Schwarzkopf, Palette, Color Shampoo (Szampon koloryzujący na 24 mycia głowy)

Powiększ Schwarzkopf, Palette, Color Shampoo (Szampon koloryzujący na 24 mycia głowy)

Zgłaszająca osoba: elve

Szampon koloryzujący nadający kolor na około 24 mycia głowy. Odświeża i podkreśla naturalny kolor włosów.
Zapewnia łagodną koloryzację, pokrywa pierwsze siwe włosy.
Nie zawiera amoniaku i jest wyjątkowo delikatny dla włosów.
Pielęgnuje włosy podczas koloryzacji dzięki formule zawierającej witaminę C (FORMUŁA C+).
Dostępny jest w 20 atrakcyjnych odcieniach

Cena: ok. 11 zł

• nie jest źle
  • ogólnie produkt całkiem okej, taki jaki można spodziewać się za tę cenę,
    włosy w kolorze jasnego brązu pomalowałam na odcień 341 ciemna czekolada.
    zmyłam go po 15 z zalezanych 25 minutach, gdyż zaczynały robić się czarne, kolor był bardzo intensywny, włosy zaczęły blaknąć po ponad tygodniu, a że myję włosy codziennie to i tak całkiem nieźle.
    kolor nie zmywa się w calości, włosy pozostawały ciemno brązowe przez jakiś czas, dopóki znowu nie powróciłam do dawnego koloru.

plusy:
    - cena, często można kupić w promocji za 8-9 zł,
    - dostępność,
    - całkiem przyjemny zapach,
    - intensywny, całkiem długotrwały kolor (co może być też wadą )

minusy:
    - bardzo wysuszył mi włosy

Używam tego produktu od: 6 mscy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shoutitloud za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Kupiłam kolor intensywna czerwień i powiem szczerze, że czerwieni to to nie przypominało. Wyszedł mi kolor fioletowo-różowo-brązowy, chociaż wcześniej miałam rude włosy. Po kilku myciach kolor przekształcił się w brąz z rudawym połyskiem. Stosuję szampon przeciwłupieżowy i ten kolor schodzi, ale bardzo opornie. Zdecydowanie nie jest to szampon na około 20 myć, zachowuje się jak trwała farba. Jedyne plusy to zapach, który nie jest przyjemny, ale nie dusi i da się go znieść oraz konsystencja - nie spływa z włosów. Nie zauważyłam, żeby włosy były po nim zniszczone, ale może to dlatego, że moje są dość mocne i odporne na wysuszanie.

Zdecydowanie nie polecam, rozumiem, że kolor na opakowaniu jest zawsze inny i nie należy oczekiwać, że wyjdzie identyczny, ale żeby prowadzać klientów jawnie w błąd?

Chcesz pochwalić Aanyan za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ
  • Chciałam na to lato zmienic z mojego średiego brązu na taki jasniejszy brąz a nawet ciemy blond. Razem z kuzynka zrobiłyśmy mi ten kolordzisiaj. Nic sie nie sprawdziło byc moze kolor jest jasniejszy ale i tak nic nie widać. Mam długie włosy więc złuzyłam 2 opakowania wydałam z 25 zł a tu dupa! Jedynym plusem tego produktu jest t ze zawiera w sobie olejek arganowy i włosy po tym sa mieciutkie Więc jeśli mam go jeszcze kupic to tylko po to by wlłosy były mięciutkie .

SZCZEŻE NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić sidejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej tak
  • Drugi raz sama farbowałam włosy w domu. Pierwszy raz używałam zwykłej farby Palette z amoniakiem i przyznam, że to była istna tragedia. Włosy GARŚCIAMI wyciągałam z głowy. Obiecałam sobie wtedy ze już nigdy więcej Palette :p ale ostatnio stwierdziłam, że chcę mieć rude włosy I poszłam do rossmanna i z tego odcieniu co chciałam była tylko ta Paletka. Przeczytałam, że bez amoniaku + olejek rycynowy wiec stwierdziłam-no dobra, ostatni raz najwyżej. I nie pożałowałam! Faktem jest ze przy spłukiwaniu troche włosy mi leciały no ale jakby nie było no każda farba coś tam szkodzi ale tylko wtedy, jestem 3 dzień po koloryzacji i moje włosy mają się świetnie, tak jak przed koloryzacją Kolorek nie jest do końca taki jak na opakowaniu, ale ważne że jest rudy (używałam odcienia Bursztyn 218). Póki co dla mnie zaletą jest to, że jest trwały Szczerze POLECAM!!!

Używam tego produktu od: drugi raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić issabelaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • OSTRZEGAM, NAJGORSZY BUBEL NA RYNKU
  • Wszystko juz chyba zostalo powiedziane. Jest to najgorszy produkt na rynku. Nie jest absolutnie produktem ''do 24 myc''! Polozony ciemny braz wyszedl czarny i utrzymuje sie od wielu, wielu miesiecy.

Używam tego produktu od: 2 uzycia
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale opakowania

Chcesz pochwalić dragon_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Kupiłam przez przypadkiem bo koleżanka poleciła właśnie Palette średni brąz ale wersję zieloną. Oczywiście farba się nie sprawdziła. Nie pokryła prawie wcale rudych włosów, a po dwóch myciach kolor wrócił swojego poprzedniego stanu. W dodatku farby było zbyt mało.

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić CostaDeLaLuz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ooj, niedobrze...
  • Cóż, była to moja pierwsza zmiana koloru...Tak więc pokrótce:
    -kolor kasztan wyszedł okropnie ciemny, zimny, taki jakby fioletowawy?
    -włosy po farbowaniu bardzo się puszyły, były suche, łamliwe
    -po kilku myciach stały się totalnie matowe

Dałam jedną gwiazdkę bo miałam niemałą frajdę z tym mieszaniem \'mikstury\', trochę adrenaliny podczas oczekiwania itp efekt jednak, jak się okazało, maarny Tęsknię za moim mysim brązem...

Ostatnio jednak zaczęłam olejowanie włosów, zaczęłam też myć je szamponem rumiankowym i muszę przyznać, że odzyskały trochę życia i blasku, więc nie jest tak źle..
    Używam tego produktu od: nie pamiętamIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić pumper za czytelną i pomocną recenzję?
  • yyyyy.nie
  • Szybko w skrócie i na temat:
    - Ciemna czekolada wyszła czarna, aczkolwiek mi to nie przeszkadza
    - Farba się NIE ZMYWA
    - Mordowanie się z talerzykami, mieszaniem wszystkiego razem, przekładanie tego na włosy... Jakby nie dało się zrobić wygodnej buteleczki z dozownikiem.
    - Zapach. Męczący, duszący, nieprzyjemny.
    - Mało farby. Żeby pokolorować całe moje włosy musiałam użyć dwóch opakowań a i tak ledwo starczyło.
    - włosy po użyciu są sianowate
    Nie spowodowała u mnie podrażnienia czy wypadania włosów. Są jednak farby dużo wygodniejsze w użyciu.
    Używam tego produktu od: raz użyłam

Chcesz pochwalić Aithne793 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo na tak dla cienkich włosów!
  • Powiem szczerze- jeśli masz ciężki, gęste włosy to nie ma szans, żeby ta "farba" Ci pomogła. Ale zdecydowanie polecam dla bardzo cienkich włosów. Ja takie mam i wbrew opiniom nie są zniszczone przez farbę, mało tego- najlepiej czują się zaraz po farbowaniu. Korzystam z tej koloryzacji jakieś 3 lata.

Plusy:
    + długo trzyma kolor (ja używam ciemny brąz 341 i trzyma dłużej niż miesiąc a myje włosy codziennie)
    + cena
    + jakość włosów po farbowaniu
    + kolor taki jak na opakowaniu
    + dostępność w sklepach

Minusy
    - aplikacja ( konsystencja trochę lejąca i można się łatwo pobrudzić)

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić mart20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedii nie ma
  • Z natury mam kolor włosów ciemny blond. Zawsze chciałam być brunetką no ale cóż...
    Kupiłam kolor czekoladowy brąz i byłam średnio zadowolona.
    Włosy wyszły bardzo ciemne, ale nie czarne. Na pewno ciemniejsze niż na opakowaniu.
    Farba jednak jest bardzo trwała. Farbowałam około rok temu i nadal mam kolor na włosach ale już wyblakły. Mam włosy grube, ciężkie, za ramiona i musiałam użyć aż 3 opakowań...

Podsumowując:
    Plusy:
    + włosy po farbowaniu były odżywione i miękkie
    + cena
    + trwałość
    Minusy:
    - kolor sporo odbiegający od tego na opakowaniu
    - zapach
    - nie wydajna

Używam tego produktu od: Użyłam raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Notlikeiwanted za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij