Rimmel, Lycra Pro (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Powiększ Rimmel, Lycra Pro (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: tobb

Profesjonalne krycie za jednym pociągnięciem. Formuła Extra Life Lycra wzbogacona mikrominerałami wypełnia niedoskonałości i tworzy gładką i wyjątkowo błyszczącą powierzchnię. Chroni paznokcie przed promieniami UV, a kolor przed blaknięciem. Elastyczna struktura warstw lakieru dzięki czemu lakier nie odpryskuje. Trwały kolor nawet do 10 dni. Innowacyjny pędzelek Maxi Brush o rewolucyjnej szerokości. Posiada ponad 800 włókien zaprojektowanych do każdego kształtu paznokcia. Zapewnia równomierne krycie za jednym pociągnięciem.

• Prawie idealny
  • Lakieru Lycra Pro używałam kilka lat temu. Najpierw kupiłam ciemną czerwień, później na studniówkę potrzebowałam czegoś ciemnoniebieskiego i do mojej kolekcji dołączył głęboki granat z maleńkimi, widzianymi pod światło drobinkami (numerków niestety nie pamiętam, bo lakierów nie ma już ze mną). Z obu byłam naprawdę zadowolona (z małym naciskiem na granatowy)

PLUSY:
    +OPAKOWANIE: Eleganckie, wygodne w użyciu, z praktycznym szerokim pędzelkiem, którym ładnie rozprowadza się lakier na płytce. Zamiast standardowych trzech pociągnięć wystarczyło jedno - dwa, by w zupełności pokryć całą płytkę. Buteleczka zawiera 12 ml lakieru, więc naprawdę dużą porcję, której raczej nie da się zużyć do końca
    + KONSYSTENCJA: Nie za rzadka, nie za gęsta, idealna. Podczas aplikacji sprawuje się dobrze, nie smuży. Kolor czerwony miałam około dwóch lat, po czym zgęstniał i nie dało się już go używać (trochę smużył, za co odjęłam pół gwiazdki), natomiast granat był obecny w mojej kosmetyczce ponad 4 lata (!) i wciąż nadawał się do użycia - fenomen wśród lakierów.
    + KRYCIE: W przypadku niektórych kolorów wystarczy jedna warstwa i lakier wygląda dobrze. Ja zazwyczaj kładłam dwie (w przypadku ciemnych kolorów ta opcja lepiej się sprawdza).
    + TRWAŁOŚĆ: Zaaplikowany na bazę i przykryty topem wytrzymuje naprawdę długo (ponad 4 dni). Może trzymałby się dłużej, z tym że jako lakieromaniaczka dwa razy w tygodniu zmieniam kolor, nawet jeśli lakier nieszczególnie się zużył. Nie zauważyłam odprysków, ewentualnie delikatne otarcia na końcówkach. Dodam, że bez topu lakier radził sobie równie dobrze
    + OGÓLNE DZIAŁANIE: Nie rujnuje kondycji paznokcia, nie przebarwia płytki (z tym, że pod ciemniejsze kolory warto zastosować bazę). Dość łatwo się zmywa (wyjątkiem jest tutaj czerwień, ale u mnie wszystkie bordowe / czerwone lakiery tak mają - nie wiedzieć czemu ).
    + SZEROKA GAMA KOLORÓW: Dla każdego coś fajnego.
    + CENA: Za tak dobry lakier, jakością dorównujący mojemu ulubionemu Kiko, 15 zł to niezła cena. W tak dużej pojemności lepiej jednak postawić na kolory ponadczasowe, których często się używa (inaczej się zmarnują)
    + DOSTĘPNOŚĆ: Lakiery dostaniemy niemal w każdej drogerii.

Minusów praktycznie nie zauważyłam (może poza lekkim smużeniem czerwieni, ale to już pod koniec używania, więc można przymknąć oko). To lakier niemal idealny - ale według mnie minimalnie przegrywa z Kiko (moim absolutnym jak dotąd faworytem wśród lakierów). Polcam z czystym sumieniem

Używam tego produktu od: około 5 lat, obecnie nie używam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić zielona_herbata91 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• Idealne i równe krycie.
  • Czy nowa wersja jest taka sama jak ta??

PLUSY
    - piekny kolor 323 riviera red
    - długo się utrzymuje ale na moich paznokciach nie 10 dni!
    - szeroki pędzelek
    - wystarczy jedna warstwa
    - dwie warstwy - delikatnie ciemniejszy kolor
    - idealne i równe krycia za pierwszym pociągnięciem pędzelkiem
    - po roku użytkowania wciąż nie gęstnieje.

MINUSY
    - stosowany na gołą płytkę paznokcia szybko ściera się na końcówkach paznokci

Chcesz pochwalić dzikiebialko za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mogę znaleźć minusów
  • Ostatnio moje ulubione lakiery. Trafiałam na lepsze i gorsze, a te nigdy mnie nie zawiodły. Mam już kilka kolorów i chętnie po nie sięgam.
    Szybko schną, mogę pomalować paznokcie nawet tuż przed spaniem i rano jest ok (niektóre innych firm niby są już suche, a rano odgniecione wzorki, fuj!). Jedna warstwa wystarczy, by pokryć płytkę bez smug, chociaż ja dla uzyskania lepszego koloru i tak wolę nałożyć dwie.
    Nie wyciera się, jest całkiem trwały.
    Piękne kolory, nie raz znajome w pracy zwracały uwagę i zazdrościły
    Plusem jest też to, że łatwo się zmywa, nie rozmazuje się przy tym, tylko czysto schodzi.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie ok. 5

Chcesz pochwalić Char77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajne, wygodny pędzelek, wystarczy 1 warstwa
  • Mam 2 kolory (322 sweet'n'spicy, 367 bare necessities). Lakiery są w większych, 12 ml buteleczkach, mają fajny pędzelek i wystarczy 1 warstwa (w przeciwieństwie do serii 60 sec.)

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić domaaas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer 1 wśród lakierów
  • Przy pierwszym użyciu zakochałam się w pędzelku. Duży, wygodny, z łatwością mi się malowało.
    Dość duży wybór kolorów i przy kolejnych zakupach zawsze można było wybrać coś dla siebie.
    Trwałość bez zarzutu.
    Mimo dość dużej jak na mój gust buteleczki to lakier bardzo długo pozostawał "świeży", nie zasychał, nie robił się gęsty. Zresztą nawet teraz mam jeden z tych lakierów, kupiłam go ok. roku temu, używałam dość rzadko, raczej na specjalne okazje, a lakier jest w ciąż w takim stanie jakby był kupiony dziś.

Ilość zużytych opakowań: 5 i więcej

Chcesz pochwalić aknelam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • Dobry
  • Jeżeli już wybieram lakier do paznokci to jest to raczej mocny, kryjący kolor.
    Lakiery z serii Lycra Pro nigdy nie zawiodły mojego zaufania.
    Na co dzień, przy częstych zmianach koloru używam ciemnych kolorów, które kryją już po jednej warstwie. Szybko schnie a ja mogę lecieć na tramwaj. Oczywiście są to rozwiązania jednodniowe, bo już wieczorem ścierają się końcówki. Ale że ja lubię zmieniać kolory na paznokciach, to mi nie przeszkadza.
    Na większe wyjścia, lub kiedy chcę by manicur wytrzymał kilka dni lub intensywne sprzątanie/pracę decyduję się na base coat, dwie warstwy i utwardzacz z SH. Taka ekipa trzyma moje pazury w ryzach przez 5-7 dni..

Polecam, chociaż nie wiem, czy jeszcze są w sklepie, to w drogeriach internetowych jest ich na pęczki, w dodatku w śmiesznie niskiej cenie 4-7 zł za sztukę.

Ilość zużytych opakowań: 2-4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Anq91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mistrz mój
  • ostatnio mój ulubiony lakier!
    piękne kolory, osobiście jestem zakochana w sorbet so good.

ładnie kryje, bardzo szybko schnie, trzyma się mega długo nawert bez top coatu

jako osoba niecierpliwa, nie lubiąca malować paznokci i czekać aż wyschną mogę gorąco polecić, sprawdze się nawet u mnie

Chcesz pochwalić asiaTM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona
  • Posiadam 9 buteleczek:
    436 white bright do francuskiego manicure
    406 purple addict (fioletowy)
    400 blue vogue (ciemny granat)
    425 my denim (niebieski)
    520 camouflage chic (szaro-zielony)
    421 clearly clear (bezbarwny)
    295 fancy fushion (rozowy)
    359 little brown dress (bardzo ciemny brazowy)
    391 celebrity bash (krwisto czerwony)

Plusy:
    + bardzo trwale (ok 7 dni w idealnym stanie)
    +duzy wybor kolorow
    + wygodny szeroki pedzelek
    + zakretka duzo wygodniejsza niz w tych nowszych (szerszych) opakowaniach

Minusy:
    -brak szkoda tylko ze je wycowaliUżywam tego produktu od: okolo rokuIlość zużytych opakowań: 9 w trakcie

Chcesz pochwalić ewek513 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Trzeba pomalować 2 warstwy ponieważ przy 1 są bardo duże prześwity. Ten duży pędzelek mnie denerwuje, wole małe bardziej precyzyjne. Jeżeli chodzi o trwałość to bez top coatu to u mnie każdy lakier po 24 wygląda nie za ciekawie bo pojawiają się odpryski. Plus za piękny kolor mięty.

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych.
  • Kupiłam za 9,90 zł. w małym sklepiku, posiadam nr. 327 heart on fire piękna żywa czerwień. Cudo pendzelek wygodny w malowaniu więcej takich, kolor piękny błyszczący wytrzymał na moich paznokciach cztery dni. Jedynie do czego mogę się przyczepić to że się ściera na końcówce paznokcia.Zmywa się dobrze nie brudzą całych palców kolorem jak mi się zdażało przy innych lakierach, trudniej się zmywa przy skóekach trzeba się pomęczyś.Ciekawe jak bedzie się spisywał przy jaśniejszym kolorze?Chętnie jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Nawet nie widać zużycia

Chcesz pochwalić kot 23 za czytelną i pomocną recenzję?