Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Powiększ Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Zgłaszająca osoba: Netiii

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Magnesium Silicate, Isohexadecane, Hydroxyethyl Urea, Betaine, Polyglyceryl-4-Isostearate, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Glycerin, Ozokerite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Aceatate, Polyisobutene, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Triethoxycaprylysilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone +/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: ok. 16zł / 40ml
/s/

• Stanowczo nie!
  • Wiazalam z tym podkladem wielkie nadzieje. Czytalam wiele opinni na jego temat i wydawal mi sie on strzalem w 10, niestety tak nie bylo. Posiadam kolor najjasniejszy czyli naturalny. Sam w sobie byl juz dla mnie za ciemny a w dodatku strasznie ciemnial na buzi. Pol gwiazdki daje jedynie za ladne opadowanie. Wiecej plusow nie widze, a wymienianie jego wad zajeloby mi pol dnia... Jednym slowem nie polecam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Jakubova za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Taki sobie
  • Kryje dobrze, niby ma lekką konsystencję jak dla mnie jest zbyt ciężka, jest trwały nie mogę tego mu ująć ale jest niby do każdego rodzaju cery, nie powiedziałabym tego o nim ponieważ mam normalną cerę w stronę suchej i podkreśla bardzo suche skórki mimo, że wcześniej nakładam krem. Są dużo lepsze kosmetyki i mnie więcej w tej samej cenie co tego nie robią. Poza tym kolor :/ mam light ivory w innych podkładach ten kolor jest idealny jednak tu jest o wiele za jasny.

Chcesz pochwalić cerona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty spróbowania
  • Jak dla mnie lepszy niż nie jeden z górnej półki.

+zapach
    +konsystencja
    +cena
    +dobre krycie jeśli nie masz dużych probelmów

-głupia pompka :c
    -mało dostępnych kolorów

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 3 opakowań

Chcesz pochwalić mikissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poniżej przeciętnej..
  • Na wstępie napiszę, że mam cerę normalną, w kierunku mieszanej. W okolicach brody niewielkie niedoskonałości, zapewne o podłożu hormonalnym. Od podkładu nie oczekuje więc mocnego krycia jedynie wyrównania kolorytu i efektu półmatu.

Podkład z firmy Ingrid nie sprostał wymaganiom mojej cery, a wręcz rozczarował mnie całkowicie. Po raz kolejny jestem zaskoczona zupełnie odmiennymi od mojej opiniami na temat danego produktu. Podkład "Ideal" face mam już od kilku miesięcy i nie mogę się do niego przekonać. Zużywam go mieszając z innymi podkładami, bo solo prezentuje się na mojej twarzy beznadziejnie. Przechodząc do rzeczy:

plusy:
    - niestety ale nie zauważyłam...
    minusy:
    - mały wybór odcieni
    - opalony kolor wygląda na mojej twarzy jak świński brudny róż
    - ciężko się rozprowadza, konsystencja jest jakaś toporna, gęsta.
    - nieładnie wygląda na twarzy, jak maska, a kryje niezbyt rewelacyjnie jak na taki gęsty produkt.
    - podkreśla pory, zmarszczki i wszelkie niedoskonałości - To największa wada tego podkładu!
    - twarz okropnie się świeci po nałożeniu, trzeba go mocno przypudrować, by wyglądał estetycznie.
    - cena nie jest jakaś wygórowana, ale jak na taki bubel te 15 zł to i tak przesada.

Nie polecam, nie warto. Poza tym, jak można zachwycać się produktem, który ma tak ubogi wybór odcieni?

Używam tego produktu od: Pół roku??
    Ilość zużytych opakowań: Męczę pierwsze i ostatnie zarazem.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić charliee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Zmęczona wydawaniem pieniędzy na drogie podkłady, postanowiłam sięgnąć po coś tańszego. Fluid Ingrid, Ideal Face ma swoje wady, ale jest wart swojej ceny.

zalety:
    - doskonałe krycie (mam cerę naczynkową)
    - trwałość!
    - cena
    - nie podkreśla skórek

wady:
    -nieznaczne uczucie maski, ale przy rozsądnym stosowaniu, problem nie doskwiera

Wiem, że wiele pań narzeka, że po użyciu tego fluidu mają świecącą twarz. Powiem szczerze, że według mnie to nawet i lepiej. Przecież pudru również używam, a idealnie matowa skóra jest moim zdaniem bardziej nienaturalna.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani tak ani nie
  • mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku.
    kupiłam po przeczytaniu opinii i recenzji na jego temat.
    niestety na mojej twarzy tworzy efekt maski... ściąga mi buzię i czuję się niezbyt komfortowo, cały czas czuję, że coś mam na twarzy.
    druga sprawa... Niby z pompką, ale cóż z tego, jak w środku nie ma rurki ^^ i ja się namęczyłam z pompowaniem dobre 10 minut po czym zrezygnowałam ;/ jedynie "do góry nogami" coś poszło, choć i tak z trudem.
    Fakt faktem że:
    +nie podkreśla suchych skórek
    +neutralny zapach
    +nie wysusza
    +bardzo dobrze maskuje wszystkie niedoskonałości.
    ale:
    -aplikowanie to szczyt cierpliwości
    -jeszcze nigdy aż tak się nie świeciłam po nałożeniu podkładu. nawet w miejscach gdzie nie mam skłonności do przetłuszczania
    -efekt maski

nie wiem czy kupię go znowu, raczej będę szukać czegoś, co jednak spełni moje oczekiwania

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczete 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić yooyooanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobry
  • Kupiłam ten produkt na promocji za 6,99.Korzystałam już z fluidów tej firmy więc postanowiłam się skusić i wypróbować ten.Ten fluid kryje znakomicie każdy trądzik i zaczerwienienie na twarzy.Daje gładkość.Podkreśla lekko suche skórki.Dość często nie ma w opakowaniach rurki od pompki.Ma jedną podstawową wadę ciemnieje i to strasznie na twarzy.Mam jasna karnację wzięłam najjaśniejszy odcień i wyglądałam jakbym miała maskę.Trzyma się on wyjątkowo długo bo od 7.10 kiedy zaczynam lekcje potrafi do samego końca 15.00 się utrzymać.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić niedlacbbeybe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • Miałam niewielką odlewkę tego podkładu. Jestem zaskoczona jakością. Ten produkt bardzo dobrze kryje i przyjemnie się go rozprowadza (tak jedwabiście). Nie podkreśla suchych skórek. Zostawia lekko mokre wykończenie, więc w moim przypadku trzeba go przypudrować. Długo utrzymuje się na twarzy, nie ściera się. Natomiast szybko zaczyna się świecić w okolicach nosa na czole. Oczywiście można odcisnąć nadmiar sebum i podkład wygląda bardzo dobrze. Ja jednak cały czas czuję go na twarzy, a szczególnie w okresie letnim wolałabym tego uniknąć. Revlon Colorstay wymieszany z odrobiną podkładu Urban Decay jest totalnie niewyczuwalny w porówaniu z opisywanym przeze mnie podkładem.
    Podkład nie zapchał mi porów ani nie podrażnił skóry, choć nie wiem, jakby było po dłuższym używaniu.
    Gama kolorystyczna jest zadowalająca, bo w mojej osiedlowej drogerii widziałam ten podkład od numeru 10. Za cenę 16,90 zł otrzymujemy całkiem dobry podkład, tylko trzeba mieć na uwadze, że nie matuje skóry i czuć go na twarzy. Moim zdaniem jest odrobinę podobny do podkładu Flower Perfection z Bourjois.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: odlewka

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Cena niska i plusów dużo.

Przyjemna konsystencja, która nie tworzy na tawarzy efektu maski, daje długotrwałe satynowe wykończenie. Skóra promieniej nie ma wrażenie wysuszenia. Eleganckie opakowanie, pojemnośc 35ml więc trochę ponad standard.Polska marka.

Jedyny minus to fakt że kolor dość mocno utlenia się na twarzy. Przeczytalam o tym wczesniej i wybralam kolor w tonacji prawie najjaśniejszy nr 11, na początku na dloni wydał się za jasny jednak efekt na twarzy był zupełnie inny, myślę że zciemniał o 1-2 tony i całe szczęście

Kupię na pewno kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić kaczma za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak,tak, tak !
  • nie spodziewałam sie po podkladzie za 17 zl ze zrobi wszystko co trzeba
    jest cudny,

plusy
    - świetne krycie
    - trwałosc
    - nie zapycha
    - brak efektu maski
    - bardzo tani

minusy
    - tylko to ze sie swieci u mnie na twarzy ale niestety u mnie kazdy podklad sie swieci, dlatego nie odejmuje mu gwiazdek

jest moim ideałem !

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić marysiazz za czytelną i pomocną recenzję?