Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Powiększ Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Zgłaszająca osoba: Netiii

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Magnesium Silicate, Isohexadecane, Hydroxyethyl Urea, Betaine, Polyglyceryl-4-Isostearate, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Glycerin, Ozokerite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Aceatate, Polyisobutene, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Triethoxycaprylysilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone +/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: ok. 16zł / 40ml
/s/

• taki sobie
  • Mój akurat był w kolorze 18 opalony.
    Podkład dobrze kryje. Nie jest to krycie 100%, natomiast mnie jak najbardziej zadowalało. Dość duża pojemność jak na podkład, gdyż jest to 35 ml. Ogromny plus za pompkę, która podnosiła zawartość do góry, więc nic się nie osiadało na ściankach opakowania i można było wykorzystać wszystko. Producent obiecuje, że podkład będzie utrzymywał się 16 godzin na naszej buzi, natomiast to co ja zauważyłam to tyle nie wytrzymuje i ma tendencję do ścierania się. Na opakowaniu napisane jest również, że posiada filtr UV, natomiast co do tego też nie mam pewności, nie mam pojęcia nawet jak to sprawdzić. Ogromnym minusem tego produktu jest osiadywanie w zmarszczkach mimicznych, co po jakiś 10 minutach nie fajnie wygląda i powoduje, że wyglądamy o wiele starzej. Jego cena to około 8zł, tyle płaciłam jakieś pół roku temu. Na uwagę zasługuje również wydajność produktu, gdyż na długo starcza. Plusem jest również to, że przy mojej tłustej cerze nie musiałam go przypudrowywać. Sam nałożony wyglądał ładnie.

Używam tego produktu od: już nie używam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić warkoczykowa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zaszkodzi jej spróbować, bo jest całkiem ok
  • Ciezko mi dobrac kolor podkladu, niejednokrotnie te najjasniejsze kolory sa za ciemne. W drogerii kolor 15 wydawal sie odpowiedni, ale niestety podklad zaczal ciemniec na twarzy za co odejmuje gwiazdke. Ideaaaalne krycie, efekt swienty, nie widac zadnych niespodzianek na skorze, jest ona wygladzona i wrecz idealna. Efekt matu utrzymuje sie dosc dlugo. Cena i dostepnosc zdecydowanie na plus. Polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Zachęcona pozytywnymi opiniamii na wizażu stwierdziłam że musze kupić ten podkład. Okazało się że jednak że mi on kompletnie nie pasuje.

Zacznę od plusów

+ kolory - kolor naturalny jest naprawdę jasny, także ja jako bladolica nie miałam większego problemu z doborem odcienia, podkład dopasowuje się trochę do cery.

+ efektu maski nie uzyskamy

+ nie podkreśla suchych skórek

+ opakowanie - podkład zamknięty w ładnie wyglądającym plastikowym opakowaniu z pompką

Minusy

- nie dało się rozprowadzić ten podkład na cerze. Próbowałam i pędzlem i wklepywanie podkład w twarz i nic. Pomimo że nie ma jakiejś gęstej konsystencji to robi u mnie mega smugi na twarzy. Baza nic na to nie poradziła.

Podsumowując : nie jest drogi, odcienie są w porządku, ładne opakowanie aczkolwiek u mnie nie dało się żeby był niewidoczny na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: użyty kilka razy

Chcesz pochwalić Fooxyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest dobry
  • Nie jest za dobry poniewaz, wychodzi mega sebum oraz szybko sie sciera i brudzi ubrania oraz wszystko w około.

Plsem jego jest ze dobrze kryje i dopasowuje sie do koloru skory.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Nathanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny gdyby nie te kolory
  • Ten podkład ma jeden minus mianowicie kolor.
    Mam go w odcieniu 15 natural a nadal jest dla mnie za ciemny. Obecnei mieszam go z podkładem Skin Balance z Pierre Rene i mam idealny kolorek.
    Plusy:
    - nie zapycha
    -nie znika ze skóry po kilku godzinach. U mnie utrzymuje się cały dzień bez poprawek
    -sprawia, że skóra wygląda na nawilżoną
    - nie podkreśla suchych skórek
    - bardzo dobrze kryje, wklepany paluszkami jako druga warstwa w miejsach w których potrzebujemy krycia ukryje wszystko. Moje przebarwienia kryje doskonale i przy użyciu jego nie używam korektora
    -cena
    -wydajny
    -opakowanie, bardzo higieniczne
    -nie waży się na twarzy
    -stapia się ze skórą
    -wspołgra z każdym kremem do twarzy
    -nie tworzy efektu maski

Minus:
    -gama kolorstyczna
    Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić b20173 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity
  • Podkład był wyborem, którego dokonałam po przejrzeniu recenzji internetowych i okazał się strzałem w dziesiątkę! Zamawiam go przez internet, choć w tradycyjnym sklepie również jest tani.
    Początkowo sceptycznie podeszłam do produktu, ponieważ wcześniej stosowałam Vichy (Dermablend, Aera Teint), a więc kosmetyki z wyższej (w dodatku aptecznej) półki. Okazało się, że moje obawy były bezpodstawne, ponieważ już od pierwszego użycia i całym dniu "noszenia" go na skórze wiedziałam, że to podkład dla mnie.

Na PLUS:
    -> przyzwoite krycie, bez efektu maski (mam trądzik i blizny)
    -> nie podkreśla suchych skórek (leczę się Aknenorminem, więc przesuszenia tu czy tam się zdarzają)
    -> długo się utrzymuje (w tygodniu nakładam go przed 6:00 i nie wstydzę się w nim pokazywać nawet do 20:00 )
    -> idealnie stapia się z kolorem skóry (posiadam jasną cerę, mam odcień 15-naturalny)
    -> nie odbiega jakością od droższych produktów, a nawet je czasem przebija
    -> nie ciemnieje, nie waży się, nie zbiera się w zmarszczkach
    -> świetny do dziennego jak i wieczornego/imprezowego make-up'u

Dodam, że po jego nałożeniu (jak po aplikacji każdego innego podkładu/fluidu) nakładam sypki puder transparentny, ponieważ nie wyobrażam sobie innego wykończenia makijażu.

RADA:
    niektóre Dziewczyny narzekają, że trudno go wydobyć z opakowania po jakimś czasie użytkowania, ale to dlatego, że "wężyk" pompki kończy się przy samej górze aplikatora (można odkręcić i sprawdzić), a więc należy tylko wziąć opakowanie w dłoń (nakrętką do góry) i mocno machnąć nim w dół, kilkakrotnie. Jeśli nie wiecie o co mi chodzi to wyobraźcie sobie, że to ketchup i została końcówka, no to jak ją wydobywamy? Machamy butelką tak, aby ketchup spłynął do dziubka

PODSUMOWUJĄC:
    polecam każdej z Was, która szuka alternatywy do obecnego podkładu. Jeśli się zawiedziecie to przynajmniej nie będzie żal wydanego "majątku"

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić AlphaFemale za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • zachęcona opisem producenta sięgnęłam po ten fluid i cóż...nie polecam.Może i ma zalety,ja dopatrzyłam sie jednej,dośc dobrze kryje i tyle.Po nałożeniu zostawia tłustą poświatę ,jest cieżki i powoduje wrażenie maski na skórze.Można go stosować łącznie z purem sypkim do wykończenia jednak wtedy twarz wygląda na zamalowaną i sztuczną.

Ilość zużytych opakowań: zastosowałam tylko raz

Chcesz pochwalić mili73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka...
  • Sam fluid jest naprawdę dobry, świetnie się rozprowadza oraz nie waży się zbyt szybko czy nie ściera - jednak niestety ma tendencje do ciemnienia z czasem oraz najjaśniejszy odcień jest dla mojej bladej skóry cały czas zbyt ciemny. Próbuję go skończyć, jednak z pewnością do niego nie wrócę.
    Dużym plusem jest estetyczne opakowanie z pompką oraz cena - za to dostaje ode mnie dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: ok pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Arianne_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niekończąca się przygoda
  • Kupiłam go z 9 miesięcy temu i nadal go mam jest baardzo wydajny więc nie mam pojęcia jak inne panie mówią że mają go na ok. 4 miesiące przy codziennym stosowaniu, a ja właśnie codziennie używam

Świeci się twarz, nie powiem że nie, ale mi najbardziej wtedy jak w dzien położe się zdrzemnąć, wstaje i się świece, ale to nic, puder i ok.

Nie ściera się, tylko później świeci sie twarz

Kryje w miare, ale np zaczerwienionych nacznek nie, ale wygładza za to

Podkreśla suche skórki - ale to pewnie zależy od dbania włosów

W sumie to ok, ale mi się znudził, prawie rok i jeszcze go mam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w obrotach

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hollydollyx za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu zakupiłam ten sławetny podkład za ok. 18zł w Naturze i uważam, że to zdecydowanie za dużo, nieadekwatna cena do jakości Przejdźmy do rzeczy. Podkład jest dosyć ciężki, ma gęstą konsystencję - dla niektórych to pewnie zaleta, ja jednak wolę coś lżejszego. Ciężko się go rozprowadza, trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie maski. Trochę ciemnieje na twarzy, skóra się świeci, więc konieczne jest użycie pudru.
    Skupiłam sie w sumie na wadach, bo nic konkretnego mnie w nim nie urzekło, jednak nie jest to najgorszy podkład jaki miałam, fajnie kryje, ale to za mało żebym zdecydowała się na ponowny zakup Mam nadzieję, że szybko się skończy i wrócę do swojego tańszego ulubieńca z Lirene

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić lovefashionn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogło być lepiej, ale...
  • Kupiłam ten podkład z powodu wielu pozytywnych opinii na wizażu. Akurat w Naturze, gdy go nabywałam, kosztował niecałe 10 złotych, więc stosunkowo mało jak na tego typu kosmetyk.

ZALETY
    + Bardzo dobrze kryje, choć większe niespodzianki będą wymagały także dodatkowego potraktowania ich korektorem.
    + Łatwo się rozprowadza; ma przyjemną konsystencją. Można ten podkład zarówno nanosić na twarz palcami jak i gąbeczką czy pędzlem.
    + Posiada pompkę, która się nie psuje (używam podkładu od prawie 2 miesięcy i ani razu mi się nie zacięła)
    + Tani podkład.
    + Przyjemny zapach.
    + Nie tworzył smug ani efektu maski.
    + Trzyma się na twarzy dosłownie cały dzień.
    + Ładnie wygładza cerę.

WADY
    - Zbyt uboga gama kolorystyczna; nawet najjaśniejszy odcień był dla mnie za ciemny.
    - Po pewnym czasie skóra się świeci; trzeba użyć pudru, aby była matowa.
    - Zapycha.
    - Lubi ciemnieć na twarzy.

Chcesz pochwalić arsmoriendi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale..
  • Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z tego podkładu, naprawdę świetnie kryje i dopasowuje się do mojej cery. Natomiast jeśli chodzi o matowienie to nie jest już tak kolorowo.. po kilku godzinach moja twarz po prostu się świeci lecz oczywiście można temu jakoś zaradzić Mimo tej jednej wady lubię ten podkład i mogę polecić go również innym. Zapomniałabym o pompce.. bo też nie zachwyca.

Chcesz pochwalić daissy12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • To już moje drugie opakowanie tego podkładu, kupiłam go do codziennego używania.

PLUSY:
    -całkiem niezłe krycie
    -naturalny efekt
    -po nałożeniu skóra nie świeci się jak lustro, ale konieczne jest delikatne przypudrowanie
    -opakowanie, wolę takie z pompką, czytałam, ze niektórym się zacina ale u mnie tego nie ma na szczęście
    -cena!!
    -dosyć długo się trzyma na twarzy, a jak już zaczyna delikatnie się ścierać to nie jest tak, że schodzi "płatami"
    -wystarcza na ok trzy miesiące codziennego stosowania

MINUSY:
    -domyślam się, że słaba dostępność
    -raczej nie nadaje się na imprezy
    -jeżeli są jakieś wypryski to konieczny jest korektor.

Ogólnie uważam, że jak za te pieniądze produkt jest SUPER, zwłaszcza jeżeli komuś nie zależy na efekcie maski.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 i drugie zaczęte

Chcesz pochwalić domis246 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne nieporozumienie
  • Plusy:
    -fajna konsystencja
    -opakowanie
    -cena

Minusy:
    - po nałożeniu twarz bardzo się świeci
    - nie jest zbyt trwały

Zdecydowanie nie polecam do cery tłustej i problematycznej. Kryje słabo, a po dwóch godzinach spływa z twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Jolecka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna jakość za niewielką cenę
  • Używałam go ładne kilka lat temu i wtedy jak najbardziej zaspakajał potrzeby mojej skóry.

Zawsze wybierałam najjaśniejszy odcień. Początkowo stosowałam go jedynie pod oczy ( nie podrażniał, nie wysuszał, nie schodził się) i prawdę powiedziawszy krył niemal idealnie.
    Później używałam na całą twarz i także byłam zadowolona. Wyrównywał koloryt, krył niewielkie niedoskonałości i był w miarę trwały.
    W owym czasie nie miałam większych problemów z niedoskonałościami więc nie wiem jak jest z mocnym kryciem.
    Ważne też że nie robił na twarzy meszku i efektu maski.
    Pompka jak najbardziej na plus. Opakowanie proste ale jak dla mnie wolałabym aby było przezroczyste bo wtedy wiem ile produktu mi jeszcze zostało. Nieraz chciałam się rano umalować i psik psik pompką a tam nie leci...
    Cena przyzwoita.
    Z dostępnością raczej tez nie ma większego problemu.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Zakupiłam ten podkład z myślą o dobrym kryciu i długotrwałym utrzymywaniu się na twarzy. Poszukiwałam odcienia dość ciemnego bo w tej chwili jestem bardzo opalona i wszystkie do tej pory stosowane przeze mnie podkłady są za jasne. Moje oczekiwania są jak najbardziej spełnione. Jego zalety można zdecydowanie porównać do droższych podkładów. Jedynymi minusami jest konieczność przypudrowania i odcień 18 jest zbyt "ziemisty" a kolor mojej skóry lekko wpada żółty odcień oraz zawodząca pompka.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Just_Wrz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś dla mnie
  • A więc tak od plusów zaczynając :
    + cena ( często na promocji nawet za 10 zł !! )
    + krycie (może nie jest perfekcyjne ale dla mnie wystarczające)
    + dosyć trwały
    + kolor najjaśniejszy jak dla mnie idealny
    + miły zapach
    + dobra konsystencja
    Ogólnie wart polecenia. Może troszkę się świeci ale wystarczy odrobina pudru transparentnego i jest ok. Ja osobiście dotychczas nie miałam żadnych problemów z pompką ;D

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić martynkaaaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na zimę
  • Generalnie do podkładu nic nie mam ale...
    na lato dla mnie jest nie dobry, po aplikacji wyjdę na dwór i nie widać już aby był aplikowany na twarzy nawet po aplikacji dobrym pudrem!!!
    Minus ogromny za pompkę!
    Nie wiem co za baran ją wymyślił ;/ zejdzie mi z 1,5cm podkładu i muszę patyczkiem jakimś aplikowac podkład !!!!! ;//
    Na zimę owszem jest dobry, dostosowuje się do karnacji (kolor naturalny!) ale na lato jest za jasny już w maju/czerwcu.
    Co do krycia no coś tam kryje nawet dobrze ale już z mocniejszymi pryszczami, zaczerwieniami nie nadaje się. Jak dla mnie wystarczyło tyle co zakrywał.
    Jest także wydajny i to bardzo co mi się w nim podoba.
    Na pewno będę jego jeszcze kupowała bo jest tani i dobry na tą cenę i łatwo dostępny!
    Ogólnie polecam go dla mojej cery ale jak pisałam nie na lato i koniecznie używac pudru na koniec makijażu bo nie obejdzie się bez tego!

Używam tego produktu od: Półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: Trzy/Cztery całe

Chcesz pochwalić dynioo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie podkład godny polecenia jeden z lepszych który miałam okazję testować.
  • Podkład ten kupiłam w Naturze na początku tego roku.
    zalety:
    - dobrze kryje
    - bardzo wydajny: jedno opakowanie wystarczyło mi na prawie pół roku
    - niska cena
    - dobrze się rozprowadza i stapia z cerą
    - nie mam żadnych problemów z pompką

wady:
    - po kilku godzinach zaczyna się świecić dlatego przy mojej mieszanej cerze wymaga przypudrowania

+/-:

- dostępność: ze znanych mi drogerii jest tylko w Naturze
    - mała gama odcieni chociaż nr 15 naturalny idealnie pasuje do mojej cery Używam tego produktu od: stycznia 2013Ilość zużytych opakowań: właśnie zaczynam drugie

Chcesz pochwalić iissabell94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Przyznam,że do kupna tego podkładu przymierzałam się już od dawna czytając recenzje na wizażu.
    Najbardziej nie mogłam zdecydowac się co do odcienia,
    bo przyznam,że wybór skąpy...
    Z racji tego,że od jakiegoś czasu postanowiłam troszkę przyciemnic swoją skórę na solarium,odcienie podkładów,które miałam w kosmetyczce stały się dla mnie za jasne.
    Zdecydowałam się na kupno odcienia nr 16-brzoskwiniowy.
    Jakież było moje zdziwienie,gdy okazało się,że ten kolor jest jednak jasny...dla mnie niestety za jasny:-(
    Twarz po nałożeniu tego odcienia niestety jest jaśniejsza od szyi.Czyli muszę jednak kupic nr 18-opalony,a ten dałam mamie,która jest też zadowolona z niego.
    Ale podkład ten super kryje-mam trochę popękanych naczynek na policzkach,niewiele,ale jednak nie wszystkie podkłady je kryły-ten tak.
    Twarz nie błyszczy się,wykończenie jest satynowe,twarz gładka.
    Wystarczy zużyc naprawdę niewielką ilosc.
    Jestem jak najbardziej na tak,tylko nie ten odcień jak dla mnie.
    Aktualnie w moim mieście w Poznaniu w Naturze jest on w promocji za uwaga...10z!)))
    Za tę kwotę aż szkoda nie kupic.

Plusy:
    *dobre krycie
    *wydajnosc
    *nie ma efektu maski
    *cena
    *większa pojemnosc niż standardowa

Minusy:
    *stanowczo zbyt mała gama odcieni
    Chociaż np podkład Essence Stay All Day ma też tylko 4 odcienie.

Używam tego produktu od: nie używam,bo za jasny odcień.Ale kupiony 2 tygodnie temu.
    Ilość zużytych opakowań: Troszkę z jednego.

Chcesz pochwalić Izabelka29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super fluid
  • jestem naprawde zadowolona z tego produktu. kupilam odcien brzoskwiniowy nr 16 i myslalam ze bedzie za ciemny dla mojej cery ale ladnie wtopil sie w moja cere matuje skore, moze nie na dlugo ale jak dla mnie moze być .moge polecic ten fluid cerze mieszanej i suchej dla tlustej rowniez ale radzilabym zmatowic jeszcze pudrem ogolnie produkt godny poleceniA

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić justa992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkład dobry choć nie świetny, ale opakowanie do d**
  • Kupiłam go w zestawie 2w1 z kredką. I obia produkty mnie zawiodły. Lubię tę firmę bo produkuje fajne cienie pod marką butterfly czy podkłąd mineral&silk za niecałe 10zeta. Wiem czego sie spodziewać. Zwykle kupowałam tańszego brata tego podkładu w tubce (wyżej wymieniony) ale że promocja zachęcała 2 produkty za 10zł czyli wypada 1 po 5zł to chętnie kupiłam.

Plusy:
    + odcień NATURALNY -idealny do mojej bladej karnacji SUPER. bez różowych tonów..jaśniutki beżyk
    +nie właził w moje rozszerzone pory.
    +buzia wyglądała na gładką i wypoczętą
    +nie zostawiał smug i plam...można go "dokładać" powoli
    +zagruntowany puderm nawet ładnie matuje moją strefę T. może nie na cały dzień ale kilka godzin wytrzymuje
    +cena

minusy:
    -Największy! OPAKOWANIE.... pompka przestała działać po 3 użyciu. I musiałam "bawić się" dobrą godzinę w przelewanie go do słoika po kremie a muszę powiedzieć że to truuuudna sztuka bo podkład za cholerę nie chciał spłynąć -taki był gęsty

-po4h znika ze strefy T (a stosuje tam puder) . Dłużej niż 5h nie wytrzyma...może 6h. Jego Tańszy brat był wytrzymalszy.

-jeżeli mamy mieszaną cerę a nie użyjemy matującego kremu lub bazy od razu przy nakładaniu ZWAŻY NAM SIĘ NA NOSIE

podsumowanie:
    Podkłąd sam w sobie całkiem dobry. Może nie rewelacja ale Dobry. I bardzo miło sie go stosowało. Chętnie bym go kupowała (ze wzg na super dobrany kolor) ale jakby był w słoiku albo tubce bo przelewanie go przez pół dnia do słoików ze wzg na badziewne niedziałające opakowanie to KOSZMAR!!

VERONA POPRAWCIE JAKOŚĆ OPAKOWAŃ

Używam tego produktu od: miesiac-2 miesiace?
    Ilość zużytych opakowań: Połowę oddałam mamie bo miałam dość babrania sie z nim

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sweet_Jelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Super podkład, idealny dla mojej cery mieszanej, trądzikowej. Nadaje jej świetne, matowe wykończenie, wytrzymuje cały dzień na paszczy nie zapycha porów, konsystencja moja ulubiona, gęsta, przez co podkład jest wydajny.
    Jestem nim zachwycona, gdy wieczorem patrzę w lustro i widzę, że wyglądam świeżo
    Super podkład za super cenę!!!

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Chcesz pochwalić izabeza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba trafić z odcieniem
  • Podkład jest nawet bardzo fajny, ale bez wow. Powód dla czego więcej go nie kupie jest prosty; brak odpowiednich odcieni. Wszystkie są dla mnie za ciemne.

*Podkład ma średnie krycie
    *Nie wysusza
    *Jest w miarę trwały
    *Ładnie wygładza
    *Nie świeci się na twarzy, ale delikatne przypudrowanie jest wskazane.

Używam tego produktu od: używałam go 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Podkład świetnie się rozprowadza, dobrze kryje, ładnie pachnie. Opakowanie ok, nie mam problemów z pompką. Wada przeogromna - strasznie się świecę. Próbowałam różnych kremów pod spód i bez kremiku też i nie ma szans. Puder matujący na wierzch daje tylko chwilowe zmatowienie. I te ciemne kolory...

Chcesz pochwalić kaczoocha za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij