Astor, Perfect Blush (Trójkolorowy róż nawilżający)

Powiększ Astor, Perfect Blush (Trójkolorowy róż nawilżający)

Zgłaszająca osoba: arachne

Trójkolorowy róż idealny do subtelnego, naturalnego wykończenia makijażu. Pielęgnuje i nawilża. Dostępny w czterech odcieniach. Opakowanie bez lusterka i aplikatora.

Cena: ok. 20zł

• strzał w 10
  • Kocham róże, ten wpadł mi w oko przez przypadek
    Dzięki trójkolorowej formie idealnie pasuje do mojego kolorytu. Ne jest ani za jasny ani za ciemny w sam raz.
    Długo zostaje na twarzy.

Chcesz pochwalić sophia_black za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny!
  • Oceniam kolor 004 PERFECT PEACH.

Opakowanie malutkie to fakt, ale za to wytrzymałe i z wygodnym zamknięciem.

Trudno połączyć kolory, gdyż zawsze na pędzlu zostają poszczególne 3 odcienie.

Mało wydajny! Wystarczył mi na 5 miesięcy codziennego stosowania.

Na skórze bardzo ładnie stapia się z podkładem, jest trwały i nie spływa w ciągu dnia. troszkę matowi ów partie, dlatego z całą pewnością mogę go polecić tłustoskórnym jak ja

Wycofany z regularnej sprzedaży, dostępny za to na All za kilka złotych.

Używam tego produktu od: maj 2013

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Posiadam kolor 004 perfect peach.

Mam dużego fioła na punkcie róży. Odkąd przefarbowałam się na rudo miałam problem z dobraniem odcienia różu. Ten róż był strzałem w 10. Piękny odcień, idealnie wygląda na mojej skórze.

Minusem jest dostępność. Kupuję go na allegro, niestety nie zawsze dostępny jest mój odcień. Minusem jest też mała jego ilość. Jest to małe pudełeczko.

Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

Chcesz pochwalić elunka01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mini mini
  • Nie pamiętam jak weszłam w jego posiadanie ale jeśli sama go kupiłam to bez wątpienia był to błąd.
    Mini mini pudełeczko nie daje pola do manewru pędzlem przez co nie można połączyć kolorów. A jak się na siłę próbuje je połączyć to w efekcie na pędzlu jest tona różu i pełno rozkruszonego w kompakcie. Jedyny plus opakowania to wygodne zamknięcie. Kolorki ładne ale te dwa jaśniejsze są słabo napigmentowane a ten trzeci (mocno różowy) dominuje jaśniejsze. I w efekcie wychodzi buraczany kolor...
    Ładnie rozświetla. Nie wiem czy nawilża trudno to stwierdzić ale na pewno nie szkodzi.
    Ja z pewnością nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Z różami dopiero zaczynam przygodę
    mam odcień brzoskwiniowy
    Ściemą jest że kolory można mieszać dowolnie - ciekawe jak mam to zrobić w tym miniaturkowym opakowaniu heh

+bardzo fajne kolory
    +cena na allegro zachwyca
    +nie kruszy się
    +dobrze nabira się na pędzel chociaż trochę małe pudełko jest
    +pięknie wygląda na skórze
    +raczej nie ściera się
    +nie zapycha

-za małe opakowanie!

Róż na prawdę ok. Następnym razem jednek kupię coś w większym opakowaniu Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić alonka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny uwagi dla niewymagających.
  • Jestem jeszcze początkująca w kwestii różu, zdecydowanie wolę bronzery, jednak skuszona nowością postanowiłam zaryzykować.

Niestety opakowanie jest według mnie zbyt małe, wolę większe gabaryty - z uwagi na używanie przeze mnie szerokiego pędzla, mam trudności przy aplikacji.

Róż jest subtelny i delikatny, trzy kolory po wymieszaniu tworzą naturalny efekt z ledwie widocznymi drobinkami połyskującymi w świetle.

Wart kupienia.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie jednego.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu dobry
  • Róż długo utrzymuje się na skórze, nie ma potrzeby poprawiania. Bardzo wydajny starcza na bardzo długi czas. Cena też jest bardzo przystępna. Możemy wybierać z kilku zestawów kolorystcznych więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Używam tego produktu od: 2011

Chcesz pochwalić koteczek123450 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie ok
  • Róż posiada ładne odcienie. Dobrze rozświetla poliki dzięki zawartym w nim drobinkom. Strasznie miekki, lekko się rozsypuje po zastosowaniu pędzla. Kupiłam go na allegro za ok 6zł i wydaje mi się, że cena jest odpowiednia jeśli chodzi o jakość różu. Niestety płacimy również za markę, dlatego ceny są zazwyczaj wygórowane:/ Jednak mimo wszystko kupiłabym go ponownie, ale w dalszym ciągu szukam swojego KWC

Chcesz pochwalić invisible87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Kolorki bardzo ładne, owszem, ale po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że wyskakują mi pryszcze na policzkach. Zaznaczam, że nigdy wcześniej się tam nie pojawiały.
    Ponadto denerwują mnie te połyskujące drobinki...
    Chciałam tylko lekko odświeżyć cerę, nie świecić jak bombka choinkowa...

Używam tego produktu od: 07.2012
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić asta91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety NIE
  • Dziwią mnie pochlebne opinie, dla mnie jedyną zaletą jest cena, no i może to że Róż ma ładne kolorki - na tym koniec.
    Bardzo mała gramatura, co przy codziennym używaniu jest dużą wadą, mało wydajny, przy każdym ruchu pędzelka bardzo dużo różu się obsypuje - na ziemię, na ubranie, zakupiłam kolorek 005 Sunkissed Gold, niby są 3 kolorki, ale zawsze wyróznia sie tylko jeden z nich, ten najmocniejszy - jakby ceglany..? Na dodatek nie przepadam za drobinkami które róż zawiera, wolę matowe wykonczenie.
    Nie polecam, nawet za tą cene.

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić moniasze za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • kiepski jak na swoją cenę
  • Używam tego różu od kilku miesięcy. Mam odcienie złota i cegły.

Róż jest wydajny, ma ładne opakowanie, które się nie ściera i nie otwiera się sam w torebce.

Niestety, zapycha mocno pory, a zdarza mi się to rzadko. Mam po nim dużo wyprysków i nie trzyma się zbyt długo na twarzy. Nie wiem jak to się dzieje, ale po jakiejś godzinie, może dwóch, różu nie ma już na moich policzkach bez względu na nałożoną ilość.

Denerwują mnie trochę złote drobinki obecne w produkcie, wolałabym by producent uprzedził o tym na opakowaniu, ponieważ nie kupiłabym wtedy tego różu.

Generalnie odradzam i na pewno go już nie kupię.

Chcesz pochwalić Wewo za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • -jest raczej miękki więc czasem można z nim przedobrzyć
    -fajne opakowanie( otwieranie pudełeczka bardzo pomysłowe i ekonomiczne) zajmuje mało miejsca w kosmetyczce, można go nawet wziąć gdzieś ze sobą bo jego wymiary na to pozwalają
    -nawet wydajny
    -spadał na podłogę i te sprawy i jest cały
    -ma jakieś delikatnie błyszczące drobinki ale jest ich niewiele (do zniesienia) wolałabym żeby był to jednak mat
    -ładnie stapia się ze skórą (tylko te drobinki;/ widać czasem)
    -mieszam 3 kolory naraz myślę, że nie da się pędzlem ich osobno potraktować (pewnie o to z resztą chodzi)
    -cena nie powala na łopatki, więc ok

ogólnie jest ok, ale nie jestem wielbicielką połysku(brokatowego) więc tylko 3,5 gwiazdki, gdyby nie to dałabym mu 4,5

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Mam odcień Flamenco Glow i Sunkissed Gold

Muszę powiedzieć, że połączenie kolorów w tym różu jest genialne! Można wymieszać wszystkie odcienie, ale można też (jak się uprzeć) używać kolorów pojedynczo.

Kolor jest intensywny, więc nie należy przesadzać. Z drugiej strony łatwo usunąć nadmiar różu z policzków rozcierając go po prostu palcem. Żeby uniknąć zbyt dużej ilości różu na pędzlu, polecam pędzelek miękki, wtedy uniknie się niepotrzebnych strat produktu.

Przez świecące drobinki produkt ten może nie wszystkim odpowiadać, ale mnie akurat to się w nim podoba.

Oprócz kolorów zachwycam się także jego trwałością, trzyma się cały dzień bez żadnych poprawek!

Nie zauważyłam, żeby nawilżał, ale uważam, że róż ma być różem, od nawilżania są kremy i maseczki.

Co do wydajności - jak dla mnie średnio wydajny, ale tak jak mówię, jest tani, więc nie jest to jakiś wielki minus.

Zużyłam już trzy opakowania i na pewno skuszę się na następne, zwłaszcza, że róż ten nie jest drogi.

Super!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić theriel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Mój ulubiony róż, długo szukałam odpowiedniego koloru i znalazłam. Mam odcień 4 peach. Róż wygląda bardzo naturalnie. Jest bardzo tani, kupiłam go za 5 zł na allegro. Niestety ostatnio nigdzie nie mogę go znaleźć... Dobrze się nakłada. Jedynym minusem niestety jest trwałość, jednak na mojej skórze nic długo się nie utrzymuje, więc się przyzwyczaiłam.

Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić ever-dream za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity produkt za niewygórowaną cenę
  • Mam nr 002 Silky Rose.

Plusy:
    + poręczne niewielkie opakowanie, wygodnie się otwiera (z niektórymi się tak męczę przy otwieraniu, że muszę to docenić )
    + niesamowicie wydajny, po miesiącu używania nie ma śladu
    + nie pyli, nie kruszy się, nie osypuje się
    + daje dość mocny, intensywny kolor na policzkach, więc trzeba nakładać naprawdę bardzo niewiele
    + można go rozetrzeć nawet palcem, jeśli się przesadzi

Minusy:
    - ma średnią trwałość
    - na ciemnym podkładzie nie widać go

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm mieszane uczucia
  • zachęcona niską ceną i dużym wyborem odcieni zakupiłam go i mam mieszane uczucia .Trzeba uważać z aplikacją gdyż można przesadzić,nie miłosiernie się kruszy i nie jest zbyt trwał.Do minusów należy też dodać napis "made in china" hmm czy to aby na pewno róż astora...nie wiem raczej już go nie kupię

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kwiat24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla początkujących
  • Dostałam jako gratis do zakupów w drogerii internetowej w kolorach Silky Rose 002 i Lovely Lilac 003.
    Do zalet należą na pewno fajne zestawienia kolorów i duży wybór odcieni. Nie można z nimi przesadzić, dają bardzo delikatny i naturalny efekt z lekkim rozświetleniem.
    Niestety wad znalazłam więcej. Przede wszystkim róże maja słabą trwałość. Szybko znikaja z twarzy (na szczęście równomiernie).
    Strasznie się pylą, bo są bardzo miękkie.
    Opakowanie niestety tandetne, bez lusterka i pędzelka, a gramatura niewielka (na opakowaniu brak podanej wagi produktu!). Aż mi się nie chce wierzyć, że firmuje ten produkt Astor, bo trochę wygląda jak podróbka, a na stronach Astora nie ma takiego produktu, hmm dziwne.
    "Made in China" przesądziło sprawę, ja dziękuję.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: po pół dwóch opakowań

Chcesz pochwalić syshda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest najgorszy, ale nie ma rewelacji.
  • Daję 3 gwiazdki za zestawienie kolorów i opakowanie.
    Odejmuję 2 gwiazki za to że źke suę aplikuje i nie jest trwały na buzi.
    Uważam, że nie jest wart swojej ceny, nie należy natomiast do najgorszych. Po marce Astor można sie spodziewać dużo więcej.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ciagutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • kolor jaki wybrałam wydaje mi się zbyt intensywny. nie wielka ilość różu pozwala na długotrwały efekt co jest plusem. przy codziennym stosowaniu minusem są rozświetlające drobinki, nie wygląda to zbyt ładnie. małe opakowanie starcza na bardzo długo.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brandneweyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny kolor
  • Kolor różu, który wybrałam bardzo mi odpowiada, lecz trwałość jest bardzo kiepska.
    Obowiązkowo muszę wprowadzać poprawki po kilu godzinach, ponieważ śladu po nim nie ma.

Chcesz pochwalić katarzynka-buziaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Trzy kolorowy dzięki czemu można bazować sobie odcień, ma rożświetlające drobinki dzięki czemu twarz wygląda promiennie. utrzymuje się długo na twarzy i łatwo go się rozprowadza.

Chcesz pochwalić kindon za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • kupiłam w pepco po 8 zł, mam 2 odcienie silky rose lovely lilac. ładnie wyglądają na policzkach, dosyć trwałe a za tę cenę to już w ogole bardzo dobre.małe opakowanie więc sie nie znudzi

Używam tego produktu od: od kilki dni

Chcesz pochwalić kajenka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • DOBRY
  • Plusy:
    +trwały
    +zawiera rozświetlające drobinki
    +jakiś czas po nałożeniu na twarz zaczyna się sam delikatnie i równomiernie rozcierać na twarzy tworząc bardzo świeży efekt

Minuty:
    -trochę zbyt mocny, trzeba go bardzo ostrożnie nakładać

Chcesz pochwalić agacm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się
  • To jeden z niewielu bardzo tanich róży, który daje fajny efekt. Mam 2 kolory - kolor 004 Perfect Peach - bardzo fajny, delikatny, łączący odcień różu i beżowej brzoskwini - idealny do bledszej cery i lekko samgniętej słońcem oraz 005 Sukissed Gold - idealny dla beżowej oraz bardziej opalonej buzi.

Podoba mi sie trzytonowość różu. Co prawda moje ścierają sie nierównomiernie - środkowy kolor znika najszybciej, to nawet mając niepełną kolorystycznie paletkę można tym różem usykać bardzo fajny i nie tandetny efekt. Róż daje delikatny, perłowy look.

Ma fajny, delikatny, nieprzytłaczający zapach, nie jest ani zbyt twardy (jak np. Bourjois który uwielbiam) ani zbyt miękki. Poza tym kupuję u sprawdzonego sprzedawcy na Allegro po 6zł, co jest ceną wręcz śmieszną jak za taki efekt i jakość.

Małym minusem jest fakt...że przy codziennym używaniu kończy mi się średnio co 4 miesiące, jednak z uwagi na cenę jest to "do przełknięcia"Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 4 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Aranka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i tani
  • Dobry róż do policzków. Nadaje ciepły, stonowany kolor - co dla mnie jest szczególnie ważne, gdyż nie lubię sztucznie podkreślonych, rzucających się w oczy różowych polików.
    Posiadam kolor 004 Perfect Peach, a kupiłam przez allegro za 6zł. Opakowanie wygląda estetycznie i solidnie. Na policzkach trzyma się trwale - około 6 godzin.
    Lubię i kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 op 004 Perfect Peach

Chcesz pochwalić jaknazlosc za czytelną i pomocną recenzję?