Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Szampon ziołowy `7 ziół` do włosów normalnych i przetłuszczajacych się

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Zawiera specjalnie skomponowany zestaw 7 ziół - m.in. rozmaryn, rumianek, tymianek i krwawnik oraz kompleks witamin - pantenol i witaminę PP. Szampon normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Nadaje włosom puszystość i miękkość. Pełny efekt pielęgnacyjny uzyskasz stosując również balsam ziołowy.

Skład: Aqua, Sodium Laurenth Sulfate, Disodium Cocamphodiacetate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Laurenth-4, PEG-7 Glyceryl Cocoate Parfum, Salicylic Acid, Cocamidopropoyl Betaine, Niacinamide, Panthenol, Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Linalool, Glycerin, Hexyl Cinnamal, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Humulus Lupulus Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Extract, CI 47005, CI 42090

Cena: ok. 9zł / 400ml
/bw/

• Jeden z lepszych tej firmy
  • Mam przetluszczajace sie wlosy u nasady i suche na koncach, wiec ten szampon wydaje sie idealny. Ma ladny, deliaktny ziolowy zapach. Dobrze sie pieni i delikatnie myje wlosy. Nie obciaza i nie przesusza. Nie uczula oraz nie powoduje u mnie podraznien. Odrobine unosi je u nasady. Jest bardzo wydajny, bo wystarczy niewielka ilosc na cale wlosy. Tani i ogolnodostepny, co sprawia, ze czesto do niego wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!
  • Używałam go niecały miesiąc , ponieważ dłużej już nie dałam rady.

Nie jestem wymagająca i nie zwracam dużej uwagi na szampony ale ten mnie zszokował - moje włosy są po nim nie do rozczesania!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić chillin0411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Szampon strasznie placze wlosy, ciężko je po nim rozczesać , wystarczy zmienic 'pozycje glowy' i od nowa trzeba czesac. po za tym wlosy po nim są suche i nie przyjemne w dotyku , szorstkie. Zapach da sie zniesc ale bez rewelacji.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić silu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubie
  • Szampon kupiłam w swoim ukochanym sklepie - Rossmannie za 8 zł. Lubie kosmetyki Schaumy, a na dodatek zawsze chcialam wyprobowac takurat ten szampon. Wyprobowalam i powiem, ze na prawde dobrze domywa wlosy, po wyplukaniu szamponu oczywiscie bez odzywki sie nie obejdzie, ale cos za cos. Mamy dobrze umyte wlosy
    Cena jak najbardziej na plus, nawet bez promocji kosztuje 9-10zl.
    Opakowanie klasyczne, niezmienne od kilku lat, miekki plastik. Nakretka jest troszke klopotliwa, jak chcemy dostawic szampon do gory nogami, aby wydobyc resztki produktu. Ja jestem opieram go po prostu o sciane w lazience.
    Zapach bardzo ladny, jest rownies dosc wydajny, mi i mojej mamie wystarczyl na miesiac, wiec na prawde dobry wynik.
    Za ta cene warto wyprobowac, jesli chce sie raz na jakis cas porzadnie oczyscic wlosy i skore glowy.

Moge na pewno polecic
    PS: co do przetluszczania wlosow, ja nie mam z tym problemu - myje co 3 dni i tutaj nic sie nie zmienilo

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400 ml

Chcesz pochwalić Onlyshe94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla przetłuszczających się włosów
  • Skusiłam się na ten szampon, i to był spory błąd. Na moje przetłuszczające się włosy działał tragicznie. Już wieczorem włosy wyglądały nieświeżo, traciły puszystość. W ogóle nie odświeżał włosów i nie przedłużał efektu świeżości.
    Na plus- jest tani, dobrze się pieni, włosy są miękkie, ładnie pachnie.
    Minusy- w ogóle nie działa na przetłuszczające się włosy, mało wydajny.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon 7 ziół
  • Używałam go przez około miesiąc. Sprawiał wrażenie normalnego, zwykłego szamponu.

Zalety:
    - faktycznie moje włosy się mniej przetłuszczały dzięki używaniu tego szamponu
    - włosy były miękkie i łatwo się rozczesywały
    - włosy są długo świeże
    - brak silikonów
    - wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Dla włosów przetłuszczających się to jest wprost cudo. Włosy są po nim bardzo długo świeże, zapach jest neutralny jak dla mnie. Jak każdy ziołowy szampon będzie wysuszał, aczkolwiek nie wyobrażam sobie jak nosząc długie włosy można nie używać odżywek i nie zabezpieczać końcówek silikonami. Co do silikonów to ich brak w szamponie jest dużym plusem. Polecam!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić groszek1695 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak, tak!
  • Mam włosy dość mocno przetłuszczające się, dlatego staram się kupować szampony, które poradzą sobie z moim problemem. Moja mama kupuje go odkąd tylko pamiętam, dlatego jego działanie nie jest mi obce
    Z przetłuszczającymi się włosami radzi sobie bardzo dobrze. Myję włosy codziennie, choć z tym szamponem wcale nie jest to konieczne, więc czasami myję co 2 dni i wyglądają OK
    Ponadto w dotyku są mięciutkie i puszyste oraz prześlicznie pachną
    Dobry kosmetyk w dobrej cenie Polecam!

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić klaudia_1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ot taki szampon
  • Plusy
    + nie przetłuszcza włosów
    + nie nasila łupieżu
    + nie powoduje alergii
    + wydajny
    Minusy
    - nie przedłuża świerzości włosów
    - slsy w składzie
    - troche plącze włosy
    Szampon nie szkodzi ale też nie pomaga. Szukałam czegoś co nawilży włosy na końcach, ułatwi ich rozczesywanie, jedncześnie ich nie obciąży. Szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Wiele ekstraktów plus ładny zapach.
  • Plusy:
    - piękny zapach
    - bogaty skład
    - dobrze oczyszcza
    - dość wydajny

jednak ogólnie szampon, który niczym się nie wyróżnia spośród wielu innych

Używam tego produktu od: 3 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?