Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Powiększ Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Zgłaszająca osoba: Netiii

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Magnesium Silicate, Isohexadecane, Hydroxyethyl Urea, Betaine, Polyglyceryl-4-Isostearate, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Glycerin, Ozokerite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Aceatate, Polyisobutene, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Triethoxycaprylysilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone +/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: ok. 16zł / 40ml
/s/

• może być
  • Kupiłam go, ponieważ chciałam przetestować jakiś inny podkład. Przekonała mnie jedna z youtuberek. Miał to być fluid, który perfekcyjnie kryje. No nie powiem, ze krycia nie ma, ale po nałożeniu przez długi czas się bardzo świeci. Nie lubię takiego efektu i muszę go mocno pudrować, żeby się zmatowił. Nie wiem czy kupię następny produkt, ponieważ denerwuje mnie to błyszczenie się. Wolę chyba przetestować inne podkłady, może trafi mi się coś lepszego.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 35 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudia3004 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trochę się go boję...
  • Kupiłam jako lepszą wersję poprzednika w tubie. Nowy oprócz efektownego opakowania ma lżejszą konsystencję...
    \nStrachem napawa mnie jednak jego skład - wszystkie szkodliwe parabeny i Peg-i ... a jakże są obecne...
    \nKolorek naturalny choć odrobinę ciemnieje to jednak dobrze leży i pasuje mojej karnacji. Jeśli chcę całodniowego dobrego krycia to muszę całkiem sporo tego podkładu zaaplikować i koniecznie przypudrować.
    Nie wysusza, nie mam uczucia ściągnięcia, nawet pozwala zapomnieć o swoim istnieniu na mej twarzy...
    Kupiłam go za ok.12zł - za taką cenę efekt jest super. Choć po pierwszej próbie aplikacji miałam ochotę zareklamować moje opakowanie - bo brakowało rurki do atomizera!!! Do takiego rozwiązania to konsystencja nadal jest za gęsta.
    \nChoć efekt użycia w sumie jest więcej niż zadawalający to jednak skłąd i aplikator zniechęcają mnie do używania tego podkładu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Na korzyść podkładu przemawia jego niska cena, dostępność i trwałość. Niestety u mnie na twarzy ciemnieje, powoduje błyszczenie więc nie spełnia obietnicy producenta o matowym wykończeniu. Nie pozostawia smug, ale kryje średnio.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić vengenz za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale faktycznie mógłby być lepszy
  • Ogólnie jak na tak niską cenę jest to bardzo dobry podkład.
    Za zaledwie 20 zł (nie pamiętam dokładnie ile kosztował) mamy :

+ dobre krycie, zadowalające naprawdę
    + naturalny kolor (ani róż, ani pomarańcz, ani żółć, ani ziemisty szary)
    + ładny efekt po nałożeniu, lekko rozświetlony, naturalny, mi się bardzo podoba
    + lekki! Jak na kremową konsystencję i taką dość gęstą jest naprawdę leciutki
    + współgra z kremami, bazami

Minusy też niestety ma:
    - TRWAŁOŚĆ, to jest główny minus tego podkładu... A szkoda. Zmienia się na twarzy, nie pozostaje ładnie w niezmienionym stanie, niestety to go dyskwalifikuje jako towarzysz na cały dzień
    - baaardzo błyszczy mi się nosek po nim. Szkoda...Po 2 h mam świecącą kulkę, da się to przypudrować i potraktować bibułkami, ale bądźmy szczere, są sytuacje, w których trudno o to.
    - yyy pompka? Nie wiem co producent chciał osiągnąć poprzez dodanie pompki do podkładu, która ma wężyk wyciągający podkład na długość ok 1 cm ?!
    Na dodatek ciężko ten podkład 'wylać' z buteleczki -mimo iż stoi 'do góry nogami' od kilkunastu dni to on się nie wylewa z butelki po odkręceniu (gęstość mu na to nie pozwala), ani też nie daje rady dostać się do pompki. Wydobywam go patyczkiem czy czymś długim pod ręką :P no ale nie jest to super komfortowe.

Ogólnie, jak na niższą półkę cenową jest super... Nie wymagałam wiele od niego, nie żałuje wydanych pieniędzy.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące, ale nie w trybie ciągłym, raczej na mniejsze wyjścia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aloszka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły, ale mógłby być lepszy
  • +niska cena
    +odpowiedni odcień (15, naturalny)
    +stapia się ze skórą
    -kiepskie krycie
    -podkreśla suche skórki
    -pompka się zacina
    -wąska gama kolorystyczna (bardzo blade dziewczyny nie znajdą koloru dla siebie)
    -szybko się ściera

Chcesz pochwalić tomlinson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Skuszona obietnicami producenta i niską ceną postanowiłam go wybróbować- mówiłam Wam już że jestem kosmetoholiczką?
    Dawałam mu wiele szans, jednak nie przypadł mi do gustu. Szybko się ściera, kiepsko kryje, kiepsko matuje, ma wąską gamę kolorystyczną- blade dziewczyny raczej nie znajdą nic dla siebie. W dodatku delikatnie zapycha. Ma bardzo dziwną, krótką pompkę, która się przycina.
    Nie kosztuje zbyt wiele, i to chyba jedyny jego plus

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GosiA13331 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry.

Plusy:
    +dobrze kryje
    +długo się trzyma
    +nie niszczy cery
    +cena

Minusy:
    -pompka się zacina

Mam kolor 15 i jak dla mnie jest trochę za ciemny(mam baaardzo jasną cerę) ale jak dobrze się go wklepie to wygląda OK. U mnie bardzo długo się utrzymuje. Nie zauważyłam nasilenia trądziku(raz zapomniałam go zmyć na noc i nic nie "zepsuł"
    Mój jak na razie ulubiony. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno prawie całe

Chcesz pochwalić Abaddonna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto było spróbować
  • Podkład Ingrid wpadł mi po raz pierwszy w ręce u mojej koleżanki, której makijaż jest zawsze nieskazitelny. Postanowiłam go kupić dla siebie w odcieniu 15 (naturalny).
    Kolor bardzo naturalny, beżowy bez pomarańczowych czy różowych tonów. Sam w sobie jest dla mnie odpowiedni, ale tylko z racji letniej opalenizny, bez niej pewnie okaże się zbyt ciemny.
    Krycie okresliłabym jako mocne. Dodatkowy atut to bardzo ładne wygładzenie skóry.
    Kremowa dość ciężka konsystencja powoduje, że należy uważać z aplikowaną ilością. wystarczy jedna pompka, by pokryć całą twarz. Dzięki temu produkt jest bardzo wydajny.
    Cena- 11,99 w cenie promocyjnej/ około 15 w cenie regularnej.

W mojej ocenie odejmuję pół gwiazdki za:
    Słabą trwałość- podkład bardzo łatwo się ściera....

Szybkie błyszczenie skóry- moja skóra jest raczej sucha, z niewielką tendencją do wydzielania sebum w strefie T. Po kilku godzinach podład tworzy na powierzchni skóry błyszczący "płaszcz".
    Mimo tych minusów to jeden z fajniejszych podkładów na jaki udało mi się trafić.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte piewsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LiLou_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,ale nie na lato
  • Po wielu testach różnych podkładów który żaden nie był dla mnie zachwycający przypomniałam sobie o podkładzie z Ingrid.Po kilkuletniej przerwie postanowiłam ponownie go sprawdzić, bo zapadł mi w pamięć jako jeden z fajniejszych podkładów. Bez chwili namysłu kupiłam go w odcieniu 15(naturalnym). Już po pierwszym nałożeniu wiedziałam,że nie jest to ten sam podkład co kiedyś. Jest dość tępy w konsystencji więc trzeba go szybko nakładać. Fajnie kryje.Wyrównuje koloryt skóry. Początkowo podkład wydaje się całkiem ok ale po 3-4 godz. twarz strasznie się świeci( cieplejsze dni). W chłodniejsze dni podkład sprawdza się idealnie.Twarz nie świeci się za mocno.Jest delikatnie nawilżona. Szczerze polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NikaaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje odkrycie roku
  • Na ten podkład natknęłam się zupełnie przypadkowo. Przyciągnęło mnie atrakcyjne opakowanie i przystępna cena. Po bliższym zapoznaniem się z produktem okazało się, że konsystencja zdaje się być również obiecująca.

Po przetestowaniu produktu okazało się, że świetnie kryje niedoskonałości cery dając efekt pięknej nieskazitelnej cery. Kolorystyka również świetnie mi podpasowała.

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu i z pewnością będę go używać na dłuższy czas.

Polecam!

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, w trakcie kolejnego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aliannaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij