Astor, Fash'n Studio (Lakier do paznokci o intensywnym kolorze)

Astor, Fash'n Studio (Lakier do paznokci o intensywnym kolorze)

Lakier dzięki pełnemu nasyceniu pigmentów daje gwarancje uzyskania perfekcyjnego koloru, dokładnie takiego, jak w buteleczce.
Lakiery Fash'n Studio oferują szeroką paletę olśniewających, intensywnych kolorów, inspirowanych najmodniejszymi barwami nadchodzącego sezonu.

Cena: 8zł / 6ml
/m/

Dobry i niedrogi

Kupiłam już w sumie 4 kolory. Łatwo się rozprowadza,kryje dobrze,ale dopiero po dwóch warstwach. Szybciutko schnie. Odejmuję pół gwiazki za dość szybkie ścieranie na początku płytki. Za to bardzo duży plus za niewielkie opakowanie,przynajmniej mam pewność,że zużyję ten lakier,a nie wyrzucę po kilku użyciach.

Nie zachwyca

Mam kolor majestic blue(jeansowy niebieski). Nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Niska cena, średnia jakość. Fajna konsystencja lakieru, szeroka gama kolorystyczna, niska cena to na pewno plusy produktu. Niestety krycie bardzo średnie - najlepiej nałożyć 3 warstwy lakieru. Nie należy do najtrwalszych - po 2 dniach wygląda koszmarnie, a czasem potrafią być odpryski niedługo po pomalowaniu. Jak na lakier za tą cenę nie ma co oczekiwać cudów. Raczej nie skuszę się na kolejne opakowania.

świetne kolory

Lakiery mają bardzo ładne kolory, na paznokciach również wyglądają rewelacyjnie. Cena zachęca. Trzyma się do 3 dni.

Kupiłam go dlatego, że takich kolorów nie było w Rimmel Lycra pro. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

OK lakier w dobrej cenie

W drogerii internetowej dorzuciłam dwa kolory do zamówienia- ROSE TULIP oraz AQUA LEAF. Nie słyszałam nic od moich koleżanek na ich temat, były tanie (tam ok 5 zł?) więc stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia, bo i tak przymierzałam się do poszerzenia gamy kolorystycznej moich lakierów. Jeden z moich Astorowych to taka piękna, chłodna mięta, a drugi to malinowy, intensywny róż.

Lakiery jak za 5 zł są naprawdę OK:
+razem z Seche Vite na stopach Aqua Leaf trzymal się ponad dwa tygodnie, a nie używałam ich bez top coatu
+kolory są pięknie napigmentowane i w moim przypadku wystarczyły dwie warstwy
+ wygodny pędzelek: nie jest ani za duży, ani za mały

- troszkę smużą

Lakiery jakoś bardzo mnie nie zachwyciły. Wiem, jak mogą wyglądać moje paznokcie i wiem, na co stać naprawdę dobry lakier. To są średniaczki, któe można upolować za grosze. Uważam, że za 5 złotych są warte uwagi.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie skonczylam zadnego

Średni

+wygodny pędzelek,
+ładny, dobrze napigmentowany kolor,
+już jedna warstwa daje odpowiedni kolor,
-szybko się odpryskuje, zdarza się, że nawet pierwszego dnia.

Używam tego produktu od: ok pół roku

okej

Przez 4 dni nie było ani jednego odprysku, a potem nagle wiele, ale jak na tyle dni bez odpryśnięcia i bez top coatu to całkiem fajnie.
Uważam ten lakier za średni - są lepsze, ale to nie znaczy, że jest zły.
Mam kolor Thaithan Flower - różowy.
Ma wąski pędzelek, jest to lekki minus, ale nie jakaś tragedia.
Buteleczka wyróżnia się kształtem.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

całkiem dobry

Lakier całkiem dobry, wybór kolorów jest bardzo duży. Szybko schnie i wystarczy nawet jedna warstwa żeby ładnie zakrył paznokcie. Niestety na końcówkach paznokci lubi odpryskiwać albo się ścierać, ale jeśli pomaluję jakąś odżywką na to, to czasami tydzień bez żadnych odprysków.

Plusy:
cena
dostępnosc
kolorystyka
konstystnecja
dobrze kryje

Minusy:
lubi odpryskiwać bardzo szybko

Na pewno nie raz kupię jeszczę lakier z tej serii bo są na prawdę dobre, a wiadomo, że każdy lakier odpryśnie jak coś się robi. Mam kilka kolorów lakierów astor i są jednymi z moich ulubionych

Ilość zużytych opakowań: 5 standardowych

nie dla mnie

Lakier firmy Astor nie przypadł mi do gustu z uwagi na to, że:
1. bardzo długo schnie
2. pozostawia smugi na paznokciach
3. aby uzyskać zamierzony efekt trzeba nałożyć na paznokcie trzy warstwy
4. po dwóch godzinach od pomalowania połozyłam się spać, rano obudziłam się z paskutnymi odciskami na płytce

Lakier zakupiony w promocji za 8,99. Pomimo stosunkowo niskiej ceny, a jednocześnie znanej firmie nie wybrałabym tego produktu ponownie. Zdecydowanie bardziej preferuje lakiery firmy Wibo.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

nie polecam

Zawiodłam się . . . W normalnej cenie był drogi ale na promocji w rossmanie był po 8 zł . Dlatego go kupiłam bo marka astor i kolor super. Niestety pędzelek malutki. Źle się rozprowadza. W ciągu godziny odpryski są . Muszę go zużyć ale maluję go warstwą brokatową i wtedy się trzyma choć nie koniecznie to dobrze wygląda .

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Obłędne kolory

Posiadam kilka kolorów tego lakieru, w tym jeden opalizujący. Paleta kolorów jest obłędna, na pewno każda znajdzie coś dla siebie. Kolory są intensywne, wyraziste. Konsystencja nie za gęsta, nie rzadka, bardzo mi odpowiada. Pędzelek również spełnia moje oczekiwania i bardzo wygodnie mi się nim maluje. Mimo, że lakiery są bardzo dobrze napigmentowane, niezbędne jest nałożenie dwóch warstw, gdyż robią się delikatne smugi. Schnie dość szybko. Kolor na paznokciach wygląda rewelacyjnie i do tego pięknie się błyszczy. Trwałość zadowalająca- do 3 dni bez poprawek. Zauważyłam tez, że lakiery te nie gęstnieją szybko. Jeden posiadam już 7 miesięcy i konsystencja nadal jest ok.

Jestem Na Tak:)

Plusy:
+ Dobra konsystencja lakieru
+ Wygodny pędzelek, który nie zostawia smug
+ Intensywny kolor
+ Ładny połysk
+ Dobre krycie

+/- Nie schnie jakoś bardzo długo, ale mam lakiery, które schną szybciej
+/- Trwałość około trzech dni

Świetny lakier

Kupiłam ten lakier, zachęcona jego pięknym, intensywnym kolorem, który poprostu uwielbiam (mam dokładnie ten sam odcień co na zdjęciu, choć na żywo wygląda o wiele lepiej) :)

Lakier bardzo fajnie się nakłada, już 2 warstwa wystrczająco pokrywa paznokieć, nie powoduje powstawania smug.
Pędzelek również jest optymalnej wielkości, nie za duży nie za mały.
Lakier bardzo szybko schnie i później ma piękny połysk.
Jest łatwo dostępny, niedrogi i paleta barw jest obłędna :)

Jedyny minusik, to niestety ścieranie się po jakimś czasie lakieru na końcówkach paznokci. Ale u mnie spokojnie wytrzymuje 1 tydzień na paznokciach więc w zasadzie po takim czasie to nie grzech :P

Gorąco polecam ;)

Troszkę się zawiodłam

Kupiłam ten lakier jakieś 2 miesiące temu, nadal leży w łazience i bardzo rzadko go używam.

Plusy:
niska cena
szybkie wysychanie
intensywne kolory

Minusy:
nie rozprowadza się równomiernie
pozostawia smugi
bardzo cienki pędzelek