Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Zgłaszająca osoba: cosmeticslover

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącemu nowej generacji TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

* - badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym
**- badania aparaturowe w niezależnym Laboratorium Badawczym
Trzy odcienie
Ivory-Kość słoniowa
Sand-Piaskowy
Bronze-Brązowy

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl- 3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499 (06.11.2009)

Cena: 36,50zł / 30ml
/s/

• bardzo dobry!
  • DZIAŁANIE:
    W kwestiach utrzymywania się na twarzy niestety podkład wypada trochę kiepsko, ponieważ, aby uzyskać długotrwały efekt trzeba go przypudrować pudrem sypkim. W innym przypadku podkład po czterech, pięciu godzinach znika i to bardzo nieestetycznie, ponieważ wyciera się miejscowo, zwłaszcza przy nosie.
    Podkład niestety nie należy do najbardziej długotrwałych, dlatego zdarza mu się nieco nieestetycznie ścierać, ale generalnie w ciągu dnia wygląda dobrze i nie ciemnieje.
    Ze skórą stapia się wprost fenomenalnie. Wystarczy odczekać chwilę, aby nieco zastygł i już można go pudrować - nigdzie się nie odznacza. Warto jednak dodać, że trzeba stosować jedną warstwę, ponieważ ma tendencję do zbierania się i wchodzenia w załamania skóry.

OPAKOWANIE
    Wygodne, higieniczne, z pompką. Można zużyć je do cna, a przy tym nie trzeba opakowania rozcinać, rozkręcać, ani robić żadnych innych cudów. Opakowanie zdecydowanie na plus!

KONSYSTENCJA
    Konsystencja jest rzadsza, bardziej lejąca, ale przez to lepiej dopasowuje się do skóry. Przez to również dłużej zastyga i łatwiej wchodzi w załamania skóry.

KRYCIE oraz WŁAŚCIWOŚCI Z NAZWY:
    W przypadku tej wersji obie te kwestie się pokrywają. Podkład kryje prawie, że na mur. Zakryje wszystko - zaczerwienienia, wypryski, nierówny koloryt. Wystarczy jedna warstwa, aby uzyskać pożądany efekt krycia. Można oczywiście dodać kolejną warstwę, ale trzeba bardzo uważać, ponieważ ma tendencję do zbierania się w załamaniach. W kwestii matowania niestety nie spisuje się wcale, ponieważ świeci się przeokropnie. Trzeba go mocno przypudrować, aby uzyskać wyjściowy efekt.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale ma swoje wady
  • Obecnie kończę bodajże 2 opakowanie tego podkładu. Mogę z całą pewnością stwierdzić, ze świetnie kryje- w porównaniu z innymi podkładami/kremami bb, które miałam okazje stosować a było ich trochę, kryje o wiele bardziej. Posiadam cerę trądzikową, skłonną do wyprysków i przetłuszczania się, z kilkoma przebarwieniami potrądzikowymi. Moja cera potrzebuje podkładu który przede wszystkim nie zapycha, a ten raczej takowego czegoś nie powoduje- przynajmniej ja nie zauważyłam pogorszenia się stanu cery przez ten oto podkład. Obawiam się, ze jesli jednak uzywałabym go trochę więcej na twarz, mógłby nieco zapychać pory, gdyż ma dosyć ciężką konsystencję, jednak dobrze się rozprowadza nie zostawiając śladów itp. Moja mama używa odcienia 2 Sand, jednak uważam, że odcień 1 ivory kryje lepiej, i nie jest przeznaczony tylko dla bladziochów, ale tak jak w moim przypadku- do cery mocno zarumienionej. W przypadku tego podkładu konieczne jest uzycie dobrego podru sypkiego lub w kamieniu- wtedy nie będziecie narzekać na słabą trwałość czy nadmierne świecenie. podsumuwując:
    zalety:
    +dobrze kryje
    +/- nie powoduje wysypu, jednak przy większej ilości moze delikatnie zapychać pory dlatego trzeba uważać z ilością
    +jest hipoalergiczny, odpowiedni dla alergików i posiadaczek cer wrażliwych
    +nie wysusza, nie podkreśla skórek, nawet trochę nawilża
    +dobrze się rozprowadza, nie jest za ciężki
    +bardzo, bardzo wydajny!
    wady:
    - powoduje swiecenie się, potrzebny przy użyciu krem matujacy i puder sypki/w kamieniu, nie nadaje się do bardzo przetłuszczających cer
    -średnio trwały

Chcesz pochwalić cosmslover za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Bardzo dobrze oceniam ten fluid.

Rzeczywiście jest kryjący, ale nie ma niszczącej cery formuły. Najjaśniejszy kolor naprawdę jest jasny i to jest mega plus, bo ja mam bardzo białą skórę i po raz pierwszy fluid idealnie dopasował się do koloru mojej szyi.

Nie krzywdzi cery czyli nie powodował u mnie dodatkowych wyprysków, przebarwień, nie postarzył mi skóry.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami na eksperymenty
    Ilość zużytych opakowań: bodajże 3 całe

Chcesz pochwalić kalinka2015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry podkład
  • Podkład kupiłam z lekką obawą - miałam kiedyś wersję przeznaczona do cery trądzikowej i kompletnie mi nie odpowiadał...
    Ostanio używałam Iwostin Correctin Purritin i był całkiem fajny - polecony przez mojego dermatologa przy stosowaniu Iztotek'u (wit. A).

Ciężko było dostać w aptece kolor 01 więc skusiłam się na ponowny zakup Pharmacerisa.

Nie żałuję zakupu - podkład równomiernie się rozprowadza, ładnie wtapia się w skórę twarzy, dobrze kryje niedoskonałości czy powstałe po nich blizny/przebarwienia, nie zatyka porów, jest wydajny. Trwałość podkładu: ok 10h - więc zapewnienia producenta w moim przypadku się sprawdzają. Przystępna cena, nawet bardzo.

Porównując ten podkład do innych drogich marek jakie miałam okazję używać, muszę stwierdzić, że naprawdę świetnie sobie radzie i to nierzadko lepiej od tych za 200zł.

Na chwilę obecną moja cera jest dość wysuszona przy stosowaniu wit. A i ten podkład sprawdza się w 100%, jestem bardziej z niego zadowolona niż z Iwostina.

Polecam do wypróbowania osobom chcącym uzyskać średnie krycie do pełnego i jednocześnie nawilżenie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić kamilka968 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Spodziewałam się czegoś lepszego , jak dla mnie to on jest ciężki, przytłacza moją cerę, nie zapycha aż tak mocno ale wypryski wyskakują. Nie posiada zapachu , nie podrażnia skóry, ciężko go rozprowadzić i kolory są tylko 3 więc ciężko dobrać.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katja1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie...
  • Kupilma rok temu, nalozylam moze 3 razy i odstawilam. Nie trafil w moj gust.

Polezal polezal i postanowilam wrocic o niego i go skonczyc bo szkoda mi bylo kasy na podklad na codzien wiec stwierdzialam ze wykoncze go i juz. Teraz jestem blada wiec kolor sie Nadaje.

ogolnie nie zachwycil mnie, kupilam na promocji wiec jakos tanio kosztowal okolo 20-25 zl (chyba)

Nie jest ciezki, nie zapycha ale dzialanie krotkotrwale, u mnie schodzi po 4 godzinach, wazy sie lekko i nie wyglada idalanie.

Ale jak na podklady z tej polki cenowej to chyba jest wporzadku. Lepszy niz jakies tanie Meybeline czy Rimmel w tej cenie. Wiec jesli chcecie tani podklad to raczej ten, przynajmniej nie bedzie wygladal bardzo sztucznie a tylko zniknie pod koniec dnia

3.5 gwiazdki daje tylko dla tej polki cenowej. Nie ma porownania z drozszymi. Wiec jak szukacie podkladu do 30 zł to wezcie ten.

Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Chcesz pochwalić ITakeCareOfMyself za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Bardzo dobry podkład, maskuje niedoskonalosci i sprawia ze cera staje się jednolita bez efektu maski. Dobrze się rozprowadza. Jest wydajny. Minusów brak. Ma wszytko czego oczekuję od podkładu.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić krista14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko super oprócz nie trafionego odcienia ;c
  • Z racji tego,że potrzebowałam jakiś podkład na zimę, który nie da efektu płaskiego matu ( i nie podkreśli suchych skórek jak te matujący w zwyczaju mają) skusiłam się na ten produkt, oczywiście przeczytałam wiele recenzji, troche sie go naszukałam bo po świętach ciężko było znaleźć w aptece 01 ivory, ale w końcu znalazłam.

Zawiodłam się niestety, bo podkład zawiera różowe tony, może nie są one takie mocne ale jest zdecydowana różnica gdy porównuję moją twarz z mega żółtym dekoltem i szyją (w wiekszości opini pisano, że tak owych nie ma) Jak mówie na szczeście w zime nosimy szaliki i tego tak nie widać, ponieważ efekt mi się bardzo podoba.w ogole nie jest taki jasny, nawet za ciemny bym powiedziala.Daje fajne uczucie wygladzenia twarzy.

Mam nadal krem bb z Under twenty, co też pochodzi od Ireny Eris i tamten odcien (01) jest super, jasny i żółty dosłownie idealny. Dlatego myślałam, że tu będzie tak samo.

Plusy:
    -nie daje efektu płaskiego matu ( satynowe wykończenie)
    -nie podkreśla suchych partii twarzy
    -nie jest mokry ani lepki (bardziej czuć nawilżenie, ale suche też nie(nie ma uczucia,że zdejme go ręką)
    -super kryje (nie potrzebuje korektora)

No i to chyba na tyle z plusów.

Minusy:
    - różowo pomarańczowe tony
    - ciemnieje ^
    - wchodzi w zmarszczki mimiczne
    -używając go do tłustej cery na 100% bedziecie sie świecić, no ale jesli ktoś to lubi (tak jak ja)
    -dość gęsty i ciężki do rozprowadzenia, nie polecam rozprowadzania go palcami, zostają smugi, ale można doklepać gąbeczką i jest okej.
    - mam suchą skórę i jest dość zimno więc u mnie trzyma się naprawde dobrze, na pewno w lecie było by gorzej.

Chcesz pochwalić Pluencee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Fajnie kryje, dobrze się miesza z innymi podkładami, kolorystycznie nawet ok ale mogłoby być więcej odcieni. Wygodna pompka.

Ale.. sam w sobie krótko się trzyma i trudno go przypudrować tak żeby go nie rozmazać. Gdyby był bardziej zastygający byłby naprawdę dobry. A tak to oceniam go na taki zwykły fajny podkład.

Nie zauważyłam zeby mnie zapchał

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adaada27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze kryje
  • + bardzo dobrze kryje
    + wydajny
    + dopasowany kolor (ale to chyba kwestia indywidualna)
    + nawet trwały
    + fajna konsystencja

- skóra STRASZNIE się świeci po nałożeniu (na nos już lepiej użyć samego pudru BEZ podkładu)
    - brudzi
    - widać skórki, wcale nie nawilża
    - wałkuje się - szczególnie pod oczami

Właściwie ja używam go tylko punktowo, na wypryski (jak korektor) na brodzie, ponieważ bardzo dobrze kryje. Właściwie to jego jedyna zaleta. Nie polecam dla osób z suchą skórą.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1, wciąż sie skończyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Szlomit za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij