Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Zgłaszająca osoba: cosmeticslover

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącemu nowej generacji TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

* - badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym
**- badania aparaturowe w niezależnym Laboratorium Badawczym
Trzy odcienie
Ivory-Kość słoniowa
Sand-Piaskowy
Bronze-Brązowy

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl- 3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499 (06.11.2009)

Cena: 36,50zł / 30ml
/s/

• Naprawdę dobry podkład
  • Podkład kupiłam z lekką obawą - miałam kiedyś wersję przeznaczona do cery trądzikowej i kompletnie mi nie odpowiadał...
    Ostanio używałam Iwostin Correctin Purritin i był całkiem fajny - polecony przez mojego dermatologa przy stosowaniu Iztotek'u (wit. A).

Ciężko było dostać w aptece kolor 01 więc skusiłam się na ponowny zakup Pharmacerisa.

Nie żałuję zakupu - podkład równomiernie się rozprowadza, ładnie wtapia się w skórę twarzy, dobrze kryje niedoskonałości czy powstałe po nich blizny/przebarwienia, nie zatyka porów, jest wydajny. Trwałość podkładu: ok 10h - więc zapewnienia producenta w moim przypadku się sprawdzają. Przystępna cena, nawet bardzo.

Porównując ten podkład do innych drogich marek jakie miałam okazję używać, muszę stwierdzić, że naprawdę świetnie sobie radzie i to nierzadko lepiej od tych za 200zł.

Na chwilę obecną moja cera jest dość wysuszona przy stosowaniu wit. A i ten podkład sprawdza się w 100%, jestem bardziej z niego zadowolona niż z Iwostina.

Polecam do wypróbowania osobom chcącym uzyskać średnie krycie do pełnego i jednocześnie nawilżenie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić kamilka968 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Spodziewałam się czegoś lepszego , jak dla mnie to on jest ciężki, przytłacza moją cerę, nie zapycha aż tak mocno ale wypryski wyskakują. Nie posiada zapachu , nie podrażnia skóry, ciężko go rozprowadzić i kolory są tylko 3 więc ciężko dobrać.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katja1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie...
  • Kupilma rok temu, nalozylam moze 3 razy i odstawilam. Nie trafil w moj gust.

Polezal polezal i postanowilam wrocic o niego i go skonczyc bo szkoda mi bylo kasy na podklad na codzien wiec stwierdzialam ze wykoncze go i juz. Teraz jestem blada wiec kolor sie Nadaje.

ogolnie nie zachwycil mnie, kupilam na promocji wiec jakos tanio kosztowal okolo 20-25 zl (chyba)

Nie jest ciezki, nie zapycha ale dzialanie krotkotrwale, u mnie schodzi po 4 godzinach, wazy sie lekko i nie wyglada idalanie.

Ale jak na podklady z tej polki cenowej to chyba jest wporzadku. Lepszy niz jakies tanie Meybeline czy Rimmel w tej cenie. Wiec jesli chcecie tani podklad to raczej ten, przynajmniej nie bedzie wygladal bardzo sztucznie a tylko zniknie pod koniec dnia

3.5 gwiazdki daje tylko dla tej polki cenowej. Nie ma porownania z drozszymi. Wiec jak szukacie podkladu do 30 zł to wezcie ten.

Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Chcesz pochwalić ITakeCareOfMyself za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Bardzo dobry podkład, maskuje niedoskonalosci i sprawia ze cera staje się jednolita bez efektu maski. Dobrze się rozprowadza. Jest wydajny. Minusów brak. Ma wszytko czego oczekuję od podkładu.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić krista14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko super oprócz nie trafionego odcienia ;c
  • Z racji tego,że potrzebowałam jakiś podkład na zimę, który nie da efektu płaskiego matu ( i nie podkreśli suchych skórek jak te matujący w zwyczaju mają) skusiłam się na ten produkt, oczywiście przeczytałam wiele recenzji, troche sie go naszukałam bo po świętach ciężko było znaleźć w aptece 01 ivory, ale w końcu znalazłam.

Zawiodłam się niestety, bo podkład zawiera różowe tony, może nie są one takie mocne ale jest zdecydowana różnica gdy porównuję moją twarz z mega żółtym dekoltem i szyją (w wiekszości opini pisano, że tak owych nie ma) Jak mówie na szczeście w zime nosimy szaliki i tego tak nie widać, ponieważ efekt mi się bardzo podoba.w ogole nie jest taki jasny, nawet za ciemny bym powiedziala.Daje fajne uczucie wygladzenia twarzy.

Mam nadal krem bb z Under twenty, co też pochodzi od Ireny Eris i tamten odcien (01) jest super, jasny i żółty dosłownie idealny. Dlatego myślałam, że tu będzie tak samo.

Plusy:
    -nie daje efektu płaskiego matu ( satynowe wykończenie)
    -nie podkreśla suchych partii twarzy
    -nie jest mokry ani lepki (bardziej czuć nawilżenie, ale suche też nie(nie ma uczucia,że zdejme go ręką)
    -super kryje (nie potrzebuje korektora)

No i to chyba na tyle z plusów.

Minusy:
    - różowo pomarańczowe tony
    - ciemnieje ^
    - wchodzi w zmarszczki mimiczne
    -używając go do tłustej cery na 100% bedziecie sie świecić, no ale jesli ktoś to lubi (tak jak ja)
    -dość gęsty i ciężki do rozprowadzenia, nie polecam rozprowadzania go palcami, zostają smugi, ale można doklepać gąbeczką i jest okej.
    - mam suchą skórę i jest dość zimno więc u mnie trzyma się naprawde dobrze, na pewno w lecie było by gorzej.

Chcesz pochwalić Pluencee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Fajnie kryje, dobrze się miesza z innymi podkładami, kolorystycznie nawet ok ale mogłoby być więcej odcieni. Wygodna pompka.

Ale.. sam w sobie krótko się trzyma i trudno go przypudrować tak żeby go nie rozmazać. Gdyby był bardziej zastygający byłby naprawdę dobry. A tak to oceniam go na taki zwykły fajny podkład.

Nie zauważyłam zeby mnie zapchał

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adaada27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze kryje
  • + bardzo dobrze kryje
    + wydajny
    + dopasowany kolor (ale to chyba kwestia indywidualna)
    + nawet trwały
    + fajna konsystencja

- skóra STRASZNIE się świeci po nałożeniu (na nos już lepiej użyć samego pudru BEZ podkładu)
    - brudzi
    - widać skórki, wcale nie nawilża
    - wałkuje się - szczególnie pod oczami

Właściwie ja używam go tylko punktowo, na wypryski (jak korektor) na brodzie, ponieważ bardzo dobrze kryje. Właściwie to jego jedyna zaleta. Nie polecam dla osób z suchą skórą.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1, wciąż sie skończyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Szlomit za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie za bardzo
  • Plusem tego fluidu jest zdecydowanie bardzo dobre krycie, zapach, wydajnosc i to ze nawet bladzioch taki jak ja znajdzie odpowiedni odcien dla siebie ale co z tego skoro minusow jest od groma. Strasznie wlazi w pory i je mocno uwydatnia (nigdy nie mialam problemu z rozszerzonymi porami a tu nagle po nalozeniu tego fluidu mialam okropne kratery na twarzy). Po jakiejs godzinie mocno sie swieci i nie mowie tylko o strefie T tylko doslowie swieci sie cala twarz mimo przypudrowaniu jej matowym pudrem. Fluid osadza sie w zmarszczkach mimicznych przez co twarz wyglada starzej :| Kupilam go w aptece za niecale 40 zl wiec spodziewalam sie czegos lepszego, ale no coz, wielka szkoda

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale opakowanie

Chcesz pochwalić Andrell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Straszny
  • Niestety podkład mnie zawiódł stąd niska ocena kosmetyku.
    Mianowicie:
    - podkład niemiłosiernie się świeci, coś okropnego, zaraz 5 minut po nałożeniu święcę się jak żarówka
    - nie podoba mi się efekt końcowy tego podkładu, może dlatego , że bardzo go widać
    - podkład ma coś nieprzyjemnego w składzie co powoduje nowe wypryski , więc jeśli nie chcecie sobie popsuć cery to nie używajcie
    - ciemnieje
    - brudzi ubrania

Wyrzuciłam ten podkład do śmieci

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić de_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • BUBEL !
  • Podkład tłusty i ciężki, baaaardzo widoczny na twarzy, skóra świeci się zaraz po nałożeneiu, w dodatku zapycha pory, jestem zszokowana pozytywnymi opiniami na jego temat, być może mam zbyt problematyczną cerę. Jedynym plusem jest że dobrze kryje, ale dla mnie za tłusty nawet na zimę!!! Użyłam zaledwie 2 razy i nie zamierzam, jeszcze bardziej popsuć sobię nic cery, pięniądzę wydane w błoto !

Chcesz pochwalić secretofeyes za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij