My Secret, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Powiększ My Secret, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: katiees89

Lakier o nowoczesnej, lekkiej formule, która zapewnia jego równomierne rozprowadzenie oraz zapobiega powstawaniu smug.

Cena: 5,49zł / 10ml

• Średnio
  • Posiadam dwa lakiery czerń 209 i biały 202...
    Tak jak z czarnego jestem w miarę zadowolona, to biały to istny koszmar. Pozostawia nieestetyczne smugi, bardzo długo schną. I ten pędzelek.. To on mnie najbardziej zniechęcił do tych lakierów. W obu przypadkach pędzelek jest jakiś taki nieforemny. Włoski odstają i żeby ładnie pomalować nimi paznokcie trzeba się nagimnastykować.

Ilość zużytych opakowań: po jednym w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trzykroopki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudne odcienie lipy...
  • ... i nie chodzi wcale o drzewo. Miałam 3 lakiery My Secret - lawendowy, biały i ciemny turkus. Cóż mogę o nich powiedzieć? Nic dobrego, niestety.

Plusy:

* niska cena
    * bardzo ładna paleta kolorów
    * łatwo dostępne

Minusy:

* fatalna konsystencja - lakiery niemiłosiernie smużą; biały kupiłam, chcąc uzyskać mleczne paznokcie, a wyszły jak oblepione korektorem
    * 3 warstwy to minimum - bez tego są smugi i prześwituje paznokieć
    * ciemne kolory odbarwiają płytkę!
    * lakier długo schnie, zatem kolejne warstwy tworzą maź na paznokciach
    * pędzelek jest niewygodny, bo kwadratowy
    * bardzo szybko odpryskuje

Lakiery swoją bardzo kiepską jakością przypominały mi nieudany lakier w odcieniu cukierkowego różu firmy Pierre Rene. Patrzę na buteleczkę, a tu... producentem My Secret jest właśnie PR. I wszystko jasne. Omijam i nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Pjerniczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • French Pink nr 220
  • Gdy zobaczyłam go w sklepie od razu się na niego "rzuciłam", ale w domu straszne rozczarowanie. Długo schnie, powstają smugi, żeby nałożyć drugą warstwę trzeba dosyć długo odczekać.

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Chcesz pochwalić lifja za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • lakier kupilam ze względu na kolor 113. Piekny, delikatny jaśniuteńki róż. taki jakiego szukałam. Ale żeby uzyskac jakikolwiek efekt musiałam nałozyc aż...5 warstw. i dalej paznokcie nie są idealnie pokryte. Przeswitują końcowki, plusem było to ze wmiarę szybko schnął, . nie wiem jak w przypadku innych kolorow ale podejrzewam że efekt taki sam. całkiem fajna konsystencja, ale trzeba troche "wprawy" w nabieraniu go. Łatwo zrobić smugi. Wytrzymuje góra 2-3 dni.

Używam tego produktu od: tydzien

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Kiedy zobaczyłam w Naturze kolor 147 Lavender wiedziałam, że muszę go mieć! Niestety sam lakier trochę zawiódł...

- aby otrzymać kolor taki jak w buteleczce, musimy nałożyć aż 3 warstwy, 2 warstwy też pokrywają, ale kolor jest mniej intensywny
    - lakier nie lubi się ze skórkami
    - średnio trwały

Na zdjęciu świeżo nałożone 2 warstwy.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy lakier do paznokci jaki miałam w życiu, a miałam ich setki...
  • Zacznijmy od tego, że będąc w Naturze wpadł mi w oko lakier My Secret o numerze 144 Vanilla. Kolor piękny, taka świeża, pastelowa żółć. W ogóle gama kolorów lakierów My Secret jest bardzo bogata i odcienie są boskie, ale co z tego jak ich jakość jest do ....
    W stałej cenie lakier kosztuje 7,99 a nie nie jest wart nawet złamanego grosza. Ja na szczęście trafiłam na promocje i zapłaciłam za niego 4 zł, chociaż i tak za te 4 zł mogłabym sobie kupić o wiele lepszy lakier z Wibo, Bell, Golden Rose czy nawet z Safari na bazarze.
    Od razu po przyjściu do domu zabarałam się za malowanie paznokci. Nałożyłam pierwszą wartstwę i pojawiły się wielkie smugi i prześwity. Myślałam że druga warstwa da przyzwoity efekt, ale myliłam się.
    Druga warstwa nakładała się jeszcze gorzej niż pierwsza... Smugi, prześwit, pierwsza warstwa zaczęła się ściągać(chociaż zanim nałożyłam drugą wartwę, to ta pierwsza była całkowiecie sucha).
    Nałożyłam 3 warstwy, a paznokcie wyglądały bardzo nieestetycznie i musiałam zmyć lakier. Próbowałam nakładać na bazę i bez bazy, ale efekt i tak zawsze był ten sam - smugi i prześwity. W końcu przy 3 podjeściu i 2 starannie nałożonych wartwach, udało mi się uzyskać w miarę zadawalający efekt i nie zmyłam koloru mimo smug, jednak kolejnego dnia miałam już odpryski.... Tragedia. Wylądował w śmieciach.

Podsumowując....
    Plusy:
    - dostępny w Naturze
    - piekne kolory

Minsuy:
    - ciężko się go nakłada
    - jedna, a nawet dwie warstwy nie pokrywają dobrze płytki
    - brzydki, nieestetyczny efekt
    - tworzy mega smugi i prześwity
    - nie wart tych 7,99 zł
    - nietrwały
    - niewygodny kwadratowy pędzelek

Może i inne kolory dają lepszy efekt. Ja się zraziłam na tyle, że już nie zakupię żadnego innego lakieru z My Secret.

Używam tego produktu od: 2 dni

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spodziewałam się
  • Lakier znalazłam przypadkiem na szafce w łazience, spodobał mi się kolor (piękna czerwień <3), więc stwierdziłam, że pomaluję, choć nie spodziewałam się za dużo dobrego - nie wiem czemu, ale zawsze omijałam stoisko z tymi lakierami w Naturze, myślałam, że to takie badziewia za 5 zł, a tu proszę! Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona, a ten lakier stał się moim ulubieńcem, serio
    +jak już pisałam przepiękny odcień czerwieni <3
    +nie smuży
    +mega łatwa i przyjemna aplikacja - rozprowadza się idealnie!
    +nie gęstnieje - musiał już sporo czasu stać w tej łązience, bo nie miałam o nim pojęcia,a było pół buteleczki i konsystencja nadal jest świetna
    +szybko schnie
    +cena
    +świetny pędzelek
    +/- wytrzymałość standardowa - ok 3 dni bez odprysków trzyma, więc jest dobrze, ale bez rewelacji
    - mógłby mieć ładniejsze opakowanie, ale aż tak duzo nie oczekuję od lakieru za 5 ziko - przynajmniej dzięki tej zakrętce łatwiej się go otwiera niż przy tych okrągłych

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić KlaudiaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • SUPER
  • Mam już kilka lakierów z sej serii i jestem zachwycona! Każdy z nich ma te same właściwości: mega trwałość! Lakiery są bardzo tanie, a jakość naprawdę dobra. Fakt, że trzeba pomalować płytkę dwa razy, ale to się zdarza przy większości lakierów. Pędzele jest fajnie "skoszony" dzięki czemu wygodnie się maluje. Lakiery można długo przechowywać, nie gęstnieją. W ogóle ich konsystencja jest lekka i fajna, dobrze się maluje.
    Jedynie rączka (zakrętka) mogły mieć inny krztałt bo jest średnio wygodna.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dużo kolorów

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • (Prawie) idealny
  • Posiadam 2 odcienie: 148 (Mint) i 144 (Vanilla)
    + cena
    + paleta barw (przepiękne kolory!)
    + wygodny pędzelek
    + co prawda trzeba położyć 2, a w przypadku żółtego nawet 3 warstwy ale po nich kryje idealnie, bez żadnych smug
    + pomalowany nim paznokieć wygląda bardzo ładnie, efekt idealnie gładkiej tafli
    + fajna kremowa konsystencja (bez żadnych prześwitów po pomalowaniu jak to bywa w przypadku niektórych "tanich" lakierów)
    +ładne opakowanie
    + wysycha w jednej chwili

- JEDYNY to trwałość, za co odejmę pół gwiazdki: dość szybko odpryskuje i to dużymi kawałkami

Jednak jestem w stanie przymknąć na to oko, bo w czasie malowania sprawdza się bajecznie - wygodna aplikacja i mega szybkie wysychanie (bywają lakiery że przez kilka godzin po zrobieniu manicure nie można niczego się dotknąć, bo się odciśnie). Na pewno wypróbuję inne kolory.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Domiii15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Lakier nie przypadł do mi do gustu i nie skusiłabym sie ponownie na jego zakup.

Plusy :
    - cena.

Minusy:
    - nietrwały.
    - nie odpowiada mi konsystencja.

Chcesz pochwalić women88 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij