Schwarzkopf, Palette, Color Shampoo (Szampon koloryzujący na 24 mycia głowy)

Powiększ Schwarzkopf, Palette, Color Shampoo (Szampon koloryzujący na 24 mycia głowy)

Zgłaszająca osoba: elve

Szampon koloryzujący nadający kolor na około 24 mycia głowy. Odświeża i podkreśla naturalny kolor włosów.
Zapewnia łagodną koloryzację, pokrywa pierwsze siwe włosy.
Nie zawiera amoniaku i jest wyjątkowo delikatny dla włosów.
Pielęgnuje włosy podczas koloryzacji dzięki formule zawierającej witaminę C (FORMUŁA C+).
Dostępny jest w 20 atrakcyjnych odcieniach

Cena: ok. 11 zł

• nie jest źle
  • ogólnie produkt całkiem okej, taki jaki można spodziewać się za tę cenę,
    włosy w kolorze jasnego brązu pomalowałam na odcień 341 ciemna czekolada.
    zmyłam go po 15 z zalezanych 25 minutach, gdyż zaczynały robić się czarne, kolor był bardzo intensywny, włosy zaczęły blaknąć po ponad tygodniu, a że myję włosy codziennie to i tak całkiem nieźle.
    kolor nie zmywa się w calości, włosy pozostawały ciemno brązowe przez jakiś czas, dopóki znowu nie powróciłam do dawnego koloru.

plusy:
    - cena, często można kupić w promocji za 8-9 zł,
    - dostępność,
    - całkiem przyjemny zapach,
    - intensywny, całkiem długotrwały kolor (co może być też wadą )

minusy:
    - bardzo wysuszył mi włosy

Używam tego produktu od: 6 mscy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shoutitloud za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Kupiłam kolor intensywna czerwień i powiem szczerze, że czerwieni to to nie przypominało. Wyszedł mi kolor fioletowo-różowo-brązowy, chociaż wcześniej miałam rude włosy. Po kilku myciach kolor przekształcił się w brąz z rudawym połyskiem. Stosuję szampon przeciwłupieżowy i ten kolor schodzi, ale bardzo opornie. Zdecydowanie nie jest to szampon na około 20 myć, zachowuje się jak trwała farba. Jedyne plusy to zapach, który nie jest przyjemny, ale nie dusi i da się go znieść oraz konsystencja - nie spływa z włosów. Nie zauważyłam, żeby włosy były po nim zniszczone, ale może to dlatego, że moje są dość mocne i odporne na wysuszanie.

Zdecydowanie nie polecam, rozumiem, że kolor na opakowaniu jest zawsze inny i nie należy oczekiwać, że wyjdzie identyczny, ale żeby prowadzać klientów jawnie w błąd?

Chcesz pochwalić Aanyan za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ
  • Chciałam na to lato zmienic z mojego średiego brązu na taki jasniejszy brąz a nawet ciemy blond. Razem z kuzynka zrobiłyśmy mi ten kolordzisiaj. Nic sie nie sprawdziło byc moze kolor jest jasniejszy ale i tak nic nie widać. Mam długie włosy więc złuzyłam 2 opakowania wydałam z 25 zł a tu dupa! Jedynym plusem tego produktu jest t ze zawiera w sobie olejek arganowy i włosy po tym sa mieciutkie Więc jeśli mam go jeszcze kupic to tylko po to by wlłosy były mięciutkie .

SZCZEŻE NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić sidejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej tak
  • Drugi raz sama farbowałam włosy w domu. Pierwszy raz używałam zwykłej farby Palette z amoniakiem i przyznam, że to była istna tragedia. Włosy GARŚCIAMI wyciągałam z głowy. Obiecałam sobie wtedy ze już nigdy więcej Palette :p ale ostatnio stwierdziłam, że chcę mieć rude włosy I poszłam do rossmanna i z tego odcieniu co chciałam była tylko ta Paletka. Przeczytałam, że bez amoniaku + olejek rycynowy wiec stwierdziłam-no dobra, ostatni raz najwyżej. I nie pożałowałam! Faktem jest ze przy spłukiwaniu troche włosy mi leciały no ale jakby nie było no każda farba coś tam szkodzi ale tylko wtedy, jestem 3 dzień po koloryzacji i moje włosy mają się świetnie, tak jak przed koloryzacją Kolorek nie jest do końca taki jak na opakowaniu, ale ważne że jest rudy (używałam odcienia Bursztyn 218). Póki co dla mnie zaletą jest to, że jest trwały Szczerze POLECAM!!!

Używam tego produktu od: drugi raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić issabelaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • OSTRZEGAM, NAJGORSZY BUBEL NA RYNKU
  • Wszystko juz chyba zostalo powiedziane. Jest to najgorszy produkt na rynku. Nie jest absolutnie produktem ''do 24 myc''! Polozony ciemny braz wyszedl czarny i utrzymuje sie od wielu, wielu miesiecy.

Używam tego produktu od: 2 uzycia
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale opakowania

Chcesz pochwalić dragon_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Kupiłam przez przypadkiem bo koleżanka poleciła właśnie Palette średni brąz ale wersję zieloną. Oczywiście farba się nie sprawdziła. Nie pokryła prawie wcale rudych włosów, a po dwóch myciach kolor wrócił swojego poprzedniego stanu. W dodatku farby było zbyt mało.

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić CostaDeLaLuz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ooj, niedobrze...
  • Cóż, była to moja pierwsza zmiana koloru...Tak więc pokrótce:
    -kolor kasztan wyszedł okropnie ciemny, zimny, taki jakby fioletowawy?
    -włosy po farbowaniu bardzo się puszyły, były suche, łamliwe
    -po kilku myciach stały się totalnie matowe

Dałam jedną gwiazdkę bo miałam niemałą frajdę z tym mieszaniem \'mikstury\', trochę adrenaliny podczas oczekiwania itp efekt jednak, jak się okazało, maarny Tęsknię za moim mysim brązem...

Ostatnio jednak zaczęłam olejowanie włosów, zaczęłam też myć je szamponem rumiankowym i muszę przyznać, że odzyskały trochę życia i blasku, więc nie jest tak źle..
    Używam tego produktu od: nie pamiętamIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić pumper za czytelną i pomocną recenzję?
  • yyyyy.nie
  • Szybko w skrócie i na temat:
    - Ciemna czekolada wyszła czarna, aczkolwiek mi to nie przeszkadza
    - Farba się NIE ZMYWA
    - Mordowanie się z talerzykami, mieszaniem wszystkiego razem, przekładanie tego na włosy... Jakby nie dało się zrobić wygodnej buteleczki z dozownikiem.
    - Zapach. Męczący, duszący, nieprzyjemny.
    - Mało farby. Żeby pokolorować całe moje włosy musiałam użyć dwóch opakowań a i tak ledwo starczyło.
    - włosy po użyciu są sianowate
    Nie spowodowała u mnie podrażnienia czy wypadania włosów. Są jednak farby dużo wygodniejsze w użyciu.
    Używam tego produktu od: raz użyłam

Chcesz pochwalić Aithne793 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo na tak dla cienkich włosów!
  • Powiem szczerze- jeśli masz ciężki, gęste włosy to nie ma szans, żeby ta "farba" Ci pomogła. Ale zdecydowanie polecam dla bardzo cienkich włosów. Ja takie mam i wbrew opiniom nie są zniszczone przez farbę, mało tego- najlepiej czują się zaraz po farbowaniu. Korzystam z tej koloryzacji jakieś 3 lata.

Plusy:
    + długo trzyma kolor (ja używam ciemny brąz 341 i trzyma dłużej niż miesiąc a myje włosy codziennie)
    + cena
    + jakość włosów po farbowaniu
    + kolor taki jak na opakowaniu
    + dostępność w sklepach

Minusy
    - aplikacja ( konsystencja trochę lejąca i można się łatwo pobrudzić)

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić mart20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedii nie ma
  • Z natury mam kolor włosów ciemny blond. Zawsze chciałam być brunetką no ale cóż...
    Kupiłam kolor czekoladowy brąz i byłam średnio zadowolona.
    Włosy wyszły bardzo ciemne, ale nie czarne. Na pewno ciemniejsze niż na opakowaniu.
    Farba jednak jest bardzo trwała. Farbowałam około rok temu i nadal mam kolor na włosach ale już wyblakły. Mam włosy grube, ciężkie, za ramiona i musiałam użyć aż 3 opakowań...

Podsumowując:
    Plusy:
    + włosy po farbowaniu były odżywione i miękkie
    + cena
    + trwałość
    Minusy:
    - kolor sporo odbiegający od tego na opakowaniu
    - zapach
    - nie wydajna

Używam tego produktu od: Użyłam raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Notlikeiwanted za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy wiecej
  • Farba ta tylko zniszczyla mi wlosy. Nie dosc ze przestaly sie kręcic to musialam jeszcze duzo ściąć bo sie strasznie rozdwoiły. Farba schodzi bardzo bardzo powoli ;/ kupiłam ciemną czekolade która wyszła czarna na włosach bylam zalamana. Szorowalam , szorowałam i teraz mam taki ciemny brąz (naturalnie mam jasny brąz) pomogły mi duzo szampony przeciwłupieżowe. Farba bardzo wysusza włosy ;/ nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić onabejbe za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kolorek
  • Kupiłam ten szampon pełna obaw po przeczytaniu komentarzy, jednak intuicja mnie nie myliła
    Miałam baaardzo długo rozjasniane włosy, chciałam je przyciemnić do naturalnego blondu. Najpierw zrobiłam to u fryzjera (profesjonalną farbą Joico), niestety po tygodniu kolor ledwie było widać. Postanowiłam nie wydawać kolejnych 150 zł tylko 12
    Uwzgledniłam opinie, ze kolor wychodzi zwykle ciemniejszy niż na opakowaniu, więc kupiłam średni blond i mam tak jak chciałam średnio-ciemny blond.
    Po zmyciu koloru nałozyłam odzywkę i nie widzę żeby włosy były w gorszym stanie. Mam tylko nadzieję, że kolor utrzyma sie przynajmniej z miesiąc, bo bardzo ładny.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Agulatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie... nie
  • kupilam ta farbe bo nie moglam nigdzie znalezc tej ktora zawsze stosuje. wybralam czekoladowy braz.

po farbowaniu wyszedl ciemniejszy niz powinien ale nie czarny (to daltego ze farbe mialam na glowie ok 15 min a nie jak w ulotce 20-25)

-otrzymalam kolor nie taki jakiego sie spodziewalam
    -wlosy sa sianowate juz po wysuszeniu
    -wlosy strasznie sie elektryzowaly (nigdy nie mialam tak po farbowaniu)
    -mimo ze nie ma w skladzie amoniaku wlosy po farbowaniu maja specyficzny zapach

+nie najgorsza cena
    +wlosy wypadały minimalnie

Używam tego produktu od: 1 czerwca 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Charlotte1103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny!
  • Na moich włosach szampon sprawdził się doskonale! Jestem z niego w 100 % zadowolona.

Plusy:
    -długo się trzyma, a kolor nie blednie,
    -nie niszczy włosów i nie sprawia, że wypadają,
    -pokrywa całe włosy (moja siostra użyła go na do połowy utlenione włosy i pokrył równomiernie całą głowę),
    -nie śmierdzi (bardzo nie lubię zapachu farb do włosów),
    -włosy po nim są dalej lśniące i miękkie (w przeciwieństwie do włosów farbowanych kremem koloryzującym tej samej firmy)

Jeśli chodzi o minusy to nie utrzymuje się tyle co farba, ale to chyba oczywiste w przypadku szamponu koloryzującego.

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: 9 opakowań

Chcesz pochwalić ladylipstick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Gdy tylko założyłam profil na tym portalu postanowiłam się tu odezwać. Chciałam sobie przyciemnić włosy i najpierw użyłam w tym celu szamponetki w kolorze 'czekoladowy brąz'. Gdy chciałam coś trwalszego zdecydowałam się właśnie na ten szampon koloryzujący w tym samym odcieniu. I to był błąd jakiego nigdy więcej nie popełnię. Kolor wyszedł dosłownie czarny. A co najgorsze, wcale nie wystarczyły 24 mycia aby go wypłukać. Do dzisiaj kolor włosów nie wrócił mi do naturalnego, a farbowałam je kilka miesięcy temu. Jeśli szukacie dobrego szamponu w brązie to na pewno nie sięgajcie po ten

Używam tego produktu od: Użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić angeliika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drugi raz nie kupie
  • Kolor bez głębi, bez blasku . Sądziłam ze włosy jak po kazdej koloryzacji będą sie świeciły ale po tej farbie wogóle. Po drugim myciu głowy widze ze ta farba mi schodzi i na głowiem mam w tej chwili pasemka.

Myslałam ze dłuzej bedzie sie trzymał ten kolor ale niech tylko sie zmyje a wezme trwałą

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Salosanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • niech mówią co chcą - ja tam go lubię
  • Fryzjerka, kiedy przyznałam się skąd mam tak ładny kolor włosów zaczęła mi odradzać ten szampon. Że przesusza, niszczy, że stara formuła itp. Tymczasem na moich włosach szampon spisuje się doskonale.
    Od ponad 2 lat używam tylko "czekoladowego brązu", jego plusy:
    - na włosach kolor wychodzi jeszcze piękniejszy niż sugeruje to opakowanie
    - włosy są miękkie i miłe w dotyku
    - zapach też mi się podoba
    - nie zauważyłam jakiegokolwiek pogorszenia się kondycji włosów
    - równomiernie się zmywa

Jedyny minus to słaba dostępność w mojej okolicy

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić takajedna_ja za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Ok
  • Zaskoczyły mnie w niej trzy rzeczy:

+ Idealne wyrównanie koloru na całej długości włosów
    + Farba po ok. miesiącu spłynęła z odrostów w prawie 100%
    - Ilość produktu w opakowaniu - chyba 70 ml, czyli śmiesznie mało

Kolor zmieniał się z każdym myciem, na początku był ciemny, płaski i matowy, potem w pewnym momencie był identyczny z tym na opakowaniu, a potem spłynął do końca, z czym spotkałam się pierwszy raz

Wszystkie Schwarzkopfy wychodzą mi tak płasko i matowo na początku, co daje wrażenie dobrego wyrównywania koloru, ale potem zaczynają spływać i odsłaniać nierówności. A jest tyle lepszych farb!

Co do ewentualnych zniszczeń mogę nie być obiektywna bo używałam odżywki z dużą ilością protein, której moje włosy nie nawidzą. Sama farba raczej im nie zrobiła krzywdy. Zanim zaczęłam próbować dokończyć znienawidzoną odżywkę włosy były w nienaruszonym stanie

Miałam jasny brąz.

Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić Fram za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły szampon koloryzujący
  • Kupiłam, bo zabrakło naturalnego blondu z Joanny, a musiałam zrobić coś z tragicznym, kanarkowym balejażem. Oceniam nr 321 - średni blond.

Szampon jest dobry. Nie pogorszył kondycji moich włosów. Otrzymałam IDENTYCZNY jak na opakowaniu średni blond, co rzadko się zdarza. Jestem zadowolona. Po kiczowatym balejażu nie ma ani śladu.

Odejmuję pół gwiazdki za dość uciążliwą aplikację.

Plusy:
    +kolor taki jak na opakowaniu
    +trwałość
    +pokrywa odrosty
    +nie niszczy włosów, a o Palette takie słyszy się opinie

Minusy:
    -aplikacja

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • MYŚLĘ, ŻĘ JEST OK
  • UŻYŁAM SZAMPON KOLORYZUJĄCY O ODCIENIU- TYCJAN. KOLOR WYSZEDŁ DUŻO CIEMNIEJSZY NIŻ PRODUCENT PRZEDSTWIA. NIE TEGO KOLORU SZUKAŁAM, ALE MOGĘ ZDECYDOWANIE POWIEDZIEĆ, ŻE SZAMPON BARDZO DŁUGO (OKOŁO 3 MIESIĄCE) UTRZYMYWAŁ MI SIĘ NA WŁOSACH. NIE MOGŁAM SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY SIĘ WKOŃCU ZMYJE. NIE ZNISZCZYŁ MI WŁOSÓW. NIE WYSUSZYŁ TAK JAK TO FARBY ROBIĄ. MOGE POLECIĆ.

Chcesz pochwalić ZAKUPOWICZKA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmarnowane pieniądze!
  • Jestem właśnie świeżo po próbie koloryzacji odcieniem nr 310 Gołębi. Mój naturalny kolor włosów to nijaki mysi. Ponad pół godziny czekania z fioletową głową i ZERO EFEKTU. Mysie jakie były takie są Plusem jest tylko niska cena i to, że nie śmierdzi, ale cóż z tego.

Ok. 10 lat temu też się sparzyłam na tej firmie - farba Palette od razu po położeniu na włosy wywołała u mnie pieczenie skóry głowy.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić Urya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Po nałożeniu szamponu włosy zaczęły wychodzić mi garściami!!! Do tego z każdym myciem włosów, kąpaniem, kolor się spłukiwał. Myję włosy co 2 dni. Okazało się, że po ok. 1,5 tygodnia włosy wyglądały strasznie (spłowiały) i musialam znowu użyć szamponu.
    Na pewno nie kupię tego czegoś nigdy więcej.

Chcesz pochwalić Demeter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Witam. Używam szamponów Palett'a już od 5 lat. Ogólnie jestem zadowolona z ich użytkowania, kolor zawsze wychodzi intensywny i baaaardzo długo utrzymuje się na włosach.
    Mój kolor naturalny to ciemny blond, a na ogół wybieram kolor "rubinowa czerwień" lub "mahoń". Kolory są bardzo żywe, pięknie się prezentują jeden raz spróbowałam koloru "bordo" i efekt bardzo mnie zaskoczył, bo moje włosy wyszły fioletowe. mimo tego i tak polecam używanie szamponetek Palett'a.
    jedyny minus to fakt, iż czasami (choć nie zawsze) po koloryzacji włosy wypadają mi garściami, ale jestem w stanie to stolerować biorąc pod uwagę substancje koloryzujące, które w pewien sposób niszczą włosy.
    Załączam zdjęcie wykonane bezpośrednio po koloryzacji szamponetką o kolorze "rubinowa czerwień"
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Niby tylko szampon koloryzujący a zniszczył mi włosy jak bym nie wiadomo co z nimi robiła. Używałam go jakieś 2 lata temu. Na początku było okej. Ładnie pokrywał włosy, długo się trzymał jak na szampon koloryzujący. Niestety odcień dawał dużo do życzenia - na włosach wychodził o wiele ciemniejszy niż miał być. Poza tym zapach farby był wtedy masakryczny - przez kilka dni śmierdziały mi włosy. Przede wszystkim jednak strasznie zniszczył mi włosy.

Używam tego produktu od: używałam przed 2 laty
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Mój naturalny kolor to ciemny blond, właściwie jednego lata włosy zjaśniały mi do takiego złotego blondu. Pofarbowałam włosy na jasny brąz, to była moja pierwsza koloryzacja. Byłam załamana... Wyszedł mi czarny! Mam cienkie włosy i podatne na takie rzeczy. Po dwóch miesiącach kolor zrobił mi się jaśniejszy, ale nie równo schodzi. Porażka.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić monikao96 za czytelną i pomocną recenzję?