Powiększ Pharmaceris, Neoscope 40+, Wygładzający krem liftingujący pod oczy SPF 20 do cery naczynkowej

Zgłaszająca osoba: jojo5

Do codziennej pielęgnacji skóry wokół oczu po 40 r. ż. o obniżonej jędrności, płytko unaczynionej, w celu uzyskania efektu widocznego wygładzenia i odmłodzenia skóry.
Zastosowana technologia INFLAMMI hamuje proces starzenia wywołany mikro-reakcjami zapalnymi. Wpływając na różnicowanie keranocytów błękitne algi zagęszczają skórę i zapewniają wzrost jej gładkości nawet do 26%**. Zawarty w kremie olej z czarnych porzeczek bogaty w kwas linolowy normalizuje funkcje skóry, zaburzone procesem starzenia oraz negatywnym wpływem środowiska. Innowacyjny peptyd z unikalną sekwencją aminokwasów zwiększa produkcję kolagenu-I w skórze i usprawnia mikrocyrkulację krwi, czego rezultatem jest jej widoczne natychmiastowe wygładzenie i poprawa kolorytu. Po 3 tyg. stosowania kremu objętość zmarszczek wokół oczu spada o 18%*.
*Rezultat uzyskany po 3 tyg. w badanich in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris
** Rezultat uzyskany po 3 tyg. u 67% osób w badanich in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Dimethicone, Isopropyl Isostearate, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Sorbeth-30, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Sorbitol, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Glyceryl Polyacrylate, Methyl Glucose Sesquistearate, Passiflora Incarnata (Passionflower) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Sodium Hyaluronate, BHA, Palmitoyl Tripeptide-5, Algae Extract, Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben. (10.03.2011)

Cena: ok. 35zł / 15ml
/bw/

• Bardzo fajny kremik
  • Tego kremu początkowo byłam zmuszona używać na wakacjach, kiedy okazało się, że do walizki nie zapakowałam swojego clinique intensive eye repair...

Na szczęście neoscope poratowała mnie mama, nie szykowałam się na nic szczególnego.
    Pharmaceris hmm...
    Marka apteczna, mało mi znana.
    Natomiast z punktu widzenia ich badań i składów o których poczytałam potem, byłam miło zaskoczona.

W każdym razie krem jest naprawde fajny.
    Jestem sporo młodsza niż grupa wiekowa do jakiej jest zalecany, acz kolwiek w tej kwestii (kremy pod oczy) mam zdanie odmienne niż moja mama i stosuje kremy mocniejsze niż dla 20sto latek, czylo mojej grupy wiekowej

Neoscope ma gęstą, bogatą konsystencje.
    Momentalnie powoduje uczucie naciągnięcia- bardzo pozytywne uczucie jakby zwartej skóry

Poza tym świetnie nawilża, nie miałam problemu z suchymi skórkami i przesuszeniem, mimo urlopu w tropikach.

Zostawia tłusty film, trzeba więc odczekać jakiś czas przed nałożeniem makijażu.
    Mnie to nie przeszkadza ale wielu osobom pewnie tak.

Dodatkową zaletą jest całkiem wysoki filtr spf20.
    Bedąc na wkacjach, tym bardziej się przydał.

Stosowałam do jedynie na dzień, na noc używałam kremu juveny master cream eye&lip.

Opakowanie bez zarzutów, higieniczne, pompka wygodna- dozuje idealną porcje kremu.

Jedynie zapach okropny...ale jakoś w porównaniu z resztą zalet da się to zaakeptować.

Naprawde kremik jest bardzo fajny, cena śmiesznie niska- ok30zł.

Moja mama mimo dawno przekroczonej 40stki też sobnie go chwali i ma bardzo ładą skóre pod oczami i nie jedna 3ostka mogłaby jej pozazdrościc
    Jak widać po mojej recenzji ma też fanki w młodszej grupie. Teraz bd próbować inne kremiki pod oczy pharmaceris, jestem bardzo ciekawa.

Ten polecam gorąco, jest lepszy od wysokopólkowych clinique, biotherm czy clarena a sporo tańszy!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić malaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Na początku chcę zaznaczyć, że do 40 brakuje mi 17 lat, jednak skóra pod moimi oczami nosi już wyraźne ślady zmarszczek, których przyczyną jest moja duża wada wzroku. Od lat też towarzyszą mi sińce pod oczami, dlatego postanowiłam wypróbować krem tego typu. Kupiłam go w promocji za niecałe 30zł i jest to najlepszy krem pod oczy, jakiego do tej pory używałam.

Plusy:
    +wyraźnie wygładził moje zmarszczki
    +dość mocno rozjaśnił cienie, choć nie zniknęły, są znacznie mniej widoczne
    +doskonale nawilża i odżywia skórę
    +ma nieco cięższą konsystencję, ale wchłania się całkowicie po około 15 minutach
    +jako jeden z niewielu nie podrażnia moich oczu, nawet, kiedy dostanie się do worka spojówkowego
    +filtr spf 20 to może niedużo, ale zawsze czuję sie nieco bezpieczniej
    +opakowanie jest bardzo wygodne i higieniczne, pompka nie zacina się ani nie zapycha
    +krem jest niesamowicie wydajny, jedna pompka wystarcza na obie powieki i pod oczy, używam go od pięciu miesięcy codziennie, wcale nie oszczędnie, a wciąż jest
    +cena jak na tak dobry kosmetyk nie jest wysoka

Minusów zasadniczo nie widzę żadnych. Jak dla mnie KWC wśród kremów pod oczy.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pasywno-agresywna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij