My Secret, Nail Polish (Lakier do paznokci)

My Secret, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Lakier o nowoczesnej, lekkiej formule, która zapewnia jego równomierne rozprowadzenie oraz zapobiega powstawaniu smug.

Cena: 5,49zł / 10ml
/m/

Cukiereczek

Zachwyciłam się kolorami. PasteLove, słodkie i kuszące. W stanie zakochania nabyłam dwa cukiereczki (na szczęście) róż - nie pamiętam numeru i desert bloom - 274.

Zachwyt minął wieczorem, kiedy zaczęłam malować paznokcie.
Pędzelek - fatalny
Krycie - po 3 warstwach w końcu jest kolor z buteleczki.
Smugi - lakier rozpływa się na paznokciach.

Na plus:
Kolory, są naprawdę fajne.
Cena.
Nie odpryskuje - ale tu zapewne dobra robotę robi top coat.

Ocena końcowa i tak wychodzi na plus. Mimo, że trzeba się namachać by zyskać piękny kolor, za tą cenę...można machać :) Na pewno jeszcze nie raz wrócę do tych lakierów.

Nawet dobry

Posiadałam lakiery w kolorze lawendowym i waniliowym - oba to śliczne pastele, które zaskakująco dobrze kryły i długo się trzymały. Lakier dosyć szybko schnie i pięknie się błyszczy. Niestety ma bardzo mały pędzelek, który mi utrudnia pracę bo mam duże paznokcie. Jest dosyć tani. Ogólnie całkiem dobry.

Nie mój typ

Jako że lubię kolorówkę dostępną w drogerii Natura, podczas jednej z wizyt w tej drogerii w oko wpadły mi lakiery My Secret. Długo nie zastanawiałam się nad ich zakupem. Przekonała mnie niska cena. W końcu lakier za 5 zł to nie grzech :D Do mojej kolekcji dołączyły trzy odcienie:
* jasny, trochę perłowy róż (numerka nie pamiętam, bo już niestety lakier wylądował w czeluściach kosza na śmieci),
* 209 Dressed in Black - czarny,
* 222 Playful Dot - przezroczysty z mnóstwem wielobarwnych kropeczek, tzw. lakier z "bajerami" ;)
My Secret niestety bardzo mnie rozczarowało...

MINUSY:
- KRYCIE: Bardzo zróżnicowane dla poszczególnych kolorów, na ogół jednak fatalne. Jasny róż potrzebował chyba z 4 warstw żeby wyglądać jako tako (dlaczego kupiłam perłowy lakier, o naiwności? :D). Czarnemu wystarczy w sumie jedna, ale daję dwie, a temu bajeranckiemu to i z 3-4 żeby kropeczki w miarę równo były rozmieszczone. Z tego powodu niestety na paznokciu tworzą się "góry i doliny"...
- KONSYSTENCJA: Niestety też zróżnicowana. Większość jednak jest gęsta, lepi się i smuży podczas nakładania, ponadto zdecydowanie za długo schnie, bez topu odbijają się wzorki, np. z pościeli :/
- TRWAŁOŚĆ: W przypadku niektórych kolorów już drugiego dnia można zauważyć ubytki. Zmieniam kolor często, ale dwa dni wytrzymałości zakrawa na kiepski żart.
- OPAKOWANIE: O ile buteleczka na pierwszy rzut oka wygląda całkiem estetycznie, o tyle tak fatalnego aplikatora już dawno nie widziałam... Wypadają z niego włosy, maluje nierówno i strasznie smuży :/ No chyba że nie mam szczęścia i trafiłam na felerne egzemplarze...

PLUSY:
+ CENA: 5,5 zł jest wydatkiem niewielkim, nie zrujnuje nam portfela. Osobiście żałuję zakupu, ale być może znajdą się osoby, którym lakier podpasuje.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Odpryskuje ekspresowo.

Nie mam chyba ostatnio szczęścia do lakierów ;)
Ten lakier nabyłam dość dawno - w zestawie świątecznym z kiepskim tuszem i z fatalnym eyelinerem. Ten lakier, jak widać po ocenie, też trzymał poziom :]
Niestety, nie wiem jaki był numerek tego lakieru - w każdym razie była to czerwień, raczej neutralna, może minimalnie zmierzająca do cieplejszej palety.
Ten lakier rekordowo odpryskuje - od godziny do kliku po nałożeniu. Do tego robi lekkie smugi.
Plusy? Szeroki pędzelek, który ułatwia mi malowanie i - już bardzo subiektywny - rzadka konsystencja, którą mi łatwiej mi się dozuje na paznokcie, choć wiem też, że to prawdopodobnie ona jest powodem tworzenia się tych smug.
Nie skuszę się na inne kolory, a po nieciekawych doświadczeniach związanych z lakierami z tej właśnie półki cenowej, zaczynam dojrzewać do tego, żeby jednak nieco dopłacić do interesu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

przede wszystkim- BRAK SMUG!!

Plusy:
\\n+ cena (6.99 zł),
\\n+łatwość malowania,
\\n+ brak smug,
\\n+ super efekt nawet na rozdwojonych paznokciach.
\\nMinusy:
\\n- dostępność (produktu nie ma ani w Hebe ani w Rossmannie, spotkałam tylko w Naturze),
\\n-kolory- mały wybór, przynajmniej w dwóch Naturach w moim mieście,
\\n-zostawia trudno zmywalne ślady jeśli długo trzymamy go na paznokciach

Używam tego produktu od: września 2014 r.
Ilość zużytych opakowań: 3 lakiery

brokatowe sa super

jesli chodzi o lakiery brokatowe to sa ektra szczegolnie pastelowy , matowy brokat nr 221 polite dots ale jeszcze high shine tez jest fajny
czarny lakier a na czarny brokatowe - nieraz mozna zaszalec :)

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 2 zaczete

Ładny kolor, ale wymagający

W gamie kolorów My Secret znalazłam taki, który chciałam mieć od dłuższego czasu - 203 Baby Pink. Kupiłam go na przecenie w Naturze, więc nawet gdyby się nie sprawdził to strata byłaby niewielka.

Kolor jest piękny, ale niestety, bardzo wymagający. Pędzelek jest niezbyt dobrze wyprofilowany, więc trzeba się namachać, żeby sobie gdzieś nie wyjechać. Dwie grubsze warstwy dadzą krycie, ale długo schnie (ja używam przyspieszacza, więc się nie wypowiem).
Trwałość średnia - tak z 3 dni i pojawia się odprysk.

Kolor bardzo mi się podoba, niestety formuła jest chyba zbyt "lekka", bo naprawdę trudno go opanować.

Nope

Jestem posiadaczką ślicznego odcienia 203 baby pink.
Po nałożeniu dwóch warstw byłam bardzo rozczarowana. Żeby paznokcie były (w miarę) ładnie pokryte potrzeba trzech warstw. Odcień w opakowaniu wydawał mi się śliczny mleczno-różowy, a na paznokciach wygląda przeciętnie.
Nie wiem czy sam szybko schnie, gdyż zawsze używam dry ***--DROPs z essence :).

Minusy
-niewygodny pędzelek
-mało kryjący
-pozostawia nieestetyczne smugi

Plusy
-duża gama kolorystyczna

Podsumowując: nigdy więcej.
Lepiej jest dodać te 2 zł i kupić coś innego.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Daję 3

Daję trójeczkę bo 3 razy trzeba malować.
Właśnie kończę swój manicure , niestety musiałam się namachać malutkim pędzelkiem.

podstawowe jak cena, dostępność czy wybór kolorów
starcza na dlugo

trzeba nałożyć wiele warstw
mały pędzelek
źle się go trzyma
bez utwardzacza nie podchodź

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: zero

Średniak

Od dawna szukałam idealnego nudziaka wpadającego w róż. Patrząc na półkę z lakierami My Secret myślałam sobie - to jest to! Kolor 203 Baby Pink. Już przy malowaniu paznokci nie byłam zachwycona.

- niewygodny, cienki, równo ścięty pędzelek (cudem jest niewyjechanie na skórki)
- krycie (3 warstwy do pełnego pokrycia!)
NA ZDJĘCIACH MAM 2 WARSTWY!!!

Później doszedł kolejny minus.

- trwałość (już następnego dnia zaczęły ścierać się końcówki, a na trzeci dzień zaczął odpryskiwać)

Oczywiście nie jest to lakier posiadający same minusy.

+ cena
+ dużo kolorów
+ szybko schnie
+ przy zmywaniu nie barwi skórek

Mam mieszane uczucia

Od jakiegoś czasu byłam "chora" na lakier w kolorze lawendy. Bardzo się ucieszyłam, gdy znalazłam takowy w Naturze. Numer 207 Lavender. Byłam pełna zaufania, ponieważ miałam już kiedyś lakier z My Secret (seria French Manicure, czy coś takiego) i spisywał mi się całkiem nieźle. Nieco przeraziła mnie sspora ilość negatywnych komentarzy dot. jego krycia i schnięcia. Na szczęście u mnie nie było źle :) Podsumowując

+cena
+wygodny pędzelek
+krycie (standardowo, dwie warstwy )
+całkiem szybko schnie, może nie dorównuje Essie, ale daje radę :p

-trwałość (zaczął odpryskiwać już drugiego dnia, trzeciego musiałam zmyć paznokcie, ponieważ wyglądały niechlujnie.

Chyba rozejrzę się za innym lakierem w tym kolorze...

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno, rozpoczęte

Średnio

Posiadam dwa lakiery czerń 209 i biały 202...
Tak jak z czarnego jestem w miarę zadowolona, to biały to istny koszmar. Pozostawia nieestetyczne smugi, bardzo długo schną. I ten pędzelek.. To on mnie najbardziej zniechęcił do tych lakierów. W obu przypadkach pędzelek jest jakiś taki nieforemny. Włoski odstają i żeby ładnie pomalować nimi paznokcie trzeba się nagimnastykować.

Ilość zużytych opakowań: po jednym w trakcie