Powiększ Garnier Color & Shine, Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym

Zgłaszająca osoba: velouria

Szampon koloryzujący Garnier Color & Shine to łagodna koloryzacja bez amoniaku, która jednocześnie pielęgnuje włosy dzięki zawartości ekstraktu z żurawiny (słynnej ze swych właściwości ochronnych) i olejku arganowego. Produkt zapewnia kolor mieniący się niewiarygodnym blaskiem, akcentując jednocześnie naturalne refleksy naszych włosów. Kremowa konsystencja i bardzo przyjemny zapach sprawiają, że farbowanie staje się niezwykle przyjemne i proste. Trwałość koloru to 28 myć. Producent zapewnia również optymalne pokrycie siwych włosów. Dużym plusem kosmetyku jest fakt, że opakowanie oprócz kremu koloryzującego i mleczka utleniającego zawiera również odżywkę po koloryzacji, która nadaje włosom jedwabistą miękkość i blask.

Cena: 12,99zł / 110ml
/s/

• Zadowalający
  • Włosy mam średnio cienkie (według fryzjerki), wybieram odcień czarny i kładę na mój miodowy blond.

Plusy:
    -kolor niewątpliwie jaki być powinien, pomimo iż nie sugerują na jasne włosy go kłaść
    -nie wypłukuje się, ale stosuję szampony i odżywki do włosów farbowanych
    -bardzo ładny zapach
    -dobra konsystencja
    -włosy są lśniące i zdrowe, ale może to dzięki odpowiedniej pielęgnacji (szampon Avon do farbowanych)

Minusów nie zauważam, edytuję post jeżeli będzie powód.
    Na temat odżywki nie mam jeszcze zdania, bo zwykle jej nie używam.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić MysticsEmily za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Trzymać się z daleka!
  • Niestety, kupiłam w ciemno, gdyż na półkach zabrakło mojego ulubionego szamponu koloryzującego innego producenta.
    Kolor "orzech laskowy". Na opakowaniu i podglądzie: ciemny blond/jasny brąz o ciepłym rudawym odcieniu. Nakładałam na naturalne jasne blond włosy. Na takim podkładzie kolor powinien wyjść niemal perfekcyjnie, ewentualnie trochę ciemniej.
    To co wyszło to nieporozumienie.
    Zaraz po farbowaniu włosy były niemal czarne. Po dwóch-trzech myciach stopniowo sprały się do popielatego, zielonkawego brązu. Nie będę pisać jak to przeżyłam.
    Po tych myciach kolor już ani drgnął. Nie oczekiwałam, że się wypłucze do końca, ale choć częściowo. Nie pomagały maski z miodem i cytryną, szampon rumiankowy, head&shoulders... Ostatecznie pomógł rozjaśniacz.

Załączam zdjęcie farby jaką kupiłam i odcienia podobnego do tego jaki uzyskałam.

Używam tego produktu od: pięć miesięcy temu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić jaksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie...
  • Produkt jest nie drogi i ma ładną gamę kolorów. Używałam kolorów: mroźny kasztan, który bardzo mi się podobał, lecz to jak niszczy i przesusza włosy zaważyło o tym, że więcej go nie użyję. Początkowo włoski ładnie błyszczą, lecz po 2-3 myciach widać, co zrobiła z włosami. Nie polecam.

Używam tego produktu od: lutty
    Ilość zużytych opakowań: 2całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karolax112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie za.
  • +kolor taki jak na opakowaniu (czerń), bez czerwonych refleksów, mimo, że została nakładana na ognistą czerwień.
    +Nie schodzi zbyt szybko z włosów, co mogę zarzucić wielu trwałym farbom. Dla mnie to zdecydowany plus, ponieważ najlepiej czuję się w tym kolorze a zbyt częsta koloryzacja, jak wszystkie wiemy, nie wpływa pozytywnie na włosy.
    +Cena (13-14 zł)
    +Opakowanie. Mam słabość do różu, szczególnie spodobała mi się różowa zawartość opakowania...
    +Dostępność (Natura, Rossmann, Hebe, Kaufland i inne sieciówki)
    +/- na początku odniosłam wrażenie, że lekko wysuszyła mi włosy, ale przy kolejnym myciu użyłam ulubionej maski i włosy są na dzień dzisiejszy miękkie, błyszczące, nie zauważyłam nadmiernego wypadania po zastosowaniu.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania.

Chcesz pochwalić OlgaT za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZAMACH NA WŁOSY!
  • Te farby (czy jak kto woli szampony koloryzujące) to jakiś żart! Jeszcze nigdy żadna farba nie zrobiła mi z włosów takiej masakry na głowie jak to coś!
    Strasznie przesuszyła mi włosy, przed aplikacją moje włosy były miękkie i błyszczące, końcówki zdrowe, bo niedawno podcinane. Po zmyciu farby z włosów na głowie miałam jedno wielkie siano! Końcówki aż sterczą tak są przesuszone! Dodatkowo włosy są strasznie matowe, zero życia.
    Używałam ciemnego blondu zmieszanego z jasnym brązem, bo właśnie taki chciałam kolor uzyskać na pograniczu poziomu 7 i 6. Kiedy włosy były mokre były czarne... nie przejęłam się tym zbytnio, pozwoliłam im wyschnąć i... nadal były CZARNE!
    Jak już moja poprzedniczka na dole wspominała dołączona do farby odżywka to jakieś nieporozumienie! Nic, a nic nie zrobiła z włosami! Nie zmiękczyła ich, nie rozczesywały się lepiej, nic kompletnie nic!
    NIE POLECAM NIKOMU!!!

Używam tego produktu od: raz parę dni temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 ciemny blond i jasny brąz

Chcesz pochwalić bellatriks94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPIEŃSTWO.
  • Jako że chciałam zatrzeć różnicę między rozjaśnianymi delikatnie włosami o maksymalnie 1 ton a odrostami naturalnego ciemnego blondu wybrałam kolor nr 7 - blond. Już w czasie aplikacji produktu na włosach nie podobało mi się to, że farba w reakcji z moją czupryną stawała się... zielonkawa? poczekałam 5minut, ale było tylko gorzej - przybrała kolor czarny. Po zmyciu tego niszczyciela włosy były okropnie suche, sianowate, straciły dawną objętość, do tej pory nie mogą dojść do siebie a załączona odżywka to chyba jakiś żart. mam włosy przed ramiona a nie starczyła mi nawet na połowę. zresztą i tak nic specjalnego nie zrobiła z włosami...

podsumowując:
    - niszczy włosy, tracą one objętość i stają się sianowate, suche
    - odżywki jest zdecydowanie za mało, ponadto nie nadaje się ona do niczego
    - kolor zamiast blondu wyszedł mi ciemnozielony a na końcówkach czarny (przy próbach wymycia, pozostaje bez zmian a co gorsza - staje się jeszcze bardziej nierównomierny i jakby "wypłowiały"

NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić Xrated za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt godny polecenia!
  • Kupiłam go ze względu na to,że nie chcę niszczyć już swoich włosów farbami z amoniakiem i trafiłam w dziesiątkę!
    Kupiłam kolor "naturalny brąz" nakładałam go na rude włosy i kolor wyszedł identyczny jak na opakowaniu jak dla mnie ciut zbyt ciemny,ale identyczny jak na opakowaniu.
    Mieszanka ma ładny nie drażniący zapach
    Łatwo się nakłada
    Nie wywołał przynajmniej u mnie reakcji alergicznych
    Odżywka dołączona jest bardzo dobra
    Włosy po koloryzacji są delikatne,lśniące,pachnące
    Kolory utrzymuje się ładny po 10 myciu (producent obicuje do 28 myć)
    Na moje długie włosy(za łopatki) musze zużyc 2 opakowania
    Atrakcyjna cena jak na tak dobry produkt
    Minusów nie ma!
    Serdecznie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Natiii2123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobry produkt!
  • jestem zupełnie zaskoczona tak dużą ilością negatywnych recenzji tego produktu. jestem zwolenniczką szamponów koloryzujących i ogólnie koloryzacji nie trwałej, która spłukuje się nie powodując odrostów.
    kupowałam za każdym razem odcień 5,35 czekolada, który lekko przyciemniał mój naturalny odcień.

+ bardzo ładny kolor
    + brak efektu maski
    + naturalne refleksy
    + bardzo ładny blask
    + włosy miękkie w dotyku (po pierwszej aplikacji byłam w szoku- wyraźnie odżywił moje włosy!)
    + nie podrażnia skóry
    + przyjemny zapach
    + cena (na promocji 10,99zł w Naturze, dlatego jutro po niego biegnę )

- dostępność (bardzo długo jej nie widziałam, myślałam że już jej nie ma!)

Chcesz pochwalić niskonss17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!!
  • 4 lata temu zrezygnowałam z farby Wellaton - Mleczna czekolada na rzecz Garnier Color&Shine - Granatowej Czerni.

Dla mnie ten szampon jest rewelacyjny!!!

Plusy:

+ bez amoniaku

+ pokrywa siwe włosy (a mam ich dużo niestety)

+ włosy po koloryzacji miękkie i lśniące

+ farba dosyć rzadka przez co jest wydajna, ładnie się rozprowadza

+ piękny zapach

+ jeżeli ktoś nie chce mieć na stałe tego koloru to łatwo z niego zejść - przynajmniej ja nie miałam problemu. Od momentu kiedy znudził mi się czarny kolor i chciałam zostać blondynką to nie było problemu bo farba powoli się zmywa. Tak było z granatową czernią. Potem farbowałam zupełnie innymi jaśniejszymi farbami i w 2012 roku wróciłam do tego szamponu i farbowałam włosy nr 7 - BLOND. Co do tego koloru nie zauważyłam żeby się jakoś zmywał, ale absolutnie nie stwarzało to dla mnie żadnego problemu.

Obecnie uzywam koloru - CZEKOLADA. Wychodzi super!!!!!

+ odżywka po koloryzacji dołączona do farby jest super! Włosy po niej również są miękkie, ładnie się włosy rozczesują. Gdyby tą odżywkę sprzedawali także oddzielnie to na pewno bym ją kupiła.

Jedyny minus ale nie samej farby tylko jej dostępności. Kiedyś była i w Super-Pharm czy Rossmanie a od jakiegoś czasu zniknęła z półek sklepowych. Teraz kupuje ją w Naturze czy Realu, ale mogliby ja przywrócić w tych sklepach co napisałam powyżej bo takto częściej były na nie promocje

Używam tego produktu od: 2009/2010/2012/2013 Ilość zużytych opakowań: 20

Chcesz pochwalić Anbi123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka kolorystyczna
  • Mimo iż czytałam negatywne opinie, to spróbowałam i żałuję. Włosy mam prawie czarne -a nie brązowe. Ponadto mam rude błyski w słońcu, co wygląda okropnie. W świetle sztucznym wygląda jakby były po prostu czarne :<

Farbę (kolor nr 4 naturalny brąz) nałożyłam na swoje naturalne włosy koloru ciemny blond. Trochę szczypała mnie skóra głowy. Farbę przyjemnie się nakłada, miło pachnie. Zastosowałam zgodnie z ulotką w opakowaniu.

Efekt błyszczących włosów? Nie zauważyłam.
    Włosy po koloryzacji miękkie i pachnące.

Ale kolor... porażka. Ponadto ciężko schodzi :C Co akurat może być zaletą jeśli komuś zależy na trwałości koloru...

Zalety:

-nie drażniąca farba
    -łatwa aplikacja
    -przyjemny zapach
    -miękkie włosy

Wady:

-okropny, ciemny kolor :C zupełnie inny niż u pani na opakowaniu...Używam tego produktu od: moj pierwszy razIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić winterwind za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij