L'Oreal, Elnett de Luxe

Powiększ L'Oreal, Elnett de Luxe

Zgłaszająca osoba: jessy

Legendarny lakier używany przez najlepszych stylistów. Zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie oraz nadaje włosom miękkość. Chroni przed wilgocią. Posiada unikalny, opatentowany mikrodyfuzor, który rozpyla ultradelikatną mgiełkę, niesklejającą włosów. Łatwy do usunięcia podczas szczotkowania włosów.
Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, oznaczającymi poszczególne stopnie utrwalenia. Wersja czarna - maksymalne utrwalenie - sygnowana przez Penelope Cruz, zawiera dodatkowo "połysk diamentu".

Skład: Alcohol Denat., Dimethyl Ether, Vinyl Butyl Benzoate/Crotonates Copolymer, Hydroxycitronellal, Evernia Prunastri/Oakmoss Extract, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Aminomethyl Peopanol, Limonene, Linalool, Benzyl, Benzoate, Alpha-Isomethyl, Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Glycerin, Amyl Cinnamal, Parfum/Fragrance (F.I.L. C29307/1).

Cena: ok. 17zł / 250ml

• U mnie się nie sprawdził.
  • Miałam wersję żółtą do włosów suchych i zniszczonych.

- Potwornie drogi jak na lakier do włosów, który w dodatku spisuje się średnio!

-Nie utrwala włosów, a nawet jak delikatnie je usztywni to na max. godzinę :/ Nadaje się może do podkreślenia codziennego looku, ale na imprezę, by utrwalić fryzurę - dno, totalne dno. Niestety należe do osób którym czybko się kręcą i puszą włosy, nawet pomimo prostowania. I neistety. Ten lakier w utrzymywaniu ich w ryzach się nie spisuje. Moich szaleństw na parkiecie niestety nie wytrzymał.

+ nie skleja włosów, nie zostawiaja białego nalotu jak robi to większości lakierów.
    + włosy są miękkie w dotyku
    + jest wydajny!

Zapach - dla mnie rzecz neutralna.

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ja również podwyższę mu ocenę
  • Ten lakier jest idelany dla osób, które tak jak ja nie lubią skorupowego, lakierowego efektu "utwardzonych" włosów Ja używam lakieru raz na jakiś czas, nie jest to dla mnie kosmetyk niezbędny, ale fakt - całkiem przydatny.
    Używam go, kiedy chcę nakręcić włosy i lekko je utrwalić, lub aby ujarzmić odstające wszędzie baby hair Do tego celu sprawdza się super, jest delikatny w swej formule, lekko utrwala, włosy zachowują miękkość, ale są też "zdyscyplinowane".

Co do zapachu - ja należę do zwolenniczek Fakt, jest trochę taki starmodny, kojarzy mi się z danymi kosmetykami fryzjerskimi, ale ma coś w sobie i dla mnie jest przyjemny. Bardzo lubię też rozpylacz, który rozpyla baaaardzo delikatną mgiełkę. Da się ją później bez problemu wyczesać (jak zapenia producent). Dobrze jest użyć do tego celu szczotki z naturalnego włosia, osobiście polecam :P

Podsumowując, dla mnie ten lakier to klasa sama w sobie i chyba nie na darmo tylu fryzjerów go poleca i jest obecny w "szołbizie" czy choćby u Aniołków Victoria's Secret Do utrwalenia wymyślnych fryzór pewnie się nie nada, ale do bardziej naturalnego looku jak najbardziej.

Btw teraz posiadam wersję do włosów suchych i zniszczonych (żółta), wzięłam ją tylko dlatego, że ma alkohol na drugim miejscu w składzie, a nie tak jak reszta - na pierwszym :P

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3, a może 4

Chcesz pochwalić bodajze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do tej pory
  • Nie rozumiem dlaczego wiele osób pisze że śmierdzi - ten zapach jest super może zależy od typu - nie wiem, bo używam zawsze tego samego. Fajnie pachnie, a biorąc pod uwagę że to lakier mogę stwierdzić że to najładniej pachnący lakier

+ nie skleja włosów - zgodnie z opisem producenta schodzi przy pociągnięciu grzebieniem
    +fajny zapach
    +utrwala, nie tworząc hełmu

- myślę że rzeczywiscie może się nie sprawdzić na każdych włosach - ja potrzebuje niewielkiego utrwalenia - i wydaje mi się że takie on zapewewnia. Jeśli ktoś ma bardzo ciężkie włosy - może być z tym problem

POLECAM WYBRÓBOWAĆ

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić camillie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer 1 na rynku
  • Zupełnie nie rozumiem recenzji typu "tragedia", osoby, które tak napisały chyba nie miały kontaktu z innymi dostępnymi na rynku lakierami do włosów i nie miały porównania. Lakier ten jest jedyny w swoim rodzaju i odkąd go użyłam nie chcę już słyszeć o żadnym innym. Wypróbowałam bardzo wiele lakierów i każdy albo sklejał włosy, albo dawał taki sztywny efekt, w każdym było coś nie tak, a ten jest idealny (no może poza zapachem za który mogłabym odjąć pół gwiazdki ale nie warto bo pachnie jak każdy inny lakier a liczy się efekt). Polecam każdemu.

Plusy:

fantastyczny, jedyny w swoim rodzaju efekt - lekki, nie skleja włosów, bardzo dobrze utrwala a na włosach nie tworzy tzw. hełmu

długo utrwala włosy

łatwo dostępny ( w każdej drogerii )

cena przystępna

bardzo dobry, delikatny rozpylacz, inny niż wszystkie lakiery

butelka estetyczna

wydajny

Minusy:

brak! No chyba, że mógłby być zapachowy a nie jak każdy inny lakier, ale da się to przeżyć dla takiego efektu jaki daje

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma...
  • Lakier nie skleja włosów ale oczekiwałam od niego znacznie więcej ....szczególnie za tę cenę...
    Mam wersje do włosów suchych i zniszczonych ale nie zauważyłam, żeby ten lakier w jakikolwiek sposób chronił moje włosy...
    Lakier na opakowaniu ma napisane -bardzo mocne utrwalenie- a ja uważam, że jest ono bardzo słabe
    Na pewno nie dam mu "drugiej szansy"....

Używam tego produktu od: 1/2 roku

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • co za smród!
  • Oceniam lakier "ochrona blasku koloru" :

Kupiłam ten lakier, bo słyszałam o nim wiele dobrego.
    Ja niestety nie podzielam zachwytów.

1. ŚMIERDZI, po prostu ŚMIERDZI niemiłosiernie. Nawet, gdyby ten lakier okazał się mistrzowski pod każdym względem, to jego zapach skutecznie powstrzymałby mnie przed ponownym jego zakupieniem. Na szczęście nie ma takiego dylematu.
    2. Utrwala średnio. Nic specjalnego.
    3. Nie skleja, to fakt. Łatwo można go wyczesać.
    4. Pluje. Aplikator okropnie pluje.
    5. Jeszcze raz dodam, że potwornie śmierdzi. A na nasze szczęście ten smród naprawdę długo utrzymuje się na włosach. Nie są w stanie przebić go żadne perfumy.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupiłam ten lakier z polecenia koleżanki, mówiła że jest świetny i chociaż drogi to warto na niego wydać te prawie 20 zł. No to wydałam... i co? Wielkie rozczarowanie.

Jedynym plusem jest to że nie skleja włosów i nie daje efektu takich sztywnych, twardych jak słoma włosów.

A minusów jest pełno. Zacznijmy od ceny i jej stosunku do jakości.. Niestety, płacimy dużo za coś co nie utrwala naszej fryzury nawet na czas 1 godziny. No przynajmniej na moje włosy nie działa.
    Zapach jest nieprzyjemny, duszący. Na dodatek z racji tego że lakier jest nieskuteczny, psika się go dużo z myślą że lepiej utrwali, a co za tym idzie szybko się kończy.

Nigdy nie kupię ponownie tego produktu i szczerze odradzam Wam jeśli jeszcze nie próbowałyście a kusi Was .

Chcesz pochwalić Meggy_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • paskudny smierdziel
  • nie wiem czemu L'Oreal ciągle robi ten lakier. pamiętam ten smród lakieru z zakładów fryzjerskich z lat 80tych. I do tego taka sama tandeta - wysusza, nie utrwala, skleja...
    Ale nie to w sumie mnie przeraża, lakier jest drogi jak na coś co zabija zapach każdych perfum jakich użyje.
    wcale nie wyczesuje się tak łatwo jak twierdzi producent, włosy po użyciu tego lakieru są sianowate, mam wersje czerwoną - więc nie jest taka mocna, żeby tak destrukcyjnie działać. Jedyne co to włosy błyszczą, ale moje błyszczą nawet bez lakieru...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie codziennie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Wisnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny i śmierdzi.
  • Kupiłam Lakier czerwony:kolor i blask nie tylko śmierdzi ale nie spełnia swojej funkcji, nie utrwala fryzury. Jestem w szoku że to taki badziew dlatego nie omieszkałam podzielić się tym jak widać z komentarzy każda z nas doświadczyła tego samego. Najtańszy lakier do włosów ma lepszy zapach i jakość. Dziewczyny wyrzucone pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: prawie cały na siłe

Chcesz pochwalić mamba969 za czytelną i pomocną recenzję?
  • śmierdzący lakier jak w latach 80
  • od dawna uzywam welli ale podkusilo mnie i wyprobowalam elnett, to koszmar, ten lakier mocmno wysusza wlosy, smierdzi jak babcine lakiery a zapach utrzymuje sie az do mycia i kloci sie z perfumami, koszmarny bubel loreala ktory potrafi wypromowac badziewie przez opakowanie i odpowiednie slogany reklamowe

Używam tego produktu od: w polowie i poszedl do kosza

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?