Celia, Tusz w tubie do rzęs

Powiększ Celia, Tusz w tubie do rzęs

Zgłaszająca osoba: kasiasiar

Pogrubia i wydłuża rzęsy, nadaje głęboki czarny kolor.
Posada kremową formułę z zawartością składników pielęgnacyjnych:
Wosk Carnauba (ekstrakt z drzewa brazylijskiego) - odżywia rzęsy sprawiając, że odzyskują połysk, sprężystość i elastyczność.
Szelak - naturalna żywica nadająca połysk.
Wosk pszczeli - zwiększa przyczepność tuszu
Przeznaczony do aplikowania za pomocą tradycyjnej szczoteczki.
Rzęsy są intensywnie czarne, pogrubione i wydłużone.

Skład: Aqua, Stearic Acid, Beeswax, Glyceryl Stearate, Paraffin, Propylene Glycol, Riccinus Communis, Seed Oil, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Cera Carnauba, Shellac, Ethylparaben, Pripylparaben, Imidazolidinyl Urea Parfum, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Methyl 2-Octynoate, Alpha-Isomethyl lonone, cl 77499.

Cena: 4zł / 5g

• okropny
  • cos okropnego.... kupilam go w zestawie z tuszem Celia. daje wielkiego minusa za to, ze po srednio 1 godz , max 1,5 wygladam jak panda, tuszu na dolnych rzesach nie mam, tylko pod oczami. plusem moze byc jedynie hmm... intensywnosc koloru i nic wiecej.

Używam tego produktu od: 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 tubki.

Chcesz pochwalić Dianuska_ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 223 raz(y)
  • Kupiony z tęsknoty
  • Z całym sentymentem, jakim darzę ten produkt wystawiam 3 gwiazdki, bez niego byłoby pół.

Produkt kultowy, będąc małą dziewczynką podkradałam go mamie, podobnie jak np róż Bourjois i malowałam się cichaczem, aby poczuć się dorosłą damą, a potem 2 razy dłużej próbowałam to dzieło z mojej niewinnej twarzyczki zmyć, aby nikt się nie zorientował, chociaż i tak wszyscy dobrze wiedzieli, tylko ja myślałam, że jestem taka sprytna
    Pewnie właśnie w ten sposób tusz Celii jest kojarzony przez wiele osób. Ja go także pamiętam w jeszcze wcześniejszej wersji, kiedy był w kamieniu z dołączoną doń szczoteczką do malowania w kształcie mini-szczoteczki do zębów dla lalek.

Tusz zakupiłam tylko i wyłącznie z tęsknoty za tamtymi czasami. Wycisnęłam zawartość tubki do opakowania po zużytej "nowoczesnej" maskarze z silikonową szczoteczką.

Pomimo, że ów szczoteczkę ubóstwiam za piękne rozczesywanie rzęs, to z Celią za bardzo nie poradziła sobie, konsystencja bardzo gęsta, nakłada się szczodrze, obciąża i skleja rzęsy, chociaż trzeba jej przyznać, że czerni i powiększa pierwszorzędnie.

Niestety, bardzo trzeba uważać z mimiką twarzy, ponieważ tusz to starej daty, nie pomyślano, że powinien na rzęsach zasychać, więc po prostu nie zasycha. Cały czas czuć wilgotną maź na rzęsach, przy byle dotknięciu skóry zostawia ślad, lecz nawet bez dotykania już po 3 godzinach na dolnej powiece malują się podkówki. Na deszcz to się kompletnie nie nadaje, wygodnym, niecierpliwym i przede wszystkim aktywnym nie polecam.

W końcu zapach kamfory, czy czegoś w ten deseń, czegoś ze strychu i starej szafy także nie zachwyca, za to przywołuje wspomnienia niczym smak kleiku. Wybór jest Wasz.

Używam tego produktu od: pół roku, po domu raz na jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, chociaż tamten w dzieciństwie eksploatowałam w dużych ilościach na raz

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Najlepszy tusz, ALE
  • Celię pokazała mi mama, jak jeszcze w szkole próbowałam swoich sił w malowaniu. Uprzedziła, że trzeba się nauczyć jak używać tego tuszu, ale efekty potrafią zachwycić. Nie miałam cierpliwości, więc dość szybko rzuciłam ten tusz w kąt.
    Parę lat później mój ukochany Lash Architect się skończył i z powodu pustki w portfelu zrobiłam drugie podejscie.
    I - mając dobrą (mocno rozczesującą) szczoteczkę i dużo czasu - można wyczarować rzęsy po same brwi.

Jak się wyprowadziłam z Warszawy musiałam się rozstać z tym tuszem, bo w mniejszych miastach chyba jeszcze trudniej go dostać (nie wspomnę o ekspedientkach patrzących z politowaniem na mnie gdy pytam o Celię w tubce). I używałam - to Maybelline, to MaxFactor... nawet o tym nowym Oriflame ONE powiedzialam, ze jest SUPER... ale mnie naszło olśnienie i na allegro zamówiłam zapas Celii... i okazało się, że tuszem z Oriflame nie zrobię nawet w połowie tak pięknie długich i grubych rzęs jak właśnie tą tanią Celią...

ZALETY:
    Cena
    mocno wydłuża i pogrubia
    bardzo głęboka czerń
    łatwo się zmywa

WADY:
    dostępność!!

Czasem się kruszy, ale wystarczy na koniec pociągnąć rzęsy tuszem wodoodpornym albo innym wytrzymałym

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Szebi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Często wracam
  • O tuszu tym kiedyś czytałam w Internecie, może nawet tu Nie szukałam go jakoś specjalnie, ale gdy zobaczyłam go przypadkiem w osiedlowej drogerii i usłyszałam, że kosztuje 3,5 zł, wzięłam go bez wahania. Pierwsze próby wtłaczania go do opakowania, wiadomo - brud dookoła, bo chciałam od razu wcisnąć tam wszystko i na raz Ale gdy w końcu mi się wszystko udało, byłam zadowolona: nie skleja, trudno z nim przesadzić ( chyba nawet nigdy mi się to nie zdarzyło), całkiem ładna czerń. Zapewne używałabym go ciągle, gdyby nie fakt, że silikonowe szczoteczki (takie tusze kupuję) się po pewnym czasie zużywają i same z siebie przestają sobie radzić z nakładaniem tuszu, poza tym czasami mam ochotę wypróbować jakiegoś innego, a gdy się okazuje, że trafiłam na bubel (chodzi głównie o grzebyk), muszę kupić znowu normalny tusz, który w końcu mi się spodoba, aby w końcu móc napełnić go tym Plusem jest też to,że ładnie się zmywa i cena, oczywiście. Wadą to, że dla mocniejszego efektu trzeba się namachać i jego dostępność. Przy okazji, drobna rada - jak nim napełniać opakowanie po starym tuszu. Po pierwsze: czyścimy wlot starego opakowania i jeśli jest tam taka jakby gumowa uszczelka, a w zasadzie przewężenie służące temu, by szczoteczka nie nabierała za dużo tuszu, podważamy ją np. pilniczkiem, wyjmujemy i można wcisnąć tusz prawie za jednym razem, a już na pewno, gdy opakowanie jest wyczyszczone i puste. Po całej operacji wciskamy ją z powrotem i gotowe Jest też drugi, tradycyjny sposób, używany pewnie najczęściej: otwieramy po prostu opakowanie, bez wyjmowania tej uszczelki i wtłaczamy powoli tusz z tubki, co jakiś czas stukając starym opakowaniem o blat stołu, by się nie zapowietrzało i nie wylewał się z niego tusz. Jednak wydaje mi się, że pierwszy sposób jest czystszy i w sumie szybszy

Używam tego produktu od: 3-4 lata (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5?

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny tusz w rewelacyjnej cenie!
  • Tusz kupiłam z ciekawośći i jestem pozytywnie zaskoczona jego konsystęcjom jest taka wodnita co zapobiega wysychaniu tuszu w opakowaniu i przedłuża jego żywotnośc ,Aplikuje się bardzo łatwo a przez to że wodnity nie tworzy grudek przy kolejnych nakładanych warstwach. Najlepsze efekty możemy otrzymać posiadając szczoteczkę o ukośnie ułożonym włosiu,wtedy nie skleja rzęs i daje wspaniały efekt. Makijaż jest trwały nie osypuje się i nie robi szkody rzesom.Zmywanie jest bardzo proste gdyż tusz jest nie wodoodporny.

Używam tego produktu od: ok.2 mieciące
    Ilość zużytych opakowań: 1op.

Chcesz pochwalić dupelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie wow!
  • W życiu nie pomyślałabym, że tusz za 4 złote może być tak fantastyczny. Ani na krok nie ustępuje droższym maskarom, a niektóre nawet bije na głowę.
    Zgadzam się z opinią poprzedniczki.
    Ma piękny kolor, nie rozmazuje się i nie odbija.
    Jedyny minus jaki w nim widzę to dostępność. W Warszawie widziałam go tylko w drogerii Blue przy Rondzie Wiatraczna.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Pierwszomajowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC !!!
  • Na swoje rzęsy narzekać nie mogę, bo są gęste i długie. Systematycznie odżywiane, są także czarne i sprzężyste.
    Na celie trafiłam podczas mini-kryzysu finansowego i.. został na dobre!

Dokładnie wyczyszczone opakowanie i szczoteczka po moim ulubionym tuszu, czyli False Lash Effect Max Factora + plus celia = lepszy efekt niż oryginał, ponieważ:

+ lejąca konsystencja powoduje, że tusz ślicznie się rozprowadza i nie pozostawia grudek
    + jak podeschnie można nałożyć kolejne warstwy dla uzyskania mega rzęs na wieczorne wyjście
    + nie kruszy się
    + nie skleja
    + kolor - prawdziwa głęboka czerń !
    + w miarę łatwy demakijaż, nawet mimo kilku warst
    + cena !
    + wydajność !

Jedynymi minusami może być to, że:
    - trzeba się do niego przyzwyczaić, ale warto! Sposób malowania jest inny niż przy tradycyjnym tuszu.
    - dostępność
    - konieczność czyszczenia opakowań oraz stopniowe dodawanie go do opakowania (dodany w całości może zaschnąć nim się go zużyje)

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: minimum 5

Chcesz pochwalić PetitChat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Zakupiłam tusz z ciekawości - za 4,00 zł. Uzupełniłam opakowanie po tuszu Maybelline Colossal (nie całą tubkę od razu, tylko około 50%). Generalnie jestem zadowolona i myślę, że warto go wypróbować. Nie osypuje się, nie odbija, odpowiednio podkreśla rzęsy. Dobry produkt, może kiedyś zakupię ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używałam jakiś rok temu, z braku funduszy na lubiany przeze mnie tusz a raczej jego szczoteczkę więc wybrałam uzupełniacz.

Plusy:

+ super kolor
    + wydajność i cena
    + dla mnie wystarczająco pogrubiał i wydłużał
    + nie sklejał rzęs

Minusy:

- beznadziejnie się "uzupełnia" tusz z tej tubki.. niby ma dzióbek ale opakowanie po tuszu się zapowietrza i wypluwa wszystko do góry.. jednak jak się pomęczymy to da się wszystko wcisnąć ;p

Ogólnie to polecam i nie jest to zły kosmetyk, jeśli nie mamy funduszy to na pewno się dobrze sprawdzi a nieraz lepiej niż droższe odpowiedniki

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pociong za czytelną i pomocną recenzję?
  • czar PRL- u :P
  • Ta srebrna mała tubeczka sprawiła, że powróciły wspomnienia z dzieciństwa. Widziałam moją młodą Mamę malującą rzęsy Celią kosmiczną szczoteczką. Siadała przed pracą przy stoliku i wyjmowała swoją czarodziejską kosmetyczkę ze skarbami. Malowanie tuszem to był wręcz rytuał. Ach jakaż byłam zakochana w tych jej długich rzęsiskach. Niestety…. Piękne są tylko wspomnienia, bo tusz nie zachwycił mnie w ogóle. Owszem przy kryzysie finansowym na pewno się sprawdzi, gdyż nie czyni na rzęsach dramatu. Celia ma dosyć ciekłą konsystencję, która po aplikacji schnie dobrych kilka minut. Nie skleja włosków, nie wydłuża ich. Pokrywa rzęsy delikatną warstwą dając naturalny, dyskretny efekt. Przy dziennym makijażu z pewnością się sprawdzi. Dla fanek „dramatycznego” looku oka będzie niewypałem.

Używam tego produktu od: .......

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ninaspi za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być......
  • Tusz kosztował mnie 2,50zł
    Wg mnie jest przeciętny.
    Daje bardzo naturalny efekt lekkiego podkreślenia i wydłużenia.
    (o ile mamy dobrą szczoteczkę od starego tuszu)
    Za ta cenę nie oczekuje rewelacji. Plusem jest to że nie skleja rzęs.
    Godny polecenia jeśli nie chcemy wydawać majątku na tusz.

Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały.
  • Z natury mam rzęsy grube,długie i ciemne,więc szukałam tuszu,który jeszcze bardziej spotęgował ten efekt. Doskonale pokrywa rzęsy,nie skleja ich,nie kruszy się. Rzęsy wyglądają przepięknie. Kosmetyk jest bardzo wydajny. Mój KWC. Nie zamienię go na żaden inny.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: duuużo

Chcesz pochwalić CrystalNatasha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Chciałam zaoszczędzić gdyż często kupuje tusze do rzęs i myślałam, ze to będzie dobry pomysł. I pożałowałam. Tusz był okropnie mokry i długo zasychał. Pozatym w ogóle nie trzymał podkręconych na zalotce rzęs.

+cena

-dostępność- nie widziałam go w sklepach i zakupiłam na allegro
    -zbyt "mokry"- długo schnie
    -nie utrzymuje podkręconych zalotką rzęs
    -wiecznie byłam nim upaćkana przez tą wodnistą konsystencje

Ogólnie mimo, że niewiele wydałam to żałuje tego zakupu. Mogłam dołożyć i kupić normalną maskarę.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić mydestinationnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fejny
  • Kupiłam go w osiedlowej drogeri za 3.60 nie spodziewałam sie że ten produkt okaże sie taki fajny

+ fajnie mi wydłuża rzęsy
    +cena
    + nie kruszy się

jedynem minsem jaki mam do niego to to że skleja mi rzęsy.
    Ale tak to jest ok, warto przetestować

Używam tego produktu od: 2 miesecy

Chcesz pochwalić madzia8565 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne rozwiązanie
  • Według mnie takie tusz w tubce to świetne rozwiązanie, kiedy np. nie ma naszego faworyta na półce albo brak nam środków na bardzo drogi tusz, a mamy puste opakowanie.

Jest on bardzo taniutki, za swój zapłaciłam tylko - 3zł!

Plusy:
    + wydłużenie,
    + nie skleja rzęs,
    + cena,
    + naturalny look.

Minusy:
    - brak znacznego pogrubienia,
    - może się lekko kruszyć.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić juzia114 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozmazuje się jak wiele innych tuszy
  • Produkt kosztował jakieś 4.50 zł. Wypełniłam nim wyczyszczone opakowanie po collossalu,które łatwo można wyczyścić po zdjęciu czarnej części.

Tusz nadmiernie osadza się na szczoteczce, nie tworzy grudek, ale trochę skleja ( mam na to sposób, używając szczoteczki po odzywce do rzęs do wyczesywania nadmiaru tuszu). Nie wydłuża i pogrubia spektekularnie, ale rzęsy po nim są dość zauważalne. Dyskwalifikuje ten produkt nieustanne rozmazywanie się i znikanie w wyniku tego z rzęs.

Nie kupię ponownie, ale są osoby z niego zadowolone.

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Do końca nie wiem co o nim myśleć.
    Tusz nie należy do tych najgorszych, nie jest bardzo zły, ale nie powala. Na pewno ma swoje plusy, ale czy zasługuje na to, żeby kolejny raz go kupić - nie wiem.. Być może muszę przetestować go jeszcze troszkę czasu.

Plusy :
    - ładna czerń
    - cena
    - dostępność
    - super wydłużenie

Minusy :
    - słabe pogrubienie
    - zbyt rzadka konsystencja

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oluniaa27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bosko.
  • Kupowałam, kupuję i będę kupować, moja mama również najlepsze wyjście, kiedy naszą ulubioną maskarą jest ta z wyższej półki, a nie mamy na tyle grubego portfela, żeby co miesiąc było nas na takowy stać- w tej sytuacji wypełniamy naszego faworyta tuszem z Celii za 3,50zł i jazda do tego tusz ma same plusy:

- pięknie pachnie nie każdy tusz ma ładny zapach
    - super konsystencja
    - nic się nie kruszy ani nic złego nie dzieje z rzęsami w ciągu dnia
    - mega wyrazista czerń!
    - na rzęsach nie zasycha za wolno, ani za szybko- jest idealny
    - (w opakowaniu) chyba nigdy nie wysycha

Mam nadzieję, że nie przestaną go produkować super, że jest taki produkt. Polecam polecam polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić patunia0161 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Tusz jest naprawdę świetny. Trzeba się troche namęczyć z umyciem zużytego opakowania po tuszu i nałożeniem go do pojemnika, ale trud się opłaca. Na początku faktycznie tusz jest jakby za rzadki ale po kilku dniach gęstnieje i jest ok. Kolor czarny wyraźny, rzęsy ładnie oddzielone. Polecam

Używam tego produktu od: listopada 2012
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić iwoneczka81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem zachwytów
  • Kupiłam ten tusz, gdyż swego czasu był popularny w kosmetycznej blogosferze, zwyciężyła ciekawość i zachęciła cena.

+/- naturalny efekt - aż za bardzo. Właściwie trochę koloruje rzęsy i tyle. Ja osobiście mam króciuteńkie, rzadziusieńkie i cieniuteńke rzęski, więc potrzebuję efektu ful drama.

- nie wydłuża
    - nie pogrubia
    - jest wodnisty
    - odbija się pod okiem
    - jakoś tak więcej tuszu zbiera się u nasady rzęs, a końcówki są jakieś takie blade.

Jeżeli wpadło Wam do głowy, że ten tusz to dobry pomysł na wykorzystanie udanej szczoteczki po innym tuszu, to się rozczarujecie. Ja wcisnęłam ten produkt do opakowania po maskarze, która pięknie wydłużała rzęsy, ale się osypywała. Ten tusz nic nie robi. Czasami używam go jako bazy pod inne tusze.

Używam tego produktu od: pół roku chyba i nie mogę zużyć
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dreamfield za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Za tę cenę - rewelacja.
    Z tym tuszem trzeba umiejętnie się obchodzić. Na początku do opakowania po starej mascarze wcisnęłam za dużo tuszu z tubki - na szczoteczce porobiły się grudki, ogólnie nie wyglądało to ciekawie. Teraz do opakowania wciskam tylko troszkę tuszu, powtarzam co kilka dni.
    Efekt jest naprawdę ok za 3zł mamy przyzwoity tusz, nie skleja rzęs, nie osypuje się, nie podrażnia. Daje bardzo nienachalny efekt, nie jestem zwolenniczką tandetnego tuszowania rzęs.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić Niedomknieteokno za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Plusem na pewno jest cena i pomysł na tusz w tubce.

Jednak tusz kruszy się, nie daje żadnego specjalnego efektu, pod koniec dnia wyglądałam jakbym wcale nie pomalowała rzęs.

Słabo dostępny, nie dostałam go w moim rodzinnym mieście, teraz myślę, że nie warto było sprawiać sobie tyle zachodu żeby go kupić.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić la_femme za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie polecam
  • Moim zdaniem tusz bardzo się osypuje na rzęsach,jest mało wydajny i nie służy na dłuższą metę...na pewno nie zastąpi mojego tuszu,szkoda bo tubka na samym początku aplikacji zapowiadała się interesująco,ale po prau użyciach zmieniłam zdanie ponieważ okropnie się osypuje ,a żywotność jest krótko trwała..

Plusy: ładna czerń,nie skleja,wydłuża,ma właściwości pielęgnacyjne.
    Minusy: mało wydajny,osypuje sie nie miłosiernie,po pewnym czasie wysycha w opakowaniu,sprawdza się na krótką metę po tygodniu wysycha

Ilość zużytych opakowań: małe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anetk za czytelną i pomocną recenzję?
  • i to "coś" ma 4 gwiazdki?
  • Jakim cudem ten tusz w tubce ma 4 gwiazdki to ja nie wiem...
    Przełożyłam do pustego opakowania po Maybelline Lash Stilleto który nie był najgorszy tylko zesechł mi sie i musiałam wyrzucić tusz ze środka.Czytając opinie zdecydowałam sie zakupić dwie tubki i spróbować i strasznie sie zawiodłam.
    Plusy:
    -tylko dobry czarny kolor
    -cena
    -brak grudek
    Minusy:
    -nie wydłuża
    -pogrubia przy 8 warstwie
    -lekko sie rozmazuje
    -nic nie robi z rzęsami
    -nie podkręca
    -strasznie długo schnie 10min jedna warstwa
    -nie można ani mrugać ani kichnąć bo inaczej wszystko jest na powiekach
    -skleja rzęsy u nasady a na końcach nic nie ma bo tusz się ściąga (jeśli nie wychnie porządnie) przy każdej następnej warstwie

Wyrzuciłam ten tusz razem z opakowaniem z Maybelline nie miałam już do niego siły po tygodniu poddałam sie.Nawet zmiany szczoteczki nie zmieniło nic ani to że lekko zgęstniał po tygodniu trzymanego otwartego.
    Używam tego produktu od: tydzieńIlość zużytych opakowań: 2tubki

Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jest troche wodnisty, co daje naturalny efekt ale po drugim nalozeniu wydluza ładnie i pogrubia , czern jest intesywna, ale trzeba uwazac bo poskleja rzeski jesli za dlugo bedziemy pociagac.Polecam ale zalezy od wymagan, ja mam 5 rzes na krzyz i nie interesuje mnie naturalny efekt, robie wszystko aby moje rzesy byly jak najdluzsze,pogrubione intensywnie czarne i rozdzielone ale to zalezy rowniez od szczoteczki i od sposobu w jaki maluje sie rzesy. Aby uzyskac taki efekt zaczynam od nasady rzes powoli ciagne a od polowy do konca obkrecam szczoteczka, szczoteczka loreal million lasches.
    Ostatnio zamowilam sobie inny uzupełniacz firmy lemax wrzuce go tutaj jesli bedzie lepszy od celii

Używam tego produktu od: 1rok

Chcesz pochwalić ivonag za czytelną i pomocną recenzję?