Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu `Total Push Up`

Serum błyskawicznie wypełnia, rzeźbi i podnosi biust. Już po pierwszym użyciu tworzy mikrosiateczkę na kształt "niewidzialnego biustonosza", dając efekt push-up. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Nadaje piersiom bardziej pełny, okrągły kształt. Zawiera wyselekcjonowane składniki: Volufiline (ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica), kwas hialuronowy, Centella Asiatica, Algi Laminaria, Acacia Collagen oraz kofeinę.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, jest bezpieczny dla gruczołów sutkowych.
Serum jest szczególnie polecane kobietom, które chcą przywrócić młodzieńczą jędrność i sprężystość piersi - szczególnie po okresie karmienia.

Dobrze nawilża i ujędrnia

Serum ma bardzo ładny zapach i fajną, gęstą konsystencję. Szybko się wchłania i starcza na długo.
Oczywiście nie unosi biustu ani nie daje efektu push-up, ale bardzo dobrze nawilża, ujędrnia i uelastycznia skórę piersi i dekoltu. Dobry produkt za niską cenę.

Zawiodłam się

Albo miałam za wysokie oczekiwania co do tego produktu, albo faktycznie nie jest taki jaki powinien być. Ma dobrą konsystencję i nawilża dekolt i biust, ale ja nie czuję ani nie widzę efektu push up nawet w minimalnym stopniu.

Dobry ale słaby efekt

Nie wierzyłam za bardzo w tego typu obietnice producentów. Serum faktycznie napina skórę i staje się nieco jędrniejsza, ale optycznego powiększania czy podniesienia nie zauważyłam. Pachnie przyjemnie i dobrze się rozprowadza. W bardzo przystępnej cenie.

Działa/nie działa? Oto jest pytanie!

W żadnej drogerii nie mogłam go znaleźć! Dopiero zakupiłam go w...hipermarkecie na szybkich zakupach!
Jak oceniam jego działanie? Zdecydowanie moje piersi są bardziej nawilżone, ciut napięte, jednak nie zauważyłam jeszcze tego efektu WOW, który jest u większości (mimo, że używam go od 1,5msc)
Pożyjemy, zobaczymy, może jeszcze zobaczymy
Na wydajność nie mogę narzekać - z pewnością starczy mi na kolejne 2miesiące
Zapach? Zdecydowanie mój ulubiony!
Design opakowania? Super, fajnie zaprojektowany przez markę(kobiecy)
Cena? Zdecydowanie na + (10zł)

Jedyny

To niewątpliwie mój faworyt w tego typu kosmetykach jest ideałem pod każdym względem.Tubka łatwo się otwiera i wizualnie jest miła dla oka.Krem cudownie pachnie i ten zapach zawsze mam kilka godzin na sobie .A efekty no cóż ,efekty są ale po 3-4 tygodniach regularnego dwa razy dziennego stosowania .Ja widzę efekty i bardzo mnie to cieszy skóra jest nawilżona i napięta biust jest widocznie ujędrniony .Cena bardzo mnie zaskoczyła ja płaciłam około 9,90 w większej ilości na Allegro.

Dałam się kiedyś na to nabrać ;)

Nie jestem posiadaczką zbyt dużego biustu, także ratowałam się już na różne możliwe sposoby, do momentu aż zaakceptowałam stan rzeczy i doceniłam plusy tematu ;)
Samo serum nieznacznie ujędrnia, ale jeżeli chodzi o wypełnienie to nie bardzo, miałam wrażenie, że jakby lekko mrowiło skórę, spulchniało, to chyba nie o to w tym chodzi przecież.
Konsystencje ma dość nieprzyjemną.
Może kiedyś wrócę do tego preparatu, ale nie uważam żeby to był artykuł 1 potrzeby i super skuteczny.

same plusy

Używam tego serum od około 2 lat. Mam mały biust ale wedlug mnie działa. Delikatnie podnosi biust, ujędrnia. Skóra jest napięta, przyjemna w dotyku.
Poleciła mi go moja mama, używa go od baaardzo dawna i tez jest bardzo zadowolona.

dobry

Efektu push up to przesada, ale nie da się ukryć że serum dobrze nawilża i napina skórę. Wchłania się całkiem szybko. Jest łatwo dostępny i często można go kupić w promocji, więc warto wypróbować jak nie mamy pomysłu na kosmetyk do pielęgnacji biustu.

Jest dobry

Serum jest dobre. Nie mam problemów z biustem ,kupiłam go z ciekawości. Biust po stosowaniu robi się coraz bardziej jędrny i napięty. Dobrze nawilża. Zauważyłam że chyba lekko powiększa po dobrym i mocnym wsmarowaniu ale tylko na jakiś czas . Gdy na kilka dni go odsatwiam to widzę leciutką różnice ,że jednak on coś ,,daje''. Najbardziej lubię go za to że jak go użyje przed spaniem to mój partner nie może oderwać nosa i mowi czym tak ładnie pachne. Jak mu powiedziałam to czasem sam mi posmaruje tym serum ;)

Nie powiększa piersi ;) ale i tak bardzo dobry

Serum nie powiększa piersi - warte podkreślenia w czasach, gdy producenci mogą pisać na opakowaniach wszystko, nawet jeśli to nieprawda, po to, by produkt się sprzedał
Ale...
Nie jestem w stanie stwierdzić, czy to zasługa serum czy samego masażu piersi (jestem zbyt leniwa, by ot tak je masować a z kremem mam motywację ) - faktycznie, zauważalnie je podnosi i ujędrnia, nawilża i napina. Piersi wyglądają lepiej. Nie wiem, czy choć trochę sprawdzi się u kobiet po ciąży czy po dużej utracie wagi albo u kobiet z bardzo dużym biustem. U mnie działa swietnie

Na prawdę działa!

Serum na prawdę rewelacyjnie napina skórę biustu, dzięki czemu osiąga on imponujący efekt, dodam iż optycznie również piersi są pełniejsze.
Warto kupić ten produkt i stosować na dłużej

Lubię :)

Lubię ten produkt. Jest jednym z najlepszych do biustu. Widać efekty. Gdy nie używam jakiś czas tego produktu, mój biust nie wygląda już najlepiej, a dzięki temu produktowi jest bardziej jędrny, kształtny czy mniej zwiotczały. Nie ma co się jednak spodziewać rewelacji, bo nie podniesie, a na pewno nie powiększy biustu ( tego akurat i tak nie chcę)

nie robi nic specjalnego

Serum delikatnie wygładza i napina skórę, ale poza tym nic więcej nie robi. Przyjemnie się go nakłada, ma ładny zapach i dobrze się wchłania. Jest bardzo wydajne, jedno opakowanie starczyło mi na rok użytkowania, a nakładałam go dwa razy dziennie. Nie wiem co jeszcze mogłabym o tym produkcie napisać, jest w porządku, ale z pewnością można się bez niego obyć, bo nic konkretnego nie robi.