Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu 'Total Push Up'

Zgłaszająca osoba: v-x-n

Serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i podnosi biust. Już po pierwszym użyciu tworzy mikrosiateczkę na kształt "niewidzialnego biustonosza", dając efekt push-up. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Nadaje piersiom bardziej pełny, okrągły kształt. Zawiera wyselekcjonowane składniki: Volufiline (ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica), kwas hialuronowy, Centella Asiatica, Algi Laminaria, Acacia Collagen oraz kofeinę.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, jest bezpieczny dla gruczołów sutkowych.
Serum jest szczególnie polecane kobietom, które chcą przywrócić młodzieńczą jędrność i sprężystość piersi - szczególnie po okresie karmienia.

Skład: Aqua /Water/, Glycerin, Centella Asiatica, Cetyl Alcohol, Glycine Soya Oil, Water /Butylene Glycol /Laminaria Hyperborea Extract, Hydrogenated Polyisobutene /Anemarrhenae Asphodeloides (Root) Extract, Water /Propylene Glycol /Acacia Seyal Gum, Hyaluronic Acid, Caffeine, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Glyceryl Sterate SE, Phenoxyethanol /Methylparaben /Butylparaben /Ethylparaben /Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Linalool.

/s/

• piękny zapach, jestem na tak
  • Serum kupiłam z myślą, o tym, aby smarowac nim tzw.dolinę łez, bruzdy nosowe i jakieś drobne zmarszczki. Uzywam tego w miarę regularnie, czas 1x dziennie, 2xdziennie, a zdarza się, że co drugi dzien.

Serum zawiera w składzie volufiline i dlatego zdecydowalam się nim zmarowa niektore 'miejsca' na twarzy. Używam go od ponad miesiąca, i żałuję, że nie zrobiłam zdjęc przed i po , bo różnica jest, nie mówie, że ogromna, ale jest. Czasami smaruję nim tez usta i na nich akurat widzę efekt jakby takiego lekkiego wypełnienia, są takie odstające.

Ogólnie, moja twarz wygląda na o wiele mlodszą niż faktyczny wiek, ale uważam, że zawsze warto zapobiegac i reagowac w miarę szybko

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 1105Sylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupując ten produkt nie spodziewałam się cudów, baaa, nawet trochę podchodziłam z drwiną, no ale ciekawość wygrała.

Przede wszystkim zauroczył mnie zapach! Smarowanie się dzień w dzień było naprawdę przyjemne i nawet nie denerwował mnie czekanie na wchłonięcie. Ale nie trzeba było długo czekać bo produkt szybko się wchłaniał.

Jeśli chodzi o działanie - cudów nie było :p ale skóra na dekolcie i piersiach była jedwabiście gładka, jakby w końcu "doceniona" A po drugiej tubce było czuć jakby nadbudował się jakiś skadnik (? nie wiem jak to opisać to wrażenie).

Plusem tego produktu jest te niewtpliwie to, ze wymusza od nas codziennego masażu piersi - sam ten "rytuał" wmasowania balsamu poprawia krążenie krwi więc na co czekać.

Dziewczyny, jeśli oczekujecie cudu - idzcie pocwiczyc. Żaden balsam nie jest silniejszy od naszych mięśni i grawitacji.

Mimo to polecam, ale trzeba go traktować trochę z przymrużeniem oka, ot taki gadżet

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Kiedy pierwszy raz na niego trafiłam ze względu na niską cenę postanowiłam go kupić. Nie zawiodłam się. Używałam jakiś czas i była widoczna poprawa. Później przestałam i spowrotem zaczęłam go używać. Jest świetny! Nie widzę w nim żadnych wad

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić kazmirz55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • + ladny zapach
    + ten kosmetyk "wyprostowal" mi biust
    +latwa dostepnosc
    +bardzo wydajny
    + widzialam efekty juz po tygodniu
    + gladka skora
    +podniosl biust

- bardzo dlugo sie wchlania

Polecam kazdej kobiecie ktora jest niezadowolona ze swojego biustu

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić Pyuga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował mnie już raz
  • Wracam do niego cyklicznie, mam piersi b.duże i chce aby długo były jędrne, z 3 lata temu zauważyłam,że skóra na biuście delikatnie wiotczeje, nie używałam wtedy kremów tylko na te cześć ciała więc wystraszona sięgnęłam po pierwszy lepszy z drogerii i nie zwiodłam się, po kilku użyciach, skóra znowu była napięta, jędrna, biust się podniósł, skora na biuście była dobrze nawilżona. Dosłownie uratował mi biust. Do dzisiaj go kupuje, ale robię sobie od niego przerwy, jest tani kosztuje na promocji z 12zł a wystarcza na długo. Stosowałam już Tołpe, Clarene i inne droższe specyfiki ale ten od nich naprawdę nie odbiega a jest tańszy i dostępny wszędzie. Jego zapach mi się podoba, nie mam problemu z tym aby się wchłoną. Co do powiększenia biustu się nie wypowiem bo mi na tym nie zależy.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale zawiera parabeny
  • Zalety:
    + napina skórę
    + ujędrnia
    + nawilża
    + bardzo wydajny
    + niska cena

Zalety/Wady:
    +/- intensywny zapach - mnie się podoba ale jest stosunkowo cukierkowy więc nie każdej z Was przypadnie do gustu

Wady:
    - największa - zawiera parabeny
    - stosunkowo długo się wchłania

Podsumowując: z działania kosmetyku jestem zadowolona (nie wierzę w bajki o powiększaniu biustu kremami ) ale będę szukać równie skutecznego produktu nie zawierającego parabenów

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 86anik86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, nic nadzwyczajnego...
  • W sumie, dość ciężko ocenić ten konkretny produkt. Zaopatrując się w niego nie oczekiwałam jakichś ultra genialnych rezultatów, ale pomyślałam: Dlaczego nie, u licha?

ZALETY:
    + po nałożeniu stan skóry poprawia się,
    + przy dłuższym stosowaniu można zauważyć różnicę(przy czym ja uzupełniałam tę "kurację" masażem specjalną rękawicą przy kąpieli),
    + cena,
    + wydajność.

MINUSY:
    - jest problem z wchłanianiem się serum i długotrwałe wmasowywanie niewiele tutaj pomaga,
    - produkt przesiąka ze skóry na biustonosze,
    - zapach szybko zaczyna działać na nerwy
    - efekty są minimalne.

W sumie jest to jeden z tańszych, ale(do pewnego stopnia) działających produktów dostępnych na rynku. Niestety należałoby wspomóc serum dodatkowo odpowiednimi ćwiczeniami, a - jak wiadomo - na biust jest ich stosunkowo niewiele, więc nie ma co liczyć na pełen sukces jakiejkolwiek kuracji...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Nie mam może jekiegoś problemu z biustem, ale kiedy zaczęłam dużo jeździć na rowerze to stwiedziłam że dodatkowa ochrona mu się przyda.

-ujędrnia
    -nawilża
    -ładnie pachnie
    -rzeczywiście nadaje bardziej okrąglejszy kształt
    -jest wydajny

Czy wypełnia nie jestem w stanie stwierdzić.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie klapa
  • Kupiłam skuszona niską ceną, nie kupię ponownie.
    Testowałam z siostrą o biuście dwa rozmiary większym, opinia ta sama.
    Nie robi nic.

Na plus:
    + duże opakowanie
    + wydajność

Na minus:
    - nie ujędrnił ani tym bardziej nie wypełnił
    - zbyt intensywnie pachnie
    - zablokował pory i spowodował wypryski

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić MargeryTyrell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Produkt bardzo dobry, nawet mój chłopak zauważył,że biust jest jakiś ładniejszy i pełniejszy ( nie wiedział,że używam tego serum), wiec to znaczy, że naprawdę działa, bo mężczyźni mało co zauważają. Skóra po nim jest ładnie najwilżona, odejmuje pół gwiazdki za zapach, bo jest dla mnie za intensywny.

Używam tego produktu od: od 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Breprue za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij