Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20
Produkt dostępny w 7 sklepach. Cena już od 28,49 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: cosmeticslover

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącemu nowej generacji TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

* - badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym
**- badania aparaturowe w niezależnym Laboratorium Badawczym
Trzy odcienie
Ivory-Kość słoniowa
Sand-Piaskowy
Bronze-Brązowy

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl- 3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499 (06.11.2009)

Cena: 36,50zł / 30ml
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Znamy się bardzo dobrze
  • Czas najwyższy wystawić opinię mojemu podkładowi.
    Zetknęłam się z nim, gdy moja siostra zaczęła używać nawilżającego, kiedy jej alergiczna skóra nie tolerowała żadnego innego.
    Od początku:
    - Super kryje. Obojętnie czy używamy na co dzień do delikatniejszego makijażu, czy potrzebujemy mocnego efektu wymodelowanej twarzy do zdjęć itd.
    - Wiąże się z powyższym - wydajność. Używam go jako codziennego fluidu i zużywam go na prawdę niewiele ze względu na mocne krycie. Może robić za korektor w newralgicznych punktach, a przy zastosowaniu wcześniej dobrego kremu, nawet mała jego ilość idealnie rozprowadza się po całej twarzy. Także nie rozumiem negatywnych komentarzy o efekcie maski, po prostu trzeba go aplikować umiejętnie.
    - Nie podrażnia, nie uczula, nie "zapycha", nie wywołuje ani nie nasila zmian skórnych.
    - Z taką wydajnością i efektem bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jest to tani fluid. Droższe marki robią i lepsze i gorsze produkty, więc on jest po prostu w sam raz.
    - Bezzapachowy, co dla mnie jest podstawą.
    - Kolor w końcu mnie zadowala w pełni. Wcześniej wszystkie podkłady były za ciemne, albo złej jakości. Tu najjaśniejszy odcień jest idealny.
    - Plus za delikatny filtr UV.

Nie daję fulla w ocenie, bo na pewno gdzieś na świecie jest jeszcze lepszy produkt tego typu dla mnie. Gdyby miał właściwości skutecznie matujące byłoby super.
    Nie wiem czy nadejdzie ta chwila, gdy zdecyduje się na coś innego. Ale nawet gdyby, to na pewno będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka (nie liczę, ale jedno op. starcza na ok pół roku)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kkh za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odżywcza kąpiel paznokci

• Lubimy się.
  • Bardzo lubię ten podkład, szczególnie o chłodniejszej porze roku, kiedy moja cera robi się marudna i zmęczona drogeryjną chemią.

+ rzeczywiście ładnie kryje i wygładza cerę
    + łagodzi podrażnienia i maskuje zaczerwienione miejsca
    + najjaśniejszy kolor którego używam ma ciepły waniliowy odcień
    + szeroko dostępny w większości aptek i za niewielkie pięniążki

- minus: trochę mniej trwały niż bym chciała i czasem za dnia trzeba go wspomóc pudrem

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić mishkathepug za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Muszę powiedzieć, że zawiodłam się na tym fluidzie. Tworzy efekt maski, jest widoczny na twarzy, szybko się zciera, znika z twarzy. Nie wygląda to ładnie. Na początku, po nałożeniu owszem, jednakże już po 1 godzinie mamy zupełnie odwrotny efekt. Nie pomaga puder.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić RiO95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Dobrze kryje i nie ciemnieje, ale najjaśniejszy kolor jest dla mnie za jasny konsystencja i zapach też jest ok.
    Brzydko osiada na mojej twarzy, tworzy maskę i bardzo łatwo się ściera więc nie kryje na długo.

Chcesz pochwalić agam12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla bladziochów z suchą cerą
  • Faktycznie krycie jest dobre, ale zbyt odznacza się na skórze, podkreśla suche skórki, roluje się. Najjaśniejszy kolor w gamie nie jest wcale taki jasny. Jak ktoś ma trądzik i suchą skórę bardzo się zawiedzie bo podkład wysusza dodatkowo skórę.
    Polecam jedynie dla tłustej skóry.

Chcesz pochwalić PaniKa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Plusy:
    \n*mocno kryje- na tym mi przede wszystkim zależało, nakładam ciutkę, a koloryt pięknie wyrównany.
    \n*kolor- jasny, idealny dla mnie (ivory)
    \n*opakowanie- z pompką
    \n*cena- jest ok, ja kupiłam go na promocji w superpharmie za ok 23 zł.
    \n*nie zapycha
    \n*nie uczula- co dla mnie bardzo ważne, jestem strasznym alergikiem.
    \n*konsystencja- lekka ale kryjąca, nazwa mówi sama za siebie :p Łatwo się go aplikuje, ja robię to pędzlem lub palcami, zależy od dnia i czy mi się śpieszy.
    \n*nie waży się
    \n*długo utrzymuje się na twarzy
    \nMinusy:
    \n*trzeba zdecydowanie uważać z ilością- z uwagi na mocne krycie, można ,,zrobić sobie maskę".
    \nZdecydowanie polecam
    \n

Używam tego produktu od: sierpnia 2015

Chcesz pochwalić mistya17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie
  • PLUSY:
    *jak dla mnie idealny odcień (01)
    *bardzo dobre krycie ( mam cerę trądzikową i przykrył wszystkie wypryski)
    *nie podkreślał suchych skórek

Na początku efekt był wpspaniały. Niestety po 2 godzinach:
    *świeciłam sie okropnie (masakra) ,a przypudrowanie nic nie dawało
    *podkład strasznie się ścierał
    *stawał się mocno widoczny i lepki
    * strasznie czułam go na twarzy

Efekt jaki dawał po godzinie skreślił go totalnie i podkład ląduje w koszu :/

Ilość zużytych opakowań: nie skończę pierwszego

Chcesz pochwalić kaw14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysoka cena, słaby produkt
  • Używam tego fluidu od ok 8 miesięcy, poleciła mi go znajoma, w związku z tym, że mam problematyczną cerę, a jest to podkład farmakologiczny liczyłam, że nie będzie on powodował wyprysków i zapychał porów. Pod tym względem moja obawa się nie sprawdziła, nic nowego na twarzy się nie pojawiło.
    plusy:
    -nie zapycha i nie powoduje powstawania nowych wyprysków,
    - fajne opakowanie i wygodna pompka, ale niestety szybko się brudzi
    - fajna konsystencja
    - po nałożeniu nie ma maski

minusy:
    - po nałożeniu na twarz pojawia się uczucie mokrej twarzy, lepi się bardzo, a twarz świeci jak księżyc w pełni
    - trzeba pudrować co chwila, a i tak niewiele to pomaga
    - odcień 02 jest dość mocno żołto-pomarańczowy
    - słabe krycie, trzeba nałożyc dużo fluidu na miejsca w których potrzebne jest wieksze krycie
    - nie kryje dobrze, po chwili widac znowu wszystkie niedoskonałości
    - uwydatnia suche skórki na twarzy

Chcesz pochwalić xxmiyako za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na lato, świetnie kryje i matuje
  • oceniam odcień sand 02
    podkład ten doskonale kryje wszelkie nierówności i cienie pod oczami, nie używam korektora jeśli używam tego podkładu
    jest to podkład całodzienny wieć kiedy wiem, że czeka mnie cały dzień na nogach bez możliwosci poprawy makijażu sięgam własnie po niego
    nie powoduje efektu maski, ładnie pachnie, matuje, ale przy tym nie wysusza, co zdarzyło mi się przy stosowaniu affinitone.
    minusy:
    jak dla mnie pompka mogłaby być bardziej funkcjonalna, kiedy podkładu zostaje juz mało, nie mogę łatwo wydobyć go z opakowania

Chcesz pochwalić magia_to_ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Mam skórę mieszaną w kierunku suchej, potrzebowałam podkładu, który ukryje moje niedoskonałości, ale przy tym nie będzie "ciężki".

Fluid Pharmaceris jest trwały, dobrze dopasowuje się do koloru mojej cery, nie tworzy efektu maski, maskuje niedoskonałości i nie powoduje kolejnych. Jest wydajny, nie potrzebuję nakładać go dużo na twarz, żeby dobrze wszystko zakryć.

Minusem jest to, że po kilku godzinach noszenia podkładu, mam wrażenie, że moja skóra staje się nieco tłusta, mimo używania na niego dodatkowo pudru.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ak7 za czytelną i pomocną recenzję?