Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Powiększ Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Zgłaszająca osoba: Netiii

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Magnesium Silicate, Isohexadecane, Hydroxyethyl Urea, Betaine, Polyglyceryl-4-Isostearate, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Glycerin, Ozokerite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Aceatate, Polyisobutene, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Triethoxycaprylysilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone +/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: ok. 16zł / 40ml
/s/

• moje odkrycie roku
  • Na ten podkład natknęłam się zupełnie przypadkowo. Przyciągnęło mnie atrakcyjne opakowanie i przystępna cena. Po bliższym zapoznaniem się z produktem okazało się, że konsystencja zdaje się być również obiecująca.

Po przetestowaniu produktu okazało się, że świetnie kryje niedoskonałości cery dając efekt pięknej nieskazitelnej cery. Kolorystyka również świetnie mi podpasowała.

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu i z pewnością będę go używać na dłuższy czas.

Polecam!

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, w trakcie kolejnego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aliannaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Fluid jest na prawdę ok. Ja posiadam odcień 15 i dla mnie jest on idealny. Kryje całkiem dobrze. Nie podkreśla suchych skórek. jest wydajny jedno opakowanie starcza mi na 2,5 miesiąca. Nie tworzy efektu maski. Jest tani i całkiem fajny. Jedyny minus to trwałość u mnie szybko schodzi ze skóry.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Mój akurat był w kolorze 18 opalony.
    Podkład dobrze kryje. Nie jest to krycie 100%, natomiast mnie jak najbardziej zadowalało. Dość duża pojemność jak na podkład, gdyż jest to 35 ml. Ogromny plus za pompkę, która podnosiła zawartość do góry, więc nic się nie osiadało na ściankach opakowania i można było wykorzystać wszystko. Producent obiecuje, że podkład będzie utrzymywał się 16 godzin na naszej buzi, natomiast to co ja zauważyłam to tyle nie wytrzymuje i ma tendencję do ścierania się. Na opakowaniu napisane jest również, że posiada filtr UV, natomiast co do tego też nie mam pewności, nie mam pojęcia nawet jak to sprawdzić. Ogromnym minusem tego produktu jest osiadywanie w zmarszczkach mimicznych, co po jakiś 10 minutach nie fajnie wygląda i powoduje, że wyglądamy o wiele starzej. Jego cena to około 8zł, tyle płaciłam jakieś pół roku temu. Na uwagę zasługuje również wydajność produktu, gdyż na długo starcza. Plusem jest również to, że przy mojej tłustej cerze nie musiałam go przypudrowywać. Sam nałożony wyglądał ładnie.

Używam tego produktu od: już nie używam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić warkoczykowa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zaszkodzi jej spróbować, bo jest całkiem ok
  • Ciezko mi dobrac kolor podkladu, niejednokrotnie te najjasniejsze kolory sa za ciemne. W drogerii kolor 15 wydawal sie odpowiedni, ale niestety podklad zaczal ciemniec na twarzy za co odejmuje gwiazdke. Ideaaaalne krycie, efekt swienty, nie widac zadnych niespodzianek na skorze, jest ona wygladzona i wrecz idealna. Efekt matu utrzymuje sie dosc dlugo. Cena i dostepnosc zdecydowanie na plus. Polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Zachęcona pozytywnymi opiniamii na wizażu stwierdziłam że musze kupić ten podkład. Okazało się że jednak że mi on kompletnie nie pasuje.

Zacznę od plusów

+ kolory - kolor naturalny jest naprawdę jasny, także ja jako bladolica nie miałam większego problemu z doborem odcienia, podkład dopasowuje się trochę do cery.

+ efektu maski nie uzyskamy

+ nie podkreśla suchych skórek

+ opakowanie - podkład zamknięty w ładnie wyglądającym plastikowym opakowaniu z pompką

Minusy

- nie dało się rozprowadzić ten podkład na cerze. Próbowałam i pędzlem i wklepywanie podkład w twarz i nic. Pomimo że nie ma jakiejś gęstej konsystencji to robi u mnie mega smugi na twarzy. Baza nic na to nie poradziła.

Podsumowując : nie jest drogi, odcienie są w porządku, ładne opakowanie aczkolwiek u mnie nie dało się żeby był niewidoczny na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: użyty kilka razy

Chcesz pochwalić Fooxyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest dobry
  • Nie jest za dobry poniewaz, wychodzi mega sebum oraz szybko sie sciera i brudzi ubrania oraz wszystko w około.

Plsem jego jest ze dobrze kryje i dopasowuje sie do koloru skory.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Nathanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny gdyby nie te kolory
  • Ten podkład ma jeden minus mianowicie kolor.
    Mam go w odcieniu 15 natural a nadal jest dla mnie za ciemny. Obecnei mieszam go z podkładem Skin Balance z Pierre Rene i mam idealny kolorek.
    Plusy:
    - nie zapycha
    -nie znika ze skóry po kilku godzinach. U mnie utrzymuje się cały dzień bez poprawek
    -sprawia, że skóra wygląda na nawilżoną
    - nie podkreśla suchych skórek
    - bardzo dobrze kryje, wklepany paluszkami jako druga warstwa w miejsach w których potrzebujemy krycia ukryje wszystko. Moje przebarwienia kryje doskonale i przy użyciu jego nie używam korektora
    -cena
    -wydajny
    -opakowanie, bardzo higieniczne
    -nie waży się na twarzy
    -stapia się ze skórą
    -wspołgra z każdym kremem do twarzy
    -nie tworzy efektu maski

Minus:
    -gama kolorstyczna
    Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić b20173 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity
  • Podkład był wyborem, którego dokonałam po przejrzeniu recenzji internetowych i okazał się strzałem w dziesiątkę! Zamawiam go przez internet, choć w tradycyjnym sklepie również jest tani.
    Początkowo sceptycznie podeszłam do produktu, ponieważ wcześniej stosowałam Vichy (Dermablend, Aera Teint), a więc kosmetyki z wyższej (w dodatku aptecznej) półki. Okazało się, że moje obawy były bezpodstawne, ponieważ już od pierwszego użycia i całym dniu "noszenia" go na skórze wiedziałam, że to podkład dla mnie.

Na PLUS:
    -> przyzwoite krycie, bez efektu maski (mam trądzik i blizny)
    -> nie podkreśla suchych skórek (leczę się Aknenorminem, więc przesuszenia tu czy tam się zdarzają)
    -> długo się utrzymuje (w tygodniu nakładam go przed 6:00 i nie wstydzę się w nim pokazywać nawet do 20:00 )
    -> idealnie stapia się z kolorem skóry (posiadam jasną cerę, mam odcień 15-naturalny)
    -> nie odbiega jakością od droższych produktów, a nawet je czasem przebija
    -> nie ciemnieje, nie waży się, nie zbiera się w zmarszczkach
    -> świetny do dziennego jak i wieczornego/imprezowego make-up'u

Dodam, że po jego nałożeniu (jak po aplikacji każdego innego podkładu/fluidu) nakładam sypki puder transparentny, ponieważ nie wyobrażam sobie innego wykończenia makijażu.

RADA:
    niektóre Dziewczyny narzekają, że trudno go wydobyć z opakowania po jakimś czasie użytkowania, ale to dlatego, że "wężyk" pompki kończy się przy samej górze aplikatora (można odkręcić i sprawdzić), a więc należy tylko wziąć opakowanie w dłoń (nakrętką do góry) i mocno machnąć nim w dół, kilkakrotnie. Jeśli nie wiecie o co mi chodzi to wyobraźcie sobie, że to ketchup i została końcówka, no to jak ją wydobywamy? Machamy butelką tak, aby ketchup spłynął do dziubka

PODSUMOWUJĄC:
    polecam każdej z Was, która szuka alternatywy do obecnego podkładu. Jeśli się zawiedziecie to przynajmniej nie będzie żal wydanego "majątku"

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić AlphaFemale za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • zachęcona opisem producenta sięgnęłam po ten fluid i cóż...nie polecam.Może i ma zalety,ja dopatrzyłam sie jednej,dośc dobrze kryje i tyle.Po nałożeniu zostawia tłustą poświatę ,jest cieżki i powoduje wrażenie maski na skórze.Można go stosować łącznie z purem sypkim do wykończenia jednak wtedy twarz wygląda na zamalowaną i sztuczną.

Ilość zużytych opakowań: zastosowałam tylko raz

Chcesz pochwalić mili73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka...
  • Sam fluid jest naprawdę dobry, świetnie się rozprowadza oraz nie waży się zbyt szybko czy nie ściera - jednak niestety ma tendencje do ciemnienia z czasem oraz najjaśniejszy odcień jest dla mojej bladej skóry cały czas zbyt ciemny. Próbuję go skończyć, jednak z pewnością do niego nie wrócę.
    Dużym plusem jest estetyczne opakowanie z pompką oraz cena - za to dostaje ode mnie dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: ok pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Arianne_ za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij