Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Powiększ Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Zgłaszająca osoba: Netiii

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Magnesium Silicate, Isohexadecane, Hydroxyethyl Urea, Betaine, Polyglyceryl-4-Isostearate, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Glycerin, Ozokerite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Aceatate, Polyisobutene, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Triethoxycaprylysilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone +/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: ok. 16zł / 40ml
/s/

• Nie jest zły, ale mógłby być lepszy
  • +niska cena
    +odpowiedni odcień (15, naturalny)
    +stapia się ze skórą
    -kiepskie krycie
    -podkreśla suche skórki
    -pompka się zacina
    -wąska gama kolorystyczna (bardzo blade dziewczyny nie znajdą koloru dla siebie)
    -szybko się ściera

Chcesz pochwalić tomlinson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Skuszona obietnicami producenta i niską ceną postanowiłam go wybróbować- mówiłam Wam już że jestem kosmetoholiczką?
    Dawałam mu wiele szans, jednak nie przypadł mi do gustu. Szybko się ściera, kiepsko kryje, kiepsko matuje, ma wąską gamę kolorystyczną- blade dziewczyny raczej nie znajdą nic dla siebie. W dodatku delikatnie zapycha. Ma bardzo dziwną, krótką pompkę, która się przycina.
    Nie kosztuje zbyt wiele, i to chyba jedyny jego plus

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GosiA13331 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry.

Plusy:
    +dobrze kryje
    +długo się trzyma
    +nie niszczy cery
    +cena

Minusy:
    -pompka się zacina

Mam kolor 15 i jak dla mnie jest trochę za ciemny(mam baaardzo jasną cerę) ale jak dobrze się go wklepie to wygląda OK. U mnie bardzo długo się utrzymuje. Nie zauważyłam nasilenia trądziku(raz zapomniałam go zmyć na noc i nic nie "zepsuł"
    Mój jak na razie ulubiony. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno prawie całe

Chcesz pochwalić Abaddonna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto było spróbować
  • Podkład Ingrid wpadł mi po raz pierwszy w ręce u mojej koleżanki, której makijaż jest zawsze nieskazitelny. Postanowiłam go kupić dla siebie w odcieniu 15 (naturalny).
    Kolor bardzo naturalny, beżowy bez pomarańczowych czy różowych tonów. Sam w sobie jest dla mnie odpowiedni, ale tylko z racji letniej opalenizny, bez niej pewnie okaże się zbyt ciemny.
    Krycie okresliłabym jako mocne. Dodatkowy atut to bardzo ładne wygładzenie skóry.
    Kremowa dość ciężka konsystencja powoduje, że należy uważać z aplikowaną ilością. wystarczy jedna pompka, by pokryć całą twarz. Dzięki temu produkt jest bardzo wydajny.
    Cena- 11,99 w cenie promocyjnej/ około 15 w cenie regularnej.

W mojej ocenie odejmuję pół gwiazdki za:
    Słabą trwałość- podkład bardzo łatwo się ściera....

Szybkie błyszczenie skóry- moja skóra jest raczej sucha, z niewielką tendencją do wydzielania sebum w strefie T. Po kilku godzinach podład tworzy na powierzchni skóry błyszczący "płaszcz".
    Mimo tych minusów to jeden z fajniejszych podkładów na jaki udało mi się trafić.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte piewsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LiLou_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,ale nie na lato
  • Po wielu testach różnych podkładów który żaden nie był dla mnie zachwycający przypomniałam sobie o podkładzie z Ingrid.Po kilkuletniej przerwie postanowiłam ponownie go sprawdzić, bo zapadł mi w pamięć jako jeden z fajniejszych podkładów. Bez chwili namysłu kupiłam go w odcieniu 15(naturalnym). Już po pierwszym nałożeniu wiedziałam,że nie jest to ten sam podkład co kiedyś. Jest dość tępy w konsystencji więc trzeba go szybko nakładać. Fajnie kryje.Wyrównuje koloryt skóry. Początkowo podkład wydaje się całkiem ok ale po 3-4 godz. twarz strasznie się świeci( cieplejsze dni). W chłodniejsze dni podkład sprawdza się idealnie.Twarz nie świeci się za mocno.Jest delikatnie nawilżona. Szczerze polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NikaaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje odkrycie roku
  • Na ten podkład natknęłam się zupełnie przypadkowo. Przyciągnęło mnie atrakcyjne opakowanie i przystępna cena. Po bliższym zapoznaniem się z produktem okazało się, że konsystencja zdaje się być również obiecująca.

Po przetestowaniu produktu okazało się, że świetnie kryje niedoskonałości cery dając efekt pięknej nieskazitelnej cery. Kolorystyka również świetnie mi podpasowała.

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu i z pewnością będę go używać na dłuższy czas.

Polecam!

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, w trakcie kolejnego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aliannaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Fluid jest na prawdę ok. Ja posiadam odcień 15 i dla mnie jest on idealny. Kryje całkiem dobrze. Nie podkreśla suchych skórek. jest wydajny jedno opakowanie starcza mi na 2,5 miesiąca. Nie tworzy efektu maski. Jest tani i całkiem fajny. Jedyny minus to trwałość u mnie szybko schodzi ze skóry.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Mój akurat był w kolorze 18 opalony.
    Podkład dobrze kryje. Nie jest to krycie 100%, natomiast mnie jak najbardziej zadowalało. Dość duża pojemność jak na podkład, gdyż jest to 35 ml. Ogromny plus za pompkę, która podnosiła zawartość do góry, więc nic się nie osiadało na ściankach opakowania i można było wykorzystać wszystko. Producent obiecuje, że podkład będzie utrzymywał się 16 godzin na naszej buzi, natomiast to co ja zauważyłam to tyle nie wytrzymuje i ma tendencję do ścierania się. Na opakowaniu napisane jest również, że posiada filtr UV, natomiast co do tego też nie mam pewności, nie mam pojęcia nawet jak to sprawdzić. Ogromnym minusem tego produktu jest osiadywanie w zmarszczkach mimicznych, co po jakiś 10 minutach nie fajnie wygląda i powoduje, że wyglądamy o wiele starzej. Jego cena to około 8zł, tyle płaciłam jakieś pół roku temu. Na uwagę zasługuje również wydajność produktu, gdyż na długo starcza. Plusem jest również to, że przy mojej tłustej cerze nie musiałam go przypudrowywać. Sam nałożony wyglądał ładnie.

Używam tego produktu od: już nie używam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić warkoczykowa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zaszkodzi jej spróbować, bo jest całkiem ok
  • Ciezko mi dobrac kolor podkladu, niejednokrotnie te najjasniejsze kolory sa za ciemne. W drogerii kolor 15 wydawal sie odpowiedni, ale niestety podklad zaczal ciemniec na twarzy za co odejmuje gwiazdke. Ideaaaalne krycie, efekt swienty, nie widac zadnych niespodzianek na skorze, jest ona wygladzona i wrecz idealna. Efekt matu utrzymuje sie dosc dlugo. Cena i dostepnosc zdecydowanie na plus. Polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Zachęcona pozytywnymi opiniamii na wizażu stwierdziłam że musze kupić ten podkład. Okazało się że jednak że mi on kompletnie nie pasuje.

Zacznę od plusów

+ kolory - kolor naturalny jest naprawdę jasny, także ja jako bladolica nie miałam większego problemu z doborem odcienia, podkład dopasowuje się trochę do cery.

+ efektu maski nie uzyskamy

+ nie podkreśla suchych skórek

+ opakowanie - podkład zamknięty w ładnie wyglądającym plastikowym opakowaniu z pompką

Minusy

- nie dało się rozprowadzić ten podkład na cerze. Próbowałam i pędzlem i wklepywanie podkład w twarz i nic. Pomimo że nie ma jakiejś gęstej konsystencji to robi u mnie mega smugi na twarzy. Baza nic na to nie poradziła.

Podsumowując : nie jest drogi, odcienie są w porządku, ładne opakowanie aczkolwiek u mnie nie dało się żeby był niewidoczny na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: użyty kilka razy

Chcesz pochwalić Fooxyy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij