Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

W listopadzie 2017 roku nastąpiła zmiana składu. Obecny skład to: Glycine Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil/Unsaponifiables, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Poprzedni skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil , Helianthus Annus Seed Oil , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol , Parfum

nawilżające, regenerujące, uelastyczniające / na rozstępy
normalna, z defektami
oliwka / olejek
pielęgnacja ciała

Olejek o stu twarzach

Jak większość z nas, olejek stosuję nie do końca w sposób zgodny z przeznaczeniem, bo w ciązy nigdy nie byłam :)

Zaś stosowałam go:
- na wilgotne ciało po prysznicu
- do masażu bańkami chińskimi
- jako pomoc przy zmywaniu makijażu, czyli ocm
- na włosy : olejowanie tylko nim lub jako dodatek do masek czy np. w połaczeniu z sokiem z aloesu

W każdej z tych ról spisał się świetnie: intensywnie nawilżał ciało, poprawiał koloryt skóry; włosy były wygładzone, odpowiednio dociążony i lśniące. Zmywał się dobrze szamponem niebieskim BD.

Buteleczka jest dość niepraktyczna, często wylewała mi się jej zawartość; o wiele lepiej sprawdziłaby się pompka. Opakowanie wystarczyło mi na 1.5 miesiąca solidnego olejowania ciała i włosów (w tym czasie wymiennie stosowałam olejki indyjskie i inne jednoskładnikowe np.różany czy z awokado).

Ze zdziwniem czytam, że komuś przeszkadza zapach- wg mnie jest delikatny, kwiatowo-pudrowy i o wiele przyjemniejszy niż ten z niebieskiej serii BD. Jeżeli chodzi o skład i działanie, to w tej cenie nie znajdziemy nic lepszego. Oliwki Hipp mogą się schować :)

Wykorzystała: kilka próbek

Najlepsza

Chociaż nie jestem mamą, do zakupu skusił mnie super skład prduktu.

Zakupiłam i to była najlepsza decyzja. Tradycyjna oliwka zawsze ładnie natłuszczała skórę z efektem spływania, łatwo można było ja rozprowadzić, ale pozostawiała tłuste plamy.

Ten produkt, pomimo konsystencji oliwki nie rozprowadza się tak łatwo na skórze, trzeba go intensywnie wmasować, ale nie ma efektu jak po oliwce, tylko wyczuwa się znaczące nawilżenie i ulgę w przesuszonej skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych plam. Jestem nadal zaskoczona jej działanie. To już moje kolejne opakowanie i z przekonaniem pozostanie ze mną na stałe w codziennej pielęgnacji.

Zapach obłędny, intensywny, przyjemny.

Nawilżacz ciała

Fajny produkt! Ja stosowałam na skórę tuż po umyciu, jeszcze ciepła, lekko wilgotną i to był super sposób, ponieważ skóra była długo nawilżona,miękka i delikatnie pachniała. Miło wspominam ten produkt. Fajnie też że można go dostać w ramach programu drogerii. Olejek jest wydajny, wystarcza na bardzo długo.

Bardzo dobra oliwka

Polecam tą oliwkę, używałam jej w trakcie ciąży. Ładnie nawilżała moje ciało i dobrze się wchłaniała. Nie pozostawiała uczucia tłustej skóry. Dzięki niej pozbyłam się rozstępów po ciąży. Minusem zdecydowanie jest chemiczny zapach i to jest chyba decydujące że raczej jej nie kupie ponownie. Jak dla mnie zapach był nie do zniesienia. Poza tym całkiem ok.

Ulubiony punkt wieczoru

Oliwkę stosuję już od lat i jest to na tyle uniwersalny produkt że sprawdzi się nie tylko przyszłym mamą ale tak naprawdę każdemu.
Ja zaczęłam ją stosować do olejowania włosów, dzięki jego składowi idealnie się do tego sprawdza, nawilża i wygładza moje rozjaśnione włosy. Sprawdza się do olejowania na sucho i na mokro.
W pielęgnacji ciała uwielbiam stosować ją na jeszcze wilgotne ciało, chwilę odczekać i wklepać ręcznikiem ❤️ dzięki temu skóra jest nawilżona, odżywiona i przyjemnie miękka. Aktualnie stosuje ją w ciąży, bardziej w celu nawilżenia skóry bo jak wiadomo rozstępy to kwestia genów ale warto ją wspomóc właśnie w celu nawilżenia w tym trudnym czasie.

Bardzo fajna oliwka

Dostałam ją w prezencie od Rossmanna w ramach akcji rosnę.
Dla mnie jest bardzo dobra, fajny skład, nie podrażni, nawilża.
Używam ją pod prysznicem lub wlewam do wanny, mieszam z ulubionym żelem. Bardzo nawilża moją skórę, ale i tak z przyzwyczajenia poprawiam nieraz balsamem. Nie tłuści ubrań jeśli jest zastosowana pod prysznicem z wodą i potem wysycham bez użycia ręcznika lub bardzo delikatnie do dociskam - aby nie absorbował produktu.
Miałam jedynie problem znaleźć go w rossmanie bo zmienili szatę graficzną a w mailach od rossmanna była stara

Wielozadaniowy

Dla mnie to produkt wielozadaniowy, nawilża, natłuszcza, chroni przed pojawieniem się rozstępów, jednocześnie zmniejsza widoczność już istniejących. Lubię stosować go jako dodatek do kąpieli, jako balsam po kąpieli oraz do olejowania włosów ????

Do ciała, włosów i masażu

Oliwka Babydream towarzyszyła mi w 2 ciążach. Smarowałam sumiennie, dzięki czemu na moim ciele nie ma śladu rozstępów.

Doskonale uelastycznia i odżywia skórę. Ma naturalny sklad i delikatny zaoach.

Nie tłuści ubrań.

Jest doskonały do olejowania włosów i masażu. Ogromna objętość i wysoka wydajność pozwala na naprawdę długie użytkowanie.

Polecam nie tylko mamom

Średnia.

Zalety:

– niezły skład
– bardzo tłusta

Wady:

– schodzi ze skóry
– substancje zapachowe w składzie!!!
– nie dla skór wrażliwych!!!
– ja w ciąży bym unikała!!!
– cieknie po opakowaniu i wylewa się

Ogólnie: średnio. Wolę Hipp.

Pachnąca i nawilżająca oliwka

Oliwkę Pielęgnacyjną Mamas Babydream otrzymałam za 1 grosik dzięki aplikacji Rossnę w drogerii Rossmann. Oliwka ta zawiera olej migdałowy, olej makadamia, olej jojoba oraz olej sojowy.
Wmasowuje ją codziennie wieczorem, głównie na brzuszku, pośladkach i piersiach - w miejsca najbardziej narażone na powstawanie rozstępów. Oliwka świetnie nawilża, uelastycznia skórę. Przynosi ulgę swędzącej skórze na brzuchu - bardzo mi w tym pomaga. Wymaga dłuższej chwili na wchłanianie, więc stosuję ją głownie wieczorami gdy mam więcej czasu na pielęgnację. Posiada przyjemny, delikatny zapach. Jest bardzo wydajna.

To moja ulubiona oliwka

Mam bardzo sucha skórę i od pewnego czasu do smarowania nóg czy rąk używam mieszkanki balsamu i oliwki. Dzięki temu skóra jest nawilżona i gładka.
Oliwkę babydream uwielbiam za zapach, za pełne nawilżenie i odżywienie skóry.
Dzięki oliwce poziom nawilżenia na długo utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie. Zauważyłam że po dłuższym stosowaniu, moja skóra jest gładsza, ma lepszy koloryt i na pewno jest super nawilżona. Dzięki tej oliwce czuje lekkie odprężenie.
Już niewielka ilość starcza na pokrycie dużej powierzchni. Oliwkę można kupić za ok 8-10 zl w Rossmanie- zdecydowanie polecam. Super jakość w dobrej cenie

Jest ok!

Oliwkę dostałam za 1 grosz w ramach programu Rossnę. Ogólnie nie jestem wielką fanką oliwek ale ta akurat jakoś mnie przyciągała. Pięknie pachnie, skóra jest po niej nawilżona, wygładzona. Produkt bardzo wydajny tylko czasem za dużo jej się wylewa co jest mało komfortowe. Używałam ja w okresie ciąży, na rozstępy raczej nie działa.

Świetna oliwka

Oliwkę dostałam z Rossmanna za 1 grosz podczas dołączenia do kluby Rossnę. Wcześniej zakupiłam kilka innych produktów do pielęgnacji brzucha i piersi, ale tą oliwkę lubię najbardziej.

Oliwka ma prosty, naturalny skład, pięknie pachnie i dobrze nawilża. Jej stosowanie jest czystą przyjemnością. Do tej pory nie pojawiły mi się rozstępy na brzuchu, więc narazie działa.

Jest dość tania i dostępna w Rossmannie. Na pewno do niej wrócę.