Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Powiększ Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Zgłaszająca osoba: Netiii

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Magnesium Silicate, Isohexadecane, Hydroxyethyl Urea, Betaine, Polyglyceryl-4-Isostearate, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Glycerin, Ozokerite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Aceatate, Polyisobutene, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Triethoxycaprylysilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone +/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: ok. 16zł / 40ml
/s/

• moim zdaniem ok
  • Używam tego produktu od wielu lat. Lecz z czasem zaczęłam potrzebować czegoś więcej. Jego wielką wadą jest to że krótko się utrzymuje, ściera oraz zmienia swój kolor po pewnym czasie od położenia go na twarz. Jego zaletą jest przede wszystkim jest cena, która przede wszystkim jest niska i zachęca do wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić kasiula580 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny !
  • Do kupna tego fluidu zachęciła mnie jego niska cena. Nie spodziewałam się po nim nie wiadomo czego, ale miło mnie zaskoczył. Pięknie wtapia się w cere, nie podkreślał moich suchych skórek, całkiem długo (jak na moją tłustą cere) matowił i co jest równie ważne: nie tworzył efektu paski. Jednym jego minusem (za co odejmuje pół gwiazdki) jest brak rurki w pompce.

Oceniałam odcień 15 natural
    Plusy
    + cena
    + brak efektu maski
    + dobrze matowi
    + nie podkreśla suchych skórek

Minusy
    - brak rurki w pompce

Chcesz pochwalić Paulinaaa1701 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam go przetestować bo warto!
  • Za tak niską cenę nie spodziewałam się nic dobrego,ale czytając dobre opinnie postanowiłam go kupić. I jestem mile zaskoczona że za ok.15zł mamy tak dobry podkład. Odjełam jedną gwiazdkę za to że dobrór kolorystyczny jest tak mały... Osoby z bardzo jasną karnacją nie bedą zadowolone...

Ja mam kolor 15 naturalny wybrałam ten kolor ponieważ wydawał mi się nie za ciemny ale też nie za jasny patrząc na moją śniadą wpadająco w żółte tony cerę... Na zimę jest idealny ale w lecie chyba wybrałabym odcień 16 lub 17.

Plusy tego produktu:

- na prawdę kryje wszelkie niedoskonałości (nie potrzeba korektora)
    - koloryt jest wyrównany nie tworzy efektu maski
    - dobrze trzyma się na twarzy (lekko przypudrowany)
    - fajnie stapia się z moją cerą co wygląda bardzo naturalnie
    - duża pojemność (35 ml) i wydajność nie trzeba go dużo nakładać aby twarz dobrze wyglądała

Minusów jak na razie nie zauważyłam!

Jestem na tyle zadowolona że postanowiłam przetestować inne produkty tej firmy. Planuję również wypróbować podkład mineral silk&lift który kosztuje mniej niż 10 zł i i ma dobre opinnie)

GODNY POLECENIA!

Używam tego produktu od: MIESIĄCA
    Ilość zużytych opakowań: 1 OPAKOWANIE

Chcesz pochwalić patr20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocno przeciętny
  • Bardzo podkreśla pory na skórze i suche skórki, po ok 4-5 h znika z twarzy, krycie słabe, matowego wykończenia to ze świecą szukać mimo, że nie mam jakiejś mega tłustej cery. Opakowanie z pompką, która się zacina.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić Misianka82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie- dla cery mieszanej
  • Oglądając test podkładów na żywo na youtube natrafiłam na wyżej wymieniony marki Ingid, ponieważ został porównany do Revlon Color Stay, którego nie miałam jeszcze wtedy przyjemności używać bardzo mnie zainteresował szczególnie, że cena była dużo niższa. pamiętam, że jeszcze tego samego dnia byłam w kilku sklepach w jego poszukiwaniu- znalezienie go nie jest wcale taki łatwe. Z tego co pamiętam zapłaciłam za niego 17.90zł.
    \nPodkład na mojej cerze po nałożeniu potwornie się świeci, po kilku chwilach podkreśla każda zmarszczkę i rozszerzone pory, ciemnieje. Od początku po nałożeniu jest dla mnie nie do zaakceptowania nawet po przypudrowaniu, ponieważ skóra wygląda na nieświeżą. Ma całkiem dobre krycie, ale to jego jedyny plus.

Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupiłam go, ponieważ chciałam przetestować jakiś inny podkład. Przekonała mnie jedna z youtuberek. Miał to być fluid, który perfekcyjnie kryje. No nie powiem, ze krycia nie ma, ale po nałożeniu przez długi czas się bardzo świeci. Nie lubię takiego efektu i muszę go mocno pudrować, żeby się zmatowił. Nie wiem czy kupię następny produkt, ponieważ denerwuje mnie to błyszczenie się. Wolę chyba przetestować inne podkłady, może trafi mi się coś lepszego.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 35 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudia3004 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trochę się go boję...
  • Kupiłam jako lepszą wersję poprzednika w tubie. Nowy oprócz efektownego opakowania ma lżejszą konsystencję...
    \nStrachem napawa mnie jednak jego skład - wszystkie szkodliwe parabeny i Peg-i ... a jakże są obecne...
    \nKolorek naturalny choć odrobinę ciemnieje to jednak dobrze leży i pasuje mojej karnacji. Jeśli chcę całodniowego dobrego krycia to muszę całkiem sporo tego podkładu zaaplikować i koniecznie przypudrować.
    Nie wysusza, nie mam uczucia ściągnięcia, nawet pozwala zapomnieć o swoim istnieniu na mej twarzy...
    Kupiłam go za ok.12zł - za taką cenę efekt jest super. Choć po pierwszej próbie aplikacji miałam ochotę zareklamować moje opakowanie - bo brakowało rurki do atomizera!!! Do takiego rozwiązania to konsystencja nadal jest za gęsta.
    \nChoć efekt użycia w sumie jest więcej niż zadawalający to jednak skłąd i aplikator zniechęcają mnie do używania tego podkładu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Na korzyść podkładu przemawia jego niska cena, dostępność i trwałość. Niestety u mnie na twarzy ciemnieje, powoduje błyszczenie więc nie spełnia obietnicy producenta o matowym wykończeniu. Nie pozostawia smug, ale kryje średnio.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić vengenz za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale faktycznie mógłby być lepszy
  • Ogólnie jak na tak niską cenę jest to bardzo dobry podkład.
    Za zaledwie 20 zł (nie pamiętam dokładnie ile kosztował) mamy :

+ dobre krycie, zadowalające naprawdę
    + naturalny kolor (ani róż, ani pomarańcz, ani żółć, ani ziemisty szary)
    + ładny efekt po nałożeniu, lekko rozświetlony, naturalny, mi się bardzo podoba
    + lekki! Jak na kremową konsystencję i taką dość gęstą jest naprawdę leciutki
    + współgra z kremami, bazami

Minusy też niestety ma:
    - TRWAŁOŚĆ, to jest główny minus tego podkładu... A szkoda. Zmienia się na twarzy, nie pozostaje ładnie w niezmienionym stanie, niestety to go dyskwalifikuje jako towarzysz na cały dzień
    - baaardzo błyszczy mi się nosek po nim. Szkoda...Po 2 h mam świecącą kulkę, da się to przypudrować i potraktować bibułkami, ale bądźmy szczere, są sytuacje, w których trudno o to.
    - yyy pompka? Nie wiem co producent chciał osiągnąć poprzez dodanie pompki do podkładu, która ma wężyk wyciągający podkład na długość ok 1 cm ?!
    Na dodatek ciężko ten podkład 'wylać' z buteleczki -mimo iż stoi 'do góry nogami' od kilkunastu dni to on się nie wylewa z butelki po odkręceniu (gęstość mu na to nie pozwala), ani też nie daje rady dostać się do pompki. Wydobywam go patyczkiem czy czymś długim pod ręką :P no ale nie jest to super komfortowe.

Ogólnie, jak na niższą półkę cenową jest super... Nie wymagałam wiele od niego, nie żałuje wydanych pieniędzy.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące, ale nie w trybie ciągłym, raczej na mniejsze wyjścia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aloszka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły, ale mógłby być lepszy
  • +niska cena
    +odpowiedni odcień (15, naturalny)
    +stapia się ze skórą
    -kiepskie krycie
    -podkreśla suche skórki
    -pompka się zacina
    -wąska gama kolorystyczna (bardzo blade dziewczyny nie znajdą koloru dla siebie)
    -szybko się ściera
    -ciemnieje

Chcesz pochwalić tomlinson za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij