Make Up For Ever, High Definition Foundation

Powiększ Make Up For Ever, High Definition Foundation

Zgłaszająca osoba: Anaid29

Ujednolica cerę, nadaje skórze naturalny wygląd, nawet w świetle dnia. Zawiera fukożel makrocząsteczkę tworzącą naturalną warstwę - biofilm, chroniącą przez utratą wody oraz skutkami niekorzystnego wpływu otoczenia. Wzbogacony o serycyt powoduje, że dłuższe fale odbitego światła pozwalają widzieć cerę o pięknym kolorycie. Jego nietłusta formuła zapewnia suche i matowe wykończenie.

• fajny ale drogi
  • Dostałam próbkę w Sephorze - odcien dobrany idealnie do mojej cery
    \n
    \n- ładnie się rozprowadza - nie tworzy takich plam jak EL Double Wear gdy zastygnie i źle rozetrzemy podkład
    \n- bogata gama kolorystyczna
    \n- długo się utrzymuje na twarzy
    \n- dobrze kryje
    \n- nie wysusza skory
    \n- nie podkreśla suchych skorek
    \n
    \nminusy - dziwnie smuży mi na nosie oraz brodzie - bardzo go widac w tych miejscach
    \n- bardzo drogi - nawet w promocji -20% kosztuje duzo pieniedzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rzeczywiscie efekt hd.
  • mialam odlewke tego podkladu, nie pamietam juz w jakim kolorze, ale jednym z tych jasniejszych. na pewno podrobka to nie byla, bo odlewka pochodzila z produktu kupionego w sephorze. mimo ze teoretycznie, podkladu duzo nie mialam, to jednak zdazylam go przetestowac I wyrobic sobie o nim zdanie.
    co moge powiedziec? otoz, efekt 'hd' moze I jest. dziwie sie opiniom, ze ten podkad nie kryje: u mnie onzakrywa niemal wszystko. kazda kroste, pory skory. nawet kolor tego podkladu byl dla mnie dosc dobry. nie idealny, ale od biedy dalo sie z nim chodzic. baam sie tego, ze bedzie za zolty, jak 95% podkladow, ale na szczescie nie widac tego az tak. problem natomiast lezy w tym, ze ten produkt to istna 'gladz szpachlowa', 'tynk', czy jak wy tam jeszcze lubicie to nazywac. on po prostu robi na twarzy taka tapete, ze jeszcze czegos takiego nie widzialam w zadnym innym kosmetyku... moze I twarz po nim jest wyrownana I wyglada 'idealnie(o ile oczywiscie ktos nie ma naprawde duzych problemow. jesli macie tradzik to kazdy podklad bedzie go podkreslal, a nie zakrywal, nie ma na to rady)', ale mowiac szczerze gratuluje osobie, ktora z takim czyms wyszlaby do ludzi... widzialam juz podklady, ktore dawaly 'efekt maski', czy jak to tam sie nazywa, I twarz nabierala przez nie sztucznego, tepego wrecz wyrazu, ale tak jak pisalam - czegos takiego jak tutaj jeszcze nie widzialam. ten 'photoshopowy' efekt jest tak sztuczny I wyglada tak okropnie, ze to jest wrecz nie do opisania.
    trwalosc na pewno jest duza. jest to chyba jeden z najtrwalszych podkladow, jakie probowalam, to trzeba przyznac. tylko co z tego, skoro wyglada strasznie na twarzy?
    co do blyszczenia sie nie wypowiem, bo nie mam z tym problemu.
    kolory z tego co widzialam tez piekne nie sa. wszystkie ciemne I zolte, choc tak jak pisalam, u mnie o dziwo tego az tak nie widac, co jest dziwne, bo przez ta okropna zolc nigdy nie moglam normalnie dobrac wielu podkladow.
    ja uzywam podkladow zazwyczaj minimalna ilosc, wiec u mnie malutka odleweczka starczyla na chyba bodajze ze 2 tygodnie. i tak bym go nie kupila, nawet gdyby okazal sie dobry, bo dla mnie to glupota kupowac jeden kosmetyk za kilka stow(tak, wiem, niektorym sie wydaje ze to 'luksus'), ale ciesze sie ze moglam go przetestowac. przekonalam sie na wlasnej skorze, ze kupowanie takich kosmetykow to solidne przeplacanie - skoro dobre podklady mozna miec do 50 zl. nie wiem, moze u kogos on sie sprawdza. ale mnie ten sztuczny efekt nie odpowiada w ogole. nie daje polowy gwiazdki ze wzgleduna duza trwalosc, mimo iz w moim przypadku nie gra ona zadnej roli.

Używam tego produktu od: uzywalam w kwietniu.
    Ilość zużytych opakowań: probka

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały podkład!!
  • Lekki, lekko kryjący, nie zapychający i doskonale poprawiający wygląd naszej skóry.
    Kocham ten podkład za to, że moja buzia staje się wypoczęta i piękna, dosłownie jakbym dostała zastrzyk witalności.

Niestety nie jest tak trwały jakbym chciała, po kilku godzinach powoli, ale sukcesywnie znika z twarzy, ale wybaczam mu to, bo dodaje mi mnóstwa wdzięku

Cena, jest bardzo wysoka, ja kupuję zawsze na promocjach i tylko w sephorze (nie wierzę w żadne markowe podkłady sprzedawane na allegro, czy innych wątpliwoyh stronach, zaoszczędzamy 60 zł, a mamy bubel, a nie oryginalny kosmetyk).

Polecam, niestety nie spełni oczekiwań problematycznej
    cery Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie (drugie już czeka)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ninqsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkład marzeń
  • Jestem zachwycona tym podkładem, w końcu znalazłam podkład swoich marzeń!

Żaden inny nie daje tak bardzo naturalnego efektu na twarzy, pęknie się zcala ze skórą, jest lekki i nie zostawia żadnego efektu maski.
    Bardzo trwały, można spokojnie przechodzic 18h bez żadnych poprawek, nie spływa, nie waży się - IDEAŁ.

Opakowanie jest ładne i solidnie wykonane.

Ucinam pół gwiazdki za cenę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bliski ideału
  • Po pierwsze i najważniejsze: wybór i odczucia co do podkładu są tak bardzo indywidualne, że należy SAMEMU spróbować dany podkład. Na szczęście w perfumeriach można dostać próbki, więc nie warto rzucać się na produkt tylko dlatego, że ma dużo pozytywnych recenzji, lub omijać jeśli ma złe.
    Co do samego podkładu u mnie sprawdza się idealnie. Mam bardzo wrażliwą cerę z zaleczonym trądzikiem różowatym. Nie mam blizn, ani suchych placków na twarzy, ale czasem cera jest mocno zaczerwieniona z małymi krostkami i bardzo wrażliwa. Nawet w wyżej opisanym stanie po użyciu tego podkładu nie straszę dzieci na ulicach.
    Podkład dostępny jest w dużej gamie kolorów i odcieni. Moja siostra - konsultantka w Sephorze wybrała mi kolor N118, z żółtym odcieniem, który idealnie dopasowuje się do reszty ciała. Niweluje też rumień na policzkach.
    Jest wydajny. W zależności od stopnia krycia wystarczy pół-do półtora pompki.

Właśnie stopień krycia to coś co trzeba nauczyć się tworzyć przy tego rodzaju podkładach. W innych recenzjach tego produktu czytamy, że ma efekt maski. To kwestia indywidualna. Mnie wystarczy jedna pompka i rozprowadzenie palcami, efekt na mojej skórze jest bardzo naturalny, lekko kryjący. Gdy potrzebuję mocniejszego krycia nakładam dodatkową cienką warstwę pędzlem na te miejsca , które tego wymagają.

Skrótem:
    +duży wybór kolorów
    +bardzo wydajny
    +możliwość stopniowania krycia
    +bez zapachu, nie uczula
    +wytrzymały, nie ściera się nawet po 12 godzinnym dyżurze

- cena
    -potrzeba trochę wprawy żeby uzyskać pożądany efekt
    -skóra musi być porządnie nawilżona, inaczej nie „wtopi” się prawidłowo

Podsumowując. Jest to produkt nie dla każdego, trzeba umieć się nim posługiwać. Gdy dasz mu szansę, będzie jednym z najlepszych podkładów jakie można kupić w Polsce.

I jeszcze jeden tips: Żaden podkład nie będzie wyglądał dobrze przy źle pielęgnowanej, nienawilżonej skórze. Podstawa to pielęgnacja.
    Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 i kilka próbek z sephory

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MademoiselleDomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na wyjścia i gdy cera ma wyglądać idealnie
  • Oceniam kolor 120, w MACU jestem NC20, w Bourjois 51-52 , W Bobbi Brown warm ivory i sand, w revlonie 180 i 200, W kanebo ff 203, kanebo lv 202, w Make up for ever face and body 20

testowałam też 117-idealne dla osób w macu nc15, w revlonie buff 150
    testowałam także 118-ciemniejszy od 120, bardziej beżowo neutralny, cos dla NC25

Kolory mają to do siebie że błędy zostają wybaczone, bo wtapiają się ładnie i różnica nie jest bardzo widoczna

Rewelacja ! Kiedy gdzieś wychodzę, lub wiem, że będą robione zdjęcia, nakładam tylko ten podkład. Sprawdza się zawsze. Kryje zaczerwienienia, rozszerzone pory, jest bardzo delikatny i nie zapycha, nadaje się do wrażliwej skóry. Brak zapachu jest wielkim plusem.
    Rozprowadza się gładziutko i wtapia w skórę. Cera jest idealna, satynowa i gładka, ale nie wygląda na "zrobioną" . Z tym podkładem na wielkie wyjścia i z Kanebo Fluid FInish na codzień nie muszę się już martwić o szukanie podkładów

Cena boli, ale znów - jakoś jest rewelacyjna i nie chce sie denerwowac i szukac non stop, tylko miec cos niezawodnego: )

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego opakowania

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić kasiekk193 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart aż takiej ceny
  • Zaczne od tego ze to był jeden z droższych fluidów jakie miałam , miała pani w saforze zapewniała mnie że to najlepszy i najbardziej trwały kosmetyk na rynku. Wiec się zdecydowałam na zakup.

+ dobrze się nakłada ( wygode opakowanie z pompką )
    +trwały ale co z tego jak twarz wygląda sztucznie

dodam że ja go mieszałam z clarisem 107 i wtedy efekt był ok.- cena!!
    - świeci się po nim cera
    -efekt maski
    -ciemnieje Używam tego produktu od: męczyłam butekę z 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 - 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Magdalena 89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam -efekt maski
  • Dwa lata temu kupiłam ten podkład i niestety wciąż leży w szafce niezużyty. Spodobało mi się początkowo jego mocne krycie, jednak później zauważyłam, że to wygląda jak mocna maska na twarzy. Pigment jest chyba zbyt silny dla mojej skóry. Kolor dosyć intensywny, a krycie prawie tak perfekcyjne, że aż sztuczne. Chyba wolę delikatniejsze kosmetyki.
    Niestety podkład również trochę zapycha skórę, mam wrażenie, że cera kiepsko pod nim oddycha. Konsystencja jest lejąca się, lepi się do skóry i po pewnym czasie pojawiają się plamy. Kosmetyk brudzi ubranie, trzeba z nim uważać. Myślę, że cena jest kompletnie nieadekwatna do jakości, nie polecam.

Używam tego produktu od: styczeń 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić slodkadorotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena nieadekwatna do jakości.
  • Podkłady te dostałam z Sephory dla wizażystki, do jednej z sesji zdjęciowych, którą organizowałam. Po sesji zostawiłam sobie kolor 117, aby przetestować to "niby" cudo. Makijażystka, z którą współpracowałam bardzo mi go polecała. Jednak moim zdaniem podkład, ani na mojej cerze, ani na cerze modelek podczas sesji nie wyglądał dobrze. Jestem osobą z bardzo zadbaną cerą. Obecnie bez niedoskonałości, jedyne co mam do ukrycia to lekkie naczynka na policzkach. Podkład ten niestety nie sprawdził się na mojej cerze, choć nie umiem znaleźć jaka jest tego przyczyna.
    Zacznę od plusów:
    +lekka konsystencja
    +duża gama kolorystyczna
    +niewidoczny na twarzy
    A oto długa lista minusów:
    -mimo lekkiej konsystencji, po jego nałożeniu mam wrażenie jakbym miała na twarzy zaschniętą gładź szpachlową
    - okropnie wchodzi w pory
    - po jego nałożeniu moja twarz wygląda jakby była mocno przesuszona, mimo że jest ona dobrze nawilżona
    - podkład ściera się z twarzy po 3 h, strefa T zaczyna się bardzo mocno świecić
    - podkład w ogóle nie kryje, mimo że nie mam nic do ukrycia, to cera po nałożeniu go na twarzy wygląda gorzej niż bez niego
    - opakowanie jak na tak wysoką cenę jest tandetne, zakrętka zawsze, gdy wkładam podkład do kosmetyczki odpada i podkład się wylewa, do tego opakowanie jest plastikowe, po takiej cenie oczekuję lepszego opakowania niż tandetny plastik

Ogólnie nie polecam. I na pewno do niego nie wrócę, nawet nie chce mi się kończyć tego opakowania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny for ever
  • Jak na jego popularność i cenę, jestem zawiedziona. Jest to produkt stworzony dla osób, które mają bez problematyczną cerę. Ma ładne wykończenie chociaż podkreśla suche skórki. Zdecydowanym minusem jest to, że nie ma dużej gamy kolorów dla bledszych osób i cena jak na ten produkt...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij