Ziaja, Sopot Sun, Mleczko utrwalające opaleniznę

Powiększ Ziaja, Sopot Sun, Mleczko utrwalające opaleniznę

Zgłaszająca osoba: lejka

Delikatne mleczko przeznaczone do aktywnej pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zawiera masło Shea - naturalny filtr UV, który chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym oraz wit. E i prowit. B5 (D-panthenol). Wyraźnie przedłuża trwałość opalenizny i pogłębia jej odcień. Pozwala na długo zachować brązowy koloryt skóry. Zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników oraz łagodzi efekty negatywnego wpływu środowiska. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i działa odżywczo na skórę. Stymuluje proces odnowy komórek naskórka. Wpływa kojąco na podrażnienia oraz zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Regularnie stosowane sprawia, że skóra staje się gładka, nabiera blasku i zdrowego wyglądu. Ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jest wydajne w użyciu.
Substancje aktywne: masło Shea, witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Dihydroxyacetone, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Stearyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citric Acid.

• Świetny produkt
  • Świetny balsam w dobrej cenie.
    Może u mnie nie pogłębia koloru opalenizny, ale zdecydowanie przedłuża jej blask i piękny, delikatny odcień. Dobrze nawilża, odżywia skórę, a to też wpływa na wygląd opalenizny. Do tego stosowany po pobycie na plaży koi podrażnioną i zmęczoną słońcem skórę.
    Ma świetny zapach, taki letni. Szybko się wchłania, ma przyjemną konsystencję.
    Wydaje mi się,że nie jest zbyt wydajny, ale w takiej cenie nie można mieć wszystkiego.

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo!
  • Mleczko kupiłam w Rossmanie w czasie promocji na produkty do opalania. Kupiłam je w sumie przez przypadek szukając czegoś do pielęgnacji skóry po opalaniu.
    Plusy
    - opakowanie, zwykłe, ale poręczne w ładnym, nasyconym kolorze, z łatwym otwieraniem
    - cena, kosztowało ok. 9zł, także taniocha!
    - zapach - to największy plus tego produktu. Uwiódł mnie całkowicie. Co ciekawe po nasmarowaniu długo czuć go jeszcze na skórze, bomba!
    - po nasmarowaniu skóra jest miękka, delikatna, nawilżona i wygładzona.
    - opalenizna jest bardziej uwidoczniona, lekko lśni.

Minusy
    - dostępność; widziałam tylko w Rossmannie (ale mieszkam w małej mieścinie, gdzie mało co idzie znaleźć )
    - nie zauważyłam jako takiego przedłużania opalenizny.
    - mleczko jest mało wydajne. Gdy smarujemy całe ciało - starcza na 3-4 razy.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ZacpanaRapem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na +
  • Balsam po opalaniu według mnie ma głównie nawilżać i łagodzić skutki poparzenia, jeśli takowe nastąpiło.
    Ten się sprawdza i za to bardzo go lubię

+nawilża, skóra po jego zastosowaniu jest gładka i miękka
    +łagodzi podrażnienia, poparzona skóra ewidentnie mniej piecze i szybko brązowieje
    +zazwyczaj jak się za mocno spalę to schodzi mi skóra, gdy używam tego balsamu, to się nie dzieje
    +ładnie, delikatnie pachnie
    +bardzo łatwo i równomiernie się rozprowadza
    +dość szybko się wchłania
    +niska cena

+/- utrwalanie utrwalaniem, tutaj raczej jest to zasługa dodatku samoopalacza, jak w balsamach brązujących :P zmyje się po kilku razach

Tak więc jeśli się sprawdza i nie ma poważnych wad to polecam i na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 3

Chcesz pochwalić passionberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny, najlepszy
  • Po raz pierwszy kupiłam go w górach kiedy przesadziłam ze słońcem na basenie. Byłam wtedy wrecz poparzona, a Ziaja mi pomogła. Po trzech dniach stosowania praktycznie nic już mnie nie bolało, a moja opalenizna nie była czerwona a brazowa. Od tamtej pory zawsze go kupuję w lato, i stosuję po opalaniu, rano i wieczorem. Na prawdę działa:

+zawsze opalam się na czerowno, dzięki temu mleczku po dwóch dniach stosowania jestem już brązowa, za to ogromny plus
    +przedłuża i pogłębia opaleniznę
    +koji i łagodzi skórę po opalaniu
    +nie zawiera tandetnych świecących drobinek jak inne produkty tego typu
    +nie brudzi ubrań
    +szybko się wchłania, od razu można się ubrać
    +trochę nawet nawilża, ale na krótko
    +bardzo tani

Co do minusów to
    -ma trochę męczący zapach, po kilku opakowaniach na prawdę się nudzi
    -jest mało wydajny
    -ma małe opakowanie

Jest świetny, polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml

Chcesz pochwalić miska112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupiłam je z myślą o utrwaleniu opalenizny i nawilżeniu skóry po ekspozycji słonecznej. I stwierdzam, że jest dość średni.

Zalety:
    - ładnie pachnie
    - przedłuża trwałość opalenizny
    - jest dość niedrogi

Wady:
    - ma dość rzadką konsystencję
    - długo się wchłania
    - nie zauważyłam aby nawilżał, godzinę po nałożeniu skóra wciąż jest sucha

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne!
  • Używałam go latem w okresie intensywnego opalania c;
    Bardzo fajne, wygodne w użyciu, niestety kiedy skończyło mi się pierwsze opakowanie nie mogłam dostać drugiego w swojej pobliskiej drogerii, ale na pewno do niego wrócę.

Plusy:
    + koi podrażnioną słońcem skórę
    + mało kosztuje
    + świetnie nawilża
    + delikatnie, naturalnie brązuje skórę
    + przyjemnie pachnie
    + bardzo wydajny
    + dobrze się rozprowadza
    + szybko się wchłania

Jest świetny, bardzo polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Pitz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Mleczko kupiłam po bardzo intensywnym opalaniu, moja skóra potrzebowała ratunku

PLUSY:
    + daje ulgę po przedawkowaniu słońca, ponadto, skóra mniej piecze lub wcale
    + ładnie nawilża
    + szybko się wchłania
    + po opalaniu skóra nie jest czerwona
    + delikatnie podkręca kolor opalenizny
    + cena i dostępność (Rossman, apteki)

MINUSY:
    - mnie drażni zapach, jest dość dziwny

Podsumowując, uważam, ze jest to bardzo udany produkt i z czystym sumieniem mogę polecić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Zdecydowanie polecam!
  • W tym roku udało mi się wreszcie uzyskać piękną złotą opaleniznę (m.in. dzięki mleczku do opalania z Ziaji ). Poszukiwałam więc produktu który pomoże mi ją utrzymać na dłużej, mój wybór padł na ten produkt i uważam że jest na prawdę świetny!

* zacznijmy od tego, że kosztował niewiele, troche ponad 8 zł.
    * świetnie nawilża czego skóra po opalaniu bardzo potrzebuje
    * niesamowicie szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
    * cudownie wygładza skóre, po żadnym balsamie do ciała nie miałam tak przyjemnie gładkiej skóry
    * delikatnie pogłębia brązowy odcień opalenizny
    * ślicznie pachnie

Jak dla mnie same plusy

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania ale na pewno kupię kolejne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _ela_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • To pierwsze i jak na razie jedyne mkeczko po opalaniu jakie stosuję. Jestem na tak.

+ wygładza i nawilża skórę, jest miękka i przyjemna w dotyku.
    + troszkę brązuje opaleniznę (ja opalam się raczej na różowo niż na brązowo, więc dla mnie to duży plus).
    + wydaje mi się, że brązuje też trochę resztę ciała, tą nieopaloną
    + wydajny.
    + ma przyjemny, bursztynowy zapach.
    + koloru mleczno białego, na ciele bezbarwny, ale jak zaschnie na zakrętce to robi się brązowy, co jest najlepszym potwierdzeniem, że faktycznie brązuje opaleniznę.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Zachwycona nie jestem ale niezadowolona również nie.
    Mleczko ładnie nawilża skórę, łagodzi delikatne podrażnienia, nie działa natomiast jakoś głębiej na skórę. Po mleczku UTRWALAJĄCYM spodziewałam się jednak lepszego efektu, to jedynie na krótko farbuje skórę.
    Nie jest najgorzej ale jak na Ziaję mogłoby być lepiej...

Używam tego produktu od: 1 sezon

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Basik88 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij