Oriflame, Amber Elixir EDT

Powiększ Oriflame, Amber Elixir EDT

Zgłaszająca osoba: moniawkr

Otul się bursztynowym blaskiem. Eliksir mający moc uwodzenia... Zapach, który zdaje się roztaczać wokół Ciebie bursztynowy blask. `Amber Eliksir` emanuje zmysłowością i ponadczasowym pięknem. Uwodzicielski zapach - tajemnicze piękno nut ambrowych łączy się z aromatem słodkich mandarynek, migdałów i zmysłowego piżma.

Nuty zapachowe: nuty ambrowe, mandarynka, migdały, piżmo

• Migdały ze skórką
  • Zaczęło się od podbierania Hypnotic Poison mamie parę dobrych lat temu.
    Ta trucizna Diora urosła w moim mniemaniu do perfum idealnych, więc teraz, w okresie zapachowego szaleństwa, chciałam sprawić sobie własną flaszkę. Niestety (a może stety?), fundusze na razie trochę ograniczały. Trafiłam za to na dobre recenzje Amber Elixir, porównywanego do substytutu HP. Kupiłam zupełnie w ciemno, lekko używany flakon na allegro za grosze.

I co? Po użytkowaniu kilku próbek Diora okazało się, że ta słodka wanilia pozostaje miłą pieśnią przeszłości, za to niepozorny Amber Elixir zdobył osobne miejsce w moim sercu i uzyskał własną podmiotowość.

Perfumy przede wszystkim nie są słodkie, co dziwne na rynku wszechobecnej wanilii. Są wytrawne, a mimo to rozgrzewające i otulające. Wszystko za sprawą akordów nieco dusznej, dla mnie również orzechowej ambry, opadającej z minuty na minutę do naturalnych, nieobtoczonych w cukrze czy cynamonie migdałów. To migdały z gorzką skórką, bez żadnych śladów marcepanowych zakusów. Mimo, że jestem fanką marcepanu, od tych Oriflame'owych migdałów nosa nie mogę oderwać.

Wszystko podbite piżmem i drzewem sandałowym, co doskonale spaja całą kompozycję. Przyznam, że elementów owocowo-kwiatowych nie wyczuwam, ale i w ogóle tego nie potrzebuję. Potrzebowałam w swojej kolekcji czegoś stuprocentowo wytrawnego i trafiłam na ideał, całkiem przypadkiem.

Flakon dostojny, nawet porządnie wykonany. Płyn niestety herbacianobrązowy, zawsze boję się że spłynie mi z szyi na bluzkę, dlatego lepiej uważać z aplikacją.

Trwałość zadowalająca, a nawet bardzo dobra jak na te standardy cenowe - 6, 7 godzin wytrzyma. Projekcja średnia, ale taka dostojność nie potrzebuje ekshibicjonizmu.

Mam trzy flaszki Oriflame, jednak ta bezapelacyjnie wybija się na prowadzenie. Całe szczęście, że na allegro roi się od Amber Elixir w bardzo korzystnych cenach - dobra wiadomość dla mnie, jak i dla Was. Polecam nawet w ciemno, nawet miłośniczkom słodziaków, bo od tych warto czasem odpocząć z klasą.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego flakonu

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić deszczowypies za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Zapach piękny, ciepły i szlachetny. Ma cudowną barwę, zamknięty jest w prostym i gustownym flakoniku.
    Czuję w nim przede wszystkim migdały, wokół których snuje się ambra.
    Zauważam pewne podobieństwo do HP Diora, jednak według mnie AE jest dużo cieplejszy i przyjemniejszy w odbiorze.
    Trwałość kilkugodzinna, zadowalająca.

Ilość zużytych opakowań: 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sailorcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bajka
  • Zapach poznałam jakieś 5 lat temu, kiedy byłam konsultantką i , z tego co pamiętam, nie zrobił na mnie ogromnego wrażenia. Wydał mi się taki zwyczajny, że nie warto było zawracać sobie nim głowy. Tyle, że ja byłam wtedy na etapie zachwytów lekkimi, kwiatowo-piżmowymi zapachami typu Noa, Lacoste szary Boss.
    Tydzień temu znalazłam w domu próbki zapachów Oriflame, machnęłam się pierwszym z brzegu i wyszłam na zakupy.
    Zamiast oglądać towar na półkach sklepowych, chodziłam po sklepie z nosem w rękawie wwąchując się w nadgarstek skropiony AE. To było jak objawienie. Po powrocie do domu natychmiast dokonałam przez internet zakupu tego cudu.
    A wracając do recenzji:
    Amber Elixir to przepiękny, gęsty zapach, otulający jak ciepły i miękki szal. Niezwykle udane połączenie ambry, piżma i bajecznych, kremowo - słodkich migdałów (które są tutaj milion razy ładniejsze niż w HP Diora, można nieomal poczuć ich smak).
    Całość złożona, przebogata, jednocześnie bez grama przesady, bez szczypty kiczu czy tandety.
    Amber Elixir osiada miękko na skórze, cicho snuje się po skórze, nie męcząc przy tym osób postronnych.
    Absolutnie nie uważam, że należy do zapachów ciężkich. Dla mnie to tzw "otulacz" na chłodne dni, przyjemny, zmysłowy, ciepły.
    Dodatkowe pukty ma u mnie za to, że rozgrzewa nie podduszając toną wszechobecnej dziś wanilii, czy cynamonu, którego szczerze nie cierpię.
    Żaden z tzw. "górnopółkowców" nie zrobił na mnie tak dużego wrażenia jak niepozorny zapach średnio lubianej przez mnie firmy kosmetycznej.
    Kolejną wielką zaletą jest jego przeogromna, nawet kilkunastogodzinna trwałość. Dzięki niej AE jest bardzo wydajny, bo to, co zwykle wypsikać musiałam na ubranie, by zapach utrzymał się przez kilka godzin - teraz zostaje we flakonie, a 2-3 poranne psiknięcia trzymają się mojej skóry jak rzep do wieczornego prysznica.
    Flakon i opakowanie bardzo mi się podobają.

Nie mogę dać innej oceny niż 5 w pełni zasłużonych gwiazdek.

Używam tego produktu od: Kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Oceniłabym pozytywnie te perfumy , ponieważ z pewnością nie są tandetne ani tym bardziej bazarkowe.

Nie wiedząc jaka to marka nie wskazałbym na pewno Oriflamu czy Avonu jako puktu wyjścia perfum a raczej sugerowałbym się czymś z wyższej półki.
    A dlaczego ?
    Ponieważ zapach jak najbardziej na to zasługuje.

Nie odznaczają się z pewnością specjalnym kunsztem , ale powiedzmy sobie szczerze sporo markowych perfum stojących na półkach znanych perfumerii z kunsztem perfumiarskim niewiele mają wspólnego.

W Amber Elixir daje się wyczuć umiejętnie dobrane składniki w odpowiednikach proporcjach by stworzyć ciepły, nienachalny zapach ocierający się o orientalna kategorię.

Podobają mi się w nich nuty lekko słodkiego winogrona z mandarynką do , których delikatnie dołączają kwiaty oraz ciepło drewna sandałowego i ambry.

Mają ten plus, że w sumie są zapachem na każdą porę roku

- w ciepłe pory nie są nachalne i najlepsza dla nich oprawa to wieczorne wyjścia
    - w chłodne pory delikatnie otulają jak kaszmirowy mięciutki szalik

Chcesz pochwalić yvellyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropne ciężkie jak kawał betonu.
  • Perfumy dostałam w prezencie.Ładne opakowanie ,ale zawartość to zdecydowanie nie moja bajka. Dla mnie są straszne.... Ohydny zapach tandetnych perfum z bazarku, po którym boli głowa. Płaskie,ciężkie kojarzą mi się ze starszą panią z mocno uszminkowanymi ustami jadącą tramwajem . Nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: raz użyte
    Ilość zużytych opakowań: żadne

Chcesz pochwalić anlumaka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Dość zadawalający
  • Plusy: trwałość (chyba to najtrwalsze perfumy z tej firmy), ładny flakonik, zapach dość fajny, ale jego intensywność może nieco przeszkadzać osobom lubiącym lekkie, zwiewne perfumki.

Minusy: czasami woń tych perfum staje się zbyt przytłaczająca

Na chłodne wieczory sprawdza się REWELACYJNIE!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eva94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Kocham ten zapach, skład, kolor, flakon, wszystko w nim kocham. Dla mnie to bezpieczny zapach, w którym zawsze dobrze się czuję. Podoba się mojemu otoczeniu, ale pachnie zupełnie inaczej na innych osobach. Arogancko z mojej strony (za co przepraszam) ale na innych kobietach on mi się tak nie podoba (??!) Na mnie jest bardzo przytulny, elegancki, ciepły, ale nie słodki i nie duszący, pozostawiam za sobą długą smugę tej wspaniałej woni. Bardzo intensywny (ale nie ostry!), dlatego dwa "psiknięcia" wystarczają mi na cały dzień. Świetna jakośc za małe pieniądze. Dorównuje wielu drogim zapachom z górnej półki. Dla mnie to świetna alternatywa dla Sonii Rykiel La Perfume, chociaż Amber elixir tak bogato się nie rozwija to utrzymany jest w zbliżonym klimacie. Kocham kocham kocham!!!

Chcesz pochwalić maszulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bursztynek w butelce
  • zdecydowanie doradzam!! nie zawiodlam sie na perfumach ktore zamawialam troche w ciemno..zapach mocny ale nie duszacy jak mialabym wyrazic zapach bursztynu to wlasnie tak by pachnial jest piekny slodki tajemniczy i seksowny niektorym moze sie kojarzyc troche z zapachem kadzidel jednak nie mdli okreslilabym go jako bogato-nasycony otula cieplem doskonaly na zime i jesien, jak na oriflame jest tez trwaly dlugo utrzymuje sie na ubraniach paniom lubiacym slodkie,brzoskwiniowe nuty na pewno sie spodoba

Chcesz pochwalić Tatianka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo sexy zapach...
  • Mam buteleczkę 5ml i muszę przyznać,ze jak ich użyłam to przez dobrę kilka godzin czułam się wprost otulona tym zapachem.Na dodatek nie wiem dlaczego ale czułam się w nich jak 100% kobieta

Są to perfumy z gatunku eleganckim,bogatych (nie ma porównania z avonem,zreszta zauważyłam że oriflame zapachy ma lepsze)

Nie umiem opisywać nut zapachowych ale tutaj wyczuwam klase i elegancję.

Trwałość bardzo bardzo dobra.

Myslę ze idealne perfumy na wieczór we dwoje

Polecam!!!

Tak na marginesie już do mnie leci wersja night,jestem bardzo ciekawa bo opinie ma niższe niz klasyczna amber.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na bogato
  • Zapach nie należy do najlżejszych ale jednocześnie nie dusi i nie osacza. Jest dojrzały z lekką doza powagi i nutką dekadencji. Bardzo trwały i wydajny. Nie trzeba oblewać się nim od stóp do głów żeby czuć było go wszędzie, wystarczy skromne psik psik.
    Flakonik bije na głowę wszystkie inne.
    Cena regularna nie należy do najniższych ale jest w pełni zasłużona.

Używam tego produktu od: około roku temu
    Ilość zużytych opakowań: psik psik

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miodowo i baaardzo mandarynkowo
  • W pierwszych chwilach czuje mandarynke (taka
    sama jak w moim olejku do aromaterapi )
    przycmiona miodem, ktorego nie ma w
    skladzie.. Pomimo tego, ze nute glowy powinno
    sie czuc w perfumach stosunkowo krocej niz
    nuty serca to ja z przykroscia musze stwierdzic,
    ze ta mandarynke z miodem czuc ciagle i
    ciagle.. tak ze 4 godziny.. A pozniej jakby
    troche tej ambry pod koniec wiecej wlozyli niz
    chlodnego pizma.. Ogolnie kompozycja jakos
    mi nie pasuje do tego flakonu i caloksztaltu..
    Zapach za bardzo dziewczecy, mandarynkowy..
    Nie przecze, ze nie moze on sie podobac
    komus starszemu, ale w ogole nie jest
    seksowny.. Dla mnie powinien znalezc sie w
    prostrzym niewykombinowanym flakonie,
    poniewaz sam zapach niczym nas nie powala..
    Tzn mnie

Używam tego produktu od: Wiele testow
    Ilość zużytych opakowań: Kilkanascie probek

Chcesz pochwalić Karotka05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bogaty i gesty...
  • Amber Elixir kupilam na ebayu za grosze.Zawsze marzyl mi sie ten zapach z Ori,chociaz nigdy go nie wachalam.Podoblala mi sie piekna,szlachetna,klasyczna butelka,i pragnienie odkrycia co kryje.Az w koncu perfumy dolecialy.Flakon naprawde piekny w realu.
    Otworzylam kartonik,w pospiechu zdjelam nakretke,spryskalam nadgarstki i zamurowalo mnie.Kompozycja niezwykle bogata,roznorodna,zyjaca wlasnym zyciem na skorze.Ciepla,elegancka i niezwyke zmyslowa.Czuc przepych skladnikow,napchane do granic mozliwosci mandarynki,ambre i migdaly a wszystko to na smietankowym tle.Perfumy sa akmitne,wielowymiarowe i pachna naprawde drogo.Podobienstwo do Hypnotic Poison jest,szczegolnie w tej drugiej fazie ,kiedy mamy do czynienia z masa smietankowych migdalow,tlustych i cudownie slodkich.Perfumy zaskoczyly mnie ta kompozycja,sa oryginalne i szlachetne.Bogate,wypchane skladnikami,niczego nie zalowano.Zapach oblepia wlascicielke,snuje sie cichym,gesteym ogonem.Czasami mozna sie zadusic ,ale ja lubie ten zaduch ,czuje sie w nich bardzo zmyslowo i kobieco.Zapach idealny na zimne ,wietrzne wieczory,niekoniecznie jesienna pora.
    Tralosc bardzo dobra ,8h.Używam tego produktu od: kilka dniIlość zużytych opakowań: 50ml i bedzie wiecej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się
  • Warto zaznaczyć, iż jest to EDP, a nie EDT jak błędnie napisano w opisie. Taka drobna uwaga

Zgadzam się z opinią, że jest to alternatywa dla drogich zapachów. Z powodzeniem można wstawić tę wodę na półkę obok bardzo drogich i eleganckich perfum. Zdecydowanie wyczuwam w nim piżmo i mandarynkę nawet po długim, ciężkim dniu.

Zapach roztacza wokół nas ciepłą, słodką, ale też drapieżną (przynajmniej na początku) aurę. Trwałość, jak za taką cenę wody, jest bardzo, bardzo dobra.

Polecam szczerze kobietom konkretnym, eleganckim i takim z "charakterem"

Pozdrawiam

Chcesz pochwalić Czerwona Kokarda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo trwały zapach
  • Amber Elixir pierwszy raz poczułam na swojej przyjaciółce która bardzo intensywnie pachniała nimi przez cały dzień...zamówiłam i nie zawiodłam się są super trwałe ślicznie pachną intensywnie ale nie odpychająco ...narazie dla mnie numer 1 wsród zapachów Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Chicaca20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ponadczasowe piękno zaklęte w obrazie Klimta
  • Kolejny bardzo udany według mnie zapach z Oriflame. Przykuł moją uwagę ciekawą, taką trochę retro buteleczką. Zakupiłam go w ciemno bez wcześniejszego wąchania. Lubię duszę ryzykantki Ale raczej rzadko się zdarza, abym nie trafiała w zapach. Ma on w sobie dużo klasy. Jest to zapach z rodziny dusznych, ciężkich, słodkich nut. Ale nie czuć tu piernika tak jak np w Mirage. Tu słodycz jest doprawiona czymś duszno-pieprznym. Kolor perfum kojarzy się z whisky. Czuć tutaj bursztyn. Zapach z pewnością bardziej nadaje się na sezon zimowo-jesienny. Należy do rodziny takich orientalnych rozgrzewaczy. U mnie na skórze rozwija się bardzo ciekawie. Z początku mam lżejszą, nieco bardziej jednolitą nutę ale nadal ciepłą. Później zapach staje się bardziej ciężki. Przypomina mi on takie klasycznie ciężkie perfumy jakich używają kobiety stateczne. Złoto do niego bardzo pasuje. I skojarzyłam go z obrazem Gustava Klimta "Pocałunek"
    Gdy się nim psikam czuję na sobie rzekę złota, emanującą migotliwym światłem bursztynu. Dla wielbicielek ciężkich perfum z całą pewnością może on być hitem. Zapach bardzo długo się utrzymuje. U mnie jedno psiknięcie rano sprawia, że pachnę nim aż do wieczora.
    Ma w sobie coś ponadczasowego i klasycznego.
    Dla mnie jest piękny. Z przyjemnością będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Awakme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Faktycznie, wyczuwalne jest piżmo, mandarynka Wielkim atutem również jest flakon. Zapach jest miły, otulający. Dość trwały. Kiedyś do niego powrócę, może tym razem do wersji night.

Chcesz pochwalić swing90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak nie :/
  • Moja przygoda z AE zaczela sie od tego, jak poczulam je na kolezance, mimo ze nie pachnialy jakos nachalnie, nie byly wcale mocno wyczuwalne, jednak od czasu do czasu cos do nie dolatywalo. Oczywiscie zapytalam co to i po kilku dniach mialam juz wlasna miniaturke. Bardzo je lubilam za ich miekkosc, cieplo, za to ze byly inne od wszystkich ktore mam, bo typowo ambrowych zapachow nie posiadam. Zalowalam, ze sa tak malo trwale. No ale od tamtego czasu wiele sie zmienilo...
    Minelo pol roku, a ja nie potrafie sie zmusic do pryskania sie nimi, nawet nie lubie ich odkrecac i od tak sobie powachac... I teraz rozumiem recenzje, gdzie porownywane sa do zwietrzalych perfum babci. Sama uwazam teraz, ze sa plaskie, nudne, mdle, mulace, nie znajduje juz w nich niczego co byloby zacheta do noszenia ich :/ Czuje wylacznie jakas niefajna, zwierzeca ambre i pizmo.
    No ale coz... tylko krowa nie zmienia zdania

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: miniaturka

Chcesz pochwalić LilyLauraIsabelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Jedne z ładniejszych perfum, z jakimi miałam do czynienia. Intensywne, ale nie przytłaczajace i nie duszące. Zdecydowane i bardzo eleganckie. Zapach ciepły, świetny na chłodną jesień i zimę, otula, ogrzewa. Kojarzy mi się z płynnym złotem albo bursztynem właśnie. Nuty ambry ładnie zestawione (w niektórych zapachach są dla mnie nie do przyjęcia), nie wyczuwam za to nic owocowego ani kwiatowego (to akurat dobrze). Bardzo duży plus za trwałość - utrzymują sie długo na skórze, ładnie pachną na szalach. Według mnie, dobre i na wieczór i na dzień - kwestia typu urody, osobowości, stylu bycia. Trzeba przyznać, że relacja ceny do jakości jest idealna - takie perfumy mogłyby być o wiele droższe.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe + miniaturka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lexis1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Amber Elixir to zapach ciepły otulający słodki ale z takim pazurem. Idealny na wieczór, na jesień i zimę.

Jestem mile zaskoczona ponieważ zapach mimo że jest to Oriflame, mimo iż jest to EDT jest bardzo trwały, długo utrzymuje się na skórze zwłaszcza w okolicach karku i uszu. Na ubraniach to już wogóle pachnący szaliczek i można ruszać chłodną jesienią na dwór.

Mnie zapach kojaży się z Gucci EDP....

Szczerze polecam tym bardziej, że nie pachnie tandetnie, jest naprawdę trwały a cenowo BARDZO korzystny zwłaszcza na allegro, gdzie go zamówiłam. Wart wypróbowania, miłośniczki zapachów cięższych ambrowych będą zadowolone, Amber Elixir to alternatywa dla droższych perfum z nutą ambrową.

Używam tego produktu od: od kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić agacio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Zdecydowanie moj typ. Perfumy niebardzo sie nadaja na codzien, sa zbyt ciezkie, slodkie, jednak na wieczor/ randke idealne, kuszace, cieple, kobiece...Swietne na jesien/zime. Maja jednak w sobie rowniez lekka gorzkosc, ktora sprawia, ze perfumy nie przytlaczaja, nie boli od nich glowa. Sa bardzo trwale i wydajne, wystarczy jeden ''psik'' na caly wieczor. Niezmiennie poprawiaja mi nastroj, czasem psikam nawet nadgarstek przed snem by lepiej mi sie zasypialo Flakon sliczny, solidny, poreczny, elegancki, cieplutki, dobra zapowiedz tego, co w srodku. Uwielbiam !!

Ilość zużytych opakowań: koncze 1. flakon 50ml

Chcesz pochwalić Irmina1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Jestem zdziwiona! Nie lubię przeważnie zapachów Avon, Oriflame. Zwykle są banalne. Takie tanie mi się wydają. Nie chodzi o to, że zapach musi być najdroższy, że taki poniżej 300 złotych to śmieć. Uważam, że dobre zapachy można znaleźć w każdej cenie. Czasem po prostu nie warto przepłacać. Spotkałam się z podróbkami pachnącymi trwalej niż oryginał. Taka prawda! Wiele snobistycznych Pań pewnie się nie zgodzi, ale cóż trudno. Pieniądz jak mówią rządzi światem i kieszeniami tych co ich na to stać, choć to nie zawsze znaczy, że trzeba mieć. Przechodząc do zapachu, chciałam nadmienić, że pachnie trochę jak Hypnotic Poison Diora. Trochę! Ma w sobie gdzieś te nuty jakby miodu, wanilli i migdałów, tak przynajmniej czuję. Z tym, że jest znośniejszy niż Poison. Jeste bardziej dzienny, na każdą okazję i myślę, że nikogo nie rozboli od niego głowa. Uważam, że za tę cenę warto go zakupić. Ja jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: od niedawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić dk_visage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zimą otula jak szal
  • Całkiem pozytywne zaskoczenie. Dostałam w prezencie i zastanawiałam sie, czy w ogóle otwierać. Ciekawość zwycięzyła i nie żałuję.
    Dla mnie jest to zapach idealny na zimę. Słodki, ale jednocześnie wytrawny, dość ciężki, ale ciepły. Otula piżmową mgiełką i rozgrzewa.
    Zapach bardzo intensywny, wymaga umiaru w stosowaniu, bo inaczej męczy i dusi.
    Niestety jest jednowymiarowy - nie rozwija się, cały czas pachnie tak samo. Nie podoba mi się też "krzykliwość" tego zapachu, trochę brakuje mu klasy.
    Trwałość jest rewelacyjna, przewyższa wiele produktów z wysokiej półki perfumeryjnej.
    Butelka elegancka, ładnie się prezentuje i oddaje ducha zapachu.

Ilość zużytych opakowań: pół butelki

Chcesz pochwalić syshda za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnie
  • Jestem średnio zadowolona z perfum.
    Według mnie są one zdecydowanie za mocne.
    Nadają się tylko na wieczorne wyjścia, na dzień za ciężkie.
    Niestety nie zachwycił mnie ich zapach.
    Największą zaletą jest trwałość. Są bardzo trwałe. Utrzymują się przez cały dzień.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić natala203 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudownie pachnie
  • Posiadam wersję minimalistyczną 4 ml. Używam od czasu do czasu, kiedy mam na niego ochotę.
    Zapach przepiękny.
    Słodki i ciężki. W sam raz na zimę.
    Długo utrzymuje się na skórze.
    Pobudza zmysły, a jednocześnie daje ukojenie.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Chcesz pochwalić Vitalianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki, przytulny, zimowy
  • Zapach doskonały na zimę - ciepły i słodki, przytulny jak szal na chłodne dni. Raczej z tych cięższych zapachów i raczej dla dorosłych pań. Posiada bardzo ładną buteleczkę i miodowo - borsztynowy kolor. Jest dosyć trwały i ładnie pachnie na ubraniach nie zmieniając się z upływem czasu w jakieś niemiłe nuty zapachowe. W miesiącach wiosennych natychmiast go odstawiam, bo zupełnie do wiosny i lata nie pasuje. Cena w promocji dosyć rozsądna, biorąc pod uwagę fakt, że jest wydajny i nie trzeba się nim spryskiwać od stóp do głów. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anna996 za czytelną i pomocną recenzję?