My Secret, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Powiększ My Secret, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: katiees89

Lakier o nowoczesnej, lekkiej formule, która zapewnia jego równomierne rozprowadzenie oraz zapobiega powstawaniu smug.

Cena: 5,49zł / 10ml

• Nope
  • Jestem posiadaczką ślicznego odcienia 203 baby pink.
    Po nałożeniu dwóch warstw byłam bardzo rozczarowana. Żeby paznokcie były (w miarę) ładnie pokryte potrzeba trzech warstw. Odcień w opakowaniu wydawał mi się śliczny mleczno-różowy, a na paznokciach wygląda przeciętnie.
    Nie wiem czy sam szybko schnie, gdyż zawsze używam dry ***--DROPs z essence .

Minusy
    -niewygodny pędzelek
    -mało kryjący
    -pozostawia nieestetyczne smugi

Plusy
    -duża gama kolorystyczna

Podsumowując: nigdy więcej.
    Lepiej jest dodać te 2 zł i kupić coś innego.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daję 3
  • Daję trójeczkę bo 3 razy trzeba malować.
    Właśnie kończę swój manicure , niestety musiałam się namachać malutkim pędzelkiem.

podstawowe jak cena, dostępność czy wybór kolorów
    starcza na dlugo

trzeba nałożyć wiele warstw
    mały pędzelek
    źle się go trzyma
    bez utwardzacza nie podchodź

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: zero

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Caviie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Średniak
  • Od dawna szukałam idealnego nudziaka wpadającego w róż. Patrząc na półkę z lakierami My Secret myślałam sobie - to jest to! Kolor 203 Baby Pink. Już przy malowaniu paznokci nie byłam zachwycona.

- niewygodny, cienki, równo ścięty pędzelek (cudem jest niewyjechanie na skórki)
    - krycie (3 warstwy do pełnego pokrycia!)
    NA ZDJĘCIACH MAM 2 WARSTWY!!!

Później doszedł kolejny minus.

- trwałość (już następnego dnia zaczęły ścierać się końcówki, a na trzeci dzień zaczął odpryskiwać)

Oczywiście nie jest to lakier posiadający same minusy.

+ cena
    + dużo kolorów
    + szybko schnie
    + przy zmywaniu nie barwi skórek

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić all_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia
  • Od jakiegoś czasu byłam "chora" na lakier w kolorze lawendy. Bardzo się ucieszyłam, gdy znalazłam takowy w Naturze. Numer 207 Lavender. Byłam pełna zaufania, ponieważ miałam już kiedyś lakier z My Secret (seria French Manicure, czy coś takiego) i spisywał mi się całkiem nieźle. Nieco przeraziła mnie sspora ilość negatywnych komentarzy dot. jego krycia i schnięcia. Na szczęście u mnie nie było źle Podsumowując

+cena
    +wygodny pędzelek
    +krycie (standardowo, dwie warstwy )
    +całkiem szybko schnie, może nie dorównuje Essie, ale daje radę :p

-trwałość (zaczął odpryskiwać już drugiego dnia, trzeciego musiałam zmyć paznokcie, ponieważ wyglądały niechlujnie.

Chyba rozejrzę się za innym lakierem w tym kolorze...

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, rozpoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ananasio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Posiadam dwa lakiery czerń 209 i biały 202...
    Tak jak z czarnego jestem w miarę zadowolona, to biały to istny koszmar. Pozostawia nieestetyczne smugi, bardzo długo schną. I ten pędzelek.. To on mnie najbardziej zniechęcił do tych lakierów. W obu przypadkach pędzelek jest jakiś taki nieforemny. Włoski odstają i żeby ładnie pomalować nimi paznokcie trzeba się nagimnastykować.

Ilość zużytych opakowań: po jednym w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trzykroopki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudne odcienie lipy...
  • ... i nie chodzi wcale o drzewo. Miałam 3 lakiery My Secret - lawendowy, biały i ciemny turkus. Cóż mogę o nich powiedzieć? Nic dobrego, niestety.

Plusy:

* niska cena
    * bardzo ładna paleta kolorów
    * łatwo dostępne

Minusy:

* fatalna konsystencja - lakiery niemiłosiernie smużą; biały kupiłam, chcąc uzyskać mleczne paznokcie, a wyszły jak oblepione korektorem
    * 3 warstwy to minimum - bez tego są smugi i prześwituje paznokieć
    * ciemne kolory odbarwiają płytkę!
    * lakier długo schnie, zatem kolejne warstwy tworzą maź na paznokciach
    * pędzelek jest niewygodny, bo kwadratowy
    * bardzo szybko odpryskuje

Lakiery swoją bardzo kiepską jakością przypominały mi nieudany lakier w odcieniu cukierkowego różu firmy Pierre Rene. Patrzę na buteleczkę, a tu... producentem My Secret jest właśnie PR. I wszystko jasne. Omijam i nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pjerniczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • French Pink nr 220
  • Gdy zobaczyłam go w sklepie od razu się na niego "rzuciłam", ale w domu straszne rozczarowanie. Długo schnie, powstają smugi, żeby nałożyć drugą warstwę trzeba dosyć długo odczekać.

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Chcesz pochwalić lifja za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • lakier kupilam ze względu na kolor 113. Piekny, delikatny jaśniuteńki róż. taki jakiego szukałam. Ale żeby uzyskac jakikolwiek efekt musiałam nałozyc aż...5 warstw. i dalej paznokcie nie są idealnie pokryte. Przeswitują końcowki, plusem było to ze wmiarę szybko schnął, . nie wiem jak w przypadku innych kolorow ale podejrzewam że efekt taki sam. całkiem fajna konsystencja, ale trzeba troche "wprawy" w nabieraniu go. Łatwo zrobić smugi. Wytrzymuje góra 2-3 dni.

Używam tego produktu od: tydzien

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Kiedy zobaczyłam w Naturze kolor 147 Lavender wiedziałam, że muszę go mieć! Niestety sam lakier trochę zawiódł...

- aby otrzymać kolor taki jak w buteleczce, musimy nałożyć aż 3 warstwy, 2 warstwy też pokrywają, ale kolor jest mniej intensywny
    - lakier nie lubi się ze skórkami
    - średnio trwały

Na zdjęciu świeżo nałożone 2 warstwy.

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy lakier do paznokci jaki miałam w życiu, a miałam ich setki...
  • Zacznijmy od tego, że będąc w Naturze wpadł mi w oko lakier My Secret o numerze 144 Vanilla. Kolor piękny, taka świeża, pastelowa żółć. W ogóle gama kolorów lakierów My Secret jest bardzo bogata i odcienie są boskie, ale co z tego jak ich jakość jest do ....
    W stałej cenie lakier kosztuje 7,99 a nie nie jest wart nawet złamanego grosza. Ja na szczęście trafiłam na promocje i zapłaciłam za niego 4 zł, chociaż i tak za te 4 zł mogłabym sobie kupić o wiele lepszy lakier z Wibo, Bell, Golden Rose czy nawet z Safari na bazarze.
    Od razu po przyjściu do domu zabarałam się za malowanie paznokci. Nałożyłam pierwszą wartstwę i pojawiły się wielkie smugi i prześwity. Myślałam że druga warstwa da przyzwoity efekt, ale myliłam się.
    Druga warstwa nakładała się jeszcze gorzej niż pierwsza... Smugi, prześwit, pierwsza warstwa zaczęła się ściągać(chociaż zanim nałożyłam drugą wartwę, to ta pierwsza była całkowiecie sucha).
    Nałożyłam 3 warstwy, a paznokcie wyglądały bardzo nieestetycznie i musiałam zmyć lakier. Próbowałam nakładać na bazę i bez bazy, ale efekt i tak zawsze był ten sam - smugi i prześwity. W końcu przy 3 podjeściu i 2 starannie nałożonych wartwach, udało mi się uzyskać w miarę zadawalający efekt i nie zmyłam koloru mimo smug, jednak kolejnego dnia miałam już odpryski.... Tragedia. Wylądował w śmieciach.

Podsumowując....
    Plusy:
    - dostępny w Naturze
    - piekne kolory

Minsuy:
    - ciężko się go nakłada
    - jedna, a nawet dwie warstwy nie pokrywają dobrze płytki
    - brzydki, nieestetyczny efekt
    - tworzy mega smugi i prześwity
    - nie wart tych 7,99 zł
    - nietrwały
    - niewygodny kwadratowy pędzelek

Może i inne kolory dają lepszy efekt. Ja się zraziłam na tyle, że już nie zakupię żadnego innego lakieru z My Secret.

Używam tego produktu od: 2 dni

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?