Bibułki matujące Mat Express, Marion (stara wersja)

Powiększ Bibułki matujące Mat Express, Marion (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Lidiq

Bibułki matujące ściągają nadmiar sebum i potu z twarzy (efekt błyszczenia), sprawiając, że skóra jest matowa przez długi czas. Idealnie nadają się do poprawienia makijażu w ciągu dnia.
Opakowanie zawiera 100szt.

Cena: 12zł / 100szt.

• Kpina
  • Te bibułki nie matują, i w zasadzie tyle możnaby napisać w temacie. W zasadzie one nie robią NIC, w sumie należałoby sie cieszyć, że przynajmniej nie szkodzą. Ale to stanowczo za mało. W przypadku tego produktu pozostaje mi tylko narzekać, że jest ich aż 100 w opakowaniu. W zasadzie to opakowanie jest równie tragiczne jak jego zawartość - łatwo się mnie i odkształca w torebce, a co za tym idzie bibułki równiż się mną i odkształcają.
    Zamiast zbierać sebum z twarzy, bibułki zbierają makijaż, za to zostawiają sebum. Tragedia. Moim zdaniem szkoda nawet tych paru złotych za tak bezużyuteczny produkt. Nikomu nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić nati-mo za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabiutkie, słabiutkie
  • Na plus:
    *ilość w stosunku do ceny

Na minus:
    *przede wszystkim bardzo źle zbierają sebum

*trzeba ich użyć kilka aby zmatowić twarz za jednym razem a i tak muszę po tym użyć pudru bo twarz dalej się świeci

*mało poręczne opakowanie, bibułki niewygodnie się wyjmuje

To wszystko, niewiele a jednak tak dużo. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić Krakoska87 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • są ok
  • Kupiłam te bibułki matujące bo nie zawierają talku i są polskie.

Matują dość dobrze, szybko chłoną sporą ilość sebum, jest ich dużo.

Efekt niestety jest dość krótkotrwały.

Opakowanie jest ładne, minimalistyczne, malutkie i poręczne, nie zwraca na siebie uwagi w torebce.

Wydaje mi się, że dość mocno ścierają makijaż, więc nie wiem czy jeszcze do nich wrócę, ale nie wykluczam tego.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, przede mną jeszcze drugie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wewo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem je lubię.
  • Jedne z przyjemniejszych bibułek, jakie stosowałam. Dobrze wchłaniają sebum, u mnie przetłuszcza się strefa T, dlatego 2 bibułki i na to puder matujący i mat utrzymuje się ładnie i długo. Bibułki nie naruszają makijażu, nie zbierają pudru czy podkładu, za co spory plus. Poza tym są całkiem porządnie wykonane, nie drą się, łatwo je też wydobyć z opakowania. Pewnie jeszcze nie raz do nich wrócę. Polecam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić Martuniat za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZKODA KASY NIE DZIAŁAJĄ !!!
  • te bibułki, niestety nie matują, kosztują niewiele ale nie ma sensu ich używać nic nie pomogą na Waszych twarzach,
    naprawdę lepiej dopłacić i kupić np. z inglota
    Używam tego produktu od: od czasu do czasu byle skończyć (jakieś 4 miesiące)
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić paris232323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne
  • dla mnie produkt jest bardzo dobry a cena rowna sie z jakoscia swietne jest tez to ze jest w opakowaniu 100 szt bibułki sciagaja nadmiar sebum oraz matuja poecam je kazdej osobie majaca problem ze swieceniem mieszcza sie do torebki kieszeni ,poreczne .

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Krejzolkabejbe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie są najgorsze
  • Niby to prawda... Trzeba zużyć kilka bibułek za jednym razem, ale skóra później długo utrzymuje się w matowym efekcie. Troszkę są małe i cienkie, ale dla mnie mogą być wszędzie się zmieszczą, nawet do malutkiej kosmetyczki ;D

Chcesz pochwalić fortepianino za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepskie
  • Kupiłam, trochę używałam i rzuciłam w kąt. Aby zmatowić twarz trzeba zużyć dobre kilka bibułek, jak dla mnie to za dużo zabawy. Poza tym wydaje mi się, że ściąga makijaż. Jestem rozczarowana tym produktem.

Chcesz pochwalić Ms_E za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnie...
  • +Może i są tanie...

-Ale w ogóle niewydajne... na jeden raz muszę zużyć co najmniej 2 bibułki...
    -średnio wchłaniają
    -drą się podczas wyjmowania z opakowania

Może jakoś je zmęczę
    Do Inglota się nie umywają

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić n_a_g_i_n_i za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Używam tego produktu od 4 lat. Uwielbiam te bibułki. Plusy:

matowy efekt
    odświeżony makijaż
    nic się nie świeci
    nie zostawiają tłustego filtru

Mogłyby być ciut grubsze, ale za taką cenę opłaca się i tak

Ilość zużytych opakowań: naście

Chcesz pochwalić morelle_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajne
  • Bardzo fajne bibułki, mówię to z punktu widzenia strasznego "tłuściocha". Skóra pozostaje matowa, oczywiście przez jakiś czas, nie na wieczność.
    Cena też fajna, dałam 9,80 zł za 100 szt.
    Średnio muszę zużyć za jednym zamachem 2-3 bibułki ale i tak polecam.

Chcesz pochwalić K4rina za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Bibułki, moim zdaniem, nie spełniają podstawowego zadania.
    Wchłaniają tylko wtedy, gdy naprawdę jest co wchłaniać, a ja oczekuję idealnego, matowego wykończenia przez cały dzień.
    Co jakiś czas usuwam więc tę troszeczkę, która potrafiła nagromadzić się na moim nosku.

+ cena
    + liczba bibułek w pudełku
    + małe, poręczne opakowanie

- bardzo cienkie
    - drą się
    - nie spełniają swojego zadania

Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kaka2106 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Są super, bo :

- dostepne w niskiej cenie
    - dokladnie i szybko "wciagaja"
    - proste i poreczne opakowanie

Minusow nie widze, moze jedynie to ze jezeli ktos ma naprawde tlusta cere to nie do konca moga sobie poradzic, ale jak dla mnie sa swietne.

Robia to co trzeba i tyle.

Używam tego produktu od: niedawno
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić _panterka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt na 2-3 godziny
  • Producent wywiązał się z obietnic dotyczących natychmiastowego ściągnięcia sebum i potu niwelując efekt błyszczenia się ale.. ten efekt wystarcza na 2 góra 3 godziny przy mojej tłustej cerze. Wymagane są ciągłe poprawki ale jak na ten koszt ( ja zakupiłam za 10zl ) to dobry produkt.

Chcesz pochwalić VanillaCocco za czytelną i pomocną recenzję?
  • w tej cenie ok
  • Używałam już kilku produktów z tej kategorii. Moje najlepsze to Sephora, ale cena=3xMarion.
    \nDlatego dla tego produktu jestem dość łaskawa
    \n
    \nMam wersję z pudrem, mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Bibułki tnę na połowę, są wtedy bardziej poręczne i w zupełności wystarczają na moją świecącą się strefę T i w zasadzie też V
    \n
    \nPuder jak dla mnie neutralny, nie jest widoczny na twarzy, nie niszczy makijażu. Dla posiadaczek bardzo jasnych cer, może być jednak za ciemny.
    \n
    \nBibułki matują na dobrych kilka godzin. Spełniają swoje zadanie. Nie wysuszają skóry, nie zapychają.
    \n
    \nPolecam mocne 3,5 gwiazdki.

Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoite
  • + rzeczywiście skutecznie zbierają większość sebum z twarzy
    + zaraz po tym cera jest dość zmatowiona
    +przystępna cena
    +wygodne opakowanie

- efekt utrzymuje się max 1,5 h
    - mogłyby być bardziej chłonne

Nie są genialne, ale przywykłam do nich i wciąż ich używam

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić menka_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • zupełna pomyłka!
  • Bibułki kupiłam z nadzieją, że pomogą mi w ciągu dnia z moją tłustą strefą T, ale się zawiodłam. Są mało wydajne, trzeba ich używać po kilka sztuk, słabo matują i ścierają makijaż. Dla mnie to kompletna pomyłka i wyrzucanie pieniędzy, bo podobny efekt da mi chusteczka higieniczna.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lena375 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem przyzwoite, ale bez rewelacji
  • nie są najgorsze, ale nie dają sobie rady "w ciężkich sytuacjach", mam je jeszcze w torebce, bo zachęciła mnie ich

cena, ale nie wiem, czy jeszcze je kupię.

Używam tego produktu od: 2 mcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kinia919kinia za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Kupiłam te bibułki, bo nie było wielkiego wyboru. Dość, że były tylko te to jeszcze w wersji z pudrem.

Plusy (a właściwie plus):
    -matują choć na krótko

minusy:
    - ten cały puder (dostępny w dodatku tylko w jednym odcieniu) psuje wszystko
    - ścierają makijaż.

Przyznaje, że wielu bibułek nie testowałam.Mimo wszystko proponuję sięgnąć po inne.

Chcesz pochwalić _Edyta95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię je
  • Używam tych z pudrem w szarym opakowaniu. To moje pierwsze bibułki i bardzo je lubię- spełniają swoje zadanie chociaż nie matują na bardzo długo, nie niszczą makijażu i są tanie- ja kupuję za 12zł. Jedna bibułka jak dla mnie jest za duża więc dzielę je na połówki

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić kejcia25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam ale z pudrem
  • Używam bibułek ale z budrem bo takich bez nigdzie nie znalazłam ; ] !
    Co do tych z pudrem to matują ale nie na długo góra 2 godziny . M inusy cena iż 50 sztuk kosztuje ponad 17 zł ; /

Ilość zużytych opakowań: 25 sztuk

Chcesz pochwalić Naciusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka ...
  • Od razu zaznaczam, że nie mam porównania, bo są to moje pierwsze bibułki. Jednak nie przypadły mi do gustu, pozostanę przy pudrze transparentnym.

+ w opakowaniu jest ich sporo, 100 sztuk
    + zgodnie z obietnicą producenta, nie ścierają makijażu

- trudnodostępne
    - ciężko się ich używa, przypominają typowy papier, do pieczenia o ile się nie mylę
    - mat utrzymuje się (a mam tłustą cerę) ledwie przez 1-1.5h

Może dla posiadaczek cer suchych/normalnych byłyby w porządku, w moim przypadku były to pieniądze wyrzucone w błoto. Lubię Mariona, a tu takie rozczarowanie...

Używam tego produktu od: 2 miesiące z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Diamante89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona!
  • Sa to pierwsze bibułki jakie miałam w życiu(oprócz marion z pudrem) więc nie mogę ich porównać z bibułkami innych firm.

*Są bardzo cienkie jak papier śniadaniowy
    *Wygodnie sie je wyciąga bo przyklejają się do takiego przylepca wewnątrz opakowania
    *Ja na jeden "zabieg"zużywam 2 bibułki i mi to wystarcza żeby twarz się nie błyszczała(mam cere mieszaną)
    *średnio matują tak na 3h
    *są tanie i jest ich dużo

U mnie się sprawdziły, nie mogę narzekać ale widzę że maja dużo złych opinii na wizażu więc może faktycznie kupię i wypróbuje inne.
    Jakby co to zamieszcze najwyżej jakieś sprostowanie
    EDIT(8.11.2011)
    Miałam jeszcze w międzyczasie bibułki Wibo i Avon i stwierdzam że Marion są 100 razy lepsze
    Używam tego produktu od: dawnaIlość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełniają swojego zadania.
  • Zachciało mi się zmieniać producenta bibułek i mam za swoje. Zawsze używałam bibułek gabinetowych Veca, które były grube, duże i matowiły twarz na kilka godzin, z tym, że tam było tylko 50 sztuk, a ja potrzebowałam więcej. Zamówiłam więc bibułki Marion. Mam mieszaną cerę, z uparcie świecącą się literką T, potrzebuję kilka razy dziennie pozbyć się nadmiaru sebum.

Zacznę od tego, że bibułki Marion są małe i cienkie jak serwetka, Trzeba dobrze uważać, żeby ich nie rozerwać. Ciężko je przyłożyć do twarzy, natychmiast się kurczą. Tłuszczu nie zbierają, no, może zbierają jakąś 1/10 część. Nie matują, nie dają uczucia komfortu, trzeba ich używać dosłownie co godzinę. Porównując do moich poprzednich bibułek, muszę stwierdzić, że ten produkt bibułką do matowienia buzi po prostu nie jest. Zużyję zakupione opakowanie i wrócę jak najszybciej do bibułek gabinetowych Veca.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego opakowania

Chcesz pochwalić Amstafizna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdą
  • Bibułki są tanie, jest ich dużo i opakowanie jest dość fajne, bo zajmuje mało miejsca w torebce a bibułki łatwo się wyciąga.
    Zbierają sebum na poziomie przeciętnym. Po ich użyciu zawsze używam pudru, aby zmatowić twarz i wówczas przez jakiś czas się nie świecę.
    Są dość delikatne i łatwo je podrzeć. Nie są też bardzo chłonne.
    Ale za taką cenę myślę, że nie są takie najgorsze.
    Ponownie ich nie kupię, bo poszukam czegoś innego a w kolejce czekają na wypróbowanie bibułki z Inglota.

Chcesz pochwalić Freydhis za czytelną i pomocną recenzję?