Celia, Tusz w tubie do rzęs

Powiększ Celia, Tusz w tubie do rzęs

Zgłaszająca osoba: kasiasiar

Pogrubia i wydłuża rzęsy, nadaje głęboki czarny kolor.
Posada kremową formułę z zawartością składników pielęgnacyjnych:
Wosk Carnauba (ekstrakt z drzewa brazylijskiego) - odżywia rzęsy sprawiając, że odzyskują połysk, sprężystość i elastyczność.
Szelak - naturalna żywica nadająca połysk.
Wosk pszczeli - zwiększa przyczepność tuszu
Przeznaczony do aplikowania za pomocą tradycyjnej szczoteczki.
Rzęsy są intensywnie czarne, pogrubione i wydłużone.

Skład: Aqua, Stearic Acid, Beeswax, Glyceryl Stearate, Paraffin, Propylene Glycol, Riccinus Communis, Seed Oil, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Cera Carnauba, Shellac, Ethylparaben, Pripylparaben, Imidazolidinyl Urea Parfum, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Methyl 2-Octynoate, Alpha-Isomethyl lonone, cl 77499.

Cena: 4zł / 5g

• okropny
  • cos okropnego.... kupilam go w zestawie z tuszem Celia. daje wielkiego minusa za to, ze po srednio 1 godz , max 1,5 wygladam jak panda, tuszu na dolnych rzesach nie mam, tylko pod oczami. plusem moze byc jedynie hmm... intensywnosc koloru i nic wiecej.

Używam tego produktu od: 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 tubki.

Chcesz pochwalić Dianuska_ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 228 raz(y)
  • Kupiony z tęsknoty
  • Z całym sentymentem, jakim darzę ten produkt wystawiam 3 gwiazdki, bez niego byłoby pół.

Produkt kultowy, będąc małą dziewczynką podkradałam go mamie, podobnie jak np róż Bourjois i malowałam się cichaczem, aby poczuć się dorosłą damą, a potem 2 razy dłużej próbowałam to dzieło z mojej niewinnej twarzyczki zmyć, aby nikt się nie zorientował, chociaż i tak wszyscy dobrze wiedzieli, tylko ja myślałam, że jestem taka sprytna
    Pewnie właśnie w ten sposób tusz Celii jest kojarzony przez wiele osób. Ja go także pamiętam w jeszcze wcześniejszej wersji, kiedy był w kamieniu z dołączoną doń szczoteczką do malowania w kształcie mini-szczoteczki do zębów dla lalek.

Tusz zakupiłam tylko i wyłącznie z tęsknoty za tamtymi czasami. Wycisnęłam zawartość tubki do opakowania po zużytej "nowoczesnej" maskarze z silikonową szczoteczką.

Pomimo, że ów szczoteczkę ubóstwiam za piękne rozczesywanie rzęs, to z Celią za bardzo nie poradziła sobie, konsystencja bardzo gęsta, nakłada się szczodrze, obciąża i skleja rzęsy, chociaż trzeba jej przyznać, że czerni i powiększa pierwszorzędnie.

Niestety, bardzo trzeba uważać z mimiką twarzy, ponieważ tusz to starej daty, nie pomyślano, że powinien na rzęsach zasychać, więc po prostu nie zasycha. Cały czas czuć wilgotną maź na rzęsach, przy byle dotknięciu skóry zostawia ślad, lecz nawet bez dotykania już po 3 godzinach na dolnej powiece malują się podkówki. Na deszcz to się kompletnie nie nadaje, wygodnym, niecierpliwym i przede wszystkim aktywnym nie polecam.

W końcu zapach kamfory, czy czegoś w ten deseń, czegoś ze strychu i starej szafy także nie zachwyca, za to przywołuje wspomnienia niczym smak kleiku. Wybór jest Wasz.

Używam tego produktu od: pół roku, po domu raz na jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, chociaż tamten w dzieciństwie eksploatowałam w dużych ilościach na raz

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Najlepszy tusz, ALE
  • Celię pokazała mi mama, jak jeszcze w szkole próbowałam swoich sił w malowaniu. Uprzedziła, że trzeba się nauczyć jak używać tego tuszu, ale efekty potrafią zachwycić. Nie miałam cierpliwości, więc dość szybko rzuciłam ten tusz w kąt.
    Parę lat później mój ukochany Lash Architect się skończył i z powodu pustki w portfelu zrobiłam drugie podejscie.
    I - mając dobrą (mocno rozczesującą) szczoteczkę i dużo czasu - można wyczarować rzęsy po same brwi.

Jak się wyprowadziłam z Warszawy musiałam się rozstać z tym tuszem, bo w mniejszych miastach chyba jeszcze trudniej go dostać (nie wspomnę o ekspedientkach patrzących z politowaniem na mnie gdy pytam o Celię w tubce). I używałam - to Maybelline, to MaxFactor... nawet o tym nowym Oriflame ONE powiedzialam, ze jest SUPER... ale mnie naszło olśnienie i na allegro zamówiłam zapas Celii... i okazało się, że tuszem z Oriflame nie zrobię nawet w połowie tak pięknie długich i grubych rzęs jak właśnie tą tanią Celią...

ZALETY:
    Cena
    mocno wydłuża i pogrubia
    bardzo głęboka czerń
    łatwo się zmywa

WADY:
    dostępność!!

Czasem się kruszy, ale wystarczy na koniec pociągnąć rzęsy tuszem wodoodpornym albo innym wytrzymałym

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Szebi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Często wracam
  • O tuszu tym kiedyś czytałam w Internecie, może nawet tu Nie szukałam go jakoś specjalnie, ale gdy zobaczyłam go przypadkiem w osiedlowej drogerii i usłyszałam, że kosztuje 3,5 zł, wzięłam go bez wahania. Pierwsze próby wtłaczania go do opakowania, wiadomo - brud dookoła, bo chciałam od razu wcisnąć tam wszystko i na raz Ale gdy w końcu mi się wszystko udało, byłam zadowolona: nie skleja, trudno z nim przesadzić ( chyba nawet nigdy mi się to nie zdarzyło), całkiem ładna czerń. Zapewne używałabym go ciągle, gdyby nie fakt, że silikonowe szczoteczki (takie tusze kupuję) się po pewnym czasie zużywają i same z siebie przestają sobie radzić z nakładaniem tuszu, poza tym czasami mam ochotę wypróbować jakiegoś innego, a gdy się okazuje, że trafiłam na bubel (chodzi głównie o grzebyk), muszę kupić znowu normalny tusz, który w końcu mi się spodoba, aby w końcu móc napełnić go tym Plusem jest też to,że ładnie się zmywa i cena, oczywiście. Wadą to, że dla mocniejszego efektu trzeba się namachać i jego dostępność. Przy okazji, drobna rada - jak nim napełniać opakowanie po starym tuszu. Po pierwsze: czyścimy wlot starego opakowania i jeśli jest tam taka jakby gumowa uszczelka, a w zasadzie przewężenie służące temu, by szczoteczka nie nabierała za dużo tuszu, podważamy ją np. pilniczkiem, wyjmujemy i można wcisnąć tusz prawie za jednym razem, a już na pewno, gdy opakowanie jest wyczyszczone i puste. Po całej operacji wciskamy ją z powrotem i gotowe Jest też drugi, tradycyjny sposób, używany pewnie najczęściej: otwieramy po prostu opakowanie, bez wyjmowania tej uszczelki i wtłaczamy powoli tusz z tubki, co jakiś czas stukając starym opakowaniem o blat stołu, by się nie zapowietrzało i nie wylewał się z niego tusz. Jednak wydaje mi się, że pierwszy sposób jest czystszy i w sumie szybszy

Używam tego produktu od: 3-4 lata (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5?

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny tusz w rewelacyjnej cenie!
  • Tusz kupiłam z ciekawośći i jestem pozytywnie zaskoczona jego konsystęcjom jest taka wodnita co zapobiega wysychaniu tuszu w opakowaniu i przedłuża jego żywotnośc ,Aplikuje się bardzo łatwo a przez to że wodnity nie tworzy grudek przy kolejnych nakładanych warstwach. Najlepsze efekty możemy otrzymać posiadając szczoteczkę o ukośnie ułożonym włosiu,wtedy nie skleja rzęs i daje wspaniały efekt. Makijaż jest trwały nie osypuje się i nie robi szkody rzesom.Zmywanie jest bardzo proste gdyż tusz jest nie wodoodporny.

Używam tego produktu od: ok.2 mieciące
    Ilość zużytych opakowań: 1op.

Chcesz pochwalić dupelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie wow!
  • W życiu nie pomyślałabym, że tusz za 4 złote może być tak fantastyczny. Ani na krok nie ustępuje droższym maskarom, a niektóre nawet bije na głowę.
    Zgadzam się z opinią poprzedniczki.
    Ma piękny kolor, nie rozmazuje się i nie odbija.
    Jedyny minus jaki w nim widzę to dostępność. W Warszawie widziałam go tylko w drogerii Blue przy Rondzie Wiatraczna.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Pierwszomajowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC !!!
  • Na swoje rzęsy narzekać nie mogę, bo są gęste i długie. Systematycznie odżywiane, są także czarne i sprzężyste.
    Na celie trafiłam podczas mini-kryzysu finansowego i.. został na dobre!

Dokładnie wyczyszczone opakowanie i szczoteczka po moim ulubionym tuszu, czyli False Lash Effect Max Factora + plus celia = lepszy efekt niż oryginał, ponieważ:

+ lejąca konsystencja powoduje, że tusz ślicznie się rozprowadza i nie pozostawia grudek
    + jak podeschnie można nałożyć kolejne warstwy dla uzyskania mega rzęs na wieczorne wyjście
    + nie kruszy się
    + nie skleja
    + kolor - prawdziwa głęboka czerń !
    + w miarę łatwy demakijaż, nawet mimo kilku warst
    + cena !
    + wydajność !

Jedynymi minusami może być to, że:
    - trzeba się do niego przyzwyczaić, ale warto! Sposób malowania jest inny niż przy tradycyjnym tuszu.
    - dostępność
    - konieczność czyszczenia opakowań oraz stopniowe dodawanie go do opakowania (dodany w całości może zaschnąć nim się go zużyje)

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: minimum 5

Chcesz pochwalić PetitChat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Zakupiłam tusz z ciekawości - za 4,00 zł. Uzupełniłam opakowanie po tuszu Maybelline Colossal (nie całą tubkę od razu, tylko około 50%). Generalnie jestem zadowolona i myślę, że warto go wypróbować. Nie osypuje się, nie odbija, odpowiednio podkreśla rzęsy. Dobry produkt, może kiedyś zakupię ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używałam jakiś rok temu, z braku funduszy na lubiany przeze mnie tusz a raczej jego szczoteczkę więc wybrałam uzupełniacz.

Plusy:

+ super kolor
    + wydajność i cena
    + dla mnie wystarczająco pogrubiał i wydłużał
    + nie sklejał rzęs

Minusy:

- beznadziejnie się "uzupełnia" tusz z tej tubki.. niby ma dzióbek ale opakowanie po tuszu się zapowietrza i wypluwa wszystko do góry.. jednak jak się pomęczymy to da się wszystko wcisnąć ;p

Ogólnie to polecam i nie jest to zły kosmetyk, jeśli nie mamy funduszy to na pewno się dobrze sprawdzi a nieraz lepiej niż droższe odpowiedniki

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pociong za czytelną i pomocną recenzję?
  • czar PRL- u :P
  • Ta srebrna mała tubeczka sprawiła, że powróciły wspomnienia z dzieciństwa. Widziałam moją młodą Mamę malującą rzęsy Celią kosmiczną szczoteczką. Siadała przed pracą przy stoliku i wyjmowała swoją czarodziejską kosmetyczkę ze skarbami. Malowanie tuszem to był wręcz rytuał. Ach jakaż byłam zakochana w tych jej długich rzęsiskach. Niestety…. Piękne są tylko wspomnienia, bo tusz nie zachwycił mnie w ogóle. Owszem przy kryzysie finansowym na pewno się sprawdzi, gdyż nie czyni na rzęsach dramatu. Celia ma dosyć ciekłą konsystencję, która po aplikacji schnie dobrych kilka minut. Nie skleja włosków, nie wydłuża ich. Pokrywa rzęsy delikatną warstwą dając naturalny, dyskretny efekt. Przy dziennym makijażu z pewnością się sprawdzi. Dla fanek „dramatycznego” looku oka będzie niewypałem.

Używam tego produktu od: .......

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ninaspi za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij