Powiększ Schwarzkopf, Schauma, Szampon ziołowy `7 ziół` do włosów normalnych i przetłuszczajacych się

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Zawiera specjalnie skomponowany zestaw 7 ziół - m.in. rozmaryn, rumianek, tymianek i krwawnik oraz kompleks witamin - pantenol i witaminę PP. Szampon normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Nadaje włosom puszystość i miękkość. Pełny efekt pielęgnacyjny uzyskasz stosując również balsam ziołowy.

Skład: Aqua, Sodium Laurenth Sulfate, Disodium Cocamphodiacetate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Laurenth-4, PEG-7 Glyceryl Cocoate Parfum, Salicylic Acid, Cocamidopropoyl Betaine, Niacinamide, Panthenol, Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Linalool, Glycerin, Hexyl Cinnamal, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Humulus Lupulus Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Extract, CI 47005, CI 42090

Cena: ok. 9zł / 400ml
/bw/

• To nie to
  • Niestety ten szampon nie jest dla mnie. Włosy po nim się strasznie napuszyły (mam kręcone i nie lubię wyglądać jak pudel ), mam wrażenie jakby wyjaśniały, strasznie mi je poplątał (bez odżywki nie ma mowy o rozczeseniu bez wyrwania połowy włosów), zapach też nie powala. Plusem jest wygodne opakowanie i konsystencja. Używam tego produktu od: nie wiemIlość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić violet987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Schauma jest niezawodna
  • Bardzo lubię szampony schaumy i często po nie sięgam.

Plusy:
    -Włosy nie porzetłuszczają się tak szybko
    -Są gładkie
    -Lśniące
    -Miłe w dotyku
    -Jakby odżywione/nawilżone

Minusy:
    Brak.

Używam tego produktu od: Długiego czasu
    Ilość zużytych opakowań: Kilka dużych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych, chociaż nie najlepszy
  • Szampon,który jak na razie radzi sobie najlepiej z moimi skłonnymi do przetłuszczania się włosami. Nie zdziałał cudów na moich włosach (niestety), ale radzi sobie dość dobrze, jest szamponem ziołowym i w miarę tanim, więc na pewno będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić karolijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski jak Ferdek
  • Nie spełnia swojej podstawowej roli - włosy po jego użyciu przetłuszczają się szybciej niż po standardowym szamponie.

Wady:
    - przetłuszczenie - mogłam się tego spodziewać po ujrzeniu perłowego płynu (perłowy pigment w szamponach obciąża włosy, dlatego osoby z przetłuszczającymi się włosami powinny kupować tylko przezroczyste), ale tego, że będą się "znieświeżać" równie szybko jak w okresie dojrzewania? ten szampon jest do każdych włosów z wyjątkiem przetłuszczających się!
    - podrażnienie - podobnie jak po użyciu któregokolwiek szamponu Alterry z moich włosów sypie się coś, co wygląda jak łupież, choć łupieżem nie jest, a więc poza przetłuszczaniem włosów jest i przesuszenie skalpu, no brawo!!!
    - zapach - dziwny, mocny, bardzo ziołowy i jednocześnie bardzo chemiczny, ble

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ZDECYDOWANIE ostatnie

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak !
  • Bardzo przyzwoity szampon! Za niską cenę, dobrze się pieni , jest wydajny , dobrze myje , w składzie ma ekstrakty z ziół. Z dostępnością też nie ma problemu. Wad nie zauważyłam . Lecz szukam dalej ideału.

Używam tego produktu od: lutegoIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Kamisku za czytelną i pomocną recenzję?
  • no nie za bardzo
  • Zamieniłam moją ukochaną schaumę z fitokofeiną na tą ziołową bo pod czapką włosy zaczęły mi się bezlitośnie przetłuszczac i za nic nie chciały wytrzymać dwóch dni bez mycia.
    Czytałam czytałam i wybrałam ten właśnie szampon że może przedłuży świezość moim włosom bym nie musiała ich codziennie myć. (są długie, pracuję długo i nie mam siły codziennie się z nimi męczyć).
    Niestety zuzyłam całą butelkę i wcale nie zauwazyłam by włosy tłuściły się mniej. nadal musze je myć codziennie chyba, że ryzykuję strąki na głowie w połowie drugiego dnia... za to stały się szorsktie, splątane nie do rozczesania, matowe a do tego dostałam łupieżu.
    Po szaumie z fitokofeiną były przynajmniej w świetnej kondycji, błyszczące i śliczne.
    wracam do mojego ukochanego szamponu.

Ilość zużytych opakowań: duża butelka 400ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super odświeżenie Fajna objętość
  • Od kiedy uzywam tego szamponu mam wlosy geste, zdrowe, pelne objetosci. Szampon ma dosc przyjemny, naturalny nie chemiczny ziołowy zapach. Mimo ze jest ziołowy i mocno oczyszcza wlosy, wcale nie wysusza, a wręcz nawilża i koi skore i wlosy, przez co są odżywione. Nie oblepia wlosow roznymi substancjami, przez co wlosy odzyskują zycie. Przedluza swiezosc wlosow, bo ma dobry sklad i wlasciwosci nawilzajace. Idealnie oczyszcza, pieni sie odpowiednio, ma świetną, gęstą i kremową konsystencje i moim wlosom dodaje objetosci, odbija je u nasady. Troche plącze wlosy, ale dla mnie to plus, bo to znaczy ze nie obciaza. Nie puszy włosow. Jest to jeden z niewielu (moze 3-4)szamponow z drogerii, ktory mi odpowiada. Wedlug mnie ma dobry skład. Schauma to wogole jedna z lepszych firm pod wzgledem szamponow.
    Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 7 duzych opakowan

Chcesz pochwalić domini8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomylka.

• Zalety:
    +Ladnie pachnie
    +Dobrze się pieni

Wady:
    -Strasznie wysusza włosy
    -Po umyciu włosy nie dają się rozczesać
    -Robi siano z włosów
    -Za duży otwór do nalewania
    -Dostałam po nim łupieżu

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Zosiiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłam zadowolona z niego długo lecz musiałam go zmienić bo efekt był odwrotny niż na początku.
  • Plusy:
    -Bardzo ładny zapach
    -dobrze się pieni
    -włosy świeże tak było na początku
    -nie jest drogi
    -dostępny

Minusy:
    -produkt nie ogranicza produkcji sebum
    -obciążał włosy po dłuższym stosowaniu

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 4 sztuk

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Szampaniaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Twoje włosy szybko się przetłuszczają? Ta recenzja jest dla Ciebie
  • Moje włosy są ekstremalnie szybko przetłuszczające się. Do tej pory radził sobie z nimi tylko 1 szampon: trzy zioła. Wszystkie pozostałe pozostałe strasznie je obciążały, odświeżały tylko na chwilę, albo i wcale.
    Do szamponów Schaumy nie mogłam się przekonać. W sumie nie wiem dlaczego... Jakoś głupio sobie coś ubzdurałam.
    Ale już rozkładając ręce nad wszystkim co jest na sklepowych półkach, spojrzałam na Schaumy. Widząc promocję, niechętnie, ale wzięłam.

Szampon pięknie pachnie! Ziołowo, świeżo, jednocześnie ostro, intensywnie, przypomina mi się zapach z dzieciństwa. Jakby krem do golenia którego używał dziadek? Nie jestem w stanie zlokalizować tego aromatu w swoich wspomnieniach. Ale w zapachu zakochałam się totalnie.
    Konsystencja jest kremowa, raczej gęsta, ładnie się pieni.
    Włosy po umyciu są wyszorowane, niczym nie oblepione, lekko poplątane.
    Po wysuszeniu są przyjemnie szorstkie (lubię ten efekt, wiem że włosy są czyściutkie), pięknie odbite u nasady. Włosy nie wiszą już smutno, są puszyste i lekkie. Co ważne taki efekt trwa do samego wieczora. Mnie bardzo na tym zależy ponieważ pracuje cały Boży dzień i to między ludźmi, a po niektórych specyfikach w połowie dnia miałam tłuste strąki. Dzięki temu szamponowi czułam się dobrze i komfortowo
    Co dla mnie jeszcze istotne - a nawet bardzo - nie powodował wypadania włosów. Walczę z tym problemem już długo, nawet mi to nie źle idzie i cieszę się bardzo że szampon nie psuł efektów.
    Dodatkowo włosy nie przyzwyczaiły się do niego (co często zdarzało mi się w przypadku innych szamponów), mogę go używać co dzień a efekty za każdym razem są tak samo zdumiewające.
    Podsumowując: świetny szampon dla osób borykającym się z tłustymi włosami. Świetnie oczyszcza zostawiając włosy miękkie, błyszczące, puszyste, zdrowe

Używam tego produktu od: ok miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 400 ml

Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij