My Secret, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Powiększ My Secret, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: katiees89

Lakier o nowoczesnej, lekkiej formule, która zapewnia jego równomierne rozprowadzenie oraz zapobiega powstawaniu smug.

Cena: 5,49zł / 10ml

• Przeciętny
  • Kiedy zobaczyłam w Naturze kolor 147 Lavender wiedziałam, że muszę go mieć! Niestety sam lakier trochę zawiódł...

- aby otrzymać kolor taki jak w buteleczce, musimy nałożyć aż 3 warstwy, 2 warstwy też pokrywają, ale kolor jest mniej intensywny
    - lakier nie lubi się ze skórkami
    - średnio trwały

Na zdjęciu świeżo nałożone 2 warstwy.

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy lakier do paznokci jaki miałam w życiu, a miałam ich setki...
  • Zacznijmy od tego, że będąc w Naturze wpadł mi w oko lakier My Secret o numerze 144 Vanilla. Kolor piękny, taka świeża, pastelowa żółć. W ogóle gama kolorów lakierów My Secret jest bardzo bogata i odcienie są boskie, ale co z tego jak ich jakość jest do ....
    W stałej cenie lakier kosztuje 7,99 a nie nie jest wart nawet złamanego grosza. Ja na szczęście trafiłam na promocje i zapłaciłam za niego 4 zł, chociaż i tak za te 4 zł mogłabym sobie kupić o wiele lepszy lakier z Wibo, Bell, Golden Rose czy nawet z Safari na bazarze.
    Od razu po przyjściu do domu zabarałam się za malowanie paznokci. Nałożyłam pierwszą wartstwę i pojawiły się wielkie smugi i prześwity. Myślałam że druga warstwa da przyzwoity efekt, ale myliłam się.
    Druga warstwa nakładała się jeszcze gorzej niż pierwsza... Smugi, prześwit, pierwsza warstwa zaczęła się ściągać(chociaż zanim nałożyłam drugą wartwę, to ta pierwsza była całkowiecie sucha).
    Nałożyłam 3 warstwy, a paznokcie wyglądały bardzo nieestetycznie i musiałam zmyć lakier. Próbowałam nakładać na bazę i bez bazy, ale efekt i tak zawsze był ten sam - smugi i prześwity. W końcu przy 3 podjeściu i 2 starannie nałożonych wartwach, udało mi się uzyskać w miarę zadawalający efekt i nie zmyłam koloru mimo smug, jednak kolejnego dnia miałam już odpryski.... Tragedia. Wylądował w śmieciach.

Podsumowując....
    Plusy:
    - dostępny w Naturze
    - piekne kolory

Minsuy:
    - ciężko się go nakłada
    - jedna, a nawet dwie warstwy nie pokrywają dobrze płytki
    - brzydki, nieestetyczny efekt
    - tworzy mega smugi i prześwity
    - nie wart tych 7,99 zł
    - nietrwały
    - niewygodny kwadratowy pędzelek

Może i inne kolory dają lepszy efekt. Ja się zraziłam na tyle, że już nie zakupię żadnego innego lakieru z My Secret.

Używam tego produktu od: 2 dni

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spodziewałam się
  • Lakier znalazłam przypadkiem na szafce w łazience, spodobał mi się kolor (piękna czerwień <3), więc stwierdziłam, że pomaluję, choć nie spodziewałam się za dużo dobrego - nie wiem czemu, ale zawsze omijałam stoisko z tymi lakierami w Naturze, myślałam, że to takie badziewia za 5 zł, a tu proszę! Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona, a ten lakier stał się moim ulubieńcem, serio
    +jak już pisałam przepiękny odcień czerwieni <3
    +nie smuży
    +mega łatwa i przyjemna aplikacja - rozprowadza się idealnie!
    +nie gęstnieje - musiał już sporo czasu stać w tej łązience, bo nie miałam o nim pojęcia,a było pół buteleczki i konsystencja nadal jest świetna
    +szybko schnie
    +świetny pędzelek
    +/- wytrzymałość standardowa - ok 3 dni bez odprysków trzyma, więc jest dobrze, ale bez rewelacji
    - mógłby mieć ładniejsze opakowanie, ale aż tak duzo nie oczekuję od lakieru za 5 ziko - przynajmniej dzięki tej zakrętce łatwiej się go otwiera niż przy tych okrągłych

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić KlaudiaMa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • SUPER
  • Mam już kilka lakierów z sej serii i jestem zachwycona! Każdy z nich ma te same właściwości: mega trwałość! Lakiery są bardzo tanie, a jakość naprawdę dobra. Fakt, że trzeba pomalować płytkę dwa razy, ale to się zdarza przy większości lakierów. Pędzele jest fajnie "skoszony" dzięki czemu wygodnie się maluje. Lakiery można długo przechowywać, nie gęstnieją. W ogóle ich konsystencja jest lekka i fajna, dobrze się maluje.
    Jedynie rączka (zakrętka) mogły mieć inny krztałt bo jest średnio wygodna.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dużo kolorów

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • (Prawie) idealny
  • Posiadam 2 odcienie: 148 (Mint) i 144 (Vanilla)
    + cena
    + paleta barw (przepiękne kolory!)
    + wygodny pędzelek
    + co prawda trzeba położyć 2, a w przypadku żółtego nawet 3 warstwy ale po nich kryje idealnie, bez żadnych smug
    + pomalowany nim paznokieć wygląda bardzo ładnie, efekt idealnie gładkiej tafli
    + fajna kremowa konsystencja (bez żadnych prześwitów po pomalowaniu jak to bywa w przypadku niektórych "tanich" lakierów)
    +ładne opakowanie
    + wysycha w jednej chwili

- JEDYNY to trwałość, za co odejmę pół gwiazdki: dość szybko odpryskuje i to dużymi kawałkami

Jednak jestem w stanie przymknąć na to oko, bo w czasie malowania sprawdza się bajecznie - wygodna aplikacja i mega szybkie wysychanie (bywają lakiery że przez kilka godzin po zrobieniu manicure nie można niczego się dotknąć, bo się odciśnie). Na pewno wypróbuję inne kolory.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Domiii15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Lakier nie przypadł do mi do gustu i nie skusiłabym sie ponownie na jego zakup.

Plusy :
    - cena.

Minusy:
    - nietrwały.
    - nie odpowiada mi konsystencja.

Chcesz pochwalić women88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny i tani
  • Oceniam kolor Turquoise Wave - chyba z edycji limitowanej.
    Lakier dobrze się rozprowadza, świetnie kryje i nie tworzy smug.
    Kolor jest piękny. Lakier dość szybko schnie. Jak na taką cenę jest zaskakująco trwały - po 3 dniach zaczyna delikatnie ścierać się na końcach paznokci (ale nie odpryskuje). Co prawda używam bazy pod lakier i preparatu nawierzchniowego - ale inne lakiery nawet tak używane nie dawały rady. Stosunek jakości i ceny dla mnie bezkonkurencyjny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić aferka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Posiadam cztery kolory: bezbarwny (101), metaliczny różowy (brak numerka), czerwony (120) i kobaltowy (150). Moim ulubieńcem z tego grona jest czerwień - klasyczna, w ładnym odcieniu, świetnie kryje przy dwóch warstwach, nie smuży.
    Zaraz za nią jest kobalt, przepiękny kolor, którego lepiej nałożyć trzy warstwy. Ale przynajmniej nie smuży.
    Różowy jest już za to znacznie słabszej jakości, bo bardzo smuży.
    Bezbarwny? Lakier jak lakier :P Używałam go kiedyś jako bazę, samodzielnie go nie noszę, więc wiele do powiedzenia o nim nie mam.
    Trwałość tych lakierów jest słaba - odpryskują już na następny dzień, szybko ścierają się końcówki, lakier szybko zaczyna wyglądać nieświeżo. Oczywiście wielkim ich plusem jest cena, dostępność i duży wybór kolorów. Dlatego, pomimo kiepskawej jakości, nie wykluczam ponownego ich zakupu

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: cztery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Rossonera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolory <3
  • Oceniam odcienie 147 LAVENDER i 148 MINT

Cena
    Fajne kolory
    Przyjemnie się go nakłada

Potrzeba 2 warst
    Trzeba uważać na smugi
    Szybko odpryskuje, po 2 dniach albo i wcześniej

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Figa634 za czytelną i pomocną recenzję?
  • z g**** cudu nie wyrzeźbisz
  • Lakier mam w odcieniu o pięknej nazwie "Blue Angel" i jest to głęboki fiolet z turkusowym shimmerem. W butelce wygląda niesamowicie. I niestety tyle by było na temat jego urody. Resztę właściwości oddaje tytuł mojej recenzji.

Po pierwsze - nie współpracuje z żadną bazą, którą pod niego kładłam (3 różne) rozmazując ją, co nie zdarza się innym lakierom.
    Po drugie - trzeba nakładać jedną solidną warstwę żeby uzyskać krycie; dwóch nie zwykłam nakładać, bo wg mnie sama taka konieczność dyskwalifikuje produkt.
    Po trzecie - lakier cudnie wyglądający w buteleczce, okazał się zwykłym śliwkowym kolorem na paznokciu, turkusowego shimmera nie było widać zupełnie.
    Po czwarte - zupełnie nie miał połysku, tylko taką tłustawą poświatkę. Niestety, nawet Insta-Dri nie zrobił z tego lakieru "salonowca".
    I wreszcie na koniec - po 24h lakier elegancko i bez problemów zdjęłam całym płatem z paznokcia.

Więcej go nie kupię, od moich ulubieńców dzielą go lata świetlne. Jest po prostu zwykłym, drogeryjnym lakierem dla niewymagającej użytkowniczki.

Używam tego produktu od: kilka razy dostał szansę
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte i chyba zostanie w końcu oddane

Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne kolorki
  • Zawsze jak patrze na te lakiery to dostaje oczopląsu. Wreszcie zdecydowałam się na odcień 148 Mint i był to strzał w dziesiątkę. Kolor przepiękny! Co prawda maluje nim po jednym paznokciu u każdej dłoni ale nie wyobrażam sobie jak miałabym tym małym pędzelkiem machać od góry do dołu aby pomalować 10 paznokci. Także pędzelek mógłby być dłuższy. Mam go od ponad roku i nieznacznie zgęstniał. Ściera się? odpryskuje po kilku dniach tak raczej standardowo dla lakierów z tej półki cenowej. Krycie całkowite po dwóch warstwach, schnie raczej też przeciętnie.
    Mam też numer 104 z mieniącymi sie rybimi łuskami (foto z google poniżej) i nie jestem z niego zadowolona bo na paznokciu wygląda dziwnie ale to kwestia gustu.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Foto recenzja
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • a ja bardzo lubię ;D
  • Bardzo lubię te lakiery są tanie i dobre jakościowo, do tego mają piękną gamę kolorów.
    Ja posiadam 4 lakiery tej firmy:
    - 158 Sky blue jak sama nazwa wskazuje jest to błękit bezchmurnego nieba, głęboki nasycony kolor,
    - 160 green parrot- zielony wpadający w szmaragdową zieleń,
    - 155 pale orange jak nazwa wskazuje jest to jasny trochę blady pomarańcz bez rażącej nutki,
    - 147 lavender-piękny delikatny odrobinę rozbielony lawendowy kolorek.
    Z wszystkich czterech lakierów jestem bardzo zadowolona. Mają śliczne,kwadratowe buteleczki z wygodnym małym pędzelkiem. Dzięki niemu aplikacja jest szyba i dokładna. Nie zdarzyło mi się pobrudzić nim skórki. Kolory nie zawierają żadneych drobinek. W moim przypadku wystarczą dwie warstwy do dokładnego krycia i odpowiedniej intensywności koloru. Maowanie jest przyjemne, lakier ma dobrą konsystencję nie jest zbyt gęsta, nie smuży a także nie rozlewa się na wszystkie strony świata. Nie bąbelkuje. Wysycha też całkiem szybko.
    Nie barwi płytek,łatwo się zmywa. U mnie wytrzymuje 3-4 dni w stanie zadowalającym czasem z lekkim odpryskiem na pojedynczych końcówkach.Malowanie nim paznokci jest dla mnie przyjemnością a wiem co mówię bo mam obszerną kolekcje lakierów i używanie niektórych mimo pięknego koloru należy do bardzo uciążliwych.
    Uważam,że za tę cenę jest naprawdę godnym uwagi i spisuje się nieźle Narazie planuję zakup jeszcze kolorku Mint,ale pewnie na nim nie poprzestanę : D

Używam tego produktu od: od roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Barbecue za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Kupiłam dwa laiery- 148 Mint i 119

+ mają przepiękne, głębokie kolory
    + bardzo dobrze się rozprowadzają
    + estetyczne opakowanie( według mnie jedno z lepszych)
    + dostępność
    + niska cena
    + szybko schnie
    + nie przebarwia płytki paznokcia
    + wygodny pedzelek

- krótka trwałość, tworzą się odpryski już w następnym dniu( po nałożeniu top coatu utrzymuje się na dłużej)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Prostuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona
  • Kupiłam lakier My Secret nr 113.
    Plusy:
    + bardzo dobrze się rozprowadza
    + nie pozostawia smug
    + dość szybko schnie
    + fajna konsystencja
    + ilość
    Jedynym minusem tego lakieru jak dla mnie jest cena, u mnie w Naturze kosztuje 7.99.

Chcesz pochwalić nataliusz18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Szukałam pilnie niebieskiego lakieru i trafiłam przypadkiem właśnie na ten (150 midnight). Później doszły kolejne zakupy lakierów z MySecret
    Do zakupu skusiła mnie przede wszystkim cena. Efekt po malowaniu był zachwycający - nasycony pełny kolor - wystarczyła jedna warstwa. Dzięki szczoteczce nie ma też większego problemu z nałożeniem. Szybko schnie i jest trwały.
    Zabieram pół gwiazdki za to że ciężko zmyć ciemniejsze kolory.

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki w ciągłym użyciu

Chcesz pochwalić milena91m za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Mam lakier w kolorze czerwonym i jestem bardzo zadowolona.

Intensywny kolor, długa trwałość, dobrze rozprowadzający pędzelek, konsystencja, dobra cena, bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić Anoniimowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę warto go kupić.
  • Mam kilka kolorów i jestem bardzo zadowolona. Dosyć trwałe, szybko schną, mają ładne opakowania i wygodne pędzelki. Cena jest niska, a co jakiś czas do kolekcji dodawane są nowe kolory(zazwyczaj te, które akurat są w modzie). Minusem jest to, że niektóre kolory wymagają nałożenia 3 warstw. Piękny lawendowy lakier dopiero przy trzeciej warstwie daje idealny efekt.
    Ostatnio mam problem z jego dostępnością. Rzadko widuję kosmetyki My secret w drogeriach.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 7 buteleczek

Chcesz pochwalić paulinka207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do niczego
  • Ten lakier to porażka.Kupiłam jakiś jasny róż i w tym miejscu moge wymienic same minusy:
    -smugi tragiczne
    -nie da sie go nalozyc rownomiernie
    -beznadziejny pedzelek
    -pigmentacja prawie zerowa
    -po miesiacu zgestnial i jakby sie 'zważył'

smieszne plusy:
    +dostepnosc

nie chce znac nawet trwalosci tego lakieru.
    najgorszy lakier z jakim miałam do czynienia

Używam tego produktu od: użyłam raz pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić Swiggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona z produktu.
  • Od roku kupuję lakiery tej firmy, muszę jednak przyznać że są świetne.
    Aktualnie posiadam: miętowy, niebieski, czarny, biały i bezbarwny
    plusy:
    +duży wybór kolorów
    +szybko zastyga
    +posiadają łatwy w aplikacji pędzelek
    +cena
    +ilość
    minusy:
    -dosyć szybko gęstnieje

Ilość zużytych opakowań: z 10 co najminiej

Chcesz pochwalić RedGuitar za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Mam kolor miętowy-148

Jestem średnio zadowolona. Kolor-owszem jest ładny-ale trzeba nałożyć dwie warstwy.

Ale co do trwałości-to mam wiele zastrzeżeń. Lakier odpryskuje na drugi dzień(nawet gdy nic nie robię w domu tzn. nie myje naczyń,nie piszę na klawiaturze).

Żaden top-coat go nie utrwala-no,może dodaje mu kilka godzin trwałości,ale to i tak mało.
    Kupiłam go za 5 zł w promocji-więc cena bardzo kusząca.
    Nie wiem czy go kupię-może tak,jak znajdę interesujący kolor .

Używam tego produktu od: dwóch tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eris15 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • dobry, ale farbuje
  • + ładne, mocno nasycone kolory
    + mocne krycie
    +/- standardowa trwałość ok. 2 dni

- UWAGA- farbuje paznokcie! Trzeba używać na bazę, nigdy na "gołą" płytkę
    A gdy już nam się zafarbują, jedynym ratunkem jest polerka

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Rosea za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Kupiłam jeden kolor miętowy - 148 Mint

Lakiery mają bardzo fajną gamę kolorystyczną i to na pewno jest dużym plusem, sa łatwo dostępne i dość tanie. Lakier jest średnio trwały, przy utrwalaczu utrzymuje się jakieś 3 dni

Mimo to nie wrócę do nich z kilku powodów:
    - kiepsko kryje (w przypadku jasnego koloru minimum 3 warstwy)
    - bardzo długo schnie przez te trzy warstwy
    - największą wadą jest to, że strasznie smuży
    - szybko zgęstniał i przestał zupełnie nadawać się do użytku

Chcesz pochwalić okocim00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo fajny. Najbardziej urzekła mnie buteleczka
    Lakier kryje już po pierwszym pokryciu płytki i utrzymuje się długo. Tylko jasne odcienie maluję na 2 razy. Według mnie najlepszy odcień to taki metaliczny granat, niestety nie wiem jaki to numerek. Wszyscy go chwalą
    Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3szt

Chcesz pochwalić Lady Audrey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna czerwień i czerń
  • Jestem posiadaczką 5 lakierów z tej firmy i myślę, że większość wymaga osobnej recenzji, poza tym, że wszystkie posiadają bardzo wygodny dla mnie pędzelek, są łatwo dostępne, dość szybko schną i nie gęstnieją

Czarny i czerwony:
    - idealne krycie
    - nie odbarwia paznokci
    - dobrze się trzyma
    - czerwony jest dla mnie odcieniem idealnym

Ciemny morski z drobinkami z edycji limitowanej:
    - piękny kolor
    - niestety odbarwia koszmarnie płytkę paznokcia

Biały do frencha:
    - z tego jestem bardzo niezadowolona, w przeciwieństwie do reszty schnie bardzo wolno
    -zostawia smugi
    - momentalnie odpryskuje

Top z flejkami:
    - schnie ekstremalnie szybko
    - daje bardzo ładny nienachalny efekt, bardzo lubię czarne paznokcie na to ten top i top matujący
    - ciężko się zmywa - ale jak wszystkie lakiery z farfoclami w środku Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: 5 butelek w ciagłym użyciu, wcześniej czarny i czerwony zużyte do końca, mam kolejne opakowania tych kolorów

Chcesz pochwalić Ashira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy carny lakier jaki miałam
  • Obecnie jestem posiadaczką kolejnego lakeiru w kolorze czarnym (nr 121).
    Do tej pory nie miałam lepszego lakeiru w kolorze czarnym
    Plusy :
    + bardzo szybko schnie ,
    + bardzo dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa aby pięknie , bez smug pokryć paznokieć ,
    + cena - jest naprawdę tani.
    Minusy :
    -wydaje mi się ,że szybko gęstnieje - na szczęście nei tak szybko jak lakiery z essence :/

Odnośnie trwałości : ja generalnie mam z tym problem i choćby nei wiem co , każdy lakier wytrzymuje na moich paznokciach dzień, czy dwa. Ten także
    Ale ogólnie jest to bardzo fajny lakier, "wymalowałam" już kilka buteleczek i zawsze będę do niego wracać.
    Posiadam także kolor 104 (chyba bo numerek jest jyż niewidoczny)...to ten bezbarwny z drobinkami i powiem szczerze jest to cudo!!!
    Pięknie mieni się jak hologram- od zieleni do koloru czerwonego...do tego przedłuża trwałość manicure.

Ilość zużytych opakowań: klika

Chcesz pochwalić Anakonda83 za czytelną i pomocną recenzję?