Celia, Płukanka niebieska (włosy siwe i rozjaśnione)

Powiększ Celia, Płukanka niebieska (włosy siwe i rozjaśnione)

Zgłaszająca osoba: alinab

Przeznaczona do kolorowania włosów siwych i rozjaśnionych. Nadaje im delikatny srebrzysty lub platynowy odcień. Włosy są lśniące, miękkie, dobrze się rozczesują i nie elektryzują się.

Skład: water, ci 60730, peg-40 hydrogenated castor oil, methyldibromo glutaronitrile and methylchlorosothiazolinone and methylsothiazolinone and phenoxyethanol, sodium benzoate, ci 45100, citric acid

Cena ok. 5zł / 95ml

• OK
  • Rozjaśnia i robi z żółtych włosów lekko siwo-białawe.
    Nie widzę żadnych minusów - no chyba że przesadzimy z ilością to wtedy wyjdą fioletowo-szare .... Tania, dostępna, duża pojemność. Jestem na tak.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić SzAnElKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zielono mi
  • Tu się na Celii zawiodłam.Żebym nie wiem jakie proporcje robiła i tak zawsze miałam na włosach mniej lub bardziej intensywną zieleń, nie odżółcała prawie nic.
    Efektu pielęgnacyjnego nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:już nie używam
    Ilość zużytych opakowań:troszkę z pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić detlev za czytelną i pomocną recenzję?
  • żadna rewelacja
  • W zasadzie to nie wiem czy warta jest polecenia. Mi wyszły włosy fioletowe, mimo, że użyłam mniejszą ilość niż zalecał producent. Na szczęście wypróbowałam tą płukankę tylko na dwóch pasemkach, ale i tak wyglądałam dość dziwnie. Póżniej kilka razy myłam te pasma żeby mi zeszła ta fioletowa poświata. Mąż jak mnie zobaczył musiał kryć swój uśmiech i tylko delikatnie stwierdził, że wyglądam jak babulinka. Jeśli ktoś chce poeksperymentować to tylko ostrzegam z ilościa preparatu na zalecaną ilość wody. Radze zachować tu umiar. Ja na pewno już jej nie użyję.

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić beatka030500 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • U mnie daje platynowo-beżowe włosy. Wcześniej były złoto-zółte. Trzeba uważać jaką proporcję wziąć jednak dla początkujących jest bezpieczniejsza niż Delia. U mnie w każdym razie fioletu nie widać, tylko taki popielaty poblask. Minus że jest mało wydajna. Wolę Delię wychodzi ładniejszy kolor.

Używam tego produktu od: pierwsze

Chcesz pochwalić CocoPoznan za czytelną i pomocną recenzję?
  • należę do jej zwolenników
  • Na pewno powtórzę ten zakup, bo jak dla mnie to całkiem udana inwestycja. Moje rozjaśniane włosy po pewnym czasie zaczynają tracić ładny odcień i zaczynają żółknąć, a ta płukanka pomaga mi to ukryć, nadaje włosom ładny odcień, oczywiście należy znaleźć swoją dawkę, bo jak dla mnie propozycja producenta 8 -10 nakrętek to za dużo, zazwyczaj daję 4.Szkoda tylko, że efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. No i trzeba sobie zarezerwować jeden ręcznik do włosów, ale to wszystko jest do sprania. Średnio wydajna i bardzo tania ( płacę 6,30zł).

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami, nie przy każdym myciu

Chcesz pochwalić Barby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delia lepsza
  • Celia to pierwsza płukanka jaką kupiłam ( choc moja ma inne opakowanie-nowe podejrzewam.Stosując sie do instrukcji nie uzyskałam nic- ani żółc nie zeszła 9 ani czego sie spodziewałam włosy nie zrobiły się na szczęsći niebieskie) Po zwiększeniu dawki też nic. Myśle, że przy jednorazowym uzyciu całego opakowania coś w końcu bym osiągnęła.Tylko po co jak przy Delii wystarczy pół nakrętki na dwa litry wody a efekt jak marzenie. Daję 2** bo nie niszczy włosów i nie powoduje "farbowania" na niebiesko.

Używam tego produktu od:miesiąc

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudotwórca!!

• Recenzja: Rozjaśniałam kłaczki rozjaśniaczem w spreju firmy joanna...świetne cudeńko ale moje włoski miały złote-żółte - rudawe refleksy....i strasznie mnie to wkurzało myślalam ze już nic nie pomoże....natomiast ta płukanka kupiona całkiem przypadkiem uraTOWALA MOJE KŁACZKI...SA PO PROSTU ŚLICZNE!! pOLECAM!! dZIEWCZYNY I WASZE KLACZKI MĄGĄ być naturalnie śliczne!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić frimi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Recenzja:Bardzo fajna płukanka, faktycznie niweluje zólty kolor pojawia sie sliczny chlodny odcien, absolutnie nie niszczy wlosow, schody zaczynaja sie w momencie stosowania, producent zaleca nie splukiwac, co u mnie zaowocowalo fioletowymi wlosami, na szczescie dalo sie splukac, poza tym trzeba uzyc duzo mniejszej ilosci niz jest napisane na opakowaniu, no i niestety szybko sie splukuje musialam stosowac co drugie mycie, ale mimo wszystko polecam, nawet nie ma porownania do Regenalu ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1 opakowanie ...

Chcesz pochwalić kasienka2883 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pogromca żółtych włosów
  • Recenzja: na początku wytłumacze,czemu przy **** zaznaczyłam,że nie kupię już tego produktu : bo mam czarne pasemka na moich blond i już w domciu nie mogłabym używać tej płukanki.

teraz do rzeczy:
    super kosmetyk. naprawdę jest bardzo przydatny,jeśli chcemy nadać rozjaśnionym włosom platynowy odcień. Jak fioletowy-też ;-) Mi się raz za dużo użyło i miałam śliczne niebieskawo-fioletowe pasma ;-) Nawet fajnie wyglądało.
    Płukanka nie pogarsza stanu włosów. Ale też nie polepsza.
    Dzięki niej, nawet odrosty są mniej widoczne.
    Nie trzeba jej często używać,ja używałam raz w tygodniu i było ok
    Produkt nie drogi,a tak dobry,lepszy niż znany mi szampon za 30zł.
    polecam.
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:2

Chcesz pochwalić namietne_usta za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, ale znam lepszą
  • Recenzja:
    plusy:
    -jest tania i raczej wydajna
    -dobrze ukrywa zółte refleksy
    -jest absolutnie obojętna dla włosów (raczej pomaga niż szkodzi)

minusy:
    -użyta w nadmiarze barwi włosy na piękny fiolet
    -trudno odmierzyć potrzebną ilość i nie wylać choćby odrobiny
    -trzeba naprawdę dobrze wstrząsnąć
    -nie działa na ciemniejsze włosy

Używam tego kosmetyku od 4 miesięcy/ ilość zużytych opakowań: drugie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić arielka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij