Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu `Total Push Up`

Zgłaszająca osoba: v-x-n

Serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i podnosi biust. Już po pierwszym użyciu tworzy mikrosiateczkę na kształt "niewidzialnego biustonosza", dając efekt push-up. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Nadaje piersiom bardziej pełny, okrągły kształt. Zawiera wyselekcjonowane składniki: Volufiline (ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica), kwas hialuronowy, Centella Asiatica, Algi Laminaria, Acacia Collagen oraz kofeinę.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, jest bezpieczny dla gruczołów sutkowych.
Serum jest szczególnie polecane kobietom, które chcą przywrócić młodzieńczą jędrność i sprężystość piersi - szczególnie po okresie karmienia.

Skład: Aqua /Water/, Glycerin, Centella Asiatica, Cetyl Alcohol, Glycine Soya Oil, Water /Butylene Glycol /Laminaria Hyperborea Extract, Hydrogenated Polyisobutene /Anemarrhenae Asphodeloides (Root) Extract, Water /Propylene Glycol /Acacia Seyal Gum, Hyaluronic Acid, Caffeine, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Glyceryl Sterate SE, Phenoxyethanol /Methylparaben /Butylparaben /Ethylparaben /Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Linalool.

/s/

• Krem nawilżający, nic więcej...
  • +jest wydajny
    +ma przepiękny zapach
    +dobrze nawilża skórę
    +cena
    +dostępność
    +dobrze się wchłania
    I na tym plusy się kończą. Na opakowaniu wypisano mnóstwo kłamstw, których ten krem nie robi. Modeluje, ujędrnia, wypełnia??? Z pewnością nie.
    -nie spełnia oczekiwań!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LuizkaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie polubiliśmy się
  • - dla mojego dużego biustu nie zrobił nic dobrego
    - skóra nie była nawet lepiej nawilżona
    - kleił się
    - przyczynił się do powstawania wyprysków na dekolcie, których nigdy nie miałam

+ładny zapach

Używam tego produktu od: nie wiem

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale nie liczyłam na cud ala silikony
  • Jeżeli ktoś liczy na efekt wszczepienia silikonu to się na pewno przeliczy. Natomiast ja jestem jak najbardziej zadowolona Mam spory bius, ale przeszedł on wiele zmian wagi, co nie wpłynęło na niego pozytywnie. Na szczęście trafiłam na serum Eveline i wszystko wróciło do normy albo i lepiej
    + biust staje się pełniejszy, jędrniejszy i wygładzony
    + serum jest wydajne
    + niska cena
    + łatwo się wchłania.
    Ogólnie spełnił wszystkie moje wymagania

Używam tego produktu od: Bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić slodkanieidiotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie przepadam
  • Nie jestem zwolennikiem kremów specjalistycznych do biustu, bo i nie spodziewam się żadnych efektów. Tutaj też raczej efektów nie widziałam. No, może skóra stała się jakby gładsza. Rozmiar biustu został jaki był, nic się nie uniosło, ale w sumie nie mam problemu z biustem, więc i nie miało co się unieść. Ale urosnąć mogło
    Dałam jednak trzy gwiazdki, a to za zapach, konsystencję i szybkość wchłaniania. Zadowalająca jest też wydajność, a i cena nie straszy.

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moze byc
  • Kosmetyki tego typu kusza bo mamy nadzieje ze ich zastosowanie zmieni nasz biust co nie do konca jest prawda. Kupilam serum poniewaz bylam ciekawa czy bedzie jakikolwiek efekt.Kosmetyk ten ani inny biustu nie powieksza, dobrze ujedrnia , poprawia elastycznosc skory . Mi osobiscie bardzo podoba sie zapach i konsystencja. Jest tani przez co nie mozna sie spodziewac spektakularnych efektow , produkty drozsze tez nie maja wiecej do zaoferowania. Jak najbardziej na tak dla kobiet ktore chca zadbac o skore piersi lub ja nieco ujedrnic.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malutka020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne serum
  • Ostatnimi czasy schudłam parę kilo, co wiązało się z utratą jędrności skóry na biuście. W drogerii zauważyłam te serum i postanowiłam zaryzykować. Wg mnie jest bardzo skuteczne, skóra na biuście jest ujędrniona, piersi delikatnie uniesione. Nie zauważyłam efektu powiększenia, ale też się go nie spodziewałam, bo jak wiadomo, krem cudów nie zdziała. Bardzo spodobał mi się zapach, słodkawy, lekko landrynkowy.
    Odejmuję jedynie pół gwiazdki za lepki film, który pozostaje po aplikacji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić niiiuniiiusiiia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • + cena
    + wydajność
    + dostępność
    + delikatny zapach
    + konsystencja
    + nie podrażnia, nie uczula
    + nawilża
    + delikatnie napina
    + ujędrnia
    + wygładza

Polecam!

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Madame Bijou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne, ale NA TWARZ!
  • Kupiłam z ciekawości, zachęcona wysokimi ocenami.
    Nie jestem typem systematycznie dbającej o swoje ciało kobiety i ogólnie rzadko używam jakichkolwiek kremów, dlatego nie powiem czy dobrze spełnia swoją funkcję. Ciężko stwierdzić czy działa na biust, ponieważ tutaj z pewnością jest wymagane systematyczne stosowanie.

Zaczęłam go nakładać na każdą część ciała, żeby się nie zmarnował (nogi, brzuch, ręce - szczególnie po kąpieli). I jestem zachwycona! Do tej pory do ciała stosowałam popularne kremy typu Dove, Nivea, Garnier czy Avon Skin So Soft. Eveline do piersi jednak przebija je wszystkie Dardzo dobrze się wchłania i zostawia jedwabną skórę.

Jeśli chodzi o twarz jest moim numerem jeden! Mam raczej normalną karnację z lekką tendencją do wągrów i czasem trochę świecącą porankami. Ogólnie jednak czuję, że jest niewystarczająco nawilżona. Eveline stosuję około 2-3 razy w tygodniu, kiedy poczuję, że skóra jest suchawa. Super się wchłania, dobrze rozprowadza, pięknie pachnie a po aplikacji mam wrażenie, że moja twarz jest bardziej matowa i mięciutka

Polecam nie na biust a na twarz W końcu krem to krem... Składy są bardzo podobne czy to na dłonie, piersi czy właśnie delikatne policzki

Dałabym pięć gwiazdek, no ale w sumie nie działa jako tako na ujędrnianie biustu...

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić patrysiaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podstawa wyposażenia mojej łazienki.
  • Na wstępie powiem tyle, że nigdy w życiu nie uwierzę w jakiekolwiek działanie jakichkolwiek kremów/serum wyszczuplających/ujędrniających, których nie używa się we współpracy z wysiłkiem fizycznym i na tym twierdzeniu oprę swoją opinię o tym produkcie.

Kupiłam go z braku laku, nawet nie potrzebowałam niczego do pielęgnacji biustu, ale skusiła mnie promocja, więc wzięłam i teraz zawsze uzupełniam w niego swoje zapasy. Nie używam go regularnie, bo regularnie nie ćwiczę, miewam przerwy 2-4 tygodniowe, a czasem nawet miesięczne i wtedy ten produkt idzie w odstawkę, jego używanie 2x dziennie zawsze łączę z ćwiczeniami dotykającymi też biust i to połączenie to dla mnie rewelacja!

Jędrność, polepszenie wyglądu biustu czy jego powiększenie i podniesienie raczej przypisałabym ćwiczeniom, ale jako produkt pielęgnacyjny serum spisuje się rewelacyjnie. Świetnie pachnie (ale to już kwestia indywidualnych preferencji, mój facet uznaje to za smród i nie może zdzierżyć, ale na szczęście odrobina perfum załatwia sprawę), wygładza skórę i nadaje jej fajne uczucie jedwabistości, miękkości i delikatności, sam rytuał nakładania to też właściwie same plusy, bo jak tu nie skusić się na odrobinę masażu po ciepłej kąpieli czy porannym prysznicu

Plusy:
    -cena
    -wydajność, w ciągu 2 lat zużyłam dwa opakowania
    -zapach
    -świetnie spełniona funkcja pielęgnacyjna
    -nie podrażnia i nie uczula, a jestem mistrzynią w dostawaniu wysypek nawet po produktach z najprostszym składem
    -używanie poprawia mi samopoczucie, codziennie rano po wysmarowaniu się moja pewność siebie skacze do góry o kilka punktów

Minusy:
    -jak dla mnie zbyt lepka konsystencja, praktycznie codziennie z samego rana muszę wskakiwać pod prysznic i zmywać to co nie zostało wchłonięte, bo skóra się trochę lepi, a nie wyobrażam sobie nakładania na to kolejnej warstwy produktu (nie ma znaczenia czy nałożę kropelkę czy całą garść serum - lepienie mam gwarantowane)
    -za długo się wchłania, muszę paradować przez kilka minut bez koszulki, bo nie znoszę kiedy materiał dotyka mi skóry wysmarowanej czymkolwiek

Na pewno poleciłabym wszystkim dziewczynom, które w ćwiczenia angażują też biust i tym, które szukają głównie produktu, który świetnie zadba o skórę, na cudowne powiększanie biustu o parę rozmiarów poprzez używanie serum bym się nie napalała

Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić carry panda za czytelną i pomocną recenzję?
  • srednie efekty
  • Producent opisuje produkt w samych superlatywach. Wiem ze nie nalezy sie tym sugerowac ale mimo wszystko zaryzykowalam. I efekty sa mierne...
    Plusy:
    ladnie pachnie
    przyjemna dla ciala konsystencja
    napina skore

Minusy
    dlugo sie wchlania
    zdecydowanie na dzien(wole na noc)
    brak opisanych na opakowaniu efektow(podnoszenie oraz powiekszenie biustu)

Cena nie jest na szczescie jakas kosmiczna dlatego nie rozpaczam. Nastepnym razem doloze troche i udam sie po taki specyfik do apteki.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego(i ostatniego)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić alik18219 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij