Pharmaceris, Neoscope 40+, Wygładzający krem liftingujący SPF 20 do cery suchej

Powiększ Pharmaceris, Neoscope 40+, Wygładzający krem liftingujący SPF 20 do cery suchej

Zgłaszająca osoba: jojo5

Krem posiada 3-stopniowe działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące, którego pierwsze efekty widoczne są po 10 dniach. Zastosowana technologia INFLAMMIX poprzez aktywację mechanizmów obronnych skóry hamuje proces starzenia wywołany mikro-reakcjami zapalnymi i redukuje zmarszczki. Enzymy, wytworzone za pomocą zaawansowanej bioinżynierii, naprawiają uszkodzenia DNA i zatrzymują zjawisko fotostarzenia. Dzięki formule z olejem awokado krem natychmiastowo przywraca właściwe natłuszczenie skóry i głęboko ją nawilża eliminując nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Proteinowa frakcja z Cucurbita pepo chroni włókna kolagenu i elastyny, stymuluje ich syntezę, co opóźnia proces powstawania zmarszczek oraz powoduje spadek już istniejących o 17% po 3 tyg. stosowania kremu. Innowacyjny peptyd zwiększa produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra jest o 15% bardziej elastyczna.
Do codziennej pielęgnacji skóry po 40 r. ż o obniżonej jędrności, z objawami przesuszenia i zmęczenie w celu widocznego jej wygładzenia i odmłodzenia. Można stosować rano i wieczorem.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Lanolin, C14-22 Alcohol, PEG-70 Mango Glycerides, Di-C12-13 Alkyl Tartrate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Caprylyl Methicone, Squalane, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, C12-20 Alkyl Glucoside, C12-15 Alkyl Benzoate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Isohexadecane, Glyceryl Polyacrylate, Polysorbate 80, Tribehenin, Sodium Lauroyl Lactylate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Protein, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seedcake, PEG-10 Rapeseed Sterol, Ceramide 2, Ceramide 3, Hydrolyzed Linseed Extract, Cholesterol, Ceramide 6-II, Phytosphingosine, Carbomer, Xanthan Gum, Tocopherol, Lecithin, Plankton Extract, Palmitoyl Oligopeptide, Ceramide 1, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (06.11.2009)

Cena: ok. 45zł / 50ml
/bw/

• niezły
  • Bardzo przyzwoity krem do cery powyżej 40 - ki, do skóry suchej.
    Bardzo dobrze natłuszcza, nie pozostawia tłustej warstwy, można w krótkim czasie nakładać makijaż. Nie wiem czy wygładza , bo nie wierzę w cuda.
    Jeśli chcemy wyprasować zmarszczki to trzeba iść do kosmetyczki, na jakiś dobry zabieg. Ale wracając do kremu, dobrze sie rozprowadza, bardzo dobra konsystencja, moja skóra go uwielbia. Nie mam mu nic do zarzucenia. Stosowałam kremy z gornej pólki, ten niczym od nich nie odbiega, a mam wrazenie że jest lepszy od niektórych.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić izuucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • o tym kremie dowiedziałam się forum. długo szukałam kosmetyku do cery suchej, który nie podrażniałby mojej delikatnej i czasem skłonnej do podrażnień cery. no i chyba wreszcie znalazłam.krem Pharmacerisa jest bardzo delikatny, ale jednocześnie dobrze radzi sobie z nawilżeniem i napinaniem skóry - jest po nim bardziej jędrna i elastyczna. krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustej powłoki, co niestety często jest wadą kremów do cery suchej. jego zaletą jest też filtr 20 SPF - można spokojnie używać go na urlopie bez np. dodatkowego fluidu z filtrem. jeśli chodzi o robienie makijażu, to tez jest ok jako baza pod makijaż - kosmetyki nie "spływają" i nie tworzy się sztuczna maska.
    na pewno kupię kolejne opakowanie, pomyślę też o kremie pod oczy z tej samej serii.

Używam tego produktu od:3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:1 (niecałe)

Chcesz pochwalić tola43 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij