Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Zgłaszająca osoba: cosmeticslover

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącemu nowej generacji TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

* - badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym
**- badania aparaturowe w niezależnym Laboratorium Badawczym
Trzy odcienie
Ivory-Kość słoniowa
Sand-Piaskowy
Bronze-Brązowy

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl- 3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499 (06.11.2009)

Cena: 36,50zł / 30ml
/s/

• super, ale nie do każdej cery
  • Ogólnie mówiąc, fluid jest całkiem fajnym produktem, ale nie do rodzaju cery, dla której jest przeznaczony ^^ Podkłady kryjące są z reguły skierowane dla osób o skórze z niedoskonałościami, bądź z śladami po nich. Dla takiej cery ten podkład niezbyt się nadaje, bo:
    - krycie jest dobre, ale bez korektora do końca sobie nie radzi - podkład szybko znika z twarzy (po godzinie juz jest do poprawienia mimo zastosowania kosmetyku utrwalającego),
    - waży się na kremie, co jest zdecydowanie nie do przyjęcia (chyba, że masz czas czekać ponad dobre pół godziny na całkowite wchłonięcie się nawet najlżejszego kremu)

Plusy fluidu:
    - ładne kolory, nieciemniejące, nie wpadające w róż
    - piękne wykończenie makijażu (skóra wygląda promiennie, zdrowo)
    - nawilża!
    - nie wchodzi w zmarszczki
    - na normalnej skórze utrzymuje się dosyć długo
    - niedrogi

Polecam ten podkład, ale tylko osobom o nienagannej , normalnej cerze, do wyrównania kolorytu i nadania ładnego blasku skórze.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MedilE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Idealnie wyważone krycie bez efektu maski, bez wysuszenia
  • Podkład ten kupiłam kiedyś na allegro w promocyjnym opakowaniu 20 ml - tubka. Zakupiłam 2 szt w odcieniu 02 sand. Zużyłam całe 40 ml i zakupiłam potem Vichy Normaderm dlatego, że z zasady co jakiś czas zmieniam podkłady, a oczekuje od nich dobrego krycia. Teraz wróciłam do niego i kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.

Plusy:
    -bardzo dobre krycie, które można stopniować
    (delikatniejsze przy nakładaniu palcami, mocniejsze z użyciem pędzla Hakuro H50S)
    -kremowa konsystencja, podkład nie wysusza skóry
    -nie podkreśla suchych skórek-stosuję pod niego serum Bioliq
    -cena ok. 35,00 PLN za podkład takiej jakości to moim zdaniem niedużo.
    - higieniczne opakowanie z aplikatorem
    - filtr SPF 20
    -po wchłonięciu zastyga na twarzy, co powoduje, że jest trwały i nie migruje do zmarszczek mimicznych

Minusy:
    -minusem jest uboga gama kolorystyczna
    mnie akurat przypasował odcień 02, jednak wiele osób może mieć problem z dopasowaniem odcienia.

Podsumowując, wybierając między tym produktem, a Dermablend - wybiaram Pharmaceris, daje bardziej naturalny efekt i nie wysusza skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić aira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie zaskoczona
  • Postanowiłam zmienić podkład i wybrałam właśnie Pharmaceris. Podchodziłam do niego dosyć sceptycznie i chyba niepotrzebnie.

Zalety:
    +dostępność i cena;
    +nie zapycha;
    +nie podrażnia;
    +nie tworzy efektu maski i nie czuć go na twarzy tak jak Revlon Colorstay i Dermablend;
    +cera nie świeci się po nim tak jak po Dermablend, pod warunkiem, że porządnie ją przypudrujemy (efekt matu wytrzymuje jakieś 3-4 godz. bez poprawek; później mamy już efekt glow);
    +nie ciemnieje (niektóre dziewczyny narzekają na to, nie wiem może to kwestia cery, ja niczego nie zauważyłam)

Wady:
    -średnie krycie (Dermablend pod tym względem jest niezastąpiony);
    -zbyt uboga kolorystyka (kolor Ivory jest zbyt jasny, a Sand ciut za ciemny)

Generalnie po odstawieniu Dermablend ciężko mi dogodzić, ale Pharmaceris jest całkiem dobrym produktem. Jak już pisałam krycie jest średnie, zatem przebarwienia i blizny po trądziku trzeba potraktować korektorem.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety ale nie
  • Kupiłam go w aptece koło 30 zł. Po wypróbowaniu było całkiem okej... ale po kilku tygodniach stosowania zaczęła mi się strasznie cera świecić i do tego powstawały nowe wypryski, ładnie to nie wyglądało, i do tego fluid zaczął ciemnieć i też okropnie to wyglądało. Jedyny plus to opakowanie, mogło być większe, ale jet ok..

Chcesz pochwalić Marta005951 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Dla cery z bliznami po trądziku idealny !

+ idealne,mocne krycie
    + brak uczucia maski
    + dobrze rozświetla i matuje moja cerę
    + nie sciera się
    + nie spływa z twarzy
    + ma bardzo dobry skład, ufam wyrobom aptecznym

- cena
    - opakowania, ktorego nie mogę rozciac aby wydobyć resztki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić wlodara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Moja przygoda z podkładami zaczęła się właśnie od niego, i od tej pory ciągle go używam (choć czasami testuje inne podkłady, może kiedyś znajdę lepszy od tego )

Plusy:
    + jasny odcień (ivory), idealny dla takiego bladziocha jak ja ,
    +krycie,
    +trwałość,
    +wydajność,
    +cena
    +dostępność (głównie apteki)

Minusy:
    -trzeba przypudrować,
    -mała paleta kolorów.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Agata124611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry Kosmetyk
  • Używam tego fluidu od ok 2 miesięcy. Moja cera ma skłonność do trądziku, czasem naprawdę uporczywego. Na początku byłam nastawiona dość sceptycznie do tego kosmetyku, gdyż po zmyciu fluidu innych firm mój trądzik się nasilał, pojawiały się nie tylko wągry ale zaczerwienienia i pryszcze. W tym przypadku jest inaczej z czego jestem bardzo zadowolona.

Plusy:
    - cena (kupiłam go w promocji za niecałe 30zł)
    - intensywność krycia bez efektu maski
    - długo utrzymuje się na skórze
    - lekki, nie zapycha skóry

Minusy:
    - ilość odcieni fluidu jest zdecydowanie zbyt mała
    - po nałożeniu fluidu i odczekaniu kilku minut skóra błyszczy się

Proponuję używać tego fluidu razem z pudrem, jeśli ktoś lubi efekt matowej skóry, bo sam fluid nam takiej nie zapewni

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MonicaSophie za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK ale sa lepsze
  • Uzywałam go przez dłuzszy czas . Wydawało mi sie ze jest ok i tak jest. Konsystencja łatwa w nakładaniu , dosc dobre krycie i cena przytepna jak za fluid z apteki. Niestety po uzyciu 3 fluidów zauwazyłam ze skóra mi sie do niego bardzo przyzwyczaiła i nie było juz takiego efektu jak na samym poczatku. Zaczał tez bardziej ciemniec po nałozeniu go na twarz. Mam na jego temat miesznane uczucia . Polecam dla osób które chca krycia bez efektu maski, jednak po dłuzszym czasie stosowania radze go zmienic bo skóra za bardzo sie przyzwyczaja.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania i pól

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić magdalena711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupiłam go bo moja siostra go chwaliła. Ona nadal go używa, ja przestałam. Zależy mi na dobrym kryciu a on tego nie robi, kryje ale nie wystarczająco dobrze. Jego konsystencja jest bardzo płynna, za bardzo. Świeci się na twarzy i na mojej skórze zmienia odcień, trochę ciemnieje... Ma mało odcieni do wyboru przez co trudno jest coś dopasować idealnie do swojej karnacji skóry...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić eldo04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Plusy:

- cena i wydajność

- dostępny jasny odcień

- nie zapycha

- nie podkreśla suchych skórek

Minusy:

- średnie krycie

- moja twarz szybko się po nim świeciUżywam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lady1717 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij