Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu `Total Push Up`

Zgłaszająca osoba: v-x-n

Serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i podnosi biust. Już po pierwszym użyciu tworzy mikrosiateczkę na kształt "niewidzialnego biustonosza", dając efekt push-up. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Nadaje piersiom bardziej pełny, okrągły kształt. Zawiera wyselekcjonowane składniki: Volufiline (ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica), kwas hialuronowy, Centella Asiatica, Algi Laminaria, Acacia Collagen oraz kofeinę.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, jest bezpieczny dla gruczołów sutkowych.
Serum jest szczególnie polecane kobietom, które chcą przywrócić młodzieńczą jędrność i sprężystość piersi - szczególnie po okresie karmienia.

Skład: Aqua /Water/, Glycerin, Centella Asiatica, Cetyl Alcohol, Glycine Soya Oil, Water /Butylene Glycol /Laminaria Hyperborea Extract, Hydrogenated Polyisobutene /Anemarrhenae Asphodeloides (Root) Extract, Water /Propylene Glycol /Acacia Seyal Gum, Hyaluronic Acid, Caffeine, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Glyceryl Sterate SE, Phenoxyethanol /Methylparaben /Butylparaben /Ethylparaben /Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Linalool.

/s/

• Podstawa wyposażenia mojej łazienki.
  • Na wstępie powiem tyle, że nigdy w życiu nie uwierzę w jakiekolwiek działanie jakichkolwiek kremów/serum wyszczuplających/ujędrniających, których nie używa się we współpracy z wysiłkiem fizycznym i na tym twierdzeniu oprę swoją opinię o tym produkcie.

Kupiłam go z braku laku, nawet nie potrzebowałam niczego do pielęgnacji biustu, ale skusiła mnie promocja, więc wzięłam i teraz zawsze uzupełniam w niego swoje zapasy. Nie używam go regularnie, bo regularnie nie ćwiczę, miewam przerwy 2-4 tygodniowe, a czasem nawet miesięczne i wtedy ten produkt idzie w odstawkę, jego używanie 2x dziennie zawsze łączę z ćwiczeniami dotykającymi też biust i to połączenie to dla mnie rewelacja!

Jędrność, polepszenie wyglądu biustu czy jego powiększenie i podniesienie raczej przypisałabym ćwiczeniom, ale jako produkt pielęgnacyjny serum spisuje się rewelacyjnie. Świetnie pachnie (ale to już kwestia indywidualnych preferencji, mój facet uznaje to za smród i nie może zdzierżyć, ale na szczęście odrobina perfum załatwia sprawę), wygładza skórę i nadaje jej fajne uczucie jedwabistości, miękkości i delikatności, sam rytuał nakładania to też właściwie same plusy, bo jak tu nie skusić się na odrobinę masażu po ciepłej kąpieli czy porannym prysznicu

Plusy:
    -cena
    -wydajność, w ciągu 2 lat zużyłam dwa opakowania
    -zapach
    -świetnie spełniona funkcja pielęgnacyjna
    -nie podrażnia i nie uczula, a jestem mistrzynią w dostawaniu wysypek nawet po produktach z najprostszym składem
    -używanie poprawia mi samopoczucie, codziennie rano po wysmarowaniu się moja pewność siebie skacze do góry o kilka punktów

Minusy:
    -jak dla mnie zbyt lepka konsystencja, praktycznie codziennie z samego rana muszę wskakiwać pod prysznic i zmywać to co nie zostało wchłonięte, bo skóra się trochę lepi, a nie wyobrażam sobie nakładania na to kolejnej warstwy produktu (nie ma znaczenia czy nałożę kropelkę czy całą garść serum - lepienie mam gwarantowane)
    -za długo się wchłania, muszę paradować przez kilka minut bez koszulki, bo nie znoszę kiedy materiał dotyka mi skóry wysmarowanej czymkolwiek

Na pewno poleciłabym wszystkim dziewczynom, które w ćwiczenia angażują też biust i tym, które szukają głównie produktu, który świetnie zadba o skórę, na cudowne powiększanie biustu o parę rozmiarów poprzez używanie serum bym się nie napalała

Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić carry panda za czytelną i pomocną recenzję?
  • srednie efekty
  • Producent opisuje produkt w samych superlatywach. Wiem ze nie nalezy sie tym sugerowac ale mimo wszystko zaryzykowalam. I efekty sa mierne...
    Plusy:
    ladnie pachnie
    przyjemna dla ciala konsystencja
    napina skore

Minusy
    dlugo sie wchlania
    zdecydowanie na dzien(wole na noc)
    brak opisanych na opakowaniu efektow(podnoszenie oraz powiekszenie biustu)

Cena nie jest na szczescie jakas kosmiczna dlatego nie rozpaczam. Nastepnym razem doloze troche i udam sie po taki specyfik do apteki.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego(i ostatniego)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić alik18219 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny uwagi
  • Zaczne od tego że serum 3D nie różni się bardzo składem od 4D, za to cena różni się znacząco. Cena tego drugiego jest blisko dwukrotnie wyższa... Taki chłyt materkindody że niby lepsze bo 4D... tak naprawde to ma tylko wyżej w składzie kw. hialuronowy oraz kofeine i niżej gume arabską w porównaniu do 3D, reszta zmian bez większego znaczenia, jakieś zawirowanie w parabenach na końcu składów... Dodam że jeszcze nie rodziłam więc serum miało łatwe zadanie w moim przypadku.

Zalety 3D:
    - ładny zapach
    -fajna konsystencja i super się rozprowadza
    - zaraz po użyciu czuć delikatne napięcie skóry
    -skóra jest mięciutka, gładka, przyjemna w dotyku
    -co do unoszenia biustu... może troche
    -ujędrnił skórę biustu
    -szybko się wchłania
    - niska cena

Wady:
    -podobno serum jest niesmaczne, więc używam tylko na dzień, nigdy na noc
    - potrafi zapychać skóre na dekolcie, więc tam smaruje w minimalnej ilości
    -jak było 75 C tak jest do tej pory, na szczęście... ale dla wielu to ogromna wada i przykład na to że producent może sobie napisać na opakowaniu co mu ślina na język przyniesie

Nie wiem czy serum poradziłoby sobie z biustem kobiety po urodzeniu dziecka, ale wiem na pewno że jest świetne jeśli chodzi o pielęgnację biustu "nieproblematycznego".

Używam tego produktu od: około roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA !!!
  • Schudłam kilka kilo i nagle mój wzrok z ładnych nóg i brzucha przeniósł sie wyżej o zgrozo ! to co zobaczyłam nie było przyjemne. Moje piersi rozmiar 75 C były imitowały balonika któremu uszło powietrze. Ten balsam to cudo!!, nigdy nie używałam specjalnych balsamów na biust a teraz uważam że moje piersi są ładniejsze niż kiedykolwiek.

+ zwiększa "objętość" piersi,
    +widać efekt podniesienia,
    + biust jest jędrnięjszy
    Niezastąpiony kosmetyk każdej kobiety

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić fiume za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Plusy
    + ładny zapach - nie jest duszący
    + fajna konsystencja - troszkę jakby woskowa
    + skóra biustu po posmarowaniu jest mięciutka i fajnie napięta

- nie podniósł ani nie wypełnił biustu

Nie oczekujmy cudów serum nie powiększy nam biustu ale jako kosmetyk do pielęgnacji jest bardzo fajne w porównaniu z innymi tego typu kosmetykami polecam Eveline

Ilość zużytych opakowań: 1 opak

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić anjaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie.
  • +dostępność
    +cena
    +opakowanie

- bubel - równie dobrze mogłabym smarować biust kremem czy oliwką, efekt byłby taki sam
    - biust jaki był taki jest
    - sztuczny zapach
    - bardziej pomaga masaż, a sam produkt nie robi nic
    - przez brak innego zastosowania wylądował w koszu :/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić haru_haru za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach, jestem na tak
  • Serum kupiłam z myślą, o tym, aby smarowac nim tzw.dolinę łez, bruzdy nosowe i jakieś drobne zmarszczki. Uzywam tego w miarę regularnie, czas 1x dziennie, 2xdziennie, a zdarza się, że co drugi dzien.

Serum zawiera w składzie volufiline i dlatego zdecydowalam się nim zmarowa niektore 'miejsca' na twarzy. Używam go od ponad miesiąca, i żałuję, że nie zrobiłam zdjęc przed i po , bo różnica jest, nie mówie, że ogromna, ale jest. Czasami smaruję nim tez usta i na nich akurat widzę efekt jakby takiego lekkiego wypełnienia, są takie odstające.

Ogólnie, moja twarz wygląda na o wiele mlodszą niż faktyczny wiek, ale uważam, że zawsze warto zapobiegac i reagowac w miarę szybko

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 1105Sylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupując ten produkt nie spodziewałam się cudów, baaa, nawet trochę podchodziłam z drwiną, no ale ciekawość wygrała.

Przede wszystkim zauroczył mnie zapach! Smarowanie się dzień w dzień było naprawdę przyjemne i nawet nie denerwował mnie czekanie na wchłonięcie. Ale nie trzeba było długo czekać bo produkt szybko się wchłaniał.

Jeśli chodzi o działanie - cudów nie było :p ale skóra na dekolcie i piersiach była jedwabiście gładka, jakby w końcu "doceniona" A po drugiej tubce było czuć jakby nadbudował się jakiś skadnik (? nie wiem jak to opisać to wrażenie).

Plusem tego produktu jest te niewtpliwie to, ze wymusza od nas codziennego masażu piersi - sam ten "rytuał" wmasowania balsamu poprawia krążenie krwi więc na co czekać.

Dziewczyny, jeśli oczekujecie cudu - idzcie pocwiczyc. Żaden balsam nie jest silniejszy od naszych mięśni i grawitacji.

Mimo to polecam, ale trzeba go traktować trochę z przymrużeniem oka, ot taki gadżet

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Kiedy pierwszy raz na niego trafiłam ze względu na niską cenę postanowiłam go kupić. Nie zawiodłam się. Używałam jakiś czas i była widoczna poprawa. Później przestałam i spowrotem zaczęłam go używać. Jest świetny! Nie widzę w nim żadnych wad

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić kazmirz55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • + ladny zapach
    + ten kosmetyk "wyprostowal" mi biust
    +latwa dostepnosc
    + niska cena
    +bardzo wydajny
    + widzialam efekty juz po tygodniu
    + gladka skora
    +podniosl biust

- bardzo dlugo sie wchlania

Polecam kazdej kobiecie ktora jest niezadowolona ze swojego biustu

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić Pyuga za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij