L`Oreal, Feria Preference (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Feria Preference (Farba do włosów)
Produkt dostępny w 14 sklepach. Cena już od 27,09 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: fryz5

Opatentowane barwniki wysokiej odporności połączone w koncentracie Color Booster, wnikają w głąb włosa, zapewniając niezwykle intensywny kolor o lśniącym połysku, wyrazisty także na ciemnych włosach. Farba gwarantuje płomienny, wyrazisty kolor, który nie gaśnie pomimo kolejnych myć włosów. Dzień po dniu pozostaje intensywny i pełen blasku. Poziom koloryzacji 3 - kolor trwały.

/mm/

• ładny kolor ale..
  • Pierwszy raz kupiłam tę farbę. Skusiła mnie cena promocyjna za 22 zł. Kolor płomienna czerwień. Ładny kolor i intensywny ale już 4 raz myje włosy i dalej farbuje ręczniki i kark z tyłu głowy! Perwszy raz spotkałam się z takim czymś a już od dawna farbuje włosy na rudy lub czerwień...Odżywka fajna. Włosy mało poniszczone. Ale te farbujące włosy...TRAGEDIA. Mam nadzieję że to zniknie..

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justysss777 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Patrol kosmetyczny palety makijażowe

• Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Nie najgorsza, ale są lepsze (Mango)
  • Była to pierwsza ruda farba po jaką sięgnęłam, zdecydowałam się na nią przeszukując internety celem zorientowania co polecają inne dziewczyny aby osiągnąć kolor miedziany, bez czerwonych tonów (na takim właśnie mi zależało). Od samego początku coś mnie przyciągało do Ferii Mango, kupiłam w cenie promocyjnej około 25zł. Chodzę do fryzjerki, ponieważ naturalne włosy mam brązowe i bez wstępnego rozjaśnienia się u mnie nie obywa, z resztą przechodziłam na rudy z jasnego blondu. Jeżeli chodzi o konsystencję farby- jest żelowa, lejąca, co ma swoje wady i zalety (większa wydajność niż w przypadku kremowych, ale strasznie spływa i chlapie naokoło przy każdym poruszeniu głową). OKROPNIE, INTENSYWNIE ŚMIERDZI, no ale to da się przeżyć... Kolor wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu, miał czerwone tony które po kilku myciach zeszły, a odcień złagodniał. Początkowo byłam nawet zadowolona z tej farby, ale jednak nie do końca, bo wciąż interesowałam się innymi, poszukiwałam... i w końcu znalazłam. Do Ferii już nie wrócę. Aha, odżywka dołączona do opakowania jest super, szkoda że nie można jej kupić osobno!

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić TNL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dwa razy się na niej przejechałam
  • Pierwszy raz farbowałam nią włosy w lipcu,kiedy miałam mega jasny blond.Chciałam odświeżyć kolor,więc nałożyłam farbę na całe włosy.Kolor,jaki kupiłam to był Y9,Hollywoodzki blond.

Jednak to,co miałam na głowie po tej farbie,przypominało brudnego mopa!!!Moje jaśniutkie blond włosy zrobiły się szare i ciemniejsze.Niesamowicie przeklinałam tą farbę,że już nigdy nie kupię nic z tej serii.

No ale człowiek widać jest głupi,bo kupiłam wczoraj tą farbę drugi raz.Tym razem w odcieniu Pure Spice-płomienna czerwień.

Od miesiąca mam czerwone włosy.Farbę kładłam na sprany czerwony,o różowych podtonach.Teoretycznie ta farba powinna być wściekle,jasno czerwona.

Jednak to,co zobaczyłam po wysuszeniu włosów,przeszło moje wszelkie wyobrażenia.Mam wściekle rude włosy!Nie ma w nich ani kropli czerwieni,są po prostu mega miedziane.

Nie mam pojęcia,dlaczego tylko ja jestem znowu niezadowolona z tej farby.Wszyscy ją sobie chwalą,zwłaszcza odcień Pure Spice który miał dawać piękną czerwień,a ja znowu po Loreal Feria Preference,mam gó.... na głowie.Jestem załamana tą farbą.

Jedyny plus tej farby to kwestie techniczne:fajne rękawiczki,odżywka,aplikator.I tylko za to,daję 1 gwiazdkę.

Używam tego produktu od: lipiec

Chcesz pochwalić Carmela__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • zachwycający Pure Spice
  • Oceniam kolor Pure Spice. Dwa tygodnie - może chwilę dłużej od farbowania. Kolor mimo iż jest odcieniem czerwonym nie wyblakł, a myje włosy codziennie. Farba nie osłabiła włosów, nie wypadają, nie są matowe i są miękkie w dotyku. W kolejnych miesiącach zamierzam nadal sięgać po tę farbę. Moje włosy pofarbowane tym kolorem zbierają jedynie komplementy.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i zamierzam kolejne

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Oceniam kolor Mango, intensywna miedź
    Po farbie za taką cene spodziewałam się dużo, dużo więcej. Na obrazku włosy wyglądały świetnie, a w rzeczywistości zupełnie inny kolor. Chciałam rudy,a w zamian za to mam lekko czerwone włosy. Mam nadzieje, że się zmyje bo nie pokaże się w takich włosach. Ogólnie nie polecam.

Na plus:
    + cena promocyjna 23zł
    + farba nie sływa z włosów
    + świetna odżywka

Minusy:
    - cena regularna bardzo wysoka bo około 30zł
    - strasznie śmierdzi
    - kolor zupełnie inny niż na opakowaniu
    - podczas koloryzacji swędzi i piecze skóra głowy

Podsumowując farba nie jest warta swojej ceny. Kolor w ogóle nie pokrywa się z tym na opakowaniu. Wcześniej farbowałam dużo tanszymi farbami i efekt był o niebo lepszy niż to. NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić magda6671 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam zagwozdkę...
  • Chociaż włosy farbuję od lat, ostatni tego typu zabieg znacznie różnił się od poprzednich, ponieważ był pierwszą podjętą przeze mnie próbą zrobienia tego w pojedynkę. Nie będę się rozpisywać na temat samego procesu, który ostatecznie zakończył się sukcesem, choć kosztował mnie sporo nerwów. Próbuję jednak znaleźć jakiś punkt zaczepienia, od którego mogłabym rozpocząć tę recenzję
    Przede wszystkim jeśli chodzi o funkcjonalność aplikatora trudno jest mi się wypowiedzieć, ponieważ niezależnie od rodzaju produktu, farbę zawsze mieszam w specjalnie przeznaczonej do tego miseczce oraz przy jej nakładaniu posługuję się pędzlem, co uważam za najwygodniejszy i najbardziej dokładny sposób aplikacji.
    Jak nadmieniłam powyżej, na przestrzeni lat miałam styczność z rozmaitymi produktami i pod względem zapachu mogłabym je podzielić jedynie na mniej lub bardziej śmierdzące - ta w każdym razie należy do tych drugich i to w skrajnym wydaniu. Jej zapach jest bardzo silny i drażniący, więc osoby o wyostrzonym powonieniu mogą odczuwać dyskomfort przy jej nakładaniu. Mnie ostatnim razem niechcący przydarzyło się kilka razy "sztachnąć" nią i dosłownie mnie zatkało
    A teraz najważniejsze - czyli rezultat końcowy.
    Ponieważ farbę po raz pierwszy nakładałam samodzielnie, a mam gęste, sięgające łopatek włosy, więc cała operacja była dosyć praco- i czasochłonna. Wobec powyższego liczyłam się z tym, że wybrany przeze mnie kolor (french roast) z uwagi na dłuższe niż zaleca producent przetrzymanie go na włosach, wyjdzie dużo ciemniejszy, niż początkowo zakładałam. I oczywiście tak się stało, ale nie ma to wpływu na moją ocenę tego produktu. Najpierw uzyskany przeze mnie kolor był ciemnoczekoladowy, by po około 3 tygodniach od farbowania stopniowo przybliżać się do tego, jaki w założeniach miał być od początku. I tu mam zagwozdkę - cieszy mnie aktualny stan mojej czupryny, jednak trochę martwi to, że z biegiem czasu mój brąz dalej będzie stawał się jaśniejszy. Ale być może jest to specyfika moich włosów, które zachłannie "piją" farbę, po to, by w dość szybkim tempie wytracać zawarty w niej pigment, więc należy i to wziąć pod uwagę.
    Co jednak było dla mnie najważniejsze, to że farba perfekcyjnie pokryła wszystkie siwe włosy, jakie niestety zaczęły pojawiać się na mojej głowie. Pewnie gdyby nie one, dałabym im odpocząć i powrócić do naturalnego ciemnego blondu/jasnego brązu, jaki mam na głowie, ale nic z tego;P
    Wracając jednak do tematu, nie zauważyłam, aby farba negatywnie wpłynęła na kondycję moich włosów. Od kilku tygodni z zupełnie innych przyczyn włosy znowu mi wypadają, więc z pewnością to nie wina Ferii, zaś o ich sprężystość i blask dbam stosując odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji, więc farba sama w sobie nie spowodowała ruiny i dramatu na mojej głowie. Za to ręcznik, jakiego używałam po farbowaniu zabarwiła na amen, jednak wybierając ciemne odcienie farb należy się z tym liczyć i nie było to dla mnie żadne novum.
    Generalnie to, co farba miała zrobić - czyli jednolicie pokryć moje włosy - zrobiła, jednak ze względu na swój silny chemiczny zapach jej użytkowanie nie należało do przyjemnych. Ale na plus zaliczam dołączoną do niej odżywkę, która świetnie poradziła sobie z okiełznaniem i wygładzeniem świeżo ufarbowanych włosów, czyniąc je miękkimi i łatwymi do rozczesania.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy, ostatnio 3 tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: Wcześniej kilka, 3 tygodnie temu - 3 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Unikać jak ognia! Niszczy włosy, farbuje ubrania mimo codziennego mycia włosów, ręczniki do wyrzucen
  • Recenzuję jeden z blondów i czerwień p37.

Farba strasznie niszczy włosy. Dwa lata temu skusiłam się na blond - włosy były do ścięcia.

W zeszłym tygodniu weszła czerwień - ofiary 2 ręczniki i moje włosy. Ich kondycja znacznie się pogorszyła, kolor dalej brudzi ręczniki i ciuchy mimo SIEDMIU myć.
    Dodam, że farbuję włosy sama od ponad 5 lat, takie przygody miałam tylko z dwoma farbami.

Feria prefenence słabo trzyma kolor, śmierdzi okrutnie i niszczy włosy bardziej niż konkurencja.

Używam tego produktu od: dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe opakowania

Chcesz pochwalić mg71218 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Oceniam kolor Pure Paprica
    Miałam włosy farbowane na rudo, ale chciałam dodac im troche wyrazu i siegnełam po tą farba. Na opakowaniu włosy mają bardzo żywy kolor i taki mi sie marzył od zawsze.
    Plusy:
    +nie śmierdzi
    +nie spływa z włosów
    +kolor wyszedł taki sam jak na opakowaniu
    +świetna odżywka dołączona do farby
    +długo sie utrzymuje( jestem 2 tygodnie po farbowaniu tą farbą, a kolor ciągle ten sam )
    +nie niszczy włosów
    +wygodna buteleczka
    +1 op starczyło na włosy za ramiona( mam dużo włosów i są grube)
    +/- cena, ale za taką jakosc warto wydac wiecej pieniedzy Polecam tą farbe.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić klaudunia1017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze kryje
  • Mam gęste i grube włosy, a farbuje na miedzie ( nie czerwienie!). Włosy są kapryśne i nie każda farba je łapie, a nie chce bawić się w odbarwianie i palenie włosów. Farba jak skleja włosy i robi włochatego dreda od razu trafia u mnie w śmietniku i nie wracam do takiej firmy. Z reszty przyzwoitych "drogeryjnych" farb ta jest na razie najlepsza

+miedzie bez pigmentu czerwonego(!)
    +wydajna
    + piękny połysk i trwały kolor
    +nie przesuszawłosów i nie podrażnia skóry

- cena

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Milgred za czytelną i pomocną recenzję?
  • super farba
  • Użyłam koloru głęboki perłowy fiolet.
    Farba ma bardzo przyjemny zapach, szybko i łatwo się ją nakłada. Nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje żadnych nieprzyjemnych odczuć, gdy ma się ją na głowie. Spłukuje się równie łatwo, nie skleja włosów.
    Włosy po farbowaniu mają bardzo intensywny kolor, są miękkie i puszyste. Dodatkowy plusik to genialna odżywka dołączona do opakowania. Używa się jej łatwo, naprawdę odżywia włosy i sprawia, że kolor jest trwały przez długi okres czasu (u mnie przez 8tyg).
    Farba przy kolejnych myciach głowy nie spłukuje się.

Chcesz pochwalić monicka69 za czytelną i pomocną recenzję?