Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu `Total Push Up`

Zgłaszająca osoba: v-x-n

Serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i podnosi biust. Już po pierwszym użyciu tworzy mikrosiateczkę na kształt "niewidzialnego biustonosza", dając efekt push-up. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Nadaje piersiom bardziej pełny, okrągły kształt. Zawiera wyselekcjonowane składniki: Volufiline (ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica), kwas hialuronowy, Centella Asiatica, Algi Laminaria, Acacia Collagen oraz kofeinę.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, jest bezpieczny dla gruczołów sutkowych.
Serum jest szczególnie polecane kobietom, które chcą przywrócić młodzieńczą jędrność i sprężystość piersi - szczególnie po okresie karmienia.

Skład: Aqua /Water/, Glycerin, Centella Asiatica, Cetyl Alcohol, Glycine Soya Oil, Water /Butylene Glycol /Laminaria Hyperborea Extract, Hydrogenated Polyisobutene /Anemarrhenae Asphodeloides (Root) Extract, Water /Propylene Glycol /Acacia Seyal Gum, Hyaluronic Acid, Caffeine, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Glyceryl Sterate SE, Phenoxyethanol /Methylparaben /Butylparaben /Ethylparaben /Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Linalool.

/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Cudów nie ma
  • + nawilżona, miękka i gładka skóra
    + skóra jest jędrniejsza i bardziej napięta
    + brak niespodzianek na dekolcie, wręcz przeciwnie, skóra wygląda naprawdę ładnie
    + przyjemny zapach
    + błyskawicznie się wchłania
    + wydajny

Nie wiem czy brak efektu podniesienia i wypełnienia biustu traktować jako minus. Producent je wprawdzie obiecuje, ale ja nigdy takiego efektu nie oczekiwałam - to krem, nie skalpel. Skóra wygląda lepiej niż kiedyś, nie wysypało mnie na dekolcie, serum z grawitacją nie wygrało, ale na pewno skóra jest jędrniejsza, miękka i dobrze nawilżona.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić jie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem.
  • Zaczne od tego ze nie należy spodziewać sie po kosmetykach tego typu cudów. To nie jest chirurg plastyczny i nie bedzie efektu jak po implantach. Trzeba miec ta świadomość.

+ Działanie - po miesiącu codziennego użytkowania (raz lub dwa razy dziennie) faktycznie widze różnice. Pokora jest nawilżona, biust jedrniejszy i faktycznie bardziej wypełniony. Delikatnie wymodelowany. Nie jest to efekt wow, ale widze delikatna różnice. Uelastycznienia, wymodelowana, wygladzona i ujędrniona okolica biustu = obietnice producenta spełnione.
    + Wydajność - po miesiącu intensywnego użytkowania mam jeszcze pół produktu.
    + Zapach - nie spodziewałam sie tego, ale żel naprawdę pięknie pachnie. Używanie go to sama przyjemność.
    + Konsystencja - żelowa, szybko sie wchłania, nie pozostawia filmu na skorze.
    + Opakowanie - miękkie, nie utrudnia stosowania produktu i bedzie łatwe do rozciecia i wygrzebania resztek przy końcówce.
    + Cena i dostępność - w promocji kupiłam go za jakies 12zl? I jest bardzo dobrze dostępny - widziałam go w paru Rossmanach, w Super-Pharm, a sama zakupiłam w Hebe.

+/- Skład - tutaj mam mieszane uczucia, bo z jednej strony widze większość dobroczynnych składników - wiele olejków, ekstraktów, kwas hialuronowy, kofeinę. Z drugiej niestety parabeny - co prawda stosunkowo daleko w składzie, ale sa obecne. Za to odejmuje 1 gwiazdkę.

Ale z pewnością wrócę do tego produktu gdy mi sie skończy. Mysle ze dla osób ktore nie oczekują niewiadomo jakich cudów bedzie w sam raz.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W połowie 1

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • na pupe świetnie działa
  • nie wiem jak działa na biust ale na pupe działa bardzo dobrze.

- nie ma efektu chłodzącego za co duży plus

- mega wydajny i gęsty ale po skórze łatwo się "ślizga" i szybko wchłania

- bardzo dobrze nawilża, odżywia,

- mocno wygładza skórę, jest niczym jedwab,

- ujędrnia i sprawia że ciało wydaje się smuklejsze,

- wrato zwrócić uwagę na skład- bardzo dobry, dużo naturalnych wyciągów,

- dobra relacja jakości do ceny,

- wydajny

Używam tego produktu od: miesica

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Więcej szkody jak pożytku
  • Kosmetyków do biustu zaczęłam używać mniej więcej w połowie 2014 roku. Nie wydaje mi się, żebym miała mieć w przyszłości większe problemy z tą partią mojego ciała ponieważ nie mam zbyt dużego biustu, więc raczej grawitacja mi nie zaszkodzi; jedynie w przypadku ewentualnej ciąży boję się rozstępów. Ale wiadomo – trzeba o siebie dbać, trzeba dbać o całe ciało, a nie jedynie o jego wybrane części.
    Serum Eveline zakupiłam jako pierwszy kosmetyk tego typu, ponieważ z tych tańszych cieszy się on chyba największą popularnością i zbiera bardzo dobre opinie.

Co o tym produkcie mówi producent?

Pierwsze wrażenie:
    Nie wierzę w żadne tam rzeźbienie, podnoszenie, czy tym bardziej „niewidoczne biustonosze”, ale fajnie byłoby dodatkowo ujędrnić ten biust i dobrze nawilżyć skórę. Serum pachnie bardzo przyjemnie, jest to takie połączenie słodyczy z czymś kwiatowym; ale zapach jest delikatny, raczej nie powinien zmęczyć mi nosa. Konsystencja lekkiego kremu, wystarczy niewielka ilość, żeby rozprowadzić go po biuście i dekolcie. Szybko się wchłania, ale tak jak się spodziewałam nie czuję żadnej super „mikrosiateczki”.

Po dwóch tygodniach stosowania:
    Niestety, ale po dobiciu do 2/3 pojemności opakowania jestem zmuszona wyrzucić lub oddać komuś to serum. Nie zauważyłam żadnego z efektów obiecanych przez producenta, nie ma poprawy w ujędrnieniu, również skóra nie jest ani odrobinę bardziej nawilżona. Stała mi się natomiast duża krzywda i wiem, że jest to „zasługą” tego kosmetyku, ponieważ nic innego w pielęgnacji tej części ciała nie zmieniłam. Mianowicie, już po tygodniu zaczęłam zauważać malutkie wypryski na dekolcie. Nie obwiniałam jednak jeszcze wówczas tego serum, ponieważ zaraz przed okresem – a to był akurat ten moment miesiąca – wysypuje mnie na dekolcie, czasem na plecach. Byłam przekonana, że kiedy okres się skończy, zniknie również mój problem. Ale tak się nie stało, co więcej, problem się nasilił. Zaczęły mi wyskakiwać na biuście(!) prawdziwe bomby, bolące pryszcze z ropą w środku, coś ohydnego. Odstawiłam serum na tydzień, zaczęłam przemywać te miejsca preparatem na wypryski i problem zniknął. Na pewno jednak nie zacznę na nowo stosować tego kosmetyku, ponieważ bardzo zapycha mi skórę. Nie wiem, który ze składników tak źle na mnie działa, ale nie będę w to wnikać; po prostu sera Eveline będę omijać szerokim łukiem.

Plusy i minusy:
    + bardzo przyjemny zapach;
    + lekka, kremowa konsystencja, która szybko się wchłania;
    - brak jakichkolwiek efektów obiecanych przez producenta;
    - zerowe nawilżenie skóry;
    - odpowiedzialny za duży wysyp ropnych pryszczy na biuście i dekolcie.

Używam tego produktu od: stosowałam go w maju 2014r.
    Ilość zużytych opakowań: około 1/3 jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _Socjolozka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko nawilża
  • Kosmetyk do pielęgnacji biustu jest obowiązkową pozycją w mojej pielęgnacji. Mam spory biust i niestety muszę być przygotowana na walkę z grawitacją.... Pomimo tego, że jeszcze nie borykam się z utratą jędrności piersi to stosowałam już kosmetyki, które bardzo poprawiały ich wygląd. Np. takim kosmetykiem był krem push up od Tołpy który z dnia na dzień sprawiał że skóra mojego biustu była coraz ładniejsza a piersi jakby pełniejsze. Ten krem natomiast nie robi poza nawilżaniem nic.

Plusy kremu to:
    -dobrze nawilża skórę
    -dobrze się wchłania i nie brudzi bielizny
    -stosunek cena/objętość

Plusominus:
    -nie powiększa biustu (jest to plus dla mnie spodziewam się że znajdą się kobiety które ocenią to jako minus ponieważ producent obiecuje taki efekt ale bądźmy rozsądne powiększyć piersi może chirurg nie zrobi tego żaden nawet najdroższy krem)

Minusy:
    -krem wcale nie ujędrnia, nie "podnosi" biustu,
    -nie wpływa na wygląd skóry,
    - osoby z większym biustem (w mojej ocenie to miseczki c wzwyż) powinny sięgnąć po bardziej efektywny krem ponieważ nawilżenie to mało

Podsumowując recenzję: kosmetyk to zwykły, krem nawilżający, który nie ujędrnia i podnosi jakości skóry. Obietnice producenta nie zostały spełnione.

Używam tego produktu od: około 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujedrnia ale nie powieksza
  • Wspaniale ujedrnia obwisly biust, ale efekt push up to nie jest. Minus dla producenta za ścieme o powiększaniu biustu, mój się nie powiększył ani o milimetr. Kupiłam produkt bo po karmieniu piersią biust stał się bardzo nieladny -mały i pusty. Serum poprawiło wygląd biustu, ale liczyłam na więcej.

Używam tego produktu od: 3 mce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olcia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za taką cenę - idealny!
  • Nie spodziewam się, że jakikolwiek produkt sprawi, że nagle moje piersi urosną o 2 rozmiary. I ten tego nie zrobił. Sprawił jednak, że mój biust jest uniesiony, skóra jest jędrna i gładka. Serum szybko się wchłania, ładnie pachnie i jest bardzo wydajne. Zdecydowanie spełnił moje oczekiwania, jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Mithrau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem nawilżający, nic więcej...
  • +jest wydajny
    +ma przepiękny zapach
    +dobrze nawilża skórę
    +cena
    +dostępność
    +dobrze się wchłania
    I na tym plusy się kończą. Na opakowaniu wypisano mnóstwo kłamstw, których ten krem nie robi. Modeluje, ujędrnia, wypełnia??? Z pewnością nie.
    -nie spełnia oczekiwań!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LuizkaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie polubiliśmy się
  • - dla mojego dużego biustu nie zrobił nic dobrego
    - skóra nie była nawet lepiej nawilżona
    - kleił się
    - przyczynił się do powstawania wyprysków na dekolcie, których nigdy nie miałam

+ładny zapach

Używam tego produktu od: nie wiem

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale nie liczyłam na cud ala silikony
  • Jeżeli ktoś liczy na efekt wszczepienia silikonu to się na pewno przeliczy. Natomiast ja jestem jak najbardziej zadowolona Mam spory bius, ale przeszedł on wiele zmian wagi, co nie wpłynęło na niego pozytywnie. Na szczęście trafiłam na serum Eveline i wszystko wróciło do normy albo i lepiej
    + biust staje się pełniejszy, jędrniejszy i wygładzony
    + serum jest wydajne
    + niska cena
    + łatwo się wchłania.
    Ogólnie spełnił wszystkie moje wymagania

Używam tego produktu od: Bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić slodkanieidiotka za czytelną i pomocną recenzję?

• W przeciągu ostatnich 60 dni nikt nie dodał recenzji produktu.