Pędzel do nakładania podkładu nr 47, Sephora Professionnel

Powiększ Pędzel do nakładania podkładu nr 47, Sephora Professionnel

Zgłaszająca osoba: oooAsiaooo

Wykonany z wysokiej jakości sztucznego włosia, pozwala równomiernie rozprowadzić podkład lub krem na twarzy. Zapewnia jednolity i transparentny rezultat, bez efektu maski.

Cena: 29zł
/mm/

• Jestem zadowolona
  • Nigdy nie nakładałam podkładu pędzlem. Po naczytaniu się ochów i achów na tą metodę zakupiłam pędzel w Sephorze.
    Faktycznie podkład nakłada się świetnie, i wygląda on bardzo naturalnie. oraz dłużej się utrzymuje.
    Odpowiada mi ta metoda, choć rano czasem kiedy nie mam za dużo czasu, w ekspresowym tempie zdarza nakładać mi się podkład palcami.
    Dobrze również nakłada się krem BB, lub inny lekki podkład, ładnie stapia się ze skórą.
    Podkłady i kremy BB, które rozprowadzam pędzlem są raczej płynnej konsystencji (Lorear True Match,Nouba Hydrostress, Estee Lauder Double Wear, Revlon Color Stay, Garnier krem BB) więc nie wiem jak z innymi podkładami, gęstszymi.
    Nie mam również porównania z innymi pędzlami, to mój pierwszy ale jak dla mnie w pełni spełnia swoje zadanie.
    Wcześniej myślałam że mógłby troszkę szybciej schnąć, ale gdy był lekko wilgotny, spróbowałam nałożyć puder mineralny Lorear i efekt był super. Co ważne, po myciu pędzel nie odkształca się.Używam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić kleo_4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Nie mam zbyt dużego doświadczenia jeśli idzie o pędzle. Cienie do powiek nakładałam pacynkami
    a podkłady rozprowadzałam palcami. Jednak, gdy moja mama została namówiona do nakładania podkładu pędzlem, wtedy też pojawił się u mnie (przy kupnie podkładu Clinique w Sephorze).
    Tylko, że mama jednak swojego nie używa i teraz mam 2 pędzle.

Pędzle do podkładu z Sephory są bardzo łatwe w użyciu. Szybko można rozprowadzić podkład i nie ma problemu z nałożeniem odpowiedniej ilości. Nie zrobi się przez to tzw. maski ani smug gdyż nie nabierają zbyt dużej ilości kosmetyku. Podkład nałożony pędzlem ładniej prezentuje się na twarzy
    i utrzymuje się dłużej.

Włosie mają całkiem przyjemne, delikatne, nie drapią po twarzy. Łatwo można je umyć mydłem
    (w moim przypadku najlepiej sprawdza się szare mydło) i nic się złego nie dzieje. Nadal zachowują kształt taki jak powinny, nie wypadły żadne włoski.

Są warte wypróbowania

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 pędzle

Chcesz pochwalić Anna_al za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Super pędzelek.
  • Kiedyś dostałam go od mojej mamy na święta, a że się nie maluję to poprostu go miałam odłożonego. Czasem używałam go do jakiegoś korektora czy coś w tym stylu, ale było to naprawdę sporadycznie. Teraz powracam do niego w chwilach kiedy nakładam krem bb, może i robię to naprawde żadko (nie lubie bardzo malować się ale azjatyckie kremy bb od czasu do czasu są spoko ;> ) no ale wypowiedzieć się mogę.
    Tak więc uważam że jest świetny do tej roli, rozprowadza równomiernie, jest nie za twary nie za miękki a jego włoski są gładkie co bardzo sprzyja nakładaniu w okolice nosa.
    Dobrze się go trzyma, co prawda długo się go czyści ale jest w dobrym stanie nawet po właśnie dłuższym myciu. Jest przyjemny w dotyku i dla skóry twarzy też. Daje mu 5 na 5, uważam że jest wart takiej oceny. Jeżeli chodzi o jego cenę... cóż nie potrafie się na jej temat wypowiedzieć.

Używam tego produktu od: nie ciągle ale posiadam go od 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Chcesz pochwalić Leppu za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • pedzel ogolnie dobrze rozprowadza podklad ,przy bardziej kryjacych zostawia jednak smugi , oczywiscie mniej zuzywamy podkladu niz nakladajac dloniom ale najgorsze ze szybko traci sprezystosc wlosia aprobowalam go myc juz wszystkim , strasznie zbity ,traci ksztalt aciezko go umyc polecam go kupic jesli macie bony w sephorze na -20% w regularnej cenie nie polecam poniewaz mam wiekszy pedzelek za 13 zl i sprawdza sie duzo lepiej

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej nakładania podkładu palcami!
  • Bardzo długo przymierzałam się do zakupu pędzla do podkładu. Nie byłam w stu procentach przekonana do zasadności takiego zakupu- w końcu nakładanie podkładu palcami to najbardziej oczywisty sposób aplikacji.

Pędzel z Sephory kosztował w dodatku ok 50 zł, więc wahałam się i wahałam, aż w koncu nadszedł czas wyprzedaży i przeceniono go na 22 zł Wreszcie kupiłam (mój to wersja pędzla ze zdjęcia, ale chowany na wzór szminki- dodatkowy plus, bo nie pobrudzi kosmetyczki). Samo włosie identyczne jak na zdjęciu.
    Po pierwszym użyciu byłam nieco zawiedziona, makijaż trwał wieki, a efekt jakiś średni. Postanowiłam się nie poddawać i potrenować- teraz po prawie dwóch miesiącach używania pędzla mogę z czystym sumieniem oznajmić: nigdy więcej nie chcę nakładać podkładu palcami!
    Podkład nałożony pędzlem idealnie stapia się ze skórą, wytrzymuje na twarzy znacznie dłużej w stanie nienaruszonym, nie ma mowy o nierównomiernym nałożeniu. Idealnie wygładza i wyrównuje koloryt cery, twarz wygląda jak z Photoshopa. Włosie jest przyjemne w dotyku, nie drapie ani nie podrażnia w żaden sposób twarzy. Piorę swój pędzel codziennie w ciepłej wodzie z szamponem i nie zauważyłam, żeby od tak częstego mycia się w jakikolwiek sposób zniszczył. Nie wypadł mu dotąd ani jeden włos. Jak kiedyś mi sie zniszczy, na pewno kupię kolejny.
    Edit: odjęłam półtorej gwiazdki, bo poznałam inne pędzle (używam w tej chwili flat topa Hakuro) i mając jakieś porównanie już wiem, że pędzel z Sephory rewelacją nie jest. Natomiast dla początkujących- nadal jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesiącyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Mendosita za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOSKONAŁY!
  • DOSKONAŁY! Nakładanie podkładu palcami? Nigdy! Efekt idealnie rozprowadzonego podkładu, twarz wygląda naturalnie i pięknie, nawet wypryski są niczym maskowane przez pędzel! Nie rozumiem negatywnych komentarzy, jak można pisac, że większa częsc pozostaje na pędzlu?Totalna bzdura! Jeżeli chcecie miec tzw. "tapetę" na twarzy to wtedy rzeczywiście- ten pędzel nie jest dla was.

Pozdrawiam!

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić tullka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Po pierwsze ten pędzle kosztuje więcej niż 30 złotych. Ja kupiłam za 49 zł.

Jest to mój pierwszy pędzel do podkładu i długo wzbraniałam się przed tego typu produktami, bo uważałam je zbędne. jednak już po pierwszej aplikacji podkładu zorientowałam się, że palce nie są w stanie dać takiego efektu. Podkład wydaje się lepiej wpasowywać w skórę i wygląda bardzo naturalnie. Krycie też wydaje się być lepsze.

Jeśli chodzi o smugi to bardzo się ich bałam. Używając podkładu Rimmela niestety były one widoczne. Jednak juć przy Bell nie mam takiego problemu, więc wszystko zależy od firmy lub konsystencji.

Nie wypadł mi z niego żaden włosek, co najwyżej jeden lekko się nagiął i jak gdyby sterczy. jest bardzo miły i delikatny przy kontakcie z buzią.

Ciężko go wyprać i niestety zostaje na nim trochę podkładu. Długo schnie ze względu na długie, mocno zbite włosie. Czasem nawet po dokładnym praniu mam wrażenie, że muszę zrobić to ponownie, bo włosie wydaje się być jakby posklejane.

Jest dobry i jestem z niego zadowolona. Nie używam go na co dzień, bo aplikacja podkładu nim zajmuje troszkę czasu.

Nie wiem czy kupię go znowu, bo myślę, że pędzle inne niż języczkowe są lepsze.

Używam tego produktu od: czerwiec 2011
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niepociumana_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze rozprowadza podkład
  • Jestem zadowolona z tego pędzla, można nim nałożyć równomiernie bardzo cienką wartwę podkładu i nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale przy tym sposobie aplikacji podkład utrzymuje się dłużej w nienaruszonym stanie. Nakładanie nim podkładu jest przyjemne i szybkie tak więc polecam.Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić KitkaMalutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie bomba!
  • Zacznę od tego, że wokół pędzli do podkładu chodziłam bardzo długo i nie mogłam się zebrać żeby jakiś kupić na początek. W końcu padło na pędzel Sephory (za radą konsultantki chociaż do ich wskazówek mam raczej ostrożny stosunek ;-) pędzel kosztuje w tej chwili około 40 zł. Kupiłam go, zaraz po powrocie przystąpiłam do testowania i... masakra! efekt tragiczny- smugi, plamy i co tylko. ale że ja jestem uparta (i nie mogłam się pogodzić z myślą, że tuż przed wypłatą wywaliłam kilkadziesiąt zł na totalny bubel...) postanowiłam że nie odpuszczę i spróbuję się nauczyć obsługi tego diabelstwa :P wzięłam jakiś gorszy podkład w nietrafionym odcieniu i ćwiczyłam aż byłam zadowolona z efektu. dziś rano (umalowana moim ukochanym Diorskinem) po raz pierwszy z czystym sumieniem patrząc w lustro stwierdziłam że "to jest to" równo, gładko, trwale i elegancko bez ani jednej poprawki do tej chwili od 7 rano, makijaż wygląda idealnie. Pędzel myty wodą z mydłem czyści się super, trzyma kształt, szybko schnie. Myślę że ten pędzel będzie od dziś moim przyjacielem

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy, na długo starczy :P

Chcesz pochwalić kachaes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatna rzecz
  • Od razu mówię, że nie mam wielkiego doświadczenia z pędzlami do makijażu, a ten pędzel do podkładu był pierwszym który kupiłam i nie używałam żadnego innego.
    Zakupiłam go, gdyż nakładanie podkładu palcami było czasochłonne i nie do końca pasował mi efekt... przekonałam się, że pędzel znacznie to ułatwia, jak już ktoś wcześniej napisał - jest o wiele szybciej, w dodatku można dobrze nałożyć o wiele mniej kosmetyku i nie uzyskać efektu maski bądź smug.
    Pędzel myję często, zwykłym mydlem i wodą. Pomimo już dwóch lat użytkowania jest on miękki, nie odkształca się i włoski nie wyginają się w żadną stronę. Nie wyobrażam już sobie, by nakładać podkład w inny sposób.
    Może gdy ten (ale pewnie nieprędko) się zużyje wypróbóję z innej firmy, jednak ten w razie czego jest sprawdzony i wiem że się na nim nie zawiodę.Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: 1 sztuka, nie zużyta

Chcesz pochwalić Vinuviel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji, ale nie ma tragedi.
  • Z pędzlem jeżeli chodzi o podkład pracuje się długo i dość ciężko, efekt nie jest rewelacyjny. Ciężko się rozprowadza Ale bez trudności można go stosować np. do korektora.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gosiamrw za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy i zapewne ostatni
  • kupiłam ten pędzel kilka lat temu, może ze trzy. używam go codziennie, czyszczę często. pędzel daje sobie rade z kazdym podkładem, nakładałam nim nawet lekki krem koloryzujący i z tym też radził sobie dobrze. włosie jest odpowiednio ukształtowane, nie wypada, nie zmienia położenia, pędzelek mimo codziennego męczenia jest dalej jak w dniu zakupu. zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: około 3 lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aamidale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pędzel z innym przeznaczeniem
  • Używam tego pędzla do nakładania korektora, ewentualnie podkładu w musie (którego stosuję jedynie w miejscach, które potrzebują mocniejszego krycia).

Pędzel ten miał mieć inne przeznaczenie - takie do którego został stworzony, czyli do podkładu, jednak ja nie potrafię nim nałożyć tego kosmetyku tak, by nie zostawić smug, więc znalazłam dla niego inne zastosowanie w którym naprawdę się sprawdza.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: brak

Chcesz pochwalić banny_kas za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Bardzo lubię pędzle do oczu z Sephory. Ten zakupiłam , ponieważ postanowiłam pobawić się pędzlami do podkładów. Niestety robi smugi , ciężko pracuje się nim. Trzeba się napracować, a potem i tak poprawić palcami. Nie dla mnie, inne pędzle sprawdziły się dużo lepiej.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić pionat za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM!
  • Uwielbiam ten pędzel. Nakładam nim podkład od ponad roku i w tym momencie już nie wyobrażam sobie innej formy nakładania podkładu.

Dobra jakość wykonania, nic się z nim nie dzieje, mimo iż myję go 2razy w tygodniu (Czasami częściej) , ciągle wygląda jak nowy!

Jeżeli chodzi o samo nakładanie produktu to mi się sprawdza w przypadku pudru o konsystencji pół płynnej. Super rozprowadza, bez smug! Nie trzeba mieć dużej wprawy!

GODNY POLECENIA!

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 !!!!

Chcesz pochwalić ewelynsowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • + świetnie rozprowadza,
    + niewiele produktu zostaje na włosiu
    + włosie nie wychodzi z pędzla,
    + po roku używania jest nadal puszysty,
    + miękki,
    + łatwy w użyciu,
    + warty swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić KatrinBee za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Godny polecenia pedzel. Rozprowadzam nim MUFE mat velvet i sprawdza sie w tej roli Jest miekki, wygodny w uzyciu i nie potrzeba duzo czasu by nauczyc sie nim poslugiwac Jak sie dojdzie do wprawy to umalowanie sie zajmuje minute a co najwazniejsze widzi sie roznice pomiedzy rozprowadzaniem palcem a pedzlem. Nie robi smug i swietnie rozprowadza sie nim w załamaniach takze nosa (nie rozumiem recenzentek ktorym sie to nie udaje)Niestety musze odjac gwiazdke za to, ze ciezko sie zmywa (ale to pewnie zalezy od podkladu jakiego sie uzywa) Ma niska cene wiec nie da sie przeplacic Polecam

Używam tego produktu od:2 miesiące

Chcesz pochwalić vi0letta za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • dosyć dobry i stosunkowo tani pędzel
    piorę go dosyć często-nic się nie rozkleja,włoski nie wypadają. W sumie nie mam porównania do innych pędzli,ale ten spełnia swoje zadanie i póki co innego szukać nie będe

Używam tego produktu od:pół roku
    Ilość zużytych opakowańpakowania nie używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić krolowa zurawin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdy jest więcej czasu to tak
  • Pędzelek zakupiłam z myślą szybkiego, równego i higienicznego nakładania podkładu.
    Jednak zdecydowanie nic nie zastąpi palców. Zależy jaki podkład mamy pod ręką, taką jakość daje pędzel. Myśle że ciężkie i gęste podkłady lepiej się nim nakłada. Robi smugi, nie wszędzie kryje jednakowo, załamania koło nosa niezbyt sa pokryte podkładem z użyciem tego pędzla.
    Trzeba mu poświęcić troche czasu, szybko efekt będzie kiepski.
    Wydatek zbędny jak dla mnie, ponieważ nie mam czasu na takie mazanie, makijaż robie szybko.
    Wole brudne palce.

Używam tego produktu od:miesiąc
    Ilość zużytych opakowań:używam czasem 1

Chcesz pochwalić tofikus11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przydatny
  • Chciałam kupić wersje ze zdjęcia ale że wtedy akurat nie mieli kupiłam składaną za dopłatą 15 zł w sumie 45 zł wydane na totalny bubel!Nieudany pędzel Sephory. Nie wiem w sumie do czego miałby być użyteczny.Już wolę zdecydowanie własne ręce chociaż kupiłam go z myślą by ładnie rozprowadzić równomiernie podkład i przy tym nie brudzić rąk jednak z tym pędzlem to nie możliwe. Po tygodniu użytkowania rozpadł się ale jeszcze jakoś go używałam. Jednak staje się to tak uciążliwe że już przestaje.
    MINUSY
    -okropnie wypadają mu włoski.Miałam je po prostu wszędzie i musiałam wyjmować później pojedynczo z twarzy a wiadomo że rano gdy się spieszymy nie ma na to czasu
    -rozpadł się a wcale nie moczyłam go tam gdzie jest klej
    -okazuje się twardy na twarzy może prowadzić do podrażnień
    -nie można nim ładnie rozprowadzić podkładu.Włoski zlepiają się w całość i zostawiają okropne ślady widać każde pociągnięcie co bardzo mi się nie podoba i i tak trzeba później to ujednolicać rękami więc używanie go mija się wg mnie z celem
    -cena nieadekwatna do jakości,miałam wiele pędzli które były dużo lepsze jakościowo w niższej cenie niż ten
    Plus za ładny desing i pomarańczowe włosie a uwielbiam ten kolor ale to żadna zaleta tak naprawdę.Odradzam

Używam tego produktu od:kilku mcy

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to ma być??
  • Produkt porażka. Zbędny bubel, nie da sie tym niczego po twarzy rozprowadzić, utrudnia nakładanie podkładu, zamiast ułatwiać. Zakupiłam sobie ten pędzelek, bo nie lubię sobie paluszków brudzić, ale był to błąd. Najgorsze były te "koleiny" po przejechaniu pędzlem po twarzy. Poza tym, upaćkany podkładem pędzel nie daje się doprać. Znacznie mniej higieniczne jest to rozwiązanie niż własne palce. Fuj, nie polecam.

Używam tego produktu od: z 2 tygodnie sie starałam

Chcesz pochwalić DoraBe za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • Pędzel jak pędzel,
    nie jest zbyt twardy ,
    trzeba go długo czyścić
    minusem jest cena
    niestety nakłada grubą warstwę podkładu
    pojawia się efekt maski
    odporny na zużycie

Używam tego produktu od:3 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 505 raz(y)
  • kicha
  • Mam wrazenie, ze osoby, ktore pisaly ponizsze komentarze nie uzywaly nigdy innych pedzli do podkladow. Albo dziwnym trafem moj pedzel jest jakis inny od pedzli pozostalych recenzentek.

Jest to jeden z 5 pedzli do podkladu, ktore posiadam i jest najgorszym z nich. Nie dosc, ze jest twardy, to ciezko nim cokolwiek nalozyc na twarz, nie potrafi rowno rozprowadzic podkladu, nie chce w ogole wspolpracowac. Nie zgina sie pod wplywem nacisku, nie potrafi dobrze pracowac w zalamaniach nosa, nic nie potrafi. Nawet domyc go ciezko, bo po piatym myciu nadal sie klei, jakby byl wysmarowany jakas mazia, a nie zwyklym podkladem.

Ten pseudo pedzel to jakas PORAZKA. Lezy w najdalszym kacie szuflady i predko stamtad nie wyjdzie (co najwyzej do kosza).

Odpornosc na zuzycie ma w porzadku, ale obnizylam tu ocene, zeby nie przykladac sie do jego pozytywnej oceny ogolnej.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam, ale posiadam od kilku miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam go parę miesięcy temu i jestem z niego bardzo, bardzo zadowolona. Świetnie rozprowadza podkład, nie zostawia żadnych smug. "Opakowanie" do niego dołączone bardzo się przydaje do zachowania kształtu pędzla. Po pierwszym myciu trochę żałowałam, że go umyłam,bo nie był już tak miękki, ale teraz jest po kilkunastu myciach i jest tak samo dobry jak wcześniej. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń włoski są dobrej jakości, pędzel jest poręczny. Nie kupię go ponownie, bo wypróbuję inne pędzle, ale jestem pewna, że starczy mi jeszcze na długo, długo

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Chcesz pochwalić dorota liwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic do zarzucenia
  • Nie mam wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o makijaż,jakoś nigdy nie podchodziłam do tego poważnie:/
    Pędzli mam sporo,ale to dla mnie takie bardziej zabawki,niż narzędzia.
    Ten pędzel zaskakuje mnie swoją jakością: jest nieprawdopodbnie trwały - mam go już ponad rok,non stop go myję/piorę i ciągle wygląda jak nowy.
    Łatwo się go czyści,schnie błyskawicznie.
    Włoski bardzo miękkie,wygląd ogólnie estetyczny;jest poręczny i precyzyjny - ja podkład nakładam rzadko kiedy i tylko miejscowo (tzn. na środek twarzy)natomiast codziennie używam go do nakładania korektora (w tubce lub mineralnego,w proszku)
    P.S. Dla uzupenienia dodam,że pędzelka do korektora z Sephory (taki młodszy braciszek tego do podkładu) używam do nakładania cieniaUżywam tego produktu od:ponad roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mhm0808 za czytelną i pomocną recenzję?