Schwarzkopf, Palette, Color Shampoo (Szampon koloryzujący na 24 mycia głowy)

Powiększ Schwarzkopf, Palette, Color Shampoo (Szampon koloryzujący na 24 mycia głowy)

Zgłaszająca osoba: elve

Szampon koloryzujący nadający kolor na około 24 mycia głowy. Odświeża i podkreśla naturalny kolor włosów.

Zapewnia łagodną koloryzację, pokrywa pierwsze siwe włosy.

Nie zawiera amoniaku i jest wyjątkowo delikatny dla włosów.

Pielęgnuje włosy podczas koloryzacji dzięki formule zawierającej witaminę C (FORMUŁA C+).

Dostępny jest w 20 atrakcyjnych odcieniach

Cena: ok. 11 zł

• całkiem ok
  • podzielam opinie ze trzyma sie mocno ! moze az za mocno bo chce juz cos innego na głowie, odrost sie pojawił a farba dalej trzyma się jak beton na moich włosach ! z blondu przeszłam na brązy i wszystkie wypłukiwały sie w ciągu 3 tyg, ten SZAMPON wkleił sie tak ze minęły juz prawie 4 tyg a on jest jakbym malowała wczoraj. nie wysuszył zbytnio włosów, dobrze kryje, nie ma niedomalowanych plam na włosach co czasem mi sie zdarzało a i zapach ma całkiem przyjemny. nie wiem czy kupie ponownie bo chce zejść na jaśniejszy kolor wiec póki co baleyage u fryzjera, może kiedys skusze sie na cos jaśniejszego

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laurietta za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały jako farba
  • Kupuję ten szampon od lat i nie wyobrażam sobie farbowania włosów niczym innym. Nie jest to produkt dla osób które chcą zmienić kolor na krótki czas, albowiem farba trzyma się bardzo długo.
    Stopień trwałości to teoretycznie 2, ale na moich włosach to zdecydowanie trójeczka.
    Kiedyś farbowałam włosy normalnymi farbami, zarówno tymi drogeryjnymi, typu" L'Oreal, Garnier, itp. oraz profesjonalnymi, w salonach fryzjerskich, a i tak wszystkie wypłukiwały się w zastraszającym tempie. Nigdy nie mogłam doczekać się odrostów, bo zanim włosy choć odrobinę odrosły, farby już nie było. Ponieważ zawsze farbowałam włosy na ciemne kolory, wypłukiwanie farby oznaczało przechodzenie z baaardzo ciemnego brązu, przez odcień efektu defekacji po coś w rodzaju koloru mysich bobków. Koszmar. Ten szampon jest jedynym który się nie wypłukuje, pozostaje czarny i trzyma się do pojawienia się odrostów. Mój ulubieniec.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona, farbuję włosy co 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić ChicaGuapa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na moich włosach super
  • Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, może nawet i taki dziwny brąz.
    Kilka lat temu farbowałam na całkowicie czarny. Kolor wyszedł, zmywał się bardzo długo, ale z fajnym efektem - przechodził w różne ładne odcienie brązu.

Niedawno przefarbowałam się znowu, tym razem odcień 301 bordo. Kolor wyszedł super własciwie taki, jak obiecywał producent. Po koloryzacji włosy są niesamowicie miękkie, gładkie, błyszczą się, nie przetłuszczają się tak łatwo.

Produkt super. Kupuję, bo chcę długotrwałego koloru bez odrostów. Zmywa się na tyle sprawnie, że odrostów żadnych nie mam

Dla niektórych wadą może być to, że kolor utrzymuje się znacznie dłużej niż 24 mycia, ale dla mnie to wielki plus.

Cena również przystępna - na promocji w Rossmannie kupiłam za niecałe 8 zł.

Używam tego produktu od: Farbowane 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 2x 2 opakowania

Chcesz pochwalić Natass za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest źle
  • ogólnie produkt całkiem okej, taki jaki można spodziewać się za tę cenę,
    włosy w kolorze jasnego brązu pomalowałam na odcień 341 ciemna czekolada.
    zmyłam go po 15 z zalezanych 25 minutach, gdyż zaczynały robić się czarne, kolor był bardzo intensywny, włosy zaczęły blaknąć po ponad tygodniu, a że myję włosy codziennie to i tak całkiem nieźle.
    kolor nie zmywa się w calości, włosy pozostawały ciemno brązowe przez jakiś czas, dopóki znowu nie powróciłam do dawnego koloru.

plusy:
    - cena, często można kupić w promocji za 8-9 zł,
    - dostępność,
    - całkiem przyjemny zapach,
    - intensywny, całkiem długotrwały kolor (co może być też wadą )

minusy:
    - bardzo wysuszył mi włosy

Używam tego produktu od: 6 mscy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shoutitloud za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Kupiłam kolor intensywna czerwień i powiem szczerze, że czerwieni to to nie przypominało. Wyszedł mi kolor fioletowo-różowo-brązowy, chociaż wcześniej miałam rude włosy. Po kilku myciach kolor przekształcił się w brąz z rudawym połyskiem. Stosuję szampon przeciwłupieżowy i ten kolor schodzi, ale bardzo opornie. Zdecydowanie nie jest to szampon na około 20 myć, zachowuje się jak trwała farba. Jedyne plusy to zapach, który nie jest przyjemny, ale nie dusi i da się go znieść oraz konsystencja - nie spływa z włosów. Nie zauważyłam, żeby włosy były po nim zniszczone, ale może to dlatego, że moje są dość mocne i odporne na wysuszanie.

Zdecydowanie nie polecam, rozumiem, że kolor na opakowaniu jest zawsze inny i nie należy oczekiwać, że wyjdzie identyczny, ale żeby prowadzać klientów jawnie w błąd?

Chcesz pochwalić Aanyan za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ
  • Chciałam na to lato zmienic z mojego średiego brązu na taki jasniejszy brąz a nawet ciemy blond. Razem z kuzynka zrobiłyśmy mi ten kolordzisiaj. Nic sie nie sprawdziło byc moze kolor jest jasniejszy ale i tak nic nie widać. Mam długie włosy więc złuzyłam 2 opakowania wydałam z 25 zł a tu dupa! Jedynym plusem tego produktu jest t ze zawiera w sobie olejek arganowy i włosy po tym sa mieciutkie Więc jeśli mam go jeszcze kupic to tylko po to by wlłosy były mięciutkie .

SZCZEŻE NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić sidejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej tak
  • Drugi raz sama farbowałam włosy w domu. Pierwszy raz używałam zwykłej farby Palette z amoniakiem i przyznam, że to była istna tragedia. Włosy GARŚCIAMI wyciągałam z głowy. Obiecałam sobie wtedy ze już nigdy więcej Palette :p ale ostatnio stwierdziłam, że chcę mieć rude włosy I poszłam do rossmanna i z tego odcieniu co chciałam była tylko ta Paletka. Przeczytałam, że bez amoniaku + olejek rycynowy wiec stwierdziłam-no dobra, ostatni raz najwyżej. I nie pożałowałam! Faktem jest ze przy spłukiwaniu troche włosy mi leciały no ale jakby nie było no każda farba coś tam szkodzi ale tylko wtedy, jestem 3 dzień po koloryzacji i moje włosy mają się świetnie, tak jak przed koloryzacją Kolorek nie jest do końca taki jak na opakowaniu, ale ważne że jest rudy (używałam odcienia Bursztyn 218). Póki co dla mnie zaletą jest to, że jest trwały Szczerze POLECAM!!!

Używam tego produktu od: drugi raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić issabelaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • OSTRZEGAM, NAJGORSZY BUBEL NA RYNKU
  • Wszystko juz chyba zostalo powiedziane. Jest to najgorszy produkt na rynku. Nie jest absolutnie produktem ''do 24 myc''! Polozony ciemny braz wyszedl czarny i utrzymuje sie od wielu, wielu miesiecy.

Używam tego produktu od: 2 uzycia
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale opakowania

Chcesz pochwalić dragon_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Kupiłam przez przypadkiem bo koleżanka poleciła właśnie Palette średni brąz ale wersję zieloną. Oczywiście farba się nie sprawdziła. Nie pokryła prawie wcale rudych włosów, a po dwóch myciach kolor wrócił swojego poprzedniego stanu. W dodatku farby było zbyt mało.

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić CostaDeLaLuz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ooj, niedobrze...
  • Cóż, była to moja pierwsza zmiana koloru...Tak więc pokrótce:
    -kolor kasztan wyszedł okropnie ciemny, zimny, taki jakby fioletowawy?
    -włosy po farbowaniu bardzo się puszyły, były suche, łamliwe
    -po kilku myciach stały się totalnie matowe

Dałam jedną gwiazdkę bo miałam niemałą frajdę z tym mieszaniem \'mikstury\', trochę adrenaliny podczas oczekiwania itp efekt jednak, jak się okazało, maarny Tęsknię za moim mysim brązem...

Ostatnio jednak zaczęłam olejowanie włosów, zaczęłam też myć je szamponem rumiankowym i muszę przyznać, że odzyskały trochę życia i blasku, więc nie jest tak źle..
    Używam tego produktu od: nie pamiętamIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić pumper za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij