Pędzel do nakładania podkładu nr 47, Sephora Professionnel

Powiększ Pędzel do nakładania podkładu nr 47, Sephora Professionnel

Zgłaszająca osoba: oooAsiaooo

Wykonany z wysokiej jakości sztucznego włosia, pozwala równomiernie rozprowadzić podkład lub krem na twarzy. Zapewnia jednolity i transparentny rezultat, bez efektu maski.

Cena: 29zł
/mm/

• Jestem zadowolona
  • Nigdy nie nakładałam podkładu pędzlem. Po naczytaniu się ochów i achów na tą metodę zakupiłam pędzel w Sephorze.
    Faktycznie podkład nakłada się świetnie, i wygląda on bardzo naturalnie. oraz dłużej się utrzymuje.
    Odpowiada mi ta metoda, choć rano czasem kiedy nie mam za dużo czasu, w ekspresowym tempie zdarza nakładać mi się podkład palcami.
    Dobrze również nakłada się krem BB, lub inny lekki podkład, ładnie stapia się ze skórą.
    Podkłady i kremy BB, które rozprowadzam pędzlem są raczej płynnej konsystencji (Lorear True Match,Nouba Hydrostress, Estee Lauder Double Wear, Revlon Color Stay, Garnier krem BB) więc nie wiem jak z innymi podkładami, gęstszymi.
    Nie mam również porównania z innymi pędzlami, to mój pierwszy ale jak dla mnie w pełni spełnia swoje zadanie.
    Wcześniej myślałam że mógłby troszkę szybciej schnąć, ale gdy był lekko wilgotny, spróbowałam nałożyć puder mineralny Lorear i efekt był super. Co ważne, po myciu pędzel nie odkształca się.Używam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić kleo_4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Nie mam zbyt dużego doświadczenia jeśli idzie o pędzle. Cienie do powiek nakładałam pacynkami
    a podkłady rozprowadzałam palcami. Jednak, gdy moja mama została namówiona do nakładania podkładu pędzlem, wtedy też pojawił się u mnie (przy kupnie podkładu Clinique w Sephorze).
    Tylko, że mama jednak swojego nie używa i teraz mam 2 pędzle.

Pędzle do podkładu z Sephory są bardzo łatwe w użyciu. Szybko można rozprowadzić podkład i nie ma problemu z nałożeniem odpowiedniej ilości. Nie zrobi się przez to tzw. maski ani smug gdyż nie nabierają zbyt dużej ilości kosmetyku. Podkład nałożony pędzlem ładniej prezentuje się na twarzy
    i utrzymuje się dłużej.

Włosie mają całkiem przyjemne, delikatne, nie drapią po twarzy. Łatwo można je umyć mydłem
    (w moim przypadku najlepiej sprawdza się szare mydło) i nic się złego nie dzieje. Nadal zachowują kształt taki jak powinny, nie wypadły żadne włoski.

Są warte wypróbowania

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 pędzle

Chcesz pochwalić Anna_al za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Super pędzelek.
  • Kiedyś dostałam go od mojej mamy na święta, a że się nie maluję to poprostu go miałam odłożonego. Czasem używałam go do jakiegoś korektora czy coś w tym stylu, ale było to naprawdę sporadycznie. Teraz powracam do niego w chwilach kiedy nakładam krem bb, może i robię to naprawde żadko (nie lubie bardzo malować się ale azjatyckie kremy bb od czasu do czasu są spoko ;> ) no ale wypowiedzieć się mogę.
    Tak więc uważam że jest świetny do tej roli, rozprowadza równomiernie, jest nie za twary nie za miękki a jego włoski są gładkie co bardzo sprzyja nakładaniu w okolice nosa.
    Dobrze się go trzyma, co prawda długo się go czyści ale jest w dobrym stanie nawet po właśnie dłuższym myciu. Jest przyjemny w dotyku i dla skóry twarzy też. Daje mu 5 na 5, uważam że jest wart takiej oceny. Jeżeli chodzi o jego cenę... cóż nie potrafie się na jej temat wypowiedzieć.

Używam tego produktu od: nie ciągle ale posiadam go od 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Chcesz pochwalić Leppu za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • pedzel ogolnie dobrze rozprowadza podklad ,przy bardziej kryjacych zostawia jednak smugi , oczywiscie mniej zuzywamy podkladu niz nakladajac dloniom ale najgorsze ze szybko traci sprezystosc wlosia aprobowalam go myc juz wszystkim , strasznie zbity ,traci ksztalt aciezko go umyc polecam go kupic jesli macie bony w sephorze na -20% w regularnej cenie nie polecam poniewaz mam wiekszy pedzelek za 13 zl i sprawdza sie duzo lepiej

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej nakładania podkładu palcami!
  • Bardzo długo przymierzałam się do zakupu pędzla do podkładu. Nie byłam w stu procentach przekonana do zasadności takiego zakupu- w końcu nakładanie podkładu palcami to najbardziej oczywisty sposób aplikacji.

Pędzel z Sephory kosztował w dodatku ok 50 zł, więc wahałam się i wahałam, aż w koncu nadszedł czas wyprzedaży i przeceniono go na 22 zł Wreszcie kupiłam (mój to wersja pędzla ze zdjęcia, ale chowany na wzór szminki- dodatkowy plus, bo nie pobrudzi kosmetyczki). Samo włosie identyczne jak na zdjęciu.
    Po pierwszym użyciu byłam nieco zawiedziona, makijaż trwał wieki, a efekt jakiś średni. Postanowiłam się nie poddawać i potrenować- teraz po prawie dwóch miesiącach używania pędzla mogę z czystym sumieniem oznajmić: nigdy więcej nie chcę nakładać podkładu palcami!
    Podkład nałożony pędzlem idealnie stapia się ze skórą, wytrzymuje na twarzy znacznie dłużej w stanie nienaruszonym, nie ma mowy o nierównomiernym nałożeniu. Idealnie wygładza i wyrównuje koloryt cery, twarz wygląda jak z Photoshopa. Włosie jest przyjemne w dotyku, nie drapie ani nie podrażnia w żaden sposób twarzy. Piorę swój pędzel codziennie w ciepłej wodzie z szamponem i nie zauważyłam, żeby od tak częstego mycia się w jakikolwiek sposób zniszczył. Nie wypadł mu dotąd ani jeden włos. Jak kiedyś mi sie zniszczy, na pewno kupię kolejny.
    Edit: odjęłam półtorej gwiazdki, bo poznałam inne pędzle (używam w tej chwili flat topa Hakuro) i mając jakieś porównanie już wiem, że pędzel z Sephory rewelacją nie jest. Natomiast dla początkujących- nadal jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesiącyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Mendosita za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOSKONAŁY!
  • DOSKONAŁY! Nakładanie podkładu palcami? Nigdy! Efekt idealnie rozprowadzonego podkładu, twarz wygląda naturalnie i pięknie, nawet wypryski są niczym maskowane przez pędzel! Nie rozumiem negatywnych komentarzy, jak można pisac, że większa częsc pozostaje na pędzlu?Totalna bzdura! Jeżeli chcecie miec tzw. "tapetę" na twarzy to wtedy rzeczywiście- ten pędzel nie jest dla was.

Pozdrawiam!

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić tullka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Po pierwsze ten pędzle kosztuje więcej niż 30 złotych. Ja kupiłam za 49 zł.

Jest to mój pierwszy pędzel do podkładu i długo wzbraniałam się przed tego typu produktami, bo uważałam je zbędne. jednak już po pierwszej aplikacji podkładu zorientowałam się, że palce nie są w stanie dać takiego efektu. Podkład wydaje się lepiej wpasowywać w skórę i wygląda bardzo naturalnie. Krycie też wydaje się być lepsze.

Jeśli chodzi o smugi to bardzo się ich bałam. Używając podkładu Rimmela niestety były one widoczne. Jednak juć przy Bell nie mam takiego problemu, więc wszystko zależy od firmy lub konsystencji.

Nie wypadł mi z niego żaden włosek, co najwyżej jeden lekko się nagiął i jak gdyby sterczy. jest bardzo miły i delikatny przy kontakcie z buzią.

Ciężko go wyprać i niestety zostaje na nim trochę podkładu. Długo schnie ze względu na długie, mocno zbite włosie. Czasem nawet po dokładnym praniu mam wrażenie, że muszę zrobić to ponownie, bo włosie wydaje się być jakby posklejane.

Jest dobry i jestem z niego zadowolona. Nie używam go na co dzień, bo aplikacja podkładu nim zajmuje troszkę czasu.

Nie wiem czy kupię go znowu, bo myślę, że pędzle inne niż języczkowe są lepsze.

Używam tego produktu od: czerwiec 2011
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niepociumana_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze rozprowadza podkład
  • Jestem zadowolona z tego pędzla, można nim nałożyć równomiernie bardzo cienką wartwę podkładu i nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale przy tym sposobie aplikacji podkład utrzymuje się dłużej w nienaruszonym stanie. Nakładanie nim podkładu jest przyjemne i szybkie tak więc polecam.Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić KitkaMalutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie bomba!
  • Zacznę od tego, że wokół pędzli do podkładu chodziłam bardzo długo i nie mogłam się zebrać żeby jakiś kupić na początek. W końcu padło na pędzel Sephory (za radą konsultantki chociaż do ich wskazówek mam raczej ostrożny stosunek ;-) pędzel kosztuje w tej chwili około 40 zł. Kupiłam go, zaraz po powrocie przystąpiłam do testowania i... masakra! efekt tragiczny- smugi, plamy i co tylko. ale że ja jestem uparta (i nie mogłam się pogodzić z myślą, że tuż przed wypłatą wywaliłam kilkadziesiąt zł na totalny bubel...) postanowiłam że nie odpuszczę i spróbuję się nauczyć obsługi tego diabelstwa :P wzięłam jakiś gorszy podkład w nietrafionym odcieniu i ćwiczyłam aż byłam zadowolona z efektu. dziś rano (umalowana moim ukochanym Diorskinem) po raz pierwszy z czystym sumieniem patrząc w lustro stwierdziłam że "to jest to" równo, gładko, trwale i elegancko bez ani jednej poprawki do tej chwili od 7 rano, makijaż wygląda idealnie. Pędzel myty wodą z mydłem czyści się super, trzyma kształt, szybko schnie. Myślę że ten pędzel będzie od dziś moim przyjacielem

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy, na długo starczy :P

Chcesz pochwalić kachaes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatna rzecz
  • Od razu mówię, że nie mam wielkiego doświadczenia z pędzlami do makijażu, a ten pędzel do podkładu był pierwszym który kupiłam i nie używałam żadnego innego.
    Zakupiłam go, gdyż nakładanie podkładu palcami było czasochłonne i nie do końca pasował mi efekt... przekonałam się, że pędzel znacznie to ułatwia, jak już ktoś wcześniej napisał - jest o wiele szybciej, w dodatku można dobrze nałożyć o wiele mniej kosmetyku i nie uzyskać efektu maski bądź smug.
    Pędzel myję często, zwykłym mydlem i wodą. Pomimo już dwóch lat użytkowania jest on miękki, nie odkształca się i włoski nie wyginają się w żadną stronę. Nie wyobrażam już sobie, by nakładać podkład w inny sposób.
    Może gdy ten (ale pewnie nieprędko) się zużyje wypróbóję z innej firmy, jednak ten w razie czego jest sprawdzony i wiem że się na nim nie zawiodę.Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: 1 sztuka, nie zużyta

Chcesz pochwalić Vinuviel za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij