Celia, Płukanka niebieska (włosy siwe i rozjaśnione)

Powiększ Celia, Płukanka niebieska (włosy siwe i rozjaśnione)

Zgłaszająca osoba: alinab

Przeznaczona do kolorowania włosów siwych i rozjaśnionych. Nadaje im delikatny srebrzysty lub platynowy odcień. Włosy są lśniące, miękkie, dobrze się rozczesują i nie elektryzują się.

Skład: water, ci 60730, peg-40 hydrogenated castor oil, methyldibromo glutaronitrile and methylchlorosothiazolinone and methylsothiazolinone and phenoxyethanol, sodium benzoate, ci 45100, citric acid

Cena ok. 5zł / 95ml

• OK
  • Rozjaśnia i robi z żółtych włosów lekko siwo-białawe.
    Nie widzę żadnych minusów - no chyba że przesadzimy z ilością to wtedy wyjdą fioletowo-szare .... Tania, dostępna, duża pojemność. Jestem na tak.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić SzAnElKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zielono mi
  • Tu się na Celii zawiodłam.Żebym nie wiem jakie proporcje robiła i tak zawsze miałam na włosach mniej lub bardziej intensywną zieleń, nie odżółcała prawie nic.
    Efektu pielęgnacyjnego nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:już nie używam
    Ilość zużytych opakowań:troszkę z pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić detlev za czytelną i pomocną recenzję?
  • żadna rewelacja
  • W zasadzie to nie wiem czy warta jest polecenia. Mi wyszły włosy fioletowe, mimo, że użyłam mniejszą ilość niż zalecał producent. Na szczęście wypróbowałam tą płukankę tylko na dwóch pasemkach, ale i tak wyglądałam dość dziwnie. Póżniej kilka razy myłam te pasma żeby mi zeszła ta fioletowa poświata. Mąż jak mnie zobaczył musiał kryć swój uśmiech i tylko delikatnie stwierdził, że wyglądam jak babulinka. Jeśli ktoś chce poeksperymentować to tylko ostrzegam z ilościa preparatu na zalecaną ilość wody. Radze zachować tu umiar. Ja na pewno już jej nie użyję.

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić beatka030500 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • U mnie daje platynowo-beżowe włosy. Wcześniej były złoto-zółte. Trzeba uważać jaką proporcję wziąć jednak dla początkujących jest bezpieczniejsza niż Delia. U mnie w każdym razie fioletu nie widać, tylko taki popielaty poblask. Minus że jest mało wydajna. Wolę Delię wychodzi ładniejszy kolor.

Używam tego produktu od: pierwsze

Chcesz pochwalić CocoPoznan za czytelną i pomocną recenzję?
  • należę do jej zwolenników
  • Na pewno powtórzę ten zakup, bo jak dla mnie to całkiem udana inwestycja. Moje rozjaśniane włosy po pewnym czasie zaczynają tracić ładny odcień i zaczynają żółknąć, a ta płukanka pomaga mi to ukryć, nadaje włosom ładny odcień, oczywiście należy znaleźć swoją dawkę, bo jak dla mnie propozycja producenta 8 -10 nakrętek to za dużo, zazwyczaj daję 4.Szkoda tylko, że efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. No i trzeba sobie zarezerwować jeden ręcznik do włosów, ale to wszystko jest do sprania. Średnio wydajna i bardzo tania ( płacę 6,30zł).

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami, nie przy każdym myciu

Chcesz pochwalić Barby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delia lepsza
  • Celia to pierwsza płukanka jaką kupiłam ( choc moja ma inne opakowanie-nowe podejrzewam.Stosując sie do instrukcji nie uzyskałam nic- ani żółc nie zeszła 9 ani czego sie spodziewałam włosy nie zrobiły się na szczęsći niebieskie) Po zwiększeniu dawki też nic. Myśle, że przy jednorazowym uzyciu całego opakowania coś w końcu bym osiągnęła.Tylko po co jak przy Delii wystarczy pół nakrętki na dwa litry wody a efekt jak marzenie. Daję 2** bo nie niszczy włosów i nie powoduje "farbowania" na niebiesko.

Używam tego produktu od:miesiąc

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudotwórca!!

• Recenzja: Rozjaśniałam kłaczki rozjaśniaczem w spreju firmy joanna...świetne cudeńko ale moje włoski miały złote-żółte - rudawe refleksy....i strasznie mnie to wkurzało myślalam ze już nic nie pomoże....natomiast ta płukanka kupiona całkiem przypadkiem uraTOWALA MOJE KŁACZKI...SA PO PROSTU ŚLICZNE!! pOLECAM!! dZIEWCZYNY I WASZE KLACZKI MĄGĄ być naturalnie śliczne!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić frimi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Recenzja:Bardzo fajna płukanka, faktycznie niweluje zólty kolor pojawia sie sliczny chlodny odcien, absolutnie nie niszczy wlosow, schody zaczynaja sie w momencie stosowania, producent zaleca nie splukiwac, co u mnie zaowocowalo fioletowymi wlosami, na szczescie dalo sie splukac, poza tym trzeba uzyc duzo mniejszej ilosci niz jest napisane na opakowaniu, no i niestety szybko sie splukuje musialam stosowac co drugie mycie, ale mimo wszystko polecam, nawet nie ma porownania do Regenalu ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1 opakowanie ...

Chcesz pochwalić kasienka2883 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pogromca żółtych włosów
  • Recenzja: na początku wytłumacze,czemu przy **** zaznaczyłam,że nie kupię już tego produktu : bo mam czarne pasemka na moich blond i już w domciu nie mogłabym używać tej płukanki.

teraz do rzeczy:
    super kosmetyk. naprawdę jest bardzo przydatny,jeśli chcemy nadać rozjaśnionym włosom platynowy odcień. Jak fioletowy-też ;-) Mi się raz za dużo użyło i miałam śliczne niebieskawo-fioletowe pasma ;-) Nawet fajnie wyglądało.
    Płukanka nie pogarsza stanu włosów. Ale też nie polepsza.
    Dzięki niej, nawet odrosty są mniej widoczne.
    Nie trzeba jej często używać,ja używałam raz w tygodniu i było ok
    Produkt nie drogi,a tak dobry,lepszy niż znany mi szampon za 30zł.
    polecam.
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:2

Chcesz pochwalić namietne_usta za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, ale znam lepszą
  • Recenzja:
    plusy:
    -jest tania i raczej wydajna
    -dobrze ukrywa zółte refleksy
    -jest absolutnie obojętna dla włosów (raczej pomaga niż szkodzi)

minusy:
    -użyta w nadmiarze barwi włosy na piękny fiolet
    -trudno odmierzyć potrzebną ilość i nie wylać choćby odrobiny
    -trzeba naprawdę dobrze wstrząsnąć
    -nie działa na ciemniejsze włosy

Używam tego kosmetyku od 4 miesięcy/ ilość zużytych opakowań: drugie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić arielka za czytelną i pomocną recenzję?
  • uratowala mnie

• Recenzja:
    Zaluje, ze wczesniej nie kupilam tej plukanki. Po nieudanym domowym farbowaniu mialam wlosy naprawde zolte. Nie wierzylam, ze cos mogloby to zmienic. Ktos na wizazu radzil mi sporobowac niebieska plukanke, jednak ja zdecydowalam sie na to po jakim czasie. Coz, lepiej pozno niz wcale Teraz plukanke stosuje 2 razy w tyg, wlosy maja normalny kolor, nawet odrosty sa prawie wcale, a przynajmniej malo widoczne.
    Ta plukanka mnie uratowala
    Absolutnie nie niszczy wlosow.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
    uzywam od sierpnia/ w trkacie pierwszego op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czarownicagosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko dobra
  • mam blond pasemka tej płukanki używałam może 2 razy puki nie znalazlam Flor illum srebnej z płukanka Celii nie nalezy przesadzic z iloscia bo wlosy wyjda niebieskie a wtedy trzeba umyc glowe jeszcze raz i to schodzi plukanka jest bardzo intensywna raz zrobiła mi dziwne jasno niebieskie plamy chodz dodałam mało kropelek do wody ..

Chcesz pochwalić evagwiazdka za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja!
  • Kupilam zachecona opiniami Poprzedniczek, tez mam problem z zolkniejącymi wlosami. Niestety moje wlosy byly po tym niebiesko-siwe. W pracy kazdy pytal co mi sie stalo ze tak osiwiałam przez jedną noc.
    Kazde farboanie po tej plukance bylo do niczego, szegolnie koncowki, zawsze pozostawaly niebiesko-szare. Az w koncu podcielam wlosy i mam spokoj. Nigdy wiecej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić aniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • Mój komentarz: Jestem tego samego zdania. Ja mam blond pasemka, ktore dzieki tej plukance maja ciagle platynowy kolorek (a nie jakis zolty, bleee...) Uzywalam wczesniej szamponu "silver" z L`oreal. Rowniez dzialal swietnie, ale cena jest nie do porownania z cena plukanki. No i nowe opakowanko- jest o wiele sympatyczniejsze i nie takie "babcine" Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: 2 Mój komentarz: ... Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić agu za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Mój komentarz: Od prawie 2 lat farbuję włoski na blond. Mimo,z ę po farbowaniu kolor wychodzi taki jak chcę, to po kilku myciach zaczyna żółknąć. Płukanka ta świetnie radzi sobie z tym problemem. Szkoda tylko, że bardziej "łapie" końcówki włosow i jeśli trochę przesadzę z ilością, robia się lekko fioletowe . Stosuję 1-2 zakrętki na litr wody, co drugie - trzecie mycie i to w zupełności wystarczy. Nie zauważyłam żadnego pozytywnego czy negatywnego oddziaływania tej płukanki na kondycję włosów. Używam tego produktu od kilku miesięcy/ Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić rzabba za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydatny,a niepozorny
  • Odkrycie mojej Mamy, która uparcie(to dobrze , bo nie znoszę 50 latek z topornie zafarbowanymi na intensywny kolor włosami) trzyma sie przy swoich siwawych już gdzieniegdzie włosach i niektóre pasma zaczęły jej żółknąć.Ta płukanka rozprawia sie z problemem i włosy Mamy wyglądają pięknieI ja stosuję go od jakiegoś czasu, gdy po szampone koloryzującym odcień wyjdzie zbyt żółty. Odrobinę rozcieńczam w szklance wody i spłukuję włosy na koniec.Idealnie tonuje , bo niestety niebieskie szampony miały fatalną jakość i żaden mi nie podszedł. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: dużo, chyba z 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić monikam za czytelną i pomocną recenzję?
  • koniec z żółtymi włosami
  • Mój komentarz: Jest naprawdę idealna do rozjaśnionych włosów, np. pasemek, które wyszły nieco żółte (a to wcale nie tak rzadki przypadek). Mnie wystarczyło czterokrotne użycie i kolor kurczaczka wielkanocnego zniknął Bardzo się cieszę, że znalazłam te płukankę, bo przed laty męczyłam się z żółtawymi włosami przez długi czas, widać niepotrzebnie. Wystarczy dolać do miski wody połowę tego, co jest podane w instrukcji, naprawde wystarczy. Słyszałam, ze niektóre kobiety używają parę razy tej płukanki po wakacjach, bo włosy po kąpielach słonecznych również stają się niekiedy żółte. I ta płukanka pomaga też w takim przypadku. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić alinab za czytelną i pomocną recenzję?