L'Oreal, Elnett de Luxe

Powiększ L'Oreal, Elnett de Luxe

Zgłaszająca osoba: jessy

Legendarny lakier używany przez najlepszych stylistów. Zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie oraz nadaje włosom miękkość. Chroni przed wilgocią. Posiada unikalny, opatentowany mikrodyfuzor, który rozpyla ultradelikatną mgiełkę, niesklejającą włosów. Łatwy do usunięcia podczas szczotkowania włosów.
Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, oznaczającymi poszczególne stopnie utrwalenia. Wersja czarna - maksymalne utrwalenie - sygnowana przez Penelope Cruz, zawiera dodatkowo "połysk diamentu".

Skład: Alcohol Denat., Dimethyl Ether, Vinyl Butyl Benzoate/Crotonates Copolymer, Hydroxycitronellal, Evernia Prunastri/Oakmoss Extract, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Aminomethyl Peopanol, Limonene, Linalool, Benzyl, Benzoate, Alpha-Isomethyl, Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Glycerin, Amyl Cinnamal, Parfum/Fragrance (F.I.L. C29307/1).

Cena: ok. 17zł / 250ml

• Szału nie ma...
  • Lakier nie skleja włosów ale oczekiwałam od niego znacznie więcej ....szczególnie za tę cenę...
    Mam wersje do włosów suchych i zniszczonych ale nie zauważyłam, żeby ten lakier w jakikolwiek sposób chronił moje włosy...
    Lakier na opakowaniu ma napisane -bardzo mocne utrwalenie- a ja uważam, że jest ono bardzo słabe
    Na pewno nie dam mu "drugiej szansy"....

Używam tego produktu od: 1/2 roku

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • co za smród!
  • Oceniam lakier "ochrona blasku koloru" :

Kupiłam ten lakier, bo słyszałam o nim wiele dobrego.
    Ja niestety nie podzielam zachwytów.

1. ŚMIERDZI, po prostu ŚMIERDZI niemiłosiernie. Nawet, gdyby ten lakier okazał się mistrzowski pod każdym względem, to jego zapach skutecznie powstrzymałby mnie przed ponownym jego zakupieniem. Na szczęście nie ma takiego dylematu.
    2. Utrwala średnio. Nic specjalnego.
    3. Nie skleja, to fakt. Łatwo można go wyczesać.
    4. Pluje. Aplikator okropnie pluje.
    5. Jeszcze raz dodam, że potwornie śmierdzi. A na nasze szczęście ten smród naprawdę długo utrzymuje się na włosach. Nie są w stanie przebić go żadne perfumy.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupiłam ten lakier z polecenia koleżanki, mówiła że jest świetny i chociaż drogi to warto na niego wydać te prawie 20 zł. No to wydałam... i co? Wielkie rozczarowanie.

Jedynym plusem jest to że nie skleja włosów i nie daje efektu takich sztywnych, twardych jak słoma włosów.

A minusów jest pełno. Zacznijmy od ceny i jej stosunku do jakości.. Niestety, płacimy dużo za coś co nie utrwala naszej fryzury nawet na czas 1 godziny. No przynajmniej na moje włosy nie działa.
    Zapach jest nieprzyjemny, duszący. Na dodatek z racji tego że lakier jest nieskuteczny, psika się go dużo z myślą że lepiej utrwali, a co za tym idzie szybko się kończy.

Nigdy nie kupię ponownie tego produktu i szczerze odradzam Wam jeśli jeszcze nie próbowałyście a kusi Was .

Chcesz pochwalić Meggy_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • paskudny smierdziel
  • nie wiem czemu L'Oreal ciągle robi ten lakier. pamiętam ten smród lakieru z zakładów fryzjerskich z lat 80tych. I do tego taka sama tandeta - wysusza, nie utrwala, skleja...
    Ale nie to w sumie mnie przeraża, lakier jest drogi jak na coś co zabija zapach każdych perfum jakich użyje.
    wcale nie wyczesuje się tak łatwo jak twierdzi producent, włosy po użyciu tego lakieru są sianowate, mam wersje czerwoną - więc nie jest taka mocna, żeby tak destrukcyjnie działać. Jedyne co to włosy błyszczą, ale moje błyszczą nawet bez lakieru...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie codziennie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Wisnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny i śmierdzi.
  • Kupiłam Lakier czerwony:kolor i blask nie tylko śmierdzi ale nie spełnia swojej funkcji, nie utrwala fryzury. Jestem w szoku że to taki badziew dlatego nie omieszkałam podzielić się tym jak widać z komentarzy każda z nas doświadczyła tego samego. Najtańszy lakier do włosów ma lepszy zapach i jakość. Dziewczyny wyrzucone pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: prawie cały na siłe

Chcesz pochwalić mamba969 za czytelną i pomocną recenzję?
  • śmierdzący lakier jak w latach 80
  • od dawna uzywam welli ale podkusilo mnie i wyprobowalam elnett, to koszmar, ten lakier mocmno wysusza wlosy, smierdzi jak babcine lakiery a zapach utrzymuje sie az do mycia i kloci sie z perfumami, koszmarny bubel loreala ktory potrafi wypromowac badziewie przez opakowanie i odpowiednie slogany reklamowe

Używam tego produktu od: w polowie i poszedl do kosza

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Posiadam wersję czerwoną, Ochrona-Blask koloru. Kupiłam skuszona opiniami modowych blogerek i zawiodłam się strasznie. nie dość, że nie trzyma włosów jak bym chciała, to jeszcze niewielkie dotknięcie ich powoduje znikanie lakieru, o przeczesaniu włosów nie ma mowy. A ten koszmarny smród... nie wiem do czego go porównać, do starodawnych mydlowin zamierzchłych prababć... i pomyśleć, że w opiniach pisano o jego cudownym zapachu. Nie jestem zadowolona ze współpracy. Jedynie opakowanie mi się podoba i super dozowanie, lakier pryska superultraniewidoczna mgiełką.

Nie kupie ponownie, do tego drogi i produkuje go firma testująca na zwierzętach

Używam tego produktu od: maja 2014
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, Tak, Tak! Trzyma włosy cały dzień!
  • Mam wersje czarną

Zawsze przechodziłam koło tego lakieru bardzo z dystansem bo jego cena była dla mnie dość śmieszna, myślałam 25zł za lakier do włosów który schodzi mi w ciągu 10dni? szaleństwo!

Nic bardziej mylnego!!!!

Na jakiejś łączonej można było go kupić za około 10-13zł (nie pamiętam dokładnie) ale porównywalnie do lakieru który używałam do tej pory, więc wzięłam.

I już wiem, że mój Ci on i nigdy go nie zostawię i dam za niego nawet 50zł jak będzie trzeba.
    Jest wspaniały!!

Mam niezwykle cienkie włosy który szybko stają się płaskie i twarz wygląda w nich dość marnie :/

Plusy:
    - trzyma rewelacyjnie! Włosy ani nie drgną na minutę!!!
    - (!!!) nawet 12-14 godzin włosy są ułożone dokładnie tak samo jak układam je o 6 rano przed wyjściem do pracy do godzin wieczornych późno wieczornych (marzy mi się taki podkład który tak będzie trzymał się w ryzach jak ten lakier)
    - nie skleja włosów zostawiając białą smugę jak to jest w większości lakierów
    - włosy są idealnie ułożone ale miękkie w dotyku
    - nie ma też "tłustego" sklejenia
    - jest OGROMNIE wydajny! Używam go codziennie i mam wrażenie, że nie znika, a nie żałuję go sobie
    - zdecydowanie jest warty swojej ceny!

Jedyny minus to zapach który jest dla mnie okropnie nie do zniesienia i za to pół gwiazdki mniej, zatykam nos, usta - jest obrzydliwy, czuć go przez dłuższy czas, ale jestem w stanie to znieść dla pięknych włosów i komfortu , że mi grzywa nie zjedzie na nos

Szczerze polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić anekania za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy jaki miałam
  • Nie zuzyłam całego opakowania, nie dałam rady.
    Matko jak on śmierdzi, udusić się idzie .I o lie lakiery raczej zawsze mają swój specyficzny zapach, to ten bije je na głowę.
    To że zapach powalił mnie na kolana to jedno, a drugie że musiałam się czołgać na nich kilka godzin bo zapach bardzo długo się na nich utrzymywał.Pierwszą rzeczą jaką zrobiłam po przyjściu z pracy to umyłam włosy.
    Nie wiem po co go kupiłam bo od kilku lat używam jednego lakieru, z którego jestem zadowolona.Ale dałam się namówić sprzedawcy na zmianę I to dość kosztowną bo zapłaciłam 23 zł. ( czyli o 10 zł więcej niz za swój z Welli).
    Na plus zaliczam to że faktycznie dobrze utrwala fryzure i jej nie obciąża i nie skleja włosów.
    Ale nie jest mi dane go dalej używać bo nie jestem w stanie wytrzymać tego zapachu.

Używam tego produktu od: trzy razy
    Ilość zużytych opakowań: zaczełam jedno- reszta w koszu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fioletowasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Jestem trochę skołowana, bo skoro sygnują go swoim nazwiskiem gwiazdy i styliści, to chyba powinien świetnie trzymać fryzurę. U mnie jakoś to "świetnie" się nie sprawdza, bo nie widzę maksymalnego utrwalenia, Np loków. Zaraz się rozprostowują. Podejrzewam, że żadna "gwiazda" nie była by zadowolona z takiego obrotu sprawy na rozdaniu Oskarów chociażby

Moje włosy są proste jak druty, więc trudno je odpowiednio wystylizować, ale lakier tego typu powinien choć chwilę podtrzymać efekt fal czy loków. Niestety nie...Chwila ta jest bardzo krótka.
    Plusem na pewno jest to, że jest lekki i zupełnie nie widoczny.
    Trzyma jedynie dobrze np warkocz z grzywki, nie ma na nim zlepionego mazidła, jak po innych lakierach do włosów.
    Faktycznie znika po muśnięciu szczotką, co w przypadku lakieru chyba nie jest aż tak wielkim plusem? Bo po muśnięciu ręką prawdopodobnie też znika.
    Podoba mi się o dziwo zapach, bo wtedy przenoszę się do czasów dzieciństwa, kiedy podobnie pachniały wszystkie lakiery i chyba Kobako mojej mamy i babci

Kupuję go, bo nie jest ciężki, lekkie utrwalenie zawsze jest, nie skleja włosów, a i tak nie kręcę włosów na co dzień, bo szkoda i włosów i czasu

Cena powinna być niższa.
    Opakowanie ładne.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasiuncia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij