Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Szampon ziołowy `7 ziół` do włosów normalnych i przetłuszczajacych się

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Zawiera specjalnie skomponowany zestaw 7 ziół - m.in. rozmaryn, rumianek, tymianek i krwawnik oraz kompleks witamin - pantenol i witaminę PP. Szampon normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Nadaje włosom puszystość i miękkość. Pełny efekt pielęgnacyjny uzyskasz stosując również balsam ziołowy.

Skład: Aqua, Sodium Laurenth Sulfate, Disodium Cocamphodiacetate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Laurenth-4, PEG-7 Glyceryl Cocoate Parfum, Salicylic Acid, Cocamidopropoyl Betaine, Niacinamide, Panthenol, Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Linalool, Glycerin, Hexyl Cinnamal, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Humulus Lupulus Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Extract, CI 47005, CI 42090

Cena: ok. 9zł / 400ml
/bw/

• Super
  • Szampon jest świetny. Włosy są po nim puszyste, pełne objętości. Ładnie pachnie, nie wysusza, jest tani i łatwo dostępny. Poza tym ma bardzo dobry skład z ziołowymi ekstraktami wysoko w składzie, keratyną, pantenolem. Szampony Schaumy w ciągu ostatnich lat naprawdę się mocno poprawiły. Składy są na wysokim poziomie, nawet lepsze niż u droższych konkurentów. Jednak w głowach większości klientów nadal króluje opinia, że taki tani szampon to na pewno jakiś szajs. Naprawdę polecam spróbować teraźniejszych wersji szamponów Schauma.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić jassminaa za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• nie polecam
  • Tani i łatwodostępny produkt. Mi akurat zapach nie podszedł. Dziwna, jakby 'tępa'(?) konsystencja, słabo się pienił. Jednak był wydajny. Odniosłam wrażenie, że wypadały mi po nim włosy i to dosyć mocno. Nie sprawiał, że włosy przetłuszczały się po nim wolniej, nie odświeżał ich za specjalnie ponadto były oklapnięte.

Ilość zużytych opakowań: dwa 400 ml

Chcesz pochwalić beawia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na jedno pomógł, na drugie zaszkodził
  • Szampon naprawdę pomógł, jeśli chodzi o spowolnienie przetłuszczania się włosów. Tak jak zapewnia producent, włosy są bardziej miękkie, a skóra głowy odświeżona.

Kolejnymi plusami są dostępność i cena.
    Szampon ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie, jest wydajny.

Minusem natomiast jest fakt, że zaczęły mi po nim wypadać włosy.
    Trudniejsze jest też rozczesywanie włosów.

Szampon fajny i byłby moim ideałem, ale ilość wypadających włosów mnie przeraża.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić haru_haru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny, ale bez cudów
  • Barwa jasnozielona. Delikatny, ziołowy zapach.
    + produkt łatwodostępny (Drogerie Natura, Rossmann...)
    + przystępny cenowo
    + estetyczne, solidne opakowanie
    + zapach nie jest nachalny, lecz delikatny (nie czuć go na włosach po spłukaniu)
    + nie uczula, nie podrażnia skóry głowy
    + bardzo dobrze się pieni
    + wydajny
    +/- włosy nie są po nim oklapnięte, ale trochę się puszą, więc potrzebna maska/ odżywka
    Moje włosy się nie przetłuszczają, ale kupiłam ten szampon, gdyż lubię czuć świeżość na głowie ;p Szampon dobrze się spisuje, ale cudów nie ma.
    Ogólne wrażenie- polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi co ma robić
  • Dobry kosmetyk. Robi cos, co powinien robic szampon - a wiec oczyszcza włosy i skórę głowy. Często myjąc włosy innymi miałam uczucie, ze pomimo dwukrotnego mycia i odpowiedniego wypłukiwania kosmetyku - po wysuszeniu już po chwili sa nieświeże. Tutaj ten problem zniknął. Ja zawsze po myciu używam odżywki do włosów, więc n ie mam kłopotu z rozczesywaniem.

+zapach
    +dokładnie oczyszcza,
    +łatwo dostępny,
    +cena

Chcesz pochwalić moniaal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • O ile wszystkie szampony sprawdzają się u mnie podobnie, tak tego jakoś nie polubiłam. Mam włosy długie, farbowane, przetłuszczające się, suche na końcach.
    + Cena
    + Zapach, miły, delikatny
    + Opakowanie wygodne
    + Bardzo dobrze się pieni, za to zawsze lubiłam szampony Schaumy

- Trochę swędziała mnie po nim głowa, dla mnie dziwne, bo nigdy po żadnym szamponie tak nie było
    - Lekko wysuszał i usztywniał włosy
    - Nie zmniejszył przetłuszczania ani trochę, nawet je przyspieszył
    - Bardzo lejąca konsystencja, przez to przeciekał przez palce
    - Co za tym idzie, niezbyt wydajny

Trochę się rozczarowałam, ale pewnie w przyszłości kupię jakiś inny szampon.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Sowa06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super szampon w niskiej cenie
  • Pomimo iż moje włosy są suche i zmęczone farbowaniem to nie wybieram szamponów innych niż te do włosów zniszczonych . Dostałam ten szampon od siostry . W owym czasie miałam problem z wypadającymi włosami oraz z swędzeniem skóry głowy szczególnie z tyłu . Chwilę pomysłam i stwierdzilam ze nic nie moze byc innego jak produkty ziolowe a ze mialam ten w zapasie . Ogólnie szampon czekał w kolejce po to by używać go do depilacji nóg . Kiedy go po raz pierwszy użyłam moja skóra głowy magicznie odżyła . Szampon nie zawiera siliknow ,a mimo to moje włosy po nim nie są napuszone . Uwielbiam go , włosy po nim wyglądają na świeże , gładkie i zadbane . Cena jest niebywale niska a wydajność produktu jest też znośna .

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych tej firmy
  • Mam przetluszczajace sie wlosy u nasady i suche na koncach, wiec ten szampon wydaje sie idealny. Ma ladny, deliaktny ziolowy zapach. Dobrze sie pieni i delikatnie myje wlosy. Nie obciaza i nie przesusza. Nie uczula oraz nie powoduje u mnie podraznien. Odrobine unosi je u nasady. Jest bardzo wydajny, bo wystarczy niewielka ilosc na cale wlosy. Tani i ogolnodostepny, co sprawia, ze czesto do niego wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!
  • Używałam go niecały miesiąc , ponieważ dłużej już nie dałam rady.

Nie jestem wymagająca i nie zwracam dużej uwagi na szampony ale ten mnie zszokował - moje włosy są po nim nie do rozczesania!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić chillin0411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Szampon strasznie placze wlosy, ciężko je po nim rozczesać , wystarczy zmienic 'pozycje glowy' i od nowa trzeba czesac. po za tym wlosy po nim są suche i nie przyjemne w dotyku , szorstkie. Zapach da sie zniesc ale bez rewelacji.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić silu za czytelną i pomocną recenzję?