Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Zgłaszająca osoba: cosmeticslover

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącemu nowej generacji TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

* - badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym
**- badania aparaturowe w niezależnym Laboratorium Badawczym
Trzy odcienie
Ivory-Kość słoniowa
Sand-Piaskowy
Bronze-Brązowy

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl- 3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499 (06.11.2009)

Cena: 36,50zł / 30ml
/s/

• Najlepszy!
  • Mam cerę suchą, z przebarwieniami i bliznami. Rok temu miałam poważne problemy z trądzikiem.
    To mój ulubiony fluid. Dziś kupiłam 3 opakowanie.

+ wydajność- pierwsze opakowanie miałam od marca do sierpnia, drugie od sierpnia do dziś (używam go codziennie!), mimo że nie powinno się używać dłużej niż 6 miesięcy- nic się z nim nie działo, z twarzą też nie
    + kolor- ivory dopasowuje się do kolorytu mojej bardzo jasnej cery, latem używam wysokich filtrów i chronię twarz przed słońcem, więc latem też idealnie pasuje
    + dla mnie najważniejsze- nie zapycha! gdy miałam trądzik, nie powodował jego pogorszenia
    + nie wysusza
    + krycie- dla osób o lekkich problemach na pewno będzie ok, z moimi ciemnymi plamami i dużym trądzikiem sobie nie radził, ale tu jestem wyrozumiała i nie wymagam cudów,
    + nie tworzy efektu maski, nie waży się, naturalnie ujednolica koloryt cery
    + opakowanie, wygodna pompka pozwala na wydobycie produktu w ilości jakiej chcemy co sprzyja wydajności produktu
    + cena- moim zdaniem 30-40 zł za produkt, który służy mi ponad pół roku to nie jest wygórowana cena

Przyznam szczerze, że chciałam wypróbować czegoś innego, z czystej ciekawości. Jednak po przeczytaniu różnych opinii na temat innych podkładów, stwierdziłam, że nie ma sensu ryzykować, jeżeli mam swój sprawdzony, idealny podkład

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Chcesz pochwalić mangoo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na jesień i zimę
  • Używam około 2 lat.

Plusy:
    - intensywne krycie blizn i zmian na twarzy
    - lekkość
    - nawilżenie
    - wydajność
    - nie zatyka porów
    - łagodzi zmiany trądzikowe
    - zmniejsza cienie pod oczami
    - nie widać go na twarzy
    - wysoki filtr
    - delikatny
    - brak zapachu
    - nie ciemnieje (przynajmniej odcień Ivory)
    - dostępność
    - opakowanie
    - wydajność - i do 3 miesięcy i dłużej przy codziennym stosowaniu
    - cena - często w promocji

Minusy:

Początek używania to prawdziwy zachwyt, ale moja skóra chyba się przyzwyczaiła. W związku z tym reaguje bardzo różnie na ten podkład...

- ściera się - nie polecam stosować dłużej niż 2 miesiące
    - pozostawia plamy na ubraniu
    - kapryśny - ale to chyba zależy od cery - raz świetnie kryje, innym razem - powoduje efekt maski
    - powoduje błyszczenie -> patrz dobre rady
    - mała gama kolorystyczna - odcień Ivory zdecydowanie jest dla mnie zbyt jasny
    - czasem podkreśla suche skórki
    - przy nadmiernym używaniu (ja raz do 2 dziennie) waży się
    - dobrze jest go przypudrować
    - lubi podkreślać pory - u mnie to zależy od tego, w jakim nastroju jest dziś skóra

Dobre rady:
    - nakładać niewielką ilość na twarz, w przeciwnym razie wywołamy błyszczenie się skóry - można nałożyć krem matujący - uspokaja nadmierne natłuszczanie

- aby zakryć większe niedoskonałości smarować
    zmiany zanim pokryje się całą twarz - tylko mało!

- nie dotykać twarzy, kiedy mamy podkład - wszystko w nim będzie

- stosować przez krótki czas (do 2 miesięcy), zmienić go na inny na kilka tygodni i znowu zaczyna działać

- nie polecam stosowania w czasie cieplejszych dni - mam wrażenie, że twarz dosłownie się w nim pocić

- jeśli któraś z was nie ma wielu blizn, spokojnie na cały dzień starczy jedna warstwa

- pamiętajcie o wysypianiu się i dobrym oczyszczaniu skóry - nic nie działa lepiej

Pomimo tych wszystkich minusów dla mnie jest najlepszy, gdyż nie podrażnia, nie zapycha i kryje.
    Nie jest wskazany na lato.
    Póki co szukam ideału na lato

PS: jesli ktoś nie jest przekonany do niego, polecam filmiki na yt

Ilość zużytych opakowań: 6 sztuk

Chcesz pochwalić Vimarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • ten podkład nie kryje
  • Mam cerę suchą, wrażliwą, naczynkową.

Plusy:
    + lekki
    + konsystencja
    + cena

Minusy:
    - brak krycia - na początku jest minimalne
    - szybko się ściera

Chcesz pochwalić dagmara250 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Wybrałam się do apteki po mój Pharmaceris do cery z niedoskonałościami, bardzo intensywnie kryjący( ten klasyczny), akurat los chciał, że nie było mojego odcienia (Ivory) więc kupiłam ten inny "F" i było to dla mnie miłe zaskoczenie, szczególnie teraz, kiedy przechodzę przeciwtrądzikową kurację Izotekiem nie jest najgorszy.

+ nie czuję efektu maski ( co obserwowałam w innej wersji Pharmaceris )
    + dobrze się rozprowadza
    +dobrze kryje
    + nie obciąża dodatkowo mojej wymęczonej cystami twarzy

- zauważyłam ostatnio lekkie ściemnienie podkładu po nałożeniu
    - mało odcieni
    Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na lato okropny !
  • Plusy :
    -jasny odcien
    -bardzo dobre krycie
    -nie wyszusza
    -nie podkresla suchych skorek

Minusy:
    -swieci sie okropnie wiosna/lato
    -cena
    -kiepskie opakowanie

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić beredzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do tej pory najlepszy.
  • Skusiłam się na podkład z Pharmaceris, ponieważ używała go moja koleżanka z pokoju, a że miała i ma cerę problemową, widziałam, że ładnie ukrywa te niedoskonałości właśnie tym specyfikiem. Jako, że sama mam problemy ze skórą, niewielkie, ale mam, kupiłam go. Cerę mam śniadą, więc początkowo wzięłam trójkę lecz okazała się ona za ciemna - oddałam mamie. Kupiłam dwójkę i jest w porządku. Zdecydowanie najlepszy podkład jaki miałam.

+ Wydajny, to na pewno.
    + Dobra konsystencja jak dla mnie.
    + Dobre krycie, intensywne.
    + Nie zapycha.
    + Nie uczula.
    + Lekki.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić urokliwie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia swojej funkcji
  • Mam łuszczycę, aktualnie niestety na twarzy. Kupiłam ten podkład ze względu na dużą ilość dobrych opinii i ze względu na "intensywnie kryjący", aby ukryć moje wykwity. NIESTETY, ale bardzo ciężko mi jest ukryć nim zmiany, wklepuję w nie podkład kilka razy, a i tak po jakimś czasie wyłaniają się te czerwone plamy. Brzydko waży mi się na buzi, okropnie wchodzi w zmarszczki na czole. Ta jedna gwiazdeczka za to, że jest lekki i nie wysusza.

Używam tego produktu od: Około 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1-go opakowania

Chcesz pochwalić laura_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, ale na wiosnę i lato
  • Zdecydowanie polecam, ale jak dla mnie sprawdza się tylko wiosną i latem.Tylko dlatego że wtedy nie potrzebuję aż takiego krycia jak zimą. Ładny odcień, idealnie stapia się z cerą.Jest lekki i dobrze się rozprowadza, nie daje efektu maski. W dodatku nie jest drogi, co jest zdecydowanym plusem

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić myszka3011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam
  • Bardzo długo szukałam odpowiedniego fluidu,który by tak wspaniale krył. Mam problem, moja twarz często sie rumieni, a podkład ten może nie w całości ukrywa, ale genialnie wyrównuje koloryt. Nie tworzy efektu maski, nie zapycha porów. Niestety szybko znika z mojej twarzy. Przez pierwsze 2-3 godziny jest idealnie, potem stopniowo sie ściera. Ale i tak polecam każdej, która pragnie ukryć rumieńce

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić Anelida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla suchuch pyszczków tak!
  • Kryje bardzo dobrze jak na podkład(to nie korektor)
    Faktycznie wytrzymuje 8-10h bez przypudrowania go
    Nie podkreśla suchości
    Nie uwidacznia też zmarszczek
    Konsystencja lekko masłowata,treściwa
    Zapach delikatny prawie niewyczuwalny
    1 warstwa kryje wystarczajaco dobrze,a po 2 warstwie juz jest maska!
    Odjełam gwiazdkę za to,że odrobinkę ciemnieje po kilku godz.i że pozostawia twarz jakby natłuszczoną co dla cer tłustych jest minusem.(mnie to odpowiada)
    Ale mimo to zostanie ze mną na dłużej za dobre krycie i braku konieczności przypudrowywania go pudrem prasowanym co u mnie podkreśla meszkowte włoski na twarzy i suche partie..Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Chcesz pochwalić ewalip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale co z tego?
  • Zacznę od pozytywów. Kupiłam go kiedy koja cera miała naprawdę poważny problem. Podobało mi się to że wtapiał się w cerę, nie podkreślał suchych skórek i dobrze krył, ale co z tego skoro kolor po prostu był za ciemny? Niestety miał także tendencje do ciemnienia w trakcie dnia. Do minusów muszę też dopisać to że strasznie się świeci na twarzy i nieustannie trzeba to poprawiać.

Używam tego produktu od: użyłam dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: prawie nic

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Claudia143 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Skuszona promocją zakupiłam ten produkt , jednak nie jestem w stanie nic pozytywnego o nim napisac.
    Moim zdaniem kryje naprawdę bardzo słabo mimo ,że nie mam problematycznej cery , wybór kolorów tez jest bardzo mały ( co to są 3 kolory do wyboru) . Na dodatek najjaśniejszy kolor okazał się za jasny ( jednak biorę to na siebie ). Dodatkowo bardzo się świeci i tworzy typowy efekt cake'i face po przypudrowaniu ( a eksperymentowałam z kilkoma pudrami)

Plusy :
    -opakowanie
    - spf 20

Minusy :
    -Słabe krycie
    -bardzo świeci się na twarzy
    - ciężko utrwalić go jakimkoliwek pudrem
    - szybko znika z mojej twarzy ( cera mieszana) , wytrzymuje u mnie ok. 2 godziny

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie , 50 ml

Chcesz pochwalić anja150xd za czytelną i pomocną recenzję?
  • I D E A L N Y
  • Nie chcę zapeszać, ale kupiłam go miesiąc temu będąc w aptece, stał za szybą na wysokości mojego wzroku i postanowiłam zaryzykować, wybrałam odcień SAND 02. Bardzo chciałam w końcu trafić na idealny odcien, za każdym razem trafiałam źle, jak ja już miałam tego dosyć. Najlepsze, że rok temu wzięłam z pewnej apteki próbkę tego podkładu 1 ml i była straszna, nie wiem dlaczego był po prostu okropny, posypały się niespodzianki, warzył się na twarzy i okropnie błyszczał w punkcie T. I po roku postanowiłam kupić 50ml w ładnym opakowaniu itd.
    Od razu w domu wypróbowałam. Moich wrażeń nie było końca, naprawdę mnie uszczęśliwił, odcień tak bardzo pasował, bałam się, że po pewnym czasie zwarzy się i do tego zciemnieje na brzydki pomarańcz...przeważnie zawsze tak miałam. Ale nie, nic takiego się nie dzialo, i nie dzieje! I wystarczy dosłownie jedno delikatne wciśnięcie i taka ilość podkładu spokojnie wystarczy na całą twarz. Na ten podklad nakladam albo puder z golden rose i puder transparentny z essence, lub po prostu sam transparentny i troszkę bronzera bądź różu, zalezy czy ma być delikatny makijaż czy mocniejszy. Wszystko jest pieknie zgrane i bez żadnego efektu maski! Dodam, że mam odcień 02, a karnacje mam średnią, na pewno nie jasną i ta dwójeczka pasuje idealnie.

PLUSY:
    - gama kolorystyczna( 3 odcienie- pasujące dla większości cer)
    - świetne krycie( nie używam żadnych korektorów, choć może też nie muszę, ale kryje i tak świetnie)
    - nie warzy się
    - nie ściera
    - nie brudzi mi ubrań
    - nie robi efektu maski!
    - bardzo wydajny( ja zużyłam nawet nie całe pół opakowania przez miesiąc)

MINUSY( niestety też posiada)
    - nie dla cer tłustych, dla mieszanych pośredni, chyba że co jakiś czas użyjecie bibułek, bądź pudru matującego
    - uwydatnia suche skórki( jesli ktoś takowe posiada)

Z mojego doświadczenia ja polecam z całego serca!
    Choć cena też nie jest niska, ale naprawdę podkład wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić Chili_Coconut za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Podkład lubi się pogryźć z innymi kosmetykami. Waży się u mnie z pudrem Synergen, ale z Manhattan soft mat już nie. Bardzo dobry podkład. Polecam.

Zalety:
    -nie zatyka porów
    -nie podrażnia
    -mocno kryje
    -stapia się ze skórą
    -nawilża
    -jako jeden z niewielu ma kolor blado żółty(Ivory)
    -wydajny

Wady:
    -mała gama kolorystyczna
    -trochę ciężki, jakby tłusty

Chcesz pochwalić Kyuss za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Początkowo nie byłam pozytywnie nastawiona do tego produktu. Przez kilka wcześniejszych lat permanentnie używałam Vichy. Obawiałam się, że Pharmaceris nie poradzi sobie z kryciem. Jednak pozytywnie mnie zaskoczył.

Plusy:
    1. podkład jest wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi spokojnie na 5-6 miesięcy
    2. cena nie jest wygórowana
    3. nie stwarza efektu maski, przy czym dobrze kryje
    4. podczas stosowania Vichy moja cera pozostawiała wiele do życzenia (pryszcze, blizny po trądziku, zaczerwienienia), Pharmaceris ją uzdrowił, obecnie wygląda prawie idealnie
    5. jest trwały, nie muszę go dokładać w ciągu dnia
    6. nie brudzi ubrań
    7. najjaśniejszy odcień jest idealny dla mojej strasznie bladej cery

Minusy:
    w zasadzie jeden, za który odjęłam pół gwiazdki - twarz trochę się po nim świeci, wskazane użycie pudru matującego, ja pudruje twarz co kilka godzin

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić corka Elzbiety za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Uwielbiam produkty Eris i po ten puder sięgnęłam z zaufaniem. Mam cerę mieszaną, rozszerzone pory, suche policzki, naczynka....
    Niestety okazał się złym wyborem***po nałożeniu na twarz wydobywa wszystkie niedoskonałości - w szczególności pory, które chciałam ukryć.....kolor zbyt ciemny, ale krycie wydaje się być znakomite.
    Szkoda wyrzucać, więc używam go jako korektora i tu sprawdza się dobrze.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić ewa_evita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie najlepszy
  • Jak na razie najlepszy z podkładów jakie używałam, a trochę ich już było.

Największym plusm jest to, że najjaśniejszy odcień jest dla mnie idealny a to rzadko się zdarza. Ładnie się rozciera, porządnie kryje ale nie tworzy efektu maski.

Nie wysusza!

Minusem jest to, że nie obejdzie się bez pudru- buzia po zastosowaniu podkładu pięknie się świeci Za to nawet transparentny puder w zupełności wystarczy i przy drobnych pudrowych poprawkach na cały dzień wystarczy.

Mam cerę mieszaną i baaardzo rozszerzone pory. Podkład ich nie zapycha i nie robi większych problemów.
    Produkt bardzo przyzwoity- może nie idealny, ale krzywdy też nie robi a to w moim przypadku najważniejsze.

Dopóki nie znajdę ideału, czyli podkładu, który przy okazji będzie ładnie matowił skórę, będę używać pharmacerisa.

Cena przyzwoita- w promocji można dostać za dwadzieściakilka zł.

Wydajność rewelacynja. Po pół roku użytkowania chyba się kończy (okej, w wakacje użwywałam troszkę mniej, ale i tak jestem zadowolona z wydajności; po pół roku też nic się z nim nie dzieje- konsystencja taka jak na początku, właściwości też)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić m rita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skąd tyle zachwytów?
  • Fluid "intensywnie kryjący" tylko z nazwy (a nie szukałam polskiego odpowiednika Dermablendu). Niby coś tam ukrywa,ale jest na twarzy bardzo widoczny i mam wrażenie,że jeszcze bardziej uwydatnia niedoskonałości. Plus za pompkę,opakowanie jest higieniczne. Wybór kolorów mały,mimo że jestem blondynką i mam jasną karnację odcień "Ivory" okazał się zbyt jasny (pytano mnie,czy wszystko w porządku,"bo jakoś tak blado dzisiaj wyglądam". Odcień pośredni okazał się zbyt ciemny. Nakłada się go dość łatwo, jednak jest straszliwie tłusty i ciężki! Mimo że moja cera praktycznie nie wytwarza łoju,po nałożeniu tego fluidu wyglądałam jakbym się wysmarowała wazeliną istna masakra. Nie pomogło odczekanie kilku minut i przyłożenie do twarzy chusteczki, przypudrować go ciężko, bo i on sam wygląda na twarzy topornie,więc efekt maski gwarantowany... Przez cały dzień świeciłam się jak bombka i czułam,że mam na twarzy bardzo nieprzyjemną,lepką maź :/ A najlepsze było wieczorem - przy demakijażu (wykonuję mleczkiem lub płynem micelarnym) - płatek kosmetyczny był prawie czysty,fluid niemal całkiem zniknął z mojej twarzy w ciągu dnia. Z czymś takim pierwszy raz miałam do czynienia

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 1 a 30 ml

Chcesz pochwalić miss tique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde dobry
  • Podkład ten używam już jakiś czas. Niestety mam dość problematyczną cere mieszaną z tendencja do szybkiego świecenia się ale też łatwo ją podrażnić. Tak więc znalezienie naprawde dobrego podkładu graniczy z cudem. Ten jednak bardzo lubie za super krycie, ładny odcień, nie podrażnianie i nie zapychanie cery, nie powodowanie "wysypu". Jedyne dwa dość poważne moim zdaniem minusy tego kosmetyku to : zbyt szybkie ścieranie się/spływanie z twarzy i słabe matowienie cery.
    Ogólnie jednak wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam spróbować. Napewno wart swojej ceny i wypróbowania na własnej buzi.

Używam tego produktu od: ok 9 mies.
    Ilość zużytych opakowań: całe 4 opakowania

Chcesz pochwalić Aljo za czytelną i pomocną recenzję?
  • do tej pory najlepszy
  • + jest bardzo wydajny
    + najjaśniejszy kolor, ivory, idealny!
    + nie ciemnieje
    + dobrze kryje
    + trwały, raczej nie muszę poprawiać w ciągu dnia
    + nie zauważyłam żeby zapychał
    + nie tworzy efektu maski

- kleje się po nim chociaż idzie to przeżyć
    - żeby się nie świecić potrzebny jest puder
    - lubi podkreślać suche skórki

Nie znalazłam jeszcze fluidu, który bardziej odpowiadałby moim potrzebom jednak nie planuje pozostać przy nim na zawsze.

Chcesz pochwalić frizellify za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry fluid
  • Wygodne opakowanie z pompką
    \nznalazłam idealny odcień dla mnie(sand 02)
    \nbardzo dobrze kryje
    \nFakt czasem jak mi się skóa przesuszy widać skórki i za to odejmuję pół gwiazdki
    \ndługo się utrzymuje
    \nBaaardzo wydajny a uzywam go codziennie, czasem dwa razy dziennie jak maluję sie drugo raz na wieczorne wyjście

Chcesz pochwalić paaulaakow87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny..
  • Jeśli chodzi o krycie to poradził sobie z moimi cieniami pod oczami co jest sukcesem <3 . Niestety z deczka widać go na buzi, a co do kolorów.. pierwszy podkład jaki miałam, w którym odcień IVORY był dla mnie zbyt jasny! Trochę też wysusza skórę (efekt odczuwalny po zmyciu).. Ale bardzo duży plus za dobre krycie!

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Morrigan20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • szukałam tańszego fluidy kryjącego jako tymczasowe zastępstwo vichy dermablend. Koleżanka poleciła mi pharmaceris.
    Cena jest przestępna mi udało się kupić fluid w promocyjnej cenie 36zł za to większe opakowanie
    Plusy kryje, ładnie się rozprowadza
    Minusy nie trzyma się długo na twarzy, skóra po jakimś czasię błyszczy się po nim
    Ogólnie może być

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze op

Chcesz pochwalić przecinek0807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tapetka
  • Kupiłam ten podkład gdy miałam duży problem z trądzikiem. Chciałam wszystko zamaskować czymś co nie ma w składzie połowy tablicy Mendelejewa i przy okazji nie będzie widoczne, bo jestem nastolatką i nie chcę wyglądać jak pani spod latarni.
    Więc stwierdziłam, że co mi tam i wydałam to 35 czy 36 złotych na ten podkład.

OPAKOWANIE
    Ładne, schludne z pompką typu airless. Kształtem podobne do matującego podkładu z Under Twenty. Lekkie i poręczne, jednak lubiące się brudzić.

KOLOR, KONSYSTENCJA
    Miałam kolor 02 Sand. Kupiłam w lato i był dobry, zimą już kompletnie nie. Jest ciemny, zdecydowanie i ma za dużo pomarańczowych tonów, jednak nie wygląda źle. Kolor 01 Ivory z tego co wiem jest bardzo jasny. Konsystencja dość gęsta, kremowa, lecz da się go rozprowadzić.

WYGLĄD NA TWARZY
    Niestety, bardzo go widać. Jest mistrzem podkreślania wszystkich suchych skórek. Naczynka czy drobne krostki zakryje, lecz nie radzi sobie kompletnie z większymi niedoskonałościami. Bardzo go czuć na twarzy.
    Niestety, po zaledwie kilku godzinach twarz zaczyna się świecić, a podkład podkreśla pory i drobne zmarszczki mimiczne (jak już wspomniałam jestem nastolatką i zmarszczek nie mam, a mimiczne normalnie są niewidoczne).

DZIAŁANIE
    Nie zauważyłam aby ten produkt pogorszył trądzik, ale też go nie leczył.

TRWAŁOŚĆ, WYDAJNOŚĆ
    Podkład utrzymuje się w macie przez ok. 2-3 h na skórze mieszanej, ogólnie trzyma się prawie cały dzień, ale nie wygląda już dobrze. Bardzo się ściera po chociażby wydmuchaniu nosa mam pół chusteczki pomarańczowej.
    Podkład dzięki swojej konsystencji jest wydajny. Ja nie zużyłam całego, bo zrobiła się zima i się przeterminował (jest ważny 6 miesięcy od otwarcia), ale i tak bym go chyba nie dała rady zużyć.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ
    Ja kupiłam go za bodajże 34,99 lub 35,99 zł w Superpharm. Można go dostać także w innych aptekach, ale zazwyczaj trochę drożej. Dość często jest na promocji.

CZY POLECAM?
    Nie, chyba że ktoś ma na prawdę dużo przebarwień czy blizn do ukrycia.
    Sama więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: czerwca-lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Juliax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pogromca przebarwień i niedoskonałości
  • Dostałam ten fluid w prezencie. Ktoś mocno zaszalał bo kupił mi kolor 03 bronze! Obawiałam się, że nie będę w stanie go używać ponieważ wydawał się zbyt ciemny. Jednak okazało się iż spokojnie mogę go nakładać bo mam nieco ciemniejszą cerę naturalnie, a fluid pięknie stapia się z nią dając efekt lekkiej opalenizny. Ufff Jak złapię trochę wiosennego słońca będzie jeszcze lepiej.
    Kolor 03 jest opalony ale nie ma w sobie nic z pomarańczy, przynajmniej na mojej buzi. Wpada w tony żółtawe co przy zaróżowionej cerze niweluje rumieniec jak i czerwonawe przebarwienia.

Mam cerę mieszaną, która regularnie co miesiąc pokrywa się wypryskami. Niestety nie wyrosłam z tego i pomimo wieku 35+ walczę nadal z niedoskonałościami. Dlatego najlepszy dla mnie jest podkład kryjący aby pozakrywać te paskudztwa- co wyleczę jedne to już przychodzi czas na kolejne zatem ciągle mam coś do ukrycia. Ten fluid radzi sobie z nimi świetnie. Tylko w niektórych miejscach muszę użyć korektora.

Trwałość ocenia bardzo dobrze- przez cały dzień nie ściera się ani nie zmienia koloru.

Moja cera ma tendencję do świecenia się w strefie T i choć ten podkład nie matuje to też nie intensyfikuje tego. Starczy transparentny puder matujący i jakaś poprawka w ciągu dnia.
    Tak jest zimą. Późną wiosną okaże się jak się będzie sprawował przy wyższej temp.

Wykończenie jest akuratne- ani mat ani błysk, naturalne.
    Bardzo dobrze rozprowadzają się na nim róże.
    Sam fluid też rozprowadza się gładko pomimo tego iż jest dość treściwy i z tych gęstszych. Nie ma mowy o smugach.

Czy nie wchodzi w zmarszczki i nie podkreśla ich to nie wiem bo takowych nie posiadam.

Nie brudzi ubrań!

Cena nie należy do niskich lecz mi taka pojemność starcza na wiele miesięcy zatem warto pokusić się o wydanie 40zł.

Chcesz pochwalić Hiacynta74 za czytelną i pomocną recenzję?