Rimmel, Stay Matte Foundation (Podkład matujący) (stara wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte Foundation (Podkład matujący) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: emma-e4

Podkład o nowej generacji zawierający naturalne składniki.
Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Unikalny kompleks Natural Shine Control gwarantuje 12 - godzinny efekt matowego wykończenia i naturalny wygląd cery.
Idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Skład: Aqua/Water/Eau, Dicaprylyl Ether, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Butylene Glycol, Mica, Cetearyl Alcohol, Isostearic Acid, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Polysorbate 60, Polymethyl Methacrylate, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Galactoarabinan, Kaolin, Xanthan Gum, Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Zinc Oxide, Sodium Pca, Disodium Edta, Sorbic Acid, Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder, Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower/Leaf Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, [May Contain/Peut Contenir/+/- : Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499)]. (15.01.2012)

• Nie , nie i jeszcze raz nie polecam
  • Ojj to był bardzo nie trafiony zakup. Wysusza skórę, robi efekt maski, po aplikacji robią się mazy i takie gródki których się nie da usunąć. Delikatnie kryje. Tani choć chyba płaci się tylko za formę bo sam w sobie nie nadaje się do niczego. Mało wydajny.

Używam tego produktu od: 2miesięćy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe opakowania

Chcesz pochwalić MarcelinaN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Kupiłam go (ciemniejszy odcień) na lato 2 lata temu, do tej pory stoi w szafce do połowy niezużyty. Jest po prostu fatalny. Nie ma plusów. Marze się, ściera, zasycha zbyt szybko, nie matuje, skóra po nim świeci się jeszcze bardziej, ciemnieje po jakimś czasie. Okropieństwo!

Używam tego produktu od: tylko w wakacje
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Olulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Marka Rimmel jest jedną z najlepszych marek i wybierając podkład liczyłam na jakość. Podkład miał matowić przez 12 h, po godzinie już się świeciłam. Rzadka konsystencja dobrze się rozprowadza i tylko tyle.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Qra100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Niestety, podkład przede wszystkim nie spełnia swojego głównego zadania - nie matowi. Cera po kilku godz. świeciła mi się bardziej, niż po użyciu innego, nie matującego podkładu. Po nałożeniu otrzymujemy efekt święcącej, klejącej się buzi. Daję jedną gwiazdkę za konsystencję i dobre rozprowadzanie. Nic poza tym.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 0 zużytych opakowań, jestem w trakcie pierwszego i pewnie nigdy go nie skończę

Chcesz pochwalić Kaaatarzynaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład Rimmel
  • Używałam go przez pewien czas, sprawdzał się na mojej cerze.

Zalety:
    - dobrze nawilżał
    - dobrze krył moje niedoskonałości
    - był łagodny dla moich podrażnień
    - był lekki, odświeżający
    - nie zapychał moich porów
    - idealne odcienie (103 true ivory)

Wady:
    - nie matowił, musiałam używać pudru

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Im starszy tym gorszy
  • Na początku byl świetny. Koleżanki zachwycaly się moja cerą. Po krótkim czasie słyszę: masz pomarańczowa plamę na policzku. Podkład z czasem staje się nieznośny, nie da się wyjść z domu bez pomarańczowego tonu. Stoi na półce i nie używam go od pół roku. Wielki zawód

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Marikaw97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny jak dla mnie.
  • Jak dla mnie spełniał wszystko co obiecuje mi producent.
    Nawilżał oraz matował a to podstawa. Nie tworzył maski był lekki oraz nie pozostawiał smug. Łatwo się rozprowadzał i doskonale się współgrał. Jedynym mankamentem było opakowanie strasznie kruche.

Używam tego produktu od: 2 lat zmiennie
    Ilość zużytych opakowań: 9 całych

Chcesz pochwalić NastjaRomanow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna pomyłka
  • Mam bardzo jasną cerę, trudno dobrać odpowiedni podkład. Wybrałam ten, ponieważ w sklepie wydawał się jaśniutki. W domu okazało się, że to jakaż porażka.
    Konsystencja zbyt rzadka, lubię takie, ale z czasem stała się prawie wodnista.
    Kolor ivory zbyt ciemny, dodatkowo ciemniejący na twarzy.
    Efekt zmatowienia zerowy, ba, cała twarz mi się świeciła jak wysmarowana masłem, a tylko w strefie T mam mały problem z tłustą skórą. Puder ledwo pomagał. Dodatkowo zapychał. Strasznie się też rolował.

Plusy
    + konsystencja /tylko gdy był nowy/
    + cena, chociaż nawet tych 15 zł żal na to wydać

Minusy
    - brak efektu zmatowienia, świecenie całej twarzy
    - rolował się
    - efekt maski
    - wodnista konsystencja
    - zapychał
    - odcień ciemny i do tego ciemniejący na skórze

Szczęście, że to coś wycofano...

Używam tego produktu od: ok. 2 lata temu

Chcesz pochwalić MalaCzarnaSukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Długo nie ma co opowiadać. Kupiłam ten podkład raz może jakieś 2 lata temu, nawet sama nie pamiętam kiedy to dokładnie było, z myślą o mojej wrażliwej skórze, skłonnej do alergii, w dodatku z atopowym zapaleniem. Niby właśnie nie powinien uczulać, no ale niestety było zupełnie inaczej. Dawałam mu szansę wiele razy, ale za każdym razem kończyło się to tak, że po chwili od nałożenia juz cała twarz mnie swędziała, musiałam natychmiast go zmywać, no ale niestety i tak męczyłam się parę dni aż skóra wracała do wcześniejszego stanu... W końcu wylądował w koszu. Nie miałam okazji, żeby go dobrze przetestować, jedynie tyle co przez chwile miałam go na twarzy i potem zmywałam, ale coś tam chyba mogę powiedzieć. Krycie jest dość słabe, chociaż to kwestia tego co kto woli, ja dużego nie potrzebuję, wiec pod tym względem był dla mnie raczej ok. Nie pamiętam, żebym miała jakieś zastrzeżenia co do matu. Cena w porządku. No ale niestety, nie mam pojęcia co takiego w sobie miał, ale uczulał cholernie. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 2 lat (?)
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić imjustbeautifulme za czytelną i pomocną recenzję?
  • stay away from it - bo na pewno nie "stay matte"
  • podkład zakupiłam jakiś czas temu, w promocji.
    ogólnie kosmetyki Rimmel uważam za dobre i ceny również są przyzwoite.

jednak ten podkład to jakaś pomyłka...

1. nie matuje. przynajmniej u mnie nie było żadnego efektu, a moja cera jest mieszana i wrażliwa. dzięki temu czemuś świeciła się nawet poza strefą T...
    2. nie kryje.
    3. wysusza skórę, uwidacznia suche strzępki skórek.
    4. jego konsystencja jest dość podejrzana...? podkład kupiłam w znanej sieci drogerii, a wydawało mi się, że już jest zważony (oddziela się woda).
    5. ciemnieje na twarzy, tworzy przebarwienia z makijażu...

Używam tego produktu od: "używałam". 3 lata temu może, jeśli nie więcej.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić fuszin za czytelną i pomocną recenzję?