Dabur, Amla, Hair Oil (Olejek do włosów z wyciągiem z owoców amla)

Powiększ Dabur, Amla, Hair Oil (Olejek do włosów z wyciągiem z owoców amla)

Zgłaszająca osoba: ewa112

Olejek zawiera wyciąg z owoców amla (amalaki - agrestu indyjskiego), sprawia, że włosy stają się sprężyste, zdrowe, błyszczące. Będziesz mieć wrażenie, że włosy są odżywione od środka i mieć poczucie lepszej pielęgnacji. Amla ma świeży, orientalny zapach, jest sekretem pięknych włosów kobiet z Indii.

• bardzo dobry
  • Mam włosy raczej cienkie średniej gęstości,długie z tendencją do plątania w ciemnym kolorze.Porowatość raczej średnia a na końcach duża.
    U mnie olej sprawuje się bardzo dobrze i z czystym sumieniem mogę go wszystkim polecić.
    Nabłyszcza włosy najbardziej z wszystkich oleji jakich używałam(Bringraj,Sesa,Vatika kokosowa,lniany,Babydream fur mama,Alterra)
    Wydają się po nim grubsze i jest ich optycznie jakby więcej.
    Efekty widać już po pierwszym użyciu,więc polecam dla osób którym brakuje cierpliwości na czekanie po kilka miesięcy czy tygodni.
    Jedyne do czego mogę się przyczepić to zapach za który odejmuje pół gwiazdki.
    Najgorszy ze wszystkich oleji jakie miałam.Przypomina mi zapach wieńcy i kwiatów cmentarnych.Niestety bardzo długo się utrzymuje i czasami nawet odżywka go nie zabija.
    Myślę jednak że dla efektów jakie daje można się poświęcić
    Na moje oko to wszystko głównie zasługa parafiny więc u mnie już czekają w kolejce na wypróbowanie Vatika Dziki kaktus(zapach super) i Vatika Migdałowa(zapach bez szału ale ok).Myślę że powinny sprawdzić się jeszcze lepiej bo mają o wiele lepsze składy a też bazują na parafinie.
    Amli używałam na całą noc jak i na godzinę czy kilka godzin.W krótszej wersji zawsze pod czepek i czapkę.Efekt był tak samo dobry.
    Na skalp stosuje naturalne oleje(obecnie Sesa) bo wydawało mi się że po całej nocy z Amlą na skalpie i włosach wypadało mi ich troszkę więcej niż zwykle.
    Bardzo też dobrze się sprawdza w sposobie olejowania na odżywkę który ostatnio stosuje najczęściej bo najbardziej ogranicza plątanie się moich włosów i ich nie puszy.Zawsze olejuje na mokro bo na sucho wypada mi dużo więcej włosów a i tak borykam sie z tym problemem.
    Myślę że spokojnie można go używać bez odżywki,jeśli nie macie tendencji do plątania.
    Zmywa się tak jak inne oleje bez problemowo w moim przypadku(choć sobie nie żałuje ) szamponem dla dzieci.
    Ja używam na przemian z innymi olejam i w tej opcji sprawdza się idealnie.
    Jest też wydajny,łatwo się rozprowadza.
    Cena niska więc warto spróbować!

Ilość zużytych opakowań: pół butelki 300ml

Chcesz pochwalić Bettycukiereczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia.
  • Mam włosy suche. Mam mieszane uczucia co do tego oleju.

1. Olej pięknie nabłyszcza włosy. Aczkolwiek uważam że jest to olej bardziej na "od czasu do czasu" niż do systematycznej pielegnacji, bo włosy się do niego przyzwyczajają i za drugim razem efekt nie jest taki super. Między używaniem nalezy zachować w moim przypadku ok 2-3 tydz.

2. Odnoszę wrażenie że olej troszeczkę wysusza włosy. Użycie po nim odżywki jest konieczne.

3. Zapach jest bardzo intensywny. Kwestia gustu czy się spodoba.

4. Nie nakładam oleju na skórę głowy, bo bardzo ciężko się zmywa.

Używam tego produktu od: od roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny na porost włosów
  • Amla jest idealna jeśli ktoś szuka szybkiej pomocy na zniszczone, przetłuszczające się, albo bez połysku włosy.

Zalety:
    - już po pierwszym zastosowaniu włosy są mocniejsze
    - nadaje włosom piękny połysk
    - jest to naturalny kosmetyk bez parabenów i chemii
    - jest wydajny
    - pięknie pachnie
    - działa ekspresowo
    - jest tani
    - dostępny

Wady
    - pomimo, że pięknie pachnie zapach jest dość intensywny i po kilku godzinach zaczyna przeszkadzać

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić EcoMichasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie nadzieje
  • Wiazałam z tym produktem wielkie nadzieję, niestety się przeliczyłam... z jednego powodu.
    Zapach Amli jest dla mnie nie do zniesienia. Po aplikacji miałam dosłownie zawroty głowy, mimo że nakladałam go naprawdę niewiele.
    Po użyciu włosy rzeczywiscie były błyszczące, odżywione od zewnąrz, ale koszmar jaki przeżywałam podczas noszenia oleju na włosach zadziałał mocniej i w konsekwencji zrezygnowalam z olejku na rzecz innego specyfiku tejże natury.
    Osoby lubiace tak silne, mdłe zapachy powinny być zadowolone z Amli, bo tak jak mówię samo działanie było zadowalające.

Używam tego produktu od: uzywałam go chwilowo, około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 200 ml

Chcesz pochwalić ewulkamala16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Czytałam w internecie bardzo dużo rzeczy na temat tego olejku. Na youtube nawet jest filmik.

Faktycznie olejek na początku po otworzeniu ma bardzo charakterystyczny zapach . Mimo umycia włosów szamponem zapach się utrzymywał.

Sam olejek przy nakładaniu jest genialny . Łatwo się rozchodzi na włosach i nie trzeba dużo go użyć aby pokryć włosy.

Osobiście trzymam go długo na włosach. Nawet po całej nocy , włosy po zmyciu oleju nie są tłuste jak w przypadku nie których olejków.

Teraz co włosy zyskały -

- piękny połysk,
    - zdrowy wygląd, nie puszą się, są gładkie,
    - mniej wypadających wlosów,
    -przyciemnia kolor,

Opakowanie jest zdecydowanie wydajne , używam tego od miesiąca przeda każdym myciem i nie zużyłam nawet połowy a mam włosy do łopatek .

Polecam !!

Chcesz pochwalić Nymphea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety powoduje wypryski
  • Parafina w składzie spowodowała u mnie koszmarny wysyp pryszczy, który przeszedł jak ręką odjął jak tylko przestałam używać Amli. Co do swojego przeznaczenia: bezbłędny! Jeżeli ktoś nie ma problemów z używaniem olejów lub kosmetyków na bazie olejów to gorąco polecam, bo stan moich włosów uległ znacznej poprawie. Przestały się puszyć i kręcić, stały się miękkie i wygładzone. Gwiazdkę odejmuję za zapach, który na początku przyprawiał mnie o ból głowy no i tą nieszczęsną parafinę. Szkoda, że ja i Amla nie wrócimy już do siebie :/

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe, jedno 100 drugie 200ml

Chcesz pochwalić Trogir za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Zakupiłam amlę w sklepie z naturalnymi kosmetykami.
    Interesował mnie głównie efekt zapobiegania wypadaniu włosów. Używam od 4 miesięcy, produkt kompletnie się nie sprawdził, włosy wypadają tak samo jak wcześniej, nie uległy zadnemu wzmocnieniu. Stosowałam amlę samodzielnie oraz jako dodatek do innych maseczek. Natomiast zauważyłam wyraźne przyciemnienie włosów z mojego ciemnego blondu do jasnego brązu.
    Zaznaczę, że nie polecam osobom z wypadaniem włosów na tle hormonalnym.

Chcesz pochwalić carys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Pół gwiazdki odejmuję za parafinę którą bardzo ciężko jest mi zmyć delikatnymi szamponami.

Zapach mi nie przeszkadza po Sesie którą też stosuję przywykłam do mdlących zapachów.

Włosy po olejku są lśniące ładnie się układają. Odrobinę zrobiły się ciemniejsze. Stosuję go tylko na włosy. Na skalp używam Sesy.

Jestem zadowolona bo bardzo poprawił stan moich włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić czarnulka1709 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 28 raz(y)
  • ok
  • zacznę że olejek poleciła mi Pakistanka z pracy która używa go na codzień. Zachwycałam się jej pięknymi czarnymi, długimi, lśniącymi, mięsistymi włosami i zapytałam o jej sekret, ze śmiechem powiedziała że własnie oleje amla.
    Nie czekając długo od razu zamówiłam i...
    - od razu odejmuję jedną gwiazdkę za parafinę w składzie, parafina mi po prostu nie służy, włosy szybciej sie po niej przetłuszczają, brudzą, mam wrażenie że nie mogę jej domyć i przykleja mi się do włosów każdy pyłek i każda drobina kurzu. do tego włosy myję praktycznie tylko delikatnymi szamponami SLES i SLS bardzo mi wysuszają skalp, więc ciągle mam wrażenie że jej nie domyłam :/
    - drugą gwiazdkę za obrzydliwy smród olejku

a teraz 3 gwiazdki za moją piękna taflę po 3 miesiącach stosowania raz w tyg staram się nie częściej ze względu na tą parafinę :/
    olejek jest na prawdę dobry, do tego mam wrażenie że włosy mają jakby głębszy kolor, moje są brązowe, naturalne i mam wrażenie że ściemniały o pół tonu, co bardzo mi odpowiada bo teraz są po prostu piękne
    plusem jest duża butelka, bardzo wydajna, olej łatwo się nakłada, jest wodnisty nie jak większość olei-olejowaty ;D no tylko ten smród.... utrzymuje się przez cały dzień, wietrzeje dopiero następnego.... ale czegóż się nie robi dla pięknych włosów

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • nabłyszczacz
  • Kupiłam olejek, ponieważ inny olejek indyjski Sesa sprawdził sie u mnie bardzo dobrze. Stosowany na skóre głowy sprawił, że wyrasta mi dużo ciemnych, mocnych włosków, długosci włosów raczej nie nawilżyl lub w niewielkim stopniu jednak niesamowicie nabłyszczył,
    polecam włosy po nim wyglądają na prawde dobrze

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić rasta gal za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie ten zapach
  • Zużyłam 1/3 opakowania i już widzę, że moje włosy wyglądają zdecydowanie lepiej. Niestety jestem zmuszona go oddać, ponieważ ten zapach dyskwalifikuje ten świetny produkt. Po kilku minutach od nałożenia olejku bardzo boli mnie głowa, zapach jest naprawdę bardzo intensywny taki kadzidlano-ziołowy. Niestety nie dla mnie. Dałabym pięć gwiazdek za działanie, ale zabieram jedną za ten zapach ;(

Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

Chcesz pochwalić teskja89 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • dla mnie ok.
  • Poszkiwałam oleju, dzięki któremu urosną szybko mi włosy, będą lśniące, miękkie, jak milion dolarów. Przetestowałam wiele różnych, ale dopiero dzięki temu zauważyłam jakiekolwiek efekty i przekonałam się do olejowania.
    Przede wszystkim zachwyca mnie efekt naturalnego przyciemniania. Nie trzeba myć 2 razy włosów aby pozbyć się go z głowy, a zapach też nie utrzymuje się do kilku myć, jak w przypadku sesy (zapach olejku połączonego z potem i innymi "zarazkami dnia codziennego" nie jest przyjemny..). Nie używam go jednak regularnie, więc może dlatego nie uzyskuję efektu przyspieszonego porostu, ale lubię go za przyciemnienie oraz za to, że z jego pomocą pozbyłam się łupieżu i podrażnień skóry głowy.
    Problem jest jedynie z dostępnością. Kupiłam go w Anglii i poza allegro nie widziałam amli nigdzie indzie..

Chcesz pochwalić Mandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny produkt za grosze
  • Zakupiłam ten produkt, po tym jak zachęcił mnie do tego polecony fryzjer. Z reguły automatycznie lekceważę tego typu zalecenia, lecz jako, że sama nazwa nic mi nie mówiła, a zakupu mogłam dokonać tylko w dobrze znanym mi zielarskim sklepie, to w efekcie wzbudził we mnie ciekawość. Stosuje ten olejek 2 razy w tygodniu.

Plusy:
    + skład (bez zbędnej chemii - miła odmiana dla włosów)
    + ziołowy zapach (choć osoby, które preferują produkty gotowce znanych producentów mogą być raczej nieusatysfakcjonowane)
    + faktycznie przyciemnia włosy
    + włosy wyglądają na zdrowsze (wiele osób dostrzegło poprawę kondycji moich włosów oraz same zdecydowały się na zakup tego olejku)
    + nie przetłuszcza włosów
    + dodatkowo odkąd zaczęłam go na sobie testować, zauważyłam że skóra głowy dotąd przesuszona, sprawia wrażenie dobrze odżywionej

Chcesz pochwalić URsmile za czytelną i pomocną recenzję?
  • NOWE WŁOSY W JEDEN DZIEŃ ?! KWC!!
  • Tak tak tak tak i jeszcze sto razy tak! używałam tego oleju od 2012 roku.. kupiłam go przez allegro za ok 12-14 zł 200 ml.. pamiętam że używałam go równo 6 miesięcy a moje włosy z długości " od ucha" urosły za pas + mięsiste, pięknie lśniące, grubsze.. ale od początku !

Mam włosy rozjaśniane, położona farba ciemny brąz nie złapała wszystkich włosów ( jak to bywa przy rozjaśnianiu) + borykałam się z totalnym sianem , suchością, nie dało rady rozczesać nawet jednego pasma... w końcu znowu sięgnęłam po olejek amla, zakupiłam od razu dwie buteleczki , wiedząc jak ten olej zadziałał wcześniej na moje włosy.. zaaplikowałam go najpierw na godzinę, a potem na całą noc ( POLECAM JEDNAK NA CAŁĄ NOC) umyłam go jakimś szamponem typu NO NAME, nałożyłam na 5 min odzywkę z Kallosa , potem wysuszyłam.. NOWE WŁOSY! nie dość że lśnią jak tafla, to są takie mięsiste, mięciutkie, bardzo a to bardzo nawilżone i " sklejone" tzn- każdy strąk jest bardzo wygładzony i nie widać ani rozdwojonych końcowek , ani jakiegokolwiek zniszczenia... mimo że mam włosy do ramion każdy mnie pyta czy noszę peruke.. bo włosy aż tak bardzo wyglądają zdrowo ! Już przy pierwszym aplikowaniu zauważyłam że Olej przyciemnia włosy, jesli farbujecie włosy to ten olej będzie dla was wymarzony! pogłębia i to bardzo kolor nadaje pięknych refleksów! ja go stosuje 2 razy w tygodniu ( nie więcej bo może mieć odwrotne działanie..) polecam go wszystkim, jest w miare wydajny, na moje włosy trochę za ramiona potrzebuje dwóch łyżek stołowych aby pokryć wszystko, jeśli macie dłuższe włosy , to na pewno 2 łyżki wam nie starczą. Jedna buteleczka starcza mi na ok 1,5 miesiąca, warto robić sobie przerwy w olejowaniu aby włosy nie przyzwyczaiły się do tego .

Serdecznie polecam wszystkim rozjaśnionym, dekoloryzowanym, farbowanym, zniszczonym, napuszonym włosom !

Używam tego produktu od: od 2012 roku
    Ilość zużytych opakowań: 10 opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kuleczka94 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Takie sobie
  • To był mój pierwszy olej. Chciałam go mieć bardzo, w myślach jawiły mi się te bolywoodzkie grzywy, po pas, czarne lśniące, mięsiste, że jakby głową machnęła to człowiek leży na glebie nieprzytomny, albo tornado co najmniej. Moje włosy nie po pas, nie czarne (a brązowe wówczas) niezbyt lśniące i nie mięsiste. Ale sie naczytałam i namarzyłam to przecież ten olej musi dać radę.
    Zaczynając od początku - zapach mnie nie zabija. Jestem fanką kadzidełek, uwielbiam takie zapachy.
    No ale w zasadzie na zapachu się kończy.. Nic spektakularnego na moich włosach się nie podziało. Nie urosły po aplikacji 10 cm. Nie zrobiły się czarne ani gęste, żadnego tornada. Właściwie trochę sie spuszyły niesfornie, huncwoty jedne, ananasy. Także nie wiem.. Może na innego rodzaju włos coś by ta amla poradziła. Mnie coś w niej nie służy. Moje włosy nie są szczególnie oporne ale potrzebują wygładzenia nie spuszenia. Może były troszkę mocniej błyszczące przez jakiś czas. W każdym razie odstawiłam amlę po paru użyciach bo przefarbowałam się na blond i obawiałam się jednak, że tym razem sobie wymarzę czarną grzywę jednak w tym momencie nie pożądaną.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Chusy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Stosowałem parę razy, bo podobno zwalcza łupież.
    I rzeczywiście, łupież znikł, ale po 3 miesiącach znowu wrócił Tylko jakby mniejszy
    Zapach jak zapach, mi nie przeszkadzał .... aż tak bardzo

Ilość zużytych opakowań: 0,5 małego

Chcesz pochwalić Heniutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Mam włosy farbowane, naturalny blond... ciężkie w pielęgnacji,wiele razy je rozjaśniałam,a potem przyciemniałam. Zrobiły się od tego sianowate!
    \nWtedy polecono mi ten olejek, w pare miesięcy pomógł zmienić moje sianko w miare przyzwoicie wyglądające włoski.

Chcesz pochwalić walkergirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • och Amlo Amlo, gdzieś ty byla tyle lat
  • 10 lat się meczylam z wlosami, wlasciwie przez wiekszosc tego czasu moje wlosy sobie "odpuscilam", chodzilam w zwiazanych, gownie w zawijasie na czubku glowy, suche matowe, zniszczone, pod spodem krecone, na gorze proste siano, gdzieniegdzie fale. Czasem zafarbowalam, od okazji prostowanie u fryzjera i odzywki wynalazki, z drogerii, fryzjerskie, z internetu kupowane i nic.

Wzielam sie za temat w zeszlym roku, kupilam szampon Fitomed naturalny oraz Amle, tak po prostu, dwie rzeczy i cud!..

Lupiez zniknąl, wypada mi moze jeden wlos dziennie lojotokowe zapalenie skory wyleczone, wlosy piekne, grube ale nie napuszone, blyszczace, miesiste, swieze, zdrowe. Jak prostuje to jedno pociagniecie i juz, jak susze to nic sie nie puszy, jak krece to jest pieknie i blyszczaco. Cudowność!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić ZielonyWiatr za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • zachywcona opiniami zalupiłam ten olej w sklepie internetowym.

Nic nie zrobił z moimi włosami no może, że się trochę swieciły ale zrobił mi z nimi niesamowite siano na głowie nie ważne czy chodziłam z nim na głowie godzinę, dwie, cały dzień, czy pół. Strata czasu. Nie wspomnę o jego zapachu
    identyczny jak w toalecie miejskiej. ponadto zapach po tylu myciach i tak utrzymuje się na włsoach! coś okropnego.
    bardzo ciężko mi go zmyć z włosów, po próbie 3-4 myć jak wlosy wyschną są strasznie oklapnięte i masakrycznie się elektryzują.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić aniusia1792 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla moich włosów !
  • Po pierwsze zapach - cmentarny i intensywny, po drugie i najważniejsze nie zdziałała u mnie kompletnie nic, włosy po olejowaniu były spuszone szczególnie loki. Mam włosy delikatne , kręcone i wymagające które amli nie cierpią.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1-200ml

Chcesz pochwalić Dajana1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Dla moich kręconych, ciemnych włosów, idealny! Używam go naprzemian z olejkiem z łopianu.
    + dużo ładniejszy skręt
    + nie obciąża włosów
    + łatwo się zmywa
    + włosy są bardziej błyszczące
    + podkreśla ciemny kolor

- zapach - jest strasznie intensywny, drażni zarówno mnie jak i domowników
    - dostępność

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiłam
  • W Polsce praktycznie nigdzie nie mogłam dostać, będąc w Anglii zauważyłam w jednym z supermarketów stoisko z indyjskimi produktami. Aż mi się oczy zaświeciły na widok tego olejku, bez zastanawiania wrzuciłam do koszyka. Przy pierwszym użyciu odrzucił mnie zapach, po kilku kolejnych uzyciach przyzwyczaiłam się. Najważniejszy jest efekt a ten jest bardzo dobry- włosy są bardzo błyszczące, mięsiste. Nakładam sporą ilość na całą noc, rano zmywam. Olej zmywa się bez problemów, nie przyśpiesza przetluszczania się włosów. Jest bardzo wydajny. Jednak to co mnie rozczarowało to skład, parafina najwyżej natomiast olejek z amli za zapachem. Podsumowując uważam że jest to produkt raczej zwiększający i działający doraźnie, nabłyszczy, wygladzi i tyle, Nie liczmy na powstrzymanie wypadania i porost nowych włosów. Wiem, że niektórym pomaga ale skład naprawdę nie zachwyca.

Chcesz pochwalić BlackSabbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna
  • Jestem bardzo zadowolona z Amli. Robi cuda z moimi wlosami. Są nawilżone błyszczące, kolor podkreślony..czego chcieć więcej. Zapach jest dla mnie nie zbyt powalający ale efetty tak Skład też nie jest super z parafina na pierwszym miejscu, ale mam wrażenie że to nie przeszkadza zupełnie włosom. W każdym razie polecam wypróbować..kupić małą butelkę i ocenić czy danym włosom to pasuje.. Ja nakładam na kilka godzin przed myciem 1-4h i po zmyciu włosy są przede wszystkim niesamowicie błyszczące co udaje mi się rzadko osiągnąć innymi produktami. Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić dooska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny blask!
  • Olej kupiłam pod wpływem pięknych włosów kobiet z Indii wierząc, że i moje, choć w niewielkim stopniu tak będą wygladały I muszę przyznać, że chyba się sprawdza..Przedewszystkim olej podkreśla kolor włosów i wydobywa z nich wspaniały blask, zwłaszcza w słońcu. Wygladza włosy i sprawia, że jest ich wizualnie więcej.
    Jeśli chodzi o cenę produktu jest przystępna..z pewnością to jeden z tańszych indyjskich olejów. Do minusów zaliczyłabym zapach-typowo orientalny, kadzidlany i dość intensywny. Rzeczywiście domownicy z początku skarżyli sie na wyczuwalne w całym domu "coś" a mi samej w trakcie pierwszego użycia kręciło się głowie. Mimo wszystko, przyzwyczaiłam się, zarówno ja jak i domownicy. Co do zawrotów głowy..również ustąpiły już po pierwszym uzyciu. Podejrzewam, że przyczyną tego było aplikowanie oleju w zamkniętym pomieszczeniu, także radzę uchylić okno i będzie ok
    Mimo parafiny w składzie, służy moim włosom wysokoporowatym, falowanym włosom. Polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić estrellita07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy olejek, który dał rezultat!
  • Wypróbowałam wiele olejków, żaden z nich nie dał jakichkolwiek rezultatów. Aż przypomniałam sobie o słynnej amli i sesie, z sesy zrezygnowałam ze względu na konsystencję dlatego zdecydwałam się na amlę. CUDO! Pierwszy olejek, który dał jakiekolwiek efekty na moich włosach. Cena olejku jest przystępna jednak nawey gdyby była wyższa to zdecydowałabym się na jego zakup bo jego działanie powala mnie na nogi. Po 2 latach bezskutecznego włosomaniactwa nareszcie doczekałam się efektów. Moje włosy przeszły bardzo dużo w ciągu kilku ostatnich miesięcy a odkąd używam tego olejku są jeszcze w lepszym stanie niż były zanim zrobiłam im te wszystkie krzywdy w postacji 5 koloryzacji i 1 dekoloryzacji podczas której porobiły mi się takie kołtuny, że wyszarpałam sobie połowę włosów. Obawiałam się zapachu tego olejku jednak jest on do zniesienia. Mojemu chłopakowi nawet się podoba Nie śmierdzi kupą więc da się przeżyć Polecam go teraz każdej koleżance, która zmaga się z sianem. Jeśli używa się go systematycznie może zdziałać cuda!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pepita za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij