KWC LogobyWIZAŻ logo
Kosmetyki na rozstępy dla kobiet w ciąży i karmiących

Babydream Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

4,6 na 5552 opinie

Kupi ponownie: 80% osób
    Tuszmusz
    24 września 2021 o 23:07
    3 / 5
    Ugh..zapach mdłości ciążowych i ciągłej zgagi
    Oliwkę używałam przez większość czasu w ciąży więc kiedy wróciłam do niej 3 lata później wszystko wróciło: ) zapach przywołał silne wspomnienia zwiazane właśnie z mdłościami i zgagą. Jeśli chodzi o działanie to oliwka po prostu nawilża skórę i świetnie sprawdza się przy masażu ciała. Do codziennej pielęgnacji wolę balsamy i mleczka bo nie pozostawiają na ciele tak tlustej warstwy jak oliwka. No i nie pozostawie złudzeń odnośnie minimalizacji rozstępów-ta oliwka nie zmniejszy rozstępów ciążowych, bez względu na poziom wypielęgnowania skóry jeśli mamy tendencję do rozstępów to i tak skóra podczas ciąży nam się rozejdzie. Nie mówię o tym tylko w stosunku do tej oliwki z Rossmanna, ale każdego innego produktu przeznaczonego do zapobiegania czy zmniejszania rozstępów. Więcej do niej nie wrócę głównie ze względu na zapach, który źle mi się kojarzy. Prędzej wybiorę oliwkę dziecięcą.

37 osób uznało tą opinię za pomocną
    Staria
    10 stycznia 2021 o 12:33
    3 / 5
    Wielofunkcyjna naturalna oliwka dla lubiących tłustą pielęgnację
    Oliwkę dostałam w gratisie do zakupów jakiś czas temu. Używałam jej zarówno w ciąży jak i potem, a to dzięki wielu możliwościom zastosowania. OPAKOWANIE Butelka o pojemności 250 ml z zamknięciem na zatrzask. Jest mało wygodnie, przez większość czasu opakowanie było zalane. WNĘTRZE Lejący oleisty płyn o żółtawej barwie i zapachu mydlano-pudrowym kojarzącym się z niemowlęcymi kosmetykami. Skład w pełni naturalny, mieszanka olejów, witamina E dla zwiększenia trwałości i na końcu parfum. DZIAŁANIE/EFEKT W ciąży smarowałam brzuch, jednak niezbyt często. Olejek długo się wchłaniał. Rozciągająca się skóra bardzo mnie swędziała, a masaż olejkiem tylko ją drażnił. Nie miałam rozstępów, myślę że to bardziej zasługa genów. Po ciąży została mi prawie cala butelka. Zużyłam ją do różnych celów: smarowania skórek przy paznokciach, olejowania końcówek włosów, czyszczenia pędzli itp. Myślę że produkt spodoba się miłośniczkom olejowej pielęgnacji: jest tani, ma dobry skład. Ja aż tak bardzo olejów nie lubię, do moich celów pojemność 50 ml jest wystarczająca i starcza mi na długo. Zużycie tak dużej butelki było bardziej męczące niż przyjemne, do tego w ciąży niezbyt się sprawdziła.

28 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mikmal
    8 listopada 2019 o 17:07
    5 / 5
    Za ten skład i cenę brać w ciemno. Warto produkt udawadnia, że rewelacyjna jakość nie musi kosztować miliony monet...
    Oliwka dedykowana kobietom w ciąży jak i karmiącym, jednak nie oznacza to, że kobietki nie będące w stanie błogosławionym nie mogą sięgać po ów produkt. BABYDREAM marka dostępna w rossmanie. Śmiem stwierdzić, że poznałam ją dosłownie na wylot z każdej możliwej strony. Począwszy od chusteczek a skończywszy na produktach pielęgnacyjnych przeznaczonych dla maleńkich dzieci, które to stosowałam na sobie. Dzisiejszej ocenie poddaję Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)- kupiłam z myślą o dogłębnym natłuszczeniu i uelastycznieniu skóry na ciele. Jak wiadomo olej za słodkich migdałów i witamina E czyni cuda w tym temacie. Analizując skład, jest on krótki nie ma o czym mówić. Etykieta krótka, zwięzła i faktycznie znajdują się na niej składniki aktywne i co kluczowe i najważniejsze naturalne- kocham naturalne składy i przykład oliwki jest idealny aby potwierdzić tezę, ze rewelacyjna jakość nie musi kosztować krocie... Jak już wiadome zaznaczyłam marka typowo rossmanowska. Produkt łatwo dostępny w rossmanie. Owszem zdarzają się barki, jednak z doświadczenia stwierdzam, ze wystarczy poprosić sprzedawczynie a przyniesie z zaplecza. Najzwyczajniej w świecie babeczki nie zawsze nadążają z dokładaniem towarów na półki... Więc jak dla nie z dostępnością nie mam najmniejszego zażalenia ani zastrzeżenia. Opakowanie plastikowa masywna buteleczka z dozownikiem zabezpieczanym na klik. minimalistyczna etykieta zawierająca istotne informacje na temat produktu. Nic dodać nic ująć kolejny plus. Formuła według mnie oczywista sprawa jak na oliwkę przystało... Wodnista o lekko żółtawym kolorze. Po aplikacji na skórze pozostaje połyskujący film, jednak bez obaw aplikując na skórę zaraz po kąpieli lekko wilgotną wchłania się w przeciągu kilku minut do zera. Zużyłam już w swojej karierze pielęgnacyjnej nie pamiętam ile buteleczek- dosłownie. I chętnie wracam ponownie zdarza mi się w rotacji z klasyczną oliwką. Obydwie spisują się w mojej ocenie rewelacyjnie. Skóra jest dobrze wypielęgnowana, nawilżona i zdecydowanie wygładzona. Rewelacyjny skład, atrakcyjna cena. Warto przetestować i zafundować skórze codzienną porcje nawilżenia- co w długofalowym spektrum zaowocuje piękną, zdrową i lśniącą skórą. Jedna buteleczka spokojnie wystarcza na dobry miesiąc użytkowania. O ile w między czasie nie sięgam po inne produkty. Zapach piękny, słodki. Zdecydowanie w moim klimacie. Jednak dość szybko wietrzeje. Polecam z czystym sumieniem. Rewelacyjny produkt godny naśladowania.

25 osób uznało tą opinię za pomocną
    moni2022
    6 kwietnia 2024 o 21:09
    Bardzo wydajny i skuteczny
    Bardzo dobry olejek który z pewnością przyda się każdej mamie w trakcie ciąży jak i po. Bardzo wydajny i przyjemny w użytkowaniu. Moja skóra po nim była głęboko nawilżona i pełna blasku. Olejek ten pięknie pachnie i posiada dobry wartościowy skład. Z pewnością kupię go ponownie aby dać mojej skórze ukojenie i nawilżenie które jestem pewna mając go w domu.

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    LuZIAAaaa
    23 lutego 2024 o 8:45
    Najlepsza
    Chociaż nie jestem mamą, do zakupu skusił mnie super skład prduktu. Zakupiłam i to była najlepsza decyzja. Tradycyjna oliwka zawsze ładnie natłuszczała skórę z efektem spływania, łatwo można było ja rozprowadzić, ale pozostawiała tłuste plamy. Ten produkt, pomimo konsystencji oliwki nie rozprowadza się tak łatwo na skórze, trzeba go intensywnie wmasować, ale nie ma efektu jak po oliwce, tylko wyczuwa się znaczące nawilżenie i ulgę w przesuszonej skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych plam. Jestem nadal zaskoczona jej działanie. To już moje kolejne opakowanie i z przekonaniem pozostanie ze mną na stałe w codziennej pielęgnacji. Zapach obłędny, intensywny, przyjemny.
    Zalety:
    • Zapach
    • efekt nawilżenia
    • szybko się wchłania
    Wady:
    • moim zdaniem brak
    Wykorzystał/a:kilka próbek

xBunny
    10 lutego 2024 o 0:20
    Nawilżacz ciała
    Fajny produkt! Ja stosowałam na skórę tuż po umyciu, jeszcze ciepła, lekko wilgotną i to był super sposób, ponieważ skóra była długo nawilżona,miękka i delikatnie pachniała. Miło wspominam ten produkt. Fajnie też że można go dostać w ramach programu drogerii. Olejek jest wydajny, wystarcza na bardzo długo.
    Zalety:
    • Duża pojemność, wydajny produkt
    • Atrakcyjna cena
    • Dostępny w każdej drogerii Rossmann
    • Super nawilża skórę
    Wady:
    • Brak

AngelikaSawa
    28 stycznia 2024 o 12:26
    Bardzo dobra oliwka
    Polecam tą oliwkę, używałam jej w trakcie ciąży. Ładnie nawilżała moje ciało i dobrze się wchłaniała. Nie pozostawiała uczucia tłustej skóry. Dzięki niej pozbyłam się rozstępów po ciąży. Minusem zdecydowanie jest chemiczny zapach i to jest chyba decydujące że raczej jej nie kupie ponownie. Jak dla mnie zapach był nie do zniesienia. Poza tym całkiem ok.
    Zalety:
    • - szybko się wchłania
    • - zapobiega rozstępom,
    • - ładnie nawilża
    Wady:
    • -zapach zdecydowanie zapach
    Używa produktu od:2 tygodnie

Myszkaa20
    18 stycznia 2024 o 10:05
    Ulubiony punkt wieczoru
    Oliwkę stosuję już od lat i jest to na tyle uniwersalny produkt że sprawdzi się nie tylko przyszłym mamą ale tak naprawdę każdemu. Ja zaczęłam ją stosować do olejowania włosów, dzięki jego składowi idealnie się do tego sprawdza, nawilża i wygładza moje rozjaśnione włosy. Sprawdza się do olejowania na sucho i na mokro. W pielęgnacji ciała uwielbiam stosować ją na jeszcze wilgotne ciało, chwilę odczekać i wklepać ręcznikiem ❤️ dzięki temu skóra jest nawilżona, odżywiona i przyjemnie miękka. Aktualnie stosuje ją w ciąży, bardziej w celu nawilżenia skóry bo jak wiadomo rozstępy to kwestia genów ale warto ją wspomóc właśnie w celu nawilżenia w tym trudnym czasie.
    Zalety:
    • + wydajność
    • + działanie
    • + zapach
    • + dostępność
    • + cena

DeeDee_Spencer
    15 stycznia 2024 o 14:56
    Bardzo fajna oliwka
    Dostałam ją w prezencie od Rossmanna w ramach akcji rosnę. Dla mnie jest bardzo dobra, fajny skład, nie podrażni, nawilża. Używam ją pod prysznicem lub wlewam do wanny, mieszam z ulubionym żelem. Bardzo nawilża moją skórę, ale i tak z przyzwyczajenia poprawiam nieraz balsamem. Nie tłuści ubrań jeśli jest zastosowana pod prysznicem z wodą i potem wysycham bez użycia ręcznika lub bardzo delikatnie do dociskam - aby nie absorbował produktu. Miałam jedynie problem znaleźć go w rossmanie bo zmienili szatę graficzną a w mailach od rossmanna była stara
    Zalety:
    • Skład
    • Zapach
    • Konsystencja
    • Cena
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

MartaKromkaSoko
    21 grudnia 2023 o 21:31
    Wielozadaniowy
    Dla mnie to produkt wielozadaniowy, nawilża, natłuszcza, chroni przed pojawieniem się rozstępów, jednocześnie zmniejsza widoczność już istniejących. Lubię stosować go jako dodatek do kąpieli, jako balsam po kąpieli oraz do olejowania włosów ????
    Zalety:
    • Wydajność, sklad
    Wady:
    • Łatwo wylewa się za dużo z butelki

giulia92
    5 grudnia 2023 o 23:14
    5 / 5
    Do ciała, włosów i masażu
    Oliwka Babydream towarzyszyła mi w 2 ciążach. Smarowałam sumiennie, dzięki czemu na moim ciele nie ma śladu rozstępów. Doskonale uelastycznia i odżywia skórę. Ma naturalny sklad i delikatny zaoach. Nie tłuści ubrań. Jest doskonały do olejowania włosów i masażu. Ogromna objętość i wysoka wydajność pozwala na naprawdę długie użytkowanie. Polecam nie tylko mamom
    Zalety:
    • Działanie
    • Skład
    • Cena
    • Wydajność
    • Wielofunkcyjność

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    introwertyczka32
    28 listopada 2023 o 19:07
    Średnia.
    Zalety: – niezły skład – bardzo tłusta Wady: – schodzi ze skóry – substancje zapachowe w składzie!!! – nie dla skór wrażliwych!!! – ja w ciąży bym unikała!!! – cieknie po opakowaniu i wylewa się Ogólnie: średnio. Wolę Hipp.

angell22
    21 września 2023 o 17:20
    Pachnąca i nawilżająca oliwka
    Oliwkę Pielęgnacyjną Mamas Babydream otrzymałam za 1 grosik dzięki aplikacji Rossnę w drogerii Rossmann. Oliwka ta zawiera olej migdałowy, olej makadamia, olej jojoba oraz olej sojowy. Wmasowuje ją codziennie wieczorem, głównie na brzuszku, pośladkach i piersiach - w miejsca najbardziej narażone na powstawanie rozstępów. Oliwka świetnie nawilża, uelastycznia skórę. Przynosi ulgę swędzącej skórze na brzuchu - bardzo mi w tym pomaga. Wymaga dłuższej chwili na wchłanianie, więc stosuję ją głownie wieczorami gdy mam więcej czasu na pielęgnację. Posiada przyjemny, delikatny zapach. Jest bardzo wydajna.
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

anilorak260
    20 kwietnia 2023 o 21:42
    To moja ulubiona oliwka
    Mam bardzo sucha skórę i od pewnego czasu do smarowania nóg czy rąk używam mieszkanki balsamu i oliwki. Dzięki temu skóra jest nawilżona i gładka. Oliwkę babydream uwielbiam za zapach, za pełne nawilżenie i odżywienie skóry. Dzięki oliwce poziom nawilżenia na długo utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie. Zauważyłam że po dłuższym stosowaniu, moja skóra jest gładsza, ma lepszy koloryt i na pewno jest super nawilżona. Dzięki tej oliwce czuje lekkie odprężenie. Już niewielka ilość starcza na pokrycie dużej powierzchni. Oliwkę można kupić za ok 8-10 zl w Rossmanie- zdecydowanie polecam. Super jakość w dobrej cenie

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Malgos_es
    28 marca 2023 o 23:16
    Jest ok!
    Oliwkę dostałam za 1 grosz w ramach programu Rossnę. Ogólnie nie jestem wielką fanką oliwek ale ta akurat jakoś mnie przyciągała. Pięknie pachnie, skóra jest po niej nawilżona, wygładzona. Produkt bardzo wydajny tylko czasem za dużo jej się wylewa co jest mało komfortowe. Używałam ja w okresie ciąży, na rozstępy raczej nie działa.
    Zalety:
    • - wydajna,
    • - pięknie pachnie.

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    Noweskarpety
    8 lutego 2023 o 12:54
    Świetna oliwka
    Oliwkę dostałam z Rossmanna za 1 grosz podczas dołączenia do kluby Rossnę. Wcześniej zakupiłam kilka innych produktów do pielęgnacji brzucha i piersi, ale tą oliwkę lubię najbardziej. Oliwka ma prosty, naturalny skład, pięknie pachnie i dobrze nawilża. Jej stosowanie jest czystą przyjemnością. Do tej pory nie pojawiły mi się rozstępy na brzuchu, więc narazie działa. Jest dość tania i dostępna w Rossmannie. Na pewno do niej wrócę.
    Zalety:
    • -prosty, naturalny i krótki skład
    • -cena
    • -dostępność
    • -ładny zapach
    • -nawilża
    Wady:
    • -dość niewygodne opakowanie

aska260
    26 stycznia 2023 o 17:14
    Godna uwagi
    Olejek używałam w czasie i po ciąży. Trzeba nauczyć się wylewać odpowiednią ilość oliwki, ponieważ na początku, wylewa się jej za dużo. Jak najbardziej spełnia oczekiwania skóra p niej jest elastyczna i miękka w dotyku. Jest lekkiej konsystencji, ładnie się wchłania. Zapach ma bardzo ładny, delikatny

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kamilakamila123
    25 stycznia 2023 o 9:59
    Bardzo dobra oliwka
    Polecam ta oliwkę mam do niej duży sentyment stosowałam ją w dwóch ciążach dostałam za 1gr w ramach programu rossne jest uniwersalna pięknie nawilża nie jest zw tłusta pomaga zapobiegać rozstępom w ciąży stosowałam ją codziennie na skórę brzucha polecam
    Zalety:
    • Dzialanie
    • Wydajność
    • Cena

Produkty podobne