Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Zgłaszająca osoba: cosmeticslover

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącemu nowej generacji TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

* - badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym
**- badania aparaturowe w niezależnym Laboratorium Badawczym
Trzy odcienie
Ivory-Kość słoniowa
Sand-Piaskowy
Bronze-Brązowy

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl- 3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499 (06.11.2009)

Cena: 36,50zł / 30ml
/s/

• rewelacja
  • Podkład ten znalazłam w kosmetyczce mojej mamy i z ciekawości wypróbowałam. Po jednej aplikacji po prostu się zakochałam.

plusy:
    -idealnie dopasowany kolor (02 sand)
    -bardzo dobre krycie
    -nie zapycha
    -trzyma się na buzi cały dzień
    -filtr spf 20
    -wydajny

minusy:
    -opakowanie, nie wiadomo kiedy się kończy

Jedyne co mogę powiedzieć na nie (wg mnie nie jest to jego wada) to, że nie nadaje się na lato i wysokie temperatury. Jednak wydaję mi się to normalne jeśli jest to podkład intensywnie kryjący.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić torresiara za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ekstremalnie szybko się błyszczy i spływa
  • Długo polowałam na ten podkład, jednak niestety jestem z niego bardzo niezadowolona. Ad rem:

Plusy:
    +idealny dla mnie kolor 010 ivory (perfekcyjnie jasno beżowy, nie za żółty, nie za różowy)
    + podczas aplikacji pięknie się stapia ze skórą i (chwilowo) staje się prawie niewidoczny
    + bardzo ładnie kryje, nazwałabym to średnim kryciem (zdecydowanie nie "intensywnym" jak mówi producent ale jest ok)
    + daje uczucie komfortu po nałożeniu, czuć lekkie nawilżenie
    + ma gęstą konsystencję jednak bardzo ładnie kremowo się rozprowadza zarówno palcami jak i pędzlem
    + opakowanie z próżniową pompką

Minusy:
    - już po kilkunastu minutach cera po nim zaczyna się ektremalnie świecić
    - podkład zaczyna spływać (nie tylko ze strefy T ale z całej twarzy), łatwo schodzi z twarzy, trzeba uważać aby nie dotknąć policzka, bo zaraz sie tam rozmaże.
    - okropnie zaczyna zbierać się we wszystkich zmarszczkach mimicznych

Próbowałam używać go na różne sposoby: z bazą, bez bazy, z mocnym fixującym pudrem, z matującym pudrem, na różne kremy i zawsze wynik był ten sam. Owszem, mam cerę mieszaną, jednak z powodzeniem używam różnych podkładów nawilżających i po przypudrowaniu jest ok. Bardzo mi żal, bo kolor i krycie ma naprawdę piękne, jednak minusy go dyskredytują. Może jeśli ktoś ma bardzo suchą skórę ten podkład lepiej się u niego sprawdzi.

Chcesz pochwalić eupsyhia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze, że wzięłam z apteki próbkę
  • Już dawno zastanawiałam się nad tym podkładem. Coś mnie tknęło i wzięłam z apteki próbkę. Starczyła mi ona na kilka użyć. Zdążyłam się przekonać, że nie jest to podkład dla mnie. Choć ma on kilka zalet: ma dobrą konsystencję, łatwo się rozsmarowuje. Tuż po nałożeniu wygląda jeszcze nie najgorzej, ale dosłownie po kilkuminutach cera się błyszczy. Po jakimś czasie podkładu nie widać. Cera wygląda na obciążoną i zmeczoną. Podkład ten dziwnie ściąga cerę, wysusza. Moim zdaniem nie zakamufluje poważniejszych niedoskonałości np. trądziku różowatego, blizn. Dobrze, że nie kupiłam opakowania pełnowymiarowego, a jedynie wzięłam próbkę z apteki. Podkład nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • 02SAND - dla mnie super!
  • Na zakup tego fluidu skusiłam się po zużyciu 4 próbek, które dostałam w aptece, najpierw korzystałam przez cały tydzień z tych testerków , a gdy się skończyły - byłam tak "stęskniona" zachwycającym efektem, że postanowiłam od razu kupić w aptece pełnowartościowe opakowanie z pompką Podkład w odcieniu Sand 02, to pierwszy podkład, który nie podkreśla mi suchych skórek! Efektem czego jest ujednolicony koloryt skóry i doskonałe krycie. Jestem pod wrażeniem trwałości - u mnie do 12 godzin - po takim czasie zmywałam makijaż i na wacikach jeszcze były ślady fluidu. Fluid Pharmaceris może nie należy do najtańszych, ale też jego cena w porównaniu z jakością nie jest wygórowana. Warto dać te 35złotych za taki dobry kosmetyk makijażowy. I - tu chyba zadziałała podświadomość - kupując w aptece ma się wrażenie, iż jest nieco "zdrowiej" : ale wiem, wiem - to tylko placebo. Jednak i tak na pewno jeszcze nie raz kupię ten podkład i śmiało polecam go moim kuzynkom oraz znajomym koleżankom, a teraz Wam Kochane Siostry-Wizażanki

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 4próbki i 1 opak. z pompką

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo, że ma kilka wad, jest to mój KWC wśród podkładów
  • Podkład stosuję od dawien dawna. Mam go w dwóch kolorach 01 (w zimę) i 02 (w lato), choć czasem zdarza mi się je mieszać, by uzyskać coś "pomiędzy".

Plusy:
    + krycie
    + lekko satynowe wykończenie
    + pompka
    + skład
    + nie zapycha
    + nie podrażnia
    + SPF 20
    + najjaśniejszy kolor nie jest różowy
    + nawilża
    + wydajny
    + dostępność
    + trwały
    + świetnie spisuje się na większe wyjścia

Minusy:
    - jest widoczny na twarzy
    - zostawia ślady na ubraniach
    - kolor 02 delikatnie ciemnieje
    - cena (choć czasem można go dostać za ok. 26 zł)
    - jest troszkę za ciężki na lato

Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

Chcesz pochwalić smona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie i jeszcze raz nie !
  • Tragedia, pieniądze wyrzucone w błoto. Jestem posiadaczką cery tłustej ze skłonnością do niespodzianek. Kupiłam ten podkład, bo apteczny to niby lepszy.
    Plusy:
    -pompka

Minusy:
    -świeci się okropnie od razu po nałożeniu
    -to jego intensywne krycie wcale nie jest tak intensywne jak obiecuje producent. Porównałabym je raczej do krycia średniego w kierunku słabego.
    -ściera się niesamowicie przy kontakcie z czymkolwiek
    -twarz wygląda na zmęczoną
    -kolor jest nienaturalny
    -opakowanie (nie widać ile produktu zostało do końca)
    -cena

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić weroniw za czytelną i pomocną recenzję?
  • daje radę
  • Dobrze kryje i przede wszystkim nie zapycha. Trochę się ściera w ciągu dnia i wymaga przypudrowania, ale to jedyny minus. Bardzo wydajny, a najjaśniejszy kolor idealnie mi pasuje, mimo niewielkiej gamy kolorów

Używam tego produktu od: grudnia 2014

Chcesz pochwalić czemar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fluid sprawdza się dobrze
  • Mój odcień to 01 Ivory. Stapia się ładnie ze skórą, dalikatnie kryje niedoskonałości, ale nie jest to intensywne krycie, jak zapewnia producent. Wymaga przypudrowania i to kilka razy w ciągu dnia, gdyż skóra po nim strasznie się błyszczy.

plusy:
    -konsystencja
    -przystępna cena
    -kolor
    -opakowanie z pompką
    -w miarę trwały

minusy:
    -silne świecenie się twarzy po kilku godzinach od aplikacji

Chcesz pochwalić KarinaAnna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle, ale...
  • Oceniam 01 ivory

Podkład ten kupiłam kiedyś po promocji w derma-pharm. Od razu spodobał mi się jego odcień, ponieważ jest bardzo jasny i świetnie komponuje się z moją skórą. Następnie po nałożeniu spodobała mi się konsystencja i łatwość z jaką się go nakłada, oraz to, że zakrył wiele niedoskonałości. Wszystko było na jak najlepszej drodze, do pewnego czasu, kiedy po kilku godzinach wyglądałam jakbym wysmarowała się oliwą po twarzy.

Podkład prawidłowo nawilża cerę oraz kryje niedoskonałości, jednak bez pudrowania się co jakiś czas wyglądamy jak po maratonie.

Plusy:
    + Krycie
    + Nawilżanie
    + Nie jest ciężki, ani tym bardziej zapychający
    + Bardzo jasny ivory
    + Całkiem długo się trzyma

Minusy:
    - Uboga gama odcieni
    - "Naolejowana" twarz po pewnym czasie
    - Dość nie równo się ściera
    - Pomimo tego, że nakładam go bardzo mało, to po kilku godzinach mogłam delikatnie dotkąć czegoś twarzą i zostawić tam ślad, a fe.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić orjustone za czytelną i pomocną recenzję?
  • potencjalny" prawieideał"
  • Piękny blady odcień( mowa o najjaśniejszym) z pewnością doskonały dla większości bladych cer, zdecydowanie dla cery normalnej lub suchej, jest treściwy, na mojej mieszanej cerze trudno było go zdyscyplinować, zmatowić. Szybko się ważył a temperaturach wyższych niemiłosiernie błyszczał i spływał.
    Trzeba szybko użyć, ale ja szczerze mówiąc używałam go po dacie ważności- nie stało się nic, aczkolwiek nie rekomenduję absolutnie takiego postępowania
    Piękne krycie, ale wymagające zagruntowania, na cerze mieszanej zwłaszcza.
    Nie spowodował uczuleń, do których jestem skłonna, wyprysków, nie zapychał.
    Świetne opakowanie, dzięki któremu nic się nie marnuje, jednak nie widać stopnia zużycia, co może skutkować niespodziewanym zakończeniem podkładu.
    Filtr to kolejny jego atut zwłaszcza dla osób ceniących ochronę na każdym etapie pięlegnacyjno-makijażowych czynności. Wydajny, prędzej się jak to mawiają ,znudzi niż skończy Nakłada się go komfortowo, bardziej jak krem, niż podkład.

Używam tego produktu od: nie wiem

Chcesz pochwalić Miauczący Behemot za czytelną i pomocną recenzję?