Ziaja, Sopot Sun, Mleczko utrwalające opaleniznę (stara wersja)

Powiększ Ziaja, Sopot Sun, Mleczko utrwalające opaleniznę (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: lejka

Delikatne mleczko przeznaczone do aktywnej pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zawiera masło Shea - naturalny filtr UV, który chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym oraz wit. E i prowit. B5 (D-panthenol). Wyraźnie przedłuża trwałość opalenizny i pogłębia jej odcień. Pozwala na długo zachować brązowy koloryt skóry. Zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników oraz łagodzi efekty negatywnego wpływu środowiska. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i działa odżywczo na skórę. Stymuluje proces odnowy komórek naskórka. Wpływa kojąco na podrażnienia oraz zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Regularnie stosowane sprawia, że skóra staje się gładka, nabiera blasku i zdrowego wyglądu. Ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jest wydajne w użyciu.

Substancje aktywne: masło Shea, witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Dihydroxyacetone, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Stearyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citric Acid.

• strzał w 10
  • Jak dla mnie niezbędny. Na prawdę działa!
    +Skóra jest miękka, nawilżona (jeśli spiekło mnie na tyle, że zapowiada się na schodze naskórka smaruję się co 1-2 godz przez dwa dni i problem znika
    +ładnie pachnie
    +nie leje się, nie jest tłusty, fajnie się wchłania
    +nadaje zdrowy wygląd, złocisty, a nie czerwony kolor
    +kosztuje ok 10 zł
    +faktycznie utrwala opaleniznę.
    Nie używałam go na łydki, bo były już opalone, a uda no cóż białe jak mąka. Teraz (maj) łydki mam białe, a na udach jeszcze jest trochę opalenizny!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić Axxxxa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Świetny produkt
  • Świetny balsam w dobrej cenie.
    Może u mnie nie pogłębia koloru opalenizny, ale zdecydowanie przedłuża jej blask i piękny, delikatny odcień. Dobrze nawilża, odżywia skórę, a to też wpływa na wygląd opalenizny. Do tego stosowany po pobycie na plaży koi podrażnioną i zmęczoną słońcem skórę.
    Ma świetny zapach, taki letni. Szybko się wchłania, ma przyjemną konsystencję.
    Wydaje mi się,że nie jest zbyt wydajny, ale w takiej cenie nie można mieć wszystkiego.

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo!
  • Mleczko kupiłam w Rossmanie w czasie promocji na produkty do opalania. Kupiłam je w sumie przez przypadek szukając czegoś do pielęgnacji skóry po opalaniu.
    Plusy
    - opakowanie, zwykłe, ale poręczne w ładnym, nasyconym kolorze, z łatwym otwieraniem
    - cena, kosztowało ok. 9zł, także taniocha!
    - zapach - to największy plus tego produktu. Uwiódł mnie całkowicie. Co ciekawe po nasmarowaniu długo czuć go jeszcze na skórze, bomba!
    - po nasmarowaniu skóra jest miękka, delikatna, nawilżona i wygładzona.
    - opalenizna jest bardziej uwidoczniona, lekko lśni.

Minusy
    - dostępność; widziałam tylko w Rossmannie (ale mieszkam w małej mieścinie, gdzie mało co idzie znaleźć )
    - nie zauważyłam jako takiego przedłużania opalenizny.
    - mleczko jest mało wydajne. Gdy smarujemy całe ciało - starcza na 3-4 razy.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ZacpanaRapem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na +
  • Balsam po opalaniu według mnie ma głównie nawilżać i łagodzić skutki poparzenia, jeśli takowe nastąpiło.
    Ten się sprawdza i za to bardzo go lubię

+nawilża, skóra po jego zastosowaniu jest gładka i miękka
    +łagodzi podrażnienia, poparzona skóra ewidentnie mniej piecze i szybko brązowieje
    +zazwyczaj jak się za mocno spalę to schodzi mi skóra, gdy używam tego balsamu, to się nie dzieje
    +ładnie, delikatnie pachnie
    +bardzo łatwo i równomiernie się rozprowadza
    +dość szybko się wchłania
    +niska cena

+/- utrwalanie utrwalaniem, tutaj raczej jest to zasługa dodatku samoopalacza, jak w balsamach brązujących :P zmyje się po kilku razach

Tak więc jeśli się sprawdza i nie ma poważnych wad to polecam i na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 3

Chcesz pochwalić passionberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny, najlepszy
  • Po raz pierwszy kupiłam go w górach kiedy przesadziłam ze słońcem na basenie. Byłam wtedy wrecz poparzona, a Ziaja mi pomogła. Po trzech dniach stosowania praktycznie nic już mnie nie bolało, a moja opalenizna nie była czerwona a brazowa. Od tamtej pory zawsze go kupuję w lato, i stosuję po opalaniu, rano i wieczorem. Na prawdę działa:

+zawsze opalam się na czerowno, dzięki temu mleczku po dwóch dniach stosowania jestem już brązowa, za to ogromny plus
    +przedłuża i pogłębia opaleniznę
    +koji i łagodzi skórę po opalaniu
    +nie zawiera tandetnych świecących drobinek jak inne produkty tego typu
    +nie brudzi ubrań
    +szybko się wchłania, od razu można się ubrać
    +trochę nawet nawilża, ale na krótko
    +bardzo tani

Co do minusów to
    -ma trochę męczący zapach, po kilku opakowaniach na prawdę się nudzi
    -jest mało wydajny
    -ma małe opakowanie

Jest świetny, polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml

Chcesz pochwalić miska112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupiłam je z myślą o utrwaleniu opalenizny i nawilżeniu skóry po ekspozycji słonecznej. I stwierdzam, że jest dość średni.

Zalety:
    - ładnie pachnie
    - przedłuża trwałość opalenizny
    - jest dość niedrogi

Wady:
    - ma dość rzadką konsystencję
    - długo się wchłania
    - nie zauważyłam aby nawilżał, godzinę po nałożeniu skóra wciąż jest sucha

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • świetne!
  • Używałam go latem w okresie intensywnego opalania c;
    Bardzo fajne, wygodne w użyciu, niestety kiedy skończyło mi się pierwsze opakowanie nie mogłam dostać drugiego w swojej pobliskiej drogerii, ale na pewno do niego wrócę.

Plusy:
    + koi podrażnioną słońcem skórę
    + mało kosztuje
    + świetnie nawilża
    + delikatnie, naturalnie brązuje skórę
    + przyjemnie pachnie
    + bardzo wydajny
    + dobrze się rozprowadza
    + szybko się wchłania

Jest świetny, bardzo polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Pitz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Mleczko kupiłam po bardzo intensywnym opalaniu, moja skóra potrzebowała ratunku

PLUSY:
    + daje ulgę po przedawkowaniu słońca, ponadto, skóra mniej piecze lub wcale
    + ładnie nawilża
    + szybko się wchłania
    + po opalaniu skóra nie jest czerwona
    + delikatnie podkręca kolor opalenizny
    + cena i dostępność (Rossman, apteki)

MINUSY:
    - mnie drażni zapach, jest dość dziwny

Podsumowując, uważam, ze jest to bardzo udany produkt i z czystym sumieniem mogę polecić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Zdecydowanie polecam!
  • W tym roku udało mi się wreszcie uzyskać piękną złotą opaleniznę (m.in. dzięki mleczku do opalania z Ziaji ). Poszukiwałam więc produktu który pomoże mi ją utrzymać na dłużej, mój wybór padł na ten produkt i uważam że jest na prawdę świetny!

* zacznijmy od tego, że kosztował niewiele, troche ponad 8 zł.
    * świetnie nawilża czego skóra po opalaniu bardzo potrzebuje
    * niesamowicie szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
    * cudownie wygładza skóre, po żadnym balsamie do ciała nie miałam tak przyjemnie gładkiej skóry
    * delikatnie pogłębia brązowy odcień opalenizny
    * ślicznie pachnie

Jak dla mnie same plusy

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania ale na pewno kupię kolejne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _ela_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • To pierwsze i jak na razie jedyne mkeczko po opalaniu jakie stosuję. Jestem na tak.

+ wygładza i nawilża skórę, jest miękka i przyjemna w dotyku.
    + troszkę brązuje opaleniznę (ja opalam się raczej na różowo niż na brązowo, więc dla mnie to duży plus).
    + wydaje mi się, że brązuje też trochę resztę ciała, tą nieopaloną
    + wydajny.
    + ma przyjemny, bursztynowy zapach.
    + koloru mleczno białego, na ciele bezbarwny, ale jak zaschnie na zakrętce to robi się brązowy, co jest najlepszym potwierdzeniem, że faktycznie brązuje opaleniznę.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?