal każdy makijażowy "tutorial", każdy makijażowy blog i chyba każda wizażystka rozświetlaczy używa i poleca. Może powinnam spróbować ??

Który by tutaj kupić... wybór trudny i całkiem duży. Ograniczyłam go do kultowej dwójki: Mary-Lou Manizer marki The balm i Soft&gentle z MACa. Porównywalne, teoretycznie podobne, znane, lubiane, polecane i niezmiernie popularne.

W Douglasie przyjrzałam się bliżej Mary-Lou i zdecydowanie ją odrzuciłam. Tańsza o połowę od soft&gentle, ale ta rysunkowa etykietka i tandetne pudełeczko, no nie z mojej bajki

Wolałam zapłacić 2x więcej... i kupić Global glow

Miedziano-złota mieniąca sie milionem iskierek wypukłość, która ukazała mi sie po otwarciu puderniczki, absolutnie mnie przeraziła. Toż to ciemne, złote i w ogóle mega błyszczące !! Ale gdy nałożyłam na policzki...
    nie trzeba mi już nic więcej Blask, złota tafla, subtelny "glow", wilgotny błysk zdrowej skóry, dodająca młodzieńczego uroku kropka nad "i"

Chyba z przekory wybrałam global glow zamiast upatrzonego s&g, chyba bałam sie tak oczywistego szampańskiego rozświetlenia, chyba wolałam coś bardziej subtelnego i wielofunkcyjnego.

GG to nie tylko rozświetlacz na szczytach kości policzkowych; to też piękny cień do powiek - wilgotny błysk, niemal transparentny na moich powiekach, solo do czarnej kreski lub jako element rozświetlający w bardziej matowym makijażu oka. GG to też bronzer - nałożony hojną ręką dodaje zdrowej, złocistej opalenizny, ożywia wiosenne lico, ale nie postarza i nie dodaje ciężkości, wręcz przeciwnie

Od niego zaczęła sie moja przygoda z kultowymi MACowymi MSFami. Czekam na limitowane edycje, a i wciąż zastanawiam sie nad s&g

Wpadłam po uszy...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić pannawiosna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Soft & gentle - mój święty Graal
  • Długo zastanawiałam się nad zakupem tego rozświetlacza, ale nie żałuję. Z początku średnio podobał mi się efekt - produkt posiada drobinki i z bliska są one widoczne. Jednak tafla, którą daje, rekompensuje wszystko - rozświetlacz posiada wyjątkowy, niepowtarzalny kolor, który wręcz ciężko opisać, bo jest bardzo jasny, ale wpada trochę w łososiowy, trochę brzoskwiniowy... Twarz muśnięta tym produktem wygląda na rozpromienioną i zdrową. Jestem w nim absolutnie zakochana i nie wyobrażam sobie makijażu bez niego, choć jestem w stanie uwierzyć, że dla przeciętnego śmiertelnika różnicy między nie najgorszym rozświetlaczem drogeryjnym a soft&gentle wielkiej różnicy nie będzie

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić leangirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • No jakoś mi nie pasuje
  • Mam odcień soft & gentle ale jakoś ja nie jestem taka zachwycona Jakoś dla mnie efekt trochę jest za sztuczny. Próbowałam używać na łuk brwiowy ale jakąś ma taką za różową poświatę i za bardzo się odznacza. To sama przeszkadza mi na kościach policzkowych. Jak konturuję twarz i nałożę bronzer to już na to nie ma miejsca. No nie wiem, może nie umiem go dobrze używać, może biorę go za dużo? Ale jak dla mnie efekt trochę podchodzący pod bazar...

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

Chcesz pochwalić Lidia1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • SOFT & GANTLE

Po tym jak Smashbox wycofał Artificial Light Luminazing Lotion długo szukałam rozświetlacza, który skradłby mi serce. Aż natrafiłam na MACa...

Rozświetlacz zamknięty jest w bardzo prostym i solidnym opakowaniu, choć nie do końca w mojej estetyce.

Rozświetlacz jest całkiem spory, a jego zużycie małe, więc sądzę, że starczy mi na baaardzo długo..

Kolor Soft&Gantle jest cudowny, rewelacyjnie wtapia się w skórę. Niestety dostrzegam w nim drobinki, co było przyczyną wahania podczas zakupu. Jednak na twarzy efekt jest bardzo subtelny, drobinki w ogóle nie rzucają się w oczy. Na skórze tworzy bardzo zdrowy efekt glow. Buzia po jego zastosowaniu wygląda na bardziej świeżą i promienną. Ech... to trzeba zobaczyć.. Naprawdę jestem nim oczarowana.

Trwałości rozświetlacza nie mogę nic zarzucić. Czasem są dni kiedy wychodzę na 12 godzin i nie ma szans, że w tym czasie będę poprawiała makijaż, dlatego trwałość kosmetyków to dla mnie podstawa.

Czasem stosuję go też jako cień do powiek i sprawdza się w tej roli bardzo dobrze

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić irrssin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Oceniam Soft and Gentle

- trwały, utrzymuje się cały dzień (spokojnie 20h)
    - daje piękną taflę
    - rozświetlenie możemy stopniować od lekkiego, przez średnie, do mocnego (np. na wieczór)
    - trwałe, łatwe do utrzymania w czystości opakowanie
    - megawydajny
    - rozkładając cenę na czas użytkowania, wygodzi taniocha
    - odcień do prawie każdej karnacji, do takiego bladziocha jak ja - bomba
    - używam go ze skunksem z MAC - nie pyli, nakłada się stopniowo, subtelnie, pod pełną kontrolą

Używam tego produktu od: około 2 lat

Chcesz pochwalić myszextra za czytelną i pomocną recenzję?