Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Zgłaszająca osoba: cosmeticslover

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącemu nowej generacji TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

* - badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym
**- badania aparaturowe w niezależnym Laboratorium Badawczym
Trzy odcienie
Ivory-Kość słoniowa
Sand-Piaskowy
Bronze-Brązowy

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl- 3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499 (06.11.2009)

Cena: 36,50zł / 30ml
/s/

• uwielbiam
  • Zacznijmy od zalet. Idealnie kryje wszystkie niedoskonałości, tylko na bardziej widoczne zaczerwienienia trzeba nałożyć drugą warstwę i mamy nieskazitelną cerę. Konsystencja nie jest ani za rzadka ani za gęsta. Przy rozprowadzaniu nie robi smug i szybko wtapia się w skórę. Utrzymuje się około 8-10 godzin, później niestety twarz zaczyna się świecić. Na początku myślałam, że nie poradzi sobie z moją mieszaną cerą, ale świetnie ją matuje. Dodatkowym plusem jest pompka, która ułatwia 'wydobycie' produktu. Nie zapycha, nie wysusza i nie tworzy efektu maski, jest bardzo naturalny a zarazem świetnie kryje.
    Przez czas jego używania zauważyłam tylko dwie wady. Podkreśla suche skórki, ale tylko te bardziej widoczne. I należy uważać z kremem jaki wybieramy pod ten podkład, bo jeśli krem się nie wchłonie to fluid będzie robił smugi i nie będzie wtapiał się w skórę. Dlatego najlepiej jest wybrać krem matujący bądź bazę.
    Podsumowując, za ok.40 zł nie wyobrażam sobie lepszego produktu. prawie IDEAŁ.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić danaap za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny ale nie na dłuzsza mete
  • Uzywalam go nie zmiennie od ponad 5 lat dzien w dzien (serio ) byl najlepszy byc moze dlatego ze sie poprostu przyzwyczailam. Jednak po tak dlugim czasie jego używania moja cera byla w oplakanym stanie, wysuszona na wior, pełna przebarwien i grudek. W podkladzie Pharmaceris lubilam naturalny efekt bez efektu maski, fajny kolor (sand2). Nie utrzymywal sie jednak długo dlatego odejmuje gwiazdke, po paru godzinach w strefie T błyszczał okropnie a przy pruszenie pudrem dawalo totalnie brzydki efekt. Polecam go w porze jesienno-zimowej ale napewno nie do stosowania przez dluzszy czas. Wydajny jedno opakowanie starczalo na rok i tani ok 32 zl

Ilość zużytych opakowań: 4-5 szt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olenka_089 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielki niewypał
  • Pokładałam w tym kosmetyku duże nadzieje. Mam dość problematyczną cerę, mieszaną, z dużą ilością przebarwień i częstymi niespodziankami.
    Zachęcona przez panią w SuperPharm i faktem, że jest to jednak dermokosmetyk, kupiłam opakowanie w kolorze 01.

- o dużym kryciu raczej nie można tu mówić, kryje tak, jak zwykły, tani podkład
    - w ogóle nie trzyma się buzi, po kilku godzinach w oklicach ust, nosa i brody kosmetyku już nie było
    - na przebarwionej brodzie tworzył dzwiną, jakby zważoną warstwę
    - źle się rozprowadzał na twarzy, pomimo nakładania go pędzlem
    - cena zdecydowania za wysoka, jak na taki kiepski kosmetyk
    - opakowanie, przez które ciężko wyczuć ile produktu jeszcze zostało
    - bardzo mała gama kolorów
    - buzia po nim bardzo się świeciła

Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml

Chcesz pochwalić palena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, ALE od tego typu produktu oczekuję większej trwałości
  • Dostałam próbkę w aptece, która na tyle przekonała mnie do fluidu że postanowiłam kupic całe opakowanie. Cena - wydaje mi się, że stosowna do jakości produkty. Gorzej z odcieniami - wybrałam 02 (próbka była 01) myślałam, że będzie za ciemny ale dobrze komponuje się ze skórą. Bardzo fajnie kryje, tworzy jednolitą powłokę i ładny koloryt skóry. Nie zatyka porów co zwykle jest utrapieniem dla mojej cery. Jedyne czego mogę się przyczepic to to, że ściera się z twarzy i w połowie dnia czuję jakbym była już bez makijażu. Myślę, że kupiłabym go jeszcze jako pewny, nie uczulający podkład, jednak zastosuję go tylko na krótsze wyjścia. Jestem ciekawa jak będzie zachowywał się na skórze w lecie, skoro zimą tak szybko się ścierał

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie zużywania 1 pełnowymiarowego produktu

Chcesz pochwalić mojuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny
  • Nie kryje, mało kolorów, pomarańczowe smugi
    nie matuje, nie nawilża
    szybko się ściera, dostępny tylko w aptece, cena też duża jak na taki tandetny fluid
    ogółem nie polecam
    jak dla mnie to nie fluid

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić agaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • Posiadaczką podkładu stałam się po tym, jak mój ulubiony Estee Lauder DW potłukł się Chciałam kupić coś w rozsądnej cenie i o dobrym kryciu. Wybór padł na fluid Pharmaceris. Niestety nie spełnił moich oczekiwań pod żadnym względem. Przede wszystkim niemiłosiernie świeci się po nim twarz. Tuz po nałożeniu buzia zyskuje nieświeży połysk. W ciagu dnia jest tylko gorzej... Dodatkowo nie kryje intensywnie, a nałożony w większych ilościach np. na przebarwioną skórę brody, tworzy po godzinie nieestetyczną wartewkę, warzy się. Podkład w ciągu dnia roznosi się po twarzy tworząc plamy (w niektórych miejscach jest go zbyt dużo, w innych nie ma go w ogóle). Wybór kolorów jest śmiesznie mały. Zdecydowałam się na kolor 2, ale jest dla mnie zbyt ciemny - pomarańczowy, odcień 1 wydawał mi sie zbyt jasny, porcelanowy, wpadający w róż. Opakowanie mi sie nie podoba. Jest białe, plastikowe, z pompką, łatwo brudzące się. Generalnie nie polecam tego produktu - zapowiadało sie pięknie, a tymczasem z utęsknieniem wypatruję końca.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, OSTATNIEGO

Chcesz pochwalić natalka_21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka
  • Pomyłka...Ten fluid z kryciem nie ma nic wspólnego,po nałożeniu nadaje jedynie lekki kolor(krem BB wygląda o niebo lepiej na skórze niż ten podkład).Podkreśla suche skórki,zapycha pory.Stanowczo odradzam kupno tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić mia0188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • - tworzy efekt maski, ciezkiej tapety na twarzy
    -ciemnieje
    -szybko znika, zciera sie
    bardzo slabe krycie, zdecydowanie nie tego oczekiwalam
    i najwiekszy minus za to ze zapycha!

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić agnieszka k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie!
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami i poleceniem pani z SuperPharm zakupiłam ten podkład i pokładałam w nim wielkie nadzieje. Mam cerę suchą ze sporą ilością niespodzianek do ukrycia, więc wydawał się idealny. Wydawał.
    Po nałożeniu nie ma aż takiej ogromnej tragedii, ale... Po chwili zaczynam świecić się jak latarnia. Po przypudrowaniu efekt ten jest trochę zmniejszony, jednak już po 1-2h znowu zaczynam się świecić. W dodatku podkład podkreśla suche skórki i uwidacznia pory. No i mam wrażenie, że dość mocno zapycha. Używam bardzo sporadycznie - z reguły, gdy nie potrzebuję trwałego makijażu.
    Na plus wydajność.
    Dam 1,5 gwiazdki, bo jednak wygląda lepiej niż Better Skin.
    Nigdy więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze

Chcesz pochwalić Cinderblox za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!
  • DZIAŁANIE:
    W kwestiach utrzymywania się na twarzy niestety podkład wypada trochę kiepsko, ponieważ, aby uzyskać długotrwały efekt trzeba go przypudrować pudrem sypkim. W innym przypadku podkład po czterech, pięciu godzinach znika i to bardzo nieestetycznie, ponieważ wyciera się miejscowo, zwłaszcza przy nosie.
    Podkład niestety nie należy do najbardziej długotrwałych, dlatego zdarza mu się nieco nieestetycznie ścierać, ale generalnie w ciągu dnia wygląda dobrze i nie ciemnieje.
    Ze skórą stapia się wprost fenomenalnie. Wystarczy odczekać chwilę, aby nieco zastygł i już można go pudrować - nigdzie się nie odznacza. Warto jednak dodać, że trzeba stosować jedną warstwę, ponieważ ma tendencję do zbierania się i wchodzenia w załamania skóry.

OPAKOWANIE
    Wygodne, higieniczne, z pompką. Można zużyć je do cna, a przy tym nie trzeba opakowania rozcinać, rozkręcać, ani robić żadnych innych cudów. Opakowanie zdecydowanie na plus!

KONSYSTENCJA
    Konsystencja jest rzadsza, bardziej lejąca, ale przez to lepiej dopasowuje się do skóry. Przez to również dłużej zastyga i łatwiej wchodzi w załamania skóry.

KRYCIE oraz WŁAŚCIWOŚCI Z NAZWY:
    W przypadku tej wersji obie te kwestie się pokrywają. Podkład kryje prawie, że na mur. Zakryje wszystko - zaczerwienienia, wypryski, nierówny koloryt. Wystarczy jedna warstwa, aby uzyskać pożądany efekt krycia. Można oczywiście dodać kolejną warstwę, ale trzeba bardzo uważać, ponieważ ma tendencję do zbierania się w załamaniach. W kwestii matowania niestety nie spisuje się wcale, ponieważ świeci się przeokropnie. Trzeba go mocno przypudrować, aby uzyskać wyjściowy efekt.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?