Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Powiększ Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 12,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Netiii

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Magnesium Silicate, Isohexadecane, Hydroxyethyl Urea, Betaine, Polyglyceryl-4-Isostearate, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Glycerin, Ozokerite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Aceatate, Polyisobutene, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Triethoxycaprylysilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone +/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: ok. 16zł / 40ml
/s/

• Podkład bardzo dobrze się sprawdza, przyjazny cenowo
  • Produkt kupiłam będąc na zakupach z przyjaciółką. Zachęcił mnie ceną i całkiem ładnym opakowaniem. Powiem szczerze, że ostatnio coraz częściej przekonuję się do kosmetyków, nie kosztujących fortuny.
    Na plus jest to, że świetnie się rozprowadza(to bardzo dla mnie ważne, gdyż zwykle mam mało czasu na makijaż przed wyjściem), używając go zimą mogę śmiało powiedzieć, że dobrze nawilża i co również dla mnie dosyć ważne nie wymaga poprawek w ciągu dnia-zwykle utrzymuje się cały dzień. Ja używam najjaśniejszego odcienia i bardzo ładnie zakrywa mi zaczerwienia.
    Minusów jak dla mnie nie ma. Dodam, że aplikuje go pędzelkiem i wygląda super(może to ma jakieś znaczenie)

Używam tego produktu od: maja
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić ManiaRaz za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja czego nie wolno

• Godny polecenia
  • Posiadam 2 odcienie, najpierw kupiłam 15, gdyż jestem blada, a jaśniejszych nie było wcześniej. Jest jednak trochę za ciemny i wpada lekko w różowe tony, co bardzo mi nie odpowiada. Ale... Ostatnio zobaczyłam, że są już dostępne jaśniejsze i bez zastanowienia kupiłam odcien 10,jest bardzo jasny, wpada w żółte tony, akurat dla mnie. Teraz mieszam je ze sobą i kolor jest idealny dla mojej twarzy. Ogólnie mam problemy ze skórą, zaskorniki, trądzik, cera mieszana, na początku bałam się po niego sięgnąć gdyż nie jest to podkład matujący, ale na chwilę obecną sprawdza się u mnie
    Plusy:
    -cena!!
    -krycie, jest w miarę w porządku, myślę że coś koło bourjois healthy mix, a cena bez porównania
    -zauważyłam, że gdy nakładam go palcami wydaje się taki świecący na twarzy, bardzo naturalny i rozświetlający, a gdy sięgnęłam po beauty blender jest matujący, nie wiem od czego to zależy, ale mi pasuje
    -konsystencja, jest gesty i dobrze się go rozprowadza
    -opakowanie z pompka
    -nie wysusza
    -nie zapycha
    -trwałość, spokojnie cały dzień w szkole bez poprawek

Mały minusik za kolory, od 11 wpadają w róż

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić ania_98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia, ładnie kryje, matuje
  • stosuje odcienie 15- naturalny oraz 16-brzoskwiniowy;
    nakładam na krem matujący, palcami

* ładniekryje
    * matuje, cera matowa cały dzień
    * odcienie naturalne, dobrze dopasowaju się do koloru skóry
    * po nałożeniu miła, jedwabista skóra
    * tani - jakość porównywalna do drogich podkładów

* w ciągu dnia wymaga małej poprawki, u mnie w okolicach nosa, ale w tym miescu moja skóra jest zawsze zaczerwieniona

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 40ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić chwilemotyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane mam uczucia
  • Mam bardzo mieszane uczucia.Mam kolor 15 jest idealny gdyby nie ciemniał- niestety lekko ciemnieje. Mam ogólnie problem z kolorami bo 10 jest tak jasna, a nie wiem czy 11 czy 15 jest jaśniejsza nie miałam możliwości porównać nie było testerów mniejsza o to. Podkład jest dobrze kryjący, po nałożeniu lekko trzeba przypudrować bo skóra się świeci, ale nie jest tu największy minus wydaje mi się, że strasznie podkreśla zmarszczki i wągry, nie wygładza. Na tą chwilę gdy mam większe problemy niż wągry i zmarszczki może być. Wypróbowałam już wiele podkładów, choć nie lubię takiego krycia, ale musiałam polubić w tej cenie ciężko o coś lepszego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maga86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Jest to podkład, który wygląda dobrze tylko świeżo po nałożeniu.
    Koniecznie trzeba go przypudrować, gdyż sam z siebie świeci się i klei po aplikacji.
    Po kilku godzinach jest on bardzo widoczny na twarzy, podkreśla każdą suchą skórkę i nierówną strukturę twarzy.
    Ponadto bardzo się ściera, choć początkowo krycie ma niezłe.
    Wydaje mi się, że też wysusza.
    Pompka się lubi zacinać, chociaż dobrze, że w ogóle jest.
    Na plus kolor i cena, ale nie wiem czy go w ogóle zużyje, czy jednak nie powędruje do kosza.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sweetbite za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo nietrwały, ściera się
  • Szukałam podkladu BARDZO jasnego i ten taki jest.
    Plusy:
    + kolor dla naprawdę bardzo jasnej karnacji super
    + cena
    Minusy:
    - świecenie - trzeba uważać z jakim kremem się go stosuje, wcześniej napisałam, że bardzo się świeci, ale z kremem ziaja med do skóry trądzikowej jest ok, nos tylko okropnie się świeci, czoło aż tak nie. Mam cerę mieszana przetluszczajaca się na czole i na nosie, przebarwienia i pryszcze.
    - bardzo go widać na skórze podkreśla wszystko każdą niedoskonałość, fuj okropnie to wygląda
    - trwałość - ściera się jak kurz
    - krycie - niby taki gesty i zapowiada się, że będzie pełne krycie a tu klops! Nie zakryje dużych wyprysków, jedynie wyrówna koloryt. Można dokładać a to nic nie da. Jedynie pogorszy. Litowałam się nad nim i wklepywalam go miejsce przy miejscu a to i tak nic nie dało.
    Miałam nadzieję, że to będzie ten jedyny, ale niestety nie.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić klaudiapozorska za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • długo szukałam podkładu który ma dobre krycie, przy czym nie tworzy efektu maski i nie waży się na twarzy no i znalazłam !

plusy :
    -kryje, jest do DOBRE krycie, a muszę podkreślić że moja zera jest teraz w bardzo złym stanie/trądzik.
    -nie tworzy efektu maski
    -bardzo naturalne kolory, bez różowych tonów
    -duża gama kolorystyczna, , ja posiadam 12.
    -bardzo długo utrzymuje się na twarzy, czasem nawet nie mogę go domyć .
    -nie zbiera się
    -cena, (17-19 zł za 35 ml.)

minusów generalnie nie widzę, jedynie wykończenie mogłoby być bardziej pudrowe bo jest takie klejące a akurat takiego nie lubię ale i tak nakładam jeszcze puder, wiec wykończenie nie jest ani na plus ani na minus.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Wiktoria6261 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za tę cenę - bardzo dobry
  • Kupiłam go, bo potrzebowałam podkładu na lato. Kolor 15, bo wtedy to był najjaśniejszy dostępny odcień.
    Na początku bardzo się bałam, bo przy testowaniu bardzo ściemniał, ale trudno 8 zł (bo w takiej cenie go kupiłam) to nie majątek, więc wzięłam.
    Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, bo nie spodziewałam się aż tak dobrego działania po podkładzie za 8 zł.

Plusy:
    + dobre krycie, u mnie chowa co ma chować
    + trwałość, zdarzało mi się robić mu maratony po 18 godzin na twarzy i wyglądał bardzo poprawnie
    + naturalny wgląd na twarzy
    + nakłada się bezproblemowo, nawet palcami. Nie zostawia smug
    + cena
    + konsystencja, nie jest wodnisty, nie spływa z dłoni zaraz po nałożeniu
    + duża gama kolorystyczna
    + nie ciemnieje (przynajmniej u mnie) na skórze, albo robi to w niezauważalnym stopniu

Minusy:
    - pompka, często nie może pobrać produktu i trzeba ją chwilę maltretować
    - wydaje mi się, że może mnie okazjonalnie zapychać, ale jeszcze do końca tego nie stwierdziłam

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Shilloo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem spoko
  • Podkład kupiłam w kolorze 10 i jest bardzo jasny w pięknym beżowym odcieniu. sam byłby dla mnie za jasny. poza tym rzeczywiście świeci się dość mocno przy mieszanej skórze i nie jest zbyt trwały. dlatego mieszam z rimelem stay mat i jest to dla mnie combo idealne! wytrzymuje długo, kolor lub właściwości mogę zmieniać dodając więcej tego lub tego. więc polecam dla bladych osób lub do mieszania. kolor 10 na ezebra kosztuje 11 zł a stacjonarnej jest w hebe za 20 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić marmelada_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam mocno
  • Mam kolor 11 cielisty.

+bardzo ładny kolor, jasny z żółtymi tonami, lekko ciemnieje na skórze, lecz nie na tyle by było to minusem
    +lekki, uczucie nawilżenia
    +bardzo dobre krycie, zakrywa popękane naczynka, zaczerwienienia i lekkie niedoskonałości. Nie polecałabym dla cery z dużymi problemami, dla mnie krycie wystarczające w 100%, ewentualne niespodzianki zakrywam kamuflażem
    -wygląda bardzo naturalnie na twarzy, nie jest to typowy mat, daje bardziej satynowy efekt, co bardzo lubię
    +opakowanie, pojemność większa niż standardowy produkt tego typu, pompka

-miał się trzymać 16h, trzyma się grubo połowę krócej

Za cenę poniżej 20 złotych naprawdę jestem bardzo zadowolona, jedynie pół gwiazdki w dół za trwałość, ale to da się przeboleć.

Chcesz pochwalić awoicark za czytelną i pomocną recenzję?