Make Up For Ever, High Definition Foundation

Powiększ Make Up For Ever, High Definition Foundation

Zgłaszająca osoba: Anaid29

Ujednolica cerę, nadaje skórze naturalny wygląd, nawet w świetle dnia. Zawiera fukożel makrocząsteczkę tworzącą naturalną warstwę - biofilm, chroniącą przez utratą wody oraz skutkami niekorzystnego wpływu otoczenia. Wzbogacony o serycyt powoduje, że dłuższe fale odbitego światła pozwalają widzieć cerę o pięknym kolorycie. Jego nietłusta formuła zapewnia suche i matowe wykończenie.

• taki drogi rimmel wake me up
  • Oceniam N 118 .Kupiłam go za namową Katosu .Za pierwszym razem gdy go użyłam byłam wściekła na panią sprzedającą i dobierającą mi podkład, bo był masakrycznie żółty .Stwierdziłam że albo te kobiety nie mają pojęcia o tym co robią albo mają jakieś dramatyczne światło i nie są w stanie dobrać idealnego koloru. Spróbowałam go rozprowadzić i ponosić ale chyba rozgoryczona źle dobranym odcieniem rzuciłam nim w ścianę tym żółtym nieznośnie żółtkiem i zapomniałam że wydałam tyle kasy na taki badziew...Po kilku tygodniach na spokojnie wpadł mi w ręce i nałożyłam go na twarz.... i o dziwo nie było już tak bardzo żółto,..., w miare ladnie stopił się ze skórą i nawet nawet to wyglądało... Nie mogę zrozumieć opinii że podkład robi maskę ;// dla mne maskę może zrobić double wear revlon color stay ale nie on.... uwierzcie mi próbowałam i nie da się !!!! po prostu się nie da , no ale do sedna co o nim sądzę...

Plusy:

+opakowanie bajka , plastikowe lekkie , estetyczne ,poręczna pompka
    +/-lekkie krycie
    +nie podkreśla suchych miejsc
    +nie widać go na twarzy
    +nie robi efektu maski

Minusy :

-cena
    -lekkie krycie zbyt lekkie
    dziwny żółty kolor który po nalożeniu gdzieś tam znika ale tu mogę być nieobiektywna bo mam tylko jeden kolor....
    -trwałość marniutka, u mnie ściera się , przemieszcza bardzo szybko, skóra nawet po kryolan anti shine bardzo szybko się świeci...
    -z niektórymi kremami się waży, robi się z niego ciasto

Reasumując ,zachowuje się jak rimmel wake me up tylko bez drobinek ....tylko 10 razy droższy. Ten ostatni nawet lubię czasem użyc ale za tą cenę nie wymagam cudów... MUFE nakładam palcami bo gąbki czy pędzle, nawet bb jakoś mam wrażenie go zjadają .
    Jeśli próbuje zmatowić strefę T bibułką podkład nabiera faktury bibułki, zbiera się w skupiska ...

ogólnie bardzo średni podkład za tą cenę to jakaś pomyłka...A takie miałam oczekiwania co do niego...zużyje go pewnie bo tragedii nie robi ale szału też nie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwona.ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale ...
  • Na ten podkład trafiłam dość przypadkowo, ot po prostu podczas zakupów w Sephorze, ekspedientka obdarowała mnie dużą probką tego kosmetyku
    Jak dla mnie jest to podkład całkowicie przeciętny. Ma dość lekką, ale jakby " mazistą " i " gumową" konsystencję i trochę dziwny, chemiczny zapach. Rozprowadza się dobrze, nic nie zastyga, nie trzeba się spieszyć z jego wklepywaniem. Dość dobrze kryje, krycie oczywiscie można stopniować i nie tworzy efektu maski. Słabo matuje, własciwie prawie w ogóle. Buzia początkowo wygląda nieźle, jest dość gładka i zasadniczo bez skazy. Niestety, trwa to dość krótko- podkład szybko znika z twarzy ( u mnie przypudrowany pudrem sypkim Inglota starł się po 4-5 godzinach) i wyglądałam zwyczajnie nieestetycznie.
    Cena po prostu zaporowa i absolutnie kosmetyk nie jest jej wart. Choćby dlatego ( a i ze względu na wady opisane powyżej) nie kupię go.

Ilość zużytych opakowań: Duza probka z Sephory

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, słaby
  • Ten podkład został mi polecony jako podkład, który wszystko ukryje przed kamerą, że można go stopniować, cuda wianki. No to kupiłam, za 170 zł.
    Wszystkie jasne kolory są bardzo żółte. Ciężko trafić na inny jasny odcień. Podkład jest lekko kryjący, nie ukryje wiekszych niedoskonałości. Ja wyglądam w nim na chorą. Muszę mieszkać go z innym, cięższym, bardziej kryjącym i o lepszym odcieniu podkładem. Podkład nie jest matujący, jak dla mnie raczej rozświetla i nie nadaje się dla cer tłustych.
    Więcej go nie kupię, jest kompletną porażką. Żeby go zużyć, mieszam go z YSL Tuoche Eclat lub Loreal True Match.

Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Po tygodniu stosowania próbki, którą dostałam w sephorze zdecydowałam się na jego zakup. Podkład jest trwały i daje efekt drugiej skóry. Jedyny minus (i dość znaczący) to fakt, że trzeba mieć dobrze nawilżoną skórę przed jego zastosowaniem. W przeciwnym wypadku ma tendencje do podkreślania suchych skórek. Nie jest on moim KWC muszę szukać dalej, ale jak na razie zostaje przy MUFE.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Azoanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkowicie odradzam
  • Kupiłam go w Sephorze za namową pracowniczki tej drogerii. Powinnam była się domyśleć, że pewnie tego dnia "robiła" akurat markę MUFE i polecała ten podkład bez względu na wszystko.

+ opakowanie z pompką
    + prawie niewyczuwalny zapach
    + nie ciemnieje po nałożeniu na skórę

- osadza się w porach i na suchych skórkach
    - bardzo słabe krycie, na poziomie kremu BB lub mniej. Do ukrycia mam tylko cienie pod oczami i trochę rozszerzonych naczynek, a i tak nie daje rady.
    - beznadziejna trwałość. Używam razem z kremem matującym i pudrem sypkim. Podkład ściera się CAŁKOWICIE po 3 godzinach z miejsc przetłuszczających się, u mnie na nosie. Odsłania i podkreśla to, co powinien tuszować. Dramat.
    - nie nadaje się do cery mieszanej
    - zaporowa cena, 199zł.

Mój wcześniejszy podkład kupiony w Rossmmanie za 25zł radzi sobie lepiej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić ewun za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • długo utrzymuje się na twarzy, łatwo się rozprowadza, całkiem fajnie kryje, ale dla mnie nie robi jakiegoś efektu wow, jest to zwykły kryjący podkład i myślę że za dużo niższą cenę możemy znaleźć równie dobry produkt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić g000siek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda pieniędzy
  • To jest podkład który robi dobre pierwsze wrażenie i nic poza tym. Nakładając go na twarz początkowo byłam zachwycona - ładnie stapiał się z cerą i ładnie na niej wyglądał. Krycie jest średnie, ale do zaakceptowania.
    Niestety jest strasznie nietrwały, przez co niemal spaliłam się ze wstydu na weselu. Mimo starannego nałożenia, utrwalenia pudrem i sprayem fixującym - spłynął całkowicie z nosa po godzinie pląsania po parkiecie. A czerwony nos z widocznymi porami z podkładem wyglądał tak strasznie, że nie dało się tego nie zauważyć i koleżanki komentowały zły stan mojego makijażu. Myślałam, że zapadnę się pod ziemię, nikomu nie polecam!

Niestety w codziennym użytkowaniu też nie jest zbyt trwały - wieczorem już niewiele go zostaje na buzi.

Absolutnie nie jest wart tych pieniędzy...

Chcesz pochwalić atari za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Najlepszy podkład jaki dotychczas przetestowałam!
    Mam cerę mieszaną, którą ciężko zadowolić. Strefa T świeci się jak żarówka a policzki są suche ze skłonnością do różowienia.
    Plusy:
    +lekka konsystencja
    +dobre krycie bez efektu maski
    +jasne tony nie wchodzą w różowy odcień
    +nadaje świeżości
    +nie zapycha porów ani nie przesusza skóry

Minusy:
    - cena ://

POLECAM!

Używam tego produktu od: stycznia 2014r.
    Ilość zużytych opakowań: zużyte całe 2 opakowania

Chcesz pochwalić milanowianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie..za czym ten zachwyt ??
  • - Nie ciemnieje na twarzy,mam wrazenie czasmai nawet jakby jasnial

-Bardzoo slabo kryje ,sprawia wrazenie jakby cieniutkiej skory

-Czasami dawal nienaturalny wyglad skory,zbyt szarawy jakby,mam odcien jasna do skory jasnej -typ urody chlodny-Lato.

-Nietrwaly

-Skora szybko sie przytluszcza

-Po zmyciu go ,skora jakby zszarzala jest..

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 standart

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Czlowiek Istota Marna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład
  • To najlepszy podkład jaki miałam a było ich sporo - L’Oreal, Max Factor, Bourjois, Maybelline…
    Mam cerę wrażliwą, raczej sucha z tendencja do zaczerwień i ten podkład pięknie nawilża, wyrównuje i wtapia sie tak, ze go nie czuć i nie widać. Jest bardzo wydajny. Matuje, ale nie na 100%, dla mnie dobrze, efekt jest świeży. Używam numeru N125. Jedyny minus to cena, 200zl…ale cóż….
    Polecam bardzo!

Używam tego produktu od: ok 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Chcesz pochwalić Honoratka13 za czytelną i pomocną recenzję?