Mexx, Black Woman EDT

Powiększ Mexx, Black Woman EDT

Zgłaszająca osoba: lolita369

Mexx 'Black Woman' jawi się jako pełna temperamentu, musująca kombinacja kwiatów i owoców. Wdzięcznym, kobiecym piwoniom, kwiatom imbiru, radosnym frezjom oraz jasnopomarańczowym i żółtym aksamitkom towarzyszy słodki aromat czarnej porzeczki. Ukryty w samym sercu zapachu koktajl z wybornych owoców - moreli, liczi i gruszek - zaostrza bardziej intensywna nuta żywotnika zachodniego. Orzeźwiająca, wodna woń kwiatu lotosu dodaje całej kompozycji odrobiny pikanterii, a zmysłowe połączenie drzewa sandałowego, ambry i wanilii rozgrzewa bazę.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: piwonia, kwiat imbiru, frezja, aksamitka, czarna porzeczka
nuta serca: morela, liczi, gruszka, żywotnik zachodni, kwiat lotosu
nuta bazy: drzewo sandałowe, ambra, wanilia

Cena: ok. 60zł / 15ml

• Użytkownik
    Chwalona: 23 raz(y)
  • taką elegancję mogę znieść
  • Pamiętam, ze parę lat temu dostałam te perfumy w prezencie. Początkowo nie przypadły mi do gustu. Były cięższe niż reszta moich ówczesnych zapachów. Są eleganckie i trochę klasyczne, ale taką klasykę znoszę przyzwoicie. Jednak ostatnie co można o nich powiedzieć to to, ze są delikatne. Nie przytłaczają, są kobiece, bardzo lekko męskie. Ta czarna szata graficzna do mnie nie przemawia. Czarny mnie nudzi. Trwałość średnia. Lubię czasem w rossmannie powąchac, trochę powspominać.

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!!!
  • Zapach jest naprawdę bardzo kobiecy, delikatny i nienachalny. Ma w sobie jakąś tajemnicę, uwodzi i dodaje pewności siebie. Wielokrotnie do niego wracam. Szkoda tylko, że jest nietrwały, nawet wersja EDT nie zachwyca trwałością.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań 75 ml i klika opakowań EDT 30 ml

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione
  • +bardzo kobiecy zapach;
    +ładny i klasyczny flakonik;
    +opisałabym je dwoma słowami: siła i pewność;
    +specyficzny zapach, na pewno nie należy do typowych świeżaków, ale nutkę świeżości ma w sobie;
    +nie jest ani za słodki ani za intensywny, wszystko zostało cudownie wypośrodkowane;

-jedynym minusem jest krótka trwałość;

Mimo wszystko je uwielbiam, zawsze czarny mexx musi być w mojej kolekcji. Stał się awaryjnym prezentem na wszystkie święta, kiedy komuś z rodziny brakuje pomysłu na prezent- zawsze ucieszę się z dodatkowego flakonika.

Ilość zużytych opakowań: około 7 flakoników 100 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham go
  • Ten zapach miałby 5 gwiazdek gdyby nie trwałość. Utrzymuje sie na mnie dość krótko mimo że mam wersje etp. Zapach jest niespotykany, cięzko mi go opisać. Jest kobiecy, świerzy a jednocześnie nie jest to typowy świerzak. Ładnie się rozwija. Ma śliczną buteleczke. Cena uważam, że jest za duża stosunkowo do marki i trwałości. Wolałabym wydać wiecej ale żeby były trwalsze. Szukałam jakiegoś podobnego zapachu żeby zastąpić ten czymś jakościowo lepszym niestety nie znalazłam. Jakby ktoś znał jakiś zapach podobny albo w tym stylu bardzo prosze o informacje.

Chcesz pochwalić haha01wg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Zapach jest bardzo przyjemny, nienachalny, nie jest przesłodzony. Podoba się facetom
    Dobry zarówno na co dzień jak i na wieczór na spotkanie z przyjaciółką lub wyjście do pubu.
    Bardzo go lubię i chętnie do niego wracam.

Jednak trwałość nie jest jego najmocniejszą stroną, pachnie raczej przy skórze, nie ma mowy o chmurze zapachu, za co odejmuję 1 gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: 2 flakony po 50 ml

Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ukochany zapach
  • Black woman to mój ulubiony zapach, jest w nim coś intygującego, interesującego, nie można przejść tak normalnie obok niego. Moim zdaniem są bardzo eleganckie, pociągające, uwodzą zapachem. Mój chłopak uwielbia ten zapach, mówi, że są bardzo seksowne i kobiece
    Zapachu używam tylko na specjalne okazje, na codzień są troszeczkę zbyt ciężkie i eleganckie.
    Używam tego produktu od: od bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochane perfumy <3
  • Kocham je, zapach jest po prostu przecudowny, gdzie nie przejdę to go czuję na sobie ( i nie tylko ja ), jest taki słodki, romantyczny,tajemniczy...
    U mnie przy takiej pogodzie jak teraz utrzymuje się około 6 godzin.
    Jakie by wady miały, to dla mnie są idealne, cudownie mi się kojarzą z wakacjami

Ilość zużytych opakowań: całosc

Chcesz pochwalić moja imaginacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach piękny, ale mógłby być trwalszy
  • Piękny zapach, którego, jak pisała niżej jedna Wizażanka, nie można pomylić z żadnym innym. Zapach konkretny, tajemniczy, elegancki, dobry na co dzień, ale najlepszy na wieczór.
    Duży minus za nietrwałość na skórze. Na szaliku czy ubraniu jest za to bardzo trwały.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno (30 ml)

Chcesz pochwalić Jenna__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boa dusiciel
  • Nie podzielam tych zachwytów.

Buteleczka, owszem, jest całkiem udana, uderza w minimalistyczną nutę, ale dzięki przechodzącym kolorom prezentuje się na półce ciekawie.

Niestety zapach nie jest ani świeży, ani słodki. Mexx Black jest ciężki, duszący...
    W sumie takie nie wiadomo co.

Używam tego produktu od: jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 1 i nidgy więcej

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny zapach, ale...
  • ...trwałość na baaardzo niskim poziomie!
    Zapach jak dla mnie jest wspaniały, zakochałam się w nim od momentu gdy pierwszy raz powąchałam w drogerii, kilka lat temu. Ale bardzo wygórowana cena, sprawiła że dopiero ostatnio nabyłam pełnowymiarowy flakonik.

Więc tak to nie mam mu nic do zarzucenia, gdyby nie fakt, że jest mało intensywny, bardzo szybko się ulatnia, co przy cenie jaką narzucają, jest śmieszne po prostu.
    Inna sprawa to taka, że niestety w naszych polskich drogeriach, często perfumy czy też wody toaletowe, są rozcieńczane i gorszej jakości, niż jak kupimy np. we Francji, co jest nabijaniem klientów w butelkę.
    Marzyłam o nich, ale niestety więcej się nie skuszę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij