Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Zgłaszająca osoba: cosmeticslover

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącemu nowej generacji TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

* - badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym
**- badania aparaturowe w niezależnym Laboratorium Badawczym
Trzy odcienie
Ivory-Kość słoniowa
Sand-Piaskowy
Bronze-Brązowy

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl- 3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499 (06.11.2009)

Cena: 36,50zł / 30ml
/s/

• Beznadziejny
  • Trzeba nałożyć naprawdę bardzo bardzo cienka warstwę,aby się nie grupil po pewnym czasie na twarzy - co się jednocześnie wiąże? Nie kryje! Szkoda tylko tracić pieniądze na takie badziewie... Do tego bardzo uboga gama kolorystyczna! Lipa, lipa i jeszcze raz lipa!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić marlena_wrobelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Podkład ma ładnie stapia się ze skórą, dobrze kryje. Najjaśniejszy odcień jest idealny dla bladolicych. Nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula. Niestety po godzinie skóra zaczyna się świecić i krycie znika.

Chcesz pochwalić Isza_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry fluid
  • Świetny podkład kryjący, a jednocześnie nie tworzący maski, efekt utrzymujący się kilka godzin. Może być używany w ciągu dnia dla poprawienia cery jak korektor - tylko w miejscach wymagających poprawek jak np u mnie na skłonnych do zaczerwień policzkach. Na uwagę zasługuję też skład kosmetyku, pozbawiony parabenów, hipoalergiczny. Moja wrażliwa cera bardzo dobrze go toleruje.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić Temida_79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • maska na twarzy
  • Delikatny fluid intensywnie kryjący Pharmaceris F ma w sieci całkiem niezłe opinie i byłam przekonana, że ja również będę z niego zadowolona. Niestety, robiłam do niego kilkanaście podejść i większość zakończyła się sięgnięciem po płyn do demakijażu i nałożeniem innego podkładu. Produkt ten ma jedną wadę nie do przejścia - koszmarnie odznacza się na twarzy. I nie chodzi tu o odcień (przyjemnie jasny), po prostu zostawia na skórze maskę, która ani trochę nie stapia się z cerą. Jest to widoczne gołym okiem i źle bym się czuła wychodząc z domu z twarzą krzyczącą "MAM NA SOBIE PODKŁAD" - wiecie, o co chodzi. Próbowałam wszystkiego - aplikacji na lżejszy i bogatszy krem, nakładania palcami, pędzlem, innym pędzlem, zwilżonym pędzlem, mieszania z innymi fluidami; nawet pomieszany pół na pół z lekkim kremem tonującym wciąż zostawiał ten nieestetyczny efekt. Ostatecznie musiałam pogodzić się z tym, że nie jest to produkt dla mnie.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić emememsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Nie był najlepszy, ale dał się znieć. Dla cery mieszanej/tłustej, z leczonym trądzikiem, przebarwieniami i małymi bliznami

+Krycie bardzo dobre
    +Nie zapycha
    +Dość trwały

-Skóra bardzo szybko się po nim świeci, mimo używania pudru
    -Waży sie na buźce

Ilość zużytych opakowań: prawie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić m7242 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daję Słabe 3
  • Zalety:
    - daje mocny efekt krycia, ale niestety tylko przez jakąś pierwszą-drugą godzinę
    - jest stosunkowo niedrogi (ok.36 zł) i często są na niego promocje w Super Pharmie
    - jest wydajny - wystarczy niewiele nałożyć aby pokryć całą buzię fluidem

Wady:
    - waży się na twarzy po 1-2h od nałożenia
    - cały efekt krycia "spływa"
    - zdarza się, że ciemnieje na twarzy
    - twarz bardzo szybko się zaczyna "świecić" pomimo nakładania silnie matującego pudru transparentnego
    - nie sprawdza się do cery problematycznej, która wymaga długotrwałego krycia
    - mała gama kolorów - tylko 3 do wyboru
    - nie polecam na "wielkie wyjście\\\'\\\'Używam tego produktu od: od czasu do czasu, gdy nie dostanę swojego podkładu w swoim kolorze - stosuję go jako zamiennikIlość zużytych opakowań: dwa-trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylweeek2511 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Zakupiłam produkt w aptece po przeczytaniu pozytywnych komentarzy jakoby fluid dobrze krył. Poleciałam do apteki, wydałam te ok. 40 zł i spodziewałam się świetnego krycia. No bo produkt apteczny i niby dobrze kryje jak powiadają wizażanki i druczek na opakowaniu. No i rozczarowanie!
    Do plusów można zaliczyć to, że jest lekki, ładnie stapia się ze skórą, chociaż często pozostawia smugi, nie odznacza się, jest przeznaczony dla alergików.
    A teraz minusy: kompletnie nie kryje. Nie wiem czy to ja mam jakąś inną skórę, bo fluid nie zakrył nawet małej krostki. Miło byłoby jeśli niektóre dziewczyny nie przesadzały co do krycia, dzięki temu zaoszczędziłabym 40 zł, bo nawet lepszy efekt mogę uzyskać z podkładem z Ingrida za 6 zł.
    -kiepsko matuje,
    -czasami podkreśla suche skórki.
    Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 duże, nieskończone

Chcesz pochwalić Emanuellle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Podkład dostałam od chłopaka, jako że czasem ma możliwość kupienia taniej, wcześniej o nim nie słyszałam, ale po pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona i jestem do tej pory.
    Dostałam Ivory 01 oraz Sand 02. Nie mam jasnej karnacji dlatego też Ivory idealnie nadaje się na rozjaśnianie cieni pod oczami i czerwonych miejsc pod nosem. Świetnie kryje, może nie na 10 godzin jak piszą na opakowaniu, ale wytrzymuje 4 godziny przy intensywnym upale i ok.8 w klimatyzowanym pomieszczeniu. Niestety trzeba matować twarz po kilku godzinach pudrem jeśli ma się tłustą cerę.

Minusy:
    - matuje na krótko jeśli ma się tłustą cerę

- odcien Sand jest za bardzo pomaranczowy (chyba że ktoś chodzi dużo na solarium to może pasować)

- opakowanie - jest funkcjonalne ale resztek podkładu nie da rady wygrzebać, a trochę ich zostaje

Plusy:
    +świetnie kryje
    + nie zapycha porów
    + Ivory nie ciemnieje, natomiast Sand ciemnieje dość intensywnie
    + jest świetny dla skóry alergicznej
    + cena
    + z podkładem w postaci kremu nawilżającego cera jest gładka i bez efektu maski
    + wydajny (maluję się codziennie)

Maluję się nim codziennie i jestem naprawdę bardzo zadowolona z niego, choć rzeczywiście jeśli ktoś ma bardzo jasną cerę to Ivory będzie zbyt różowy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 30 ml całe i 1 opakowanie 30 ml pół

Chcesz pochwalić el_popo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Minusy:
    - aby uzyskać odcień podkładu odpowiedni dla mnie musiałabym mieszać najjaśniejszy ze średnim (nawet w zimie jasny jest dla mnie zbyt jasny, w lecie do średniego muszę się opalić)
    - efekt matu i "intensywnego" krycia utrzymuje się krótko

Plusy:
    -odpowiedni dla alergików (bez parabenów)
    -pompka zapobiegająca dopływowi tlenu

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Aziul777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Podkład kupiłam jakieś 3 lata temu, ze względu na liczne opinie, mówiące, że odcień ivory jest trupio blady. Niestety to zdecydowanie nieprawda!! Przestrzegam dziewczyny o bardzo, bardzo jasnej karnacji, by nie wydawały niepotrzebnie na niego kasy.
    A tak poza tym:
    - matuje na bardzo krótko
    - szybko się ściera
    - podkreśla suche skórki

+fajne opakowanie z pompką
    + SPF 20
    + nie zapycha
    + nie ciemnieje na twarzy
    + kryje faktycznie dość dobrze, ale na krótko

Może dobrze się sprawdza na suchej czy normalnej cerze, natomiast na mojej mieszanej już nie. No, ale ja nie używam bazy, może ona byłaby ws tanie go utrzymać na dłużej. No i zaznaczam, że na całą twarz nałożyłam go może ze 2 razy, ze względu na ciemny (!) odcień ivory nakładam go punktowo i przykrywam jaśniutkim pudrem. Rozwiązanie może i głupie, ale szkoda mi go wyrzucić..

Chcesz pochwalić kr0pkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Używam ten podkład już długo, polecam do cery trądzikowej chociaż jest również bardzo dobry jak już wyleczycie trądzik.
    Plusy:
    -wydajny
    -nie wysusza skóry
    -ładnie kryje
    -można nakładać warstwo i nie tworzy efekt maski
    -ten do jasnej cery ładnie stapia się ze skórą
    -cena
    Minusem jest to, że nawet po zmatowieniu skóry pudrem nie trzyma się on bardzo długo ale jeżeli w ciągu dnia zastosujemy poprawki to wygląda to dobrze.

Używam tego produktu od: 3-4 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić niunieczka2404 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 223 raz(y)
  • Całkiem fajny, choć nie idealny
  • Niestety, jestem jednym z tych pechowców, którym nie pasuje ani najjaśniejszy odcień, ani ten średni, idealnym byłoby coś pomiędzy. Musiałam zakupić obydwa kolory. Na szczęście udało mi się dorwać je na promocji.

Najjaśniejszy, to bardzo ładny, neutralny odcień, nie wpada przesadnie w żółte, ani różowe tony, w brzoswiniowe też nie. Po nałożeniu jednak wyglądam w nim trupio blado, kolor jest naprawdę bardzo jasny i raczej chłodnawy, jestem bledziochem, ale to jest coś dla skrajnie jasnej skóry, porcelanowej, której ja nie mam nawet w zimową porę.

Z kolei drugi odcień będzie dobry, gdy się opalę. Tym czasem mieszam je ze sobą. Zakup dwóch kolorów nie jest głupim pomysłem, bo właśnie można balansować jasność w zależności od pory roku. Niedosyt w wyborze kolorów (raptem 3) jednakże pozostaje.

Podkład ma dobre krycie w stronę mocnego, tylko tutaj jest haczyk, ponieważ ten jaśniutki kolor, chyba najbardziej popularny? nie będzie krył dobrze, zaczerwienienia i niedoskonałości będą przebijać, jeśli okarze się zbyt jasny dla Waszej cery. Krycie jest o wiele lepsze, gdy go zmieszam z ciemniejszym, aby uzyskać odcień skóry. Kryje wtedy bezbłędnie. Najczęściej nakładam 2 cieniutkie warstwy, chociaż zdarza się, że jedna jest wystarczająca, gdy moja cera ma stadium wzlotu.

Zaletą podkładów na pewno jest ich konsystencja, gęsta, lecz bardzo lekka i puszysta, odrobinę nawilżająca. Nie zapychają porów jakoś ewidentnie. Nie maluję się codziennie, ale zdarzają mi się podkłady, po których cera jest w strasznym stanie i wariuje już po jednym dniu z makijażem. Pharmaceris tutaj naprawdę muszę pochwalić, po zmyciu go cera dobrze wygląda i nic nie wyskakuje wzmożonego.

Podoba mi się także brak zapachu, produkt go nie posiada oraz wydajność, naprawdę niezła, nie potrzeba dużo nakładać, wielkość groszku przy nakładaniu dłońmi. Świetne też jest opakowanie, solidne z pompką typu airless, szkoda, że nie widać, ile produktu ubyło, ale to w zasadzie nieduży mankament.

Jeżeli chodzi o efekt upiększający, to tak, cera jest wygładzona i świetlista, nie ma sztucznego efektu tapety, ładnie wygląda ten podkład na skórze, chociaż oczywiście jest widoczny, no nie oszukując, jednakże jak na podkład z kategorii kryjących wygląda on w miarę subtelnie. Matu nie daje, ale solidny puder i po problemie.

Niestety nie należy do trwałych. Przed jego aplikacją rezygnuję z kremu, przemywam tylko twarz hydrolatem lub nakładam wodniste hialuronowe serum. Podkład ten na kremie spłynąłby z mojej twarzy w 5 minut. Nie jest zastygający, niestety pracuje cały czas na twarzy, jest mazisty, co czuć już w trakcie nakładania, rozprowadza sie bardzo dobrze, ale potem dotykanie skóry nie wchodzi w rachubę. zostawia ślady na wszystkim. Całe szczęście, ma w sobie w miarę wysoki filtr, bo nałożenie go i utrzymanie się na osobnym filtrze chyba graniczyłoby z cudem.

U mnie trzyma się ładnie przez ok 6 godzin, potem ewidentnie wymaga poprawek, włazi w zakamarki skóry i pory, trzeba odcisnąć nadmiar sebum i się przypudrować. Całe szczęście, że nie ciemnieje, nie utlenia się.

Nie wiem jak będzie latem, ale nie wróżę mu sukcesu. Na zimę jednak i chłodniejsze dni jest bardzo dobry, choć miewałam lepsze.

Daję mu wysokie noty, bo pomimo wad ma sporo zalet na raz, ciężko tego uświadczyć w podkładach w tej cenie i do tego nie robi krzywdy skórze. Generalnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Dwa napoczete, zużycie w sumie w ok 1/4.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Używam tego podkładu już bardzo długo i jest to najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam. Nie robi maski, nie uczula, jest wydajny, wyciska się go w sam raz, i co najważniejsze bardzo dobrze kryje. Jedynym minusem jest to że jest lekko ciężki i czasem się ściera dlatego polecam matujący.
    często można znaleźć go na przecenie w Super Pharm za 30 zł.

Ilość zużytych opakowań: Wiele

Chcesz pochwalić lubiemaslo96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mojej cery nieodpowiedni
  • Według mnie wcale nie jest intensywnie kryjący. Mam na twarzy plamki po trądziku i podkład nie jest w stanie ich zamaskować. Od razu po nałożeniu jeszcze jakoś to wygląda, ale już za godzinę jest słabo. Nie ma długotrwałego efektu matującego. Używałam odcienia sand i wydaje mi się, że jest zbyt żółty. Na szczęście dostałam go w prezencie, więc nie szkoda mi pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić paulinka192 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • totalny syf
  • dziwi mnie, jak można takie coś nazwać w ogołe PRODUKTEM APTECZNYM? przecież skład jest pełen szkodliwych substancji mogących powodować alergie i zapychających skórę, czego sama jestem dowodem
    podkład za sprawą ukochanych silikonów zapchał mnie, nie spodziewałam się tego po podkładzie APTECZNYM. to nie jest żaden podkład apteczny tylko drogeryjny. apteczny to on jest z nazwy. dla mnie apteczny oznacza nie powodujący alergi, podrażnień, bezpieczny. a to jest napakowane syfem. podskórne gule, zaczerwieniania...
    w dodatku to nie jest podkład, bo podkład ma z założenia coś kryć. to coś nic nie kryje i świeci się jak choinka! nie ma lekkiego glow, tylko okropny połysk tłustej cery.
    kolorystyka jest bardzo uboga. ivory jest pomarańczowy i za ciemny dla bardzo jasnych karnacji.
    cena jest nieadekwatna do jakości.
    opakowanie jest brzydkie, tandetne, ale chociaż ma pompkę.
    jednak nie jest to podkład - tylko rozświetlający krem tonujący. nie spodziewajcie się krycia.
    plus za filtr.
    Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Całkiem przyzwoity podkład. Faktycznie kryje. Mam skórę suchą, na wierzch matuję pudrem sypkim. Mat utrzymuje się dobre kilka godzin (a do pracy jeżdżę na rowerze).

Minusem jest to, że ciężko się rozprowadza.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Harrods za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre krycie
  • Kupiłam ten podkład ze względu na to, że miał dobrze kryć i to się sprawdziło. Produkt fajnie przykrywa większość niedoskonałości skóry. Jednak poza tą dużą zaletą. Podkład ma też sporo wad. Niestety krótko się utrzymuje, łatwo się ściera. I zupełnie nie matuje skóry, co jest dla mnie dużym minusem. Bardziej polecałabym ten podkład dla osób z suchą cerą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziaww za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze kryje, słabo matuje
  • Podkład bardzo fajnie kryje niedoskonałości skóry jednak bardzo krótko utrzymuje mat... niestety, bo tylko to mi przeszkadza w tym podkładzie, że świecę się już po godzinie- dwóch, obojętnie czy i co położę pod podkład i czym zmatowię na koniec...
    Najjaśniejszy odcień jest dla mnie w porządku i fajnie, że jest w tonacji żółtej, nie różowej, naprawdę ładny kolor jak dla mnie. Plus do tego porządne krycie.
    Obecnie łączę go z revlon colorstay w odcieniu buff , revlon nieco utrzymuje mat, pharmaceris daje własciwe dla mojej skóry żółte tony.
    Jednak chyba nie kupię więcje tego podkładu ponieważ sam revlon utrzymuje matową skórę dłużej niż w połaczeniu z tym podkładem.
    Polecam osobom, które nie mają dużego problemu ze świeceniem się skóry ale potrzebują krycia.
    Na tłustej cerze może szybko spływać.
    Do plusów zaliczyć można estetyczne opakowanie, sprawną i wygodną pompkę oraz całkiem dobrą wydajność produktu.
    Nie zauważyłam, aby zapychał pory czy powodował np. podrażnienia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Blaski i cienie różowego glamour
  • Używałam tego podkładu bardzo długo, z polecenia mojej dermatolożki jak byłam na lekach.
    Ze względu na to że bardzo wysuszały mi cerę, był to podkład który nie dość że krył, rozświetlał to nie podkreślał suchych skórek. Trzymał się u mnie, po przypudrowaniu cały dzień, nie zjeżdżał , nie ślizgał się. Sam w sobie faktycznie jest tłusty i bez pudru nie da rady wyjśc na miasto.Bardzo podobał mi się efekt rozświetlenia bez drobinek brokatopodobnych, co jest zasługą wysokich filtrów,naprawdę bardzo naturalny efekt. Nie tworzył efektu szpachli, jednak niestety kolorystyka tych podkładów jest bardzo uboga i to jest jeden, właściwie jeden minus, który całkowicie go dyskfalifikuje. Mam ciepły odcień skóry, wychodzą mi żółtawe tony, natomiast twarz mam lekko naczynkową, i sama w sobie jest trochę zaróżowiona. Podład jest natomiast w tonacji neutrealnej, gdzie na mojej skórze dodatkowo wybijają różowawe podtony .Podład na dokładkę podkreśla ten efekt i mam różową buzię i żółtawą szyję. To nie przejdzie, choćbym nie wiem jak
    bardzo było zadowolona z konsystencji,długotrwałości,pigmentacji i składu.

Używałam wszystkich odcieni, i wszystkie są neutrealne.

Ni zapowiada się żeby wprowadzone zostały inne odcienie, skoro już kilka lat produkt jest na rynku, a ni widu ni słychu o jakichś innowacjach.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Sain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, jednak to nie to...
  • Po raz koeljny zachęcona i niestety lekko zawiedziona...kolażanka podpowiedziała "nie ma nic lepszego, ja jednak wracam do tego fluidu", no więc sama też się skusiłam...na szczęscie kupiłam w prmocji ok. 30 zł, więc wiele nie straciłam. Przede wszystkim do mojej cery się nie nadaje, czyli do mieszanej, oczywiście tłusta strefa T. Właściwie po 2-3h już się świecę. Jeśli chodzi o krycie, moim zdaniem właściwie go nie ma, na początku, czyli po pierwszych 15 minutach efekt wydaje się osiągnięty, ale już po 30 minutach tak się utlenia, że krycia po prostu nie ma. Dodatkowo zatyka pory, wchodzi w nie i wyglądam z bliska, jkabym go źle nałożyła.
    W świetle "łazienkowym" wygląda w miarę, ale juz w świetle dziennym okropnie widać go na twarzy. Raczej już się na niego nie zdecyduję, choć nie jest to najgorszy kosmetyk jaki miałam w swoim posiadaniu. Zapomniałabym, duży plus za konsystencję, jak dla mnie idealna, nie zbyt luźna (jak w Affinitone), ale też nie zbyt gęsta (jak w Dermablend). Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agaciorbe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry dla suchej skóry
  • Stosuję jako alternatywę dla YSL Touche Eclat. Jest o niebo tańszy, a moja przesuszona cera wygląda w nim... zdrowiej. Może najjaśniejszy odcień faktycznie nie wypada aż tak jasny, jak oczekiwaliby niektórzy, ale do mojej skóry świetnie się dostosowuje i wyglądam po prostu zdrowo. Poza tym całkiem dobrze kryje, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek (o ile cera nie jest w tragicznym stanie), jest wydajny. Plus za filtr.

Minusem są ślady, które pozostawia na telefonie, koszuli faceta, na którego ramieniu oparłam głowę

Kupuję go od lat, w tej półce cenowej trudno o cokolwiek lepszego. Nie polecałabym dla cer tłustych czy mieszanych, raczej dla suchych, wrażliwych.
    Dobrze jest przypudrować twarz po nałożeniu. Ja nakładam beauty blenderem, nie mam na twarzy smug, plam, podkład ładnie się wtapia w skórę. Nie szkodzi cerze, nie powoduje wysypu zaskórników, jest naprawdę dobry.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić abigajl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ściera się
  • Niestety fluid ściera się okropnie zostają małe pomarańczowe planki na buzi, masakra jakaś. Ja mam cerę tłustą,mieszaną i może to właśnie dlatego, ale nie wiem, na pewno nie kupię więcej.
    dosyć ładnie mi się rozprowadzała ale co z tego skoro po 2-3 godzinach zostje mi tylko w niekturych miejscach w postaci malutkich plamek.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: całych opakowań nie urzyłam poniewarz przerwałam

Chcesz pochwalić Gosiapat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał dla suchej skóry
  • Podkład sam w sobie jest bardzo dobry. Zaskoczyło mnie krycie, bo jest na prawdę dobre, według mnie nawet lepsze od Revlona CS.
    Ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję, idealnie się go rozprowadza, sprawia wrażenie bardzo nawilżającego i taki rzeczywiście jest. Idealny dla suchej cery! Dodatkowo nie zapycha porów. To jeden z tych, które nie są widoczne na skórze!!!
    Starczył mi na bardzo długo, mimo codziennego stosowania. Ma pompkę, co jest duużym plusem i nie zawiera kompozycji zapachowej.
    Mam wrażenie, że podczas używania go , stan cery się poprawił.
    Jeżeli chodzi o kolory, to mimo iż są tylko trzy, to są one bardzo naturalne. Najjaśniejszy Ivory rzeczywiście jest jednym z jaśniejszych dostępnych na rynku, jednak dla mnie nadal za ciemny
    Ma jedną wielką wadę - bardzo się świeci, mimo przypudrowania, błysk po pewnym czasie przebija ( mam cerę mieszaną ). Przez to, jest również nie trwały, schodzi w połowie dnia.

Plusy:
    - cena
    - dostępność
    - krycie
    - poprawa stanu cery, nawilżenie
    - naturalne kolory

Minusy:
    - świecenie się !
    - słaba trwałość

Myślę, że fankom Healthy Mix'a się spodoba.

Chcesz pochwalić bvbarmy za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Mam cerę trądzikową mieszaną, chciałam czegoś o dobrym kryciu co przy okazji nie niszczyłoby tak skóry jak drogeryjne podkłady, dlatego wybrałam się do apteki. Czytałam dość dużo opinii ta temat tego fluidu i zachęcona wydałam 40 zł na ten produkt.

Minusy:
    * po pierwsze, kolor ivory wcale NIE jest taki jasny jak się naczytałam w internecie. Byłam tak zachęcona "idealny dla bladziochów", "naprawdę jasny" i tak dalej, a okazało się, że znacząco odcina się kolorem. Praktycznie zawsze wybieram najjaśniejsze odcienie podkładów, więc jestem dość zawiedziona tym odcieniem. Więc stanowczo nie polecam osobom o jasnej karnacji
    * świecę się po nim jak latarka. Rozumiem, że nie jest to podkład matujący, ale bez przesady! Swiece się i lepie jak lep na muchy. Po kilku godzinach jest jeszcze gorzej.
    * krycie nie jest szałowe
    * nie zlepia się ze skórą, jest bardzo widoczny. Efekt maski zapewniony
    * normalnie byłaby to zaleta, jednak w tym przypadku wydajność tego fluidu jest problemem. Na pewno go nie wyrzucę, wykończę do końca, ale NIGDY więcej nie kupię.
    * cena dość wysoka, gdyby fluid się sprawdził to jakoś bym to przebolała. Jednak w związku z tym, jakim badziewiem jest, po prostu żałuję zakupu.
    * ściera się szybko, brudzi ubrania, jest nietrwały

Plusy:
    * nie wysusza
    * nie zauważyłam pogorszenia cery po używaniu tego podkładu
    * choć kolor ivory nie jest wystarczająco jasny, jest dość naturalny, więc po prostu używam go też na szyję i dekold by mieć jeden odcień skóry
    * proste, eleganckie opakowanie

Nie jest to podkład dla mnie, jeśli komuś się spisuje to cudownie, jednak osobom o problematycznej (tłustej, trądzikowej, dość jasnej cerze) nie polecam, po prostu szkoda nerwów i pieniędzyUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ribermona za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowalający
  • Ja byłam zadowolona z tego fluidu.
    Plusy:
    - Nie przesuszał mi skóry,
    -dobrze krył,
    -nie tworzył efektu maski,
    -wydajny,
    -cena nie jest wygórowana,

Minusy:
    -nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić natt124 za czytelną i pomocną recenzję?