Avon, Spotlight EDT

Powiększ Avon, Spotlight EDT

Zgłaszająca osoba: andzelika666

Zapach olśniewający elegancją, emanujący uwodzicielską pewnością siebie.
Koktajl świeżych cytrusów i rozświetlonych kwiatów w zmysłowej otoczce uwodzicielskich nut drzewnych.
Twarzą perfum została Courteney Cox.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka
nuta serca: biała frezja, mimoza
nuta bazy: kaszmirowe drzewo sandałowe, waniliowe piżmo.

• średnie perfumy
  • Typowy, bezpieczny,świeży zapach na lato.

Zapach ten ma ładny, poręczny flakonik, ale perfumy nie wyróżniają się na tle innych, letnich ,,świeżaków". Moim zdaniem są bardzo nietrwałe i drogie jak na tę jakość.

Chcesz pochwalić beautyq za czytelną i pomocną recenzję?
  • niedoceniony kunszt sztuki perfumeryjnej
  • Wraz z premierą tego zapachu zaopatrzyłam się we flakonik - wówczas ten zapach podobał mi się, ale drażniła mnie w nim jakaś nuta: trochę mnie mdlił. Teraz po raz drugi kupiłam flakonik, ponieważ zapragnęłam na nowo odkryć tę kompozycję; co więcej - woń ta przypomina mi miłe chwile, to coś w rodzaju powrotu do przeszłości. YEYU! Teraz KOCHAM ten zapach - jest cudowny! Taki świeży, elegancki, nieprzeciętny! Jest rewelacyjny - a do tego wczoraj "wypsikana" nim dostałam komplementy od dwóch osób. Zapach kojarzy mi się przede wszystkim z mimozą i frezją - skomponowanymi w kunsztowne dzieło sztuki perfumeryjnej. Trwałość - bez zarzutów. Flakonik przecudny! Zastanawiam się, dlaczego te 1,5 roku temu miałam nieco mniej pochlebną opinię na temat tych 'perfum'. Mój zmysł powonienia jest bardzo czuły, a dzięki Spotlight od Avon budzą się miłe wspomnienia sprzed kilkunastu miesięcy. To najprawdziwszy aromat - kuszące źródło miłych wrażeń.

Używam tego produktu od: od niespełna 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 2 i już marzę, by zaopatrzyć się w kolejne sztuki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Piękny piękny piękny zapach!

po powąchaniu kartki w katalogu musiałam go mieć.
    kiedyś w ogóle mi nie podchodził bo koleżanka używała, ale teraz...prawie ideał

zapach kwiatowo-orzeźwiający, idealny na obecną porę roku. cena przystępna. flakonik elegancki. trwałość średnia.

Polecam serdecznie

Używam tego produktu od: tydzień

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie to druga Pur Blanca
  • Dostałam próbkę kiedy zapach pojawił się na rynku jako nowość. Dla mnie totalny banał i nic wartego uwagi, no chyba, że się gustuje w kompozycjach lekkich, świeżych i bezpiecznych takich typowo na dzień. Czuję tu bergamotkę z frezją i mandarynką. Nic więcej. Zdecydowanie brak tu pazura i tego´´ czegoś´´.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!!!
  • Piękny zmysłowy zapach. Nadaję się na każdą okazję, aczkolwiek dzięki nucie waniliowego piżma jest wprost stworzony na wieczór. Nie przytłacza słodyczą, jest bardzo świeży i elegancki.
    Plusy:
    *Trwały
    *orzeźwiający, a przy tym uwodzicielski i seksowny ( mojemu chłopakowi przypadł do gustu)
    *Uniwersalny
    *Gustowny i elegancki flakonik
    *Nabyłam za 1 zł, za przekroczenie wyznaczonej kwoty w katalogu, w programie lojalnościowym dla konsultantek.
    *Dzięki częstym promocjom w katalogu można kupić za ok 50 zł

Polecam!!!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mruczus123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Kupiłam jak to zawsze u mnie bywa z przypadku. A bo w katalogu było na pachnącej stronie, w sumie spodobał mi się zapach i zapomniałam. Potem nadarzyła się promocja i stałam się szczęśliwą posiadaczką tego zapachu.
    I okazał się strzałem w 10!
    Pachnie lekko, przyjemnie, ma w sobie coś eleganckiego, ale idealnie nada się na co dzień. Jest fenomenalny. Do tego naprawdę ładny, poręczny flakonik. Pięknie się prezentuje. IDEALNY!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny...
  • Cudowny, subtelny świeży zapach,a jednocześnie niezwykle elegancki...
    Idealny zarówno na dzień jak i na wieczór... Długo się utrzymuje...
    Flakonik bardzo elegancki i gustowny...
    Bardzo je lubię i kupię je jeszcze na pewno...

Używam tego produktu od: używałam rok temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnie mnie wyraża
  • Uwielbiam ten zapach, słodki dostojny, zawsze wyczuję gdy siostra mi go podbierze, długo się utrzymuje, i nie trzeba pryskać kilka razy dziennie. Flakonik jest piękny jak luksusowych perfum, cena dość wysoka ale warto polować na promocję. oszczędzam go na wieczorne wyjścia bo jest dla mnie wyjątkowy.

Używam tego produktu od: 2 lat stale mam go na toaletce
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych i kolejne w trakcie

Chcesz pochwalić Masia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Typ
  • Zapach zaskoczył mnie pozytywnie oczywiście pierwszy raz zobaczyłam je u koleżanki i musiałam je mieć
    Zapach jest świeży,orzeźwiajacy
    Piękny flakon
    Jedynym minusem może być cena( warto polować na promocje)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Ann 88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Dosyć wyjątkowe
  • Mają coś w sobie. Zapach jest specyficzny, bardzo kobiecy. Flakon jest solidny i bardzo mi się podoba. Moja mama chwali sobie więc..raczej to jest ta grupa docelowa Ja wolę radośniejsze zapachy. Nie jest słodki ani mdlący. Z trwałością jest dobrze, na szalu czuć zapach przez dwa dni Zgadzam się, że to perfumy idealne na wieczór..jakaś miła knajpka
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mnie się podoba
  • Zapach jest delikatny, najbardziej podoba mi się po kilku godzinach. Nie jest zbyt ciężki nie mdli, jest po prostu dyskretny, ale kobiecy. Długo się utrzymuje na ciele i ubraniach.

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie drugiego flakonu

Chcesz pochwalić ollkqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Jest to jeden z niewielu zapachów Avon, które lubię i używam.
    Ponadto - jest to zapach, na który niezwykle pozytywnie reaguje reszta społeczeństwa, zarówno bliscy jak i obcy pytają o niego i chwalą ten zapach. COŚ w sobie ma, po prostu

Gdy go pierwszy raz zamawiałam bałam się, że będzie zbyt mocno cytrusowy - nie przepadam za cytrusowymi zapachami, szczególnie takich ala płyn do naczyń.

Całe szczęście tak nie jest. Zapach jest bardziej kwiatowy, niezwykle energetyzujący, świeży, taki "świetlisty". Piękny.

Trwałość mogłaby być lepsza.

Flakon jest cudowny i solidny.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała, moja ulubiona
  • Przede wszystkim bardzo ładny flakonik, wspaniały zapach, długo utrzymuje się na ciele. Minusem jest jedynie cena ale z pewnością kupię jeszcze nie raz

Chcesz pochwalić 16paulina16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !
  • Najlepsze ! Kupiłam te perfumy w cenie promocyjnej. Kosztowały zaledwie 55 złoty, jestem bardzo zadowolona. Lubię słodkie perfumy a te takie są i na dodatek mają długotrwały efekt. To zdecydowanie mój najlepszy zapach ) _ Polecam

Używam tego produktu od: od 3 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić horey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1 z Avonu
  • Miłość od pierwszego powąchania Świeży, wręcz można by rzec chłodzący, orzeźwiający. Przypomina trochę Benetton Jeans, prawdopodobnie jest to zasługa drzewa sandałowego i piżma, które oba zapachy zawierają. Pięknie się rozwija, niestety trwalszy na ubraniu niż na skórze, a generalnie trwałość słaba. Jednak mimo to go uwielbiam, choć ubolewam, że tak krótko mogę się cieszyć jego wonią. Nadaje się na każda okazję i porę dnia. Flakonik bardzo ładny, nieprzekombinowany.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 flakoniki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić IInezka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Po przeczytaniu pochlebnych recenzji na Wizażu spodziewałam się pięknego,lekkiego zapachu, który urzecze mnie delikatnością i zmysłowością. Zdecydowałam się najpierw zamówić próbkę zapachu przede wszystkim ze względu na cenę wody toaletowej, która wg mnie jest za wysoka.Jak się później okazało to była dobra decyzja. Zapach nie przypadł mi do gustu.Jest banalny,nie rozwija się.Wiele razy starałam się dostrzec w nim coś wyjątkowego lecz nie udało się... a szkoda.Nie wyczuwam w nim żadnych kwiatowych nut zapachowych a jedynie jakąś cytrusową woń.Na dodatek zapach po jakimś czasie zaczyna mnie po prostu męczyć.

Mimo wszystko daję mu 2 gwiazdki za trwałość,bo na mojej skórze utrzymuje się nawet do 5 godzin i za piękny i efektowny flakonik

Używam tego produktu od: testowałam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach na wieczór
  • Perfumy te kupiłam w ciemno, ponieważ bardzo spodobał się flakonik. Nie zawiodłam się co do zapachu.
    Bardzo mi się spodobał, jednak używałam go tylko na wyjścia wieczorne, gdyż na dzień wydawał mi się za cięzki.

Używam tego produktu od: 1,5 roku temu

Chcesz pochwalić aluska_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyjątkowa nuta
  • Perfum dla delikatnych kobiet, któe lubią mocne akcenty. Trzeba umieć takiego zapachu używać. Ostraość nie będzie dawała się we znaki kiedy spryskaamy się niewielką ilością w odpowiednie miejsca, nigdy na ubranie.

Piękne opakowanie, skormne i efektowne.
    Moim zdanie również bardzo trwałe.

POLECAM!

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić WeronikaD za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • W tym okazie najbardziej podoba mi sie chyba flakonik
    Trwalosc bardzo slaba, jak to perfumy z Avonu.Zapach znośny, ale nie rewelacyjny.Ma w sobie cos denerwujacego,ale ogolnie nie jest najgorszy.Na pewno jest mdly i duszący, a to juz plus

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świeży
  • Do zakupu skusił mnie śliczny skromny flakonik.
    Zapach jes świeży,śliczny.Zapach nie pasuje do mnie.
    Czuje w nim frezję ,bergamotkę ,jest średnio trwały.
    Skromny flakonik pasuje do zapachu.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1szt

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny
  • Ładny zapach, naprawdę bardzo przyjemny.
    Taki codzienny, pospolity dosyć. Cytrusowy i świeży. Nic ciekawego się w nim nie dzieje.
    chyba nic więcej nie mam do powiedzenia na temat tego zapachu.
    Trochę nudno, ale przyjemnie.
    Warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: 5 próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny ale nie powalający
  • Dostałam na prezent od mamy. Pierwsza flaszka - na prawdę byłam zachwycona. Choć w miare ubywania perfumu z buteleczki przestawał mi sie podobać. Mam teraz drugą flaszkę, skusiła mnie cena promocyjna, i myślałam że może jednak. Ale nie.. Uwielbiam w nim jedynie waniliowe piżmo.
    Minusem na pewno będzie to że jest poprostu nietrwały.
    Ale za to ma ciekawy kształt buteleczki.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sssDziubek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, ale nie uwielbiam
  • Woda pachnie dość ładnie, świeżo. Jak dla mnie jest dobra na co dzień, na lato. Zapach nie jest ani trochę elegancki, czy zachwycający. Taki sobie średni. Pachnie sympatycznie, nie jest duszący, przyjazny dla nosa, ale niestety na krótko. To jest największy minus. Koszmarna trwałość (jak większość Avonowych zapachów). Może ja mam coś dziwnego w skórze. Nie wiem. Ale jak ktoś lubi świeże, lekkie zapachy polecam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Polisyndeton za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwały
  • Chodził za mną ten zapach, odkąd pojawił się na rynku. wtedy go powąchałam i pamiętałam jako świeży, kobiecy i mimo wszystko wyróżniający się. Ponadto spodobał mi się flakon - sprawiał wrażenie eleganckiego, luksusowego, wyrafinowanego.
    i do tej pory mi się podoba. Oczywiście nie jest to szczyt estetyki, ale uważam, że flakon jest bardzo udany.

Mam go od miesiąca i chyba komuś oddam, bo w użyciu okazał się piekielnie nietrwały a "świeżość i kobiecość", które pamiętałam okazały się jednowymiarowym świeżakiem jakich wiele.

Miał być elegancki, a wyszło "jak zwykle"

Nietrwały.
    Niczym nie przykuwa uwagi.
    Nie polecam.

Chcesz pochwalić elbrus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne ale nie wyjątkowe
  • Spotlight wypatrzyłam u koleżanki, powąchałam i przepadłam. Musiałam go mieć, tak mi się spodobał. W miarę używania zachwyt minął. Zapach nadal mi się podoba ale nie wydaje mi się już aż taki wspaniały. Używam go tylko od czasu do czasu.
    Zapach jest świeży, kwiatowy. Dość długo utrzymuje się na skórze.
    Podoba mi się buteleczka, jest prosta ale elegancka i ładnie wygląda na półce.
    Reasumując – całkiem fajne perfumy ale nie jako jedyne, bo szybko się nudzą.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Mooncat za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij