Astor, Perfect Blush (Trójkolorowy róż nawilżający)

Astor, Perfect Blush (Trójkolorowy róż nawilżający)

Trójkolorowy róż idealny do subtelnego, naturalnego wykończenia makijażu. Pielęgnuje i nawilża. Dostępny w czterech odcieniach. Opakowanie bez lusterka i aplikatora.

Cena: ok. 20zł

/m/

przyzwoity

Z różami dopiero zaczynam przygodę ;)
mam odcień brzoskwiniowy
Ściemą jest że kolory można mieszać dowolnie - ciekawe jak mam to zrobić w tym miniaturkowym opakowaniu heh

+bardzo fajne kolory
+cena na allegro zachwyca :]
+nie kruszy się
+dobrze nabira się na pędzel chociaż trochę małe pudełko jest
+pięknie wygląda na skórze
+raczej nie ściera się
+nie zapycha

-za małe opakowanie!

Róż na prawdę ok. Następnym razem jednek kupię coś w większym opakowaniu ;)

Może być

Generalnie produkt niczym szczególnym się nie wyróżnia....jeden z odcieni ma za dużo błyszczących drobinek (moje przekleństwo, po co błyszczący pył w różu???), ale po nałożeniu nie rzucają się szczególnie w oczy. Trwałość średnia. Troszkę za dużo zostaje na pędzlu co utrudnia aplikację. Plus za fajne odcienie i za cenę, na all można kupić za kilka zł....

strzał w 10 :)

Kocham róże, ten wpadł mi w oko przez przypadek :)
Dzięki trójkolorowej formie idealnie pasuje do mojego kolorytu. Ne jest ani za jasny ani za ciemny w sam raz.
Długo zostaje na twarzy.

Bardzo fajny!

Oceniam kolor 004 PERFECT PEACH.

Opakowanie malutkie to fakt, ale za to wytrzymałe i z wygodnym zamknięciem.

Trudno połączyć kolory, gdyż zawsze na pędzlu zostają poszczególne 3 odcienie.

Mało wydajny! Wystarczył mi na 5 miesięcy codziennego stosowania.

Na skórze bardzo ładnie stapia się z podkładem, jest trwały i nie spływa w ciągu dnia. troszkę matowi ów partie, dlatego z całą pewnością mogę go polecić tłustoskórnym jak ja ;)

Wycofany z regularnej sprzedaży, dostępny za to na All za kilka złotych.

Używam tego produktu od: maj 2013

Mój KWC

Posiadam kolor 004 perfect peach.

Mam dużego fioła na punkcie róży. Odkąd przefarbowałam się na rudo miałam problem z dobraniem odcienia różu. Ten róż był strzałem w 10. Piękny odcień, idealnie wygląda na mojej skórze.

Minusem jest dostępność. Kupuję go na allegro, niestety nie zawsze dostępny jest mój odcień. Minusem jest też mała jego ilość. Jest to małe pudełeczko.

Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe :)

mini mini

Nie pamiętam jak weszłam w jego posiadanie ale jeśli sama go kupiłam to bez wątpienia był to błąd.
Mini mini pudełeczko nie daje pola do manewru pędzlem przez co nie można połączyć kolorów. A jak się na siłę próbuje je połączyć to w efekcie na pędzlu jest tona różu i pełno rozkruszonego w kompakcie. Jedyny plus opakowania to wygodne zamknięcie. Kolorki ładne ale te dwa jaśniejsze są słabo napigmentowane a ten trzeci (mocno różowy) dominuje jaśniejsze. I w efekcie wychodzi buraczany kolor...
Ładnie rozświetla. Nie wiem czy nawilża trudno to stwierdzić ale na pewno nie szkodzi.
Ja z pewnością nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

godny uwagi dla niewymagających.

Jestem jeszcze początkująca w kwestii różu, zdecydowanie wolę bronzery, jednak skuszona nowością postanowiłam zaryzykować.

Niestety opakowanie jest według mnie zbyt małe, wolę większe gabaryty - z uwagi na używanie przeze mnie szerokiego pędzla, mam trudności przy aplikacji.

Róż jest subtelny i delikatny, trzy kolory po wymieszaniu tworzą naturalny efekt z ledwie widocznymi drobinkami połyskującymi w świetle.

Wart kupienia.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie jednego.

po prostu dobry

Róż długo utrzymuje się na skórze, nie ma potrzeby poprawiania. Bardzo wydajny starcza na bardzo długi czas. Cena też jest bardzo przystępna. Możemy wybierać z kilku zestawów kolorystcznych więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Używam tego produktu od: 2011

dla mnie ok

Róż posiada ładne odcienie. Dobrze rozświetla poliki dzięki zawartym w nim drobinkom. Strasznie miekki, lekko się rozsypuje po zastosowaniu pędzla. Kupiłam go na allegro za ok 6zł i wydaje mi się, że cena jest odpowiednia jeśli chodzi o jakość różu. Niestety płacimy również za markę, dlatego ceny są zazwyczaj wygórowane:/ Jednak mimo wszystko kupiłabym go ponownie, ale w dalszym ciągu szukam swojego KWC

Zawiodłam się

Kolorki bardzo ładne, owszem, ale po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że wyskakują mi pryszcze na policzkach. Zaznaczam, że nigdy wcześniej się tam nie pojawiały.
Ponadto denerwują mnie te połyskujące drobinki...
Chciałam tylko lekko odświeżyć cerę, nie świecić jak bombka choinkowa...

Używam tego produktu od: 07.2012
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

niestety NIE

Dziwią mnie pochlebne opinie, dla mnie jedyną zaletą jest cena, no i może to że Róż ma ładne kolorki - na tym koniec.
Bardzo mała gramatura, co przy codziennym używaniu jest dużą wadą, mało wydajny, przy każdym ruchu pędzelka bardzo dużo różu się obsypuje - na ziemię, na ubranie, zakupiłam kolorek 005 Sunkissed Gold, niby są 3 kolorki, ale zawsze wyróznia sie tylko jeden z nich, ten najmocniejszy - jakby ceglany..? Na dodatek nie przepadam za drobinkami które róż zawiera, wolę matowe wykonczenie.
Nie polecam, nawet za tą cene.

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

kiepski jak na swoją cenę

Używam tego różu od kilku miesięcy. Mam odcienie złota i cegły.

Róż jest wydajny, ma ładne opakowanie, które się nie ściera i nie otwiera się sam w torebce.

Niestety, zapycha mocno pory, a zdarza mi się to rzadko. Mam po nim dużo wyprysków i nie trzyma się zbyt długo na twarzy. Nie wiem jak to się dzieje, ale po jakiejś godzinie, może dwóch, różu nie ma już na moich policzkach bez względu na nałożoną ilość.

Denerwują mnie trochę złote drobinki obecne w produkcie, wolałabym by producent uprzedził o tym na opakowaniu, ponieważ nie kupiłabym wtedy tego różu.

Generalnie odradzam i na pewno go już nie kupię.

ok

-jest raczej miękki więc czasem można z nim przedobrzyć
-fajne opakowanie( otwieranie pudełeczka bardzo pomysłowe i ekonomiczne) zajmuje mało miejsca w kosmetyczce, można go nawet wziąć gdzieś ze sobą bo jego wymiary na to pozwalają
-nawet wydajny
-spadał na podłogę i te sprawy i jest cały
-ma jakieś delikatnie błyszczące drobinki ale jest ich niewiele (do zniesienia) wolałabym żeby był to jednak mat
-ładnie stapia się ze skórą (tylko te drobinki;/ widać czasem)
-mieszam 3 kolory naraz myślę, że nie da się pędzlem ich osobno potraktować (pewnie o to z resztą chodzi)
-cena nie powala na łopatki, więc ok

ogólnie jest ok, ale nie jestem wielbicielką połysku(brokatowego) więc tylko 3,5 gwiazdki, gdyby nie to dałabym mu 4,5 ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie