Rimmel, Lycra Pro (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Powiększ Rimmel, Lycra Pro (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: tobb

Profesjonalne krycie za jednym pociągnięciem. Formuła Extra Life Lycra wzbogacona mikrominerałami wypełnia niedoskonałości i tworzy gładką i wyjątkowo błyszczącą powierzchnię. Chroni paznokcie przed promieniami UV, a kolor przed blaknięciem. Elastyczna struktura warstw lakieru dzięki czemu lakier nie odpryskuje. Trwały kolor nawet do 10 dni. Innowacyjny pędzelek Maxi Brush o rewolucyjnej szerokości. Posiada ponad 800 włókien zaprojektowanych do każdego kształtu paznokcia. Zapewnia równomierne krycie za jednym pociągnięciem.

• Może być
  • Trzeba pomalować 2 warstwy ponieważ przy 1 są bardo duże prześwity. Ten duży pędzelek mnie denerwuje, wole małe bardziej precyzyjne. Jeżeli chodzi o trwałość to bez top coatu to u mnie każdy lakier po 24 wygląda nie za ciekawie bo pojawiają się odpryski. Plus za piękny kolor mięty.

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych.
  • Kupiłam za 9,90 zł. w małym sklepiku, posiadam nr. 327 heart on fire piękna żywa czerwień. Cudo pendzelek wygodny w malowaniu więcej takich, kolor piękny błyszczący wytrzymał na moich paznokciach cztery dni. Jedynie do czego mogę się przyczepić to że się ściera na końcówce paznokcia.Zmywa się dobrze nie brudzą całych palców kolorem jak mi się zdażało przy innych lakierach, trudniej się zmywa przy skóekach trzeba się pomęczyś.Ciekawe jak bedzie się spisywał przy jaśniejszym kolorze?Chętnie jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Nawet nie widać zużycia

Chcesz pochwalić kot 23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry french
  • oceniam 433 french ivory.
    plusy:
    - pędzelek, dzięki grubemu pedzelkowi łatwo rozprowadza się lakier i można dotrzec bez problemu w każdy zakamarek
    - lakier schnie dość szybko
    - przy nałożeniu drugiej warstwy uzyskujemy idealny odcień, dla mnie to duży plus, bo inne lakiery nawet przy 3warstwie zostawiały nieładne przeswity ;-)
    - trwałość, codzienne sprzątanie, gotowanie, zmywanie dopiero po 4 dniach uszkodziło lakier, dla mnie to naprawdę dlugo

minusy:
    chyba ich brak, na razie nie dzieje się z moimi paznokciami nic, co mogłoby wskazywać, że ten kosmetyk to zwykły bubel ;-)

POLECAM

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kiwek za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Oceniam Black Pearl.

+ przepiękny kolor, delikatne, nietandetne drobinki, bardzo elegancki
    + wystarczy nawet 1 warstwa na dobre pokrycie, ja jednak zazwyczaj nakładam 2 dla idealnego pokrycia
    + trwałość - nawet tydzień
    + pędzelek ułatwia nakładanie
    +/- - cena - jest warty swojej ceny, jednak ja zazwyczaj używam tańszych lakierów, mimo to zamierzam kupić kolejny z tej serii

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić kultynka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • trwały
  • 2 warstwy wystarczą, żeby trwał na paznokciach 2 dni. Chyba, że ktoś nic nie robi- wtedy może dłużej Rewelacyjny kolor 317 coral romance. Zdecydowanie lepszy od Rimmela 60 seconds i bardziej trwały.

Chcesz pochwalić pea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart zakupu
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Uwielbiam lakiery z Lycrą, obiecywana trwałość i łatwy aplikacji pędzelek przekonały mnie do wyboru. Posiadam kolor 357 Azteque – ceglasty z bardzo delikatną drobinkową poświatą.

UŻYTKOWANIE

Klasyczne, ładne opakowanie kryje lakier o uzależniającym zapachu. Bardzo wygodny pędzelek, wystarczy jedno pociągnięcie by pokryć całą powierzchnię. Pokrywa się równomiernie bez smug, w zupełności wystarczy jedna warstwa, schnie dość szybko nadając ładny połysk. Bardzo trwały lakier, nie odpryskuje, nie ma z nim żadnych problemów. Na pewno nie trzyma się 10 dni jak obiecuje producent, ale te 3-4 wytrzyma w dobrym stanie. Po roku strasznie zgęstniał i trudno nim malować (na opakowaniu zaznaczona jest 30 miesięczna trwałość produktu od otwarcia, więc powinien przetrwać tak krótką próbę czasu), często tworzą się odciski.

OPINIA KOŃCOWA

Lakier godny polecenia, spełnia swoje zadanie. Nie zawahałabym się go nabyć znów.

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekspresowy i trwały manicure.
  • Już na wstępie powiem, że jest to jeden z moich najukochańszych lakierów, zdecydowanie znajduje się w czołówce ze względu na kilka ważnych cech, które po prostu ułatwiają nam życie.

Jak na razie mam tylko jeden kolo - #402 Urban Purple, ale mam nadzieję, że te lakiery jeszcze gdzieś spotkam i przybędzie mi ich kilka.

Konsystencja: gęsty, ale nie gumowaty, bardzo mocna pigmentacja.

Zalety:
    *wystarczy tylko jedna warstwa, by pokryć całą płytkę wyraźnym kolorem, równo, bez prześwitów
    *momentalnie schnie mimo, że jest gęsty
    *pędzelek typu maxi brush - duży, płaski, szeroki - często wystarczy tylko jedno pociągnięcie i paznokieć gotowy
    *kolor wygląda na płytce bardzo zdrowo, jest lśniący i wyraźny, właściwie nie różni się od tego, który mamy w buteleczce
    *mój kolor jest bardzo ładny - ciemna fuksja, wino - cudny na co dzień jak i na wieczór w sezonie jesień/zima
    *zero smug
    *brak odprysków
    *bardzo trwały - na dobrej bazie przez tydzień mam manicure z głowy
    *duży wybór kolorów
    *dobrze się zmywa
    *mam go już bardzo długo i formuła wciąż taka sama, nie psuje się
    *bardzo wydajny

Neutralnie:
    *cena - średnia półka

Wady:
    *niestety chyba zniknął już z półek sklepowych, na szczęście wciąż można go spotkać na All
    *jeśli miałabym do czegoś się przyczepić - w miarę jak używamy dłoni lakier ściera się na końcach tak po 3-4 dniach od wymalowania paznokci
    *cuchnie jak większość lakierów

To mój sposób na ekspresowy i wyraźny manicure - lakier jest niezastąpiony kiedy nie mam czasu i nie chce mi się nakładać kilku warstw, a potem czekać 2h aż wyschnie. 3 minuty i pazurki zrobione
    Chętnie sprawdzę czy z innymi kolorkami będzie tak samo fajnie

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby!
  • Lakier ma fajny szeroki pędzelek i ładne odcienie, ale to tyle z plusów.

Producent obiecuje trwałość 10 dni! Nie powiedziałabym słowa gdyby wytrzymał choć trzy. Kilkakrotnie dawałam mu już szansę, ale ani jeden raz nie wytrzymał nawet 12 godzin! Nie przetrwał ani jednej imprezy. Zaczyna odpryskiwać już po kilku godzinach, bez prac domowych, mycia naczyń itp. Mimo, że malując "zawijałam" go pod paznokieć dla lepszej trwałości.

Beznadziejny.

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: połowę

Chcesz pochwalić _jasmin_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Lakier kryje już od pierwszej warstwy, nie pozostawia smug, szybko schnie i ma bardzo wygodny pędzelek. Szeroka gama kolorystyczna i atrakcyjna cena.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Chcesz pochwalić Wiola_F za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny lakier!
  • Posiadam piękny czerwony lakier w kolorze 322 Sweet'n' Spicy
    Szeroki pędzelek to REWELACJA! Jeszcze nigdy nie malowało mi się paznokci tak szybko i dokładnie Dwa pociągnięcia i cały paznokiec jest pokryty lakierem, nie umazalam nim nawet skórek jak to zawsze mi się zdarza Dwie warstwy w zupełności wystarczają. Jeśli chodzi o trwałośc, to po 2 dniach (bez top coatu) mam już starte końcówki. Pojemnośc jest duża, pędzelek idealny do malowania, piękne kolory, super krycie i dobra trwałośc. Dlatego na pewno kupię więcej lakierów z tej serii, mimo tego, że za jeden trzeba zapłacic ok 15 zł.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie; kolor 322 Sweet'n' Spicy

Chcesz pochwalić BeTz za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • jest to mój ulubiony lakier do paznokci,
    +łatwo się rozprowadza
    +nie smuży
    +wystarczy jedna warstwa by uzyskać intensywny kolor
    +ma wygodny szeroki pędzelek
    +estetyczne opakowanie
    +najlepszą trwałość ze wszystkich lakierów jakich próbowałam
    minusów nie odnotowałam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • godne uwagi
  • Zalety
    * poręczna buteleczka
    * wydajny
    * żywe kolory
    * nie odpryskuje
    * cena w promocji jak najbardziej przystępna
    * bogata gama kolorów
    * łatwo się rozprowadza
    * szybko zasycha

Wady:
    * cena regularna mogłaby być niższa

Ilość zużytych opakowań: 5 kolorów zurzytych do połowy

Chcesz pochwalić izus13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapowiada się obiecująco
  • To mój pierwszy lakier z serii Lycra Pro. Mam nr 298 Pink Amazon.
    +duża gama kolorystyczna
    +odcień 298 to róż wpadający w czerwień, jest dobrze napigmentowany, żywy i nie odbiega od tego w buteleczce
    +kryje już jedną warstwą, równo, ładnie, bez prześwitów
    +ładnie się błyszczy
    +szybko schnie
    +dobrze przycięty, szeroki pędzelek, wygodny w użyciu, dla mało wprawionych w malowaniu osób będzie idealny

-lakier starł się dość mocno na końcówkach już drugiego dnia, mimo stosowania rękawic przy zmywaniu itd. Przy tak intensywnym kolorze wygląda to fatalnie.

Przetestuję inny odcień i zobaczę czy to przypadłosć wszystkich lakierów z serii Rimmel Lycra Pro.
    Co do trwałości lakieru w butelce jeszcze się nie wypowiem. Mam nadzieję, że nie będzie tak szybko gęstniał, jak Rimmel 60 Seconds.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Chcesz pochwalić lemur_krk za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia...
  • Lakier dostałam w prezencie od przyjaciołki,nałozyła go raz, musiała poprawic, zmyła, potem kolejny raz i oddala.myslałam ze po prostu nie potrafila posłuzyc sie grubym pedzelkiem,ale to nie to,jego struktura nie pozwala na nałozenie cienkiej warstwy, a poprawka powoduje rozmazanie.nie polecam, na pewno nie kupie.

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić madziulinka1f za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Lakier kupiłam w promocji w Hebe, uważam że dobrze wydane pieniądze, jestem zadowolona w produktu. Posiadałam 2 odcienie czerwieni, grafit i jakiś nudziak chyba.
    \nPlusy:
    \n-głębokie kolory, duża gama koloryst.
    \n-pędzelek dobrze rozprowadza
    \n-trwałość od 5 dni
    \n-szybko schnie
    \n-nie niszczy płytki
    \n
    \nWadą jest cena regularna ponad 16 zł to sporojak za lakier, na szczęście często są promocje.
    \n
    \nDobrze współgra z topami których używam.
    \nPodsumowywując naprawdę dobry lakier, dający efekt i spełniający z pełni moje oczekiwania.
    \n

Chcesz pochwalić magda2672 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo lubię
  • Łatwo, szybko a i efekt zachwyca Cena odpowiednia co do jakości produktu jednak jedynym niepokojącym faktem jest bardzo szybkie wysychanie stąd brak jednek gwiazdki, ale generalnie będę do nich wracać

Ilość zużytych opakowań: powyżej 5

Chcesz pochwalić mimi9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do tych lakierów.
    Posiadam kolor bare necessaries w starym opakowaniu i jest naprawdę genialny. Utrzymuje się bardzo długo bez top coata, świetnie pokrywa płytkę paznokcia, bez smug, no CUDO!
    Kilka miesiecy później, zachęcona ochami i achami na YT i wizazu kupiłam kolor peppermint juz w nowym opakowaniu. Tu już nie jest tak pięknie. Po niecałych dwóch miesiącach lakier tak mi zgęstniał, że malowanie nim paznokci kończy się zmyciem ich. No masakra poprostu. Nie wiem czy to ja trafiłam na taką sztukę, czy jest to jakaś nowa formuła. Wiem napewno, że zniechęciło mnie to do próbowania kolejnych odcieni.
    A mogło być idealnie.

Ilość zużytych opakowań: dwa w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lamciak za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny!!!! wyznanie lakierocholiczki
  • Wiem co mówię, ponieważ posiadam setki lakierów, maluję paznokcie od wielu lat (7) regularnie. Dlaczego ten jest taki idealny:
    -nie odpryskuje jedynie ściera się na końcach paznokci po kilku dniach jeśli dużo prac domowych wykonujemy rękami , jest to niewidoczne, bo to nie jest odprysk (ingloty wg mnie odpryskują!!, wszystkie inne lakiery zresztą też odpryskują, może z wyjątkiem colour alike)
    - pędzelek genialny, naprawde super się nim maluje, raz dwa, i nie wychodzę za linię
    - nie niszczy paznokcia, ja z przyzwyczajenia daję lakier bazowy pod kolor ale tu nie potrzeba, bo nie barwi płytki jak np. revlony po których miałam żółte paznokcie
    - super się błyszczy
    -wystarczy raz przejechać
    -od razu wychodzi równo, nie ma tak, że są prześwity jakieś i nierównomierne nałożenie lakieru jak np. w inglotach czy golden rose
    - utrzymuje się spokojnie tydzień, co naprawdę zdarza mi się pierwszy raz w zyciu, wszystkie lakiery do tego czasu już 10 razy zdążą odprysnąć
    -faje kolory
    -schnie baaardzo szybko naprawdę, też to jest super

No po prostu genialne lakiery, kocham je - to nowość na rynku, sa świetne nie znam lakierów które by im dorównywały, sally hansen i sephora są dobre ale nie tak jak moje kochane rimmele. Nie wiem skąd tu się wzięły jakieś niepochlebne opinie, te lakiery sa genialne kocham je!!!! i polecam.wasza lakierocholiczka!!!!

Ilość zużytych opakowań: mam 6 kolorów

Chcesz pochwalić Ja4000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Moje ulubione lakiery. Kryją, długo się utrzymują, pędzelek jest wygodny i zaokrąglony. Wybór kolorów (od niedawna) jest bardzo ciekawy. Schną dosyć szybko. Uważam, że są warte swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: mam 8 kolorów

Chcesz pochwalić missautonomy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Absolutnie nie jestem miłośniczką malowania paznokci, ale czasami trzeba. Ten lakier jest najlepszym jaki do tej pory używałam (przeważnie inglot lub tańsze firmy).

+ Największy plus za KOLOR, piękna uwodzicielska czerwień, ale nie wugarna... używam 391 CELEBRITY BASH
    + PĘDZELEK, przy pierwszym użyciu mnie irytowal, ale teraz go uwielbiam. Ładnie pokrywa paznokieć.
    + Wystarczy jedna warstwa!
    +Wydajny - tak sądzę, jednak nigdy jeszcze nie zużyłam całego lakieru zanim się zepsuł.

- Trwałość. Ale nie mam porównania do innych marek. Zgodzę się z poprzedniczkami z tym, że się wyciera.

Ceny nie skomentuję bo kupiłam go na promocji w rossmanie jakiś czas temu.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, 12 ml

Chcesz pochwalić marta0024 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi i kiepski
  • To był mój pierwszy zakupiony lakier i szczerze się na nim zawiodłam. Lakier mimo grubiej warstwy szybko ścierał się przy brzegu płytki paznokcia (na wierzch dawałam jeszcze bezbarwny lakier).
    Jak dla mnie pędzelek jest zbyt gruby, przez co gorzej go rozprowadzić po paznokciu.

PLUSY:
    + kolory
    +łatwo go zmyć

MINUSY:
    -dość długo schnie
    -szybko się ściera
    -pędzelek
    -cena

Chcesz pochwalić Ana Swing za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Prawie idealny

-wystarczy jedna warstwa i płytka paznokcia jest idealnie pokryta
    -świetny pędzelek, mi bardzo umila malowanie
    -nie odpryskuje
    -szybko schnie
    -ładnie połyskuje na paznokciu kilka dni
    -nie niszczy paznokcia
    -bardzo łatwo się zmywa

cena jak za lakier dosyć wysoka, ale w tym przypadku warto dla jakości

Ilość zużytych opakowań: około 3

Chcesz pochwalić PannaDorotka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, najlepszy jaki dotąd miałam
  • Użyałam kilku kolorów, moim ulubionym jest 376 bare necessities.
    Wygodny pędzelek, wystarczy jedno pociagnięcie. Ładnie i równo pokrywa, szybko schnie i dobrze trzyma.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić breuddwyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy lakier jakiego używałam
  • Mam odcień czerwony wpadający w pomarańcz. Jestem bardzo zadowolona z tego lakieru.
    + bardzo wydajny, starcza na bardzo długo
    + wystarczy pokryć paznokieć jedną warstwą aby uzyskać pełne krycie - dla mnie to bardzo ważne bo im więcej warstw się położy tym dłużej lakier schnie i łatwiej o "awarię"
    + dość szybko wysycha - to dla mnie jedna z najważniejszych cech lakieru bo chyba jak każdemu ciężko mi wysiedzieć pół godziny i gdzieś tego paznokcia nie zahaczyć
    + tak jak zapewnia producent lakier utrzymuje się długo, u mnie spokojnie tydzień bez odpryskiwania czy ścierania się
    + dodatkowo lakier już po tym tygodniu nie odpryskuje ale ściera się - ja już wolę mieć lekko starty kolor niż brzydkie odpryski - wtedy trzeba już malować od nowa bo odpryski są fatalne
    + lakier ładnie się błyszczy
    + gładka powierzchnia paznokcia po pomalowaniu
    + łatwo się zmywa
    + nie niszczy płytki paznokcia
    + mój intensywny czerwono-pomarańczowy odcień nie barwi płytki paznokcia - duży plus bo nie trzeba potem paznokci moczyć żeby je doprowadzić do jako takiego stanu wyglądu
    + fajny gruby pędzelek, który znacznie ułatwia malowanie

+/- cena - przedział cenowy zależny od drogerii/promocji od 15 do 20zł, całkiem sporo jak na lakier ale jakoś wynagradza wydatek

Co do ochrony przed UV - hmmm trochę to naciągane bo jak niby mamy to sprawdzić? Równie dobrze mogliby napisać, że lakier chroni nas przed grypą ;p Używam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić MissMoneyPenny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak nie!
  • Przyznam szczerze, że po tej firmie spodziewałabym się czegoś lepszego.

Lakier ma ładne barwy, szybko schnie... ale CZEMU JEST TAKI NIETRWAŁY ?? Jedna, ale istotna wada! Znam tańsze lakiery, które są o niebo lepsze - serio, szkoda mi tych 15zł.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Chcesz pochwalić maggdaaaa za czytelną i pomocną recenzję?