Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Zgłaszająca osoba: cosmeticslover

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącemu nowej generacji TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

* - badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym
**- badania aparaturowe w niezależnym Laboratorium Badawczym
Trzy odcienie
Ivory-Kość słoniowa
Sand-Piaskowy
Bronze-Brązowy

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl- 3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499 (06.11.2009)

Cena: 36,50zł / 30ml
/s/

• Idealny dla mojej skóry, idealny w różnych warunkach atmosferycznych.
  • Podkładowi mari Pharmaceris jestem wierna już od około 4 lat. Dlaczego? Mam wrażliwą cerę i alergiczną , zatem niestety nie mogę używać każdego produktu wychodzącego na rynek. Produkt poleciła mi mama i tak już zostało, teraz ja polecam go znajomym dziewczynom, zwłaszcza z suchą, wrazliwą cerą, lub cerą z problemami trondzikowymi. Ze względu na dosyć wysoki filter dobrze sprawdza się w większości typach skóry twarzy. Podkład doskonale kryje niedoskonałości, nie wysusza naszej cery, utrzymuje się długotrwale przy każdej pogodzie, polecam go osobom pracującym w pomieszczeniach bez klimatyzacji o suchej wilgotności powietrza. Na pewno Was nie zawiedzie. Również sprawdzony w pracy w restauracji o dużej popularności, co wiaże się z pracą na najwyższych obrotach po ok. 12 godzin, bo tak się zdażało. Podkład się utrzymuje bardzo długo, wystarczy wtedy raz na jakiś czas przypudrować twarz w celu zmatowienia.

- Podkład warty ceny, która jest na prawdę niska!
    - Jest to produkt farmaceutyczny, więc nie uczula, idealny do cery wrażliwej lub z niedoskonałościami skórnymi.
    - Świetnie kryje i długo pozostaje na naszej twarzy.
    - Nie wysusza, ma nawilżające właściwości.
    - Bardzo dobra konsystencja. Bardzo dobrze się rozprowadza.
    - Nie pozostawia efektu maski.Bardzo dobrze się wtapia w skórę.
    - bardzo często można trafić na promocje typu 30%kosmetyku więcej, lub taniej. (apteki ZIKO, drogeria Hebe)
    - 30 ml starcza na prawdę na długo (ok. 3 miesięcy).

Polecam.

Używam tego produktu od: Bardzo dawna. Od ponad 4 lat.
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam już ponad 12 opakowań. Cięzko stwierdzić dokładną ilość.

Chcesz pochwalić umakethestory za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry podkład na zimę
  • Podkład zakupiłam w SP akurat była na niego promocja i zapłaciłam coś ok 27 zł, więc niedużo. Wybrałam odcień Sand, byłam nieco opalona i wydawało mi się że będzie pasował idealnie do reszty ciała. Skuił mnie także fltr. Nie zamierzałam go nosic w upalne dni, tylko na jakies wyjścia wieczorne albo wtedy kiedy będę potrzebowała podkładu na już. Testowałam go po raz pierwszy na imprezie w upał, zmieszałam go z jaśnieszym podkładem. Spisał się dość dobrze, natomiast koljenym razem także w upalny dzień sam solo, niestety znikał z mojej twarzy. Jego wadą jest też to że lekko mnie podrażnił. Świeci się twarz po nim dość szybko, a to już sprawdzany w chłodno jesienny dzień. Nie potrzebuje aż takiego krycia jaki zapewnia ten produkt, ale faktycznie dobrze sobie z tym radzi. Nie zauważyłam aby zapychał, nie używałam go ciągiem przez 3 tyg., żeby zaobserwować jakieś zmiany na mojej twarzy. Podkład dałam siostrze, na niej wygląda idealnie pięknie i utrzymuje się długo. Ma naczynkową cerę.

Krótko plusy
    +filtr
    +odzień
    +cena
    +dostępność
    +ładnie wtapia się w skóre
    +wygląda naturalnie
    +opakowanie

-podrażnia, niestety przy częstym używaniu skóre miałam suchą na wiór i czerwoną
    -słabo matuje
    -trzeba go kontrolować -czy się nie ściera, czy nie ma blasku księżyca na twarzy

Dla osób które nie mają zbyt wrażliwej skóry i tłustej będzie idealny. Cena super, filtr. Nic tylko brać.

Używam tego produktu od: 4 mcy

Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale nie dla mnie
  • Fluid sam w sobie jest rewelacyjny, matowy ale bez efektu maski. Pozostawia bardzo aksamitne wykończenie bez błyszczenia, bez tapety, bardzo naturalnie, choć przy tym jest bardzo kryjący. Odcienie doskonałe dla osób o lekko żółtawym zabarwieniu cery. Zdecydowanie byłby moim faworytem gdyby nie to, że mnie uczula

Jedną gwiazdkę odejmuję jedynie za fakt, że jest dość brudzący.

Używam tego produktu od: używałam przez tydzień

Chcesz pochwalić mart158 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, prawie idealny
  • Kupiłam ten fluid ponieważ w jakiejś gazecie były jego próbki. Odcień mi pasował, dobrze sie rozprowadzał, nie ciemniał na twarzy więc pomyślałam czemu nie spróbować.
    Jedyne co mnie dosc skutecznie powstrzymywało przed szybkim zakupem to cena, normalnie ok. 38zł.
    Jednak akurat przy zakupie trafiłam na promocję cenową i do tego opakowanie było większe, bo 30ml + 10ml, więc to przyćmiło dosć dużą, jak dla mnie cenę.

Jeśli chodzi o plusy:
    jest trwały- baaardzo rzadko w ciągu dnia poprawiam makijaż czy uzywam pudru, a nawet po 8-10h w pracy moja twarz wygląda dobrze, fluid się trzyma
    nie jest zapychający, mam wrażenie że moja skóra oddycha, a tym samym nie tworzą się krostki itp,
    nie ciemnieje na twarzy, mam odcień sand 02 i dla mojej skóry jest właściwie idealny
    bardzo dobrze się rozprowadza
    nie tworzy efektu maski
    zapach jak dla mnie nie nachalny, nie czuję go na twarzy po nałożeniu
    co mi się bardzo podoba to opakowanie z pompką-bardzo dobrze mi się go używa, nie mam problemu ,że wypompuję zbyt wiele

Minusem może być cena oraz to,że nie zabardzo widać ile fluidu pozostało. Ja to rozpoznaję po wadze opakowania

Polecam, myślę,że warto choćby spróbować poszukując swojego KWC.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić aknelam za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!!!
  • w końcu trafilam na podkład idealny dla mojej suchej cery!
    Moim największym problemem w podkładach był ich odcień, nigdy nie mogłam trafić na "swój", wszystkie drogeryjne albo wpadały w róż albo w pomarańcz, ale znalazlam nareszcie odcień idealny dla mnie. 02 Sand , przepiękny beż z żóltym pigmentem, pięknie wpasował się w moją oliwkowo-żólta cerę. W końcu twarz nie odcina się od szyi. Co do samego fluidu, pieknie wygląda na twarzy, ja nakładam go na wcześniej nawilżoną kremem twarz pędzlem Hakuro H52. Daje efekt idealnej cery. Nie robi maski, wystarczy jedno nacisnięcie pompki by pokryć twarz. Krycie mozna oczywiście stopniować. Nie podkreśla suchych skórek, nie wlazi w pory. Na mojej suchej cerze daje efekt takiego glow, nie nachalnego świecenia. Pięknie ujednolica i ożywia buzię. jedyne co to moge się przyczepić do trwalośći i za to leci pół gwiazki bo się ściera...ale moge mu to wybaczyć. Polecam, szczegolnie cerom suchym!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, ale nadal szukam kwc
  • Jest to mój ulubiony podkład zaraz po Vichy Dermablend. To taki jego nieco lżejszy zamiennik .
    Dobrze kryje, a zarazem rozswietla cere. Nie powoduje ściągania cery, zaskórników itp.
    Pomimo, że mam cerę normalną, zawsze używam pudru sypkiego. Koleżanki tak wykonczony makijaż nazywają "twarzą z photoshopa"- tak samo jest w przypadku Vichy. Daje naprawdę ładny efekt jeśli ktoś potrafi się pomalować i nie ma jakiś większych niedoskonałości ( u mnie jedynie są to cienie pod oczami). Utrzymuje się około 8h, po tym czasie zaczyna się warzyć lub po prostu ścierać, makijaż wygląda na średnio świeży. Najgorzej jest jednak gdy pada deszcz/śnieg lub powietrze jest wilgotne.Wtedy dosłownie spływa i co gorsza robi okropne plamy.
    Kupuje 2 odcienie- Ivory (dla bardzo jasnej cery) i Sand (opalonej). Mam lekko śniadą karnację i zawsze je mieszam żeby wyszedł idealny
    Przy codziennym używaniu starcza mi na około 3-4 miesiące.
    Obecnie używam innego, ale do pharmaceris wracam najczęściej :3

Chcesz pochwalić shea3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale mógłby być lepszy.
  • Okazał się fajnym zamiennikiem drogeryjnych podkładów, ale nie jest produktem idealnym.

Używam go na co dzień przy cerze mieszanej w stronę tłustej, a mój odcień to Ivory.

Zalety:
    + krycie; nie trzeba go wiele, aby zredukował zaczerwienienia, przebarwienia, lekkie blizny i wypryski,
    + nie zapycha,
    + przy umiejętnym nałożeniu nie tworzy efektu maski,
    + ma fajną konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza,
    + po jego nałożeniu twarz wygląda na zdrową i wypoczętą,
    + cena nie jest przesadzona.

Wady:
    - nie nadaje się do nakładania na większość kremów; trzeba naprawdę dobrze trafić z bazą, aby uniknąć plam i smug,
    - ściera się,
    - skóra szybko zaczyna się świecić, więc bez poprawek w ciągu dnia się nie obędzie,
    - nieumiejętne nałożenie tworzy efekt maski,
    - źle reaguje na wysokie temperatury.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić MissRavenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Pierwszy podkład, który naprawdę polubiłam.

Po obejściu wszystkich drogerii w moim miasteczku, udałam się do apteki z nikłą nadzieją, że tam znajdę kosmetyk, który mnie naprawdę zadowoli. Trafiłam na ten, zrobiłam test na skórze i postanowiłam go zabrać do domu. Kosztował 31 zł za opakowanie 40 ml (30 + 10 gratis).

Jestem zadowolona. Sądziłam, że będzie mi potrzebny tylko do makijażu wieczorowego, lecz z czasem zaczęłam go używać również na co dzień i całkiem nieźle się sprawdza przy mojej mieszanej cerze.

Mój odcień to Ivory.

Zalety:
    +cena - moim zdaniem przystępna, zwłaszcza, że produkt jest wydajny - używałam go bez przerwy przez trzy miesiące i jeszcze jest sporo w opakowaniu,
    +dobre krycie - przy cienkiej warstwie dobrze wyrównuje koloryt, kryje mniejsze pryszcze i przebarwienia,
    +ma jedwabistą konsystencję, bardzo przyjemnie się go nakłada,
    +wtapia się skórę i współgra z jej naturalnym odcieniem,
    +skóra oddycha; nie zauważyłam, żeby zapychał,
    +mam wrażenie, że kiedy go używałam regularnie, skóra była bardziej miękka i lepiej trzymała wilgoć.

Wady:
    -mała gama odcieni,
    -wygląda sztucznie, gdy użyje się zbyt dużo preparatu,
    -nałożony na twarz posmarowaną kremem tworzy nieestetyczne plamy,
    -najlepiej sprawdza się zimą; w letnim słońcu topi się i świeci (dlatego odstawiłam go na okres wakacyjny),
    -wymaga poprawek w ciągu dnia, aczkolwiek zaobserwowałam, że nie spływa, raczej się ściera, co jest o niebo lepsze; co ciekawe, na imprezie utrzymał się niemal przez całą noc.

Mimo mankamentów go za kiepski podkład. Przewyższa jakością większość tych, które testowałam. Polecam.

Używam tego produktu od: używałam od lutego do początku czerwca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić YellowSun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy na świecie!
  • Podkład wspaniały bardzo długo trzyma się na skórze , wystarcza na dobre pół roku jedno opakowanie kolejny plus to cena. Nie wywołuje również żadnych reakcji alergicznych doskonale kryje matuje zakrywa wszelkie niedoskonałości . Genialny nic dodać nic ująć

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić weroonka16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super, ale nie do każdej cery
  • Ogólnie mówiąc, fluid jest całkiem fajnym produktem, ale nie do rodzaju cery, dla której jest przeznaczony ^^ Podkłady kryjące są z reguły skierowane dla osób o skórze z niedoskonałościami, bądź z śladami po nich. Dla takiej cery ten podkład niezbyt się nadaje, bo:
    - krycie jest dobre, ale bez korektora do końca sobie nie radzi - podkład szybko znika z twarzy (po godzinie juz jest do poprawienia mimo zastosowania kosmetyku utrwalającego),
    - waży się na kremie, co jest zdecydowanie nie do przyjęcia (chyba, że masz czas czekać ponad dobre pół godziny na całkowite wchłonięcie się nawet najlżejszego kremu)

Plusy fluidu:
    - ładne kolory, nieciemniejące, nie wpadające w róż
    - piękne wykończenie makijażu (skóra wygląda promiennie, zdrowo)
    - nawilża!
    - nie wchodzi w zmarszczki
    - na normalnej skórze utrzymuje się dosyć długo
    - niedrogi

Polecam ten podkład, ale tylko osobom o nienagannej , normalnej cerze, do wyrównania kolorytu i nadania ładnego blasku skórze.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MedilE za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij