Astor, Perfect Blush (Trójkolorowy róż nawilżający)

Powiększ Astor, Perfect Blush (Trójkolorowy róż nawilżający)

Zgłaszająca osoba: arachne

Trójkolorowy róż idealny do subtelnego, naturalnego wykończenia makijażu. Pielęgnuje i nawilża. Dostępny w czterech odcieniach. Opakowanie bez lusterka i aplikatora.

Cena: ok. 20zł

• Może być
  • Generalnie produkt niczym szczególnym się nie wyróżnia....jeden z odcieni ma za dużo błyszczących drobinek (moje przekleństwo, po co błyszczący pył w różu???), ale po nałożeniu nie rzucają się szczególnie w oczy. Trwałość średnia. Troszkę za dużo zostaje na pędzlu co utrudnia aplikację. Plus za fajne odcienie i za cenę, na all można kupić za kilka zł....

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lenamadzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • strzał w 10
  • Kocham róże, ten wpadł mi w oko przez przypadek
    Dzięki trójkolorowej formie idealnie pasuje do mojego kolorytu. Ne jest ani za jasny ani za ciemny w sam raz.
    Długo zostaje na twarzy.

Chcesz pochwalić sophia_black za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny!
  • Oceniam kolor 004 PERFECT PEACH.

Opakowanie malutkie to fakt, ale za to wytrzymałe i z wygodnym zamknięciem.

Trudno połączyć kolory, gdyż zawsze na pędzlu zostają poszczególne 3 odcienie.

Mało wydajny! Wystarczył mi na 5 miesięcy codziennego stosowania.

Na skórze bardzo ładnie stapia się z podkładem, jest trwały i nie spływa w ciągu dnia. troszkę matowi ów partie, dlatego z całą pewnością mogę go polecić tłustoskórnym jak ja

Wycofany z regularnej sprzedaży, dostępny za to na All za kilka złotych.

Używam tego produktu od: maj 2013

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Posiadam kolor 004 perfect peach.

Mam dużego fioła na punkcie róży. Odkąd przefarbowałam się na rudo miałam problem z dobraniem odcienia różu. Ten róż był strzałem w 10. Piękny odcień, idealnie wygląda na mojej skórze.

Minusem jest dostępność. Kupuję go na allegro, niestety nie zawsze dostępny jest mój odcień. Minusem jest też mała jego ilość. Jest to małe pudełeczko.

Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

Chcesz pochwalić elunka01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mini mini
  • Nie pamiętam jak weszłam w jego posiadanie ale jeśli sama go kupiłam to bez wątpienia był to błąd.
    Mini mini pudełeczko nie daje pola do manewru pędzlem przez co nie można połączyć kolorów. A jak się na siłę próbuje je połączyć to w efekcie na pędzlu jest tona różu i pełno rozkruszonego w kompakcie. Jedyny plus opakowania to wygodne zamknięcie. Kolorki ładne ale te dwa jaśniejsze są słabo napigmentowane a ten trzeci (mocno różowy) dominuje jaśniejsze. I w efekcie wychodzi buraczany kolor...
    Ładnie rozświetla. Nie wiem czy nawilża trudno to stwierdzić ale na pewno nie szkodzi.
    Ja z pewnością nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Z różami dopiero zaczynam przygodę
    mam odcień brzoskwiniowy
    Ściemą jest że kolory można mieszać dowolnie - ciekawe jak mam to zrobić w tym miniaturkowym opakowaniu heh

+bardzo fajne kolory
    +cena na allegro zachwyca
    +nie kruszy się
    +dobrze nabira się na pędzel chociaż trochę małe pudełko jest
    +pięknie wygląda na skórze
    +raczej nie ściera się
    +nie zapycha

-za małe opakowanie!

Róż na prawdę ok. Następnym razem jednek kupię coś w większym opakowaniu Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić alonka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny uwagi dla niewymagających.
  • Jestem jeszcze początkująca w kwestii różu, zdecydowanie wolę bronzery, jednak skuszona nowością postanowiłam zaryzykować.

Niestety opakowanie jest według mnie zbyt małe, wolę większe gabaryty - z uwagi na używanie przeze mnie szerokiego pędzla, mam trudności przy aplikacji.

Róż jest subtelny i delikatny, trzy kolory po wymieszaniu tworzą naturalny efekt z ledwie widocznymi drobinkami połyskującymi w świetle.

Wart kupienia.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie jednego.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu dobry
  • Róż długo utrzymuje się na skórze, nie ma potrzeby poprawiania. Bardzo wydajny starcza na bardzo długi czas. Cena też jest bardzo przystępna. Możemy wybierać z kilku zestawów kolorystcznych więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Używam tego produktu od: 2011

Chcesz pochwalić koteczek123450 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie ok
  • Róż posiada ładne odcienie. Dobrze rozświetla poliki dzięki zawartym w nim drobinkom. Strasznie miekki, lekko się rozsypuje po zastosowaniu pędzla. Kupiłam go na allegro za ok 6zł i wydaje mi się, że cena jest odpowiednia jeśli chodzi o jakość różu. Niestety płacimy również za markę, dlatego ceny są zazwyczaj wygórowane:/ Jednak mimo wszystko kupiłabym go ponownie, ale w dalszym ciągu szukam swojego KWC

Chcesz pochwalić invisible87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Kolorki bardzo ładne, owszem, ale po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że wyskakują mi pryszcze na policzkach. Zaznaczam, że nigdy wcześniej się tam nie pojawiały.
    Ponadto denerwują mnie te połyskujące drobinki...
    Chciałam tylko lekko odświeżyć cerę, nie świecić jak bombka choinkowa...

Używam tego produktu od: 07.2012
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić asta91 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij