Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu 'Total Push Up'

Zgłaszająca osoba: v-x-n

Serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i podnosi biust. Już po pierwszym użyciu tworzy mikrosiateczkę na kształt "niewidzialnego biustonosza", dając efekt push-up. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Nadaje piersiom bardziej pełny, okrągły kształt. Zawiera wyselekcjonowane składniki: Volufiline (ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica), kwas hialuronowy, Centella Asiatica, Algi Laminaria, Acacia Collagen oraz kofeinę.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, jest bezpieczny dla gruczołów sutkowych.
Serum jest szczególnie polecane kobietom, które chcą przywrócić młodzieńczą jędrność i sprężystość piersi - szczególnie po okresie karmienia.

Skład: Aqua /Water/, Glycerin, Centella Asiatica, Cetyl Alcohol, Glycine Soya Oil, Water /Butylene Glycol /Laminaria Hyperborea Extract, Hydrogenated Polyisobutene /Anemarrhenae Asphodeloides (Root) Extract, Water /Propylene Glycol /Acacia Seyal Gum, Hyaluronic Acid, Caffeine, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Glyceryl Sterate SE, Phenoxyethanol /Methylparaben /Butylparaben /Ethylparaben /Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Linalool.

/s/

• uwielbiam
  • Kiedy pierwszy raz na niego trafiłam ze względu na niską cenę postanowiłam go kupić. Nie zawiodłam się. Używałam jakiś czas i była widoczna poprawa. Później przestałam i spowrotem zaczęłam go używać. Jest świetny! Nie widzę w nim żadnych wad

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić kazmirz55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • + ladny zapach
    + ten kosmetyk "wyprostowal" mi biust
    +latwa dostepnosc
    +bardzo wydajny
    + widzialam efekty juz po tygodniu
    + gladka skora
    +podniosl biust

- bardzo dlugo sie wchlania

Polecam kazdej kobiecie ktora jest niezadowolona ze swojego biustu

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić Pyuga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował mnie już raz
  • Wracam do niego cyklicznie, mam piersi b.duże i chce aby długo były jędrne, z 3 lata temu zauważyłam,że skóra na biuście delikatnie wiotczeje, nie używałam wtedy kremów tylko na te cześć ciała więc wystraszona sięgnęłam po pierwszy lepszy z drogerii i nie zwiodłam się, po kilku użyciach, skóra znowu była napięta, jędrna, biust się podniósł, skora na biuście była dobrze nawilżona. Dosłownie uratował mi biust. Do dzisiaj go kupuje, ale robię sobie od niego przerwy, jest tani kosztuje na promocji z 12zł a wystarcza na długo. Stosowałam już Tołpe, Clarene i inne droższe specyfiki ale ten od nich naprawdę nie odbiega a jest tańszy i dostępny wszędzie. Jego zapach mi się podoba, nie mam problemu z tym aby się wchłoną. Co do powiększenia biustu się nie wypowiem bo mi na tym nie zależy.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale zawiera parabeny
  • Zalety:
    + napina skórę
    + ujędrnia
    + nawilża
    + bardzo wydajny
    + niska cena

Zalety/Wady:
    +/- intensywny zapach - mnie się podoba ale jest stosunkowo cukierkowy więc nie każdej z Was przypadnie do gustu

Wady:
    - największa - zawiera parabeny
    - stosunkowo długo się wchłania

Podsumowując: z działania kosmetyku jestem zadowolona (nie wierzę w bajki o powiększaniu biustu kremami ) ale będę szukać równie skutecznego produktu nie zawierającego parabenów

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 86anik86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, nic nadzwyczajnego...
  • W sumie, dość ciężko ocenić ten konkretny produkt. Zaopatrując się w niego nie oczekiwałam jakichś ultra genialnych rezultatów, ale pomyślałam: Dlaczego nie, u licha?

ZALETY:
    + po nałożeniu stan skóry poprawia się,
    + przy dłuższym stosowaniu można zauważyć różnicę(przy czym ja uzupełniałam tę "kurację" masażem specjalną rękawicą przy kąpieli),
    + cena,
    + wydajność.

MINUSY:
    - jest problem z wchłanianiem się serum i długotrwałe wmasowywanie niewiele tutaj pomaga,
    - produkt przesiąka ze skóry na biustonosze,
    - zapach szybko zaczyna działać na nerwy
    - efekty są minimalne.

W sumie jest to jeden z tańszych, ale(do pewnego stopnia) działających produktów dostępnych na rynku. Niestety należałoby wspomóc serum dodatkowo odpowiednimi ćwiczeniami, a - jak wiadomo - na biust jest ich stosunkowo niewiele, więc nie ma co liczyć na pełen sukces jakiejkolwiek kuracji...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Nie mam może jekiegoś problemu z biustem, ale kiedy zaczęłam dużo jeździć na rowerze to stwiedziłam że dodatkowa ochrona mu się przyda.

-ujędrnia
    -nawilża
    -ładnie pachnie
    -rzeczywiście nadaje bardziej okrąglejszy kształt
    -jest wydajny

Czy wypełnia nie jestem w stanie stwierdzić.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie klapa
  • Kupiłam skuszona niską ceną, nie kupię ponownie.
    Testowałam z siostrą o biuście dwa rozmiary większym, opinia ta sama.
    Nie robi nic.

Na plus:
    + duże opakowanie
    + wydajność

Na minus:
    - nie ujędrnił ani tym bardziej nie wypełnił
    - zbyt intensywnie pachnie
    - zablokował pory i spowodował wypryski

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić MargeryTyrell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Produkt bardzo dobry, nawet mój chłopak zauważył,że biust jest jakiś ładniejszy i pełniejszy ( nie wiedział,że używam tego serum), wiec to znaczy, że naprawdę działa, bo mężczyźni mało co zauważają. Skóra po nim jest ładnie najwilżona, odejmuje pół gwiazdki za zapach, bo jest dla mnie za intensywny.

Używam tego produktu od: od 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Breprue za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • Nie nawilża i nie napina skóry.
    Wiadomo że producent pisze bajki na opakowaniu. w powiększenie wcale nie wierzyłam.
    Ale nie czułam w ogóle efektu napięcia czy podniesienia.
    Do masażu mógłby być dobry. No ale wczytałam się w skład, a tam mnóstwo parabenów. Zniechęca mnie to do dalszego stosowania. Kto to widział wrzucać sładnik podejrzany o rakotwórcze działanie do produktu do biustu? Gdybym wcześniej przeczytała skład nawet bym na niego nie spojrzała.
    Używam tego produktu od: 1,5 mca

Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skąd te zachwyty?
  • Zastanawiam się skąd taka dobra ocena tego produktu się wzięła. Kupiłam go po przeczytaniu recenzji i ze względu na cenę. Nie spodziewałam się oczywiście tego push-upa bo wiadomo że zwykły krem nie powiększy biusty, zresztą nie o to mi chodziło. Chciałam aby skóra była troszkę bardziej jędrniejsza, stosowałam go zgodnie z zaleceniami producenta przez długi czas ... i co? Nic!! Oprócz nawilżenia kompletnie nic nie zrobił. 2 gwiazdki daję za cenę i opakowanie... Odradzam.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić XxEcstasaxX za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Nie jestem fanką kupowania kosmetyków w kosmicznych cenach, ponieważ testując zarówno te bardzo kosztowne, jak znacznie tańsze przekonałam się, iż bardzo często ich jakość jest podobna. W tym wypadku jest podobnie.
    Serum Eveline mimo bardzo niskiej ceny jest zdecydowanie dobrym produktem, choć spektakularnych efektów trudno po nim oczekiwać ale to dla mnie jest oczywiste.
    "Mazidełko" ma raczej ciężki zapach, biały kolor oraz gęstą, w dotyku troszkę lepką konsystencję, która po rozsmarowaniu na skórze tworzy przez około 10 minut delikatną powłokę, przypominającą silikon, dlatego też po zaaplikowaniu specyfiku proponuję przez kilka minut nie zakładać odzieży, choćby po to, by preparat mógł się swobodnie wchłonąć.
    Istotnie zaledwie po kilkakrotnym użyciu można zaobserwować efekt wygładzenia i uelastycznienia skóry, a przy dłuższym stosowaniu piersi nabierają ładnego, może troszkę pełniejszego kształtu (nie jestem w stanie powiedzieć, czy jest to wyłącznie efektem użycia serum, czy też połączenia z delikatnym masażem w trakcie wsmarowywania).
    Jednak z całą pewnością nie zauważyłam efektu uniesienia piersi, w moim przypadku może to być podyktowane ich sporym rozmiarem (65E), możliwe, iż przy mniejszych rozmiarach biustu obiecany efekt jest widoczny.
    Preparat nie uczula i nawet przy długotrwałym stosowaniu nie zapycha skóry, dodatkowo jest bardzo wydajny i powszechnie dostępny, a opakowanie pozwala na łatwą aplikację oraz całkowite zużyci zawartości.
    Serum Eveline uważam za godne polecenia, przy bardzo niskiej cenie jest to produkt spełniający swoje podstawowe zadanie.

Używam tego produktu od: 3 lata z małymi przerwami na testowanie innych specyfików
    Ilość zużytych opakowań: około 5- 6

Chcesz pochwalić niegziecna za czytelną i pomocną recenzję?
  • widac zmiany
  • Kupowałam kiedyś ten produkt parę lat temu, opakowanie i nazwa zmieniały się kilka razy, ale wydaje mi się że skład jest wciąż ten sam. Produkt rzeczywiście działa, co prawda chyba nie powiększa biustu ale nadaje mu kształt. W tej chwili, pomimo, że wcale nie schudłam, to mój biust wygląda na znacznie mniejszy i mniej jędrny, a to z powodu terapii hormonalnej. Stosowałam droższe kremy, ale nie widziałam żadnego efektu więc teraz wróciłam do Eveline i już po kilku użyciach (nawet nieregularnych, kiedy mi się przypomni) widze zdecydowaną poprawę. Biust znowu robi się okrągły i jędrny.

Zalety:
    - widoczne efekty
    - dobra konsystencja i szybka wchłanialność produktu
    - ładny, neutralny zapach, niezbyt intensywny, co jest dla mnie ważne
    - super niska cena

Minusy:
    - dużo parabenów

Używam tego produktu od: raz na jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: nowe, zaczęte

Chcesz pochwalić _Sasha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę warto!
  • Używałam kiedyś dawno temu. Wtedy byłam bardzo zadowolona. Serum było rewelacyjne. Wymodelowało biust, odrobinę wypełniło. Skóra stała się bardziej jędrna. Wszystko pięknie tyle, że kiedy przestałam używać kosmetyku wszystkie poprawki się gdzieś ulotniły. Wróciłam po czasie. I muszę przyznać, że nadal pięknie pachnie, jest superwydajny i do tego działa! A przy tym ma śmiesznie niską cenę. Jedyny minus jaki widzę to drobne wypryski w miejscach stosowania. Ale to też nie jest ciągłe - zdarza się raz na jakiś czas.

Używam tego produktu od: około 5 lat temu pierwsze opakowanie, pół roku temu powrót do używania.
    Ilość zużytych opakowań: 3 powiększone.

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mój biust zmniejszył rozmiar i delikatnie opadł. Dzięki temu specyfikowi udało mi się poprawić jędrność, piersi stały się pełniejsze i uniesione. Nie wydaje mi się, by się powiększyły, jednak pozostałe obietnice producenta zostały spełnione.
    Wahającym się polecam spróbować. Serum jest bardzo tanie i do tego super wydajne.

Minusem jest dla mnie zbyt krzykliwe opakowanie. Wydaję, mi się że serum przyczyniło się do powstania kilku wyprysków, za co ujmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: Koniec trzeciego

Chcesz pochwalić Shironeko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry!
  • Potrzebowałam kosmetyku, który niekoniecznie powiększy mój biust, ale wymodeluje go i poprawi jego wygląd. Nie spodziewałam się takich efektów!

+ działanie serum można zauważyć tak po kilku użyciach - ja już po tygodniu widziałam wyraźną poprawę. Biust z dnia na dzień był ładnie wymodelowany, piersi "zebrane w sobie"
    + przez pierwszy miesiąc nakładałam go dwa razy dziennie, potem raz - efekt i poprawa nie zniknęły, wystarczyła systematyczność
    + tu od razu kłania się wydajność - jedno opakowanie starczyło mi na ponad 7 miesięcy!
    + cena - bez promocji ok. 17-18 zł, w promocji nawet do 10-11 zł!
    + jak już wspominałam, piersi są wyraźnie wymodelowane, skóra wygląda na bardzo odżywioną, widzę też że są lekko uniesione (to już musi być kwestia rozmiaru biustu, na ile to serum może je podnieść; ja mam dość duży biust i cieszy mnie, że chociaż tyle udało się osiągnąć); poza tym, zauważyłam też zmiejszenie się rozstępów na biuście - teraz są widoczne jedynie przy dokładnym przyjrzeniu się - cieńsze, lekko jaśniejsze od skóry!
    + zapach - w sam raz, w końcu lepiej żeby kosmetyk działał niż ładnie pachniał; nie za mocny, nie za słaby.

Minusy? Na ten moment trudno powiedzieć. W tej chwili zdecydowałam się przetestować jeszcze krem do biustu z Bielendy, i w porównaniu z nim, serum wchłania się zdecydowanie wolniej, ale to już kwestia gustu. Jeśli Bielenda się nie sprawdzi, na pewno wrócę do Eveline.

Używam tego produktu od: sierpień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kinjaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry kosmetyk.
  • Serum jest przede wszystkim wydajne i przy systematycznym stosowaniu daje bardzo przyjemne efekty, o jakich nas zapewnia producent. Niestety nieregularne aplikowanie serum sprowadzać się będzie jedynie do roli, jaką może odegrać zwykły balsam.

PLUSY
    - wydajność
    - nawilżenie, ujędrnienie i wymodelowanie (przy regularnym stosowaniu oczywiście)
    - cena (często na promocji)
    - łatwo dostępny

MINUSY
    - wolno się wchłania
    - brak efektów przy nieregularnym stosowaniu

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Kupiłam go kiedy zaczęłam ćwiczyć, aby trochę zadbać o skórę biustu. Nie chciałam uzyskać powiększenia, myślałam raczej o ujędrnieniu i pielęgnacji. Serum było wydajne i miało ładny zapach.
    Jeśli chodzi o działanie to nie zauważyłam nic oprócz wygładzenia i minimalnego napięcia skóry. Przyjemnie się go używało. Jeśli chodzi o pielęgnacje ok, ale nic więcej.
    Nie kupie tego produktu ponownie.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy x 1 dziennie
    Ilość zużytych opakowań: 1x 200 ml

Chcesz pochwalić Angela1810 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne!
  • Bardzo polecam kosmetyk w celu ujędrnienia biustu!
    Oczywiście nie spodziewajmy się powiększenia piersi ani żadnych spektakularnych efektów. To serum po prostu fajnie wygładza skórę i lekko ją napina.

+ cudny zapach!!!!
    + przyjemna konsystencja
    + wydajność
    + przystępna cena
    + dostępny stacjonarnie
    + wygładza i napina skórę biustu i dekoltuOsobiście uważam, że nie jest to kosmetyk niezbędny i możemy go zastąpić zwyczajnym balsamem do ciała Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jędrniejsze piersi
  • Fajne serum, ładny zapach, ponadto biust jest na pewno po nim jędrniejszy i łądnie wygląda. Nie powiększa piersi tylko ujędrnia. Nie ma żadnego kremu, serum który powiększył by o 1 rozmiar czy 2 piersi niestety. to serum jedynie fajnie się sprawdza przy pielęgnacji dekoldu. Polecam.

Używam tego produktu od: ROK
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić bozen22 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • "mieszaniec"
  • Zdecydowałam się na kupno tego serum, ponieważ kiedyś poleciła mi go koleżanka i spodobał mi się jego zapach, konsystencja, wygładzona i napięta skóra biustu. Akurat zaczęłam intensywne ćwiczenia i dietę, więc postanowiłam zawczasu zadbać o skórę biustu. Produkt jednak nie sprawdził się - nie zauważyłam początkowego efektu wygładzenia i napięcia mimo iż stosowałam go 2 razy dziennie (w tej chwili raz). W zasadzie służy mi on tylko, jako środek nawilżający. Biust nie jest jędrniejszy, napięty, a wręcz przeciwnie - po kilku zrzuconych kilogramach mam okazję przekonać się o grawitacji :P

Zastanawiam się jednak ponownie nad jego kupnem, bo cena 10 zł nie jest majątkiem, a bardzo podoba mi się jego silikonowa formuła - taka nie lepka, nie rzadka... i piękny piękny zapach.. no i wydajność!

Używam tego produktu od: października 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czasem działa, czasem nie
  • Zużyłam 3 opakowania na przestrzeni 3 lat i za każdym razem mam inne zdanie o tym kosmetyku :P

Za pierwszym razem byłam zachwycona - wyraźne ujędrnienie biustu i poprawa wyglądu.

Za drugim razem miałam wrażenie, że nie zrobił nic.

Ostatnio skończyłam trzecie opakowanie - zwróciłam uwagę na to, że serum zapycha mi dekolt, brudzi okropnie stanik, roluje się, ale w jakiś tam sposób działa.

Od razu mówię, że skóra się do serum nie przyzwyczaiła - między jednym a drugim opakowaniem były naprawdę duże przerwy.

Myślę, że za tą cenę warto spróbować, tragedii nie ma, ja pewnie kiedyś jeszcze się skuszę

Jedno opakowanie starczyło na 4 miesiące.

Chcesz pochwalić la_femme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Jako posiadaczka niewielkiego biustu pomyślałam że ten preparat ciut mi go wypełni ;D

O ja głupia Nie zauważyłam tych obiecywanych przez producenta efektów.

Za to wysyp krostek na dekolcie po cudownym produkcie i owszem.

W każdym razie przypuszczam że nawilża, a na pewno pozostaje na skórze, ponieważ przy myciu zawsze czuć, że ten preparat tam został (przy okazji zostaje też na staniku).
    Co jeszcze....a! Przyjemnie pachnie, ale z czasem zapach staje się męczący.

Nie polecam, ponieważ u mnie się nie sprawdził w żaden sposób.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Syja90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój nr 1
  • Uwielbiam. Mam dość spory biust i efektu powiększenia się nie spodziewałam (na szczęście też go nie było) ale miałam nadzieję, że trochę go ujędrnię. Za tę cenę nie spodziewałam się cudów, ale bardzo miło się rozczarowałam.
    Minusów : brak !
    Plusy:
    ->zapach
    ->ujędrnia biust, skóra po nim jest fajna
    -> szybko się wchłania
    ->jest wydajny
    -> fajna konsystencja
    ->cena
    Jestem jak najbardziej na tak

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić 8ag_set9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani ujędrniacz
  • Serum na pewno nie powiększa biustu, ale do pielęgnacji zamiast balsamu przydaje się. Szczególne, że zauwazyłam silne działanie ujędrniające. Serum faktycznie napina skórę i może wydawać się, że ją podnosi. Myślę, że efekt jest widoczny na małym biuście. Jeśli osoby z dużym biustem liczą na taki efekt, to mogą go nie zobaczyć. Warto wypróbować choćby dla samej pielęgnacji i dbania o komfort biustu. Stosuję regularnie od ponad 2 lat, używałam też innych serum z eveline i naprawdę polecam, warto spróbować. Krem ładnie pachnie, daje przyjemne uczucie chłodzenia. W dodatku jest bardzo wydajny i nie kosztuje zbyt wele.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić kleosmyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto go kupić
  • Bardzo lubię to serum, absolutnie nie liczyłam na to że powiększy mi piersi. Akurat z mojego rozmiaru jestem bardzo zadowolona. Serum kupiłam żeby ujędrnić biust i mogę śmiało powiedzieć, że faktycznie skóra jest jędrna, dobrze nawilżona, nawet przy moim rozmiarze 75E efekt push up jest widoczny. Przy użyciu serum można zrobić masaż, jak również samobadanie. Serum ma świetną konsystencję, jest bardzo wydajne. Niestety od kiedy zaczęłam go używać pojawiły się wągry na biuście – dziwne bo wcześniej nie miałam z tym problemu. Opakowania wygodne w użyciu.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?