L`Oreal, Infallible Never Fail Powder (Trwały puder prasowany)

Powiększ L`Oreal, Infallible Never Fail Powder (Trwały puder prasowany)

Zgłaszająca osoba: patinatali

L`Oreal Infallible Never Fail Powder - nowy puder, który utrzymuje się aż 16 godzin. Doskonale dopasowuje się do struktury i karnacji skóry. Puder zawiera pigmenty, które chronią przed przegrzaniem skóry oraz są odporne na wchłanianie wilgoci. Dlatego po użyciu tego kosmetyku skóra pozostaje naturalnie matowa przez cały dzień. Puder można nakładać na sucho jak również po uprzednim zwilżeniu gąbki, wtedy kosmetyk nabiera cech podkładu. Zawiera filtr SPF20 chroniący przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Nie zatyka porów skóry, nie tworzy efektu maski, doskonale wyrównuje koloryt cery, tuszuje i matuje jej niedoskonałości. Rewolucyjna formuła kosmetyku opracowana przez firmę L`Oreal daje poczucie lekkości i elastyczności, nie przetłuszcza skóry i sprawia wrażenie płynności. Puder oferowany jest w eleganckiej puderniczce wyposażonej w lusterko oraz gąbkę.

Cena: 40zł / 8,5g

• dobry, ale nienajlepszy
  • Zgadzam się z opiniami, że produkt jest trochę za drogi. Jednak patrząc na jakość jest całkiem dobry. Nie obsypuje się, dobrze się utrzymuje na buzi, jest całkiem trwały. Ma ładny kolor, który dobrze dopasowuje się do cery. Oprócz tego jest wydajny i wygodnie się go używa. Ma również przyjemny, delikatny zapach…gdyby nie cena, to przypuszczam, że kupiłabym go jeszcze raz. Póki co jednak poszukam tańszego zamiennika, co wydaje mi się nie będzie takie trudne…

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić kosmetyczkagosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny ale za drogi

• Puder jest naprawdę bardzo fajnym kosmetykiem.
    +regularnie dopasowuje się do koloru i kształtu buzi
    +nie zostawia śladów, delikatnie się wchłania, nie brudząc wszystkiego dookoła
    +jest wydajny
    +jest bardzo długotrwały
    +ma ładny zapach

Niestety cena moim zdaniem jest za wysoka…rozumiem, że płacimy za markę Loreal, ale aż 40 zł za mały puder? Znalazłam tańszy zamiennik u vipery i też jest niezły, wydaję 15 zł i nie tracę kasy.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agata1960 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Mój ulubiony puder, świetny dla osób o niezbyt ładnej cerze, świetnie kryje, ma idealne kolory dopasowujące się do naturalnego koloru skóry, choć sama ilość odcieni jest dosyć okrojona.

Plusy:
    +świetne krycie
    +paleta kolorystyczna, która ożywia skórę twarzy, a nie czyni ją szarą i smutną
    +efekt pięknej gładkiej cery bez przebarwień i niedoskonałości, a jednocześnie nie tworzy efektu maski,
    +wydajny, starcza na b. długo

Minusy:
    -szybko się "ściera", dlatego trzeba poprawiać makijaż co kilka godzin,
    -nie jest zbyt dobry dla osób o świecącej się cerze, ponieważ skóra zaczyna świecić już po godzinie lub dwóch,
    -opakowanie jest bardzo tandetnie wykonane, tj. zawsze po wykorzystaniu około połowy pudru plastikowe łączenie pęka, przez co cały wierzch (pokrywka) odpada i zostaje tylko część z pudrem, która niezakryta brudzi wszystko wokół; opakowanie pęka zawsze, przez 3 lata użytkowania ani razu opakowanie nie dotrzymało "do końca" zużycia pudru.

Mimo istniejących minusów, puder wart jest swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 11 duże

Chcesz pochwalić Twiggy182 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na szczęście miałam tylko tester
  • Uważam, że ten puder nie jest wart swojej ceny i cieszę się, że miałam tylko tester. A teraz do rzeczy. ;]

Plusy:
    - kolor - dobrałam go sobie do podkładu z tej samej serii
    - całkiem dobre krycie
    - wygładza buzię (jak się go nałoży gąbką, przy pędzlu nie ma takiego efektu, bo nakłada się wtedy mniej kosmetyku), daje co w rodzaju "efektu Photoshopa"

Minusy:
    - dość ciężki
    - zapycha pory
    - skóra szybko się po nim świeci, a mi zależy przede wszystkim na matowaniu

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jeden tester

Chcesz pochwalić Markomanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Puder bardzo dobrze kryje, zadawalający efekt nawet bez podkładu. Niestety skóra szybko daje efekt świecącej cery, pomimo ze skóra nie ma w danym miejscu nadmiaru sebum. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Chcesz pochwalić patinatali za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jestem bardzo zadowolona z tego pudru Mam bardzo jasną cere i używam odcienia 660 nude beige. Moje spostrzeżenia:
    - bardzo dobrze matuje, kolor skóry jest naturalny i jednolity,
    - maskuje drobne niedoskonałości skóry i wyrównuje jej kolor,
    - używam go również jako podkład pod cienie i liner do oczu i sprawdza się w tej roli znakomicie.
    - jedyny minus jest taki, że co ok. godzinę trzeba poprawiać makijaż, bo cera zaczyna się świecić.

Uwaga!!! Nie kupujcie podróbek na al.. Są fatalnej jakości!!!!

Chcesz pochwalić MorganLeFay za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • przetestowalam miliony kosmetykow tego typu i najlepsze dla mnei to clinique spelniaja wszystkie oczekiwania niestety wysoka cena nie pozwala mi na regularne kupowanie kosmetykow z tej lini wiec trafilam na ten podklad w pudrze i jak za ta cene hest dobry naprawde mam cere okropna z wypryskami czesto tlusta itd a ze to podklad w pudrze stosuje go juz na uprzednio nalozony podklad i ku memu zdziwieniu nadal nie mam maski na twarzy ani plam a efekt zadowalajacy pokrywa wszystko skora wyglada zdrowo nieskazitelnie u jest wydajny wystarczy troszke niespodziewalam sie ze bedzie taki dorby szczerze mowiac a jest lepszy nawet od pudrow drozszych trzyma sie w porzadku i jedyny minus dla mnie to jednak to ze nie matuje na dlugo zwlaszcza w ekstremalnych warunkach akurat w takich pracuje goracych troche potu i skora szybko sie swieci pudry cliniqua i podklady trzymaja sie caly dzien bez poprawek i skora w ogole sie nie swieci ale to wyzsza polka takze ogolnie dobry produkt dla mnie lepszy o niebo od rimmela, rimmel to wogole porazka jesli chodzi o pudry i podklay maybelline tez jest gorszy od loreala aha i nie zgadzam sie co do gamy kolorow ja w sklepach przegladam okolo 10 roznych dla mnie to nie malopozdrawiam

Używam tego produktu od:tyg
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

Chcesz pochwalić joanna871 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic ciekawego
  • + dobrze kryje
    + nie tworzy efektu maski

- matuje skórę najwyżej przez 1 godzinę, po tym czasie skóra znowu się błyszczy
    - mały wybór odcieni
    - nieporęczne opakowanie - gąbka i lusterko znajduje się w oddzielnej przegródce niż puder, więc co chwilę trzeba manewrować między pudrem a lusterkiem - strasznie denerwujące

Liczyłam na naprawdę matujący efekt - szczególnie za tą cene i zawiodłam się. Są pudry o wiele lepsze i tańsze od tego, które naprawdę potrafią matować - np. Stay Matte Rimmela.Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MA66IE za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Puder jest ogólnie rzecz biorąc dobry ładnie zakrywa to czego nie chcemy pokazać i matuje,długo trzyma się na twarzy,nie uczula nie tworzy plam na buzi.Jest bardzo wydajny mam go 6 miesięcy i nadal jest. Zastrzeżenia mam tylko do opakowania bo np mi się popsuło jest w formie puderniczki i to jest denerwujące ale poza tym ok ale że lubię sobie zmieniać kosmetyki to nie wie czy pozostanę mu wierna jestem testerka więc raczej nie...

Używam tego produktu od:6 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dalajlama za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij