Powiększ Garnier Color & Shine, Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym

Zgłaszająca osoba: velouria

Szampon koloryzujący Garnier Color & Shine to łagodna koloryzacja bez amoniaku, która jednocześnie pielęgnuje włosy dzięki zawartości ekstraktu z żurawiny (słynnej ze swych właściwości ochronnych) i olejku arganowego. Produkt zapewnia kolor mieniący się niewiarygodnym blaskiem, akcentując jednocześnie naturalne refleksy naszych włosów. Kremowa konsystencja i bardzo przyjemny zapach sprawiają, że farbowanie staje się niezwykle przyjemne i proste. Trwałość koloru to 28 myć. Producent zapewnia również optymalne pokrycie siwych włosów. Dużym plusem kosmetyku jest fakt, że opakowanie oprócz kremu koloryzującego i mleczka utleniającego zawiera również odżywkę po koloryzacji, która nadaje włosom jedwabistą miękkość i blask.

Cena: 12,99zł / 110ml
/s/

• Zadowalający
  • Włosy mam średnio cienkie (według fryzjerki), wybieram odcień czarny i kładę na mój miodowy blond.

Plusy:
    -kolor niewątpliwie jaki być powinien, pomimo iż nie sugerują na jasne włosy go kłaść
    -nie wypłukuje się, ale stosuję szampony i odżywki do włosów farbowanych
    -bardzo ładny zapach
    -dobra konsystencja
    -włosy są lśniące i zdrowe, ale może to dzięki odpowiedniej pielęgnacji (szampon Avon do farbowanych)

Minusów nie zauważam, edytuję post jeżeli będzie powód.
    Na temat odżywki nie mam jeszcze zdania, bo zwykle jej nie używam.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić MysticsEmily za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Trzymać się z daleka!
  • Niestety, kupiłam w ciemno, gdyż na półkach zabrakło mojego ulubionego szamponu koloryzującego innego producenta.
    Kolor "orzech laskowy". Na opakowaniu i podglądzie: ciemny blond/jasny brąz o ciepłym rudawym odcieniu. Nakładałam na naturalne jasne blond włosy. Na takim podkładzie kolor powinien wyjść niemal perfekcyjnie, ewentualnie trochę ciemniej.
    To co wyszło to nieporozumienie.
    Zaraz po farbowaniu włosy były niemal czarne. Po dwóch-trzech myciach stopniowo sprały się do popielatego, zielonkawego brązu. Nie będę pisać jak to przeżyłam.
    Po tych myciach kolor już ani drgnął. Nie oczekiwałam, że się wypłucze do końca, ale choć częściowo. Nie pomagały maski z miodem i cytryną, szampon rumiankowy, head&shoulders... Ostatecznie pomógł rozjaśniacz.

Załączam zdjęcie farby jaką kupiłam i odcienia podobnego do tego jaki uzyskałam.

Używam tego produktu od: pięć miesięcy temu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić jaksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie...
  • Produkt jest nie drogi i ma ładną gamę kolorów. Używałam kolorów: mroźny kasztan, który bardzo mi się podobał, lecz to jak niszczy i przesusza włosy zaważyło o tym, że więcej go nie użyję. Początkowo włoski ładnie błyszczą, lecz po 2-3 myciach widać, co zrobiła z włosami. Nie polecam.

Używam tego produktu od: lutty
    Ilość zużytych opakowań: 2całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karolax112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie za.
  • +kolor taki jak na opakowaniu (czerń), bez czerwonych refleksów, mimo, że została nakładana na ognistą czerwień.
    +Nie schodzi zbyt szybko z włosów, co mogę zarzucić wielu trwałym farbom. Dla mnie to zdecydowany plus, ponieważ najlepiej czuję się w tym kolorze a zbyt częsta koloryzacja, jak wszystkie wiemy, nie wpływa pozytywnie na włosy.
    +Cena (13-14 zł)
    +Opakowanie. Mam słabość do różu, szczególnie spodobała mi się różowa zawartość opakowania...
    +Dostępność (Natura, Rossmann, Hebe, Kaufland i inne sieciówki)
    +/- na początku odniosłam wrażenie, że lekko wysuszyła mi włosy, ale przy kolejnym myciu użyłam ulubionej maski i włosy są na dzień dzisiejszy miękkie, błyszczące, nie zauważyłam nadmiernego wypadania po zastosowaniu.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania.

Chcesz pochwalić OlgaT za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZAMACH NA WŁOSY!
  • Te farby (czy jak kto woli szampony koloryzujące) to jakiś żart! Jeszcze nigdy żadna farba nie zrobiła mi z włosów takiej masakry na głowie jak to coś!
    Strasznie przesuszyła mi włosy, przed aplikacją moje włosy były miękkie i błyszczące, końcówki zdrowe, bo niedawno podcinane. Po zmyciu farby z włosów na głowie miałam jedno wielkie siano! Końcówki aż sterczą tak są przesuszone! Dodatkowo włosy są strasznie matowe, zero życia.
    Używałam ciemnego blondu zmieszanego z jasnym brązem, bo właśnie taki chciałam kolor uzyskać na pograniczu poziomu 7 i 6. Kiedy włosy były mokre były czarne... nie przejęłam się tym zbytnio, pozwoliłam im wyschnąć i... nadal były CZARNE!
    Jak już moja poprzedniczka na dole wspominała dołączona do farby odżywka to jakieś nieporozumienie! Nic, a nic nie zrobiła z włosami! Nie zmiękczyła ich, nie rozczesywały się lepiej, nic kompletnie nic!
    NIE POLECAM NIKOMU!!!

Używam tego produktu od: raz parę dni temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 ciemny blond i jasny brąz

Chcesz pochwalić bellatriks94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPIEŃSTWO.
  • Jako że chciałam zatrzeć różnicę między rozjaśnianymi delikatnie włosami o maksymalnie 1 ton a odrostami naturalnego ciemnego blondu wybrałam kolor nr 7 - blond. Już w czasie aplikacji produktu na włosach nie podobało mi się to, że farba w reakcji z moją czupryną stawała się... zielonkawa? poczekałam 5minut, ale było tylko gorzej - przybrała kolor czarny. Po zmyciu tego niszczyciela włosy były okropnie suche, sianowate, straciły dawną objętość, do tej pory nie mogą dojść do siebie a załączona odżywka to chyba jakiś żart. mam włosy przed ramiona a nie starczyła mi nawet na połowę. zresztą i tak nic specjalnego nie zrobiła z włosami...

podsumowując:
    - niszczy włosy, tracą one objętość i stają się sianowate, suche
    - odżywki jest zdecydowanie za mało, ponadto nie nadaje się ona do niczego
    - kolor zamiast blondu wyszedł mi ciemnozielony a na końcówkach czarny (przy próbach wymycia, pozostaje bez zmian a co gorsza - staje się jeszcze bardziej nierównomierny i jakby "wypłowiały"

NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić Xrated za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt godny polecenia!
  • Kupiłam go ze względu na to,że nie chcę niszczyć już swoich włosów farbami z amoniakiem i trafiłam w dziesiątkę!
    Kupiłam kolor "naturalny brąz" nakładałam go na rude włosy i kolor wyszedł identyczny jak na opakowaniu jak dla mnie ciut zbyt ciemny,ale identyczny jak na opakowaniu.
    Mieszanka ma ładny nie drażniący zapach
    Łatwo się nakłada
    Nie wywołał przynajmniej u mnie reakcji alergicznych
    Odżywka dołączona jest bardzo dobra
    Włosy po koloryzacji są delikatne,lśniące,pachnące
    Kolory utrzymuje się ładny po 10 myciu (producent obicuje do 28 myć)
    Na moje długie włosy(za łopatki) musze zużyc 2 opakowania
    Atrakcyjna cena jak na tak dobry produkt
    Minusów nie ma!
    Serdecznie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Natiii2123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobry produkt!
  • jestem zupełnie zaskoczona tak dużą ilością negatywnych recenzji tego produktu. jestem zwolenniczką szamponów koloryzujących i ogólnie koloryzacji nie trwałej, która spłukuje się nie powodując odrostów.
    kupowałam za każdym razem odcień 5,35 czekolada, który lekko przyciemniał mój naturalny odcień.

+ bardzo ładny kolor
    + brak efektu maski
    + naturalne refleksy
    + bardzo ładny blask
    + włosy miękkie w dotyku (po pierwszej aplikacji byłam w szoku- wyraźnie odżywił moje włosy!)
    + nie podrażnia skóry
    + przyjemny zapach
    + cena (na promocji 10,99zł w Naturze, dlatego jutro po niego biegnę )

- dostępność (bardzo długo jej nie widziałam, myślałam że już jej nie ma!)

Chcesz pochwalić niskonss17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!!
  • 4 lata temu zrezygnowałam z farby Wellaton - Mleczna czekolada na rzecz Garnier Color&Shine - Granatowej Czerni.

Dla mnie ten szampon jest rewelacyjny!!!

Plusy:

+ bez amoniaku

+ pokrywa siwe włosy (a mam ich dużo niestety)

+ włosy po koloryzacji miękkie i lśniące

+ farba dosyć rzadka przez co jest wydajna, ładnie się rozprowadza

+ piękny zapach

+ jeżeli ktoś nie chce mieć na stałe tego koloru to łatwo z niego zejść - przynajmniej ja nie miałam problemu. Od momentu kiedy znudził mi się czarny kolor i chciałam zostać blondynką to nie było problemu bo farba powoli się zmywa. Tak było z granatową czernią. Potem farbowałam zupełnie innymi jaśniejszymi farbami i w 2012 roku wróciłam do tego szamponu i farbowałam włosy nr 7 - BLOND. Co do tego koloru nie zauważyłam żeby się jakoś zmywał, ale absolutnie nie stwarzało to dla mnie żadnego problemu.

Obecnie uzywam koloru - CZEKOLADA. Wychodzi super!!!!!

+ odżywka po koloryzacji dołączona do farby jest super! Włosy po niej również są miękkie, ładnie się włosy rozczesują. Gdyby tą odżywkę sprzedawali także oddzielnie to na pewno bym ją kupiła.

Jedyny minus ale nie samej farby tylko jej dostępności. Kiedyś była i w Super-Pharm czy Rossmanie a od jakiegoś czasu zniknęła z półek sklepowych. Teraz kupuje ją w Naturze czy Realu, ale mogliby ja przywrócić w tych sklepach co napisałam powyżej bo takto częściej były na nie promocje

Używam tego produktu od: 2009/2010/2012/2013 Ilość zużytych opakowań: 20

Chcesz pochwalić Anbi123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka kolorystyczna
  • Mimo iż czytałam negatywne opinie, to spróbowałam i żałuję. Włosy mam prawie czarne -a nie brązowe. Ponadto mam rude błyski w słońcu, co wygląda okropnie. W świetle sztucznym wygląda jakby były po prostu czarne :<

Farbę (kolor nr 4 naturalny brąz) nałożyłam na swoje naturalne włosy koloru ciemny blond. Trochę szczypała mnie skóra głowy. Farbę przyjemnie się nakłada, miło pachnie. Zastosowałam zgodnie z ulotką w opakowaniu.

Efekt błyszczących włosów? Nie zauważyłam.
    Włosy po koloryzacji miękkie i pachnące.

Ale kolor... porażka. Ponadto ciężko schodzi :C Co akurat może być zaletą jeśli komuś zależy na trwałości koloru...

Zalety:

-nie drażniąca farba
    -łatwa aplikacja
    -przyjemny zapach
    -miękkie włosy

Wady:

-okropny, ciemny kolor :C zupełnie inny niż u pani na opakowaniu...Używam tego produktu od: moj pierwszy razIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić winterwind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno!!
  • Koszmar!! Użyłam odcienia naturalny brąz nr 4 i otrzymałam... Czarne włosy! Kładłam farbę na mój naturalny ciemny blond, a tu takie zaskoczenie... Dodam, że trzymałam się instrukcji. Odżywka dołączona do zestawu ma przyjemny zapach - i to chyba jedyny jej plus. Włosy owszem, lśniły, ale tylko przez 2 tygodnie (przy myciu czuprynki 2 razy w tygodniu). Potem koszmarek - był niby-brąz, ale matowy, generalnie - włosy do ścięcia, bo farba mocno trzyma i nie wiem, jak mocnych środków należałoby użyć, by pokryć to cudo.

Chcesz pochwalić Natalia00000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak!
  • moja ulubiona farba!

wlosy sa miekkie i ladnie sie blyszcza, sa gladkie. nie smierdza farba, fajnie sie splukuje, nie farbuje skory, odzywka ma cudowny owocowy zapach i nadaje wlosom jeszcze wieksza miekkosc, pokrywala moje pojedyncze siwe wlosy

kolor zawsze otrzymuje taki jaki chce, nigdy nie bylam zawiedziona a uzywam tej farby juz od dluzszego czasu.

gdy mialam wlosy do polowy plecow musialam kupowac 2 opakowania produktu (mam cienkie ale geste wlosy)

dla mnie super

Używam tego produktu od: 2007/2008
    Ilość zużytych opakowań: ok 20 małe

Chcesz pochwalić Charlotte1103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry
  • Używam koloru 6 ciemny blond (ok 7 opakowań + -)
    Kiedyś skusiłam się na odcień 4 "naturalny brąz" co skończyło się bardzo ciemnym brązem w promieniach słonecznych pomarańczowymi refleksami.

Przechodząc do rzeczy moje włosy są w odcieniu mysiego naturalnego blondu, mają tendencje do przesuszania od 9 lat farbuje beznamiętnie włosy przeszły różne kolory.

Szampon nr 6 jest moim ulubieńcem ze wszystkich drogernyjch farb, szamponów i szamponetek.
    +nie niszczy włosów tak inwazyjnie jak kremy koloryzacyjne
    +nie wychodzi tak bardzo ciemno wręcz wychodzi jasny naturalny brąz bez żadnych pomarańczowych czy rudych odcieni
    +cena
    +zapach długo utrzymuje się na włosach a przede wszystkim nie jest tak bardzo chemiczny
    +dla mnie przede wszystkim plusem jest to że się nie wypłukuje tak szybko jak inne szampony, czyli duży plus ponieważ nie niszcząc włosów mam trwały kolor, co dla niektórych jest minusem

-jedną gwiazdkę odejmuje za odcień 4 który spowodował iż musiałam później walczyć z ciemnością, co nie do końca mi pasuje przy jasnej karnacji.

Podsumowując na pewno na mych włosach zagości nie raz.

Ilość zużytych opakowań: ok 8

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dont Know za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba!
  • Używam już od jakichś dwóch lat. Kolor pozostaje mi na włosach przez cały czas, wypłukuje się marnie, ale dla mnie jest to plusem, gdyż nie chciałam używać trwałych farb niszczących włosy, a tutaj mam trwały kolor bez amoniaku
    Dopóki go nie znalazłam nie byłam zachwycona innymi szamponami, oprócz koloru ciemniejszego niż obiecany na opakowaniu, dawały rudy lub fioletowy połysk, którego nie chciałam. Marzyłam by kolor wyszedł naturalnie.
    Używam szamponu nr 4 - naturalny brąz i jestem zadowolona. Uważajcie, bo wychodzi ciemno. Ale ja chciałam mieć ciemno-brązowe włosy. I włosy wyglądają wreszcie naturalnie, bo połowa ludzi myśli, że to mój właściwy kolor włosów

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo!

Chcesz pochwalić Siatkarkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia, nie polecę nikomu.
  • Po zafarbowaniu kolor identyczny, jak na opakowaniu (testowałam mahoń). Włosy nie dające się rozczesać. Tony, ale to autentyczne TONY wypadających włosów - nigdy nie miałam takiego problemu po farbowaniu. Moje włosy są okrutnie przesuszone, gdy ich dotykam mam wrażenie, jakbym miała ogromną ilość lakieru do włosów na nich, a nie mam nic.

Trwałość koloru do 28 myć? ŻART! Po 3 myciach kolor prawie całkowicie się wypłukał.

Wydajność też bardzo kiepska - 2 opakowania na włosy do ramion.

Nigdy nie kupię ponownie, wolę tradycyjną, trwałą koloryzację.

Chcesz pochwalić P-o-n-y za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybko, tanio i fajnie.
  • Kupiłam, bo już od dawna chciałam zafarbować moje ciemnoblobd włosy. Wybrałam odcie 5.35 czekolada i wyszedł super! Intensywny, włosysą pachnące i miękkie w dotyku. Jedyną wadą są rudawe przebłyski na czubku głowy, ale sądzę, że to moja wina, że źle rozprowadziłam farbę. Włosy nie wypadają, nie wysuszyły się. Jak najbardziej na tak
    4,5 gwiazdki, ponieważ po pierwszym myciu kolor już się trochę wypłukał. Ale może to i dobrze, że się wypłukuje niż gdyby miał się w ogóle nie zmyć.

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, normalne

Chcesz pochwalić SweetCyanide za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy badziew jaki mialam..
  • Chcialam nieinwazyjnej koloryzacji ktora sie wyplucze..wybralam odcien orzechowy braz.. bylam przekonana ,ze wyjdzie mi cos brazowo rudego na wlosach w odcieniu ciemnego blondu.. oj bardzo sie mylilam.. wyszlo mi cos w odcieniu brudnej czerwieni.. takiej jak maja cpunki na filmach.. nie chcialo sie za nic wyplukac.. i zostala mi jedynie opcja zafarbowania tego wlosy wygladaly po nim wrecz na zaniedbane.Zdecydowanie odradzam !
    Daje pol gwiazdki za dostepnosc i cene

Używam tego produktu od: raz w zyciu i nigdy wiecej
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Kiciuleczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna farba
  • Farbowałam włosy odcieniem czerwieni, farba delikatna, nie wysuszyła moich włosów, kolor piękny, intensywny, troszkę się wypłukuje ale nie do końca, nie ma co liczyć że po 30 myciach wrócimy do poprzedniego koloru lecz mi to odpowiada, bo farba jest delikatna po farbowaniu włosy miękkie a nie szorstkie siano jak po innych. Kupiłam jakiś brąz z garniera ale z innej serii i włosy po niej okropne szorstkie i śmierdzące, więcej nie kupię innej farby niż ta, szczerze polecam

Używam tego produktu od: 6miesięcy?
    Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

Chcesz pochwalić jagodka230 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Bardzo delikatna
  • + Kolor 6 wyszedł rewelacyjny, nie za ciepły i nie za zimny, podobnie do mlecznej czekoladki Wygląda bardzo naturalnie ale ładnie.
    + Bardzo delikatna dla włosów - na pewno im w żaden sposób nie zaszkodziła, są wręcz w coraz lepszej kondycji
    + Ładnie pachnie - podobnie do innych loreali - castinga i richesse.

- Słabo wyrównała blond odrosty z brąz resztą
    - Szybko spływa z odrostów

+/- Mała ilość, dla mnie wystarczająco, ale jak ktoś ma gęste albo bardzo długie włosy będzie potrzebował 2 opakowań.
    +/- Brak aplikatora. Dla mnie to nie problem.

Mimo że lubię mało trwałe farby, dla mnie jednak za mało trwała

Używam tego produktu od: 10.2012

Chcesz pochwalić Fram za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor ładny, ale niezmywalny
  • Szampon (kolor: mahoń), który powinien zmyć się po 28 myciach, trzyma się na moich włosach już prawie 5 miesięcy. Kolor oczywiście zrobił się o wiele mniej intensywny, jednak wciąż jest i wyraźnie widać odrosty.

Sam szampon nie jest zły. Ma przyjemny zapach, jest bez amoniaku, łatwo się nakłada, równo pokrywa włosy, kolor wyszedł bardzo ładny, włosy nie wydają się być zniszczone, są błyszczące i miękkie (przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące). Dodatkowym plusem jest dołączona odżywka, o bardzo przyjemnym zapachu.

Gdybym szukała farby, koloru trwałego, najprawdopodobniej byłabym zadowolona, jednak niezmywalność zmywalnego szamponu to dla mnie bardzo duży minus!

Używam tego produktu od: 1 raz, 5 miesięcy temu

Chcesz pochwalić Gosia _ za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZA FARBA Z NATURALNYM EFEKTEM
  • MAM NATURALNE WŁOSY JASNY BRĄZ.
    KILKA LAT TEMU PRZESZŁAM DO BLONDU, PO CZYM PRZEMALOWAŁAM WŁOSY NA CZARNO. PÓŹNIEJ CHIAŁAM WRÓCIĆ DO BLONDU, ALE OSTATECZNIE POSTAWIŁAM NA NATURALNOŚĆ.
    CHCIAŁAM ODZYSKAĆ SWÓJ KOLOR WŁOSÓW (TYPOWY DLA WIĘKSZOŚCI POLEK O KOLORZE WŁOSÓW: CIEMNY BLOND/ NATURALNY BRĄZ).
    DŁUGO SZUKAŁAM IDEALNEGO KOLORU-ŻADNYCH RUDOŚCI CZY CZERWIENI W PROMIENIACH SŁOŃCA.
    W KOŃCU TRAFIŁAM NA TĘ FARBĘ....I UDAŁO SIĘ!!!!!!!!!!!!!!
    MAM NATURALNIE BRĄZOWE WŁOSY.
    MOŻE FARBA TROCHĘ ZA SZYBKO SIĘ SPŁUKUJE, ALE PRZYNAJMNIEJ ZRASTA Z MOIMI NATURALNYMI, NIE WIDAĆ W OGÓLE ODROSTÓW. A JEŚLI JA NIE WIDZĘ TO TYM BARDZIEJ INNI.
    NATURALNOŚĆ, ŚWIEŻOŚĆ, BLASK, MŁODOŚĆ!

Używam tego produktu od: 3 LAT
    Ilość zużytych opakowań: OKOŁO 10

Chcesz pochwalić illl za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE ZESZŁA!!!
  • Trochę o moich włosach: farbowałam je tym szamponem ponad pół roku temu, przy kolorze średni blond i 10-cm odroście ciemny blond zachciało mi się brązu. Zmiana, można powiedzieć, mało inwazyjna. Oczekiwałam delikatnego przyciemnienia.
    Położyłam farbę, zmyłam, wszystko ok, kolor wyszedł ładny, nierównomiernie złapał włosy naturalne i farbowane, ale to nie była jakaś duża różnica.
    Natomiast później było już gorzej. Nie mówię o zniszczeniu włosów, ale o tym, że ta farba NIE ZESZŁA. Po 3 miesiącach byłam zdziwiona, że włosy są nadal intensywnie brązowe. Myłam wszystkim, czym tylko mogłam, ale kolor nie zszedł. Pofarbowałam je (na dzisiaj już 6 różnymi farbami w różnych odcieniach blondu, bo chciałam wrócić do starego koloru) i niestety efekt jest marny.

Tak więc jeśli komuś nie przeszkadza to, że szampon koloryzujący nie jest szamponem, tylko farbą o poziomie trwałości 3, to można spróbować. Ja jestem wściekła i na pewno żadnego takiego garniera już nie użyję. Chyba poczekam, aż mi te włosy odrosną i obetnę.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić piernik_666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hahaha, mały koszmarek.
  • używałam tego szamponu kilka razy, zawsze odcienia okołoczekoladowego, który się prawie wcale nie zmywał i powodował wypadanie włosów.

ocenię jednak użycie bardziej odpowiedniego koloru. w lipcu b.r. użyłam odcienia naturalny brąz bodajże. tego, który jest na zdjęciu. wg mojej wiedzy i doświadczenia, oraz zapewnień producenta, kolor powinien wyjść taki, do jakiego po miesiącach dochodziłam z kolorem okołoczekoladowym - czyli ciemny brąz.

co uzyskałam?! czerń! byłam zdruzgotana, bo mam jasne brwi, których na pewno nie będę hennować i strasznie rzucał mi się w oczy kontrast między nimi. dodatkowo włosy błyszczały, ale nie ył to zdrowy blask, tylko sztuczny, farbiany. włosy zaczęły wylatywać garściami, chyba jeszcze gorzej, niż wcześniej... bo wtedy jeszcze używałam wszystkich tych drogeryjnych śmieci. od lutego przestawiłam się na pielęgnację, odstawienie prostownicy, brak silikonów w szamponach itp. i efekt był jaki był.

wg mnie ten szampon to pomyłka. gdy poszłam do fryzjerki błagać o pomoc, by ten kolor jakoś zszedł, byłam po około dwóch-trzech tygodniach po farbowaniu i kolor wciąż był czarny. teraz jest połowa października, więc od farbowania minęły trzy miesiące. kolor jest wciąż czarnobrązowy, a jasne odrosty bardzo widać. wolę jednak mieć jasne odrosty niż je próbować farbować tym koszmarem.

daję gwiazdkę, bo trwałość jest zaletą, ale nie za cenę zupełnie innego koloru... zdecydowanie bardziej pasuje mi Palette, bo przynajmniej się powoli wypłukuje. to cholerstwo nie.

choć i Palette i to są równie szkodliwe, także nie ma co porównywać.

Używam tego produktu od: dwóch lat?
    Ilość zużytych opakowań: kilka, średnio 1 na pół roku, zamiennie z Palette

Chcesz pochwalić migdalove za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie jestem na tak
  • Od dobrych paru lat maluje włosy na odcienie mahoniowe rude czerwienie itp. próbowalam wiele farb jedna color&shine odpowiada mi najbardziej. zaraz po koloryzacji odcnień wydaje sie faktycznie ciemniejszy intensywny, jednak juz po 2 myciach jest cudowny. wiem mahoń innych firm np welli czy loreala wychodzi poprostu rudy i nie rowny :/

Ilość zużytych opakowań: 7 może wiecej

Chcesz pochwalić olenka_089 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt.
  • Miałam odcień gorąca czekolada.
    Kolor wyszedł bardzo ciemny, na początku nie byłam zbyt zadowolona.
    Jednak po dwóch myciach faktycznie zmienił się w głęboki brąz.
    Utrzymał się ponad 3 tygodnie, a myję włosy codziennie.
    Szampon nie przesuszył mi włosów, za co duży plus.
    Cena również jest bardzo korzystna.
    Z pewnością jeszcze go kupię, gdy najdzie mnie chęć na zmiany

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij