L'Oreal, Elnett de Luxe

Powiększ L'Oreal, Elnett de Luxe

Zgłaszająca osoba: jessy

Legendarny lakier używany przez najlepszych stylistów. Zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie oraz nadaje włosom miękkość. Chroni przed wilgocią. Posiada unikalny, opatentowany mikrodyfuzor, który rozpyla ultradelikatną mgiełkę, niesklejającą włosów. Łatwy do usunięcia podczas szczotkowania włosów.
Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, oznaczającymi poszczególne stopnie utrwalenia. Wersja czarna - maksymalne utrwalenie - sygnowana przez Penelope Cruz, zawiera dodatkowo "połysk diamentu".

Skład: Alcohol Denat., Dimethyl Ether, Vinyl Butyl Benzoate/Crotonates Copolymer, Hydroxycitronellal, Evernia Prunastri/Oakmoss Extract, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Aminomethyl Peopanol, Limonene, Linalool, Benzyl, Benzoate, Alpha-Isomethyl, Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Glycerin, Amyl Cinnamal, Parfum/Fragrance (F.I.L. C29307/1).

Cena: ok. 17zł / 250ml

• nie dla mnie
  • Posiadam wersję czerwoną, Ochrona-Blask koloru. Kupiłam skuszona opiniami modowych blogerek i zawiodłam się strasznie. nie dość, że nie trzyma włosów jak bym chciała, to jeszcze niewielkie dotknięcie ich powoduje znikanie lakieru, o przeczesaniu włosów nie ma mowy. A ten koszmarny smród... nie wiem do czego go porównać, do starodawnych mydlowin zamierzchłych prababć... i pomyśleć, że w opiniach pisano o jego cudownym zapachu. Nie jestem zadowolona ze współpracy. Jedynie opakowanie mi się podoba i super dozowanie, lakier pryska superultraniewidoczna mgiełką.

Nie kupie ponownie, do tego drogi i produkuje go firma testująca na zwierzętach

Używam tego produktu od: maja 2014
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, Tak, Tak! Trzyma włosy cały dzień!
  • Mam wersje czarną

Zawsze przechodziłam koło tego lakieru bardzo z dystansem bo jego cena była dla mnie dość śmieszna, myślałam 25zł za lakier do włosów który schodzi mi w ciągu 10dni? szaleństwo!

Nic bardziej mylnego!!!!

Na jakiejś łączonej można było go kupić za około 10-13zł (nie pamiętam dokładnie) ale porównywalnie do lakieru który używałam do tej pory, więc wzięłam.

I już wiem, że mój Ci on i nigdy go nie zostawię i dam za niego nawet 50zł jak będzie trzeba.
    Jest wspaniały!!

Mam niezwykle cienkie włosy który szybko stają się płaskie i twarz wygląda w nich dość marnie :/

Plusy:
    - trzyma rewelacyjnie! Włosy ani nie drgną na minutę!!!
    - (!!!) nawet 12-14 godzin włosy są ułożone dokładnie tak samo jak układam je o 6 rano przed wyjściem do pracy do godzin wieczornych późno wieczornych (marzy mi się taki podkład który tak będzie trzymał się w ryzach jak ten lakier)
    - nie skleja włosów zostawiając białą smugę jak to jest w większości lakierów
    - włosy są idealnie ułożone ale miękkie w dotyku
    - nie ma też "tłustego" sklejenia
    - jest OGROMNIE wydajny! Używam go codziennie i mam wrażenie, że nie znika, a nie żałuję go sobie
    - zdecydowanie jest warty swojej ceny!

Jedyny minus to zapach który jest dla mnie okropnie nie do zniesienia i za to pół gwiazdki mniej, zatykam nos, usta - jest obrzydliwy, czuć go przez dłuższy czas, ale jestem w stanie to znieść dla pięknych włosów i komfortu , że mi grzywa nie zjedzie na nos

Szczerze polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić anekania za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy jaki miałam
  • Nie zuzyłam całego opakowania, nie dałam rady.
    Matko jak on śmierdzi, udusić się idzie .I o lie lakiery raczej zawsze mają swój specyficzny zapach, to ten bije je na głowę.
    To że zapach powalił mnie na kolana to jedno, a drugie że musiałam się czołgać na nich kilka godzin bo zapach bardzo długo się na nich utrzymywał.Pierwszą rzeczą jaką zrobiłam po przyjściu z pracy to umyłam włosy.
    Nie wiem po co go kupiłam bo od kilku lat używam jednego lakieru, z którego jestem zadowolona.Ale dałam się namówić sprzedawcy na zmianę I to dość kosztowną bo zapłaciłam 23 zł. ( czyli o 10 zł więcej niz za swój z Welli).
    Na plus zaliczam to że faktycznie dobrze utrwala fryzure i jej nie obciąża i nie skleja włosów.
    Ale nie jest mi dane go dalej używać bo nie jestem w stanie wytrzymać tego zapachu.

Używam tego produktu od: trzy razy
    Ilość zużytych opakowań: zaczełam jedno- reszta w koszu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fioletowasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Jestem trochę skołowana, bo skoro sygnują go swoim nazwiskiem gwiazdy i styliści, to chyba powinien świetnie trzymać fryzurę. U mnie jakoś to "świetnie" się nie sprawdza, bo nie widzę maksymalnego utrwalenia, Np loków. Zaraz się rozprostowują. Podejrzewam, że żadna "gwiazda" nie była by zadowolona z takiego obrotu sprawy na rozdaniu Oskarów chociażby

Moje włosy są proste jak druty, więc trudno je odpowiednio wystylizować, ale lakier tego typu powinien choć chwilę podtrzymać efekt fal czy loków. Niestety nie...Chwila ta jest bardzo krótka.
    Plusem na pewno jest to, że jest lekki i zupełnie nie widoczny.
    Trzyma jedynie dobrze np warkocz z grzywki, nie ma na nim zlepionego mazidła, jak po innych lakierach do włosów.
    Faktycznie znika po muśnięciu szczotką, co w przypadku lakieru chyba nie jest aż tak wielkim plusem? Bo po muśnięciu ręką prawdopodobnie też znika.
    Podoba mi się o dziwo zapach, bo wtedy przenoszę się do czasów dzieciństwa, kiedy podobnie pachniały wszystkie lakiery i chyba Kobako mojej mamy i babci

Kupuję go, bo nie jest ciężki, lekkie utrwalenie zawsze jest, nie skleja włosów, a i tak nie kręcę włosów na co dzień, bo szkoda i włosów i czasu

Cena powinna być niższa.
    Opakowanie ładne.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasiuncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Jak dla mnie najlepszy lakier do włosów, z dostępnych na rynku. Używam wersji z połyskiem diamentu. Nie skleja włosów, pięknie pachnie. Świetnie utrwala, sprawiając, że włosy wyglądają naturalnie a nie z efektem hełmu bądź sklejonych strąków. Bardzo łatwo jest go rozczesać, co w moim przypadku jest bardzo dużą zaletą, gdyż mam bardzo grube, gęste i długie włosy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: około 4/5

Chcesz pochwalić Bujanka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • mam bardzo krótkie włosy i od zawsze szukałam czegoś co mi je uniesie, używałam różnych żeli ale były dość ciężkie i nie "stawiały" mi fryzury tak jak bym chciała.
    Ten natomiast daje rade!
    Używam czarnej wersji "maksymalne utrwalenie"

+ PIĘKNIE pachnie, chociaż przy samej aplikacji można się wręcz udusić. Ale jak noszę go na sobie w ciągu dnia to znajomi zawsze zachwycają się zapachem moich włosów, mówią że jest taki.. pudrowy ;P
    + trwały, nie obciąża włosów
    + nadaje się do położenia na żel (wtedy to już nic mi nie straszne...)
    + faktycznie można rozczesać szczotką i znika ;3 (o ile nie ma pod nim żelu oczywiście...)

minusów chyba żadnych nie znajdę..

Chcesz pochwalić kajss za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzymać się jak najdalej
  • Kupiłam wersję żółtą do włosów suchych i zniszczonych.
    Przyznam szczerze, że w życiu nie miałam gorszego lakieru... W sumie, to nawet nie bardzo można to coś nazwać lakierem.
    1. W ogóle nie utrwala fryzury. Zero efektu, można psikać, psikać i nic.
    2. Włosy po użyciu stają się klapnięte i wyglądają jak nieświeże.
    3. Długo utrzymujący się zapach lakieru "przedpotopowego".
    Jedyny plus to fajne opakowanie i dobry atomizer, jednak to zdecydowanie za mało, bo co jak co, ale lakier powinien trzymać włosy w ryzach, a ten jest kompletnym tego zaprzeczeniem. To zdecydowanie mój najgorszy zakup ostatnich czasów.

Używam tego produktu od: kilku dniu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić endorfina123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • takie nic
  • Mam wersję złotą do włosów suchych i zniszczonych..
    Zacznę od tego, że od lakieru nie oczekuję regeneracji. Nie wiem co producent miał na myśli wypuszczając produkt do zniszczonych włosów?? Może lakier ma ich dodatkowo nie niszczyć?? no sama nie wiem..
    Mam włosy długie co samo w sobie powoduje że na długości są bardziej podatne na zniszczenia i przesuszenie dlatego często sięgam p produkty dla włosów zniszczonych by im dodatkowo nie szkodzić.

Lakier może i nie niszczy włosów ale i nie spełnia swego podstawowego zadania dla którego go kupiłam..Nic a nic nie utrwala fryzury..Czasem mam wrażenie, że działa wręcz przeciwnie tj np rozpylony na włosy rozwinięte z termo-loków powoduje ich natychmiastowe rozkręcenie..no jakbym sobie włosy wodą potraktowała nie lakierem.

Kolejną koszmarną wadą jest dla mnie zapach.. Śmierdzi lotionem (prototypem lakieru z lat 90 który się kupowało w szklanych butelkach z atomizerem w kiosku ruchu ) Zapach jest bardzo intensywny i baaaardzo trwały..Jest wyczuwalny nawet po wyczesaniu włosów.. Dla mnie koszmar bo jest to dla mnie nie przyjemny aromat a wyczuwam go bardziej niż np perfumy.. Brr

Reasumując nie rozumiem zachwytu nad tym preparatem...Cena sztucznie wywindowana (swój na szczęście kupiłam w promocji)
    Jestem na nie..

Używam tego produktu od: rok męczę jedną butelkę bo nie lubię wyrzucać kosmetyków..ale tym razem chyba przegram tę nie równą walkę..
    Ilość zużytych opakowań: jedno..

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejne dziwadełko
  • Oceniam wersję dla włosów suchych i zniszczonych. Zniszczone moze moje włosy nie są, ale ponieważ natura obdarzyła mnie rudymi lokami ( długość do talii), więc taka struktura zawsze ma skłonności do przesuszeń i sianowacenia, jeśli się ich nie odzywia i nie nawilża. Czasem napada mnie fryzjersko-amatorski geniusz i kosztem czasu i starań potrafię wyczarować sobie na głowie cuda. No a skoro już się namęczę to pragnę, by ten efekt się choć trochę trzymał.

Akurat skończył mi się lakier, więc pomaszerowałam do Ross i tu w oko wpadł mi ten lakier. "O, dla suchych wlosów, pewnie nie będzie wysuszać i fajnie utrwali, skoro ma napisane BARDZO MOCNE UTRWALENIE" -sobie pomyslałam. I napaliłam się jak szczerbaty na suchara.

I co? I nic. Lakier (na wzór tego od Toniego i Guya) w ogóle nie utrwala. Raczej skleja wlosy i je obciąża. I wysusza. Schnie masakrycznie długo. Psikałam z różnych odległości, najpierw zalecanej przez producenta. Nic. Potem bezpośrednio już na pasma. Nic, choć jeszcze gorzej. No i jest niewydajny- na raz wypsikałam prawie połowę zawartości (pamiętać proszę, że mam bardzo długie wlosy).

Nie wiem- może sprawdzi się na krótkich włosach. Na długie nie polecam.

Aha- strasznie i trwale śmierdzi.

Używam tego produktu od: 1 raz i never again
    Ilość zużytych opakowań: okolo połowy puszki sprayowej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest świetny, chociaż zapach jest nie do zniesienia
  • To najlepszy lakier jaki kiedykolwiek używałam. Nie skleja włosów, nie obciąża. Włosy są utrwalone ale wyglądają naturalnie i lekko. Jeśli przesadzimy z ilością bardzo łątwo się go pozbyć. Nie wysusza, nie robi siana na głowie, co niestety robiły inne lakiery. Cena jak za takie działanie jest ok.

Jedynym minusem jak dla mnie jest paskudny zapach. Śmierdzi niemiłosiernie i do tego zapach utrzymuje się baaardzo długo.

Jednak poza tym jednym minusem uważam, że jest idealny!

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij