Avon, Super Curlacious Mascara (Superpodkręcający tusz do rzęs)

Powiększ Avon, Super Curlacious Mascara (Superpodkręcający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: madulka

Dzięki temu tuszowi będziesz mogła wyrzucić swoją zalotkę a podkręcanie rzęs stanie sie szybkie i proste. Nowa szczoteczka zaprojektowana przez Avon gwarantuje super rozdzielenie rzęs bez sklejania i niewiarygodne uniesienie ich oraz podkręcenie.

Cena: 35zł

• sprawdził się
  • Używałam na początku mojej przygody z Avonem,był to jedyny tusz tej marko jaki przetestowałam,jednak nie zawiodłam się! Tusz świetnie unosił moje długie rzęsy,sprawiał że oko wyglądało spektakularnie

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić beauuuty za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubiłam
  • Bardzo lubiłam ten tusz. Ale rzadko spotykam go w katalogu.

+ świetna szczoteczka
    + nie osypuje się
    + wydajny jak na tusz
    +/- cena
    + ładnie wydłuża
    - nie podkręca

Używam tego produktu od: niepamiętam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ___Natalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Kupiłam jak była na niego promocja chyba za 15 zł. Spodobała mi sie szczoteczka i opakowanie co było bodźcem do jego zakupu.

Plusem jest to że podkeca, nie skleja i rozczesuje dość ładnie.

Minusy kruszy się i szybko się skończył a raczej wysechł po mimo że dokładnie zakręcam swoje tusze

Używam tego produktu od: kupiłam go raz i szybko się skończył.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić siwa_7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny efekt
  • Nie przepadam za malowaniem rzęs, chociaż zawsze mi się marzy, aby moje cienkie, krótkie, prawie niewiodoczne(choć czarne i gęstawe) zamieniły się w trzepoczącą firanę, która będzie tak długa, że aż bedzie jeździła mi po szkłach okularów. Mam wrażliwe oczy i po każdym tuszu pieką mnie oczy, poza tym najczęściej spotykam się z tuszami, które sklejają, albo dają nienaturalny efekt.
    Tusz dostałam od starszej siostry-trochę go poużywała i oddała mi, bo dla niej efekt był zbyt delikatny(ona preferuje efekt drama, długich, pogrubionych rzes). Używam go od czasu do czasu, na jakieś wyjścia, na pewno nie do szkoły, gdyż tam ciagle jestem zmęczona i aż chce się potrzeć oczy, a ja nie mam ochoty wyglądac jak tania imitacja Zorro.

Ostatnio nie widuję tego tuszu w katalogu, nie wiem, czy nie jest przypadkiem wycofywany. A nawet jeśli jest to podana na wizażu cena-35 zł-dla mnie jest wysoka jak za jeden tusz. Za niecałą dychę moge kupić sobie dobry tusz z MySecret). Zwłaszcza, że Curlacious nie jest tuszem wybitnym.

Szczoteczka mi się spodobała-silikonowa, z dosyć szeroko rozstawionym ,,włosiem", dzieki czemu rozczesuje pomalowane rzęsy. Ma łukowaty kształt, żeby niby podkręcał te rzęsy. Nabiera dobrą ilość produktu, nie za dużo, nie za mało, w sam raz na pomalowanie moich rzęs. Nie podoba mi się, że przy koncówce szczoteczki zbiera się nadmiar tuszu, ponieważ ja końcówki używam do malowania dolnych rzęs, przy tym tuszu trzeba się namachać i nababrać, zanim mi się to uda pomalować dolne rzęsy tak, aby były sklejone i wyglądały w miarę ładnie. Wyłączając ten fakt malowanie tym tuszem jest całkiem przyjemne-nie robi efektu ksero, nie skleja(no może czasami, ale to tylko trochę, bez problemu to rozczeszemy) i nie robi wkurzający grudek.

Jako iż tusz dostałam, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat jego pierwotnej konsystencji. Aktualnie tusz jest gęsty, ale nie robi grudek ani nie skleja rzęs. Czerń jest w miarę intensywna, bez szarej nuty, nie jest też jakaś wyblakła. Kolor ładnie podkreśla oko.

Efekt jest bardzo delikatny. Lekko wydłuża, nie pogrubia, czerni. Rzęsy są subtelnie podkreślone, stają się nieco bardziej zauważalne. Wydają się być leciutko zagęszczone. To zalotne podkręcenie u mnie nie zostało zauważone-rzesy nadl są proste jak druty. Marzenia o gęstej firanie aż do nieba nadl pozostają niespełnione

Jako iż tusz nakładam tylko na wyjścia, czyli ze 3-4 godziny, wiec ciężko mi ocenić jego całodniową trwałość. Jednak przez te kilka godzin ładnie się trzyma, nie osypuje się, nie robi efektu pandy. Rzęsy wyglądają tak jak bezpośrednio po umalowaniu.

Mam wrażliwe oczy i na tusze często zaczynają piec, łzawić i swędzieć. Przy tym tuszu też tak było, jednak to był to tylko lekki dyskomfort, ten tusz nie podrażnił ich aż tak bardzo.

Bez problemu zmywam go mleczkiem Celii. Być może to zasługa tego iż maluję tym tuszem delikatnie, góra dwie warstwy, jednak Avonowy Curlacious wygląda na łatwy w zmywaniu

Na temat jego wydajności ciężko mi jest coś powiedzieć. Dostałam go kilka miesięcy temu, był on używany już przez moją siostrę, ja sama używam go nieregularnie.

Ja raczej nie wrócę do tego tuszu, bo po pierwsze nie widzę go w katalogu, a po drugie nawet jeśli by był to dla mnie jest drogi i zostaję przy tuszu MySecret. Jednak uważam, że warto wypróbować tusz Super Curlacious, jednak polceam go tylko tym, które lubią subtelny, elgancki i delikatny efekt

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, gdy nie ma innego w pobliżu
  • Tusz zachęcił mnie przede wszystkim wyglądem opakowania (jak to jest w przypadku prawie wszystkich produktów z AVONu), zainteresowała mnie również budowa szczoteczki. Myślałam, że ten tusz zastąpi mi zalotkę i nie myliłam się aż tak bardzo. Tusz bardzo ładnie podkręca rzęsy i wydłuża. Jedynym jego minusem jest to, że strasznie skleja i potem rzęsy trzeba jeszcze dodatkowo przeczesać co nie zawsze jest takie łatwe by wciąż utrzymać efekt super podkręcenia. Dodatkowo po krótkiej przerwie od używania tusz strasznie wysycha i nadaje się tylko do wyrzucenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angela m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie...
  • Na początku konsystencja była bardzo rzadka i lejąca co sprawiało, że rzęsy okropnie się sklejały. Po ok miesiącu trochę zgęstniała ale nadal efekt na rzęsach nie był zadowalający, a do tego osypywanie się...

Plusy:
    - ładne opakowanie
    - podkręcenie rzęs
    - cena (na promocji za ok 15zł)

Minusy:
    - osypywanie! (po ok 2h)
    - sklejanie rzęs
    - konsystencja
    - zapach

Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Chcesz pochwalić nicia725 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak
  • Ten tusz dostałam od siostry, także nie odczułam wydatku, aczkolwiek już teraz wiem, że nie jest wart swojej ceny, niestety. Gdyby był tańszy, mogłabym go w sumie zakupić ponownie.

Wielkich problemów z nim nie miałam, aczkolwiek niejednokrotnie słyszałam, że tak jak wiele innych produktów z Avonu, może uczulać. Mimo iż jestem podatna na alergie po kosmetykach, odważyłam się go użyć.

Nie uczulił mnie, ale też nie dał zniewalającego efektu. Dla moich rzęs, które same w sobie są gęste, grube i dosyć mocno wywinięte był po prostu OK. Podkreślał je, nie był zbyt gęsty czy rzadki, szczoteczka też raczej w porządku.
    Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to zapach. Chemiczny, brzydki.

Wielkich minusów nie ma, ale i wielkich plusów brak. Tusz przeciętny, za to jego cena powinna spaść przynajmniej o połowę.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić hcthidx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupiłam ten tusz przed jakąś ważną okazją. Bardzo chciałam go wypróbować, oczekując że tusz zda egzamin i (tak jak obiecuje producent) pięknie zaznaczy i podkręci moje rzęsy.
    Pierwszą rzeczą, która mnie zadziwiła w tym tuszu to był zapach: jakiś taki dziwny, chemiczny, wręcz odrzucjący. No ale doszłam do wniosku, że tusz nie perfumy, więc nie musi pięknie pachnieć.
    Ale prawdziwy darmat zaczął się po nałożeniu.
    Po kilku minutach oczy zaczęły mnie swędzieć, piec i łzawić.
    Szybko zmyłam tusz, ale dyskomfort czułam jeszcze przez kilka godzin.
    Dziękowałam Bogu, że wypróbowałam go na kilka dni przed imprezą.
    Potem jeszcze kilka razy robiłam podchody do tego tuszu, ale za każdym razem kończyło się tak samo.
    Szczerze nikomu tego tuszu nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Anmalea za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej!
  • Od lat poszukuję tuszu, który podkręciłby moje sztywne i opadające ku dołowi rzęsy. Gdy tylko zobaczyłam go w katalogu Avon stwierdziłam, że muszę go mieć.Zakup ten okazał się błędem .Nie zrobił z moimi rzęsami zupełnie nic! Nie pogrubił,nie wydłużył a co najważniejsze nie podkręcił ich a to było jego głownym zadaniem!Do tego tusz bardzo szybko wysycha i po jakimś czasie malowanie sie nim staje sie udręką.Jednym słowem pieniądze wyrzucone w błoto!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny efekt
  • Tusz odpowiedni dla tych dziewczyn które nie oczekują efektu "sztucznych rzęs". Idealny na co dzień.

+Ładnie rozdziela i podkręca
    +cena ( na sporej promocji nawet 15 zł)
    + lekko wydłuża
    + łatwa aplikacja

- szybko wysycha w opakowaniu i jest przez to mało wydajny
    - nie pogrubia rzęs ( ale to w końcu nie jest jego główne zadanie)

PS: ponieważ ostatnimi czasy nie mam dostępu do katalogów Avon, zaczęłam wypróbowywać inne tusze, ale nadal trzymam szczoteczkę z Curlacious i to jej używam do nakładania nic jej nie przebija. Po prostu aplikuje NAJLEPIEJ. Za idealną szczoteczkę dodaję pół gwiazdki

Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: 3 całe

Chcesz pochwalić takaja93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mnie rozczarował
  • wg mnie on w ogóle nie jest podkręcający.
    Dostałam go w prezencie i w ogóle nie jestem zadowolona.
    ta szczoteczka również mi nie odpowiada, rzęsy po wytuszowaniu sklejają sie i po 2 godz w ogóle nie widać żebym miała rzęsy uniesione i zawinięte choć 2mm !
    na pewno go nie kupię

Używam tego produktu od: 2msc

Chcesz pochwalić Kasza_Pajak99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Rzeczywiście podkręca i rozdziela rzęsy, ale nie pogrubia ich nawet w najmniejszym stopniu, przez co rzęsy są cieniutkie i nie widać, że są wytuszowane.

Używam tego produktu od: kupiłam go ok. 2 lat temu
    Ilość zużytych opakowań: może pół opakowania

Chcesz pochwalić NataliaNad za czytelną i pomocną recenzję?
  • na minusie
  • Tusz kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i się rozczarowałam. Nie wiem, może nie działa na moje rzęsy Tusz nie jest podkręcający... hmm chyba nic w nim nie działa Jako najzwyklejszy tusz funkcjonuje nawet, nawet dobrze. Jednak od tuszu za taką cenę wymagam o wiele więcej.

Ilość zużytych opakowań: może pół opakowania

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony!
  • Ładnie oddziela, widocznie wydłuża, nie osypuje się, bardzo dobrze się zmywa (w zasadzie dlatego jest moim faworytem- sprawdza się w każdych wypróbowanych przeze mnie warunkach i za każdym razem zmywa się bez problemu). Szczoteczka ma kształt, która umożliwia ładne podkręcenie i dociera do praktycznie każdej rzęsy. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić katjowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry tusz dla mnie najlepszy narazie
  • zacznę od tego że mam bardzo długie rzęsy i jedynie czego wymagam to podkręcenia a ten tusz fajnie sobie z tym radzi.
    ZALETY:
    Nie kruszy się, nie powoduje efektu pandy ;p, fajnie podkręca i podkreśla rzęsy,dobrze rozdziela rzęsy,
    MINUSY:
    szybko wysycha
    mimo to stale wracam do niego.

Chcesz pochwalić palinkaaa13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na razie nr.1
  • kupiłam ten tusz za 15 zł, tylko w białym opakowaniu ( ale ten w czarnym też mam i jest taki sam jak w tym białym)
    +nie skleja rzęs
    + u mnie rzęsy są mega długie
    + podkręcone
    + super opakowanie
    + szczoteczka cudowna

same plsy, polecam

Używam tego produktu od: z rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Natalllia04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet nawet
  • Gdy pomaluję rzęsy, są ładnie podkręcone i rozdzielone. Szybko zasycha i nie skleja rzęs. Ja lubię naturalny efekt, więc dla mnie w sam raz Średnio wydłuża, ale mi tam wystarcza. Polecam młodym nastolatkom, które nie chcą wyglądać jak sztuczne "plastiki".

Ilość zużytych opakowań: Dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aanggela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadwyczajnego
  • Uwielbiam tusze z Avonu, ten jednak nie podbił mojego serca. Szczoteczka - masakryczna; trudno było nią cokolwiek wyczarować. Jedyny plus - ładnie rozdziela rzęsy. Efektu podkręcenia nie zauważyłam. Ogólny efekt nie był zły, niemniej jednak aplikacja mnie wykańczała, co przesądziło o ocenie.

Chcesz pochwalić Dziunia610 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla osób, lubiących naturalny efekt
  • Tusz bardzo fajny, ale nie dla każdego. Nie podkreśla rzęs bardzo bardzo mocno, ale przecież nie każdy oczekuje od tuszu takiego efektu. Jest świetny do dziennego, delikatnego makijażu. Osobiście nie lubię się na co dzień malować mocno, raczej delikatnie podkreślam oczy, więc dla mnie ten tusz jest świetny.

Zalety:
    + rewelacyjna szczoteczka, która świetnie rozdziela rzęsy
    + nie za mocny odcień czerni, co spodoba się osobom z jaśniejszą karnacją
    + nie osypuje się (pod warunkiem, że jest używany i przechowywany prawidłowo)
    + dobrze się zmywa, nie trzeba maltretować rzęs przy demakijażu

Wady:
    - szczoteczka trochę ciężko wychodzi

Tusz jest niby podkręcający rzęsy. I faktycznie, szczoteczką można je ładnie podkręcić, ale każdą inną można zrobić to samo

Mnie ten tusz odpowiada, szczególnie za promocyjną cenę. Na pewno nie raz go jeszcze kupię.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić apoyando za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Tusz jest tragiczny poza tym że ładnie rozdziela rzęsy nie ma żadnych plusów. Opakowanie rozpadło mi się po 2 tygodniach i nie dało się już go urzywać. Napewno nie podkręcał rzęs i ich nie wydłużał.
    Efekt strasznie naturalny. Raczej nie dla mnie. No i jeszcze cena, też dość wysoka.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie

Chcesz pochwalić aiko1 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo dobra szczoteczka
  • Z tuszami Avonu jest chyba tak, że albo się je w większości lubi, albo wszystkie z góry przekreśla. Ja należę do tej pierwszej grupy - zazwyczaj jestem zadowolona i chętnie wracam do Avonowych mascar. Ta podkręcająca ma świetną szczoteczkę i perfekcyjnie rozczesuje i podkręca moje jasne, ale gęste rzęsy. Minusem tuszu jest to, że szybko wysycha, przez co czasem pod wieczór może się osypywać, ale dla kilkutygodniowego efektu idealnie wyprofilowanych, niemal zalotkowo podkreślonych firanek i tak go kupuję. Czerń jest głęboka i jakby lśniąca, co mi bardzo odpowiada.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić nuez za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie.
  • Tusz sam w sobie nie jest zły ale zachwycona nie jestem.
    Zauważyłam, że podkręca rzęsy, ale to nic nadzwyczajnego.
    Bardzo ładnie wygląda, opakowanie jest śliczne. Jednak baaardzo szybko zasechł, co jest niedopuszczalne !
    Dlatego nie kupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: Kilka misięcy temu

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do delikatnego makijażu
  • + idealnie rozdziela rzęsy
    + podkręca, ale nie zjawiskowo - zapewnia taki naturalny efekt
    + szybko wysycha
    + nie kruszy się, nie rozmazuje, nie odbija
    + rzeczywiście ładnie "otwiera" oko

- jeżeli ktoś potrzebuje go do mocniejszego makijażu może nie podołać - zbyt delikatny efekt

Ja używałam go na co dzień, oczy robiły się jakieś takie słodkie

Używam tego produktu od: używałam go przez jakieś pół roku na zmianę z innymi tuszami
    Ilość zużytych opakowań: 1 w kolorze Black i 1 w wersji Diamond Black z drobinkami brokatu

Chcesz pochwalić sunshine29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie
  • Cóż...zacznę od tego, że tusz nie jest aż taki zły.

Plusy:
    - szybko wysycha, więc nie odbija się
    - podkręca
    - delikatnie pogrubia
    - jest niedrogi

Minusy:
    - nie wydłuża
    - nie pogrubia
    - z deszczem nie ma Żadnych szans (wystarczy jedna kropla, która niefortunnie spadnie na rzęsy lub wiatr spowoduje, że zaszklą nam się oczy i po makijażu koniec!)
    - jeśli stanie się to, co opisałam w pkt wyżej to mamy ciąg dalszy strasznie podrażnionego oka przez składniki tego tuszu

Jestem rozdarta w jego przypadku. Efekt bezpośrednio po pomalowaniu zadowala mnie, jednak każda minuta działa na jego niekorzyść. Rzęsy stają się po kilku godzinach "oklapnięte".

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marysia1189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • negatywnie
  • Na początku był dobry, nie powiem. Jednak po jakimś czasie (około 1,5 tygodnia) zaczął wysychać. Od początku nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób podkręcał rzęsy. Poza tym tusz ma bardzo dziwny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić meladivy za czytelną i pomocną recenzję?