Avon, Spotlight EDT

Powiększ Avon, Spotlight EDT

Zgłaszająca osoba: andzelika666

Zapach olśniewający elegancją, emanujący uwodzicielską pewnością siebie.
Koktajl świeżych cytrusów i rozświetlonych kwiatów w zmysłowej otoczce uwodzicielskich nut drzewnych.
Twarzą perfum została Courteney Cox.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka
nuta serca: biała frezja, mimoza
nuta bazy: kaszmirowe drzewo sandałowe, waniliowe piżmo.

• średnie perfumy
  • Typowy, bezpieczny,świeży zapach na lato.

Zapach ten ma ładny, poręczny flakonik, ale perfumy nie wyróżniają się na tle innych, letnich ,,świeżaków". Moim zdaniem są bardzo nietrwałe i drogie jak na tę jakość.

Chcesz pochwalić beautyq za czytelną i pomocną recenzję?
  • niedoceniony kunszt sztuki perfumeryjnej
  • Wraz z premierą tego zapachu zaopatrzyłam się we flakonik - wówczas ten zapach podobał mi się, ale drażniła mnie w nim jakaś nuta: trochę mnie mdlił. Teraz po raz drugi kupiłam flakonik, ponieważ zapragnęłam na nowo odkryć tę kompozycję; co więcej - woń ta przypomina mi miłe chwile, to coś w rodzaju powrotu do przeszłości. YEYU! Teraz KOCHAM ten zapach - jest cudowny! Taki świeży, elegancki, nieprzeciętny! Jest rewelacyjny - a do tego wczoraj "wypsikana" nim dostałam komplementy od dwóch osób. Zapach kojarzy mi się przede wszystkim z mimozą i frezją - skomponowanymi w kunsztowne dzieło sztuki perfumeryjnej. Trwałość - bez zarzutów. Flakonik przecudny! Zastanawiam się, dlaczego te 1,5 roku temu miałam nieco mniej pochlebną opinię na temat tych 'perfum'. Mój zmysł powonienia jest bardzo czuły, a dzięki Spotlight od Avon budzą się miłe wspomnienia sprzed kilkunastu miesięcy. To najprawdziwszy aromat - kuszące źródło miłych wrażeń.

Używam tego produktu od: od niespełna 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 2 i już marzę, by zaopatrzyć się w kolejne sztuki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Piękny piękny piękny zapach!

po powąchaniu kartki w katalogu musiałam go mieć.
    kiedyś w ogóle mi nie podchodził bo koleżanka używała, ale teraz...prawie ideał

zapach kwiatowo-orzeźwiający, idealny na obecną porę roku. cena przystępna. flakonik elegancki. trwałość średnia.

Polecam serdecznie

Używam tego produktu od: tydzień

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie to druga Pur Blanca
  • Dostałam próbkę kiedy zapach pojawił się na rynku jako nowość. Dla mnie totalny banał i nic wartego uwagi, no chyba, że się gustuje w kompozycjach lekkich, świeżych i bezpiecznych takich typowo na dzień. Czuję tu bergamotkę z frezją i mandarynką. Nic więcej. Zdecydowanie brak tu pazura i tego´´ czegoś´´.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!!!
  • Piękny zmysłowy zapach. Nadaję się na każdą okazję, aczkolwiek dzięki nucie waniliowego piżma jest wprost stworzony na wieczór. Nie przytłacza słodyczą, jest bardzo świeży i elegancki.
    Plusy:
    *Trwały
    *orzeźwiający, a przy tym uwodzicielski i seksowny ( mojemu chłopakowi przypadł do gustu)
    *Uniwersalny
    *Gustowny i elegancki flakonik
    *Nabyłam za 1 zł, za przekroczenie wyznaczonej kwoty w katalogu, w programie lojalnościowym dla konsultantek.
    *Dzięki częstym promocjom w katalogu można kupić za ok 50 zł

Polecam!!!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mruczus123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Kupiłam jak to zawsze u mnie bywa z przypadku. A bo w katalogu było na pachnącej stronie, w sumie spodobał mi się zapach i zapomniałam. Potem nadarzyła się promocja i stałam się szczęśliwą posiadaczką tego zapachu.
    I okazał się strzałem w 10!
    Pachnie lekko, przyjemnie, ma w sobie coś eleganckiego, ale idealnie nada się na co dzień. Jest fenomenalny. Do tego naprawdę ładny, poręczny flakonik. Pięknie się prezentuje. IDEALNY!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny...
  • Cudowny, subtelny świeży zapach,a jednocześnie niezwykle elegancki...
    Idealny zarówno na dzień jak i na wieczór... Długo się utrzymuje...
    Flakonik bardzo elegancki i gustowny...
    Bardzo je lubię i kupię je jeszcze na pewno...

Używam tego produktu od: używałam rok temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnie mnie wyraża
  • Uwielbiam ten zapach, słodki dostojny, zawsze wyczuję gdy siostra mi go podbierze, długo się utrzymuje, i nie trzeba pryskać kilka razy dziennie. Flakonik jest piękny jak luksusowych perfum, cena dość wysoka ale warto polować na promocję. oszczędzam go na wieczorne wyjścia bo jest dla mnie wyjątkowy.

Używam tego produktu od: 2 lat stale mam go na toaletce
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych i kolejne w trakcie

Chcesz pochwalić Masia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Typ
  • Zapach zaskoczył mnie pozytywnie oczywiście pierwszy raz zobaczyłam je u koleżanki i musiałam je mieć
    Zapach jest świeży,orzeźwiajacy
    Piękny flakon
    Jedynym minusem może być cena( warto polować na promocje)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Ann 88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 21 raz(y)
  • Dosyć wyjątkowe
  • Mają coś w sobie. Zapach jest specyficzny, bardzo kobiecy. Flakon jest solidny i bardzo mi się podoba. Moja mama chwali sobie więc..raczej to jest ta grupa docelowa Ja wolę radośniejsze zapachy. Nie jest słodki ani mdlący. Z trwałością jest dobrze, na szalu czuć zapach przez dwa dni Zgadzam się, że to perfumy idealne na wieczór..jakaś miła knajpka
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij