Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Zgłaszająca osoba: cosmeticslover

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącemu nowej generacji TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

* - badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym
**- badania aparaturowe w niezależnym Laboratorium Badawczym
Trzy odcienie
Ivory-Kość słoniowa
Sand-Piaskowy
Bronze-Brązowy

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl- 3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499 (06.11.2009)

Cena: 36,50zł / 30ml
/s/

• nie za bardzo
  • Plusem tego fluidu jest zdecydowanie bardzo dobre krycie, zapach, wydajnosc i to ze nawet bladzioch taki jak ja znajdzie odpowiedni odcien dla siebie ale co z tego skoro minusow jest od groma. Strasznie wlazi w pory i je mocno uwydatnia (nigdy nie mialam problemu z rozszerzonymi porami a tu nagle po nalozeniu tego fluidu mialam okropne kratery na twarzy). Po jakiejs godzinie mocno sie swieci i nie mowie tylko o strefie T tylko doslowie swieci sie cala twarz mimo przypudrowaniu jej matowym pudrem. Fluid osadza sie w zmarszczkach mimicznych przez co twarz wyglada starzej :| Kupilam go w aptece za niecale 40 zl wiec spodziewalam sie czegos lepszego, ale no coz, wielka szkoda

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale opakowanie

Chcesz pochwalić Andrell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Straszny
  • Niestety podkład mnie zawiódł stąd niska ocena kosmetyku.
    Mianowicie:
    - podkład niemiłosiernie się świeci, coś okropnego, zaraz 5 minut po nałożeniu święcę się jak żarówka
    - nie podoba mi się efekt końcowy tego podkładu, może dlatego , że bardzo go widać
    - podkład ma coś nieprzyjemnego w składzie co powoduje nowe wypryski , więc jeśli nie chcecie sobie popsuć cery to nie używajcie
    - ciemnieje
    - brudzi ubrania

Wyrzuciłam ten podkład do śmieci

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić de_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • BUBEL !
  • Podkład tłusty i ciężki, baaaardzo widoczny na twarzy, skóra świeci się zaraz po nałożeneiu, w dodatku zapycha pory, jestem zszokowana pozytywnymi opiniami na jego temat, być może mam zbyt problematyczną cerę. Jedynym plusem jest że dobrze kryje, ale dla mnie za tłusty nawet na zimę!!! Użyłam zaledwie 2 razy i nie zamierzam, jeszcze bardziej popsuć sobię nic cery, pięniądzę wydane w błoto !

Chcesz pochwalić secretofeyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem co mam o nim myśleć
  • Kupiłam ten produkt dwa i pól miesiąca temu. Potrzebowałam czegos delikatnego, co nie podrażniłoby mojej wrażliwej skóry, gdyż podkład, który kupiłam dwa dnie wcześniej uczulił mnie (choć producent zapewniał, że nadaje się do wrażliwej cery, zawiera różne oleje i bla bla bla...) . Pierwsze wrażenie było super. Śliczny jasny kolor (mam najjaśniejszy odcień z trzech, ot, cała gama kolorystyczna...), przyzwoite krycie. Ładnie utrzymał się cały dzień. Po kilku zastosowaniach zauważyłam, że skóra po 2-3 godzinach mocno się świeci. Postanowiłam nakładać na niego puder matujący. Dotychczas stosowałam sam podkład, chyba że było jakieś ekstremalne wyjście. I znów stwierdziłam, że efekt jest genialny.
    Lecz czasami po około 3h noszenia makijażu widzę, że jest jakby zważony... Mam na twarzy jakby takie... ciasto. Jednego dnia wygląda 7-8 h pięknie, a innego co godzinę biegam do łazienki, żeby poprawić tę masakrę na twarzy. Naprawdę nie rozumiem od czego to zależy. Każdego dnia nakładam go identycznie...

CO W NIM LUBIĘ:
    * brak parabenów, zapachu i substancji uczulających
    * dosyć dobre krycie
    * piękny kolor (naprawdę jasny!!)
    * higieniczną, bardzo wygodną pompkę
    * plastikowe opakowanie, całkiem ładnie prezentujące się w kosmetyczce
    * SPF 20

CZEGO W NIM NIE LUBIĘ:
    * czasem się waży
    * bez przypudrowania skóra się świeci
    * wchodzi w zmarszczki mimiczne

Podsumowując: sądzę, że nie kupiłabym go drugi raz, cyba że nie znajdę innego podkładu, który będzie tak tobrze tolerowany przez moją skórę.

PS Nie ma możliwości stopniowania krycia. Po jednej warstwie zdarza mu się ważyć, a po 2 i więcej jest rozbój w biały dzień.

Używam tego produktu od: 2 i pół miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rita01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity podkład.
  • bardzo poprawny podkład. jedyne za co odejmuje gwiazdke to jak dla mnie zbyt małe krycie. oprócz tego uwydatniał skórki. z czasem ciemniał na twarzy. ogólnie uważam go za dobry jednak nie wiem czy kupiłabym go ponownie..

Używam tego produktu od: tamtego roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudekr za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak.
  • Używałam tego podkładu kilka lat temu kiedy miałam problemy z trądzikiem i chciałam zamaskować wszystkie niedoskonałości i ślady po nich. W tamtym czasie efekt wydał mi się całkiem przyzwoity, chociaż zauważyłam kilka wad:

+ dobre krycie
    + brak wysuszenia
    + nie uczulił, nie podrażnił
    +/- czy dawał efekt matu? raczej nie, chyba że po użyciu pudru.
    - szybko znikał z twarzy
    - odcień 1 był za jasny a 2 za ciemny (musiałam je mieszać)
    - efekt maski (podkład bardzo widać na twarzy)

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić jully12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit na lato
  • +nie wysusza!
    +nie podkreśla suchych skórek
    + nie zapycha
    + ładnie się rozprowadza
    + ma średnie krycie (co mi odpowiada)
    + całkiem przyzwoicie się trzyma (choć po jakiś czasie trzeba go powtórnie pudrować)
    +wysoki SPF
    + moim zdaniem utlenia się na jaśniejszy (nie ciemniejszy) odcień - lub też delikatnie dopasowuje się do koloru cery

- uboga gama kolorystyczna sprawia, że mogę używać go tylko latem
    - cena też nie zachwyca

Ilość zużytych opakowań: 1 - całe

Chcesz pochwalić Juniper_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre krycie
  • Fluid ma kilka zalet:
    +dobrze kryje
    +pomaga zamaskować problematyczne zaskórniki bez zapychania
    +ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania, nie brudzi ubrań
    Jest jednak:
    -mało wydajny
    -drogi
    -krótkotrwały w działaniu

Chcesz pochwalić slodkadorotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny
  • Delikatny, lekki fluid.
    Nie kryje w 100% wszystkich naczynek, ale na dzień idealny.

Jeden minus przy skórze mieszanej- szybko zaczynałam się świecić

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 3 próbki

Chcesz pochwalić jw291 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dawniej, mój typ
  • Fluid ten sprawdzał się idealnie, kiedy miałam problemy z cerą. Przy trądziku był świetny, krył, matował, nie wysuszał. Używając go teraz mam wrażenie maski, no i czuję, że moja skóra jest przesuszona. Fakt jednak, że całkiem zrezygnowałam z fluidów i używam jedynie sporadycznie kremów BB. Jednak, jeśli ktoś ma taki problem z trądzikiem jak ja miałam kiedyś, tj. zasypaną całą twarz plus wielkie blizny po tym co już zeszło, to ten fluid jest naprawdę dobry. W maskowaniu lepszy od niego jest chyba jedynie Vichy.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: na pewno dużo

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij