Venita, Trendy Color Mousse (Pianka koloryzująca do włosów)

Venita, Trendy Color Mousse (Pianka koloryzująca do włosów)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

Pianki koloryzujące do włosów Venita Trendy Color Mousse w aerozolu powstały z myślą o osobach, które lubią się wyróżniać, zainteresowanych uzyskaniem niepowtarzalnego efektu i szalonego koloru. Łatwo i bez ryzyka już w kilkanaście minut zmieniają kolor włosów. Kolorowe włosy, pasemka, ombre dla każdego!

Dzięki piance koloryzującej Venita Trendy Color przefarbujesz całą fryzurę lub wykonasz efektowne pasemka. Nowy kolor ma trwałość 3 - 5 myć i jest bezpieczny dla włosów - nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Łatwo i efektownie zmień kolor włosów, nadając żywą, intrygującą barwę na imprezę lub po prostu na zmianę nastroju.

Pianki koloryzujące do włosów Venita Trendy Color Mousse są niedrogie i dostępne w kilkunastu oryginalnych kolorach. Nie niszczą włosów i są bardzo proste w użyciu. Atutem są ich kolorowe i wygodne w użyciu opakowania, zawierające również rękawiczki oraz komfortowa forma aplikacji.

farby
odświeżenie koloru
bez amoniaku
w sprayu
pianka
Trwałość
do kilku myć

Bardzo się lubimy

Moja przygoda z kolorowymi włosami, a co za tym idzie z tą pianką zaczęła się od genialnego pomysłu zrobienia się na platynę. W takim kolorze wyglądałam tak jak wszyscy, prócz mnie, się spodziewali, czyli beznadziejnie. Załamana efektem, po 2 dniach użyłam szamponetki, nie pamiętam już jaki kolor był deklarowany przez producenta, ale na pewno nie taki jaki mi wyszedł na głowie, czyli różowy. Większość dziewczyn pewnie by się rozpłakało patrząc w lustro, ale ja byłam zachwycona efektem :D Jeszcze tego samego dnia poszłam do Natury i kupiłam piankę Venity o nazwie "Intrygujący róż".

Wujek Google powiedział, że jest to najbardziej trwały i jednocześnie najbardziej brudzący kolor ze wszystkich, a ja się w pełni z tym zgadzam. Jak już coś wybrudzimy pianką albo pofarbowanymi, mokrymi włosami to nie ma siły żeby to odeprać. Kolor spłukuje się bardzo ładnie i równomiernie. Mi jednak odcień nie do końca przypadł do gustu i postanowiłam dokupić drugą piankę, "Ognisty wulkan", i mieszać je razem. To był strzał w 10! Kolor nadal wychodził różowy, ale nie był to już taki ostry i żarówiasty.

Pianki są bardzo łatwe w aplikacji. Zauważyłam, że tak naprawdę jest wszystko jedno czy nakładamy ją na mokre lub suche włosy.
Tam gdzie włosy były wcześniej rozjaśniane kolor łapie bardzo szybko oraz intensywnie i nigdy nie schodzi w 100%, ale na odrostach nietkniętych farbą kolor jest ledwo widoczny i spiera się podczas 3 do 4 myć (mój naturalny kolor to jasny blond).
Zaraz po farbowaniu włosy są odrobinę bardziej tępe, ale bez przesady, szczególnie jeśli porównamy to do tego co robi z nimi zwykła farba.

Stara, dobra i nie zawodna Venita

Ok, pamiętam, że te kilka lat temu nie było zbytnio wielkiego szału jeśli chodzi o tego typu produkty, szczególnie jeśli chodzi o cenę, ale mimo wszystko uważam, że wciąż pianki od Venity są genialne!

Mam typowy mysi blond więc bez żadnego problemu ich pianki łapią na moich włosach kolor, ale jednak najbardziej upodobałam sobie wersje różowe ponieważ to one najlepiej (według mnie) wyglądają na moich włosach :') (no i też według mnie są dużo trwalsze oraz zdecydowanie znacznie ładniej schodzą z czasem kiedy myje się te włosy)

Ja ogólnie dość często myje te włosy (codziennie nawet) i nawet ten kolor potrafił utrzymywać się do aż dwóch tygodni więc naprawdę nie jest z tym produktem aż tak źle.

Jedyne na co radziłabym uważać to to aby nosić parasolkę ze sobą albo kaptur gdy pada deszcz (nie jestem wstanie ręczyć za to, że pianka nie będzie barwić ubrań w trakcie ulewy ;-;)

Ale tak ogólnie to bardzo polecam ten produkt :)

Fajna pianka

Fajna,tania pianka,która zabarwiła pięknie włosy córki,mimo,iż ich naturalny kolor to bardzo ciemny brąz. Oczywiście nie uzyskała efektu jak na opakowaniu,ale intensywny odcień,który utrzymuje się, mimo kilku już myć.

Kupuje tą piankę w każde wakacje dla córki aby mogła trochę poszaleć z kolorkami włosów. Jestem z niej bardzo zadowolona, kolorki ładne, łatwo się nakłada i u mojej córki dosyć długo widoczny jest piękny kolor. Polecam. My mieliśmy dwa kolorki już na próbę różowy oraz niebieski. Można również zmieszać dwa odcienie razem tworzyć nową barwę.

Wykorzystała: kilka próbek

testowanie pianki venita

Pianke o kolorze Ognisty wulkan ,nałożyłam na moj rozjasniony blond ..
Kolor wyszedl bardzo żywy ale mega mi sie spodobal świetny..
Póki co umylam juz 7 raz i spłukuje sie w taki czerwony róż..
Cale szczęście ze nie w rudy ????
Póki co jestem zadowolona..
W zestawie foliowe rękawiczki

Pianka venita fioletowa fantazja 40

Pianka którą zakupiłam to fioletowa fantazja numer 40, efekt wyszedł bardzo dobry taki ciemniejszy fiolet po prostu a cudów się nie spodziewałam ponieważ mam ciemne włosy (taki jasny brąz). Parę lat temu tez już jej używałam i wtedy włosy wyszyły takie zielonkawe mi o podpasowało ale nie tego się spodziewamy używając fioletowej pianki. A jeszcze jedna rzecz potrzymałam piankę dłużej ( 1 godzinę )niż producent zaleca (15-20minut).

Niebieska to niewypał

Miałam (nie)przyjemność testowania tej pianki na jasnych blond włosach u mojego nastoletniego dziecka.
Ta pianka świetnie barwi ale... płytki pod prysznicem,zlew,gąbkę tylko nie włosy.
Kolor "niebieski" po umyciu włosów zostawia zieloną poświatę,miejscami lżejszą a miejscami ciemniejszą. Dobrze ,że w miarę szybko się zmyła(3 mycia).
Nie wiem jak inne kolory ale niebieskiego nie polecam.

Idealna na wakacje

✅Jak pamietam te pianki kupowałam jako nastolatka. Jak dla mnie są bardzo świetne one.
✅Ja akurat, wybrałam sobie kolor fioletowy, bardzo piękny wyszedł kolorek na włosach taki wyrazisty, który utrzymywał się na włosach koło 3 miesięcy wiec jak na moje włosy bardzo długo aż byłam zdziwiona.

Kolor bardzo mi się podobał, a do tego wystarczyła mi chyba na trzy użycia, a do tego cena bardzo niska. Ze swojej strony mogę polecić, kto lubi raz na jakiś czas zmienić kolorek włosów.

Kolor Ognisty wulkan całkiem spoko

Kupiłam tą piankę w Naturze, ale obrazek na opakowaniu mnie zmylił, spodziewałam się czerwieni wpadającej w róż, buraczkowego, a wyszedł ostry róż, też osoby, które używały tego koloru i wstawiły zdjęcia miały ciemniejsze włosy od moich, więc wyszło inaczej. Produkt nie sprawił problemów, wycisnęłam trochę do miseczki i nakładałam na włosy pędzlem i palcami tworząc pasemka, owinęłam je folią, żeby nie pociapały części włosów, które miały pozostać jasne. Trzymałam chyba z 25 minut albo dłużej, i zmyłam. Kondycja włosów się nie pogorszyła, minęły 2 tygodnie, a kolor zmył się do pastelowego różu. Mimo nietrafionego koloru jestem zadowolona z jakości produktu, jest tani, ma dużo fajnych kolorów, wygodne opakowanie, nie niszczy włosów.

Albo będzie się trzymać kilka lat albo wcale

Z pianką "Venita" miałam do czynienia już jako dziewczynka wkraczająca w nastoletni okres życia i wypróbowałam chyba wszystkie kolory. Te pianki to czysta loteria, niektóre przyjmą się i mocno wejdą we włosa, dadzą wyrazisty kolor i przez kilka lat we włosie zostanie np. czerwony pigment (co szczególnie widać jak świeci słońce). Ja sama po malowaniu włosów na różowo przez 3 lata miałam rude włosy jak świeciło słońce. Niektóre wcale się nie przyjmują i lekko musną włosa kolorem i zaraz się wypłukują. Polecam te różowe kolorki szczególnie, ale te niebieskie i zielone nie wygladają ładnie na włosach. Łatwo się aplikuje (dziecko nie będzie miało problemu) i w miarę równomiernie pokrywa włosy. Cena także jest atrakcyjna. Uważajcie jak nakładacie na rozjaśniane albo bardzo jasne włosy bo może nie chcieć zejść!!

Stosowało się kiedyś

Pianka jest wygodna w użyciu, wydajna i starcza na długo. Należy pamiętać o zabezpieczeniu wszystkiego naokoło bo odbarwia bardzo. Efekt utrzymuje się niedługo. Niestety nie każdy kolor nadaje się na każdy odcień włosów. Fiolet na brązie był ledwo widoczny. Niebieski na chłodniejszej zieleni wyszedł w porządku, ale na cieplejszej zrobił się zielony- warto o tym wiedzieć, że tak to działa. Stosowałam te pianki wiele lat temu, zanim pojawiły się szalone odcienie farb, wtedy były niezastąpione na szybką zmianę koloru na przykład na ferie.

zielone włosy

Wersje niebieska i fioletowa są tragiczne probowalam dwóch wersji i chciałam mieć kolorowe włosy na jakiś czas natomiast kolor w obydwu przypadkach zszedł do wyblakłej zieleni, która musiałąm ściągać u fryzjera rozjaśniając włosy. Pianka jest bardzo wysuszająca, jedynym plusem jest to, że faktycznie dobrze trzyma i ma mocno intenstywny kolor lecz trudno ją polecić.

Paskudztwo

Pianka w kolorze fioletowym na ciemnych blond włosach nie wygląda jak fiolet tylko brudny niebieski. Po pierwszym myciu włosów włosy stały się zielone, w bardzo brzydkim odcieniu i niczym nie da się tego zmyć, ani szamponem przeciwłupieżowym, który ma między innymi skłonności zmywające kolor, ani szamponem oczyszczającym, a że pianka tak fatalnie zmieniła kolor mojej córki to boję się używać drastycznych metod spłukiwania koloru by nie zniszczyć jej włosów. już nigdy nie pozwolę na taki preparat.