Dabur, Amla, Hair Oil (Olejek do włosów z wyciągiem z owoców amla)

Powiększ Dabur, Amla, Hair Oil (Olejek do włosów z wyciągiem z owoców amla)

Zgłaszająca osoba: ewa112

Olejek zawiera wyciąg z owoców amla (amalaki - agrestu indyjskiego), sprawia, że włosy stają się sprężyste, zdrowe, błyszczące. Będziesz mieć wrażenie, że włosy są odżywione od środka i mieć poczucie lepszej pielęgnacji. Amla ma świeży, orientalny zapach, jest sekretem pięknych włosów kobiet z Indii.

• Porażka- zapach okropny
  • Produkt nie dla wrażliwców.
    Od zapachu bolała mnie głowa, za każdym razem, gdy go aplikowałam.

Zastosowałam go może ze 3 razu i skapitulowałam.
    Więc jeśli ktoś jest wrażliwy na intensywne, nie łądne zapachy to nie polecam wydawać tylu pieniędzy.

W konsekwencji olejek się przeterminował i poszedł do kosza.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 6 łyżek

Chcesz pochwalić madziaa184 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mam włosy raczej cienkie średniej gęstości,długie z tendencją do plątania w ciemnym kolorze.Porowatość raczej średnia a na końcach duża.
    U mnie olej sprawuje się bardzo dobrze i z czystym sumieniem mogę go wszystkim polecić.
    Nabłyszcza włosy najbardziej z wszystkich oleji jakich używałam(Bringraj,Sesa,Vatika kokosowa,lniany,Babydream fur mama,Alterra)
    Wydają się po nim grubsze i jest ich optycznie jakby więcej.
    Efekty widać już po pierwszym użyciu,więc polecam dla osób którym brakuje cierpliwości na czekanie po kilka miesięcy czy tygodni.
    Jedyne do czego mogę się przyczepić to zapach za który odejmuje pół gwiazdki.
    Najgorszy ze wszystkich oleji jakie miałam.Przypomina mi zapach wieńcy i kwiatów cmentarnych.Niestety bardzo długo się utrzymuje i czasami nawet odżywka go nie zabija.
    Myślę jednak że dla efektów jakie daje można się poświęcić
    Na moje oko to wszystko głównie zasługa parafiny więc u mnie już czekają w kolejce na wypróbowanie Vatika Dziki kaktus(zapach super) i Vatika Migdałowa(zapach bez szału ale ok).Myślę że powinny sprawdzić się jeszcze lepiej bo mają o wiele lepsze składy a też bazują na parafinie.
    Amli używałam na całą noc jak i na godzinę czy kilka godzin.W krótszej wersji zawsze pod czepek i czapkę.Efekt był tak samo dobry.
    Na skalp stosuje naturalne oleje(obecnie Sesa) bo wydawało mi się że po całej nocy z Amlą na skalpie i włosach wypadało mi ich troszkę więcej niż zwykle.
    Bardzo też dobrze się sprawdza w sposobie olejowania na odżywkę który ostatnio stosuje najczęściej bo najbardziej ogranicza plątanie się moich włosów i ich nie puszy.Zawsze olejuje na mokro bo na sucho wypada mi dużo więcej włosów a i tak borykam sie z tym problemem.
    Myślę że spokojnie można go używać bez odżywki,jeśli nie macie tendencji do plątania.
    Zmywa się tak jak inne oleje bez problemowo w moim przypadku(choć sobie nie żałuje ) szamponem dla dzieci.
    Ja używam na przemian z innymi olejam i w tej opcji sprawdza się idealnie.
    Jest też wydajny,łatwo się rozprowadza.
    Cena niska więc warto spróbować!

Ilość zużytych opakowań: pół butelki 300ml

Chcesz pochwalić Bettycukiereczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia.
  • Mam włosy suche. Mam mieszane uczucia co do tego oleju.

1. Olej pięknie nabłyszcza włosy. Aczkolwiek uważam że jest to olej bardziej na "od czasu do czasu" niż do systematycznej pielegnacji, bo włosy się do niego przyzwyczajają i za drugim razem efekt nie jest taki super. Między używaniem nalezy zachować w moim przypadku ok 2-3 tydz.

2. Odnoszę wrażenie że olej troszeczkę wysusza włosy. Użycie po nim odżywki jest konieczne.

3. Zapach jest bardzo intensywny. Kwestia gustu czy się spodoba.

4. Nie nakładam oleju na skórę głowy, bo bardzo ciężko się zmywa.

Używam tego produktu od: od roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny na porost włosów
  • Amla jest idealna jeśli ktoś szuka szybkiej pomocy na zniszczone, przetłuszczające się, albo bez połysku włosy.

Zalety:
    - już po pierwszym zastosowaniu włosy są mocniejsze
    - nadaje włosom piękny połysk
    - jest to naturalny kosmetyk bez parabenów i chemii
    - jest wydajny
    - pięknie pachnie
    - działa ekspresowo
    - jest tani
    - dostępny

Wady
    - pomimo, że pięknie pachnie zapach jest dość intensywny i po kilku godzinach zaczyna przeszkadzać

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić EcoMichasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie nadzieje
  • Wiazałam z tym produktem wielkie nadzieję, niestety się przeliczyłam... z jednego powodu.
    Zapach Amli jest dla mnie nie do zniesienia. Po aplikacji miałam dosłownie zawroty głowy, mimo że nakladałam go naprawdę niewiele.
    Po użyciu włosy rzeczywiscie były błyszczące, odżywione od zewnąrz, ale koszmar jaki przeżywałam podczas noszenia oleju na włosach zadziałał mocniej i w konsekwencji zrezygnowalam z olejku na rzecz innego specyfiku tejże natury.
    Osoby lubiace tak silne, mdłe zapachy powinny być zadowolone z Amli, bo tak jak mówię samo działanie było zadowalające.

Używam tego produktu od: uzywałam go chwilowo, około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 200 ml

Chcesz pochwalić ewulkamala16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Czytałam w internecie bardzo dużo rzeczy na temat tego olejku. Na youtube nawet jest filmik.

Faktycznie olejek na początku po otworzeniu ma bardzo charakterystyczny zapach . Mimo umycia włosów szamponem zapach się utrzymywał.

Sam olejek przy nakładaniu jest genialny . Łatwo się rozchodzi na włosach i nie trzeba dużo go użyć aby pokryć włosy.

Osobiście trzymam go długo na włosach. Nawet po całej nocy , włosy po zmyciu oleju nie są tłuste jak w przypadku nie których olejków.

Teraz co włosy zyskały -

- piękny połysk,
    - zdrowy wygląd, nie puszą się, są gładkie,
    - mniej wypadających wlosów,
    -przyciemnia kolor,

Opakowanie jest zdecydowanie wydajne , używam tego od miesiąca przeda każdym myciem i nie zużyłam nawet połowy a mam włosy do łopatek .

Polecam !!

Chcesz pochwalić Nymphea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety powoduje wypryski
  • Parafina w składzie spowodowała u mnie koszmarny wysyp pryszczy, który przeszedł jak ręką odjął jak tylko przestałam używać Amli. Co do swojego przeznaczenia: bezbłędny! Jeżeli ktoś nie ma problemów z używaniem olejów lub kosmetyków na bazie olejów to gorąco polecam, bo stan moich włosów uległ znacznej poprawie. Przestały się puszyć i kręcić, stały się miękkie i wygładzone. Gwiazdkę odejmuję za zapach, który na początku przyprawiał mnie o ból głowy no i tą nieszczęsną parafinę. Szkoda, że ja i Amla nie wrócimy już do siebie :/

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe, jedno 100 drugie 200ml

Chcesz pochwalić Trogir za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Zakupiłam amlę w sklepie z naturalnymi kosmetykami.
    Interesował mnie głównie efekt zapobiegania wypadaniu włosów. Używam od 4 miesięcy, produkt kompletnie się nie sprawdził, włosy wypadają tak samo jak wcześniej, nie uległy zadnemu wzmocnieniu. Stosowałam amlę samodzielnie oraz jako dodatek do innych maseczek. Natomiast zauważyłam wyraźne przyciemnienie włosów z mojego ciemnego blondu do jasnego brązu.
    Zaznaczę, że nie polecam osobom z wypadaniem włosów na tle hormonalnym.

Chcesz pochwalić carys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Pół gwiazdki odejmuję za parafinę którą bardzo ciężko jest mi zmyć delikatnymi szamponami.

Zapach mi nie przeszkadza po Sesie którą też stosuję przywykłam do mdlących zapachów.

Włosy po olejku są lśniące ładnie się układają. Odrobinę zrobiły się ciemniejsze. Stosuję go tylko na włosy. Na skalp używam Sesy.

Jestem zadowolona bo bardzo poprawił stan moich włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić czarnulka1709 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 29 raz(y)
  • ok
  • zacznę że olejek poleciła mi Pakistanka z pracy która używa go na codzień. Zachwycałam się jej pięknymi czarnymi, długimi, lśniącymi, mięsistymi włosami i zapytałam o jej sekret, ze śmiechem powiedziała że własnie oleje amla.
    Nie czekając długo od razu zamówiłam i...
    - od razu odejmuję jedną gwiazdkę za parafinę w składzie, parafina mi po prostu nie służy, włosy szybciej sie po niej przetłuszczają, brudzą, mam wrażenie że nie mogę jej domyć i przykleja mi się do włosów każdy pyłek i każda drobina kurzu. do tego włosy myję praktycznie tylko delikatnymi szamponami SLES i SLS bardzo mi wysuszają skalp, więc ciągle mam wrażenie że jej nie domyłam :/
    - drugą gwiazdkę za obrzydliwy smród olejku

a teraz 3 gwiazdki za moją piękna taflę po 3 miesiącach stosowania raz w tyg staram się nie częściej ze względu na tą parafinę :/
    olejek jest na prawdę dobry, do tego mam wrażenie że włosy mają jakby głębszy kolor, moje są brązowe, naturalne i mam wrażenie że ściemniały o pół tonu, co bardzo mi odpowiada bo teraz są po prostu piękne
    plusem jest duża butelka, bardzo wydajna, olej łatwo się nakłada, jest wodnisty nie jak większość olei-olejowaty ;D no tylko ten smród.... utrzymuje się przez cały dzień, wietrzeje dopiero następnego.... ale czegóż się nie robi dla pięknych włosów

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij