Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Powiększ Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Zgłaszająca osoba: Netiii

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Magnesium Silicate, Isohexadecane, Hydroxyethyl Urea, Betaine, Polyglyceryl-4-Isostearate, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Glycerin, Ozokerite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Aceatate, Polyisobutene, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Triethoxycaprylysilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone +/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: ok. 16zł / 40ml
/s/

• Dobry
  • Zmęczona wydawaniem pieniędzy na drogie podkłady, postanowiłam sięgnąć po coś tańszego. Fluid Ingrid, Ideal Face ma swoje wady, ale jest wart swojej ceny.

zalety:
    - doskonałe krycie (mam cerę naczynkową)
    - trwałość!
    - cena
    - nie podkreśla skórek

wady:
    -nieznaczne uczucie maski, ale przy rozsądnym stosowaniu, problem nie doskwiera

Wiem, że wiele pań narzeka, że po użyciu tego fluidu mają świecącą twarz. Powiem szczerze, że według mnie to nawet i lepiej. Przecież pudru również używam, a idealnie matowa skóra jest moim zdaniem bardziej nienaturalna.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• ani tak ani nie
  • mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku.
    kupiłam po przeczytaniu opinii i recenzji na jego temat.
    niestety na mojej twarzy tworzy efekt maski... ściąga mi buzię i czuję się niezbyt komfortowo, cały czas czuję, że coś mam na twarzy.
    druga sprawa... Niby z pompką, ale cóż z tego, jak w środku nie ma rurki ^^ i ja się namęczyłam z pompowaniem dobre 10 minut po czym zrezygnowałam ;/ jedynie "do góry nogami" coś poszło, choć i tak z trudem.
    Fakt faktem że:
    +nie podkreśla suchych skórek
    +neutralny zapach
    +nie wysusza
    +bardzo dobrze maskuje wszystkie niedoskonałości.
    ale:
    -aplikowanie to szczyt cierpliwości
    -jeszcze nigdy aż tak się nie świeciłam po nałożeniu podkładu. nawet w miejscach gdzie nie mam skłonności do przetłuszczania
    -efekt maski

nie wiem czy kupię go znowu, raczej będę szukać czegoś, co jednak spełni moje oczekiwania

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczete 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić yooyooanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobry
  • Kupiłam ten produkt na promocji za 6,99.Korzystałam już z fluidów tej firmy więc postanowiłam się skusić i wypróbować ten.Ten fluid kryje znakomicie każdy trądzik i zaczerwienienie na twarzy.Daje gładkość.Podkreśla lekko suche skórki.Dość często nie ma w opakowaniach rurki od pompki.Ma jedną podstawową wadę ciemnieje i to strasznie na twarzy.Mam jasna karnację wzięłam najjaśniejszy odcień i wyglądałam jakbym miała maskę.Trzyma się on wyjątkowo długo bo od 7.10 kiedy zaczynam lekcje potrafi do samego końca 15.00 się utrzymać.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić niedlacbbeybe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • Miałam niewielką odlewkę tego podkładu. Jestem zaskoczona jakością. Ten produkt bardzo dobrze kryje i przyjemnie się go rozprowadza (tak jedwabiście). Nie podkreśla suchych skórek. Zostawia lekko mokre wykończenie, więc w moim przypadku trzeba go przypudrować. Długo utrzymuje się na twarzy, nie ściera się. Natomiast szybko zaczyna się świecić w okolicach nosa na czole. Oczywiście można odcisnąć nadmiar sebum i podkład wygląda bardzo dobrze. Ja jednak cały czas czuję go na twarzy, a szczególnie w okresie letnim wolałabym tego uniknąć. Revlon Colorstay wymieszany z odrobiną podkładu Urban Decay jest totalnie niewyczuwalny w porówaniu z opisywanym przeze mnie podkładem.
    Podkład nie zapchał mi porów ani nie podrażnił skóry, choć nie wiem, jakby było po dłuższym używaniu.
    Gama kolorystyczna jest zadowalająca, bo w mojej osiedlowej drogerii widziałam ten podkład od numeru 10. Za cenę 16,90 zł otrzymujemy całkiem dobry podkład, tylko trzeba mieć na uwadze, że nie matuje skóry i czuć go na twarzy. Moim zdaniem jest odrobinę podobny do podkładu Flower Perfection z Bourjois.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: odlewka

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Cena niska i plusów dużo.

Przyjemna konsystencja, która nie tworzy na tawarzy efektu maski, daje długotrwałe satynowe wykończenie. Skóra promieniej nie ma wrażenie wysuszenia. Eleganckie opakowanie, pojemnośc 35ml więc trochę ponad standard.Polska marka.

Jedyny minus to fakt że kolor dość mocno utlenia się na twarzy. Przeczytalam o tym wczesniej i wybralam kolor w tonacji prawie najjaśniejszy nr 11, na początku na dloni wydał się za jasny jednak efekt na twarzy był zupełnie inny, myślę że zciemniał o 1-2 tony i całe szczęście

Kupię na pewno kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić kaczma za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak,tak, tak !
  • nie spodziewałam sie po podkladzie za 17 zl ze zrobi wszystko co trzeba
    jest cudny,

plusy
    - świetne krycie
    - trwałosc
    - nie zapycha
    - brak efektu maski
    - bardzo tani

minusy
    - tylko to ze sie swieci u mnie na twarzy ale niestety u mnie kazdy podklad sie swieci, dlatego nie odejmuje mu gwiazdek

jest moim ideałem !

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić marysiazz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC !
  • To był pierwszy podkład od jakiego zaczęłam konkretniejszy makijaż. Ma naprawdę bardzo duże krycie ! Mam atopowe zapalenie skóry i mam duże problemy z wyrównaniem kolorytu na twarzy a ten podkład radzi sobie świetnie. Nie wysusza mojej i tak już bardzo suchej skóry (jest tłusty i ma konkretna konsystencję), ma bardzo mocne krycie, nie uczula (jestem strasznym alergikiem). W między czasie próbowałam wielu podkładów. Tych z wyższej półki i tych typowych drogeryjnych i najbardziej polecanych. Zawsze wracałam do niego i chyba już będę mu wierna do końca ! Wyszły teraz nowe 4 kolory ! Kolor 11 jest przepiękny i idealny ! A 10 jest BIAŁA ! Dla typowych "córek młynarza"

Ilość zużytych opakowań: około 6 ?

Chcesz pochwalić KiziaGryzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam go wypróbować. Niestety nie służy mi ten produkt. Mimo dobranego koloru- daje on taki efekt "chorej", blado zimnej cery. Świeci się, schodzi z twarzy, nawet po przypudrowaniu. Największy minus to podkreślanie suchych skórek, zmarszczek mimicznych. Największy plus- cena. Z kryciem może i sobie radzi, ale na chwilę- zaraz zacznie się ścierać albo świecić. Ideal face? niee, na pewno nie dla cery suchej, myślę, że w codziennym stosowaniu może zapchać.

Używam tego produktu od: użyłam raz

Chcesz pochwalić arcticMonkye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mojej cery...
  • Fluid poleciła mi koleżanka z pracy, ponieważ na jej twarzy wyglądał naprawdę dobrze. Po zakupie i dokładnym przetestowaniu na mojej cerze się niesprawdził..

Minusy:
    -skóra się świeci
    -tworzą się ciemne plamy i odbarwienia
    -dość tłusty
    -słabe krycie
    -w ciągu dnia schodzi z twarzy razem z pudrem sypkim
    -wałkuje się przy dokładnym rozprowadzeniu go na twarzy

Plusy:
    +cena
    +kremowy, lekki

U mnie się nie sprawdził, jednak u mojej koleżanki wyglądał naprawdę dobrze. Nasze cery jednak się różnią i trzeba brać to zawsze pod uwagę, testować na sobie.. Cera sucha poradzi sobie z nieco tłustszymi fluidami, przy cerze mieszanej efekt może być odwrotny..

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: Miesiąc

Chcesz pochwalić Meg_xxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • moim zdaniem ok
  • Używam tego produktu od wielu lat. Lecz z czasem zaczęłam potrzebować czegoś więcej. Jego wielką wadą jest to że krótko się utrzymuje, ściera oraz zmienia swój kolor po pewnym czasie od położenia go na twarz. Jego zaletą jest przede wszystkim jest cena, która przede wszystkim jest niska i zachęca do wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić kasiula580 za czytelną i pomocną recenzję?