Vichy, LiftActiv CxP Yeux (Krem pod oczy)

Powiększ Vichy, LiftActiv CxP Yeux (Krem pod oczy)

Zgłaszająca osoba: Wiolka525

Przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący pod oczy i na powieki. Zawiera wodę termalna z Vichy o działaniu wzmacniającym i kojącym.Składniki aktywne : Peptydy + stale uwalniana witamina C stymuluje namnażanie się fibroblastów, komórek odpowiedzialnych za tworzenie nowych włókien.Kofeina zmniejsza cienie i redukuje opuchnięcia.

Cena: ok.70zł / 15ml
/s/

• Dobry kremik
  • Nie miałam pełnowymiarowego opakowania, tylko próbkę e tubce 5ml, jednak starczyła mi ona na około miesiąc, także nie jest źle
    Zalety:
    - delikatnie wygładza zmarszczki (ale od razu uprzedzam, że spektakularny efekt to nie jest)
    - świetnie nadaje się pod makijaż
    - bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
    - pozostawia skórę pod oczami napiętą i wygładzoną (choć nie całkowicie)
    - rozświetla obszar pod oczami
    - nie podrażnia, nie uczula
    - formuła bez zapachu
    - bardzo dobrze nawilża
    Wady:
    - nie stwierdzono
    Nie wiem jednak, jak ten krem zachowałby się przy dłuższym stosowaniu, czy wygładzenie zmarszczek to efekt jedynie chwilowy, czy po jakimś dłuższym czasie stosowania naprawdę widać stałe wygładzenie zmarszczek.
    Myślę, że wrócę do niego za jakiś czas, jak już moje zapasy Substiane z LPR się wyczerpią

Używam tego produktu od: początek lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno 5ml

Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • To był najlepszy krem pod oczy, jakiego kiedykolwiek używałam. Miałam go w próbkach, chyba kilkanaście opakowań, i wystarczyło mi tego na parę dobrych miesięcy. Od tej pory szukałam go w pełnowymiarowym opakowaniu wszędzie, ale chyba już nie jest produkowany. Tak czy owak, zaraził mnie miłością do kremów pod oczy z Vichy.

Miał same zalety:
    + jako jedyny naprawdę NIWELOWAŁ ZMARSZCZKI wokół oczu w sposób widoczny, a ten efekt utrzymywał mi się potem jeszcze bardzo długo
    + ROZJAŚNIAŁ, WYGŁADZAŁ skórę wokół oczu
    + kiedy go stosowałam, nie miałam cieni ani sińców pod oczami, ani podkrążonych oczu, które są zazwyczaj moją zmorą
    + mogłam stosować go mało - na dzień, lub grubszą warstwą - na noc, i efekty za każdym razem były spektakularne
    + NIE PODRAŻNIAŁ mi oczu ani skóry wokół, a 99% innych kremów to niestety robi. Po tym nie łzawiłam, nie budziłam się rano z opuchlizną, nic mnie nie piekło. Ideał.
    + nadawał się pod makijaż, nie powodował rozmazywania się tuszu do rzęs, podkład też po nim nie spływał
    + bezzapachowy, biały, kremowy, nie przesuszał skóry wokół moich oczu jak żele

Wady:
    - niedostępność!!!

Używam tego produktu od: przez pół roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupiłam go w zestawie z kremem do twarzy Liftactiv i o ile z kremu do twarzy byłam średnio zadowolona (nadawał się przy mojej mieszanej cerze tylko na noc), o tyle krem pod oczy jest naprawdę świetny:

+ niweluje delikatne kurze łapki i cienie i worki pod oczami;
    + bardzo dobrze nawilża;
    + higieniczny aplikator z pompką;
    + brak zapachu;
    + bardzo wydajny;
    + nie uczula i nie podrażnia;
    + delikatnie napina skórę wokół oczu;
    + szybko się wchłania i z powodzeniem nadaje pod makijaż;

Do tej pory używałam kremu pod oczy Z AA 30+ z serii Energia Młodości, jednak Vichy bije go na głowę skutecznością. Aktualnie używam go w połączeniu z Idealią i jestem bardzo zadowolona.
    Cena dość wysoka, ale warto. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na pierwsze zmarszczki
  • Bardzo dobry , treściwy kremik .
    Kupiłam bo aqualia okazała sie za słaba .
    Ten bardzo pasuje mojej skórze , jest gęsty , treściwy ale szybko się wchłania i nadaje świetnie pod makijaż .
    Dobrze nawilża , nałożony grubszą warstwą lekko natłuszcza skórę .
    Delikatnie prasuje kurze łapki , likwiduje poranne opuchniecia .
    Ma bardzo higieniczne opakowanie z aplikatorem
    Jest bardzo wydajny więc i cena do przezycia .

Nie podrażnia , nie uczulił mnie .

Jedyne czego mu brak to efektu rożswietlenia i za to odejmuję pół gwiazdki .

Używam tego produktu od: trzech miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Chcesz pochwalić Katilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię to!
  • Długo zastanawiałam się nad tym kremikiem..
    Bezpodstawnie.
    Kremik, jak na swoje 15ml. jest bardzo wydajny, gęsty, treściwy i tłusty- czyli taki jaki powinien być krem pod oczy i na powieki.
    Nie mam jeszcze 30tki, a nawet 25l. ale jestem z tym, którzy dmuchają na zimne i wolą zapobiegać niż leczyć..

Mam parę zmarszczek pod oczami i 2znienawidzone wokół ust.
    Przeszkadza Mi to szczególnie, gdy nałożę podkład- mam problematyczną cerę i używam dość topornych pudrów, przez to uwydatniają one moje zmarszczki...
    przedstawiając tło historyczne, przechodzę do kremu:
    najważniejsze(!) dla mnie- krem jest delikatny, nie łzawią Mi oczy jak po większość kremach, to jest bardzo ważne!
    PO przebudzeniu zmarszczki są jakby"wypchane" od wewnątrz...
    Nie zauważyłam rozjaśnionych cieni pod oczami..
    co do samego celu stosowania tego kremu- używam go 2msce i jakość specjalnej poprawy moich zmarszczek w dłuższej perspektywie nie zauważyłam.
    efekt wypchania jest krótkotrwały.
    Może potrzeba dłuższego czasu?
    Mimo wszystko to jest najdelikatniejszy krem jakiego używałam..no i coś robi z moimi zmarszczkami.

Używam tego produktu od: 2miesiace
    Ilość zużytych opakowań: pół

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _Baletnica_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny!
  • Dostalam kilka probek tego kremu i musze przyznac, ze jest zachwycajacy. Mam mloda skore, ale dosc wymagajaca. Doskwieraja mi przesuszenia, zaczerwienienia, podraznienia, pufki i zasinienia, do tego pierwsze zmarszczki mimiczne. Krem ten blyskaiwcznie dziala, wchlania sie biegusiem, cudnie nawilza, napina skore pod oczami. Jest cudowny, ale ma jedna wielka wade, ktora go dyskwalifikuje. Mam potworny swiatlowstret po nim. To juz kolejny krem pod oczy tej firmy, ktory jest naprawde fantastyczny, ale wywoluje u mnie taka reakcje. Nie moge do uzywac, przemeczylam sie troche zima, ale teraz to juz dla mnie meka, bo nie moge nawet oka otworzyc.
    Jednak warto sprobowac.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: mnostwo probek

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • Kremik jest przyjemny , taki masełkowy jak lubie
    Dobrze sie wchlania , niewatpliwie to jego zaleta . Mam wrazenie ,ze slabo jednak rozjasnia cienie po oczkami ...to jedyny minusik odemnie ., liczylam na jakis efekt rozswietlenia z rana .
    Mam nadzieje ,ze co do reszty dziala , nie mam jeszcze zmarszczek wokol oczy wiec na temat jego skutecznosci sie nie wypowiem , stosuje go zapobiegawczo , napewno ladnie nawilza skore wokol oczu i nie podraznia , co wazne .
    Krem na noc i dzien z tej serii tez uwazam za udane , uzywam wszystkich i efekt to przyjemnosc stosowania napewno , a reszta , no zobaczymy , licze na te vit. c i peptydy Używam tego produktu od: ok 2 mies Ilość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić LAPIEL za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miare ok
  • Nie jestem pewna co do efektow stosowania kremu poniewaz mam dopiero 26 lat i nie mam zmarszczek,wiec kremu uzywam prewencyjnie. Napina skore pod oczami, nawilza,likwiduje opuchniecia. Co do cieni pod oczami to nie zauwazylam,zeby je likwidowal. Stosuje na noc. Nie wiem czy do niego wroce, byc moze,ale jeszcze wyprobowac cos innego.

Używam tego produktu od: pol roku temu

Chcesz pochwalić karinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Bardzo fajny kremik, który nie powoduje podrażnienia moich wrażliwych oczu. Mam 30 lat i niestety bardzo suchą skórę wiec szybko powstaja na niej mimiczne zmarszczki. Na szczescie wiem o tym i zakupiłam ten kremik w zestawie z kremem na noc. kremik rewelacyjnie wygładza drobne zmarszczki mimiczne i świetnie zapobiega nowym. Widzę różnicę po sezonie letnim nie mam ich wcale mimo słonecznego lata i związanego z tym mrużenia oczu. Swietny krem ale dla zapobiegliwych. Niesamowicie wydajny.Używam codziennie rano i wieczorem od 5 m-cy

Używam tego produktu od:5 m-cy

Chcesz pochwalić aniakarnicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ???
  • od dawna szukam kosmetyków dla siebie, w grudniu postanowaiłam zaufać VICHY... na stronie producenta można zrobić coś jakby analizę skóry i tam wyszła dla mnie seria LiftActiv CxP... kupiłam.

no cóż napewno pierwszy krem po którym nie łzawiły mi oczy... nawilżenie też całkiem całkiem, skóra mięciutka, ale inne fekty średnie. Generalnie spisał się jak inne ale 2 lub 3 x tańsze krem.

Używam tego produktu od: grudzień-luty/marzec

Chcesz pochwalić agniecha_72 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij