Pharmaceris W, Albucin (Krem wybielający przebarwienia SPF9)

Powiększ Pharmaceris W, Albucin (Krem wybielający przebarwienia SPF9)

Zgłaszająca osoba: pannaM

Krem wyrównuje koloryt skóry skłonnej do nierównej pigmentacji oraz innych przebarwień spowodowanych wiekiem lub działaniem promieni słonecznych. Swoje dobroczynne działanie zawdzięcza przede wszystkim: - skoncentrowanej dawce aktywnej, naturalnej substancji roślinnej - arbutyny, która skutecznie hamuje nadmierną syntezę melaniny. Dodatkowo receptura wzbogacona jest o: - witaminę E, która chroni skórę przed efektami przedwczesnego starzenia się, - filtry UV, które chronią przed promieniowaniem słonecznym. W czasie stosowania kremu oraz 10 tygodni po zakończeniu kuracji należy unikać długotrwałego eksponowania skóry na słońcu.

Cena: 25,50 zł / 30 ml

• dziala ale wolno
  • Dziala, ale dopiero po dluzszym stosowaniu. Jedna tubka to za malo.
    Bardzo dobrze rozjasnia swieze przebarwienia, na na te strasze dziala juz gorzej.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BE4GLE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczny!
  • A na mnie działa! ! ! ! Jestem w szoku bo nie liczylam ze efekty zobacze szybko ale po pierwszym użyciu zauważyłam różnice.. po tygodniu mam o niebo jaśniejsze! z tego wynika ze na kazdego co innego dziala dlatego warto probowac POLECAM

Używam od tygodnia i naprawde takiego efektu nie mialam po kilku tygodniach używania innego kremu.

Chcesz pochwalić rewersa za czytelną i pomocną recenzję?
  • miernota
  • Podzielam zdanie poprzedniczek.
    Nie przynosi zadnych efektow, skora jak wygladala tak wyglada.
    Ogolnie mowiac-zawiodlam sie na nim, bo do tej pory sadzilam, ze kosmetyki Ireny Eris sa b.dobre. Nawet lepsze od tych wszystkich z wyzszej polki.. =|

Używam tego produktu od:2mies

Chcesz pochwalić blaque za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak wybiela jak nie wybiela
  • Co tu napisać, miał wybielić a się nie udało..zużyłam całe opakowanie zero efektów..nie mam pomysłu na zalety. Nie uczula może ale mnie mało co uczula. Teraz sprobuję acne-dermu jak nie pomoże to widać żadne mazidło nie pomoże i idę na mikrodermabrazję.

Używam tego produktu od:3 mscy

Chcesz pochwalić Margarynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Recenzja: Zwyczjne placebo, zero jakichkolwiek efektów, szkoda pieniędzy (nawet jezeli są niewielkie).
    Tak sobie pomyślałam, że jaka cena, taka jakość. Kupiłam go w aptece po namowie pani aptekarki, podobno jest to najlepiej sprzedajacy sie krem na przebarwienia!!! Szook.
    No cóz mam jeszcze Mela D, które używam od kilku lat i może najlepsze nie jest, ale przynajmniej zabiezpiecza przed powstawaniem nowych przebarwień.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: Pierwsze i ostatnie!!!

Chcesz pochwalić ***Nina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nędza
  • Recenzja: Uzywałam, używałam, używałam na plame i pewnie mogłabym jeszcze tak długo używać, a rezultatów nie doczekałabym się żadnych. Nawet lekkiego rozjaśnienia. Nie mam pojęcia dlaczego został wypuszczony na rynek jako krem do likwidacji przebarwień, bo teraz po lekturze Biochemii, już wiem, że nawet nie ma czym ich specjalnie likwidować. I co to za pomysł, żeby stosować go 4x dziennie???

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić moniga za czytelną i pomocną recenzję?
  • rezultatów nie zauważylam
  • Recenzja: Stosowałam 4 tygodnie, zużyłam opakowanie, rezultatów nie widzę Ryzykować następnych opakowań nie będę, skoro do tej pory nie ma najmniejszej zmiany. Jak dla mnie ten krem wybielający jest mniej skuteczny w wybielaniu niż kosmetyki z wit.C. Sam w sobie dość przyjemny, łatwo się wchłania, ale głównego zadania nie spełnił. Niestety spore rozczarowanie, bo nie podziałał nawet na drobne przebarwienia.
    Używam tego kosmetyku od 4 tygodni/ ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić BabciaWeatherwax za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij