Make Up For Ever, High Definition Foundation

Powiększ Make Up For Ever, High Definition Foundation

Zgłaszająca osoba: Anaid29

Ujednolica cerę, nadaje skórze naturalny wygląd, nawet w świetle dnia. Zawiera fukożel makrocząsteczkę tworzącą naturalną warstwę - biofilm, chroniącą przez utratą wody oraz skutkami niekorzystnego wpływu otoczenia. Wzbogacony o serycyt powoduje, że dłuższe fale odbitego światła pozwalają widzieć cerę o pięknym kolorycie. Jego nietłusta formuła zapewnia suche i matowe wykończenie.

• Szkoda pieniędzy
  • To jest podkład który robi dobre pierwsze wrażenie i nic poza tym. Nakładając go na twarz początkowo byłam zachwycona - ładnie stapiał się z cerą i ładnie na niej wyglądał. Krycie jest średnie, ale do zaakceptowania.
    Niestety jest strasznie nietrwały, przez co niemal spaliłam się ze wstydu na weselu. Mimo starannego nałożenia, utrwalenia pudrem i sprayem fixującym - spłynął całkowicie z nosa po godzinie pląsania po parkiecie. A czerwony nos z widocznymi porami z podkładem wyglądał tak strasznie, że nie dało się tego nie zauważyć i koleżanki komentowały zły stan mojego makijażu. Myślałam, że zapadnę się pod ziemię, nikomu nie polecam!

Niestety w codziennym użytkowaniu też nie jest zbyt trwały - wieczorem już niewiele go zostaje na buzi.

Absolutnie nie jest wart tych pieniędzy...

Chcesz pochwalić atari za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Najlepszy podkład jaki dotychczas przetestowałam!
    Mam cerę mieszaną, którą ciężko zadowolić. Strefa T świeci się jak żarówka a policzki są suche ze skłonnością do różowienia.
    Plusy:
    +lekka konsystencja
    +dobre krycie bez efektu maski
    +jasne tony nie wchodzą w różowy odcień
    +nadaje świeżości
    +nie zapycha porów ani nie przesusza skóry

Minusy:
    - cena ://

POLECAM!

Używam tego produktu od: stycznia 2014r.
    Ilość zużytych opakowań: zużyte całe 2 opakowania

Chcesz pochwalić milanowianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie..za czym ten zachwyt ??
  • - Nie ciemnieje na twarzy,mam wrazenie czasmai nawet jakby jasnial

-Bardzoo slabo kryje ,sprawia wrazenie jakby cieniutkiej skory

-Czasami dawal nienaturalny wyglad skory,zbyt szarawy jakby,mam odcien jasna do skory jasnej -typ urody chlodny-Lato.

-Nietrwaly

-Skora szybko sie przytluszcza

-Po zmyciu go ,skora jakby zszarzala jest..

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 standart

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Czlowiek Istota Marna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład
  • To najlepszy podkład jaki miałam a było ich sporo - L’Oreal, Max Factor, Bourjois, Maybelline…
    Mam cerę wrażliwą, raczej sucha z tendencja do zaczerwień i ten podkład pięknie nawilża, wyrównuje i wtapia sie tak, ze go nie czuć i nie widać. Jest bardzo wydajny. Matuje, ale nie na 100%, dla mnie dobrze, efekt jest świeży. Używam numeru N125. Jedyny minus to cena, 200zl…ale cóż….
    Polecam bardzo!

Używam tego produktu od: ok 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Chcesz pochwalić Honoratka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale drogi
  • Dostałam próbkę w Sephorze - odcien dobrany idealnie do mojej cery
    \n
    \n- ładnie się rozprowadza - nie tworzy takich plam jak EL Double Wear gdy zastygnie i źle rozetrzemy podkład
    \n- bogata gama kolorystyczna
    \n- długo się utrzymuje na twarzy
    \n- dobrze kryje
    \n- nie wysusza skory
    \n- nie podkreśla suchych skorek
    \n
    \nminusy - dziwnie smuży mi na nosie oraz brodzie - bardzo go widac w tych miejscach
    \n- bardzo drogi - nawet w promocji -20% kosztuje duzo pieniedzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rzeczywiscie efekt hd.
  • mialam odlewke tego podkladu, nie pamietam juz w jakim kolorze, ale jednym z tych jasniejszych. na pewno podrobka to nie byla, bo odlewka pochodzila z produktu kupionego w sephorze. mimo ze teoretycznie, podkladu duzo nie mialam, to jednak zdazylam go przetestowac I wyrobic sobie o nim zdanie.
    co moge powiedziec? otoz, efekt 'hd' moze I jest. dziwie sie opiniom, ze ten podkad nie kryje: u mnie onzakrywa niemal wszystko. kazda kroste, pory skory. nawet kolor tego podkladu byl dla mnie dosc dobry. nie idealny, ale od biedy dalo sie z nim chodzic. baam sie tego, ze bedzie za zolty, jak 95% podkladow, ale na szczescie nie widac tego az tak. problem natomiast lezy w tym, ze ten produkt to istna 'gladz szpachlowa', 'tynk', czy jak wy tam jeszcze lubicie to nazywac. on po prostu robi na twarzy taka tapete, ze jeszcze czegos takiego nie widzialam w zadnym innym kosmetyku... moze I twarz po nim jest wyrownana I wyglada 'idealnie(o ile oczywiscie ktos nie ma naprawde duzych problemow. jesli macie tradzik to kazdy podklad bedzie go podkreslal, a nie zakrywal, nie ma na to rady)', ale mowiac szczerze gratuluje osobie, ktora z takim czyms wyszlaby do ludzi... widzialam juz podklady, ktore dawaly 'efekt maski', czy jak to tam sie nazywa, I twarz nabierala przez nie sztucznego, tepego wrecz wyrazu, ale tak jak pisalam - czegos takiego jak tutaj jeszcze nie widzialam. ten 'photoshopowy' efekt jest tak sztuczny I wyglada tak okropnie, ze to jest wrecz nie do opisania.
    trwalosc na pewno jest duza. jest to chyba jeden z najtrwalszych podkladow, jakie probowalam, to trzeba przyznac. tylko co z tego, skoro wyglada strasznie na twarzy?
    co do blyszczenia sie nie wypowiem, bo nie mam z tym problemu.
    kolory z tego co widzialam tez piekne nie sa. wszystkie ciemne I zolte, choc tak jak pisalam, u mnie o dziwo tego az tak nie widac, co jest dziwne, bo przez ta okropna zolc nigdy nie moglam normalnie dobrac wielu podkladow.
    ja uzywam podkladow zazwyczaj minimalna ilosc, wiec u mnie malutka odleweczka starczyla na chyba bodajze ze 2 tygodnie. i tak bym go nie kupila, nawet gdyby okazal sie dobry, bo dla mnie to glupota kupowac jeden kosmetyk za kilka stow(tak, wiem, niektorym sie wydaje ze to 'luksus'), ale ciesze sie ze moglam go przetestowac. przekonalam sie na wlasnej skorze, ze kupowanie takich kosmetykow to solidne przeplacanie - skoro dobre podklady mozna miec do 50 zl. nie wiem, moze u kogos on sie sprawdza. ale mnie ten sztuczny efekt nie odpowiada w ogole. nie daje polowy gwiazdki ze wzgleduna duza trwalosc, mimo iz w moim przypadku nie gra ona zadnej roli.

Używam tego produktu od: uzywalam w kwietniu.
    Ilość zużytych opakowań: probka

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały podkład!!
  • Lekki, lekko kryjący, nie zapychający i doskonale poprawiający wygląd naszej skóry.
    Kocham ten podkład za to, że moja buzia staje się wypoczęta i piękna, dosłownie jakbym dostała zastrzyk witalności.

Niestety nie jest tak trwały jakbym chciała, po kilku godzinach powoli, ale sukcesywnie znika z twarzy, ale wybaczam mu to, bo dodaje mi mnóstwa wdzięku

Cena, jest bardzo wysoka, ja kupuję zawsze na promocjach i tylko w sephorze (nie wierzę w żadne markowe podkłady sprzedawane na allegro, czy innych wątpliwoyh stronach, zaoszczędzamy 60 zł, a mamy bubel, a nie oryginalny kosmetyk).

Polecam, niestety nie spełni oczekiwań problematycznej
    cery Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie (drugie już czeka)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ninqsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkład marzeń
  • Jestem zachwycona tym podkładem, w końcu znalazłam podkład swoich marzeń!

Żaden inny nie daje tak bardzo naturalnego efektu na twarzy, pęknie się zcala ze skórą, jest lekki i nie zostawia żadnego efektu maski.
    Bardzo trwały, można spokojnie przechodzic 18h bez żadnych poprawek, nie spływa, nie waży się - IDEAŁ.

Opakowanie jest ładne i solidnie wykonane.

Ucinam pół gwiazdki za cenę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bliski ideału
  • Po pierwsze i najważniejsze: wybór i odczucia co do podkładu są tak bardzo indywidualne, że należy SAMEMU spróbować dany podkład. Na szczęście w perfumeriach można dostać próbki, więc nie warto rzucać się na produkt tylko dlatego, że ma dużo pozytywnych recenzji, lub omijać jeśli ma złe.
    Co do samego podkładu u mnie sprawdza się idealnie. Mam bardzo wrażliwą cerę z zaleczonym trądzikiem różowatym. Nie mam blizn, ani suchych placków na twarzy, ale czasem cera jest mocno zaczerwieniona z małymi krostkami i bardzo wrażliwa. Nawet w wyżej opisanym stanie po użyciu tego podkładu nie straszę dzieci na ulicach.
    Podkład dostępny jest w dużej gamie kolorów i odcieni. Moja siostra - konsultantka w Sephorze wybrała mi kolor N118, z żółtym odcieniem, który idealnie dopasowuje się do reszty ciała. Niweluje też rumień na policzkach.
    Jest wydajny. W zależności od stopnia krycia wystarczy pół-do półtora pompki.

Właśnie stopień krycia to coś co trzeba nauczyć się tworzyć przy tego rodzaju podkładach. W innych recenzjach tego produktu czytamy, że ma efekt maski. To kwestia indywidualna. Mnie wystarczy jedna pompka i rozprowadzenie palcami, efekt na mojej skórze jest bardzo naturalny, lekko kryjący. Gdy potrzebuję mocniejszego krycia nakładam dodatkową cienką warstwę pędzlem na te miejsca , które tego wymagają.

Skrótem:
    +duży wybór kolorów
    +bardzo wydajny
    +możliwość stopniowania krycia
    +bez zapachu, nie uczula
    +wytrzymały, nie ściera się nawet po 12 godzinnym dyżurze

- cena
    -potrzeba trochę wprawy żeby uzyskać pożądany efekt
    -skóra musi być porządnie nawilżona, inaczej nie „wtopi” się prawidłowo

Podsumowując. Jest to produkt nie dla każdego, trzeba umieć się nim posługiwać. Gdy dasz mu szansę, będzie jednym z najlepszych podkładów jakie można kupić w Polsce.

I jeszcze jeden tips: Żaden podkład nie będzie wyglądał dobrze przy źle pielęgnowanej, nienawilżonej skórze. Podstawa to pielęgnacja.
    Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 i kilka próbek z sephory

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MademoiselleDomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na wyjścia i gdy cera ma wyglądać idealnie
  • Oceniam kolor 120, w MACU jestem NC20, w Bourjois 51-52 , W Bobbi Brown warm ivory i sand, w revlonie 180 i 200, W kanebo ff 203, kanebo lv 202, w Make up for ever face and body 20

testowałam też 117-idealne dla osób w macu nc15, w revlonie buff 150
    testowałam także 118-ciemniejszy od 120, bardziej beżowo neutralny, cos dla NC25

Kolory mają to do siebie że błędy zostają wybaczone, bo wtapiają się ładnie i różnica nie jest bardzo widoczna

Rewelacja ! Kiedy gdzieś wychodzę, lub wiem, że będą robione zdjęcia, nakładam tylko ten podkład. Sprawdza się zawsze. Kryje zaczerwienienia, rozszerzone pory, jest bardzo delikatny i nie zapycha, nadaje się do wrażliwej skóry. Brak zapachu jest wielkim plusem.
    Rozprowadza się gładziutko i wtapia w skórę. Cera jest idealna, satynowa i gładka, ale nie wygląda na "zrobioną" . Z tym podkładem na wielkie wyjścia i z Kanebo Fluid FInish na codzień nie muszę się już martwić o szukanie podkładów

Cena boli, ale znów - jakoś jest rewelacyjna i nie chce sie denerwowac i szukac non stop, tylko miec cos niezawodnego: )

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego opakowania

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić kasiekk193 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij