Mexx, Black Woman EDT

Powiększ Mexx, Black Woman EDT

Zgłaszająca osoba: lolita369

Mexx 'Black Woman' jawi się jako pełna temperamentu, musująca kombinacja kwiatów i owoców. Wdzięcznym, kobiecym piwoniom, kwiatom imbiru, radosnym frezjom oraz jasnopomarańczowym i żółtym aksamitkom towarzyszy słodki aromat czarnej porzeczki. Ukryty w samym sercu zapachu koktajl z wybornych owoców - moreli, liczi i gruszek - zaostrza bardziej intensywna nuta żywotnika zachodniego. Orzeźwiająca, wodna woń kwiatu lotosu dodaje całej kompozycji odrobiny pikanterii, a zmysłowe połączenie drzewa sandałowego, ambry i wanilii rozgrzewa bazę.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: piwonia, kwiat imbiru, frezja, aksamitka, czarna porzeczka
nuta serca: morela, liczi, gruszka, żywotnik zachodni, kwiat lotosu
nuta bazy: drzewo sandałowe, ambra, wanilia

Cena: ok. 60zł / 15ml

• Ulubione
  • +bardzo kobiecy zapach;
    +ładny i klasyczny flakonik;
    +opisałabym je dwoma słowami: siła i pewność;
    +specyficzny zapach, na pewno nie należy do typowych świeżaków, ale nutkę świeżości ma w sobie;
    +nie jest ani za słodki ani za intensywny, wszystko zostało cudownie wypośrodkowane;

-jedynym minusem jest krótka trwałość;

Mimo wszystko je uwielbiam, zawsze czarny mexx musi być w mojej kolekcji. Stał się awaryjnym prezentem na wszystkie święta, kiedy komuś z rodziny brakuje pomysłu na prezent- zawsze ucieszę się z dodatkowego flakonika.

Ilość zużytych opakowań: około 7 flakoników 100 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham go
  • Ten zapach miałby 5 gwiazdek gdyby nie trwałość. Utrzymuje sie na mnie dość krótko mimo że mam wersje etp. Zapach jest niespotykany, cięzko mi go opisać. Jest kobiecy, świerzy a jednocześnie nie jest to typowy świerzak. Ładnie się rozwija. Ma śliczną buteleczke. Cena uważam, że jest za duża stosunkowo do marki i trwałości. Wolałabym wydać wiecej ale żeby były trwalsze. Szukałam jakiegoś podobnego zapachu żeby zastąpić ten czymś jakościowo lepszym niestety nie znalazłam. Jakby ktoś znał jakiś zapach podobny albo w tym stylu bardzo prosze o informacje.

Chcesz pochwalić haha01wg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Zapach jest bardzo przyjemny, nienachalny, nie jest przesłodzony. Podoba się facetom
    Dobry zarówno na co dzień jak i na wieczór na spotkanie z przyjaciółką lub wyjście do pubu.
    Bardzo go lubię i chętnie do niego wracam.

Jednak trwałość nie jest jego najmocniejszą stroną, pachnie raczej przy skórze, nie ma mowy o chmurze zapachu, za co odejmuję 1 gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: 2 flakony po 50 ml

Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ukochany zapach
  • Black woman to mój ulubiony zapach, jest w nim coś intygującego, interesującego, nie można przejść tak normalnie obok niego. Moim zdaniem są bardzo eleganckie, pociągające, uwodzą zapachem. Mój chłopak uwielbia ten zapach, mówi, że są bardzo seksowne i kobiece
    Zapachu używam tylko na specjalne okazje, na codzień są troszeczkę zbyt ciężkie i eleganckie.
    Używam tego produktu od: od bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochane perfumy <3
  • Kocham je, zapach jest po prostu przecudowny, gdzie nie przejdę to go czuję na sobie ( i nie tylko ja ), jest taki słodki, romantyczny,tajemniczy...
    U mnie przy takiej pogodzie jak teraz utrzymuje się około 6 godzin.
    Jakie by wady miały, to dla mnie są idealne, cudownie mi się kojarzą z wakacjami

Ilość zużytych opakowań: całosc

Chcesz pochwalić moja imaginacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach piękny, ale mógłby być trwalszy
  • Piękny zapach, którego, jak pisała niżej jedna Wizażanka, nie można pomylić z żadnym innym. Zapach konkretny, tajemniczy, elegancki, dobry na co dzień, ale najlepszy na wieczór.
    Duży minus za nietrwałość na skórze. Na szaliku czy ubraniu jest za to bardzo trwały.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno (30 ml)

Chcesz pochwalić Jenna__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boa dusiciel
  • Nie podzielam tych zachwytów.

Buteleczka, owszem, jest całkiem udana, uderza w minimalistyczną nutę, ale dzięki przechodzącym kolorom prezentuje się na półce ciekawie.

Niestety zapach nie jest ani świeży, ani słodki. Mexx Black jest ciężki, duszący...
    W sumie takie nie wiadomo co.

Używam tego produktu od: jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 1 i nidgy więcej

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny zapach, ale...
  • ...trwałość na baaardzo niskim poziomie!
    Zapach jak dla mnie jest wspaniały, zakochałam się w nim od momentu gdy pierwszy raz powąchałam w drogerii, kilka lat temu. Ale bardzo wygórowana cena, sprawiła że dopiero ostatnio nabyłam pełnowymiarowy flakonik.

Więc tak to nie mam mu nic do zarzucenia, gdyby nie fakt, że jest mało intensywny, bardzo szybko się ulatnia, co przy cenie jaką narzucają, jest śmieszne po prostu.
    Inna sprawa to taka, że niestety w naszych polskich drogeriach, często perfumy czy też wody toaletowe, są rozcieńczane i gorszej jakości, niż jak kupimy np. we Francji, co jest nabijaniem klientów w butelkę.
    Marzyłam o nich, ale niestety więcej się nie skuszę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stosuję od kilku lat, jeden z ulubionych zapachów
  • Posiadam właśnie drugi flakon tych perfum, wystarczają mi na bardzo długo, uzywam je od około 3 lat, zapach jest ciężki do określenia, niby ciężki i mocny, ale nie czuć go z kilku metrów... co dla mnie jest plusem, naprawdę polecam, buteleczka też mi odpowiada jest prosta,ale elegancka

Chcesz pochwalić olnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • intrygujący ale nietrwały
  • Zapach cudny, chyba każdemu przypadnie do gustu. Nie dusi, jest delikatny, ale konkretny - nie można go pomylić z żadnym innym. Niestety, utrzymuje się na skórze krótko, najkrócej ze wszystkich perfum, jakich kiedykolwiek używałam. Na ubraniach zostanie i cały dzień, ale na skórze...może z pół godziny.
    Za taką trwałość i ogromną cenę odejmuję półtora gwiazdki.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęłam

Chcesz pochwalić emesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • woman in black
  • Trochę tajemniczości zaklętej w małym czarno-różowym flakoniku.Czuć nutę wanilii i porzeczki a to stawia go na półce moich ulubionych zapachów.Troszeczkę tandetny ale w znośnym stopniu,przy tym nie rażący,rozwija się delikatnie w ciągu dnia i długo się trzyma. Dobry zarówno do pracy jak i na wieczorne wyjście. Myślę, że może kiedyś do niego wrócę, choć nie jest to mój typ.Cena jest przystępna i można go dostać w większości perfumerii.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy zapach kobiecy z Mexx
  • Mam wodę 15ml. Używam jej rzadko, bo z uwagi na jej pojemność- oszczędzam ją. Pachnie ładnie, lekko słodko, elegancko, wyczuwam jakieś przyjemne kwiaty. Niestety woda nie utrzymuje się dlugo na skórze.

Używam tego produktu od: od 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polubiliśmy się
  • Na mojej koleżance pachniał pięknie, urzekająco, tajemniczo, rozwijał całą swoją głębię, wszystkie nuty zapachowe. Myśląc, że i u mnie będzie tak samo, zapragnęłam go mieć. Na szczęście najpierw spryskałam nim nadgarstek u koleżanki i cały czar prysł, jakby były to zupełnie inne perfumy. Płaski, tandetnie owocowo-kwiatowy, słaby, ulotny. Ten przykład pokazuje, jak bardzo mogą różnić się te same perfumy noszone przez inne osoby. Nie płaczę za nim, bo już znalazłam moje perfumy na resztę życia, Cabocharda, którego pokochałam gorącą, acz trudną miłością i który leży na mnie jak druga skóra.

Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić czarny_kot_czarownicy za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Dla mnie wszystkie Mexxy pachną tak samo, czyli...nijak.
    Myślałam, że Black może będzie jakis inny, mniej "napowietrzony", cięższy, bardziej "jakiś", niestety nic z tego.

Zapach jest tani i dość tandetny, ale zaskakująco długo się utrzymuje,
    Butelka ładna, elegancka.
    Wszystkie zapach Mezz to takie substytuty luksusu ze średniej półki w Rossmannie.

Używam tego produktu od: kilka prób
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić bartkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Leciutki wymarzony
  • Może i dla niektórych jest on zbyt przeciętny ale dla mnie jest idealny taki lekki i świeży nie ma w nim nic z cytrusa a pobudza i odświeża idealny na cały rok ani nie słodki ani nie ciężki nie dusi mnie a robi to większość perfum wszystkie oprócz CKIN2U.
    Bardzo długo utrzymuje sie na ciele i zapach jest dość intensywny wystarczy jedno pryśniecie i czuć go do okoła.
    Polecam młodym dziewczyną szukającym świeżości z lekką nutką tajemniczości uwodzenia Ten zapach zostaje w pamięciUżywam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ewcik1990 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • przeciętność aż do bólu
  • niczym nie wyróżniający się z tłumu, nijaki zapach kwiatków i owocków z pseudo drapieżnym pazurem w tle. Ma w sobie coś drażniącego, ostrego, alkoholowego. No i trwałość (na szczęście) marna.
    Zakupu nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić SALIX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Lubię mexx, dlatego kiedy odkryłam ten zapach w drogerii, kupiłam go. Świeży, kobiecy zapach. Dosyć długo się utrzymuje, nie przytłacza, nie odstrasza ludzi Minusem może być dość wysoka cena (gdy nie ma promocji).

Ilość zużytych opakowań: Jedno, niecałe

Chcesz pochwalić murderondancefloor za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny!
  • Zapach niesamowicie długo utrzymuje się na skórze, jest uwodzicielski i zmysłowy Od kiedy "poczułam go" pierwszy raz już mnie nie opuszcza...na niejednej osobie zrobił wrażenie...w 100% polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 raz 30 ml, 1 raz 50 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Alicja_lb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki, uroczy...
  • Przy wyborze perfum nie wnikam, czy zapach "coś ze sobą niesie", czy nie niesie nic... Po prostu od pierwszego "wąchnięcia" musi mi się podobać i jeśli tak nie jest, to już się nie przekonam.
    A zapach Black przypadł mi do gustu od razu - po prostu bardzo lubię nim pachnieć i tyle Na dokładkę jest trwały, więc pachnie mi bardzo długo...

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego...

Chcesz pochwalić marta604 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 88 raz(y)
  • Przecietnosc nad przecietnosciami ;-)
  • Dosc ladny, kwiatowo-owocowy zapach dla nastolatek. Prosty, zwyczajny, niedrogi w klimacie, nie ma w sobie ani odrobiny czegos, co by go odroznialo od setek podobnych zapachow.
    Ot - przecietnosc nad przecietnosciami (chociaz testowalo mi sie go w sumie dosc sympatycznie ).

Ilość zużytych opakowań: probki

Chcesz pochwalić khy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Zapach piękny, oryginalny i bardzo przyjemny
    Nie jest zbyt mocny, ani też zbyt delikatny.
    Dla mnie w sam raz!

Jedyne do czego mam pewne ALE to jego trwałość. Wcale nie trzyma się super dobrze. Kiedyś kupiłam sobie podróbki jakiś perfum we Włoszech za 5 euro i trzymają mi się dużo dłużej niż MEXX xD

Osobiście - polecam

Chcesz pochwalić xkissmyassx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK ;D
  • Perfume kupilam mamie na prezent, poniewaz bardzo spodobal mi sie zapach czesto " podbieralam" ja mamie i musze stwierdzic ze perfuma jest trwala, czuc ja na skorze, ale nie nachalnie ;P zapach jest slodki, ale nie duszacy.
    Jak dla mnie naprawde baardzo dobra perfuma i jak moje sie skoncza mysle, ze kupie ja ponownie, ale teraz juz dla siebie ;P

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik

Chcesz pochwalić Anastazja91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale jednak to nie to
  • Hmm.. Jak dla zapach w pewien sposób ujmujący. Szukałam czegoś na szybko, co może nie koniecznie podbije moje serce ale będzie miłym dodatkiem na co dzień. Przy pierwszym niuchnięciu faktycznie spodobał mi się, nawet bardzo, potem też dobrze mi się go nosiło na skórze. Zapach raczej wyrazisty, lekko kokieteryjny, trochę słodki ale nie na tyle [dzięki Bogu!] żeby zemdlić. W ogóle perfumy Mexxa są godne polecenia. Zapach jest elegancki i naprawdę dobry,i jednak pomimo wszystko mojego serca tak do końca nie podbił. Ładnie się komponuje ze skórą, ale nie ma tego znaku rozpoznawczego i dlatego mnie nie powalił. Plus za to, że długo się utrzymuje.

Używam tego produktu od: używałam go przez pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml

Chcesz pochwalić xsylwiax00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic za sobą nie niesie
  • Użyłam na szczęście tylko próbki, która dostałam gratis. Zapach jest bardzo płytki, im bardziej chce się w niego wwachąć tym bardziej mi "ucieka". napawając sie jednym wdechem, z nadzieją, że następny będzie bardziej wyrazisty, że wyczuje cos więcej w tej substancji jest błędne. w końcu to EDT, ale naprawdze baaardzo light. Nie wiem zupełnie dlaczego nazwa to "black", kompletnie nie pasuje, ani do buteleczki, ani do nazwy. Wyczuwam jakieś owocki i kwiatki, ale to zapach bez charakteru, bez wyrazu. kompletnie nie trafia do mnie.
    Siła bym chciała cos więcej napisać o Black, ale sie nie da niestety, nie ma co.

Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić cionieczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ból głowy ...
  • kiedy próbowałam ten zapach w perfumerii wydawał się ładny, nawet bardzo ładny.
    Czym prędzej zamówiłam sobie taki flakonik.
    Niestety rozczarowałam się.
    Miałam wrazenie że zapach jest cięzki, przytłaczający, zbyt intensywny, mdły, po każdym jego użyciu miałam ból głowy, nie polecam.
    Zbyt słodki.
    Denerwujący
    Mało kobiecy
    Nie rozwija się po czasie
    Mam nauczke żeby przywiązywać większą uwagę do wyboru perfum i poświęcać na to więcej czasu, a nie jedno psiknięcie i już

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1/20 pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić nina1611 za czytelną i pomocną recenzję?