MAC, Mineralize, Skinfinish (Puder wypiekany)

Powiększ MAC, Mineralize, Skinfinish (Puder wypiekany)

Zgłaszająca osoba: Queen

Luksusowy, miękki jak aksamit, który rozświetla cerę metalicznym blaskiem. Wygładza cerę i nie zapycha porów. Dostępny w czterech odcieniach: Soft and Gentle, Refined, Perfect Topping oraz Gold Deposit.

Cena: 100zł / 10g
/in/

• Mój KWC
  • Oceniam Soft and Gentle

- trwały, utrzymuje się cały dzień (spokojnie 20h)
    - daje piękną taflę
    - rozświetlenie możemy stopniować od lekkiego, przez średnie, do mocnego (np. na wieczór)
    - trwałe, łatwe do utrzymania w czystości opakowanie
    - megawydajny
    - rozkładając cenę na czas użytkowania, wygodzi taniocha
    - odcień do prawie każdej karnacji, do takiego bladziocha jak ja - bomba
    - używam go ze skunksem z MAC - nie pyli, nakłada się stopniowo, subtelnie, pod pełną kontrolą

Używam tego produktu od: około 2 lat

Chcesz pochwalić myszextra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 69 raz(y)
  • Uniwersalny, elegancki i subtelny.
  • Do tej pory to mary lou byla moim faworytem ale odkad uzywam tego rozswietlacza to nie umiem zdecydowac ktory jest lepszy.

Posiadam kolor soft&gentle ten dokladnie chcialam kupic ale poprosilam jeszcze pania w macu o dobranie koloru i wybrala ten sam :-D

Soft and gentle bardzo trudno porownac z mary lou, odkad go mam naprawde dziwia mnie te wszystkie recenzje porownawcze

Soft ma kolor bardziej uniwersalny bezowo brzoswiniowy z nuta zlota lekka i pasuje do wiekszosci karnacji. Nie odcina sie tak jak mary lou. Ladnie wyglada tez nalozony na cala twarz nadaje sie zarowno do chlodnej jak i cieplej karnacji

Subtelnie polyskuje i nie daje efektu przerysowanej dyskotekowej kuli

Nie ma efektu tandetnego brokatu. Do tej pory wstrzymywalam sie z kupnem bo balam sie shimmeru i tego ze bedzie odcinac sie na twarzy. Nic podobnego. Jak uzylam go pierwszy raz to oniemialam. Produkt idealnie stapia sie z rozem i brazerem. Efekt jest wprost cudowny.

Uzywam rozswietlacza rowniez jako cienia do powiek i efekt jest rownie powalajacy.

Lekko pyli przy nakladaniu ale nie przeskadza to szczegolnie, nie zapycha, nie uczula

Opakowanie eleganckie proste a sam produkt wydaje sie byc bardzo wydajny

Swietnie wyglada tez nalozony na cale cialo duzym pedzlem.

nie mozna go rowniez wg mnie porownywac z tanszymi odpowiednikami poniewaz szukala godnego zamiennik. I zaden produkt nie dorownal soft and gentle, uwazam ze ten kolor jest wyjatkowy

Ciesze sie ze mam zarowno mary lou i soft and gentle bo w koncu zaspokoilam ciekawosc i stwierdzam ze te rozswietlacze sa na tyle rozne ze idealnie miec duecik :-D

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale do zastanowienia.
  • Oceniam kolor Lightscapade.
    Kupiłam ten produkt w lutym, kiedy potrzebowałam dodać blasku zmęczonej zimą cerze. Tu zadanie spełnia bardzo dobrze, jest to lekkie, subtelne, ale jednak widoczne rozświetlenie. Lightscapade jest subtelniejszy od Soft and Gentle (próbowałam oba), ale mam naturalnie bardzo jasną karnację i szukałam czegoś zdecydowanie na dzień, stąd Lightscapade wydaje się dla mnie najlepszym odcieniem. Puder zawarty jest w bardzo wygodnej, solidnej, magnetycznej kasetce bez lusterka. Nakładam go pędzlem kabuki, przy nakładaniu trochę się osypuje w puderniczce (pisały już o tym użytkowniczki poniżej, stąd nie będę się powtarzać). Buzia jest odświeżona, nabiera blasku.
    Puder sprawdza się, ale chyba za dużo się spodziewałam po niesamowicie entuzjastycznych recenzjach. Może gdybym się częściej bawiła w wieczorowe, efektowne makijaże bardziej bym go doceniła. Owszem, efekt jest fajny, ale nie wiem, czy inny produkt za np. połowę ceny nie dałby u mnie podobnego. Plus za wydajność i ilość produktu, które uzasadniają wysoką cenę.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najpiękniejszy rozświetlacz
  • Produkt który kupiłam dzięki yt . Rewelacyjny produkt w pięknym kolorze beżowo złotym z lekką brzoskwinką mowa tu o Soft&Gentle. Nadaje cudowną taflę na szczytach kości policzkowych. Wygląda naturalnie napewno nie sztucznie jak np produkt z makeup revolution golden lights który jest za żółty! Pojemność 10g bardzo na plus , ładne czarne opakowanie nieco pyli ale nie ma tragedii. Minusem jest cena, chociaż uważam że jeżeli mieszkamy w UK to 23 funty to cena normalna bo zarabiamy tam więcej. Jeżlei mieszkamy w Polsce i zarabiamy tutaj to cena faktycznie jest wysoka. Jestem przekonania że warto mieć kilka kosmetyków dobrej jakości niż 30 sztuk kosmetyków średnich a cenowo wychodzimy na to samo Polecam z czystym sercem produkt dzięki któremu dowiedziałam sie co to znaczy rozświetlenie buzi

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić pysia1616 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna tafla.
  • Kocham MACa, nie mogło więc w mojej kolekcji zabraknąć tego rozświetlacza. Mam kolor Soft&Gentle, który jest schowany w czarnym opakowaniu z okienkiem, jego gramatura to 10 g czyli całkiem sporo. Z racji, że używam go tylko jako rozświetlacza, to starczy mi na bardzo długo. Sam produkt jest boski. Daje cudowną taflę, nie jest to straganowy błysk. Nie widzę w nim brokatu, czy dużych drobin. Jedyny minus to, to że bardzo pyli w opakowaniu. Polecam zachować plastikową osłonkę. Obok szampańskiego rozświetlacza Georgio Armani, to mój ulubiony kosmetyk. Idealnie pasuje do każdego różu, który posiadam. Zdecydowanie POLECAM!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znam lepsze.
  • Zawiodłam się.

Ogólnie produkt ma wiele zalet
    -trwałość
    -jakość i wygląd po nałożeniu
    -odcień "Soft and gentle" idealnie dopasował się do mojej karnacji

Odejmuję gwiazki za to , że :

- szybko mi się skończył, chyba używałam złego pędzla.
    - osypywanie się przy nakładaniu.

Nie wiem , czy ponownie kupię.

Ilość zużytych opakowań: prawie kończę opakowanie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu rewelacja!
  • Na ten produkt namówiła mnie ekspednietka w sklepie Maca. Początkowo wachałam się, głownie ze względu na cenę, ale kiedy wyżej wspomniana Pani musnęła nim moją skórę, od razu pobiegłam do kasy i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na ten rozświetlacz. Jest rewelacyjny!

Od momentu zakupu nie mogę się z nim rozstać. nadaje się idealnie na przestrzeń pod oczami i szczyty kości policzkowych. Drobinki doskonale odbijają światło, dzięki czemu skóra wygląda na niewzykle świeżą.

Łatwy w aplikacji i niesamowicie wydajny - wystarczy tylko odrobina na pędzelek. Nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się zużyć całe opakowanie

Po prostu kocham ten produkt! przykuł uwagę wielu moich znajomych, które też planują zakup.

Szkoda tylko, że nie jest produkowany w mniejszych opakowaniach, gdyż, ze względu na wydajność, wielkość obecnego opakowania jest naprawdę przesadzona.

Chcesz pochwalić miniaaa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Posiadam kolor lightscapade.
    Jest rewelacyjny i wielozadaniowy.Poszukiwałam rozświetlacza i to był wreszcie strzał w dziesiątkę.Jest idealny /mam BB shirnerbrick, High beam ale to nie to/.Latwa aplikacja,daje przepiękny efekt tafli.Można nałożyć nad kości policzkowe,pod łuk brwiowy, na łuk kupidyna.Bardzo wydajny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić polusia 7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • delikatny i wdzięczny
  • Oceniam Soft & Gentle.
    Jedyna wada produktu jest taka że ciut pyli się w opakowaniu, ale nie jest to jakieś uciążliwe.

Co mnie oczarowało? Tafla, taka najpiękniejsza nie tandetna ani brokatowa po prostu tafla. Drobinki są niewidoczne, bardzo drobno zmielone. Początkowo bałam się, że będzie to żółto złota tafla, a zależało mi na takim jasnym szampańskim, kolorze. Według mnie zarówno w świetle dziennym jak i wieczorem wygląda przepięknie. Zdecydowanie jest to to czego szukałam, sprawdza się wspaniale i bardzo się cieszę że mam go w swojej kolekcji.

Po drugie zdecydowana wydajność. Produktu w opakowaniu jest bardzo dużo, starczy na całe wieki. Używam codziennie,bez żalu od jakiegoś roku i widzę dopiero delikatny ubytek produktu w opakowaniu, ledwo wybrzuszenie ciut się spłaszczyło. Myslę, że jeszcze minimum drugi rok mi posłuży. Jest mistrzem wydajności.
    Cena, w tym przypadku 100 zł / 12 mscy wychodzi mniej niż 10 zł miesięcznie. Za rok będzie jeszcze o połowę mniej dlatego można powiedzieć że cena jest wysoka tylko w chwili zakupu i zdecydowanie zadośćuczynia ból odczuwany przy kasie codziennym blaskiem.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić xalex za czytelną i pomocną recenzję?
  • mimo wad lubię go
  • Kilka sztuk tego produktu już przerobiłam

1) Global Glow - bardzo ładny brązowy kolorek idealny na lato z piękną złotą taflą ,

2) dalej był Petticoat - ten odcień puściłam w świat i załuję do dziś

3) później nabyłam Porcelan Pink i to był strzał w kolano - pozbyłam się bez żalu

4) a od niedawna mam Stereo Rose i jestem prawdziwie zachwycona tym odcieniem piękny koralowo-brzoskwiniowo-brązowy

ciężko ocenić mi ten produkt - MAC kusi nas co jakiś czas wspaniałymi limitkami, różnorodnością odcieni itp, niby super, piekny efekt, poręczna puderniczka, bardzo mocno napigmentowany, wydajny

aleeeee pyli się strasznie, jest taki ... suchy i mam wrażenie, że przez to również średnio trwały, moim zdaniem dosyć grubo zmielony, czasem drobiny są dość mocno widoczne, ale to również zależy od odcienia,
    cena w stosunku do wydajności okey

do minusów na pewno zaliczę dostępność, tak jak wpomniałam we wcześniejszych recenzjach MAC on line nie rozwiazał problemu, w dalszym ciągu jest bardzo mało salonów MACa parktycznie wszystkie na południu PL :/ od bardzo krótkiego czasu pojawiły sie może max 2 stoiska w Douglasie i co z tego ?? Dalej lipa, strasznie ciężko idzie tej firmie rozwinąć się w naszym kraju... smutne

mimo iż nie jest idealny na pewno kupię ponownie - pewnie też trochę z sentymentu

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: zużytych 0 - bardzo wydajne :P

Chcesz pochwalić kicia555 za czytelną i pomocną recenzję?