My Secret, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Powiększ My Secret, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: katiees89

Lakier o nowoczesnej, lekkiej formule, która zapewnia jego równomierne rozprowadzenie oraz zapobiega powstawaniu smug.

Cena: 5,49zł / 10ml

• Nie mój typ
  • Jako że lubię kolorówkę dostępną w drogerii Natura, podczas jednej z wizyt w tej drogerii w oko wpadły mi lakiery My Secret. Długo nie zastanawiałam się nad ich zakupem. Przekonała mnie niska cena. W końcu lakier za 5 zł to nie grzech Do mojej kolekcji dołączyły trzy odcienie:
    * jasny, trochę perłowy róż (numerka nie pamiętam, bo już niestety lakier wylądował w czeluściach kosza na śmieci),
    * 209 Dressed in Black - czarny,
    * 222 Playful Dot - przezroczysty z mnóstwem wielobarwnych kropeczek, tzw. lakier z "bajerami"
    My Secret niestety bardzo mnie rozczarowało...

MINUSY:
    - KRYCIE: Bardzo zróżnicowane dla poszczególnych kolorów, na ogół jednak fatalne. Jasny róż potrzebował chyba z 4 warstw żeby wyglądać jako tako (dlaczego kupiłam perłowy lakier, o naiwności? ). Czarnemu wystarczy w sumie jedna, ale daję dwie, a temu bajeranckiemu to i z 3-4 żeby kropeczki w miarę równo były rozmieszczone. Z tego powodu niestety na paznokciu tworzą się "góry i doliny"...
    - KONSYSTENCJA: Niestety też zróżnicowana. Większość jednak jest gęsta, lepi się i smuży podczas nakładania, ponadto zdecydowanie za długo schnie, bez topu odbijają się wzorki, np. z pościeli :/
    - TRWAŁOŚĆ: W przypadku niektórych kolorów już drugiego dnia można zauważyć ubytki. Zmieniam kolor często, ale dwa dni wytrzymałości zakrawa na kiepski żart.
    - OPAKOWANIE: O ile buteleczka na pierwszy rzut oka wygląda całkiem estetycznie, o tyle tak fatalnego aplikatora już dawno nie widziałam... Wypadają z niego włosy, maluje nierówno i strasznie smuży :/ No chyba że nie mam szczęścia i trafiłam na felerne egzemplarze...

PLUSY:
    + CENA: 5,5 zł jest wydatkiem niewielkim, nie zrujnuje nam portfela. Osobiście żałuję zakupu, ale być może znajdą się osoby, którym lakier podpasuje.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić zielona_herbata91 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja brwi

• Odpryskuje ekspresowo.
  • Nie mam chyba ostatnio szczęścia do lakierów
    Ten lakier nabyłam dość dawno - w zestawie świątecznym z kiepskim tuszem i z fatalnym eyelinerem. Ten lakier, jak widać po ocenie, też trzymał poziom
    Niestety, nie wiem jaki był numerek tego lakieru - w każdym razie była to czerwień, raczej neutralna, może minimalnie zmierzająca do cieplejszej palety.
    Ten lakier rekordowo odpryskuje - od godziny do kliku po nałożeniu. Do tego robi lekkie smugi.
    Plusy? Szeroki pędzelek, który ułatwia mi malowanie i - już bardzo subiektywny - rzadka konsystencja, którą mi łatwiej mi się dozuje na paznokcie, choć wiem też, że to prawdopodobnie ona jest powodem tworzenia się tych smug.
    Nie skuszę się na inne kolory, a po nieciekawych doświadczeniach związanych z lakierami z tej właśnie półki cenowej, zaczynam dojrzewać do tego, żeby jednak nieco dopłacić do interesu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • przede wszystkim- BRAK SMUG!!
  • Plusy:
    \n+ cena (6.99 zł),
    \n+łatwość malowania,
    \n+ brak smug,
    \n+ super efekt nawet na rozdwojonych paznokciach.
    \nMinusy:
    \n- dostępność (produktu nie ma ani w Hebe ani w Rossmannie, spotkałam tylko w Naturze),
    \n-kolory- mały wybór, przynajmniej w dwóch Naturach w moim mieście,
    \n-zostawia trudno zmywalne ślady jeśli długo trzymamy go na paznokciach

Używam tego produktu od: września 2014 r.
    Ilość zużytych opakowań: 3 lakiery

Chcesz pochwalić Lizard Queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • brokatowe sa super
  • jesli chodzi o lakiery brokatowe to sa ektra szczegolnie pastelowy , matowy brokat nr 221 polite dots ale jeszcze high shine tez jest fajny
    czarny lakier a na czarny brokatowe - nieraz mozna zaszalec

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 2 zaczete

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kate5241 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny kolor, ale wymagający
  • W gamie kolorów My Secret znalazłam taki, który chciałam mieć od dłuższego czasu - 203 Baby Pink. Kupiłam go na przecenie w Naturze, więc nawet gdyby się nie sprawdził to strata byłaby niewielka.

Kolor jest piękny, ale niestety, bardzo wymagający. Pędzelek jest niezbyt dobrze wyprofilowany, więc trzeba się namachać, żeby sobie gdzieś nie wyjechać. Dwie grubsze warstwy dadzą krycie, ale długo schnie (ja używam przyspieszacza, więc się nie wypowiem).
    Trwałość średnia - tak z 3 dni i pojawia się odprysk.

Kolor bardzo mi się podoba, niestety formuła jest chyba zbyt "lekka", bo naprawdę trudno go opanować.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rokusan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nope
  • Jestem posiadaczką ślicznego odcienia 203 baby pink.
    Po nałożeniu dwóch warstw byłam bardzo rozczarowana. Żeby paznokcie były (w miarę) ładnie pokryte potrzeba trzech warstw. Odcień w opakowaniu wydawał mi się śliczny mleczno-różowy, a na paznokciach wygląda przeciętnie.
    Nie wiem czy sam szybko schnie, gdyż zawsze używam dry ***--DROPs z essence .

Minusy
    -niewygodny pędzelek
    -mało kryjący
    -pozostawia nieestetyczne smugi

Plusy
    -duża gama kolorystyczna

Podsumowując: nigdy więcej.
    Lepiej jest dodać te 2 zł i kupić coś innego.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daję 3
  • Daję trójeczkę bo 3 razy trzeba malować.
    Właśnie kończę swój manicure , niestety musiałam się namachać malutkim pędzelkiem.

podstawowe jak cena, dostępność czy wybór kolorów
    starcza na dlugo

trzeba nałożyć wiele warstw
    mały pędzelek
    źle się go trzyma
    bez utwardzacza nie podchodź

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: zero

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Caviie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Średniak
  • Od dawna szukałam idealnego nudziaka wpadającego w róż. Patrząc na półkę z lakierami My Secret myślałam sobie - to jest to! Kolor 203 Baby Pink. Już przy malowaniu paznokci nie byłam zachwycona.

- niewygodny, cienki, równo ścięty pędzelek (cudem jest niewyjechanie na skórki)
    - krycie (3 warstwy do pełnego pokrycia!)
    NA ZDJĘCIACH MAM 2 WARSTWY!!!

Później doszedł kolejny minus.

- trwałość (już następnego dnia zaczęły ścierać się końcówki, a na trzeci dzień zaczął odpryskiwać)

Oczywiście nie jest to lakier posiadający same minusy.

+ cena
    + dużo kolorów
    + szybko schnie
    + przy zmywaniu nie barwi skórek

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić all_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia
  • Od jakiegoś czasu byłam "chora" na lakier w kolorze lawendy. Bardzo się ucieszyłam, gdy znalazłam takowy w Naturze. Numer 207 Lavender. Byłam pełna zaufania, ponieważ miałam już kiedyś lakier z My Secret (seria French Manicure, czy coś takiego) i spisywał mi się całkiem nieźle. Nieco przeraziła mnie sspora ilość negatywnych komentarzy dot. jego krycia i schnięcia. Na szczęście u mnie nie było źle Podsumowując

+cena
    +wygodny pędzelek
    +krycie (standardowo, dwie warstwy )
    +całkiem szybko schnie, może nie dorównuje Essie, ale daje radę :p

-trwałość (zaczął odpryskiwać już drugiego dnia, trzeciego musiałam zmyć paznokcie, ponieważ wyglądały niechlujnie.

Chyba rozejrzę się za innym lakierem w tym kolorze...

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, rozpoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ananasio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Posiadam dwa lakiery czerń 209 i biały 202...
    Tak jak z czarnego jestem w miarę zadowolona, to biały to istny koszmar. Pozostawia nieestetyczne smugi, bardzo długo schną. I ten pędzelek.. To on mnie najbardziej zniechęcił do tych lakierów. W obu przypadkach pędzelek jest jakiś taki nieforemny. Włoski odstają i żeby ładnie pomalować nimi paznokcie trzeba się nagimnastykować.

Ilość zużytych opakowań: po jednym w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trzykroopki za czytelną i pomocną recenzję?