Rimmel, Stay Matte Foundation (Podkład matujący) (stara wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte Foundation (Podkład matujący) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: emma-e4

Podkład o nowej generacji zawierający naturalne składniki.
Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Unikalny kompleks Natural Shine Control gwarantuje 12 - godzinny efekt matowego wykończenia i naturalny wygląd cery.
Idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Skład: Aqua/Water/Eau, Dicaprylyl Ether, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Butylene Glycol, Mica, Cetearyl Alcohol, Isostearic Acid, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Polysorbate 60, Polymethyl Methacrylate, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Galactoarabinan, Kaolin, Xanthan Gum, Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Zinc Oxide, Sodium Pca, Disodium Edta, Sorbic Acid, Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder, Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower/Leaf Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, [May Contain/Peut Contenir/+/- : Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499)]. (15.01.2012)

• Co to ma być???
  • Masakra co to ma być za podkład?? Kupiłam go po przecenie W Naturze za 17 zł, nie dość że i tak przepłaciłam bo w Rossmanie w tym samym czasie była promocja na niego za 14 zł to jeszcze cała tubka wylądowała w śmietniku.

Czy to jakos mozna nazwać podkładem???

Wady:
    - nie krył nic,
    - nie dało sie go w ogóle rozprowadzić,
    - zastygał bardzo szybko,
    - robi efekt maski,
    - podkład sie kulkował,
    - okropne kolory, pomarańczowe
    - na matowił, skóra po nałożeniu jeszcze bardziej się świeciła,
    - pod nosem robiły sie białe plamy.

Plusów nie widzę.

Producent nie popisał sie tym podkładem, widziałam teraz w drogeriach nowa wersję tego podkładu, niestety nie zamierzam go kupować..

Używam tego produktu od: kilkaktotnie przez okrez kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół 1

Chcesz pochwalić demonek88 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście Kerastase Leszek Czajka

• Nieporozumienie
  • Ja rozumiem, że niektóre kosmetyki różnie sprawdzają się na naszych twarzach. Ale ten podkład to na prawdę nieporozumienie i trudno mi uwierzyć, że według kogoś jest on dobry. To pierwszy podkład, który robił na twarzy tylko mazaje i w żaden sposób nie krył tego co trzeba. Był kiedyś taki krem - nivea be beaitiful. Ten podkład jest podobny, jest jak krem z dodatkiem podkładu. Bubel jakich mało, taki nieudany prototyp kremu bb. Tylko krem bb może być bazą do podkładu, a to coś już nie. Pudru z tej serii używam od kilku lat do dzisiaj, natomiast ten podkład to była jedna, wielka pomyłka. Dziwię się, że ktoś wypuścił to na rynek. Jestem ciekawa jego nowej wersji ale aż boję się próbować.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić B l a i r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Zachęcona moim poprzednim podkładem tej samej firmy (ale tak jak chyba większość z nas ciągle szukam mojego ideału) kupiłam go, nie czytając recenzji w Internecie i to był błąd. Mam cerę mieszaną, dlatego wybrałam ten podkład, po zakupie użyłam go kilka razy i... żałowałam wydanych pieniędzy. Przede wszystkim bardzo źle się rozprowadza, szybko zasycha na twarzy, sprawia efekt maski.. Mój najjaśniejszy kolor (ivory) był ciemny i brzydko się odznaczał, a do tego zapach odpychający. Jednym słowem miałam ochotę jak najszybciej zmyć go z twarzy. Plusów niestety brak. Teraz po czasie znów do niego wróciłam, żeby go sprawdzić ponownie i niestety - bezapelacyjnie ląduje w koszu.

Używam tego produktu od: Użyłam kilkakrotnie
    Ilość zużytych opakowań: Pół

Chcesz pochwalić nomnokt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie , nie i jeszcze raz nie polecam
  • Ojj to był bardzo nie trafiony zakup. Wysusza skórę, robi efekt maski, po aplikacji robią się mazy i takie gródki których się nie da usunąć. Delikatnie kryje. Tani choć chyba płaci się tylko za formę bo sam w sobie nie nadaje się do niczego. Mało wydajny.

Używam tego produktu od: 2miesięćy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe opakowania

Chcesz pochwalić MarcelinaN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Kupiłam go (ciemniejszy odcień) na lato 2 lata temu, do tej pory stoi w szafce do połowy niezużyty. Jest po prostu fatalny. Nie ma plusów. Marze się, ściera, zasycha zbyt szybko, nie matuje, skóra po nim świeci się jeszcze bardziej, ciemnieje po jakimś czasie. Okropieństwo!

Używam tego produktu od: tylko w wakacje
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Olulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Marka Rimmel jest jedną z najlepszych marek i wybierając podkład liczyłam na jakość. Podkład miał matowić przez 12 h, po godzinie już się świeciłam. Rzadka konsystencja dobrze się rozprowadza i tylko tyle.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Qra100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Niestety, podkład przede wszystkim nie spełnia swojego głównego zadania - nie matowi. Cera po kilku godz. świeciła mi się bardziej, niż po użyciu innego, nie matującego podkładu. Po nałożeniu otrzymujemy efekt święcącej, klejącej się buzi. Daję jedną gwiazdkę za konsystencję i dobre rozprowadzanie. Nic poza tym.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 0 zużytych opakowań, jestem w trakcie pierwszego i pewnie nigdy go nie skończę

Chcesz pochwalić Kaaatarzynaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład Rimmel
  • Używałam go przez pewien czas, sprawdzał się na mojej cerze.

Zalety:
    - dobrze nawilżał
    - dobrze krył moje niedoskonałości
    - był łagodny dla moich podrażnień
    - był lekki, odświeżający
    - nie zapychał moich porów
    - idealne odcienie (103 true ivory)

Wady:
    - nie matowił, musiałam używać pudru

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Im starszy tym gorszy
  • Na początku byl świetny. Koleżanki zachwycaly się moja cerą. Po krótkim czasie słyszę: masz pomarańczowa plamę na policzku. Podkład z czasem staje się nieznośny, nie da się wyjść z domu bez pomarańczowego tonu. Stoi na półce i nie używam go od pół roku. Wielki zawód

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Marikaw97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny jak dla mnie.
  • Jak dla mnie spełniał wszystko co obiecuje mi producent.
    Nawilżał oraz matował a to podstawa. Nie tworzył maski był lekki oraz nie pozostawiał smug. Łatwo się rozprowadzał i doskonale się współgrał. Jedynym mankamentem było opakowanie strasznie kruche.

Używam tego produktu od: 2 lat zmiennie
    Ilość zużytych opakowań: 9 całych

Chcesz pochwalić NastjaRomanow za czytelną i pomocną recenzję?