Powiększ Nivea Visage, Nawilżający krem na dzień do cery normalnej i mieszanej SPF 8 z wyciągiem z lotosu i witaminami (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: olivvka

Nawilżający krem na dzień Nivea Visage ma lekką, szybko wchłaniającą się formułę, która zapewnia optymalny poziom nawilżenia i wspomaga naturalną równowagę skóry normalnej i mieszanej. Wzbogacony pielęgnującym wyciągiem z lotosu i witaminami intensywnie nawilża skórę, zapewniając skórze długotrwałe uczucie świeżości. Zawiera filtr SPF 8 dzięki czemu chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych (UVA/UVB)
Efekt: intensywnie nawilżona, promienna i naturalnie świeża skóra.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclomethicone, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Methylpropanediol, Cetyl Alcohol, Tapioca Starch, Glyceryl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrogenated Coco-Glycerides, Phenylbenzimizadole Sulfonic Acid, Stearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Nelumbium Speciosum Extract, Titanium Dioxide, Trimethoxycaprylylsilane, Dimethicone, Propylene Glycol, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparanen, Trisodium EDTA, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, BHT, Buthylphenyl Methylpropional, Parfum

Cena: ok. 12,50zł / 50ml
/bw/

• jak to nivea...
  • Nivea słynie z dobrych kremów nawilżających, więc nie było zaskoczeniem, gdy i ten okazał się dobry.

Krem nawilża, ma lekką formułę i ogólnie sprawdza się w swoim zadaniu, jednak uważam, że zwykła niebieska nivea działa tak samo. Jedyna różnica - ten krem ma, jak już mówiłam, lekką formułę i szybciej wchłania oraz skóra się nie błyszczy tak długo, jednak działania mają jak dla mnie takie samo. Wole kupić zwykłą nivea niż przepłacać za to samo w innym opakowaniu

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anoniimowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ
  • Używam tego kremu od dawna. Skóra mojej twarzy bywa podatna na alergie, więc dobór kremu jest bardzo istotny.

Nivea jest bardzo dobry. Nawilża, ładnie pachnie, pozostawia uczucie świeżości. Posiada SPF co moim zdaniem jest dość istotne. Do tego niedrogi.

Używam tego produktu od: Kilku lat

Ilość zużytych opakowań: Duuużo

Chcesz pochwalić magdaSP za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie marzenie
  • Używam tego kremu już bardzo długo i codziennie, chciałabym zrobić przerwę w stosowaniu, ale nie mogę absolutnie znaleźć zmiennika. Każdy inny powoduje, że moja skóra staje się mniej gładka i skłonna do przebawień (używałam garniera,eve i kilka innych, ale zawsze wracam do tego).Mam cerę mieszaną i absolutnie nie zauważyłam, żeby powodował jakieś błyszczenie czy coś w tym rodzaju. Stosuję razem z żelem do oczyszczania z tej samej serii i naprawdę mogę go polecić.
    Plusy:
    zapach
    nawilżanie
    trwałość
    nadaje się pod makijaż
    Minusy:
    cena regularna (dlatego zawsze szukam promocji)

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: duuużo

Chcesz pochwalić AquaShine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Solidny.
  • Bardzo dobry krem do cery mieszanej, pod warunkiem, że nie przesadzimy z nałożeniem zbyt wielkiej ilości (będziemy się wtedy świecić jak latarnia!).

Wad nie zauważyłam.

Oto zalety:

- nawilżenie
    - przyjemny zapach
    - dobra konsystencja
    - ładne opakowanie
    - dość wydajny
    - nadaje się pod makijaż

Na szczęście niedawno sobie o nim przypomniałam i teraz planuję go znowu kupić.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przed 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 50 ml

Chcesz pochwalić foxa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale tylko na noc
  • Mam 19lat, cerę mieszaną( strefa T tłusta, policzki suche) ze skłonnością do wyprysków. Kupiłam krem szukając czegoś lekkiego, co nie zapcha mi porów, nie zwiększy zaskórników i wągrów, a jednocześnie nie wysuszy.

Początkowo(przez pierwsze dwa tygodnie):
    - krem spisywał się nieźle- wchłaniał się dobrze, nie zapychał, jedynie dla strefy T od poczatku był nieco za tłusty. Przymknęłam na to oko, bo ogólnie kremik mi sprzyjał- twarz wyglądała ładnie. Rewolucja zaczęła się później:

Po dwóch(trzech?) tygodniach stosowania na dzień i na noc:
    - rozszerzyły się pory w strefie T,
    -zwiększyła się ilość zaskórników
    -zwiększyła się ilość wągrów na brodzie
    -skóra zaczęła się mocniej świecić niż na początku, koniecznością stało się poprawianie makijażu pudrem na nosie i czole.
    +na policzkach nadal działał dobrze, czyli tam, gdzie skórę mam suchą i raczej bez wyprysków.
    Zauważyłam, że zmiany na skórze mają związek także z temperaturą- krem najlepiej wygladał na twarzy w mroźne, zimowe dni(kupiłam go w lutym). Gdy tylko temperatura się podniosła, okazał się zbyt ciężki.

Dałam mu jeszcze szansę, ale po miesiącu nie wytrzymałam i odłożyłam w kąt. Wróciłam do niego po miesiącu przerwy, ale używam do dziś tylko na noc, raz na dwa dni, dla nawilżenia po matującym kremie na dzień. Na noc spisuje się znakomicie, jako dobry nawilzacz- rano myję buzie płynem micelarnym i nakładam krem matujący i twarz wygląda znacznie lepiej.

Podsumowując: dobry, ale tylko na noc lub na dzień tylko w mroźne, zimowe dni. Na dzień jest zbyt ciężki dla cery mieszanej.Używam tego produktu od: 4 miesiące z przerwą miesięcznąIlość zużytych opakowań: prawie całe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić grzywa17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie zrobił
  • Szczerze? za te pieniadze bym miala cos lepszego.Skusila mnie lekka formula, pomyslalam, ze skoncza sie moje lekkie problemy z wypryskami, bo po kadym kremie za jakis czas wyskakuje mi "niespodzianka" niestety to nie moj typ. Najpierw PLUSY:
    -bardzo wydajny,
    -dobrze nawilza i cera jest faktycznie "zdrowa" (nie patrzac na sporadyczne wypryski,
    - niby jest lekki, ale nie taki lekki jakbym chciala-to jest rzecz gustu,
    - idealny pod podklad, makijarz (nie kulkuje sie i ladnie cera wyglada)

MINUSY:
    -pod koniec wysychal,
    -dostalam po nim wypryski,
    -cena

PODSUMOWANIE: nie kupie tego kremu, bede dalej poszukiwala mojego idealu

Używam tego produktu od: miesiąca?
    Ilość zużytych opakowań: 1-dno

Chcesz pochwalić Olcia1503 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Bywało lepiej
  • Kilka lat temu ten krem był super dla mojej cery. Niestety mogę podejrzewać, iż skład jego się zmienił.
    Teraz jest ciężki, zapycha pory, tworzą się po nim jakieś grudy na twarzy. Czuję się po nim jakbym nałożyła tonę jakiegoś szajsu na twarz, dosłownie jak w masce.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić mnr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany
  • Mój ukochany krem, szczególnie kiedy moja twarz domaga się kuracji po eksperymentach z innymi kremami. Na wiosnę i lato jest dla mnie trochę za ciężki, chociaż po opalaniu łagodzi jak żaden innym, a zimą to istne cudeńko.
    Po stosowaniu kremów matujących poszłam po rozum do głowy i zaczęłam poprawiać stan swojej twarzy kremem nawilżajacym Nivea i... zdziałał cuda. Nie dosć, że mnie zmatowił to jeszcze wspaniale nawilżył suche partie twarzy nie powodując błyszczenia tych bardziej "tłustawych".
    Ślicznie pachnie i jest bardzo wydajny
    Mój KWC.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, ale po wypróbowaniu innych pędzę to sklepu po kolejny

Chcesz pochwalić prawieoptymistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapychacz
  • Dawno mnie nic tak potwornie nie zapchało. :/ Zaczęłam używać tego kremu jakieś dwa tygodnie przed okresem. Na początku zdziwiła mnie jego konsystencja - trochę za ciężka na krem dla mojej mieszanej buzi. Krem co prawda dobrze się wchłaniał i nie miałam problemów z podkładem, ale moja sfera T potwornie po nim świeciła.

Na początku byłam zadowolona - krem fajnie nawilżą i lekko odżywia buzię - lekko koił podrażnione miejsca. Parę razy użyłam go na noc i to był błąd - po kilku dniach Potwornie zapchało mi czoło i brodę. Początkowo uznałam, że to pogorszenie cery z powodu zbliżającego się okresu, ale od bardzo dawna cera tak mi nie reagowała. Dopiero po odstawieniu kremu Nivea, stan buzi zaczął się poprawiać, a ja musiałam ratować buzię kremem Aleksandry. Gdy okres nadszedł moja twarz była w lepszym stanie - niestety więc ten krem był winien.

Teraz używam tego kremu do dekoltu i tu sprawia się dobrze - za to jedna gwiazdka - na szczęście spora część słoiczka jest już zużyta. Gdy go skończę, więcej go nie kupię

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobrze sprawdza się jako baza pod makijaż. Mam cerę tłustą ,a po tym kremie skóra mi się nie błyszczy. Jak dotąd nie zauważyłam by mnie zapychał. Jak by miał wyższy filtr dałabym mu 5 gwiazdek. Trochę za niego przepłaciłam bo dałam 20zł, a wczoraj widziałam go w biedronce za 13 z groszami.

Chcesz pochwalić czikirita za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • mam cerę mieszaną i ten krem to tragedia. strasznie tłustą cerę miałam po tym kremie. jak dla mnie to ten krem nie nawilża;/i jest wodnisty słoik jest za ciężki i przy nakrętce zasycha krem co jest bardzo nieestetyczne

Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Chcesz pochwalić _delta_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem ma lekką konsystencję, przez co bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustego filtru. Bardzo dobrze nawilża, cera jest świeża i przyjemnie pachnie - nuta zapachowa charakterystyczna dla produktów NIVEA taka jak by pudrowa

Jedyny minus dotyczy opakowania - szklany słoiczek jest dość ciężki.

Chcesz pochwalić telua za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • plusy
    -wydajny
    -nie podrażnia skóry
    -cena
    - filtr spf 8

minusy
    - powoduje błyszczenie się cery, pozostawia tłusta film
    - zapach ( dla mnie bardzo nieprzyjemny, ale to są akurat subiektywne odczucia)
    -jak na krem do cery normalnej/mieszanej dość słabo nawilza

Chcesz pochwalić Mottyls za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przeciętny
  • Krem kupiłam "na szybko", nie zastanawiając się. Lubię produkty nivea, a ten krem wydawał się być fajnym, lekkim rozwiązaniem. Z początku wydawał się całkiem dobry, ale z czasem zaczynałam dostrzegać jego minusy. Nie mogę go stosować rano, bo wchłania się bardzo wolno i długo pozostawia tłusty film, więc nie dałam rady nałożyć podkładu przed wyjściem. Skończyło się tym, że używam go wieczorem przed snem. Plus to wygodne, szklane opakowanie i dobre nawilżenie. Ja jednak wolę już kupić sobie klasyczny krem nivea niż ten.

Chcesz pochwalić CellarDweller za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Fajny krem Zostawia skóre widocznie nawilżona, gładką, szybko sie wchlania, nie świece się po nim, a moja cera wydaje się faktycznie "promienna i naturalnie świeża".
    Jest wydajny.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić anioti za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie....
  • + cena
    + wydajnosc
    + zapach
    + dobrze nawilza
    + spf 8
    jednak cos jest z nim nie tak jednak nie do konca jeszcze wiem co.
    - zostawia film na skorze
    - bardzo wolno sie wchłania
    - kluszczy sie i roluje z podkladem co jak dla mnie jest nie do przyjecia
    - cera sie szybko blyszczy jak nasmarowana olejem (przy 2 op)
    poza tym przy drugim opakowaniu.....
    - zapychał pory
    - pogorszyl stan mojej cery.

Jedno opakowanie warto wyprobowac bo jest w mmiare ok. jenak nalezy potem zrobic przerwe.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w polowie 2. i raczej juz nie skoncze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić didolek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilżenie mnie powaliło
  • Uwielbiam ten kremik - jest treściwy, bardziej na jesień-zimę niż na lato. Jest bardziej lekki od klasycznego Nivea ale znacznie cięższy od wersji Soft. Zakochałam się w nim, kiedy użyłam go na noc i obudziłam się z cudnie nawilżoną cerą. Żaden inny krem (nawet tłusty) tak nie zadziałał na mnie. Pomaga likwidować suche skórki, których mam pełno - a zaznaczam, że tak ogólnie mam tłustą cerę. Krem jej nie przetłuszcza bardziej. Nie trzeba go używać codziennie, efekt nawilżeniautrzymuje się. Lubię go używać w dzień, ale wtedy niemal konieczny jest puder. Podoba mi się też szklane opakowanie.
    Jednym słowem - Mój KWC. Uwielbiam.

Chcesz pochwalić Aarktica za czytelną i pomocną recenzję?
  • naciągana 4
  • Nawilża dobrze po nałożeniu na wilgotną skórę, inaczej jest słabiej z nawilżeniem. Nadaje się pod makijaż. Nie pamiętam jednak, czy zapychał pory, bo używałam go dość dawno temu, a wtedy nie zwracałam uwagi na takie rzeczy. :P

Używam tego produktu od: opowanie starczyło mi na 6 mscy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dajanaa1003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Jak dla mnie genialny. Świetnie nawilża mimo, że mam miejscami suchą skórę. Szybko się wchłania, a skóra staje się po nim miękka, nie jest zbyt tłusty i ma filtr co też jest dla mnie ważne.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić madzialena103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Milutki
  • Krem kupiłam wiosną, potrzebowałam nawilżacza. Mam cerę mieszaną z suchymi skórkami przy skrzydełkach nosa. Używałam go 2 razy dziennie, rano oraz na noc.I pamiętam, że bardzo mi pomógł. Lekka formuła, nadał się także pod podkład, pięknie pachniał, ukoił wszystkie podrażnienia oraz wyeliminował saharę na policzkachnie spowodował żadnych niespodzianek na buzi co dla mnie ważne. Napewno do niego wrócę

Używam tego produktu od: wiosna 2010

Chcesz pochwalić oldzia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na zimę TAK, na lato NIE
  • Tak jak już zaznaczyłam na zimę kremik ten jest dla mnie bardzo dobry - nawilża, szybko się wchłania, nie przetłuszcza skóry, nie powoduje zaczerwienień i podrażnień skóry ze skłonnością do naczynek. Po prostu ideał.
    Jednak w lecie się nie sprawdził - po nałożeniu buzia się błyszczy i niestety ciężko to czymkolwiek zmatowić.
    W związku z tym nie wiem czy kupię kolejny, gdyż na lato potrzebuję bardziej matującego kremu jednak polecam samemu wypróbować.

Używam tego produktu od: późnej jesieni
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SexiChic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niedoceniony
  • Postanowiłam dodać gwiazdkę ponieważ nie doceniałam tego kremu. Zmieniłam sposób aplikacji (mniej kremu + wklepywanie) i cera jest ładnie nawilżona, promienna. Pod minerałami spisuje się rewelacyjnie. Jednak polecam

Chcesz pochwalić rabbay za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzeba uważac ...
  • Dobrze nawilża to fakt. Nie jest tak tłusty jak klasyczna wersja, wg mnie w sam raz, ale .... zaczęły mi sie po nim robić syfki na twarzy o_O policzki miałam zawsze ładne a teraz ... bez podkładu nie ruszam się z domu :/ jeśli po zmianie kremu ten stan sie nie zmieni to zostawię taką ocenę, jesli moja cera się poprawi pewnie odejme gwiazdkę ...

Używam tego produktu od: zimy ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gosiaczekk5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNY
  • Kupiłam go bo była jakas przecena w kosmetycznym.
    Ten krem to naprawde cudo:
    - nawilza
    - szybko sie wchłania
    - chroni przed słońcem
    Jeszcze nie wiem czy zostanie moim KWC ze względu na to ze filtr SPF wynosi tylko 8 (zeby chociaz 12)...
    Ale ogólnie polecam!!!!!

Używam tego produktu od: kilku tyg.

Chcesz pochwalić Lasd za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Taki sobie krem.
    Na dzien nie do konca sie nadaje,lepiej go uzyc na noc.
    Jeden plus ze jest dosc lekki,ladnie pachnie,dobrze nawilza gdy cera jest podrazniona.
    Niska cena to kolejny plus.
    Przy cerze bardzo suchej niestety nie do konca daje rade dlatego srednia ocena.

Używam tego produktu od:pol roku
    Ilość zużytych opakowań:jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Garadiela za czytelną i pomocną recenzję?