Avon, Spotlight EDT

Powiększ Avon, Spotlight EDT

Zgłaszająca osoba: andzelika666

Zapach olśniewający elegancją, emanujący uwodzicielską pewnością siebie.
Koktajl świeżych cytrusów i rozświetlonych kwiatów w zmysłowej otoczce uwodzicielskich nut drzewnych.
Twarzą perfum została Courteney Cox.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka
nuta serca: biała frezja, mimoza
nuta bazy: kaszmirowe drzewo sandałowe, waniliowe piżmo.

• Lekka i elegancka
  • Lekka i elegancka - zdecydowanie. Nadaje się zarówno na letnie wieczory, jak i przesiadywanie przed telewizorem zimą. Pierwsze zetknięcie skojarzyło mi się z wysoką klasą i kunsztem. Bardzo przyjemna, nie dusząca. Cena też w porządku. Mały minus za trwałość. Używam sporadycznie, na uroczyste spotkania.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Beatrice_Parker za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ FAWORYT!
  • Jeden z moich ulubionych perfum, do którego często wracam. Zapach jest cudowny, nadaję się na każdą okazję, a przede wszystkim jest trwały. Ma przepiękny flakonik. Dużym plusem jest to, że często jest w promocji i można go kupić za małe pieniążki. Naprawdę warto się skusić!

Używam tego produktu od: 2010 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 flakoniki

Chcesz pochwalić hinastu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pizmowy diamencik
  • Uwielbiam pizmo w perfumach a tu jest ono wyczuwalne + frezja i bergmotka. Cudenko z avonu zapach olsniewa swoim pieknem. Nie ma nic wspolnego z cukierkowym pachnidlem. Pachnie swiezym luksusem. Perfumki swietne na dzien. Na pewno sie jeszcze na nie skusze. Jak na avon sa bardzo trwale. Maja malutki ogonek

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnie perfumy
  • Typowy, bezpieczny,świeży zapach na lato.

Zapach ten ma ładny, poręczny flakonik, ale perfumy nie wyróżniają się na tle innych, letnich ,,świeżaków". Moim zdaniem są bardzo nietrwałe i drogie jak na tę jakość.

Chcesz pochwalić beautyq za czytelną i pomocną recenzję?
  • niedoceniony kunszt sztuki perfumeryjnej
  • Wraz z premierą tego zapachu zaopatrzyłam się we flakonik - wówczas ten zapach podobał mi się, ale drażniła mnie w nim jakaś nuta: trochę mnie mdlił. Teraz po raz drugi kupiłam flakonik, ponieważ zapragnęłam na nowo odkryć tę kompozycję; co więcej - woń ta przypomina mi miłe chwile, to coś w rodzaju powrotu do przeszłości. YEYU! Teraz KOCHAM ten zapach - jest cudowny! Taki świeży, elegancki, nieprzeciętny! Jest rewelacyjny - a do tego wczoraj "wypsikana" nim dostałam komplementy od dwóch osób. Zapach kojarzy mi się przede wszystkim z mimozą i frezją - skomponowanymi w kunsztowne dzieło sztuki perfumeryjnej. Trwałość - bez zarzutów. Flakonik przecudny! Zastanawiam się, dlaczego te 1,5 roku temu miałam nieco mniej pochlebną opinię na temat tych \'perfum\'. Mój zmysł powonienia jest bardzo czuły, a dzięki Spotlight od Avon budzą się miłe wspomnienia sprzed kilkunastu miesięcy. To najprawdziwszy aromat - kuszące źródło miłych wrażeń.

Używam tego produktu od: od niespełna 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 3 i już marzę, by zaopatrzyć się w kolejne sztuki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Piękny piękny piękny zapach!

po powąchaniu kartki w katalogu musiałam go mieć.
    kiedyś w ogóle mi nie podchodził bo koleżanka używała, ale teraz...prawie ideał

zapach kwiatowo-orzeźwiający, idealny na obecną porę roku. cena przystępna. flakonik elegancki. trwałość średnia.

Polecam serdecznie

Używam tego produktu od: tydzień

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie to druga Pur Blanca
  • Dostałam próbkę kiedy zapach pojawił się na rynku jako nowość. Dla mnie totalny banał i nic wartego uwagi, no chyba, że się gustuje w kompozycjach lekkich, świeżych i bezpiecznych takich typowo na dzień. Czuję tu bergamotkę z frezją i mandarynką. Nic więcej. Zdecydowanie brak tu pazura i tego´´ czegoś´´.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!!!
  • Piękny zmysłowy zapach. Nadaję się na każdą okazję, aczkolwiek dzięki nucie waniliowego piżma jest wprost stworzony na wieczór. Nie przytłacza słodyczą, jest bardzo świeży i elegancki.
    Plusy:
    *Trwały
    *orzeźwiający, a przy tym uwodzicielski i seksowny ( mojemu chłopakowi przypadł do gustu)
    *Uniwersalny
    *Gustowny i elegancki flakonik
    *Nabyłam za 1 zł, za przekroczenie wyznaczonej kwoty w katalogu, w programie lojalnościowym dla konsultantek.
    *Dzięki częstym promocjom w katalogu można kupić za ok 50 zł

Polecam!!!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mruczus123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Kupiłam jak to zawsze u mnie bywa z przypadku. A bo w katalogu było na pachnącej stronie, w sumie spodobał mi się zapach i zapomniałam. Potem nadarzyła się promocja i stałam się szczęśliwą posiadaczką tego zapachu.
    I okazał się strzałem w 10!
    Pachnie lekko, przyjemnie, ma w sobie coś eleganckiego, ale idealnie nada się na co dzień. Jest fenomenalny. Do tego naprawdę ładny, poręczny flakonik. Pięknie się prezentuje. IDEALNY!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny...
  • Cudowny, subtelny świeży zapach,a jednocześnie niezwykle elegancki...
    Idealny zarówno na dzień jak i na wieczór... Długo się utrzymuje...
    Flakonik bardzo elegancki i gustowny...
    Bardzo je lubię i kupię je jeszcze na pewno...

Używam tego produktu od: używałam rok temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij