Chantarelle, Red Stop, Anti - Redness Tonic (Bezalkoholowy tonik izotoniczny)

Chantarelle, Red Stop, Anti - Redness Tonic (Bezalkoholowy tonik izotoniczny)

Delikatna bezalkoholowa woda izotoniczna doskonale tonizuje skórę podatną na zaczerwienienia i podrażnienia. Działa relaksująco i uspokajająco. Przywraca równowagę izotoniczną, właściwe nawilżenie i mineralizację skóry. Działa antyoksydacyjnie. Doskonała
do zastosowania także jako łagodzący i antystresowy kompres w pielęgnacji twarzy i oczu.

Cena: ok. 70zł / 500ml
/m/

Mój KWC!!!

Podobnie jak przy mleczku z tej serii po dłuższym czasie stosowania postanowiłam dodać swoją recenzję.
To jest mój KWC wśród toników do twarzy !!!!
Mając cerę wrażliwą, naczynkową i z rumieniem nie jest łatwo.
Źle dobrany kosmetyk rujnuje całą mozolną pracę jaką się wkłada aby lepiej wyglądać. Posiadaczki cery naczynkowej doskonale wiedzą o czym mówię.
Przy niewłaściwie dobranym kosmetyku moja buzia robiła się ściągnięta, wysuszona, podrażniona... i w efekcie jeszcze bardziej CZERWONA :(
Ten tonik jako pierwszy w ogóle nie podrażnia mojej buzi. Delikatnie oczyszcza, tonizuje i odświeża buzię.
W upalne dni nawet kilka razy dziennie go używam bez obaw o jakiekolwiek wysuszenie naskórka.
Twarz przecieram nasączonym wacikiem zaraz po użyciu mleczka z tej samej serii.
Kupuję je przez internet. Butla 500ml z pompką wystarcza mi na ok 5-6 miesięcy (!!!!!) codziennego stosowania. Produkt bardzo wydajny i zarazem skuteczny. Skuteczny bo... do użytku profesjonalnego w salonach kosmetycznych.
Nie zamienię !!!!!!
Używam tego produktu od: ok. 2 lat razem z mleczkiem
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Na prośbę wizażanki wrzucam skład z opakowania.
Skład wg INCI: Aqua, Glycerin, Lithium Hydroxide, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Zinc Chloride, Copper Sulfate, Manganese Chloride, Sodium Chloride, Cobalt Chloride, Gold Chloride, Lysine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, DMDM Hydantoin, Chlorophyllin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzophenone-4, Perfume