Rossmann, Babydream, Natural, Balsam do kąpieli

Powiększ Rossmann,  Babydream, Natural, Balsam do kąpieli

Zgłaszająca osoba: Trissa

Balsam z nagietkiem lekarskim, który działa na skórę łagodząco i przeciwzapalnie. Kontroluje on również proces organicznego rozwoju skóry.
Wyprodukowany przy użyciu surowców o długotrwałym działaniu. Wszystkie dobrane składniki produktu podlegają procesowi biologicznego rozkładu. Balsam nie zawiera substancji zapachowych mogących wywoływać uczulenia.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamine, Coco-Glukoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Sodium Hydroxypropyl Oxidized Starch Succinae, Hydrolized Wheat Protein, Calendula Officinalis Extract, Glyceryl Caprylate, Urea, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Titanium Dioxide, Parfum

Cena: 7,49zł / 250ml
/s/

• tani a dobry
  • Podoba mi ten delikatny balsam do kąpieli. Działa lepiej niż klasyczny płyn do kapieli.

Balsam jest tak delikatny:

- nie powoduje podrażnień;
    - nie uczula;
    - nie wysusza skóry ani nie wymaga używania balsamu;
    - redukuje podrażnienia i zaczerwienienie skóry;
    - natychmiast przynosi ukojenie uszkodzonej skórze;
    - pielęgnuje, nawilża i odżywia skórę;
    - pachnie świeżym nagietkiem;

Trochę nie podoba mi się konsystencja, bo nie jest zbyt gęsta, przez co prdukt staje się nieco mało wydajny; trzeba go wlać sporo;

Ogólnie polecam, świetnie działa na wrażliwą skórę, przywraca jej blask i dobrze regeneruje;

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić wiewiorowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealnie łagodzi
  • kupiłam balsam do spróbowania, ponieważ ostatnio zaczynała mi się przesuszać skóra i coraz częściej miałam podrażnienia po depilacji. Babydream okazał się super środkiem na radzenie sobie z takimi problemami - nie czuję przesuszenia, skóra jest gładka, dobrze umyta a ja czuję się świeżo. Po goleniu już nie wyskakują mi żadne krostki ani miejscowe zaczerwieniania, co pewnie było spowodowane przesuszeniem. Wykorzystuję go też czasami jako płyn do kąpieli - ładnie się rozrzedza i pieni. Na pewno zostanie w mojej łazience na dłużej - używany zamiennie z niebieskim BD z pompką.

Chcesz pochwalić pressgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 245 raz(y)
  • Wspanialy
  • Żel ma same zalety, bezpieczny sklad, bardzo dobrze myje, daje uczucie świeżości, nawilża, jest przyjemny w uzyciu, nie drogi i wydajny. Jest bardzo rzadki, ale na skórze zamienia sie w kremową pianę. Mycie nim to czysta przyjemność, można się tak maziać i maziać. Można tez dolać do wody i rzeczywiście tworzy sie sporo piany. Najwazniejszą jego zaletą jest to, że jest bardzo lagodny, mojego syna nie uczula, wręcz pielęgnuje jego skórę, jest zadbana. Nie szczypie w oczy. Nie musimy tez po kapieli za każdym razem używać balsamów i kremów. Ja używam go do mycia twarzy, mam cerę trądzikową i problematyczną, często sie przesusza, a ten żel koi wszelkie podrażnienia jednocześnie dość dobrze oczyszczając pory, nie wysusza, buzie mam nawilżoną i gladką, przyjemnie pachnie. Naprawde odświeża. Gorąco polecam, Baby Dream to wspaniala seria

Edytuję, gdyż ucieszyla mnie możliwość uznania niektórych kosmetyków za Mój Hit i ten produkt takie miano otrzymuje Baby dream naprawde bardzo poprawil stan mojej cery. Widze to po 2 miesiącach codziennego stosowania. Odstawilam na bok wszelkie inne mazidla wątpliwego pochodzenia i o ryzykownych skladach. Moja cera wyglada, jak za dawnych lat, kiedy bylam nastolatką, po prostu mlodo, zdrowo i świeżo. Kupujcie!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra rzecz.
  • Dobrze pielęgnuje skórę, pozostawia ją gładką i miękką w dotyku, łagodzi podrażnienia. Całkiem przyzwoicie się pieni. Jedyne co można mu zarzucić, to zapach podgniłej trawy, rzadką, lejącą konsystencję i przez to dość kiepską wydajność. Mogę jednak przymknąć oko na te niedogodności.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić bathysphere za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Balsamu używamy razem z córką Jest to uniwersalny kosmetyk, którym myję także moją twarz i nic złego się nie dzieje. Córka uwielbia pianę, którą tworzy balsam w wanience, wystarczy wlać niewielką ilość pod strumień wody, a powstaje piana imponujących rozmiarów i bardzo trwała. Zapach, podobnie jak całej serii, bardzo ładny, roślinny. Cenowo korzystniej jest kupić płyn do kąpieli z tej serii, który ma dwukrotnie większą pojemność i bardzo podobne właściwości, ale zalety balsamu rekompensują tą cenową niedogodność

Chcesz pochwalić pysiam za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony !!!
  • jak na razie to mój KWC w kategorii preparatów do mycia/pod prysznic. jest bardzo łagodny, minimalnie wysusza skórę (choć to może raczej wina wody), ma świetny,prosty skład i pachnie nagietkiem a ja uwielbiam te kwiaty (co roku sieję je w ogrodzie). delikatnie obchodzi się nawet ze skórą w ostrym AZS, nie pogłębiając zmian. pod tym względem bije na głowę wszystkie apteczne preparaty myjące. świetna jakość za niską cenę. polecam

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić loss_lauri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie....
  • Zaczynam wierzyć w sprawczą moc usuwającą niepochlebne recenzje...

Bo choć bardzo bym chciała, nie mogę wystawić temu kosmetykowi pochlebnej recenzji. Niestety, bo pokładałam w nim duże nadzieje, zwłaszcza ze względu na skład i etykietkę delikatnego kosmetyku dla dzieci. Miewam takie okresy, gdy moja skóra staje się bardzo wrażliwa i reaguje podrażnieniem niemal na każdy kosmetyk - a objawia się to przesuszeniem i swędzeniem. Miałam nadzieję, że Babydream będzie moim remedium na te właśnie okresy. Niestety. Nie dość, że nie ukoił skóry, to dodatkowo:

- przesuszył,
    - podrażnił,
    - pachniał zgniłą trawą,
    - nie pienił się nawet z myjką (wiem, wiem - delikatne detergenty, ale jakoś inne kosmetyki z Coco Glucoside czy Betaine dzięki gąbce/myjce przestawały być takie "tępe" w nakładaniu na skórę),
    - nie pozostawiał wrażenia świeżości.

Jeśli moja skóra ma tak czy siak być podrażniona, to stokroć wolę, żeby płyn do mycia był przyjemniejszy w użytkowaniu.

Używam tego produktu od: miesiąc temu przez okres ok. 4 tyg.

Chcesz pochwalić Eirenn za czytelną i pomocną recenzję?
  • do natury!
  • Po latach poszukiwań coraz to nowych zapachów do mycia, sztucznych niemiłosiernie, pieniących się bosko, niebotycznie wysuszających skórę i zatruwających środowisko, zapoznałam się ze składami kosmetyków i odtąd zapanował u mnie w łazience - minimalizm i wielkie zarazem oszczędności
    A skóra fantastyczna, nareszcie odpoczywa po eksperymentach.
    I jednym z moich największych odkryć "eko" jest ten żel:

-super skład, naprawdę naturalny
    -niska cena
    -wygodne opakowanie, ładne, kształtne, żel mimo luźnej konsystencji nie rozlewa się

Co do konsystencji własnie i zapachu - a raczej jego braku - przyzwyczaiłam się. I polubiłam bardzo.
    Nie pieni się zbytnio - brak mocnych detergentów.

Jeśli ktoś lubi chemię, pianę, piękne zapachy, sztuczne kolory i bajery, to nie polecam.

PS. Dla dziecka również super, do krótkich włosków też. Nie wiem, jak by było z długimi.

Używam tego produktu od: roku?
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić ignatiewna za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Bardzo podba mi sie seria nagietkowa czego tez nie ukrywam.
    zapach ma , jak dla mnie, bardzo fajny , a dzialanie jeszcze lepsze.
    Probowalam ten balsam uzyc do macia twarzy, ale jak to po takich myjadlach dla dzieci , nie bylam zachwycona, wiec wyprobowalam go tak jak zaleca producent do ciala. Barzdo mi sie spodobal, a jeszcze bardziej spodobal sie mojej dziecinie. Uzywamy do normalnego mycia, jak i jako dodatek do kapieli. Moj synek nie ma juz egzemy, skora jest wjednym kolorycie, nie ma suchac plam ktore przeistaczaly sie w egzeme, a co za tym idzie nie drapie sie az do krwi. Przyznam sie ze mam nadzieje iz wyrsol z atopii, ale tez nie chce ujmowac zaslug temu produktowi. Pieni sie dobrze, gdy wlejemy pod bierzaca woda i moje dziecie jest szeczesliwe, bo ma duzo piany.
    Uzywamy na zmiane z plynem do kapieli.

Używam tego produktu od:jak tylko pojawil sie w DE
    Ilość zużytych opakowań:kilka, nie wiem dokladnie

Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • kupiłam go, bo miałam już dość tych badziewnych szamponów i żeli do mycia z SLS w składzie, które może i ładnie się pienią i pachną i mają cudowne opakowania, ale powodują u mnie łupież i szorstkość skóry. ten balsam służy mi jako takie 2w1 - myję nim ciało i włosy, i jest absolutnie fantastyczny! ma krótką listę składników, dobrze myje, nie wysusza, włosy ładnie się układają, do tego jest tani i biodegradowalny (fajne słowo :P). no cód miód! na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić missparkietu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij