Dabur, Amla, Hair Oil (Olejek do włosów z wyciągiem z owoców amla)

Powiększ Dabur, Amla, Hair Oil (Olejek do włosów z wyciągiem z owoców amla)

Zgłaszająca osoba: ewa112

Olejek zawiera wyciąg z owoców amla (amalaki - agrestu indyjskiego), sprawia, że włosy stają się sprężyste, zdrowe, błyszczące. Będziesz mieć wrażenie, że włosy są odżywione od środka i mieć poczucie lepszej pielęgnacji. Amla ma świeży, orientalny zapach, jest sekretem pięknych włosów kobiet z Indii.

• Świetny dla fanów orientalnych kosmetyków
  • Skusiłam się na Amlę od Dabur, ze zwględu mojej ulubionej aktorki - Priyanki Chopry występującej w reklamie tegoż olejku i to był strzał w dziesiątkę. Po olejku włosy ładnie się układają, mniej się przetłuszczają, ślicznie błyszczą. Tak, Mniej się przetłuszczają! Zwykle myłam włosy co drugi dzień (trzeciego dnia były okropnie tłuste), a teraz myję co 3 dni i nawet nie są tłuste.
    Fakt jego zapach jest bardzo intensywny, ale da się przyzyczajić już po drugim razie Polecam po tym olejku myć głowę (tylko skalp, bez włosów) szapmonem z firmy Dabur również.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 200 ml

Chcesz pochwalić Shantu za czytelną i pomocną recenzję?
  • + za składniki
  • Fajnie nabłyszcza, jednak włosy są po nim szorstkie. Jest bardzo mało wydajny. Po max 6 razach mam już końcówkę olejku. Poza nabłyszczaniem nie zauważyłam żadnych innych efektów. Fajny, indyjski zapach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić california_chocolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maksymalne nabłyszczenie
  • Olejek z wyciągiem owoców amla był moim pierwszym olejem do włosów. Szczerze mówiąc, gdybym teraz miała kupować po raz pierwszy ten kosmetyk do pielęgnacji moich kołtunów, wybrałabym inny. Nie zainteresowałam się tym, że amla potrafi przyciemniać włosy, czego nie lubię. Poza tym zawiera parafinę, z którą niekoniecznie mój sklap mógłby się polubić, dlatego unikałam nakładania oleju na skórę głowy.
    Z racji tego, że mógł przyciemniać włosy, nakładałam go co 2 tygodnie. Zapach mi nie przeszkadzał, lecz im dłużej siedziałam z olejem na włosach, tym bardziej mnie denerwował. Wytrzymywałam godzinę.
    Włosy po Amli były maksymalnie nabłyszczone, mięciutkie, niemalże jak z reklamy. Jednak miałam wrażenie, że rozprostowuje skręt (być może ze względu na wygładzenie). Poza tym, po zmyciu kadzidlany zapach potrafił dalej utrzymywać się na włosach. To za mało, żeby olej Amla został moim ulubionym. Jeżeli ktoś szuka czegoś do nabłyszczenia włosów, to polecam.

Używam tego produktu od: 11.2013 do 06.2014

Chcesz pochwalić bzonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • +nabłyszcza włosy i sprzyja wygładzeniu
    +fajnie się zmywa
    +nie podrażnia skalpu

-nie wzmacnia
    -nie sprzyja niewypadaniu
    -mam wrażenie ze delikatnie wysusza
    -niepraktyczne opakowanie
    -zbyt intensywny zapach

Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sledziczeek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gładkość o zapachu kostki toaletowej
  • O Almie każdy wie przede wszystkim to, że śmierdzi. I jest to prawda!Nie jest to natomiast zapach, którego znieść by się nie dało, zwłaszcza dla pięknych, gładkich, dociążonych i lśniących włosów. Tym bardziej, że jeśli zapuścimy się dalej w hinduskie ziołowe oleje, spectrum fatalnych zapachów jest powalające. Amla nie wypada w tym porównaniu aż tak źle

Efekty Amli są zjawiskowe i choć rzadko doznaję efektu WOW, tym razem się udało. Nie odstarsza w tym wypadku nawet ogromny udział parafiny (tak, filmotwórczy i oblepiający na dłuższą metę).

Opakowanie jest ładne, klimatyczne, indyjskie. Natomiast otwór przez który wylewamy olej jest za duży przez co możemy ulać za dużo naszego śmierdziuszka.

Cena nie jest dramatyczna, dostępność się poprawia wraz ze wzrostem popularności niszowych kosmetyków z różnych stron świata

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka, wciąż ta sama

Chcesz pochwalić wildcharms za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko zapach, tylko połysk
  • Olejek dostałam w prezencie od osoby, która wie, że mam problem pt. wypadanie włosów. Z takim "przesłaniem" został kupiony i przeze mnie używany. Jak dla mnie zapach jest w porządku - mocny, orientalny, kadzidlany, ale dla wrażliwych-nielubiących ciężkich zapachów. Olejek rzecywiście nabłyszcza włosy - i tyle, zapach i połysk. Nie spełnia ani odrobiny obietnicy wzmocnienia, czy zmniejszenia wypadania, a więc nie zasługuje, aby na dłużej zagościł wśród moich kosmetyków. Z szacunku do prezentodawcy zużyję Almę do końca, ale ani nie zakupię, ani nie będę polecać - są inne, bardziej efektywne olejki do włosów - choćby Orientany, lub zwykły olej-macerat z ziół polskich

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Chcesz pochwalić szpilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Kupiłam ten olejek pod wpływem recenzji. Miał być oszłamiająco dobrym.
    Stosowałam go zazwyczaj na noc, później czepek i tak spałam. Rano myłam głowę. Nie potrzebuje on wysiłku fajnie się zmywa najzwyklejszym szamponem. Lecz na moje suche włosy nie działa w żaden spósób, jedynie pozostawia okropny zapach. Pod wpływem wilgoci, ten zapach staje się jeszcze bardziej intensywnym. Polecam powąchać przed zakupem, może komuś będzie pasował.

+wydajny
    + nie wiem, czy do końca jest to plusem, ale 24zł jak na 200ml moim zdaniem jest ok, oczywiście jeżeli byłoby jakiekolwiem działanie.

- zapach, zapach i jeszcze raz zapach, dla mnie jest to ogromny minus
    - zero dziłania

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić iuliiastk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Uwielbiam! Moje okropnie przetłuszczające się włosy po tym produkcie "zachwoują" się dużo lepiej. Są lżejsze, mocniejsze i przede wszystkim mniej się przetłuszczają.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić carolinek_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Olej kupiłam pod wpływem bardzo dobrych recenzji. Oczekiwałam po nim blasku, mięsistości... Po cichu liczyłam na włosy z filmów bollywood ;p. Jednak olej okazał się klapą. Nie zauważyłam aby moje włosy były w lepszym stanie ( przed stosowaniem nie były w złym stanie), nie było również oszałamiającego blasku, tylko pozostał zapach. Może efekty zobacze po jakimś czasie ;p Był to mój pierwszy olej, więc poszukuję dalej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Aflatunense za czytelną i pomocną recenzję?
  • miękość i blask!
  • zakochałam się w tym olejku od pierwszego użycia!
    To, jaki powoduje blask na moich włosach i jaką nadaje im miękkość jest niesamowite!

Może drażnić zapach.. Moja mama na przykład go nienawidzi, ale ja z czasem nawet go pokochałam

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić hello_nka za czytelną i pomocną recenzję?