L`Oreal, Feria Preference (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Feria Preference (Farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: fryz5

Opatentowane barwniki wysokiej odporności połączone w koncentracie Color Booster, wnikają w głąb włosa, zapewniając niezwykle intensywny kolor o lśniącym połysku, wyrazisty także na ciemnych włosach. Farba gwarantuje płomienny, wyrazisty kolor, który nie gaśnie pomimo kolejnych myć włosów. Dzień po dniu pozostaje intensywny i pełen blasku. Poziom koloryzacji 3 - kolor trwały.

/mm/

• Unikać jak ognia! Niszczy włosy, farbuje ubrania mimo codziennego mycia włosów, ręczniki do wyrzucen
  • Recenzuję jeden z blondów i czerwień p37.

Farba strasznie niszczy włosy. Dwa lata temu skusiłam się na blond - włosy były do ścięcia.

W zeszłym tygodniu weszła czerwień - ofiary 2 ręczniki i moje włosy. Ich kondycja znacznie się pogorszyła, kolor dalej brudzi ręczniki i ciuchy mimo SIEDMIU myć.
    Dodam, że farbuję włosy sama od ponad 5 lat, takie przygody miałam tylko z dwoma farbami.

Feria prefenence słabo trzyma kolor, śmierdzi okrutnie i niszczy włosy bardziej niż konkurencja.

Używam tego produktu od: dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe opakowania

Chcesz pochwalić mg71218 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Oceniam kolor Pure Paprica
    Miałam włosy farbowane na rudo, ale chciałam dodac im troche wyrazu i siegnełam po tą farba. Na opakowaniu włosy mają bardzo żywy kolor i taki mi sie marzył od zawsze.
    Plusy:
    +nie śmierdzi
    +nie spływa z włosów
    +kolor wyszedł taki sam jak na opakowaniu
    +świetna odżywka dołączona do farby
    +długo sie utrzymuje( jestem 2 tygodnie po farbowaniu tą farbą, a kolor ciągle ten sam )
    +nie niszczy włosów
    +wygodna buteleczka
    +1 op starczyło na włosy za ramiona( mam dużo włosów i są grube)
    +/- cena, ale za taką jakosc warto wydac wiecej pieniedzy Polecam tą farbe.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić klaudunia1017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze kryje
  • Mam gęste i grube włosy, a farbuje na miedzie ( nie czerwienie!). Włosy są kapryśne i nie każda farba je łapie, a nie chce bawić się w odbarwianie i palenie włosów. Farba jak skleja włosy i robi włochatego dreda od razu trafia u mnie w śmietniku i nie wracam do takiej firmy. Z reszty przyzwoitych "drogeryjnych" farb ta jest na razie najlepsza

+miedzie bez pigmentu czerwonego(!)
    +wydajna
    + piękny połysk i trwały kolor
    +nie przesuszawłosów i nie podrażnia skóry

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Milgred za czytelną i pomocną recenzję?
  • super farba
  • Użyłam koloru głęboki perłowy fiolet.
    Farba ma bardzo przyjemny zapach, szybko i łatwo się ją nakłada. Nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje żadnych nieprzyjemnych odczuć, gdy ma się ją na głowie. Spłukuje się równie łatwo, nie skleja włosów.
    Włosy po farbowaniu mają bardzo intensywny kolor, są miękkie i puszyste. Dodatkowy plusik to genialna odżywka dołączona do opakowania. Używa się jej łatwo, naprawdę odżywia włosy i sprawia, że kolor jest trwały przez długi okres czasu (u mnie przez 8tyg).
    Farba przy kolejnych myciach głowy nie spłukuje się.

Chcesz pochwalić monicka69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • Około 3 miesięcy temu korzystałam z koloru Intensywna Głęboka Czerwień. Byłam bardzo zadowolona.
    Farba ma dość przyjemny zapach, łatwo się ją nakłada. Długo utrzymuje się na włosach i w dodatku po farbowaniu daje naprawdę intensywny kolor. Tę farbę nakładałam na niemal ciemno fioletowe włosy, a mimo moich obaw kolor bez problemowo wyszedł podobny do tego na opakowaniu.
    W dodatku dużym plusem dla mnie jest odżywka, którą producent dołącza do opakowania z farbą. Odżywka rzeczywiście przedłuża trwałość koloru i jego intensywność.
    Jedyny minus to cena farby.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudno ocenić
  • Trudno mi ocenić efekt kolorystyczny uzyskany na włosach, bo po rozjaśnianiu jest to już druga farba, która nierówno pokryła odrosty i szybko się wypłukuje. Więc uzyskanego efektu kolorystycznego (używałam odcienia 9.1 Viking) nie oceniam.

Do zalet na pewno zaliczam:
    -duuuuużą ilość mieszanki
    -żelową konsystencję, super sprawa
    -bogatą ofertę kolorystyczną
    -przyjemny zapach odżywki i spora jej ilość
    -dostępność

Wady:
    -konieczność nakładania na wilgotne włosy: ponieważ moja mieszanka miała kolor niemal przezroczysty, trudno było mi okreslić, które pasma już są pokryte farbą, a które po prostu wilgotne
    -zapach amoniaku był na tyle intensywny, że w małej łazience bez okna może stanowić problem
    -cena - dość wysoka jak na drogeryjną farbę
    - tubka odżywki jest mało poręczna

Używam tego produktu od: 1 raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ava_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra farba
  • jest to jedna z moich ulubionych farb wraz z klasyczną Preference,

plusy:
    piękny, intensywny kolor,
    lśniące włosy po koloryzacji,
    świetna odżywka w zestawie,
    wygodny aplikator,
    nie niszczy włosów,

minusów jako takich nie widzę, chociaż wolałam rękawiczki ze starszej wersji, ale to nie obniża wartości farby

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedii nie ma - blond nr 102
  • Oceniam odcień 102, bardzo jasny perłowy blond.

Użyłam tej farby 2 razy, nie mając nawet świadomości, że to Feria, a nie Recital... Bardzo mylące identyczne opakowania, stoją wymieszane na półce w Ross :/
    Tak czy inaczej, użyłam i tragedii nie ma

Kilka moich uwag ogólnych:
    - poręczny flakonik z dzióbkiem, fajne czarne rękawiczki, porządna odżywka
    - konsystencja ciut zbyt płynna, czasem spływa z włosów
    - ilość wystarczająca na moje średniej długości i niezbyt gęste włosy, na dłuższe i gęstsze nie wystarczy 1 opakowanie...
    - zapach momentami trudny do zniesienia, aż łzy miałam w oczach...
    - skóra głowy nie szczypie, chociaż mam wrażliwą
    - włosy po koloryzacji trochę splątane i szorstkie, ale odżywka tu pomaga

Efekt:
    - kolor niestety wychodzi u mnie sporo ciemniejszy niż na opakowaniu, mimo że moim kolorem wyjściowym był jasny blond; ale ogólny efekt dość ciekawy i oryginalny
    - kolor na początku ma niezbyt atrakcyjną różową poświatę, niczym tzw. truskawkowy blond... no cóż, jak kto lubi nieszczęsna różowa aureola znika po kilku myciach
    - włosy ładnie błyszczą, nie są jakoś dramatycznie zniszczone - ale to jednak farba i niszczy jak każda
    - kolor traci swoją świeżość po ok. 2 miesiącach

Nie żałuję tego przypadkowego zakupu, ale następnym razem skuszę się na recital (z tego, co pamiętam, włosy są po nim w lepszym stanie)

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra!
  • oceniam kolor Bardzo Intensywna Miedź.
    po eksperymentach z różnymi odcieniami rudości, z różnych firm, zawsze wracam do Ferii. żadna farba nie daje tak prawdziwej pomarańczki na włosach jak ta. kolejny plus za konsystencję, trwałość i naprawdę wygodne rękawiczki - na moje małe łapki pasują idealnie.
    odjęłam gwiazdkę za zapach. jest do tego stopnia duszący, że podczas farbowania muszę otwierać okno, a oczy i tak mi łzawią. do tego farba troszkę wysusza moje włosy, ale po dobrej odżywce wszystko wraca do normy.
    a cena.. jak to cena. mimo, że farba śmierdzi jest trwała i daje piękny kolor, więc myślę, że warto wydać te 30zł raz na parę tygodni

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić MaddieWay za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Piękny kolor ale na krótko
  • Na swoich włosach używałam (i oceniam) kolory:
    P76 Pure Spice, płomienna czerwień
    P46 Pure Ruby Power, Intensywna głęboka czerwień
    P37 Pure Plum Power, intensywna ciemna czerwień
    P67 Pure Scarlet, bardzo intensywna czerwień

Na początku napiszę, że moje pierwsze farbowanie czerwienią skończyło się kiepsko. Kolor wyszedł strasznie ciemny, to był mój błąd, gdyż farbowałam na brązowych włosach. Następne podejście do czerwonego było po rozjaśnieniu włosów. Miałam wtedy taki średni blond i na tym kolorze czerwień wyszła tak jak powinna. Każde następne farbowanie jakimkolwiek odcieniem czerwieni dawał rezultat taki jak na opakowaniu. Z czego byłam bardzo zadowolona.

Na plus:
    + jak wspomniałam kolor wyszedł tak jak na opakowaniu, bez względu jaki odcień nakładałam
    + fajnie, szybko zmywało ją się ze skóry głowy
    + jakoś nie zniszczyła włosów (w porównaniu do innych farb)
    + po nałożeniu nie piecze, nie swędzi
    + zapach taki sobie, znośny
    + pojemność, mi spokojnie wystarczyło 1 opakowanie na włosy za łopatki
    + konsystencja, nie za rzadka ani nie za gęsta, nie spływa z włosów i łatwo się nakłada
    + włosy po niej ładnie lśnią

Na minus:
    - odżywka, kiepska. Za każdym razem po nałożeniu włosy były szorstkie, wystarczyło zmienić odżywkę i problem znikł
    - rękawiczki. Z jednej strony fajne wytrzymałe, a z drugiej jakieś za małe. nie wiem czy tylko ja miałam z tym problem
    - niestety kolor bardzo długo się wypłukuje. Myję włosy co 2 dni a mimo to po jakiś 2óch tygodniach woda wciąż była czerwona, nie wspominając już o ręczniku
    - przez pierwsze 5 dni kolor był pięknie czerwony, idealny. Następnie potem po prostu... znika. Ok, rozumiem że czerwony generalnie szybko znika, ale jakoś inne farby potrafią dłużej trzymać czerwień
    - cena, ponad 30 zł to jednak za dużo jak na efekty

Podsumowując, jest to taka średnia farba. Nie wiem czy kupię ją jeszcze, ponieważ natrafiłam na inną która kolor potrafi utrzymać przez kilka tygodni.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Każdy odcień po 2 razy. Łącznie 8x

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • nie!
  • Oceniam kolor nr 20- głęboka czerń.

Zacznę od plusów.
    +bardzo ładny kolor, nie ma poświaty granatu, fioletu, jest po prostu intensywnie czarny,
    +włosy po farbowaniu są gładkie, bardzo lśniące, zdrowe,
    +odżywka ma bardzo ładny zapach, który utrzymuje się na włosach,
    +wygodna aplikacja,
    +skóra głowy nie piekła, nie swędziała w trakcie farbowania.

Niestety, to by było na tyle, jeśli chodzi o plusy.
    Czas na minusy:
    -okropny chemiczny, drażniący zapach farby, koszmar,
    -farba mega nietrwała, już przy pierwszym płukaniu, które trwało chyba z pół godziny nie mogłam wypłukać pigmentu,
    -minęło 1,5tygodnia od farbowania, włosy myję codziennie, codziennie podczas płukania woda jest ciemnobrązowa, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło przy trwałym farbowaniu,
    - w związku z tym, że farba się mocno wypłukuje pomiędzy kosmykami włosów widać ciemnobrązowe prześwity- mój naturalny kolor, czyli farba jest nietrwała,
    -cena! ponad 30zł, za farbę o funkcji szamponetki to cena mocno wygórowana, ja na szczęście kupiłam ją w promocji za 20zł,
    -do oczyszczenia skóry wcale nie wystarczy nasączony wacik, ręce domywałam mydłem i pumeksem i dalej miałam siny ślad na ręce.

Nie polecam, farba kiepsko wypada jeśli chodzi o jakość/cena, przynajmniej ten kolor.

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić Eshi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Do farbowania wybrałam kolor: 74-Mango

Było to moje pierwsze farbowanie i jestem dość zadowolona.To dlatego,że włosy na początku miały czerwoną poświatę.Na szczęście po ok.tygodniu zrobił mi się ładny rudy.Jestem już ponad miesiąc po farbowaniu,a kolor wymył się w niewielkim stopniu.Szczerze mówiąc,to obecny odcień najbardziej mi odpowiada. Plus za dołączoną odżywkę,która sprawdza się rewelacyjnie.

Plusy:
    -trwałość
    -nasycony kolor
    -pięknie pachnąca,dołączona odżywka
    -łatwa aplikacja

Minusy:
    -drażniący zapach

Przy następnym farbowaniu również po nią sięgnę.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić happycat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta swojej ceny
  • Oceniam kolor Mango.
    Bezsprzecznie jest to najlepsza farba jakiej dotąd używałam, a było ich sporo. Rewelacyjnie się ją nakłada- nawet farbując bez pomocy innej osoby można sobie doskonale poradzić i pokryć dokładnie włosy, bez myjaków.Bardzo mi się spodobała jej konsystencja. Nie ma żadnych problemów ze zmyciem farby ze skóry. Kolor wychodzi fantastyczny. Kolejny plus za fajowskie rękawiczki które również ułatwiają aplikacje przez co cały proces farbowanie jest przyjemny.

Jedynym minusem jest oczywiście cena. Ale dla tego spokoju jaki odczuwałam podczas nakładania farby warto było- żadnego skapywania, nierównomiernego nałożenia farby a końcowy efekt cudowny- tak więc ukłony w stronę loreala!

Zapomniałam dodać- nie niszczy włosów!!!!
    Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Justytka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie ideał
  • Oceniam odcień P10 BEIGE BROWN JASNY BEŻOWY BRĄZ.
    Moje włosy były koloru takiego jasnego brązu, pomieszanego z rudym (ciągle efekty złej dekoloryzacji).
    Szukałam koloru, który ładnie pokryje moje bardzo ciemne odrosty i usunie ten brzydki odcień rudego. Ta farba sprawdziła się znakomicie. Wyszedł mi piękny odcień jasnego brązu, taki jak na opakowaniu. Bardzo równy, mieniący się refleksami, jak naturalny.

Farba ma świetną konsystencje takiego żelu z kremem (?), w każdym razie bardzo wygodnie się nakłada. Jest bardzo wydajna, najpierw dokładnie pokrywam odrosty, dopiero później już byle jak farbuje całość, żeby tylko odświeżyć kolor. Mam włosy do pasa i jedno opakowanie spokojnie wystarczyło.

Do opakowania dołączona jest świetna odżywka, która wystarczyła mi na 4 mycia. Włosy po farbowaniu były miękkie, gładkie, delikatne. Nie zauważyłam żeby dużo włosów wypadło.

Plusy:
    -wydajność
    -konsystencja
    -kolor
    -odżywka
    -rękawiczki (wreszcie małe i porządne)

Minusy:
    -dla mnie nie ma.

Już nie będę szukała nowej farby, zdecydowanie zostanę przy tej

Chcesz pochwalić aaduska za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie moja bajka
  • Użyłam odcienia Islande Popielaty Blond po 10 miesięcznej przerwie od ostatniego farbowania.

Minusy:
    - odcień wyszedł inny niż na zdjęciu: żółto-szaro-pomarańczowy (inny niż podczas wcześniejszych farbowań włosów tą farbą przed zmianą opakowania)
    - farba słabo pokryła poprzednią farbę - końcówki miałam nadal jaśniejsze od reszty włosów
    - za małe rękawiczki (nawet jak na moje szczupłe dłonie) porwały się już podczas zakładania
    - okropny zapach i ból głowy przez kolejne 3 dni
    - włosy były szorstkie nawet po użyciu odżywki

Plusy (dwie gwiazdki):
    - odżywka, która bardzo dobrze regeneruje zniszczone włosy
    - bardzo miły relaksujący zapach odżywki
    - wygodna aplikacja

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Evranin za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza na świecie!
  • Oceniam kolor P01.

Używałąm jej ponad rok, jest cudowna, wydajna a kolor pozostaje niezmiennie śliczny. Chłodny z delikatnymi ciepłymi przebłyskami. Najlepsza farba, jakiej kiedykolwiek używałam.
    Nie szczypie, nie śmierdzi, wydajna.
    Jedyny minus to cena (ok 30zł) ale raz na 1,5-2 miesiące to nie jest wielki wydatek
    Dodaje zdjęcie, widać już odrosty ale kolor dobrze widoczny

Używam tego produktu od: 15.12.2011
    Ilość zużytych opakowań: 9-10

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić majkabajka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Oceniam odcień: 102 Bardzo Jasny Blond Perłowy

L’Oreal Feria Preference 102 Iridescent Bliss Bardzo Jasny Blond Perłowy nakładałam na włosy dość zniszczone. Po Wellatonach, który dawały fajny odcień, ale potrafiły wypalić moje włosy na długości miejscami nawet do 20 cm !! były w nienajlepszym stanie. Bałam się, że tym razem będzie tak samo. Zaryzykowałam jednak bo nie mogłam patrzeć już na całość, która znacznie zżółkła. Przy farbowaniu włosy nabierały wściekle różowego odcienia, jednak po spłukaniu.. miłe zaskoczenie farba nie wypaliła włosów, z odrostem na poziomie ciemny blond/jasny brąz poradziła sobie jako tako, nie chwyciła na wściekle rudo ale raczej na średni lekko rudawy blond. Całość włosów jest zdecydowanie perłowa, niemal bielusieńka. Farba troszkę przesuszyła włosy, perłowy blask dość szybko się wypłukuje, ale to być może wina tego, że często myję włosy. Ogólnie farba jest OK. Typowa platyna Po nałożeniu na wcześniej zaaplikowany rozjaśniacz Joanny kolor wychodzi identycznie jak na opakowaniu.

+ Ładny, platynowy odcień
    + Dostępność
    + Nie piecze w skórę głowy
    + Włosy ładnie pachną po zabiegu
    - Cena (mimo wszystko warto jest się szarpnąć na taki wydatek)
    - Troszkę przesusza włosy
    - Przy farbowaniu troszkę pieką oczy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BrightBlonde za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Moje Mango
  • Używam tych farb od wielu lat. Zaczęłam od czerni z niebieskimi refleksami( nazwy nie pamiętam gdyż to było wiele lat temu ) po przez Paprike, która jest po prostu genialna żywa, ciepła i niesamowita (niestety żyje obecnie w kraju gdzie nie jest dostępna ) a skończyło się na Mango które jest całkiem ok.
    Na początku kolor szybko zmywał się z włosów i wyblakł, ale po paru farbowaniach kolor stal się idealny i na moich włosach wygląda dość naturalnie.
    Aplikacja jest prosta i szybka.
    Jedynym minusem tej farby jest dość mocny zapach.
    Jest to dobry produkt.
    Polecam.

Używam tego produktu od: ok.7 lat
    Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć (bardzo dużo)

Chcesz pochwalić Zei za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Kolor: P76 Pure Spice Płomienna Czerwień
    Moje włosy przeżyły już wiele kolorów. Przez ostatnie półtorej roku sukcesywnie dążyłam do mocnej, intensywnej czerwieni. Może nie takiej jaką ma Wiśniewski ale intensywnej.
    Skusiłam się na tą farbę ponieważ było to dokładnie to czego szukałam.

Plusy:
    + Kolor identyczny jak na opakowaniu
    + Idealne pokrycie włosów
    + Równomierne rozprowadzenie koloru
    + Banalna aplikacja
    + Świetna konsystencja farby
    + Rewelacyjna odżywka starczająca na 4 do 5 aplikacji
    + Bardzo wygodne rękawiczki

Minusy
    - Trochę nieprzyjemny zapach
    - Trwałość
    - Cena

Na zdjęciu po 2 lub 3 farbowaniu podaną farbą. Mam jeszcze dosyć ciemne końcówki natomiast u nasady widać dokładnie jaki kolor wychodzi
    Używałam naprawdę wielu farb i muszę przyznać, że ta jest naprawdę rewelacyjna. Gdy zaczęłam farbować włosy na czerwono miałam taki dosyć ciemny brąz, który po kontakcie z inną czerwoną farbą dostał czerwonej poświaty. Dopiero farbowanie Lorealem sprawiło, że miałam prawdziwie czerwone włosy. Rewelacyjny odcień.
    Zakochałam się w tej farbie i używam jej regularnie już od roku. Ten konkretny kolor mogę polecić z czystym sumieniem. Należy jednak pamiętać, że cudów nie ma i jeśli ktoś będzie miał za ciemne włosy to kolor jak na opakowaniu nie wyjdzie.
    Reasumując - POLECAM

Używam tego produktu od: Półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: około 14

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Saxum za czytelną i pomocną recenzję?
  • DNO
  • Oceniam kolor Pure paprika

Dziś ponownie skusiłam się na tą farbę, jednak w nieco intensywniejszym odzieniu (pół roku temu raz farbowałam na Mango intensywna miedź, było w miarę ok, ale też nie idealnie, po tym dopiero teraz farbowałam włosy kolejny raz) i się zdenerwowałam. Kolor prakrycznie w ogóle nie pokrył moich włosów, jedynie tuż przy głowie na szerokości ok. 1 cm i przy końcówkach jest taki, jaki być powinien. No ok, to odrosty, więc dlatego tam wzięło bardziej. Tylko że moje odrosty miały jakieś 10 cm długości, a kolor poniżej tego 1 cm jest jedynie lekko zabarwiony, a mój naturalny ciemny blond przebija jak gdyby nigdy nic. W efekcie wyglądam tak jakbym w ogóle włosów nie farbowała (pomijając ten pomarańczowy przedziałek, mam nadzieję, że szybko zejdzie).

Jestem zła, 35zł wydane na tą farbę poszło na nic i niedługo będę musiała poprawić kolor, ale tym razem czymś innym.

Podsumowując:
    plusy za które daję całą gwiazdkę, a nie pół:
    + nie niszczy włosów
    + dobra odżywka

minusy:
    - beznadziejne krycie
    - cena
    - wydajność (jedna tubka ledwo co wystarczyła na pokrycie włosów długości lekko za łopatki)
    - śmierdzi

Chcesz pochwalić MademoiselleRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Oceniam kolor Pure Spice

Zacznę od tego, że mój naturalny kolor włosów to zimny ciemny brąz, a zamarzył mi się na lato jakiś ognisty rudy. Padło na kolor Pure Spire L\'Oreal\'a, który w sumie nie jest rudy, a zwyczajnie czerwony, jednak mnie bardzo spodobał się na opakowaniu. Uznałam też, że ponieważ moje włosy są bardzo niepodatne na farbowanie, wolę coś mocniejszego, bo efekt i tak pewnie będzie przygaszony.

Na początek potraktowałam moje włosy mocnym rozjaśniaczem, bo jak wiadomo ciemne nie chwycą czerwieni. Po rozjaśnieniu wyszedł mi nijaki mysi blond, ale też zdecydowanie w chłodnym odcieniu. Potem nałożyłam farbę, trzymałam ją trochę dłużej niż zaleca instrukcja (coś około 45-50 minut).

Efekt tuż po zmyciu farby- zachwyt! Kolor wyszedł identyczny jak na opakowaniu, neonowa czerwień, przepiękna, no i przyznaję, że nie zniszczył mi szczególnie włosów, czego się obawiałam. Były na początku trochę suche, ale dobra odżywka załatwiła sprawę.

Niestety, po trzech tygodniach - koloru ani śladu (mimo stosowania odżywki dodanej w opakowaniu). Zdaję sobie sprawę, że czerwienie dość szybko blakną, ale liczyłam, że wypłucze się do czegoś w rodzaju miedzi, czy innego rudego odcienia (z czego też byłabym zadowolona), nie z powrotem do chłodnego mysiego blondu.

Dałam jej drugą szansę, użyłam znowu, znowu ta sama historia - pierwszy efekt super, potem ładne odcienie rudości, aż do brudnego blondu od którego zaczęłam po niecałym miesiącu.

Podsumowując:

Plusy:
    - kolor super!
    - nie niszczy włosów jakoś bardzo

Minusy:
    - JAK NA KOLOR TRWAŁY COŚ SZYBKO ZNIKA (i podkreślam jeszcze raz - nie blaknie - znika zupełnie do koloru wyjściowego)
    - cena

Używam tego produktu od: 2 razyIlość zużytych opakowań: 2 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MeiMisaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pure paprika
  • Podchodziłam do farby wiele razy i raz wychodziła świetnie, a za innym razem kolor spłukiwał się po 3-4 myciach,być może to kwestia moich nieco przesuszonych włosów,ale jak na tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Wiele razy podchodziłam do farby-czy to włosy były odbudowane,czy wymęczone różnymi zabiegami fryzjerskimi.
    Teraz chce spróbować czerni-może wyjdzie lepiej ze względu na lepszą pigmentacje,bo każdy rudy ma taki sam urok-szybko się spiera.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić umierajstad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mango, jedno wielkie nie.
  • Oceniam kolor Mango.
    Mam włosy, które ładnie chwytają farbę. Naturalny kolor to brązoworudy. Zachciało mi się rudych włosów.
    Miesiąc wcześniej ściągnęłam farbę z głowy (średni kasztan, zbliżony do naturalnych), żeby nie było wpadki.
    Produkt mnie zawiódł. Od lat farbuję różnymi farbami, syoss, loreal, joanna. Pierwszy raz kolor nie chwycił. Mam mniej więcej do lini uszu rude, dalej są naturalne, nawet bez poświaty. Jak za 33 zł, spodziewałam się lepszych efektów.

Minusy:
    -mało wydajna
    -okropnie śmierdzi
    -nie chwyta
    -cena

Plusy:
    -nie niszczy włosów
    -odżywka

I za te dwie rzeczy daję jej jedną gwiazdkę.
    Jedna wielka klapa, szukam dalej.Używam tego produktu od: dzisiajIlość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Rudy_motyl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pure paprika - idealny odcień, bardzo dobry produkt
  • Ocenię odcień "Pure Paprika". Używam tej farby od kilku lat, zatem jeszcze przed "zmianą formuły" i nigdy nie znalazłam lepszej farby od tej.

Zalety:
    -większa ilość produktu (120ml) niż w więkości drogeryjnych farb,
    -krycie: pokrywa idealnie moje czarne odrosty, a ich odcień nie różni sie wcale od reszty włosów
    -Trwałość: jako jedyna nie spiera mi się w ciągu miesiąca do żółtego, okropnego blondu. Wiadomo, kolor trochę zmniejsza intensywność, ale pozostaje rudy.
    -Kolor: idealny dla mnie, 100% moich oczekiwań za każdym razem
    -Aplikator: ułatwia nakładanie produktu
    -Pielęgnacja: Po zastosowaniu tej farby moje włosy są w świetnej kondycji, nie niszczy włosów, a nawet mam wrażenie, że poprawia ich stan
    -Odżywka: ta, którą dołączają do farby jest bardzo wydajna i świetnie działa na moje włosy, żałuję, że nie mozna jej kupić oddzielnie
    -działanie: nie robi z włosów "kolorowej peruki", włosy mają świetne pasemka, NIE PLAMY, które wyglądają bardzo naturalnie.

Obcinam pół gwiazdki za cenę... Kiedyś, kilka lat temu ta farba kosztowała 25 zł. Teraz, kiedy zapuściłam włosy i jestem zmuszona kupować dwa opakowania, mój budżet trochę cierpi. Po prostu sataram się kupować farby "na zaś",kiedy pojawi się promocja.
    Z drugiej strony, warto wydać na siebie tę sumę miesięcznie, jeżeli możemy być pewne spektakularnego efektu.

Używam tego produktu od: jakchś 4, 5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Mnóstwo, nie jestem w stanie ich policzyć

Chcesz pochwalić rotxrost za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Oceniam odcień Mango.
    Szukałam ognistej rudości - nie do końca taka wyszła, ale efekt bardzo mi się podoba.

+ po 3 tygodniach kolor nie jest wyblakły
    + prosta aplikacja
    + szata graficzna na duży plus
    + świetna odżywka

Jedyny minus, nie dla mnie, ale dla niektórych może to być problem, to małe rękawiczki

Chcesz pochwalić Kingulaaa za czytelną i pomocną recenzję?