Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Szampon ziołowy `7 ziół` do włosów normalnych i przetłuszczajacych się

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Zawiera specjalnie skomponowany zestaw 7 ziół - m.in. rozmaryn, rumianek, tymianek i krwawnik oraz kompleks witamin - pantenol i witaminę PP. Szampon normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Nadaje włosom puszystość i miękkość. Pełny efekt pielęgnacyjny uzyskasz stosując również balsam ziołowy.

Skład: Aqua, Sodium Laurenth Sulfate, Disodium Cocamphodiacetate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Laurenth-4, PEG-7 Glyceryl Cocoate Parfum, Salicylic Acid, Cocamidopropoyl Betaine, Niacinamide, Panthenol, Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Linalool, Glycerin, Hexyl Cinnamal, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Humulus Lupulus Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Extract, CI 47005, CI 42090

Cena: ok. 9zł / 400ml
/bw/

• Jestem na tak !
  • Bardzo przyzwoity szampon! Za niską cenę, dobrze się pieni , jest wydajny , dobrze myje , w składzie ma ekstrakty z ziół. Z dostępnością też nie ma problemu. Wad nie zauważyłam .

Używam tego produktu od: lutego
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Kamisku za czytelną i pomocną recenzję?
  • no nie za bardzo
  • Zamieniłam moją ukochaną schaumę z fitokofeiną na tą ziołową bo pod czapką włosy zaczęły mi się bezlitośnie przetłuszczac i za nic nie chciały wytrzymać dwóch dni bez mycia.
    Czytałam czytałam i wybrałam ten właśnie szampon że może przedłuży świezość moim włosom bym nie musiała ich codziennie myć. (są długie, pracuję długo i nie mam siły codziennie się z nimi męczyć).
    Niestety zuzyłam całą butelkę i wcale nie zauwazyłam by włosy tłuściły się mniej. nadal musze je myć codziennie chyba, że ryzykuję strąki na głowie w połowie drugiego dnia... za to stały się szorsktie, splątane nie do rozczesania, matowe a do tego dostałam łupieżu.
    Po szaumie z fitokofeiną były przynajmniej w świetnej kondycji, błyszczące i śliczne.
    wracam do mojego ukochanego szamponu.

Ilość zużytych opakowań: duża butelka 400ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super odświeżenie Fajna objętość
  • Dawno gdy uzywalam tego szamponu mocno plątał i puszyl wlosy- teraz widze pozytywną zmiane. Szampon ma bardzo przyjemny, naturalny nie chemiczny ziołowy zapach. Mimo ze jest ziołowy i mocno oczyszcza wlosy, wcale nie wysusza, a wręcz nawilża i koi skore i wlosy, przez co są odżywione. Przedluza swiezosc wlosow, bo ma dobry sklad i wlasciwosci nawilzajace. Idealnie oczyszcza, pieni sie odpowiednio, ma świetną, gęstą i kremową konsystencje i moim wlosom dodaje objetosci, sa bardzo lekkie i uniesione u nasady. Troche plącze wlosy, ale dla mnie to plus, bo to znaczy ze nie obciaza. Nie puszy włosow. Jest to jeden z niewielu (moze 3-4)szamponow z drogerii, ktory mi odpowiada. Wedlug mnie ma dobry skład. Schauma to wogole jedna z lepszych firm pod wzgledem szamponow.
    Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 7 duzych opakowan

Chcesz pochwalić domini8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomylka.

• Zalety:
    +Ladnie pachnie
    +Dobrze się pieni

Wady:
    -Strasznie wysusza włosy
    -Po umyciu włosy nie dają się rozczesać
    -Robi siano z włosów
    -Za duży otwór do nalewania
    -Dostałam po nim łupieżu

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Zosiiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłam zadowolona z niego długo lecz musiałam go zmienić bo efekt był odwrotny niż na początku.
  • Plusy:
    -Bardzo ładny zapach
    -dobrze się pieni
    -włosy świeże tak było na początku
    -nie jest drogi
    -dostępny

Minusy:
    -produkt nie ogranicza produkcji sebum
    -obciążał włosy po dłuższym stosowaniu

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 4 sztuk

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Szampaniaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Twoje włosy szybko się przetłuszczają? Ta recenzja jest dla Ciebie
  • Moje włosy są ekstremalnie szybko przetłuszczające się. Do tej pory radził sobie z nimi tylko 1 szampon: trzy zioła. Wszystkie pozostałe pozostałe strasznie je obciążały, odświeżały tylko na chwilę, albo i wcale.
    Do szamponów Schaumy nie mogłam się przekonać. W sumie nie wiem dlaczego... Jakoś głupio sobie coś ubzdurałam.
    Ale już rozkładając ręce nad wszystkim co jest na sklepowych półkach, spojrzałam na Schaumy. Widząc promocję, niechętnie, ale wzięłam.

Szampon pięknie pachnie! Ziołowo, świeżo, jednocześnie ostro, intensywnie, przypomina mi się zapach z dzieciństwa. Jakby krem do golenia którego używał dziadek? Nie jestem w stanie zlokalizować tego aromatu w swoich wspomnieniach. Ale w zapachu zakochałam się totalnie.
    Konsystencja jest kremowa, raczej gęsta, ładnie się pieni.
    Włosy po umyciu są wyszorowane, niczym nie oblepione, lekko poplątane.
    Po wysuszeniu są przyjemnie szorstkie (lubię ten efekt, wiem że włosy są czyściutkie), pięknie odbite u nasady. Włosy nie wiszą już smutno, są puszyste i lekkie. Co ważne taki efekt trwa do samego wieczora. Mnie bardzo na tym zależy ponieważ pracuje cały Boży dzień i to między ludźmi, a po niektórych specyfikach w połowie dnia miałam tłuste strąki. Dzięki temu szamponowi czułam się dobrze i komfortowo
    Co dla mnie jeszcze istotne - a nawet bardzo - nie powodował wypadania włosów. Walczę z tym problemem już długo, nawet mi to nie źle idzie i cieszę się bardzo że szampon nie psuł efektów.
    Dodatkowo włosy nie przyzwyczaiły się do niego (co często zdarzało mi się w przypadku innych szamponów), mogę go używać co dzień a efekty za każdym razem są tak samo zdumiewające.
    Podsumowując: świetny szampon dla osób borykającym się z tłustymi włosami. Świetnie oczyszcza zostawiając włosy miękkie, błyszczące, puszyste, zdrowe

Używam tego produktu od: ok miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 400 ml

Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Najlepszy szampon do włosów przetłuszczających się. Myję włosy co dwa dni i ten szampon naprawdę daje radę.
    fajny zapach
    dobrze się pieni
    włosy są miękie i błyszczące
    dobra cena

jedynym minusem jest to, że włosy sie po nim czasem elektryzują ( wcześniej nie miałam takiego problemu )

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kata2916 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Naprawdę dobry szampon.
    Bardzo dobrze oczyszcza.
    Włosy są sypkie, gładkie, lśniące, delikatne, miękkie.
    Włosy przetłuszczają się niestety tak samo jak się przetłuszczały.

Nie są jakieś strasznie nawilżone ale to rola odżywki

Ja jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: ok 4

Chcesz pochwalić Asia12345_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny szampon
  • Z racji tego, że lubię ziołowe szampony, postanowiłam wypróbować i ten.

Zalety:
    - dobrze oczyszcza włosy,
    - dobrze się pieni,
    - ładny, ziołowy zapach,
    - włosy są sypkie,
    - nie obciąża,
    - wydajny,
    - brak silikonów,
    - dostępność,
    - cena.

Neutralnie:
    - nie przyspiesza, ale też nie ogranicza przetłuszczania się włosów.

Wady:
    - niby 7 ziół, ale na końcu składu,
    - w składzie SLS,
    - niewygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: czerwiec 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NatalieHet za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3-
  • - SLS i cała reszta typowo dla drogeryjnych
    - 7 ziół, szkoda że na końcu w składzie...
    - nieporęczne opakowanie, ulewa się
    - efekt żaden po prostu
    - niezbyt wydajny

+ piękny, naprawdę przepiękny zapach
    + duża, tania butla
    + fajnie się pieni

Bardzo przeciętny, taki "familijny" wręcz bym powiedziała

Ilość zużytych opakowań: 1 400ml

Chcesz pochwalić Sodomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • 7 ziół-sama rozkosz zamknięta w dużej butli
    Szampon radzi sobie z moimi przetłuszczającymi się włoskami u nasady przez ciągle poprawianie
    Jest fajny, oczyszcza bardzo dobrze, świeżość utrzymuje się troszeczkę dłużej, porównując go do obecnego, którego używam z Biedry
    Jest także bardzo wydajnym produktem, którego używałam kilka miesięcy wraz z domownikami
    Jestem jak najbardziej na tak
    Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić shive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Używam tego szamponu od chyba 3 miesięcy (kupiłam już chyba 4 te szampony). Używam go do pierwszego mycia, do drugiego mycia używam innego, gdyż mam grube i ciężkie włosy, które się szybko przyzwyczajają. Nie odniosłam negatywnych wrażeń podczas jego stosowania.

Plusy:
    - dobrze oczyszcza przetłuszczone włosy
    - są świeże i ładnie pachną

Minusy:
    - cena (dlatego kupuję ten szampon gdy jest w promocji

Ilość zużytych opakowań: 4 normalne

Chcesz pochwalić misia17a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ziołowa rozkosz
  • Niewyobrażalnie dobre działanie szamponu skierowanego do przetłuszczających włosów przez producenta, na skórę glowy suchą, alergiczną i łuszczącą się. Gliceryna w składzie gwarantuje nam wiązanie wody w naskórku, dogłębne nawilzanie w głąb skóry, zioła rewitalizują włosy, dzieki czemu otrzymujemy po myciu, pięknie zdrowe włosy, naturalnie bez urzycia silikonu który blokuje oddychanie cebulkom. Włosy są nawilżone, puszyste, gładkie niczym tafla wody, rozczesują się same układając miękko w pukle, niesłychanie błyszczące, po prostu szczęsliwe. Zapach udzerza w zmysły ziołowym aromatem delikatnym ,otulając niczym balsamiczną pianą w trakcie masazu przy myciu włosy. Myslę sobie ze mogę smiało polecic ten szampon osobom o alergicznym typie skóry głowy i włosami normalnymi lub suchymi ktore potrzebują ziołowego wytchnienia.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Abwesencheit za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapomniałam o nim
  • Świetny szampon, uwielbiam jego ziołowy zapach i lekkość jaką pozostawia na włosach.
    Używałam go ładne kilka lat temu i jakoś zapomniałam o nim.
    Opakowanie niczym się nie wyróżnia.
    Gęsty, dobrze się pieni, trzeba dobrze spłukać.
    Myślę że gdy dokończę dove sięgnę po ten na przypominki

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Generalnie używam tylko szamponów przeciwłupieżowych ale od czasu do czasu kupuję coś innego. Ten szampon akurat ani nie zdzialał cudów ani nie zaszkodził. Przede wszystkim nie spowodował łupieżu a to dla mnie bardzo ważne. Nie powoduje także przetłuszczania się włosów i nie obciąża. Konsystencja jest właściwa, szampon nie przepływa przez palce i ładnie się pieni. Zapach jest ziołowy imiły dla noska. Cena przystępna i produkt jest łatwodostępny. Polecam do wypróbowania.

Używam tego produktu od: używam raz na jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziusia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy
  • Szampon bardzo dobrze radzi sobie z problemem przetłuszczania się włosów. Na moje włosy działa również przeciwłupieżowo. Posiada świeży ziołowy zapach, jest dosyć gęsty i wystarczy tylko odrobina, ale myśl producenta była chyba inna bo otwór w butelce jest bardzo duży w porównaniu do innych szamponów. Wylewa się go zawsze dosyć dużo na dłoń. Po użyciu szamponu moje włosy wytrzymują świeże do 2 dni co uważam za dosyć dużo. Szampon nie plącze włosów, jednak odżywka może się przydać. Włosy są świeże, miękkie i puszyste, ale się nie puszą. Odżywia włosy i ich nie obciąża.
    Plusy
    -Nie obciąża
    -Nadaje blasku
    -Włosy są miękkie i gładkie
    -Gęsty
    -Działa przciwłupieżowo

Minus
    - Bardzo duży otwór

Używam tego produktu od: 5lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić justilove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Na samym początku jak go kupiłam byłam nastawiona sceptycznie ale po 1 myciu okazało się że włosy lśnią są pełne blasku itp. Jednak po 1 tygodniu włosy są strasznie suche i nie mają objętości nie tak jak przy innych szamponach . Bardzo jestem niezadowolona, że w składzie był SLS ;/ Nie kupie go ponownie! :/

Chcesz pochwalić Vikaaxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Na pewno jeszcze go sobie kupię. Lubię takie szampony, których producenci nie obiecują mi cudów. Bo zawsze się zawodzę, gdy tak się dzieje. A ten szampon miał nadawać puszystość i miękkość, miał nadać im świeżość i naturalną objętość. I właśnie tyle zrobił.
    Używało mi się go miło: ładnie pachniał, ładnie się pienił, butelka był poręczna. Poza tym wydajny i tani.
    Dopatrzyłam się w składzie na etykiecie butelki mojego szamponu wyciągów z rumianku, skrzypu, szyszek chmielu, melisy, rozmarynu, szałwi i pokrzywy. To jest siedem

Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda.
  • Będąc w szpitalu miałam przy sobie tylko nminiopakowania kosmetyków, w kółko powtarzano mi, że pobędę tam 'jedynie 3 dni', jednak jak to zwykle bywa, mój pobyt tam się przedłużał, więc i zaopatrzenie zaczęło się kończyć. Tak więc wysłałam mojego chłopaka po kosmetyki dla mnie, a że dla niego to czarna magia, z pomocą przyszła jego mama
    Wiedząc, że moje włosy wymagają dość częstego mycia, wybrała dla mnie ten oto produkt. Na początku nie widziałam żadnych minusów, ale z czasem zaczęły dziać się nieprzyjemne rzeczy - włosy osłabły, zaczęły się silniej łamać, przesuszyły się, a skóra głowy niemiłosiernie mnie piekła
    Zaznaczam, że nigdy wczesniej nie miałam takich problemów, choć włosy mam dalekie od ideału.
    Daję gwiazdkę za wydajność

Tak więc na mojej głowie się nie sprawdził. Przyszło mi dalej poszukiwać czegoś, co mnie zachwyci

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Dorrsss za czytelną i pomocną recenzję?
  • bliski ideału!
  • szampon, który mimo, że nie jest idealny zostawia w tyle całą przetestowaną przez mnie do tej pory konkurencję (w tym szampony apteczne i całkowiecie naturalne). Mam włosy długie, przetłuszczające się u nasady, które lubię nosić rozpuszczone + grzywkę, która przy przetłuszczającej się skórze twarzy tak czy inaczej zmusza mnie do codziennego mycia i układania włosów rano (do grzywki pałam jednak miłością bezwględną więc rezygnacji z niej mówię stanowcze nie! ).

I tak oto uparcie poszukuję cudownego specyfiku dążąc do utrzymania świeżej czuprynki przynajmniej do końca dnia pracy, czyli ok. 16-17 (bo z codziennym myciem już się pogodziłam ;() . Być może musiałam do tej decyzji dojrzeć ale mimo, że zdradzałam Schaumę już z wieloma specyfikami, które zapewniały o swych cudownych właściwościach to wracałam do niej zawsze, wcześniej raczej nieświadomie, a ostatnio z pełną świadomością

Szamponik jest niedrogi, pachnie świeżo, przyjemnie, konsystencję ma w sam raz, nie za rzadką, nie za gęstą, dobrze się pieni, włosy po nim są czyste (nie oblepia włosów, z czym się spotkałam nawet przy szamponach nazywających się mniej lub bardziej słusznie naturalnymi), lekkie i puszyste, świetnie się układają

Lubimy podsumowania tak więc oto plusy
    + niska cena
    + przyjemny, świeży zapach
    + dobrze się pieni
    + skóra głowy jest po umyciu idealnie czysta
    + włosy są tak oczyszczone, że aż "skrzypią" przy przejechaniu po nich łapkami
    + nie plącze
    + moje włosy po nich są naprawdę (!!) lekkie i błyszczące

minus tylko jeden:
    - wersja ta jest chyba wycofywana ze sprzedaży (o zgrozo!) bo ostatnio jest coraz ciężej dostępny (

Czemu nie KWC? Sama nie wiem, oczekuję chyba czegoś jeszcze, co powali mnie na kolana, może podświadomie wierzę, że znajdę cudo, które pozwoli mi zrezygnować z codziennego mycia włosów?

Acha, do niedawna myłam włosy tylko raz bo byłam przekonana, że skoro nie używam do włosów dodatkowych kosmetyków typu pianka, lakier raz w zupełności wystarczy. Błąd! Dwa razy i ani razu mniej! Odkąd odkryłam tę oczywistą oczywistość włosy wyglądają jeszcze lepiej!

Podsumowując zdecydowanie polecam ten szamponik dla borykających się z przetłuszczającymi się włosami u nasady, a nie szukających cudów Ja na pewno będę do niego wracała.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wieeele

Chcesz pochwalić Ma_Gosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon
  • Szampon bardzo dobrze się pieni, nie przetłuszcza włosów, zwieksza ich objetość. Włosy bardzo dobrze sie po nim układają. Zauważyłam, że po dłuzszym zastosowaniu kolor moich włosów stał się bardziej głęboki a włosy zaczęły bardzo ładnie błyszczeć. Jednak co jakiś czas trzeba go zmieniać bo po pewnym czasie włosy i skóra głowy się przyzwyczajają i szampon przestaje spełniać swoją rolę.Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić karola2504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie dla mnie
  • Nie przekonalam sie do tego szamponu. Do moich farbowanych ale mimo wszystko przetluszczajacych sie wlosow, raczej sie nie nadaje.
    Po uzyciu moje wlosy sa suche, szorstkie i odnosze wrazenie ze jakies takie twarde( jezeli mozna uzyc takiego stwierdzenia). Mozliwe ze to wszystko za sprawa tego ze ten produkt ma za zadanie dobrze je oczyscic. Jesli tak jest to rzeczywiscie spelnia swoje zadanie.
    Podczas mycia wlosy placza sie i pozniej bez odzywki ciezko je rozczesac. Nawet przy moich krotkich wlosach jest to problem. Ulozenie fryzury bez produktow do stylizacji tez nie jest latwe poniewaz wlosy sa mocno " skrzypiace" i suche.
    Dobrze sie pieni, zapach absolutnie mi nie przeszkadza. Jest rowniez wydajny. Cena bardzo przystepna.
    Ogolnie uwazam ze to szampon dla osob z mocno przetluszczajacymi sie wlosami ale nie farbowanymi.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • To jeden z tych szamponów, do których zawsze powracam. Ogólnie lubię testować nowe rzeczy ale ten szampon bardzo często gości na mojej półce. Nie zauważyłam u niego żadnych minusów, za to wiele plusów:
    - jest tani,
    - wydajny,
    - łatwo dostępny,
    - dobrze się pieni,
    - bardzo dobrze oczyszcza,
    - włosy po nim są puszyste
    - przy innych szamponach myję włosy co 2 dni, przy tym jeśli mi się nie chce lub nie mam czasu spokojnie mogę jeszcze jeden dzień je przetrzymać.

Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić olciau za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest zawsze przy mnie
  • bardzo lubie szampony ziołowe, ponieważ dobrze oczyszczają skórę głowy, a ten jak na razie jest moim ulubieńcem

plusy
    - ziołowy zapach
    - dobrze się pieni
    -pozostawia włosy świeże
    - właściwie nie trzeba używać odżywki bo nie plącze włosów

minusów brak

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: tyle ich było, że już nie pamiętam

Chcesz pochwalić Ania 1458 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Ogólnie szampon spełnia swoje zadanie, czyli dobrze myje włosy. Po jego użyciu są one dokładnie oczyszczone i świeże. Konsystencja bardzo przyjemna, jest dość wydajny. Bardzo dobrze się pieni i ładnie pachnie. Przedłuża czas świeżości włosów, sprawia że są one lekkie i puszyste. Nie zauważyłam przesuszania włosów, ponieważ używam kilku szamponów na zmianę. Ogólnie dobry produkt.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić thalia22 za czytelną i pomocną recenzję?