Korana, Propolis, Krem do stóp

Korana, Propolis, Krem do stóp

Przeznaczony do skóry stóp szczególnie wrażliwej na stany zapalne, pękania, zgrubienia i suchość naskórka. Obecny w kremie propolis zawiera biologicznie czynne substancje wykazujące aktywność przeciw drobnoustrojową i przeciw grzybiczą. Ekstrakt z korzenia słodkiej lukrecji wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zmniejsza obrzęki i poprawia krążenie. Dodana do kremu alantoina zmiękcza zrogowaciały naskórek oraz likwiduje zgrubienia, a ekstrakt z miodu - naturalny kompleks witamin i mikroelementów ma wszechstronne i efektywne działanie na skórę.

nawilżające, przeciwgrzybicze, na popękaną skórę, wygładzające
w tubce, wielorazowego użytku
popękana, sucha
kremy do stóp

Przeciwgrzybiczy, przeciwinfekcyjny

Stosuję go w celach leczniczych i do regeneracji popękanej, grubej skóry pięt.

Jeśli często chodzisz na baseny, sauny, bywasz w hotelach bądź hostelach, to must-have dla Ciebie. Krem ratuje z opałów, kiedy stopy dopada grzybica, a jako kosmetyk prewencyjny działa niezawodnie. Z nim moje stopy zawsze są zabezpieczone. Zabieram go w każdą podróż międzynarodową. Nawet jeśli się zgapiłaś i stopy zaczynają już swędzieć, krem doprowadzi je do stanu równowagi. To ratunek w kremie!

Poleciłam go również swojej mamie, kiedy rozwinęła się u niej grzybica paznokci po hybrydzie. Odłożyła przeciwgrzybiczy preparat apteczny do szuflady, ponieważ krem szybciej pomagał jej dojść do zdrowia.

Jako produkty czysto kosmetyczny również spełnia swoją rolę: przyjemnie się rozprowadza, formuła wnika w skórę w około 30 minut, jego zapach to zapach głównego składniku aktywnego - propolisu. Skóra staje się miękka, odżywiona, szybciej się regeneruje. Używam go także na popękaną skórę pięt. Doskonale ją leczy i pielęgnuje. Zmniejsza także zgrubienia na piętach. To jedyny krem do stóp, jaki spotkałam, który naprawdę leczy skórę, a nie tylko tworzy iluzję zdrowych stóp.

Do ust stosuję balsam Tisane, a do stóp Koranę.
Propolis działa cuda.
Polecam gorąco!!!

Dobry

Po pierwszym zastosowaniu i w ogóle na początku miałam wrażenie rozgrzanych stóp. Delikatnie wygładza i zmiękcza naskórek, nie pozostawia lepiącej się mazi, niweluje zapach.
Sam krem nie pachnie zbyt ładnie, tzn ma dość specyficzny zapach. Nie wiem, z czym go porównać. Mnie ten zapach nie przeszkadza, a nawet podoba się. Taki apteczny.
Czasem stosuję go też na inne części ciała, ze względu na zawarty w nim propolis: na przesuszone łokcie, zmiany skórne. Działanie zawsze ma pozytywne.
Do kupienia w sklepach z miodem (w moim mieście w sklepie związku pszczelarzy) itp. Cena też jest w porządku - u mnie kosztuje 8,50. Warto. Czekam na balsam do ciała z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

bardzo lubię stosować

dlatego jest mi przykro, że się kończy, ale może kiedyś uda mi się go jeszcze kupić. To właśnie jest jedyny minus tego kremu - trudno go znaleźć.
Jeżeli macie problemy z suchą skórą na stopach, to ten krem jest idealny dal was :
+genialnie się rozprowadza
+ szybko wchłania
+bardzo dobrze nawilża i natłuszcza stopy
+ przyjemnie pachnie
+ cena , zapłaciłam ok. 6 złotych

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: właśnie kończę pierwsze