Powiększ La Roche Posay, Kerium Antipelliculaire, Shampooing - Gel (Szampon do łupieżu tłustego)

Zgłaszająca osoba: fabiene

Szampon przeciwłupieżowy z LHA (lipohydroksykwas) przeznaczony do włosów z łupieżem tłustym. Usuwa uporczywy łupież dzięki działaniu mikrozłuszczajacemu juz w okolicy korzenia włosa. Zawiera lipohydroksykwas - pochodną kwasu salicylowego, do której został dołączony łańcuch lipidowy. Szampon dodatkowo zawiera cynk-PCA, który przeciwdziała nadmiernej produkcji łoju. Szampon nadaje sie do częstego stosowania.
Składniki aktywne: lipohydroksykwas, kwas salicylowy, cynk-PCA, woda termalna La Roche-Posay.

Cena: ok. 50zł / 200ml
/bw/

• Jestem na nie
  • Miałam do czynienia z tym szamponem co prawda dawno temu,ale na moje problemy ze skórą głowy nie podziałał. Pani dermatolog przepisała mi go na przetłuszczające się włosy ale niestety-szampon tego nie uregulował. Średnia pojemność,wysoka cena. Jedynie co pamiętam to się w miarę dobrze pienił i miał ładny zapach.Używam tego produktu od: już nie używam Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić crawik15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry efekt
  • Szampon nie przetłuszcza skóry głowy , nie podrażnia , ładnie pachnie , ma fajna żelową konsystencję. Na mój łupiez co prawda nie podziałał , mimo , że zuzyłam pod rząd dwa opakowania , ale po zastosowaniu włosy są lśniące i puszyste ! Używam go obecnie nie jak mam nawrót łupieżu , ale gdy chce ładnie wyglądać i mieć puszystą i lśniącą fryzurę.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Moni1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • stały bywalec
  • Skuteczny szampon delikatnie złuszczający. Jest u mnie stałym bywalcem. Jestem z niego bardzo zadowolona.Jedynym minusem jest cena - zawykle płace za niego 39 zł. Jak na taką pojemność to bardzo wysoka kwota. Stosuje go co jakiś czas więc starcza mi na dłuższy czas. Bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczeniem przetłuszczonej skóry głowy oraz ze złuszczeniem naskórka. Mam wrażenie ,że po nim skóra glowy oddycha.Działa łagodnie nie podrażniając co również jest dla mnie ważne.POLECAM!!!!!

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić LadyD za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij