L`Oreal, Feria Preference (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Feria Preference (Farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: fryz5

Opatentowane barwniki wysokiej odporności połączone w koncentracie Color Booster, wnikają w głąb włosa, zapewniając niezwykle intensywny kolor o lśniącym połysku, wyrazisty także na ciemnych włosach. Farba gwarantuje płomienny, wyrazisty kolor, który nie gaśnie pomimo kolejnych myć włosów. Dzień po dniu pozostaje intensywny i pełen blasku. Poziom koloryzacji 3 - kolor trwały.

/mm/

• Unikać jak ognia! Niszczy włosy, farbuje ubrania mimo codziennego mycia włosów, ręczniki do wyrzucen
  • Recenzuję jeden z blondów i czerwień p37.

Farba strasznie niszczy włosy. Dwa lata temu skusiłam się na blond - włosy były do ścięcia.

W zeszłym tygodniu weszła czerwień - ofiary 2 ręczniki i moje włosy. Ich kondycja znacznie się pogorszyła, kolor dalej brudzi ręczniki i ciuchy mimo SIEDMIU myć.
    Dodam, że farbuję włosy sama od ponad 5 lat, takie przygody miałam tylko z dwoma farbami.

Feria prefenence słabo trzyma kolor, śmierdzi okrutnie i niszczy włosy bardziej niż konkurencja.

Używam tego produktu od: dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe opakowania

Chcesz pochwalić mg71218 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Oceniam kolor Pure Paprica
    Miałam włosy farbowane na rudo, ale chciałam dodac im troche wyrazu i siegnełam po tą farba. Na opakowaniu włosy mają bardzo żywy kolor i taki mi sie marzył od zawsze.
    Plusy:
    +nie śmierdzi
    +nie spływa z włosów
    +kolor wyszedł taki sam jak na opakowaniu
    +świetna odżywka dołączona do farby
    +długo sie utrzymuje( jestem 2 tygodnie po farbowaniu tą farbą, a kolor ciągle ten sam )
    +nie niszczy włosów
    +wygodna buteleczka
    +1 op starczyło na włosy za ramiona( mam dużo włosów i są grube)
    +/- cena, ale za taką jakosc warto wydac wiecej pieniedzy Polecam tą farbe.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić klaudunia1017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze kryje
  • Mam gęste i grube włosy, a farbuje na miedzie ( nie czerwienie!). Włosy są kapryśne i nie każda farba je łapie, a nie chce bawić się w odbarwianie i palenie włosów. Farba jak skleja włosy i robi włochatego dreda od razu trafia u mnie w śmietniku i nie wracam do takiej firmy. Z reszty przyzwoitych "drogeryjnych" farb ta jest na razie najlepsza

+miedzie bez pigmentu czerwonego(!)
    +wydajna
    + piękny połysk i trwały kolor
    +nie przesuszawłosów i nie podrażnia skóry

- cena

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Milgred za czytelną i pomocną recenzję?
  • super farba
  • Użyłam koloru głęboki perłowy fiolet.
    Farba ma bardzo przyjemny zapach, szybko i łatwo się ją nakłada. Nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje żadnych nieprzyjemnych odczuć, gdy ma się ją na głowie. Spłukuje się równie łatwo, nie skleja włosów.
    Włosy po farbowaniu mają bardzo intensywny kolor, są miękkie i puszyste. Dodatkowy plusik to genialna odżywka dołączona do opakowania. Używa się jej łatwo, naprawdę odżywia włosy i sprawia, że kolor jest trwały przez długi okres czasu (u mnie przez 8tyg).
    Farba przy kolejnych myciach głowy nie spłukuje się.

Chcesz pochwalić monicka69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • Około 3 miesięcy temu korzystałam z koloru Intensywna Głęboka Czerwień. Byłam bardzo zadowolona.
    Farba ma dość przyjemny zapach, łatwo się ją nakłada. Długo utrzymuje się na włosach i w dodatku po farbowaniu daje naprawdę intensywny kolor. Tę farbę nakładałam na niemal ciemno fioletowe włosy, a mimo moich obaw kolor bez problemowo wyszedł podobny do tego na opakowaniu.
    W dodatku dużym plusem dla mnie jest odżywka, którą producent dołącza do opakowania z farbą. Odżywka rzeczywiście przedłuża trwałość koloru i jego intensywność.
    Jedyny minus to cena farby.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudno ocenić
  • Trudno mi ocenić efekt kolorystyczny uzyskany na włosach, bo po rozjaśnianiu jest to już druga farba, która nierówno pokryła odrosty i szybko się wypłukuje. Więc uzyskanego efektu kolorystycznego (używałam odcienia 9.1 Viking) nie oceniam.

Do zalet na pewno zaliczam:
    -duuuuużą ilość mieszanki
    -żelową konsystencję, super sprawa
    -bogatą ofertę kolorystyczną
    -przyjemny zapach odżywki i spora jej ilość
    -dostępność

Wady:
    -konieczność nakładania na wilgotne włosy: ponieważ moja mieszanka miała kolor niemal przezroczysty, trudno było mi okreslić, które pasma już są pokryte farbą, a które po prostu wilgotne
    -zapach amoniaku był na tyle intensywny, że w małej łazience bez okna może stanowić problem
    -cena - dość wysoka jak na drogeryjną farbę
    - tubka odżywki jest mało poręczna

Używam tego produktu od: 1 raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ava_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra farba
  • jest to jedna z moich ulubionych farb wraz z klasyczną Preference,

plusy:
    piękny, intensywny kolor,
    lśniące włosy po koloryzacji,
    świetna odżywka w zestawie,
    wygodny aplikator,
    nie niszczy włosów,

minusów jako takich nie widzę, chociaż wolałam rękawiczki ze starszej wersji, ale to nie obniża wartości farby

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedii nie ma - blond nr 102
  • Oceniam odcień 102, bardzo jasny perłowy blond.

Użyłam tej farby 2 razy, nie mając nawet świadomości, że to Feria, a nie Recital... Bardzo mylące identyczne opakowania, stoją wymieszane na półce w Ross :/
    Tak czy inaczej, użyłam i tragedii nie ma

Kilka moich uwag ogólnych:
    - poręczny flakonik z dzióbkiem, fajne czarne rękawiczki, porządna odżywka
    - konsystencja ciut zbyt płynna, czasem spływa z włosów
    - ilość wystarczająca na moje średniej długości i niezbyt gęste włosy, na dłuższe i gęstsze nie wystarczy 1 opakowanie...
    - zapach momentami trudny do zniesienia, aż łzy miałam w oczach...
    - skóra głowy nie szczypie, chociaż mam wrażliwą
    - włosy po koloryzacji trochę splątane i szorstkie, ale odżywka tu pomaga

Efekt:
    - kolor niestety wychodzi u mnie sporo ciemniejszy niż na opakowaniu, mimo że moim kolorem wyjściowym był jasny blond; ale ogólny efekt dość ciekawy i oryginalny
    - kolor na początku ma niezbyt atrakcyjną różową poświatę, niczym tzw. truskawkowy blond... no cóż, jak kto lubi nieszczęsna różowa aureola znika po kilku myciach
    - włosy ładnie błyszczą, nie są jakoś dramatycznie zniszczone - ale to jednak farba i niszczy jak każda
    - kolor traci swoją świeżość po ok. 2 miesiącach

Nie żałuję tego przypadkowego zakupu, ale następnym razem skuszę się na recital (z tego, co pamiętam, włosy są po nim w lepszym stanie)

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra!
  • oceniam kolor Bardzo Intensywna Miedź.
    po eksperymentach z różnymi odcieniami rudości, z różnych firm, zawsze wracam do Ferii. żadna farba nie daje tak prawdziwej pomarańczki na włosach jak ta. kolejny plus za konsystencję, trwałość i naprawdę wygodne rękawiczki - na moje małe łapki pasują idealnie.
    odjęłam gwiazdkę za zapach. jest do tego stopnia duszący, że podczas farbowania muszę otwierać okno, a oczy i tak mi łzawią. do tego farba troszkę wysusza moje włosy, ale po dobrej odżywce wszystko wraca do normy.
    a cena.. jak to cena. mimo, że farba śmierdzi jest trwała i daje piękny kolor, więc myślę, że warto wydać te 30zł raz na parę tygodni

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić MaddieWay za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Piękny kolor ale na krótko
  • Na swoich włosach używałam (i oceniam) kolory:
    P76 Pure Spice, płomienna czerwień
    P46 Pure Ruby Power, Intensywna głęboka czerwień
    P37 Pure Plum Power, intensywna ciemna czerwień
    P67 Pure Scarlet, bardzo intensywna czerwień

Na początku napiszę, że moje pierwsze farbowanie czerwienią skończyło się kiepsko. Kolor wyszedł strasznie ciemny, to był mój błąd, gdyż farbowałam na brązowych włosach. Następne podejście do czerwonego było po rozjaśnieniu włosów. Miałam wtedy taki średni blond i na tym kolorze czerwień wyszła tak jak powinna. Każde następne farbowanie jakimkolwiek odcieniem czerwieni dawał rezultat taki jak na opakowaniu. Z czego byłam bardzo zadowolona.

Na plus:
    + jak wspomniałam kolor wyszedł tak jak na opakowaniu, bez względu jaki odcień nakładałam
    + fajnie, szybko zmywało ją się ze skóry głowy
    + jakoś nie zniszczyła włosów (w porównaniu do innych farb)
    + po nałożeniu nie piecze, nie swędzi
    + zapach taki sobie, znośny
    + pojemność, mi spokojnie wystarczyło 1 opakowanie na włosy za łopatki
    + konsystencja, nie za rzadka ani nie za gęsta, nie spływa z włosów i łatwo się nakłada
    + włosy po niej ładnie lśnią

Na minus:
    - odżywka, kiepska. Za każdym razem po nałożeniu włosy były szorstkie, wystarczyło zmienić odżywkę i problem znikł
    - rękawiczki. Z jednej strony fajne wytrzymałe, a z drugiej jakieś za małe. nie wiem czy tylko ja miałam z tym problem
    - niestety kolor bardzo długo się wypłukuje. Myję włosy co 2 dni a mimo to po jakiś 2óch tygodniach woda wciąż była czerwona, nie wspominając już o ręczniku
    - przez pierwsze 5 dni kolor był pięknie czerwony, idealny. Następnie potem po prostu... znika. Ok, rozumiem że czerwony generalnie szybko znika, ale jakoś inne farby potrafią dłużej trzymać czerwień
    - cena, ponad 30 zł to jednak za dużo jak na efekty

Podsumowując, jest to taka średnia farba. Nie wiem czy kupię ją jeszcze, ponieważ natrafiłam na inną która kolor potrafi utrzymać przez kilka tygodni.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Każdy odcień po 2 razy. Łącznie 8x

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij