Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu `Total Push Up`

Zgłaszająca osoba: v-x-n

Serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i podnosi biust. Już po pierwszym użyciu tworzy mikrosiateczkę na kształt "niewidzialnego biustonosza", dając efekt push-up. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Nadaje piersiom bardziej pełny, okrągły kształt. Zawiera wyselekcjonowane składniki: Volufiline (ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica), kwas hialuronowy, Centella Asiatica, Algi Laminaria, Acacia Collagen oraz kofeinę.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, jest bezpieczny dla gruczołów sutkowych.
Serum jest szczególnie polecane kobietom, które chcą przywrócić młodzieńczą jędrność i sprężystość piersi - szczególnie po okresie karmienia.

Skład: Aqua /Water/, Glycerin, Centella Asiatica, Cetyl Alcohol, Glycine Soya Oil, Water /Butylene Glycol /Laminaria Hyperborea Extract, Hydrogenated Polyisobutene /Anemarrhenae Asphodeloides (Root) Extract, Water /Propylene Glycol /Acacia Seyal Gum, Hyaluronic Acid, Caffeine, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Glyceryl Sterate SE, Phenoxyethanol /Methylparaben /Butylparaben /Ethylparaben /Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Linalool.

/s/

• tylko nawilża
  • Kosmetyk do pielęgnacji biustu jest obowiązkową pozycją w mojej pielęgnacji. Mam spory biust i niestety muszę być przygotowana na walkę z grawitacją.... Pomimo tego, że jeszcze nie borykam się z utratą jędrności piersi to stosowałam już kosmetyki, które bardzo poprawiały ich wygląd. Np. takim kosmetykiem był krem push up od Tołpy który z dnia na dzień sprawiał że skóra mojego biustu była coraz ładniejsza a piersi jakby pełniejsze. Ten krem natomiast nie robi poza nawilżaniem nic.

Plusy kremu to:
    -dobrze nawilża skórę
    -dobrze się wchłania i nie brudzi bielizny
    -stosunek cena/objętość

Plusominus:
    -nie powiększa biustu (jest to plus dla mnie spodziewam się że znajdą się kobiety które ocenią to jako minus ponieważ producent obiecuje taki efekt ale bądźmy rozsądne powiększyć piersi może chirurg nie zrobi tego żaden nawet najdroższy krem)

Minusy:
    -krem wcale nie ujędrnia, nie "podnosi" biustu,
    -nie wpływa na wygląd skóry,
    - osoby z większym biustem (w mojej ocenie to miseczki c wzwyż) powinny sięgnąć po bardziej efektywny krem ponieważ nawilżenie to mało

Podsumowując recenzję: kosmetyk to zwykły, krem nawilżający, który nie ujędrnia i podnosi jakości skóry. Obietnice producenta nie zostały spełnione.

Używam tego produktu od: około 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujedrnia ale nie powieksza
  • Wspaniale ujedrnia obwisly biust, ale efekt push up to nie jest. Minus dla producenta za ścieme o powiększaniu biustu, mój się nie powiększył ani o milimetr. Kupiłam produkt bo po karmieniu piersią biust stał się bardzo nieladny -mały i pusty. Serum poprawiło wygląd biustu, ale liczyłam na więcej.

Używam tego produktu od: 3 mce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olcia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za taką cenę - idealny!
  • Nie spodziewam się, że jakikolwiek produkt sprawi, że nagle moje piersi urosną o 2 rozmiary. I ten tego nie zrobił. Sprawił jednak, że mój biust jest uniesiony, skóra jest jędrna i gładka. Serum szybko się wchłania, ładnie pachnie i jest bardzo wydajne. Zdecydowanie spełnił moje oczekiwania, jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Mithrau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem nawilżający, nic więcej...
  • +jest wydajny
    +ma przepiękny zapach
    +dobrze nawilża skórę
    +cena
    +dostępność
    +dobrze się wchłania
    I na tym plusy się kończą. Na opakowaniu wypisano mnóstwo kłamstw, których ten krem nie robi. Modeluje, ujędrnia, wypełnia??? Z pewnością nie.
    -nie spełnia oczekiwań!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LuizkaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie polubiliśmy się
  • - dla mojego dużego biustu nie zrobił nic dobrego
    - skóra nie była nawet lepiej nawilżona
    - kleił się
    - przyczynił się do powstawania wyprysków na dekolcie, których nigdy nie miałam

+ładny zapach

Używam tego produktu od: nie wiem

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale nie liczyłam na cud ala silikony
  • Jeżeli ktoś liczy na efekt wszczepienia silikonu to się na pewno przeliczy. Natomiast ja jestem jak najbardziej zadowolona Mam spory bius, ale przeszedł on wiele zmian wagi, co nie wpłynęło na niego pozytywnie. Na szczęście trafiłam na serum Eveline i wszystko wróciło do normy albo i lepiej
    + biust staje się pełniejszy, jędrniejszy i wygładzony
    + serum jest wydajne
    + niska cena
    + łatwo się wchłania.
    Ogólnie spełnił wszystkie moje wymagania

Używam tego produktu od: Bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić slodkanieidiotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie przepadam
  • Nie jestem zwolennikiem kremów specjalistycznych do biustu, bo i nie spodziewam się żadnych efektów. Tutaj też raczej efektów nie widziałam. No, może skóra stała się jakby gładsza. Rozmiar biustu został jaki był, nic się nie uniosło, ale w sumie nie mam problemu z biustem, więc i nie miało co się unieść. Ale urosnąć mogło
    Dałam jednak trzy gwiazdki, a to za zapach, konsystencję i szybkość wchłaniania. Zadowalająca jest też wydajność, a i cena nie straszy.

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moze byc
  • Kosmetyki tego typu kusza bo mamy nadzieje ze ich zastosowanie zmieni nasz biust co nie do konca jest prawda. Kupilam serum poniewaz bylam ciekawa czy bedzie jakikolwiek efekt.Kosmetyk ten ani inny biustu nie powieksza, dobrze ujedrnia , poprawia elastycznosc skory . Mi osobiscie bardzo podoba sie zapach i konsystencja. Jest tani przez co nie mozna sie spodziewac spektakularnych efektow , produkty drozsze tez nie maja wiecej do zaoferowania. Jak najbardziej na tak dla kobiet ktore chca zadbac o skore piersi lub ja nieco ujedrnic.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malutka020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne serum
  • Ostatnimi czasy schudłam parę kilo, co wiązało się z utratą jędrności skóry na biuście. W drogerii zauważyłam te serum i postanowiłam zaryzykować. Wg mnie jest bardzo skuteczne, skóra na biuście jest ujędrniona, piersi delikatnie uniesione. Nie zauważyłam efektu powiększenia, ale też się go nie spodziewałam, bo jak wiadomo, krem cudów nie zdziała. Bardzo spodobał mi się zapach, słodkawy, lekko landrynkowy.
    Odejmuję jedynie pół gwiazdki za lepki film, który pozostaje po aplikacji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić niiiuniiiusiiia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • + cena
    + wydajność
    + dostępność
    + delikatny zapach
    + konsystencja
    + nie podrażnia, nie uczula
    + nawilża
    + delikatnie napina
    + ujędrnia
    + wygładza

Polecam!

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Madame Bijou za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij