Ziaja, Sopot Sun, Mleczko utrwalające opaleniznę

Powiększ Ziaja, Sopot Sun, Mleczko utrwalające opaleniznę

Zgłaszająca osoba: lejka

Delikatne mleczko przeznaczone do aktywnej pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zawiera masło Shea - naturalny filtr UV, który chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym oraz wit. E i prowit. B5 (D-panthenol). Wyraźnie przedłuża trwałość opalenizny i pogłębia jej odcień. Pozwala na długo zachować brązowy koloryt skóry. Zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników oraz łagodzi efekty negatywnego wpływu środowiska. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i działa odżywczo na skórę. Stymuluje proces odnowy komórek naskórka. Wpływa kojąco na podrażnienia oraz zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Regularnie stosowane sprawia, że skóra staje się gładka, nabiera blasku i zdrowego wyglądu. Ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jest wydajne w użyciu.
Substancje aktywne: masło Shea, witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Dihydroxyacetone, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Stearyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citric Acid.

• świetne!
  • Używałam go latem w okresie intensywnego opalania c;
    Bardzo fajne, wygodne w użyciu, niestety kiedy skończyło mi się pierwsze opakowanie nie mogłam dostać drugiego w swojej pobliskiej drogerii, ale na pewno do niego wrócę.

Plusy:
    + koi podrażnioną słońcem skórę
    + mało kosztuje
    + świetnie nawilża
    + delikatnie, naturalnie brązuje skórę
    + przyjemnie pachnie
    + bardzo wydajny
    + dobrze się rozprowadza
    + szybko się wchłania

Jest świetny, bardzo polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Pitz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Mleczko kupiłam po bardzo intensywnym opalaniu, moja skóra potrzebowała ratunku

PLUSY:
    + daje ulgę po przedawkowaniu słońca, ponadto, skóra mniej piecze lub wcale
    + ładnie nawilża
    + szybko się wchłania
    + po opalaniu skóra nie jest czerwona
    + delikatnie podkręca kolor opalenizny
    + cena i dostępność (Rossman, apteki)

MINUSY:
    - mnie drażni zapach, jest dość dziwny

Podsumowując, uważam, ze jest to bardzo udany produkt i z czystym sumieniem mogę polecić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Zdecydowanie polecam!
  • W tym roku udało mi się wreszcie uzyskać piękną złotą opaleniznę (m.in. dzięki mleczku do opalania z Ziaji ). Poszukiwałam więc produktu który pomoże mi ją utrzymać na dłużej, mój wybór padł na ten produkt i uważam że jest na prawdę świetny!

* zacznijmy od tego, że kosztował niewiele, troche ponad 8 zł.
    * świetnie nawilża czego skóra po opalaniu bardzo potrzebuje
    * niesamowicie szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
    * cudownie wygładza skóre, po żadnym balsamie do ciała nie miałam tak przyjemnie gładkiej skóry
    * delikatnie pogłębia brązowy odcień opalenizny
    * ślicznie pachnie

Jak dla mnie same plusy

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania ale na pewno kupię kolejne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _ela_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • To pierwsze i jak na razie jedyne mkeczko po opalaniu jakie stosuję. Jestem na tak.

+ wygładza i nawilża skórę, jest miękka i przyjemna w dotyku.
    + troszkę brązuje opaleniznę (ja opalam się raczej na różowo niż na brązowo, więc dla mnie to duży plus).
    + wydaje mi się, że brązuje też trochę resztę ciała, tą nieopaloną
    + wydajny.
    + ma przyjemny, bursztynowy zapach.
    + koloru mleczno białego, na ciele bezbarwny, ale jak zaschnie na zakrętce to robi się brązowy, co jest najlepszym potwierdzeniem, że faktycznie brązuje opaleniznę.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Zachwycona nie jestem ale niezadowolona również nie.
    Mleczko ładnie nawilża skórę, łagodzi delikatne podrażnienia, nie działa natomiast jakoś głębiej na skórę. Po mleczku UTRWALAJĄCYM spodziewałam się jednak lepszego efektu, to jedynie na krótko farbuje skórę.
    Nie jest najgorzej ale jak na Ziaję mogłoby być lepiej...

Używam tego produktu od: 1 sezon

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Basik88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, tak
  • Używałam go regularnie ostatnim latem.
    Dość mocno udało mi się opalić i aby niestaracić tak szybko efektu sięgnęłam po ziaje.
    Ten produkt jesy tutaj z żółtym opakowaniu, ale udało mi się późnijej jeszcze dostać w niebieskim.

Jest bardzo dobry PIęknie pachnie. Szybko się wchłania, nawilża dobrze skórę... i trochę nadaje jej mocniejszy odcień (jak samoopalacz, tylko bez szaleństw).
    Już nie mogę doczekać się lata i zakupu ;-P

Pozdr

Używam tego produktu od: lata do lata i trochę po lecie :p
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić dzikiJ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Lubię go
  • Potrzebowałam na nasze 'upalne' lato balsamu który sprawdziłby się jako utrwalacz opalenizny jednocześnie nawilżający skórę.

Czy się sprawdził? Na pewno. Opalenizna po nim jest odrobinę mocniejsza, ma głębszy kolor.

Jeśli chodzi o nawilżanie to nawilża dostatecznie...

Lubię w nim to że super się rozprowadza, szybko wchłania, jednak skóra po użyciu zostaje mięciutka i przyjemna. Lubię także brak drobinek, gdyż większość tego typu balsamów zawiera drobinki- więc musimy uważać na jasne ciuchy itd. a tutaj nie ma z tym problemu.

Jednakże nie przebija mojej ukochanej drobinkowej Kolastyny

Używam tego produktu od: wakacji 2011
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Chcesz pochwalić yes za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest OK
  • Ten, kto uważa, że ten produkt śmierdzi, niech poużywa prawdziwych samoopalaczy. Wtedy nie da się wytrzymać! Ale to tak na marginesie tylko.
    Mleczko wchłania się szybko, nie pozostawia smugi nieznośnego zapachu. Skóra po użyciu gładsza i widocznie nawilżona. Nie zauważyłam u siebie pogłębienia opalenizny. Ale jej przedłużenie i owszem. Zresztą, po coś ten samoopalacz jest
    Z pewnością kupię ponownie latem....

Używam tego produktu od: tego lata

Chcesz pochwalić wielanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • daje wielka ulge
  • kupowalam wiele speczfikow po i tych za 40 i tych za 10 zl i jako jedyny ten wygral za dzialanie szybko z raka robie sie czekoladka nie lepi sie co czesto wystepuje w takich balsamach piknie pachnie konsystenkcja idealnie sie naklada szybko wsiaka , lekko chlodzi , wydajny no same plusy

Chcesz pochwalić Anksunamun6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • sprawdza sie zawsze uzywam latem byl ze mna na wszystkich wypadach nad morze

+ lekka konsystencja
    + szybkie wchłanianie
    + nawilża
    + łagodzi zaczerwienienia
    + skora jest gładka, miekka, ukojona
    + lekko chlodzi
    + cena, pojemnosc, wydajnosc
    + łatwo dostepny

krótko mowiąc, polecam nie ma wad

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: nie policze za duzo

Chcesz pochwalić slodziutkaagus za czytelną i pomocną recenzję?
  • kochaaam!
  • kocham ten produkt! obowiązkowo w mojej walizce na wakacje i po wakacjach
    kocham ten zapach, kojarzy mi się z wakacjami
    wg mnie faktycznie utrwala opaleniznę i do tego dobrze nawilża
    jedyny minus to to, że szybko się kończy, ale to nie powstrzymuje mnie przed ponownym zakupem

Używam tego produktu od: dwóch lat?
    Ilość zużytych opakowań: oj dużoo

Chcesz pochwalić dzoana_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo wszystko to samoopalacz
  • Kupiłam go po powrocie z wakacji w celu utrwalenia opalenizny. Niestety przed użyciem nie przeczytałam dokładnie etykietki i jakież było moje zdziwienie następnego dnia rano, kiedy po przebudzeniu poczułam jakiś dziwny zapach unoszący się wokół mnie... Skojarzyłam go szybko z tym mleczkiem i dopiero wtedy przeczytałam, że w składzie zawiera substancje samoopalające :/ Stąd ten nieprzyjemny, sztuczny zapach na skórze :/ Właśnie z tego powodu nie lubię i nie używam samoopalaczy - przez ten okropny zapach
    Postanowiłam jednak, że skoro go kupiłam to zużyje i przemęczę się z tym zapachem. Używałam go codziennie na całe ciało, faktycznie przedłużył opaleniznę i pogłębił jej koloryt. Bardzo dużym plusem jest to, że nie zostawiał żadnych smug i zacieków. Odcień skóry pozostawał bardzo naturalny - żadnych pomarańczowych tonów. Mleczko działa bardzo delikatnie i efekty "opalenia" uzyskuje się przy regularnym i dłuższym stosowaniu. Co do właściwości pielęgnacyjnych to są średnie. Nie ma dużych właściwości nawilżających, choć przyjemnie wygładza skórę. Bardzo szybko i dobrze się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Równie dobrze i szybko rozprowadza się na skórze. Zapach mleczka przy aplikacji jest raczej przyjemny - charakterystyczny dla serii Sopot Sun/Spa, dopiero w kontakcie ze skórą, następnego dnia pojawia się ta nieprzyjemna samoopalaczowa woń. Atutem tego produktu jest niska cena. Wydajność jest raczej średnia. Przy regularnym używaniu szybko się kończy. Podsumowując, polecam dla tych osób, które chcą przedłużyć opaleniznę lub nadać skórze lekkie zabarwienie, a nie przeszkadza im zapach samoopalacza i nie są nastawione na natychmiastowy efekt "czekoladki"

Używam tego produktu od: przez wrzesień i październik
    Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

Chcesz pochwalić Inkarnatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny!
  • Mleczko jak dla mnie jest bardzo fajne, używałam go podczas pobytu nad morzem i po powrocie nad morzem byłam dwa miesiące temu, teraz tego mleczka używam na przemian z masłem kakaowym i opalenizna nadal mi się utrzymuje.
    Wielki plus że nie śmierdzi samoopalaczem.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Chcesz pochwalić paula2909 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubie!
  • Juz raz mialam ten balsam i przez pomylke kupilam go drugi raz. Nie jestem z niego zadowolona, gdyz zawiera samoopalacz i skora pozniej smierdzi. Ponadto po opalaniu skora troche mnie swedziala bo za mocno sie spieklam a ten balsam nawet nie zalagodzil skutkow promieniowania.
    Ogolnie zapch smierdzacy, a balsam teraz jest mi zbedny bo nie ma zadnych korzysci z niego. Przynajmniej nie wysusza skory bo to bylaby porazka.

Używam tego produktu od:3 lat

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale są też inne
  • Fajny balsam, dobrze się wchłania, na drugi dzień nie czuć smrodku samoopalaczowego
    Jest tani, to jest +
    Nie wiem czy kupię drugi raz, poniewarz lubię eksperymentować, a na półkach jest duuuży wybór produktów utrwalających opalanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić olaola892 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, tak, bardzo sie lubimy...
  • Bardzo przyjemny produkt. Przede wsystkim spodobał mi się w nim zapach: wg mnie taki wakacyjny Mleczko ma bardzo lekką konsystencję.
    Jeżeli chodzi o działanie to jestem tak nawet, nawet zadowolona: bardzo fajnie, że mleczko jest trochę brązujące, ale tylko trochę - to mi się w nim bardzo podoba. Co do utrwalania opalenizny i kojenia skóry o opalaniu: jest średni.
    Aczkolwiek polecam wszystkim jako delikatny, stopniowy samoopalacz do stosowania równolegle z solarium

Używam tego produktu od: 5mies.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agnieszka5566 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Używałam tego mleczka przez wakacje w celu utrwalenia opalenizny, niestety szybko mi sie skończyło. Jest po prostu świetne skóra jest niesamowicie gładka, nawilżona no po prostu rewelacja. Opalenizna jeszcze sie trzyma w stanie nienaruszonym a zaznaczam że opalałam się dosyć intensywnie tylko w lipcu, w sieprniu jedynie sporadycznie. polecam gorąco choćby dla efektu cudownego wygładzenia skóry !! na pewno kupie w nastepne wakacje

Używam tego produktu od:przez wakacje

Chcesz pochwalić ninewest94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Boskie mleczko Kupiłam w celu utrwalenia opalenizny bo zwykle schodzi mi baaardzo szybko. Pierwsze co - dziwny zapach (ale nie nieprzyjemny), lekka konsystencja i super się wchłania. Dalej - dobrze nawilża skórę, jest miękka i gładka. Po tygodniu stosowania spojrzałam na swoje nogi - i się zdziwiłam, bo nie opaliłam ich aż tak kiedy byłam na słońcu! Zaczęłam podejrzewać go o część samoopalacza w składzie i dopiero wtedy doczytałam, że faktycznie ma jego niewielką ilość Co prawda proces brązowienia trwa dłużej niż nawet po balsamach nadających stopniową opaleniznę, ale warto - można go używać dwa razy dziennie bez obawy że "opali" na zbyt żółto, NIE CUCHNIE JAK SAMOOPALACZE! i jest to po prostu bardzo dobry balsam nawilżający a delikatny stopniowy proces brązowienia to taki bardzo miły dodatek ) polecam
    jedynym minusem jest raczej średnia/mała wydajność, ale przy takiej cenie i właściwościach mleczka nie jest to defekt ^^

Chcesz pochwalić mOna01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • bardzo fajne mleczko, przynosi ulgę rozgrzanej skórze
    dobry na spalenia
    nie wiem czy utrwala, bo niestety bardzo słabo się opalam, ale za to fajnie brązuje skórę dzięki samoopalaczowi w składzie
    ładnie pachnie
    dobrze się wchłania

jedyny minus, jaki znalazłam, to mała wydajność, ale za taką cenę to nie jest duża wada

Używam tego produktu od:kupiłam w zeszłym roku

Chcesz pochwalić asia08368 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze się wchłania
  • Jako balsam po opalaniu lepszy od Kolastyny. Ten się przynajmniej nieźle wchłania, aczkolwiek tłustawa warstewka zostaje. To chyba wina masła shea?
    Nawilża też nieźle, jest tani i wydajny. Czy utrwala opaleniznę? Ciężko powiedzieć, rok temu trzymała mi się pół roku, ale podejrzewam, ze to raczej zasługa długiego, stopniowego opalania na wysokich filtrach (30 w górę).
    Na pewno zabiorę ze sobą na wakacje.

Używam tego produktu od roky:

Chcesz pochwalić agacior89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie narzekam
  • Produkt ten świetnie nadaje się po opalaniu w solarium. Bardzo dobrze nawilża i chłodzi.

Mam bardzo wrażliwą skórę, i często po opalaniu skóra mnie swędziała i piekła, a potem schodziła :/.

Teraz już nie mam z tym problemu

Używam tego produktu od: w Lato, i gdy chodzę na solarium

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Seniorita117 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale nie rewelacyjne!!
  • Używałam i nie żałuję Mleczko ma delikatną konsystencję, łatwo się wchłania, zapach jest w porządku. Naprawdę dobrze przedłuża i utrwala opaleniznę, która nabiera intensywniejszego koloru. Nie wysusza skóry, ale mogłoby lepiej nawilżać. Nie jest wydajne, szybko sie kończy gdy ktoś smaruje całą powierzchnię ciała

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Chcesz pochwalić Aardat Lilth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Polecam wszystkim każdy kosmetyk z tej serii są świetnie. doskonale utrwalają opaleniznę i chronią przed poparzeniami W dodatku ma bardzo przystępna cenę jak na tak dobry kosmetyk. Już się szykuję do najbliższej drogerii, żeby kupić kolejny.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić cHoCoLaTe2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No cóż, prawda to prawda... to zwykły samoopalacz, a ja wróciłam z Grecji z czekoladową opalenizną i zaczęłam się nim smarowac nie narzekam jednak, opalenizny w moim przypadku nigdy za wiele... nie robi smug, szybko się wchłania, łatwo rozprowadza, nie wyczuwam zapachu samoopalacza, bardzo tani na pewno będe go dalej stosowała

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić meredith91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły balsam brązujący
  • Kupiłam go dwa lata temu, kiedy złapałam jakąś dziwną fazę na opalanie i zakupiłam całą sopotową serię Ziaji, chcąc się opalać bezpiecznie (oczywiście w ówczesnym rozumieniu przeze mnie tego słowa- teraz chowam się przed słońcem, a filtry to tylko apteczne) i wykończyłam go dopiero teraz.
    W tym balsamie sztuczka z przedłużaniem opalenizny polega na zastosowaniu w kosmetyku samoopalacza- efekt mniej więcej jak w tych najmodniejszych ostatnio balsamach brązujących, czy stopniowo opalających. W Ziaji samoopalacz jest bardzo wyczuwalny- i zapachowo, i jednak w nieznacznym przesuszeniu naskórka. Opalenizna po tym kosmetyku, zastosowanym na bladą skórę, jest dość delikatna, o bardzo naturalnym odcieniu, balsam nie robi smug, plam itp. w sumie jest całkiem niezły, ale ten zapach...

Używam tego produktu od: 2 lata bardzo nieregularnego stosowania

Chcesz pochwalić Kajol za czytelną i pomocną recenzję?