Rimmel, Lycra Pro (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Powiększ Rimmel, Lycra Pro (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: tobb

Profesjonalne krycie za jednym pociągnięciem. Formuła Extra Life Lycra wzbogacona mikrominerałami wypełnia niedoskonałości i tworzy gładką i wyjątkowo błyszczącą powierzchnię. Chroni paznokcie przed promieniami UV, a kolor przed blaknięciem. Elastyczna struktura warstw lakieru dzięki czemu lakier nie odpryskuje. Trwały kolor nawet do 10 dni. Innowacyjny pędzelek Maxi Brush o rewolucyjnej szerokości. Posiada ponad 800 włókien zaprojektowanych do każdego kształtu paznokcia. Zapewnia równomierne krycie za jednym pociągnięciem.

• mistrz mój
  • ostatnio mój ulubiony lakier!
    piękne kolory, osobiście jestem zakochana w sorbet so good.

ładnie kryje, bardzo szybko schnie, trzyma się mega długo nawert bez top coatu

jako osoba niecierpliwa, nie lubiąca malować paznokci i czekać aż wyschną mogę gorąco polecić, sprawdze się nawet u mnie

Chcesz pochwalić asiaTM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona
  • Posiadam 9 buteleczek:
    436 white bright do francuskiego manicure
    406 purple addict (fioletowy)
    400 blue vogue (ciemny granat)
    425 my denim (niebieski)
    520 camouflage chic (szaro-zielony)
    421 clearly clear (bezbarwny)
    295 fancy fushion (rozowy)
    359 little brown dress (bardzo ciemny brazowy)
    391 celebrity bash (krwisto czerwony)

Plusy:
    + bardzo trwale (ok 7 dni w idealnym stanie)
    +duzy wybor kolorow
    + wygodny szeroki pedzelek
    + zakretka duzo wygodniejsza niz w tych nowszych (szerszych) opakowaniach

Minusy:
    -brak szkoda tylko ze je wycowaliUżywam tego produktu od: okolo rokuIlość zużytych opakowań: 9 w trakcie

Chcesz pochwalić ewek513 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Trzeba pomalować 2 warstwy ponieważ przy 1 są bardo duże prześwity. Ten duży pędzelek mnie denerwuje, wole małe bardziej precyzyjne. Jeżeli chodzi o trwałość to bez top coatu to u mnie każdy lakier po 24 wygląda nie za ciekawie bo pojawiają się odpryski. Plus za piękny kolor mięty.

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych.
  • Kupiłam za 9,90 zł. w małym sklepiku, posiadam nr. 327 heart on fire piękna żywa czerwień. Cudo pendzelek wygodny w malowaniu więcej takich, kolor piękny błyszczący wytrzymał na moich paznokciach cztery dni. Jedynie do czego mogę się przyczepić to że się ściera na końcówce paznokcia.Zmywa się dobrze nie brudzą całych palców kolorem jak mi się zdażało przy innych lakierach, trudniej się zmywa przy skóekach trzeba się pomęczyś.Ciekawe jak bedzie się spisywał przy jaśniejszym kolorze?Chętnie jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Nawet nie widać zużycia

Chcesz pochwalić kot 23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry french
  • oceniam 433 french ivory.
    plusy:
    - pędzelek, dzięki grubemu pedzelkowi łatwo rozprowadza się lakier i można dotrzec bez problemu w każdy zakamarek
    - lakier schnie dość szybko
    - przy nałożeniu drugiej warstwy uzyskujemy idealny odcień, dla mnie to duży plus, bo inne lakiery nawet przy 3warstwie zostawiały nieładne przeswity ;-)
    - trwałość, codzienne sprzątanie, gotowanie, zmywanie dopiero po 4 dniach uszkodziło lakier, dla mnie to naprawdę dlugo

minusy:
    chyba ich brak, na razie nie dzieje się z moimi paznokciami nic, co mogłoby wskazywać, że ten kosmetyk to zwykły bubel ;-)

POLECAM

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kiwek za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Oceniam Black Pearl.

+ przepiękny kolor, delikatne, nietandetne drobinki, bardzo elegancki
    + wystarczy nawet 1 warstwa na dobre pokrycie, ja jednak zazwyczaj nakładam 2 dla idealnego pokrycia
    + trwałość - nawet tydzień
    + pędzelek ułatwia nakładanie
    +/- - cena - jest warty swojej ceny, jednak ja zazwyczaj używam tańszych lakierów, mimo to zamierzam kupić kolejny z tej serii

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić kultynka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • trwały
  • 2 warstwy wystarczą, żeby trwał na paznokciach 2 dni. Chyba, że ktoś nic nie robi- wtedy może dłużej Rewelacyjny kolor 317 coral romance. Zdecydowanie lepszy od Rimmela 60 seconds i bardziej trwały.

Chcesz pochwalić pea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart zakupu
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Uwielbiam lakiery z Lycrą, obiecywana trwałość i łatwy aplikacji pędzelek przekonały mnie do wyboru. Posiadam kolor 357 Azteque – ceglasty z bardzo delikatną drobinkową poświatą.

UŻYTKOWANIE

Klasyczne, ładne opakowanie kryje lakier o uzależniającym zapachu. Bardzo wygodny pędzelek, wystarczy jedno pociągnięcie by pokryć całą powierzchnię. Pokrywa się równomiernie bez smug, w zupełności wystarczy jedna warstwa, schnie dość szybko nadając ładny połysk. Bardzo trwały lakier, nie odpryskuje, nie ma z nim żadnych problemów. Na pewno nie trzyma się 10 dni jak obiecuje producent, ale te 3-4 wytrzyma w dobrym stanie. Po roku strasznie zgęstniał i trudno nim malować (na opakowaniu zaznaczona jest 30 miesięczna trwałość produktu od otwarcia, więc powinien przetrwać tak krótką próbę czasu), często tworzą się odciski.

OPINIA KOŃCOWA

Lakier godny polecenia, spełnia swoje zadanie. Nie zawahałabym się go nabyć znów.

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekspresowy i trwały manicure.
  • Już na wstępie powiem, że jest to jeden z moich najukochańszych lakierów, zdecydowanie znajduje się w czołówce ze względu na kilka ważnych cech, które po prostu ułatwiają nam życie.

Jak na razie mam tylko jeden kolo - #402 Urban Purple, ale mam nadzieję, że te lakiery jeszcze gdzieś spotkam i przybędzie mi ich kilka.

Konsystencja: gęsty, ale nie gumowaty, bardzo mocna pigmentacja.

Zalety:
    *wystarczy tylko jedna warstwa, by pokryć całą płytkę wyraźnym kolorem, równo, bez prześwitów
    *momentalnie schnie mimo, że jest gęsty
    *pędzelek typu maxi brush - duży, płaski, szeroki - często wystarczy tylko jedno pociągnięcie i paznokieć gotowy
    *kolor wygląda na płytce bardzo zdrowo, jest lśniący i wyraźny, właściwie nie różni się od tego, który mamy w buteleczce
    *mój kolor jest bardzo ładny - ciemna fuksja, wino - cudny na co dzień jak i na wieczór w sezonie jesień/zima
    *zero smug
    *brak odprysków
    *bardzo trwały - na dobrej bazie przez tydzień mam manicure z głowy
    *duży wybór kolorów
    *dobrze się zmywa
    *mam go już bardzo długo i formuła wciąż taka sama, nie psuje się
    *bardzo wydajny

Neutralnie:
    *cena - średnia półka

Wady:
    *niestety chyba zniknął już z półek sklepowych, na szczęście wciąż można go spotkać na All
    *jeśli miałabym do czegoś się przyczepić - w miarę jak używamy dłoni lakier ściera się na końcach tak po 3-4 dniach od wymalowania paznokci
    *cuchnie jak większość lakierów

To mój sposób na ekspresowy i wyraźny manicure - lakier jest niezastąpiony kiedy nie mam czasu i nie chce mi się nakładać kilku warstw, a potem czekać 2h aż wyschnie. 3 minuty i pazurki zrobione
    Chętnie sprawdzę czy z innymi kolorkami będzie tak samo fajnie

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby!
  • Lakier ma fajny szeroki pędzelek i ładne odcienie, ale to tyle z plusów.

Producent obiecuje trwałość 10 dni! Nie powiedziałabym słowa gdyby wytrzymał choć trzy. Kilkakrotnie dawałam mu już szansę, ale ani jeden raz nie wytrzymał nawet 12 godzin! Nie przetrwał ani jednej imprezy. Zaczyna odpryskiwać już po kilku godzinach, bez prac domowych, mycia naczyń itp. Mimo, że malując "zawijałam" go pod paznokieć dla lepszej trwałości.

Beznadziejny.

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: połowę

Chcesz pochwalić _jasmin_ za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij